PERSONEEL 4 a. een laborant b. laboranten HOECHST-VLISSINGEN N.V. medewerker douanezaken HOECHST-VLISSINGEN N.V. wii"" assistent-chef mechanische werkplaats jong hts-er a. 1ste elektromonteur (dagdienst) b. enkele elektromonteurs HOECHST-VLISSINGEN N.V. WERKSTER Provinciale Waterstaat in Zeeland JEUGDIGE MEDEWERK(ST)ER SLAVENBURG'S BANK NV administratieve krachten. VERKOOPSTER HEYKAM - MASSEE Gevestigd depot BITASC0 NV asfaltwerken allround dakdekker 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 OKTOBER 1969 In ons bedrijfslaboratorium, dat onder één van de produktiebedrijven ressor teert, kunnen op korte termijn worden geplaatst: (in dagdienst). die de navolgende taak krijgt toevertrouwd: algemene laboratoriumwerkzaamheden, zoals aanmaak van reagentia, monstervoorbereiding en produktenkontrole; het verlenen van assistentie bij het uitvoeren van o.m. afgas-analyses en afvalwaterkontrole. Wij komen gaarne in kontakt met iemand die in het bezit is van het diploma II en die zijn militaire dienstplicht heeft vervuld. Leeftijd 20-30 jaar. (in 4-ploegendienst) De werkzaamheden van deze funktionarissen zullen bestaan uit het regelmatig analyseren van controlemonsters, om aan de hand van de resultaten hiervan de produktie te kunnen aanpassen. Voor deze zeer zelfstandige funktie, vragen wij een voltooide mavo-opleiding (met wiskunde) en ten minste vijf jaar ervaring in het laboratoriumwerk, bij voorkeur op een bedrijfslaboratorium in de chemische industrie. Leeftijd 20-30 jaar. Voor hen, die zich door studie verder in deze richting willen bekwamen liggen hier zeer reële toekomstmogelijkheden. Wij bieden een goede salariëring, een moderne pensioenregeling evenals een dertiende maandsalaris. Onze toeslag voor vol-kontinudienst bedraagt 28%. Wij zorgen voor bedrijfskleding en voor vrij vervoer naar en van ons bedrijf. Voor het verkijgen van een passende woongelegenheid verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek (afhankelijk van de belangstel ling) de letters Lab-a of Lab-b, binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen NV, postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM In 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. ZIJ bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een trlpolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgëbreid bouwprogramma is In voorbereiding. In verband met de uitbreiding van onze Commerciële afdeling komen wij gaarne in kontakt met een Genoemde funktionaris zal direkt verantwoording verschuldigd zijn aan de chef Douanezaken-Magazijn. Zijn werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het behandelen van decla raties alsmede van in- en uitklaringszaken met de daarbij behorende administratieve werkzaamheden. Voor een goede uitoefening van deze funktie zijn vereist: Minimaal mulo-A-opIeiding Goede, gedegen kennis van de douanewelgeving en de wet op de omzet belasting 1968 Een grote mate van zelfstandigheid en besluitvaardigheid Goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede pensioenvoorziening, een 13e maandsalaris en vrij vervoer van en naar ons bedrijf. Bij het verkrijgen van een passende woning verlenen wij onze bemid deling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters MDZ, binnen 10 dagen te richten aan hef hoofd van de personeelsdienst van Hoechst-Viissïngen NV, postbus 65, Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal aan het eind van dit jaar gereed zijn. Een uit gebreid bouwprogramma is in voorbereiding. In verband met de uitbreiding van onze fabrieken, zoeken Aan deze staffunktionaris, die direkt verantwoording schul dig is aan de chef van de mechanische werkplaats, welke zestig medewerkers omvat, zullen de navolgende faken worden toevertrouwd: het uitwerken van periodiek voorkomende grotere stil- standsplanningen; de administratie en het beheer van de gereedschappen en de machines; het toezicht op aan derden opgedragen werkzaam heden; het helpen opzetten van een preventief onderhoud- systeem voor de technische outillage. Wij komen gaarne in kontakt met iemand tussen 23-28 jaar met een hts-diploma werktuigbouw, die enige werk plaatservaring bezit. Inzicht in werkvoorbereiding en planning strekt tot aanbe veling. Inzake huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker boven hoek de letters TWP, binnen 10 dagen te richten aan h>i hoofd van de personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen NV, postbus 65 te Vlissingen. HOECHST-VLISSINGEN N.V. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereldomvattend concern met een perso neelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorga nica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Gezien de toename van onze produktie, zoeken wij een (chemische technologie) Als assistent van de bedrijfsleider zullen hem de navolgende taken worden toevertrouwd: de verwerking van procesgegevens ter vastlegging van produktie-omstandigheden; het opstellen en uitwerken van proefprogramma's in de fabriek; het onderzoeken van verbeteringen in het produktie- proces in verband met de uitbreiding van de fabrieken. Wij komen gaarne in kontakt met iemand tussen de 20 en 27 jaar, die een hts-diploma bezit en de militaire diensttijd heeft vervuld. Inzake huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker boven hoek de letters BL, binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen NV, postbus 65 te Vlissingen. HOECHST-VLISSINGEN N.V. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereldomvattend concern met een perso neelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorga nica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. In verband met de uitbreiding van onze elektrotechnische afdeling roepen wij sollicitanten op voor de navolgende funkties-, Genoemde funktionaris voert, ïn samenwerking met de in 4-ploegendienst werkende hoofdmonteurs en monteurs, wijzigingen en nieuwbouw uit op het gebied van de signaleringen, besturingen, vergrendelingen e.d. Hij zal nauw worden betrokken bij het opsporen van oorzaken van veelvuldig voorkomende storingen, alsmede bij onderhoudswerkzaamheden aan de elektrische instal laties. Het wijzigen van schema's als gevolg van uitgevoerde veranderingen zullen door hem worden uitgevoerd. Voor deze verantwoodelijke funktie vragen wij een lts-diploma gevolgd door een afgeronde VEV-opleiding (sterkstroom), terwijl ten minste 5 jaar ervaring in bovengenoemde facetten van de elektrotechniek noodzakelijk wordt geacht. Leeftijd minimaal 26 jaar. Deze funktionarissen zullen onder leiding en bij eenvoudige installaties zelf standig, wijzigingen en nieuwbouw uitvoeren op het gebied van besturingen, signaleringen en vergrendelingen. Zij zullen worden ingezet bij het verhelpen van storingen alsmede bij het preventieve onderhoud. Zij, die reflekteren moeten bereid zijn gedurende vakanties en ziekte de in 4-ploegendienst werkende monteurs te vervangen. Voor deze funktie is een lts-diploma vereist, terwijl wij aan hen, die een voortgezette opleiding VEV sterkstroommonteur hebben gevolgd de voorkeur geven. Een ruime praktijkervaring in het bewerken van diverse kabels is voor het goed vervullen van deze funktie onontbeerlijk. Leeftijd 25-35 jaar. Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maandsalaris en een goede pensioenvoorziening. Bij het verkrijgen van passende woonruimte verlenen wij onze bemiddeling. Het vervoer van en naar ons bedrijf wordt door ons verzorgd. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters EEM bij a. en bij b. EM, binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen NV, postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artjkelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Het ministerie van volkhuisvesting en ruimtelijke ordening vraagt t.b.v. de directie van de volkshuisvesting en de bouwnijverheid in de provincie Zeeland, Seissingel 4, Middelburg een Salaris 3,62 per uur voor 23-jar en ouderen. Aow-premie voor rijksrekening. Vakantieuitkering 6%. Bij de administratie van deze dienst kan tewerkgesteld worden een op a.o. ter standplaats Zierlkzee. Vereisten: ten minste het mulo-A diploma en het diploma machineschrijven. Salariëring volgens provinciale regeling. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienstkring Zierikzee van de provinciale waterstaat in Zeeland, Havenpark 27 te Zierikzee, binnen 8 dagen na het ver schenen van dit blad. vraagt voor haar kantoren te HULST, TERNEUZEN en SLUIS BEKWAME MANNELIJKE EN VROUWELIJKE Sollicitaties te richten aan de directie te Hulst. Gevraagd per 1 november of 1 december: Enigszins met het vak bekend. Niet beneden de 18 jaar. Grote Markt 5 - GOES - Tel. 01100-5669 Koopmansvoetpad 43, Oost-Souburg - Tel. 01184-4851 Het adres voor al uw on. teerhoudende en teervrije dakbedekkingen. Asfaltvloeren en spuitwerken. Ook voor onderhoudswerkzaamheden. Tevens vragen wij nog een Corr. en soil, s.v.p. te richten aan ons hoofdkantoor: Wilhelmlnasingel 37, Breda, telefoon 0160031854.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 18