Zuidlandtheater Terneuzen open rtGENDfa PZC lees die krant Provinciale manifestatie: slot vredesweek in Zeeland BBK protesteert tegen elite programma opening Schouwburg Bureau onderzoekt reorganisatie van secretarieën Doel: doorbreken van mentaliteit JAN BRUEL LEVERT OPMERKELIJKE WANDELPRESTATIE IN ENGELAND Mevr. Becu-Timmer VRAAGT EEN MEISJE WINKELJUFFROUW RIJNBERG'S Donkerblauwe HERENKOSTUUMS Witte Reus kladde oio rode jeugdsoos Pnn-eve te Axel HULPMONTEURS maandag 29 SERVER ,969 Zeeuws-Vlaanderen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 IN AMBACHTSSCHOOL GOES GOES De provinciale manifes tatie tijdens de interkerkelijke vredesweek in Zeeland heeft za terdagmiddag tweehonderd en za terdagavond ruim driehonderd mensen naar de ambachtsschool te Goes gebracht. Het doel van deze manifestatie was het veran deren en doorbreken van de men taliteit van apathie zoals voorzit ter D. E. Hïensch had gezegd. 's Middags was er een forumbijeen komst, ingeleid door drs .J. W. A. Vingerhoets, wetenschappelijk dewerker van het instituut voo wikkelingsvraagstukken in Tilburg. 's Avonds werd de aandacht vooral op geslokt door het cabaret .Neerlands noop in bange dagen' van Freek de Jonge en Bram Vermeulen. Na succes volle optredens in Amsterdam en Haar lem. Ook tijdens de provinciale mani festatie in Goes veel succes voor deze - jonge cabaretiers. terale of multilaterale hulp. taak van de regering bij het uitzen- Het thema van de vredesweek: rijk-den van vrijwilligers en dergelijke, dom-armoede werd in de middagurenIn de ambachtsschool was verder een gesteld door drs Vingerhoets, die drs J. P. Pronk, medewerker van prof. Tinbergen verving. Hij gaf een duidelijke uiteenzetting over de situatie in de wereld: de westerse rijke landen met een hoge welvaart die steeds stijgt, de derde wereld' waar men het met een ontstellende armoede moet doen. Aan de hand van cijfermateriaal zette drs Vingerhoets uiteen dat de tegen stelling rijk en arm steeds groter zal worden, ook als de rijke landen hun aandeel in de ontwikkelingshulp con stant zouden houden. In zijn lezing sprak hij zowel over de hulp aan ontwikkelingslanden als over de handel aan ontwikkelingslanden en de haken en ogen die er aan vast zitten. Na deze inleiding kwamen de vragen uit de zaal tot een forum onder leiding van wika R. Wasterval, directeur van het vormingscentrum .Hedenesse'. Forumle den waren verder drs Vingerhoets, mr J. F. G. Schlingemann uit Goes, drs G. M. Kerkhof te Middelburg, Agnes Puyn, districtsleidster van de katholieke wer kende jongeren in Zeeland. Lauw de Jager uit Wolphaartsdijk die in Kame roen als vrijwilliger heeft gewerkt en ir D. van Zaken, hoofd-ingenieur en directeur van de cultuurtechnische dienst in Zeeland die drie maal als ad- Uit de discussie bleek hier en daar on tevredenheid met politieke spelletjes die over het hoofd van de ontwikkelings- 100 mijl binnen 24 uur Hulstenaar ook in Ned. kampioenschap HULST De Hulster wandelcrack Jan Bruel heeft de klassieker van Win- lerliorne bij Bristol in Engeland dit weekend tot. een goed einde gebracht. Bruel eindigde op de 21-ste plaats: er «aren 60 deelnemers. Hel feit dat de Hulstenaar de hondcrdmijlsrace binnen de 24 uur uitliep, leverde hem de titel .centurion' op. Bruel maakte over 160,1 kilometer een tijd van 23.08.08. Zijn broer uit Heeirler- heide deed het nog iets beter en eindig de met 22.21.46 op de veertiende plaats. De wedstrijd begon vrijdagavond om zes uur. Bruel, zijn broer en de verzorgers vertrokken donderdag naar Engeland waar ze een plaats kregen tussen de 58 overige deelnemers. Slechts dertig van de zestig snelwandelaars wist de finish te bereiken. Jan Bruel verklaarde bij aankomst in Hulst bijzonder te spreken te zijn over de uitstekende verzorging. ,Het is een van de zwaarste races ter wereld. Daar hoeft geen twijfel over te bestaan', al dus Bruel. .Het was een geweldig ge vecht en ik ben blij dat ik het gehaald heb'. Op een nog nader te bepalen tijd stip zal de gebroeders Bruel in Neder land de .centurion'-onderscheiding wor den uitgereikt. Jnn Bruel neemt zondag a s deel aan het Nederlands kampioenschap op de 50 km te Amsterdam. Groeneweg W 5 Schoondijke Telefoon 01173—426. voor hele of halve dagen. verkoop door een KLEINTJE het In verband met huwelijk van onze huidige, is er per 1 november 1969 plaats voor een WINKELJUFFROUW. Het is prettig werken met onze kantoor artikelen en is uw leeftijd ten minste 17 jaar, komt u dan eens bij ons aan. Wij zullen u gaarne nadere inlichtingen verstrekken. Handelsbureau - kantoorartikelen NOORDSTRAAT 78 TERNEUZEN tentoonstelling van werken van de Zeeuwse kunstenaars Robert Maaskant, B. Mieras en J. Milhous. Ook de ten toonstelling van de KWJ-Zeeland was aanwezig. Er waren ook stands van de Unicef, van Novib en van de Sjaloom- groep en de Goese Linons verkochten loten voor .de vliegende oogarts' in Kenia. Verder waren er kramen met voorlichtingsmateriaal over de proble matiek in en rond de ontwikkelings landen. Éénentwintig scholen in Goes en om streken hebben gezorgd voor een Lading kindertekeningen over het onderwerp rijk-arm. Die tekeningen werden uitge deeld aan de deelnemers van de provin ciale manifestatie. Ook andere tekenin gen en groepswerken waren tentoon gesteld in de Goese ambachtsschool. Avondprogramma 's Avonds was er dus .Neerlands hoop in bange dagen' van Freek de Jonge en Bram Vermeulen. Vóór dit optreden in twee gedeelten werd de film Homo Homini voor John Tayler in opdracht van de Wereldraad van Kerken voor de vredesweek 1969 gemaakt, vertoond en daarna zorgden de .Sop White Camel band' uit Kruiningen, ae protestzanger Dimitri van Toren, de spelgroep van de rijkskweekschool te Middelburg onder leiding van de heer Scheeper en een lichtshow met dia's en geluidseffecter voor een gevarieerd programma. De provinciale manifestatie die om twee uur door de heer D. E. Hiensch officieel werd geopend werd 's avonds om half twaalf beëindigd. Een collecte voor het medisch comité Nederiand-Vietnam, door drie .roofover vallen gepleegd' bracht 170,83 op. Auto uit de bocht bij Axel: veel materiële schade AXEL Op de provinciale weg Axei- Terneuzen ter hoogte van De Tol bij Axel is zaterdagmorgen omstreeks zeven uur de Axelse automobilist Th. de V. uit de bocht gevlogen en met zijn wagen in een weiland tot stilstand gekomen. De V. kwam met de schrik vrij. maar de auto was helemaal vernield. In de daar jelegen bocht raakte De V. de macht .ver het stuur kwijt, begon te slingeren en sloeg een paar maal over de kop. De wagen kwam aan de andere kant van de sloot langs de weg in een weiland tot stilstand. EXAMENS ADVERTENTIE) met vest 249.- - 219,- en 149,- TERNEUZEN in Zeeland over de periode '61-'65 voor het jeugdwerk gemiddeld ƒ0,37 per inwoner gegeven, in Terneuzen is dat bedrag over '69 2,80 per inwo ner. Ander cijfermateriaal: lichame lijke opvoeding 6,78 tegen ƒ12,"" vrijetijdsbesteding 1 tegen 2,: bibliotheken 0,50 tegen ƒ4,42 en muziek 0,27 tegen 4,35. Na de toespraken was er een optre den van het Nederlands Dansthea ter. De officiële ingebruikname van het .Zuidlandtheater' (484 plaatsen, kosten 1.600.000, ontwerp ir H. de Lussanet de la Sabloniere, hoofdar- chitect van de rijksgebouwendienst en Bouw van Vliet en Van Duist) werd afgerond met een receptie in de foyer. Daarna bekeken de geno digden onder wie commissaris van de koningin mr J. van Aartsen, een groot aantal gemeentebestuurders en vertegenwoordigers van ,het Zeeuw se culturele leven' het gebouw. Slot van pagina 1) betekent een breder zich geestelijk welbevinden van de mens. Overigens ben ik met u van mening dat er voor geestelijke ontplooiing een ma teriële basis nodig is. Het een kan niet zonder het ander'. In het kader van de vraag naar openheid had dr Klompé uit de de partementale archieven een geheim' stuk gehaald. In '58 verscheen er een nota van de Stichting Zeeland waar in gewag werd gemaakt van de tra ditionele belangstelling voor toneel die in Terneuzen en omgeving be staat. Dat bleek onder meer uit de aanwezigheid van 4 amateurclubs en verenigingen in Sluiskil. Hoek en IJzendijke). .Toentertijd ging men ervan uit dat met een combinatiegebouw tegen ge ringe kosten een goede accommoda tie kon worden gerealiseerd. Over die geringe kosten wil ik het nu maar niet meer hebben'. De minister wees op het belang van het nieuwe thea ter. voor de amateurkunst. Ze hoopte dat .allen uit deze streek dit gebouw op him eigen wijze zullen gebrui ken. Het moet een trefpunt wor den'. Wethouder F. M. Berbers, voorzit ter van de stichting Terneuzense schouwburg (die overigens nu de naam .Zuidlandtheater' in haar bla zoen en statuten gaat voeren) hoop te dat het gebouw in de toekomst ook kan profiteren van Vlaamse kunstmanifestaties (.wanneer dat subsidietechniseh mogelijk is'). Hij zag met dr Klompé vooral ruimte voor amateur-kunstheoefening. ter- .vijl ook de rykssvholongemecnsvhap TERNEUZEN - P. R. van der B uit tau"-f™"voïóp dl, LèoiS!issjaj^s datïe kan profiteren. .Onze samen werking met de school heeft niets van een gedwongen huwelijk' r-r I .j. stuurd door Van der B. en komend uit OUDSiaieS lichting Terneuzen. belandde ter hoogte van het viaduct bij de brug Sluis- Verkeersborden te Axel vernield AXEL In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn er op het Szydlowskyplein te Axel een aantal verkeersborden ver nield De borden werden uit de grond getrokken en omgebogen. De rijkspolitie stelt een onderzoek in. Drie gewonden bij aanrijding zaterdagavond gewond toen hun wagen 'II op de rijksweg Terneuzen-Sas van Gent uit de bocht vloog. Het ongeluk gebeur de omstreeks 23730 uur. De auto, De heer Berbers kwam terug op de recente nota van de Stichting Zee land. waarin wordt opgemerkt dat provincie en gemeenten relatief vrij weinig geld spenderen aan bijvoor beeld volksontwikkeling, jeugdwerk, en vrije-tijdsbesteding. Ter vergelij king gaf hij enkele cijfers. Werd Maandag 29 september 1969 MIDDELBURG Gasthuis, 19.45-20.45 uur: uitzending radio Walcheren. SINT-LAURENS Consistoriekamer gereformeerde kerk, 20 uur: causerie en lezing voor de. Nederlandse vereniging van huisvrouwen, afdeling Middelburg, VLISSINGEN Museum. 10-12. 14- 17 en 19-21 u ANTWERPEN Middelheimpark: 10e Biennale voor de beeldhouwkunst, HULST Boekhandel Van Geyt. 9-12 en 13-18 uur: tentoonstelling werken Joop van Dam. MIDDELBURG Vleeshal stadhuis. 10-12.30 en 14-17 uur: tentoonstelling werken Siegward Sprotte. VLISSINGEN Museum. 10-12, 14- 17 en 19-21 uur: tentoonstelling .Wat wij verwierven'. IN ,NIEUW-TERNEUZEN' TOTALE KOSTEN BELOPEN ROND 58,000- BERGEN OF ZOOM Roxy, 20 uur: Het badhuis der zeven zaligheden, 18 jaar. GOES Grand, 20 uur: 100 geweren, 18 jaar. MIDDELBURG City. 20 uur: Goed geschoten Matt Helm, 14 jaar. OOSTBURG Ledel. 20 uur: Naakt in dc val. 18 jaar. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Das Madchen met dem sex-ten Sinn. 18 jaar. LISSINGEN Alharabra, 20 uur: De grote stilte. 18 jaar. OPGAVEN VOOR OF INLICHTINGEN OVER I DEZE RUBRIEK. G. VAN OORSCHOT- P/A I PZC VlISSINGEN TEL0I184.5H4. ZAAMSLAG Het centraal adviesbu reau voor organisatie, documentatie, re gistratuur en personeelsbeheer van de vereniging van Nederlandse gemeenten gaat een onderzoek instellen naar dc reorganisatie van de gemeentesecreta rieën van Terneuzen, Hoek, Biervliet en Zaamslag, die nn de herindeling lieuwe gemeente Terneuzen zullen 1 De raad van Zaamslag moet dinsdag over een extra-voorstel beslissen oir 6200 (ongeveer ƒ2 per inwoner) be- I schikbaar steller voor een dergelijk onderzoek. Het totale bedrag dat met deze. zaak gemoeid is beloopt ongeveer 58000 het zal naar rato van het aantal inwoners over de 4 gemeenten worden verdeeld. Het adviesbureau brengt zo is de be doeling advies uit over de meest g-e- wenst structuur van de gemeentelijke organisatie in het nieuwe Terneuzen en de plaats van de ambtenaren daarin .Wat dat laatste betreft zal er vanwege het bur au en onderhoud met elke ambtenaar plaats hebben, teneinde hem op grond van uitgesproken voorkeur, van aanleg en bekwaamheid in het ambtelijk apparaat van de nieuwe ge meente een zo bevredigend mogelijke plaats toe te kennen', schrijven b en w van Zaamslag. In verband met de bouw van bet nieuwe stadhuis in Ter neuzen zal ook de huisvesting betrok ken worden bij de adviezen. Bijeenkomst Uit de toelichting op het voorstel blijkt verder, dat er al enige tijd geleden een bijeenkomst is geweest van de gemeen tebesturen van Terneuzen. Biervliet, Hoek en Zaamslag. Het iniatief ging uit van Terneuzen. Tijdens de bespre king kwam ondermeer naar voren dat alle 4 de gemeenten in dezelfde positie verkeren: ook de huidige gemeente Ter neuzen zal immers worden opgeheven. B en w van Zaamslag zeggen in hun toelichting verder, dat het misschien be vreemding wekt dat men nu al met de reorganisatie bezig is. ,Het zal bij na der inzien blijken dat daartoe alles zins reden aanwezig is. Van groot be-' lang moet immers worden geacht dat het bestuur van de nieuwe gemeente wordt bijgestaan door een goed georga niseerd en efficiënt ambtelijk apparaat. Uiteraard dient de raad van de nieuwe gemeente de daartoe strekkende beslui ten te nemen. Wil dit onderwerp ech ter in één van de eerste vergaderinger aan de orde kunnen komen, dan is hel noodzakelijk reeds thans de nodige voor bereidingen te treffen'. Uit een nader specificatie van de kosten die het onderzoek vergt blijkt, dat de 5S.000.- opgaan in 35.000,- tot 40.000,- voor de secretariepersoneel, 10.000,- tot 12.000.- voor de dienst gemeentewerken en 5000,- tot f 6000.- voor de huisvesting. B en w doen de raad nog de suggestie de ƒ6200,- die Zaamslag op tafel moet leggen in 5 jaai af te schrijven. Een ander extra-voorstel aan de raad gaat over het huren van 4000 vierkante meter grond voor een speelterrein in Othene. Tijdens onderhandelingen met de eige naar. de heer G. Dees ging de gemeente uit van een bedrag van 1500.- per hectare. Voor 4000 vierkante meter kwam men dan op f 600.-. De vraag prijs was eehtei f 1000.- De eigenaar blijkt nu bereid te zijn 700.- huur te vragen. De raad wordt om een me ning over deze zaak gevraagd. kil op de linkerweghelft, schampte tegenligger, ramde de betonnen vang rail en een lantaarnpaal en kwam links naast de weg tot stilstand. De auto was toen zeker S0 meter van de plaats van de aanrijding verwijderd. De tegemoet komende wagen, bestuurd door L. W. uit Bremen, liep aanzienlijke schade op. De bestuurder was ongedeerd. Van der B. en Van der H. zijn met hoofdwonden en gekneusde ribben naar bet Julianazie- kenhuis in Terneuzen gebracht. Hun wagen was totaal vernield. Volgens W. heeft Van dei' B. met een enorme snel heid gereden. AXEL. Een zich ,De Witte Reus' noemend groepje jongeren is bet blijkbaar niet eens met de. rode kleur van de jeugdsoos ,Pop-eye' aan de Singelweg te Axel. In de nacht van vrijdag op zaterdag bekladden zij een groot deel van de voorgevel met witte veeg-vaste muurverf. Na afloop van hun .heldere' werkzaamheden brievenbus. In de envelop zaten acht guldens, die volgens de brief schrijvers waren bestemd ,om de kosten, door ons veroorzaakt tij dens de grote schoonmaak van Pop-eye. te bestrijden'. De brief schrijvers zeggen te hopen .dat u onze grap kunt waarderen. Wij wensen u verder veel succes met uw rode en duistere activiteiten'. De brief wordt besloten met .hoogachtend en vriendelijke groe ten. De Witte Reus'. Wat de rode en duistere activiteiten betreft het soosbestuur is van plan haar activiteiten normaal voort te zetten. Veebeoordeling te Walsoorden WALSOORDEN Op het bedrijf van de heer Verschueren te Walsoorden worden dinsdag de nationale vee-beoor- dclingswcdstrijacn van de drie platte landsjongeren organisaties gehouden. Er wordt aan deelgenomen door de best ge plaatsten op de landelijke wedstrijden. Het ochtendgedeelte bestaat uit het rangschikken van een aantal koeien naar kwaliteit met een schriftelijke toe lichting en het middaggedeelte bestaat uit het rangschikken van koeien met een mondelinge toelichting. Aan de mid dagwedstrijd wordt deelgenomen door de beste van dé ochtendwedstrijd. TERNEUZEN ,U bent hierheen gekomen om aanwezig te zijn bij de feestelijke opening van het Zuidland theater Terneuzen. Wy zijn hierheen gekomen om een aantal grieven naar voren te brengen', aldus het pamflet dat de actiegroep Zeeland van de Be roepsvereniging Beeldende Kunste naars zaterdagavond aan de ingang van het .Zuidlandtheater' in Terneu zen uitdeelde. De BBK zegt daarin onder meer dat de schouwburg ,een verrijking bete kent voor de hele bevolking van Terneuzen en omstreken' en het daar om onjuist te vinden ,dat de opening gepaard gaat met een voorstelling gericht op .image building' voor een aoor de overheid geselecteerd pu bliek.' .Overheidsgelden zijn gemeenschaps gelden', meldt het stencil. ,De ge meenschap is de werkelijke eigenaar van de schouwburg en dient over de ze ruimte te kunnen beschikken. Hier uit vloeit ook voort dat de gemeen schap in al zijn geledingen inspraak dient te hebben in het benutten van het gebouw en de daartoe te creëren ruimte.' Volgens de actiegroep hadden de kunstenaars inspraak moeten hebben in de totale planning, zodat een ruim te geschikt voor exposities zou zijn ontstaan. ,Alle zoeken achteraf naar geschikte muurtjes voor schilderyen betekent lapwerk.' In het pamflet stelt de BBK de eisen .inspraak in die problemen waarbij het beeldend aspect een onderdeel vormt van de totale problematiek' en .beslissingsrecht in die problemen, die het culturele leven in meer enge zin betreffen (museum beleid, aankoop, exposities en dergelijke manifesta ties).' Besluit de actiegroep: ,Bora- mengooiers zijn wij wellicht niet. maar wij gaan door met de strijd voor een werkelijk levende cultuur'. In de etalage van de Nederlandse Middenstandsbank had de Terneuzen se kunstenares Rie van Driel-Ver- meulen samen met mevrouw D. Co- sijn schilderijen en keramiek tentoon- TERNEUZEN Minister Klompé arriveert bij het Zuidlandtheater en neemt de goede wensen van de BBK-Zeeland in ontvangst. Links van haar burgemeester Aschoff, rechts de heer en mevrouw Van Aartsen. (Foto PZC) gesteld. Deze expositie al eerder aangekondigd is bedoeld als pro test tegen net feit dat de gemeente Terneuzen kunstenaars uit eigen 6tad en streek niet voldoende bij naar be leid betrekt. ,Dat kwam onder meer tot uiting in het feit dat er geen ex positie was bij de opening van de schouwburg, maar dat staat niet op zichzelf', aldus mevrouw Van Drie!. Ze heeft al diverse reacties op haar expositie gehad. Zo kwam er de sug gestie om de tentoonstelling oor spronkelijk bedoeld voor een week end langer te laten duren. Overi gens staat deze zaak los van de BBK. In plaats van kaartjes. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje MARCEL M. Filius M. Filius-Tissink Rens Marianne en Jan Ritthem. 26 sept. 1969 Dorpsstraat 5 Door een droevig on geval is plotseling uit ons midden weggerukt, mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootva der JACOBUS JOHANNIS KORSTANJE in de ouderdom van 79 jaar. Goes: W. Korstanje- van Haveren Kloetïnge: M- J. J. Oele- Korstanje A. Oele Middelburg: J. M. J. Temmerman- Korstanje F. Temmerman Vlissingen: J. C. Segboer- Korstanje W. J. Segbocr Klein- en achter kleinkinderen De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 30 sept., om 14.00 uur, te Wilhelminadorp. Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis in het Wilhelminahnis. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante, mejuffrouw- in de ouderdom van 87 jaar. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Uit aller naam. Familie Leenhouts Oostburg, 27 sept. '69 Burg. Gratamastr. 18 Condoleantieadres: Beeckmanstraat 3, Aardenburg De teraardebestelling zal plaatshebben DV op dinsdag 30 septem ber 1969, om 15.00 uur. Vertrek vanaf herv. kerkcentrum te Oost burg. Geen bloemen Geen bezoek Heden overleed, na geduldig gedragen lijden, onze lieve, zorgzame man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader BENJAMIN KOLE echtgenoot van Tannetje Ruljsaard, op de leeftijd van ruim 75 jaar. Uit aller naam, T. Kole-Ruijsaard Goes, 27 september 1969 Schengestraat 24 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis .Bergzicht' te Goes. De begrafenis, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de algemene begraafplaats te Goes, zal plaatsvinden op woensdag 1 oktober 1969, te 14.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Met diepe droefheid geven wy kennis, dat na een kortstondige ziekte van ons is heen gegaan, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader LEENDERT IZAAK BRüIJNOOGE op de leeftijd van bijna 66 jaar. Vlissingen: S. S. Bruijnooge- van Overbeeke J. S. Verduijn- Bruijnooge I. J. Verduijn Jan Leende rt Sjoerd Terneuzen: M. J. Adriaanse- Bruijnooge J. V. Adriaanse Victor Vlissingen, 27 sept. '6a P. Krugerstraat 346 De teraardebestelling zal plaatshebhen woensdag 1 oktober, om 14.15 uur, op de al gemene begraafplaats. Vertrek van huis om 14.00 uur Enige en kennisgeving. Heden is, zacht en kalm, van ons heenge gaan, onze geliefde broeder en oom in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam, C. N. van Baaien- Kristel vjn Domburg, 27 sept. 1969 ,Ter Mantellnge' Correspondentieadres Mr dr Meslaan 29 Heinkenszand De begrafenis zal DV plaatshebben op woens dag 1 oktober, om 13.00 uur, op de algemene begraafplaats te Hein kenszand. Na de begrafenis ge legenheid tot condole ren in het dienstgebouw van de Ned. herv. kerk. Heden overleed, nog onverwacht, zacht en kalm, onze lieve, zorg zame man. vader, be huwd- en grootvader IZAAK JACOBUS MOXDEEL in de ouderdom van 68 jaar. Goes: T. Mondeel-Robeis H. J. Olivier-Mondeel J. N. Olivier I. J. Mondeel C. J. Mondeel- van Oosten En klemkinderen Goes, 27 sept. 1969 Schengestraat 58 De begrafenis zal plaatsvinden op dins dag 30 september 1969 om 1 uur. op de alge mene begraafplaats te Goes Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons oud bestuurslid en oprichter van onze afdeling JOOST DE NOOIJER Zijn vriendschap en ac tiviteit voor onze bond, zullen wij ons steeds blijven herinneren. Het bestuur afd. Vlissingen Alg. Bond Mercurius. Vlissingen, 27 sept. '69 G. de Greef, arts, wegens ziekte GEEN PRAKTIJK. Wij vragen voor spoedige indiensttreding Schriftelijke of telefonische sollicitaties te richten aan Stigter Messemaeckers Rotterdam N.V. Yerwarmingstechniek Magdalenastraat 11, Goes telefoon (01100) 8923 PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 17