Tweemaal vrijspraak door politierechter L0UISSE-G0ES NV LEEFTIJD REDDE MAN UIT CEL Leeftijd ,GEEN ONEERLIJK GESPEEL OP DE KINDERZIEL sr sarp ssw&r Politierechter Middelburg RCHTER TOT ZORGENKIND: ,H0U JE MAAR TAAI!' Jongeman nu op goede pad PIANO s en VLEUGELS Q/uispel Gemeente Ovezande DEZE SOLIDE CLUB merk Rohé nu ƒ108,- PPflT* GARAGE RIJK AMSTERDAM eerste verpleegster A eerste verpleegster HET KOPEN VAN EEN GEBRUIKTE AUTO IS EEN ZAAK VAN VERTROUWEN 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1% ZITTING IN MIDDELBURG MIDDELBURG Voor officier van jus titie mr H. Spreij was het donderdag tijdens de Middelburgse politierechter zitting duidelijk, dat A. V. uit Breskens op 30 maart jongstleden in een café W. de L. had mishandeld door hem een stukgeslagen bierflesje tegen liet oor te duwen en vervolgons met hel flesje een draaiende beweging te maken. ,De wond 's behandeld met 26 hechtingen en die hrijg je niet door te vallen', merkte mr Spreij op, aanhakend bij de bewe ring van V. dat hij zijn opponent via een schop tegen een stoel op de grond had doen tuimelen, waarbij De L. met zijn hoofd tegen een flesje was gevallen. De officier achtte dan ook bewezen, dat V. de ander mishandeld had; mr Spreij eiste 14 dagen onvoorwaardelijke gevan genisstraf. Mr T. W. Attema, de politie rechter, achtte het ten laste niet wet tig en overtuigend bewezen omdat niemand behalve De L. het gebeurde had gezien en sprak verdachte vrij, Vrijgesproken werd ook de Middelbur ger A. van B., die volgens de tenlaste legging via een .samenweving van ver dichtsels' geld (ƒ32.50) had losgetrog- geld van een dame in Nieuwvlïet; Mr Spreij had het tenlaste gelegde wel be wezen geacht hij eiste een voorwaar delijke gevangenisstraf van 3 maanden mot een proeftijd van 3 jaar en een boete van 250,maar voor mr Atte ma was het bewijs niet overtuigend en wettig geleverd. E. C- uit Schoondijke werd conform de nis veroordeeld tot een gevangenisstraf van 1 week onvoorwaardelijk, omdat hij zijn auto had bestuurd terwijl hem de bevoegdheid daartoe was ontzegd. De 67-jarige R. W. uit Oostburg werd ver oordeeld tot een week voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van 3 jaar, een. ontzegging van de rijbe voegdheid voor 1 jaar en een boete van 300 nadat hij in Oostburg onder in vloed ran sterke drank in zijn auto ge reden had. De officier had een jaar ont zegging en 1 weel? celstraf geëist, maar de politierechter liet tenslotte de leef tijd een woordje meespreken. F Ph. uit Maastricht zou op 14 juli in Cadzand na een aanrijding zijn doorge reden zonder zich bekend te maken. Vol gens de verdachte was hij op het mo ment va,n de aanrijding ergens anders. De zaak werd aangehouden voor nader T amboerskorps Juliana' naar Brussel Het tamboers-pijpers- en hoornblazers- korps .Juliana' uit Middelburg heeft een uitnodiging gekregen om morgen, zater dag. in Brussel eên optreden te verzor- De tamboers en blazers zullen daar hun kunnen mogen tonen in een muzikale rondgang en een shew. Gisteravond verzorgde het korps een rondwandeling met een show in plan Zuid te Middelburg ter gelegenheid van de opening van de braderie. Terwijl men reeds bezig is met het instuderen van een geheel nieuw pro gramma voor de najaarsuitvoering in november, zal .Juliana' ook volgende week zaterdag meewerken aan.de tap toe in Goes. boete van 50 (eis 60) voor het stelen van 14 koperen buizen werd C. van D. uit Nieuwvlïet beboet met 250. alsme de een week voorwaardelijke gevangenis straf met een proeftijd van 2 jaar. A. de S. uit Biervliet zou op 17 april jongstleden C. D. zwaar lichamelijk let sel hebben toegebracht door hem met een klomp op gezicht, hals en benen te slaan. Mr Spreij eiste daarvoor 3 weken angenisstraf. maar mr Attema acht- niet bewezen, dat de verwondingen zwaar lichamelijk letsel hadden opgele verd, weshalve de politierechter volstond met een boete van 250 en een week voorwaardelijke gevangenisstraf met 3 jaar proeftijd. MIDDELBURGSE MAJORETTES BLIJVEN ACTIEF MIDDELBURG Het Eerste Middel burgse Majoretiehkorps .Ditrich' blijft goed ,in de running', zoals moge 'blij ken uit hun optreden te Bruoiy sur Escaut (Noord-Frankrijk), met "mede werking van de drumband Axel, op 31 augustus jl, en te Brussel bij de mid denstandsfeesten op 6 september jl, dit maal met de drumband uit IJzendijke. Aanstaande zaterdagavond treden ze weer eens thuis op, namelijk ter opluis tering van de braderie in Middelburg- Zuid, terwijl zij de zondag daarop te Fonta/inebleau showen. Op 26, 27, 2S en 29 september verlenen zij hun charman te medewerking verlenen aan grootse feestelijkheden in de Frans-Zwitserse grensplaats Besangon. In beide laatste gevallen wederom met steun van de drumband Axel. Op de terugweg van Besangon hoopt men van een welkome pauze dn Parijs te kunnen genieten. Jaarvergadering schoolmuseum' VXJSSINGEN De jaarvergadering van de vereniging; .Schoolmuseum Mid delburg" wordt S oktober a.s. in het Scheldekwartier te Vlissingen gehouden. De heer J. L. Kristeiijn uit Haamstede is aftredend en herkiesbaar als be stuurslid. De heren P. Vermeulen uit Cadzand en J. Verwilghen uit Terneu- zen hebben de wens te kennen gegeven definitief te willen aftreden. Eveneens zijn er vacatures in Jiet bestuur, diie ont staan zijn door het vertrek van mej. M. J. de Jonge, die benoemd is tot in- spectrice van het kleuteronderwijs te Nijmegen en door het vertrek naar Sit- tard van de inspecteur van het basis onderwijs in de inspectie Goes, de heer L. F. J. H. Frantzen. Na afloop van het huishoudelijk gedeelte spreekt in de ochtenduren dr G. van Rijsinge, di recteur van het museum voor onder wijs in Den Haag over: ,Van natuur lijke historie tot biologie en verder, (biologie: nieuwe mogelijkheden voor het oude vak: ,kenms der natuur'), 's Middags vertelt Henri van Leeuwen, voordrachtskunstenaar over zijn erva ringen als .Zwerver in Parijs'. Aan deze vergaderingen is een tentoonstelling'van leermiddelen verhonden, die in de och tenduren za.l worden geopend door de heer A. Schout, oud-lid van gs van Zeeland. Uit het jaarverslag over 1968 blijkt dat er een batig saldo van ƒ1132,54 is. Het ledental" van de ver eniging bleef constant (370). Het aan tal leden bij de kleuterleidster bleef nog steeds beneden de verwachting, na melijk 43 van de 375 in Zeeland aan gestelde kleuterleidsters. Subsidie werd ontvangen van 17 gemeenten en vam 22 verenigingen en scholen ontving de ver eniging een bijdrage. Jeugdleider Smit in clubhuis ,De Globe'; Jeugdactiviteiten beginnen zaterdag te laten komen. Concurrentie, zoals dat vroeger en elders wel voorkwam, wordt ten alle tijde Termeden. Er zijn verschillende leeftijdsgroepen, waarvoor men activiteiten organiseert. Voor de kleuters is er een creches: de kinderen worden er bezig gehouden en de ouders kunnen eens gaan winkelen. Vooral bij flatbewoners schijnt sterk de behoefte te bestaan aan zo'r. crè ches. De kinderen hoeven niet, 1n de ne gatieve zin des woord ,de straat op' terwijl hen toch ruime speelmogelijk- heden geboden worden. Ook de algere schooljeugd vormt een aparte groep, waar activiteiten voor worden georganiseerd. Speciaal voor de ze categorie. oudere kinderen zijn men in Paau- VLISSENGEN De Vliesingse club- j, huizen van de stichting ,Don Bosco* met katholieke achtergrond enerzijds en ,De Globe' en .De Sloep' met hervormde achtergrond anderzijds, gaan nauwer saTuenwerken. Zaterdag beginnen de activiteiten van beide, .instellingen' weer f en wel met een muzikale rondwande- j ling van de koninklijke harmonie .Ons genoegen' te Vlissingen, vanaf het club gebouw van ,Ons Genoegen' om twee uur tot aan ,'t Anker', waar men tus- sen half vier en vier uur aankomt, en; mei nvaau jaar .acuvueiicn (zoai» - - limnnaitedrinke.n) ^„rjaniwerd nullen ïfig1- "tSSf. zijn. Overigens wil men ,van bovenaf zo weinig mogelijk organiseren en zoveel mogelijk aan de initiatieven van de be zoekers van de clubhuizen zelf overla ten. De mate waarin deze eigen intita- tleven worden verwacht, is afhankelijk van de leeftijd van het clubhuispubliek. De jongere jeugd zal meer worden ge leid terwijl de oudere in meer of min dere mate zal worden begeleid. Een be geleiding die niets met .zieltjeswinne- fij te maken beeft, aldus hoofdleider in. oprichting zijnde algemeen cultureel centrum worden daaromtrent plannen gesmeed. ,De jeugd wil bezig gehouden worden, en dan moet je niet afwachten', aldus de heren Sihit en Jacquemijns. Dan besbaat er de groep van 13 tot en met 16 jaar. Die kan in belangrijke mate terécht in ,De Globe', voor beat en andere festijnen. Speakers-corner Een volgende leeftijdgroep is die van J. Smlr in een gesprek, dat wijl 17 jaar en ouder. Die kan ontspanning. donderdagmiddag met""hém en de h- P. Jacquemijns in ciubhuis ,De Globe' hadden. Uiteraard nebben beide instel-1 lingen hun achtergrond .maar', aldus de heer Jacquemijns, ,wie kan er wer ken zonder achtergrond'? Van .oneerlijk spelen op de kinder ziel. wie dit liedje goed onthoudt, krijgt een kleurpotlood', moet de heer Smit niets hebben. ,AJs wij bij voorbeeld op een zeker moment een film gaan draaien, is dat geen mid del om een doeL stichtelijkheden, te bereiken', aldus de heer Smit. maar die film, on3 middel is ook ons doel'. En ,Wij villen niets aan de man brengen, wij willen enkel onze dien sten aan de jeugd aanbieden' gj dus de heer Jacquemijns. Coördinatie D4 samenwerking tussen beide jeugdin- stellingen, ligt voor een groot deel ook op het gebied van de coördinatie van activiteiten. Men wij voorkomen dat men elkaar in zijn activiteiten gaat overlappen en vooral ook de keuzemo gelijkheden van de jeugd zo groot mo gelijk maken. .Als er in bet gebouw van Don Bosco bijvoorbeeld een programma (niet in de letterlijke zin des woords op te vatten) is voor de mensen van 17 Jaar en ouder, dan zal men er naar streven in ,De Globe' of ,De Sloep' een leeftijdgroep aan zijn trekken spanning en inspanning vinden in 't ge bouw van ,Don Bosco' (de ruimte is er het best geschikt voor). Er is daar een bar, en, omdat voor deze groep al lerlei vragen en problemen actueel begin nen te worden, een speakers-corner, waar ieder zijn zegje kan doen, over politiek, cultuur, orïu'crwijs, sex of noem maar op. Men zal <'aar van tijd tot tijd Iemand voor het voetlicht kunnen halen, een zanger, een schilder of een politicus, die nanr believen kan worden aange hoord, toegejuichd. uitgelachen of weg- gefloten. Ook voor ouderen of ouders zijn er faciliteiten. Maar juist die groep toont nog al eens drempelvrees. Wie zich jong genoeg voelt kan best eens komen tafeltennissen. Vo rig jaar heeft een groep ouders zich kostelijk vermaal?! op een knut- selavond. .Toch moet beslist de schijn vermeden worden dat de ouders komen spioneren wat zoontje of dochter uitvoert: de jeugd verwacht hier immers een veilige a,vond'. al dus de heer Smit. Over het programma van het komend clubhuis-seizoen viel weinig concreets te zeggen. Wel staat vast dat er een keer een hypnotiseur komt optreden, maar de precieze datum daarvan staat nog niet vast. En verder laat men een hoop aan het toeval over, aan de impro visatie en aan eigen initatieven van de jongeren. MIDDELBURG Harold O. uit Middelburg, een 19-jarig zorgen kind van justitie en Zeeuws con sultatiebureau voor alcoholisme, had donderdag, toen hij vo"or de Middelburgse politierechter moest verschijnen wegens overtreding van de opiumwet, niet over mede leven van de kant van de rechter te klagen. Zeer coulant zwaaide po litierechter mr W. F. van Solinge hem na de behandeling van de zaak uit: ,Hou je maar taai, man, en laten we elkaar hier niet meer zien. Tot ziens'. Voor drie feiten moest de langharige jongeman zich verantwoorden: twee maal wegens verboden bezit van opium en eenmaal wegens diefstal van klom pen. Hij had van een zekere F. die een apotheek in Rotterdam .gelicht' had, !i- brlumpillen gekocht, een kalmeringsmid del, dat men alleen op voorschrift van specialisten kan verkrijgen en dat bij veelvuldig gebruik gevaarlijk, zelfs do delijk kan zijn. O. gaf uiteindelijk toe na een paar dagen wel tot de conclusie -'in gekomen, dat F. niet eerlijk aan iriumpillen was g'ekomen. Ook had de Middelburgse knaap hen nep in zijn bezit gehad. Hoe hij er aan gekomen was kon hij de politierechter nader uit de doeken doen. ,Op het Groentje bij het Vlissingse postkantoor heb ik die hennep van een onbekende overgenomen,' verklaarde O. Voorts had hij 's avonds in Vlissingen 1 bij een zakenpand een paar klompen meegenomen. ,Na een paar pilsjes was ik een beetje agressiee geworden', ver- jduidelijkte O. Vlak voordat mr Van So linge en officier van justitie mr H. Spreij de zaak maar donker begonnen in te zien kwam directeur R. Visser van het ZOvA Harold te hulp. De heer Vis ser verbelde, de poli tier echt er. dat O. zich gedurende de laatste weken heeft losgemaakt van het milieu van hasjiesj- rokers. .Het gaat nu al een paar weken goed met hem, hij werkt regelmatig', verze kerde de heer Visser. Dat deed mr Van Solinge deugd, en ook mr Spreij sprak er zijn genoegen over uit. De officier eiste 85 dagen gevangenis straf. met aftrek, waarvan 60 dagen voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar, terwijl ma- Spreij als voorwaar de stelde, dat O. contact moet onderhou den met het ZCvA. Nadat mr W. K. H. Dieleman. Harolds raadsman, verzekerd had er van overtuigd te zijn, dat met medewerking van het consultatiebureau goede resultaten te bereiken zijn en ver der aangedrongen had op een voorwaar delijke straf, nam de politierechter do eis conform over. .Het -gaat er op lijken, dat het lukt en die góede verwachting moeten we niet de grond inboren,' vond een minzame mr Van Solinge. Zangvereniging ,De Lofstem' bestaat 10 jaar In november bestaat het koor van de zangvereniging ,De Lofstem' te Arne- muiden 10 jaar. Het koor dat in 1959 werd opgericht, telt momenteel 60 le den. Onder andere door de drukte rond het uitgeven van 2 langspeelplaten, is besloten het 10-jarig bestaan van het koor na de kerstuitvoering in besloten kring te vieren. Voor de vele bewijzen van medeleven na het overlijden onze geliefde vader en grootvader WILLEM LUDIKHUIZE gen wij onze hartelijke Voor de bewijzen van deel neming en medeleven, ons betoond na het overlijden van onze geliefde man, va der, behuwd- en grootva der JAKOB MESDERHOüD ituigen wij onze hartelijke ink. Familie J. Minderhoud- Abrahamse Meliskerke, Beptember '69. H. D. TAN internist AFWEZIG van 15-9 tot 20-9 S. WARTENA, arts, vrijdag en zaterdag AFWEZIG Tandarts Krommenhoek houdt heden GEEN SPREEKUUR. PLAATS UW FAMILIE BERICHTEN IN DE PZC Heden overleed, zeer onverwachts, in de verpleeg inrichting ,De Kruuze' te Venraaij, mijn geliefde vrouw en onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA VAN LIERE-SAAM AN in de ouderdom van 76 jaar. Kapelle: A. van Liere M. van Liere A. van Liere-Goeree P. van Liere J. van Liere-Komejan J. van Liere A. C. van Liere-Maaa C. van Liere H. van Liere-Lepoeter J. van Liere G. L. van Liere-de Rooy A. van Liere M. J. van Liere-Verbrugge Klein- en achterklein kinderen De begrafenis zal plaatshebben op maandag 15 september, om 2 uur, vanuit de aula op de alge mene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula. Heden overleed, in het bejaardencentrum ,Ter Reede', na een langdurig lyden, zacht en kalm, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante, me vrouw M. ADRIAANSEN weduwe van M. Reijnhoudt, in de ouderdom van bijna 81 jaar. Vlissingen, 11 september 1969 Bejaardencentrum ,Ter Reede' Correspondentieadres: Troelstraweg 297 De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 15 september, des namiddags 13.15 uur, in het wrjkgebouw ,'t Anker'. Bonedijkestraat 163, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben om 14.10 uur op de Noorderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het wijkgebouw ,'t Anker'. Geen bloemen. Op 6 september 1969 overleed te Meppel geheel onverwacht onze lieve moeder, behuwd- en groot moeder op de leeftijd van 66 jaar. J. A. Zandee-Seldenrijk E. Zandee Marion Igor Middelburg, Londensekaal 37. De crematie heeft intussen plaatsgehad. Heden nam de Heere tot Zich, onze lieve vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder ELSEEN SMIT-OUDMAN in de ouderdom van 77 jaar. Psalm 89, vers 8 Veere: M. Smit Enschede: K. A. Smit D. Smit-Willernsen Vlissingen: L. Smit C. Smit-Sturm N. G. Smit N. Smit-Kruit m.s. .Francina': M. Smit F. Smit-Bakker m.s. .Betsy': H. H. Smit E. Smit-Geerse En kleinkinderen Veere, 10 september 1969 Wijngaardstraat 11 De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis te Middelburg. De teraardebestelling zal DV plaatshebben op za terdag 13 september op de algemene begraafplaats te Zandijk (gem. Veere), om 1315 uur. Vertrek uit het verenigingsgebouw om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begrafe nisplechtigheid in het verenigingsgebouw. Algemene kennisgeving Heden overleed plotse ling onze beste zuster, behuwdzuster eu tante, mevrouw DEBORA LEEMAN, weduwe van Willem Geertse, in de ouderdom van 84 jaar. Namens de familie. H. J. Joziasse Middelburg, 11 sept. '69 Herengracht 48. De begrafenis vindt plaats dinsdag 16 sep tember 1969 om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Middel burg. Correspondentie-adres: Waalstraat 41. Middel burg. Heden overleed plotse ling, in huize ,Der Boe- de', onze broeder in de ouderdom van bij na 85 jaar. Uit aller naam, K. Huibregtse Westkapelle, 11 sept. '69 Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat in Benonie Zuid- Af rika) is overleden, onze geliefde zoon en broer op de leeftijd van 47 jaar. Vlissingen: N. Wildeboer-Otter Rijswijk (Z-H): J. Wildeboer H. Wildeboer- v. Baarlen Amsterdam: H. Wildeboer Vlissingen: H. v. d. Schaar L. J. v. d. Schaar- Wildeboer M. Plasse J. A. Plasse- Wilcleboer Heden overleed, zacht en kalm, in het Gods huis te Veere, onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootva der JACOBUS ANTHEUNIS DE VISSER weduwnaar van Maatje Wilhelmina de Voogd, in de ouderdom van 88 jaar. Goes: J. D. de Visser L. de Visser-Daniëlse Amstelveen J. W. J. de Visser C. J. de Visser-Ladru Denise Beverwijk W. J. de Visser F, de Visser- Ploegaert Veere. 11 september 1969. Kerkstraat 7. Correspondentieadres Goes, Dennenstraat 5. De teraardebestelling op de begraafplaats te Ritthem zal plaatsheb ben op maandag 15 september des n.m. 1.00 uur na vooraf gaande rouwdienst in .Ons Dorpsleven' te Ritthem. Aanvang 12.15 uur. Wij nodigen u uit hierbij aanwezig te willen zijn. Heden behaagde het de Heere, om na een lang durig en smartelijk, maar zeer geduldig gedragen lijden, uit o.ns midden weg te nemen, onze innig geliefde man en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader ADRIAAN PAAUWE in de ouderdom van ruim 78 Jaar- Baarland: A. Paauwe-Tramper Hansweert: P. M. Paauwe E. A. Paauwe-van den Berge Wemeldinge: M. J. Paauwe J. Paauwe-van Schalk Baarland: A. C. Wisse-Paauwe J. Wisse Klein- en achterkleinkinderen Baarland. 11 september 1969 Bakendorpseweg 21 De begrafenis zal plaatshebben DV op maandag 15 september 1969, des namiddags om 2 uur, van uit het verenigingsgebouw. Heden overleed, na een langdurig lijden, onze lie ve, zorgzame man, vader en behuwdvader, LAMBERTUS JONGKPLER echtgenoot van Louisa Maria Witte, op de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: L. M. Jongepier-Witte Koudekerke: L. A. Jongepier A. Jongepier-de Ru Ij ter Middelburg, 11 september 1969 Jasmijnstraat 39. Condoleantieadres: Weststraat 29, Koudekerke. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Bezoek dagelijks van 10.00- 11.00 uur en van 18.00-19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 15 september om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Grote sortering moderne en Sebruikte instrumenten in iverse houtsoorten.Ook in huur met recht van koop.Viaag vrijblijvend prijslijst,Levering en onderhoud aoor net gehele land. Pianohandcl Anno 1865 Lijnbaan 63 - Rotterdam. Tel. 010-119436 Lange GisUtra.it 15 - Middelburg Telefoon .01180-3985 De wnd. burgemeester van Ovezande brengt, ter vol doening aart het bepaalde in artikel 22, lid 2 van de wet op de ruimtelijke orde ning ter openbare kennis, dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 2 september 1969 heeft beslo ten te verklaren, dat een herziening van het bestem mingsplan wordt voorbe reid voor het gebied, be grensd door de Hoofdstraat en de Groenedijk, zoals dit rood omlijnd is aangegeven op de bij dit besluit beho rende tekening. Met ingang van heden ligt het onderhavige raadsbe sluit met de daarbij beho rende tekening voor een ieder ter gemeentesecreta rie ter inzage. Ovezande, 9 september '69. De wnd. burgemeester voornoemd, mr RL Somers. In diverse kleuren skai Ook in stof te leveren woni nginrichiinq koudekerk Dorpsplein 35, tel. 493 Met vele andere leuke modellen. Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als d krant. Logisch v/ant die kunt u niet missen, geen dag. WIJ RUILDEN EN BIEDEN AAN: BWM 2000 BMW 2000 Automaat BMW 1800 BMW 1600 4-deurs BMW 1500 BMW 1600-2, 2-deurs BMW 700 LS VW Karmann Ghia SIMCA 1000 L Garantie - inruil - financiering: li BENT ALTIJD WELKOM ONTDEK DAT OOK DE BMW 6 CYLINDI EEN EIGEN KLASSE VORMEN T aat een proefrit u overtuigen. Bel uw BMW-dealer. HEINKENSZAND BMW-dealer voor Zuid-Beveland, tel. 01108-101 Verkoop L. J. VAN HOMMERIG, tel. 01100-5») Wij vrogen een ♦evens waarnemend hoofd alsmede een voor de kinderafdeling. Schriftelijke sollicitaties richten aan de geneesheer-directeur, ol persoonlijke aanmelding bij de adjunct-directrice, Linnaeusslraal 89, Amsterdam-Oost. Telefoon (0201—94 26 74, Opel Kadett, 24.000 km, beige Opel Kadett, 56.000 km, groen Opel Kadett Caravan, 61.000 km, beige Opel Rekord, 2-d„ 80.000 km, beige Opel Rekord 4-d., 80.000 km, groen Opel Rekord 4-d., 51.000 km, beige Opel Commodore Coupé Automatic, 30.000 km, wit Ford Taunus 17M 4-d., 65.000 km, wit Ford Taunus 17M Combi, 71.000 km, wit Fiat 850, 30.000 km, wit Fiat 1500, 50.000 km, groen Fiat 1500 L, 100.000 km, crème Simca 1500 Tourist, 10.200 km, grijs Volkswagen, 75.017 km, donkerblauw Peugeot 403 Diesel, 12.000 km, grijs VOOR DE DOE-HET-ZELVER: Opel Rekord, groen Hanomag Kurier, rood 1967 1966 1967 1966 1965 1968 1967 1966 1962 1968 1967 1965 1965 1967 1964 1958 1961 WESTWAL 25 - GÖES - TEl. 01100 -6210

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 22