Heinenoordtunnellaatste zwakke schakel Deltaroute 4 ECONOMISCHE KRONIEK OVER JULI Verkeer zal weer stijgen KRITIEK IN RAAD WAARDE OP WAARN. BURGEMEESTERSCHAP Instructiebad voor Sint-Jansteen DUURTETOESLAG AMBTENAREN VAN GEMEENTE SINT-JANSTEEN ,Wilhelmina' kreeg nieuwe uniformen Bandeloze daders stalen wielen onder auto weg Plaats uw Familie berichten in de PZC PROVINCIAL! ZEEUWS! COUSANT DINSDAG 2 SEPTEMBER 1969 opening van de Heinenoordtunnel was het belangrijkste nieuws voor Zeeland. Het was de laatste zwakke schakel in de eigenlijke del taroute. Het verkeer zal weer stijgen, al mogen de Haringvliettarieven voorlopig nog niet naar beneden. De RTM, van wier vervoerspatroon van voor 1953 weinig meer over is, gaat zijn bus diensten op Schouwen-Duiveland verbeteren. Het NW pleitte zelfs voor afschaffing van alle deltatollen. Een tegengeluid aan een minister die al de vierde gratis tunnel onder het Noord zeekanaal voorbereiden laat. De tweede dubbeldekker is te wafer gelaten. In 1973 is Zeeland zeker aan de derde toe. In het eerste half jaar van 1969 lagen de veercijfers voor auto's 9 pro cent hoger dan in 1968. De groei komt bijna geheel voor rekening van Kruiningen-Perkpolder (17 procent). Op Walcheren zullen tien tertiaire wegen worden ver beterd door het aanbrengen van een asfaltiprofiel. De beursresultaten van de SBM en de SW, busdienst plus ondernemers in West-Zeeuwsch-Vlaanderen en op Walcheren worden snel slechter. Er is geen speling meer voor kostenbesparingen. De grote gemeenten, '-och al zwaar in deze functie gesubsidieerd, krijgen 30 miljoen extra, de streekvervoerders in heel Ne derland samen 3 miljoen. Er is toch wel sprake van discriminatie!. De stikstoffabriek te Sluiskil, de laatste jaren reeds sterk gemoderniseerd, gaat een nieuwe installatie voor de produlctie van ureum en ammoniak bouwen met een investering van 100 miljoen. Het overslagbedrijf Ovet in Temeuzen heeft het idee geopperd om diepe zeeschepen met behulp van grote grijpkranen te gaan lichten en wel in volle zee aan de Belgische kust. De commissaris der koningin in Zuid- Holland heeft gezegd dat wij de industrialisatie van de Hoekse Waard een generatie moeten durven uit stellen. Rotterdam oefent da-uk uit door een groot aantal ge gadigden aan te kondigen. De commissaris zei terecht: is en- niet uitgezocht of die niet net zo goed naai de Westerschelde, ReLmerswaal of Moerdijk kunnen? In Baarland is de conservenfabriek vail Spijer Brothers geopend. Er zijn 25 personeelsleden, maar dit zal, ongeacht seizoenarbeid, tot 90 uitgroeien. Er is 5,5 ha grond beschikbaar. De Kon. Mij. De Schelde in Vlis- singen is begonnen met een belangrijke uitbreiding van de taiidwielfabriek, meer dan een verdubbeling. Bij Borssele is de eerste paal geslagen voor de kern centrale. Er zijn aanduidingen dat het toerisme dit jaar is te ruggelopen. Dit wordt vooral toegeschreven aan het tekort schietende bedrrjfsklimaat. Na de zeer mooie zo mer krijgt Zeeland wellicht in 1970 een gunstig echo effect. Mooi weer is nog altijd de beste service. Wolphaairtsdijk zocht een uitvoerder voor het landhui- zenplan Kwistenburg, voor 90 liuizen. De Brede Watering van Zuid-Beveland treft voorbe reidingen voor de aanleg van een bijna vijf kilometer lange weg over de zeedijk tussen KattendSjke en We- meldinge. De ZLM heeft een rapport samengesteld op grond van nota's van zeer vele afdelingen. Daarin komt de grote aanpassingsbereidheid van de Zeeuwse landbouw naar voren, maar ook de noodzaak van overheidsbestand. Men bestrijdt EEG-conourrentievervailsiing, bepleit af- zetbund'eling en samenwerking op dit terrein, kwali teitsverbetering, een goed personeelsbeleid, juiste me chanisatie, een (niet al te snelle) bedrijfsvergroting, financieringsmodaliteiten en een aMoeiingspolitielc te zamen met regionale werkgelegenheidspolitiek. Een zeer vooruitstrevende visie! In Terneuzen start in november de bouw van 243 ap partementen achter de Scheldedijk, op risico van gebr. Van der Poel. In het plan Klarenbeek in Middelburg is de bouw aan de gang van een humanistisch centrum voor bejaarden voor uiteindelijk 92 woningen. In Goes hoopt men in januari te beginnen met de bouw van een bejaardenhuis van het gasthuis met 21S bed den. Het kost 7 miljoen. e Na afsluiting van het Volkerak is de kwaliteit van de Oosterschelde voor de visserijculturen beter gewor den. Er komt weinig slecht zoet water meer afzak ken. Intussen moet er geohiloreerd worden voor rioolwa ter. Goes trekt een ton uit voor de bouw van een in stallatie. Het aantal mannelijke werklozen daalde in juni van 1064 naai 1018. De vraag is veel groter: 1775. Ongeveer 40 procent hiervan richt zich op de metaalsector. DRS M. C. VERBURG Conservenfabriek in Baarland De Heinenoordtunnel geopend WAARDE In de gemeenteraad van heer De Kam ons, dat hij niet van te Waarde klonken dezer dagen enige kri-voren was geraadpleegd over dit waar- nemerschap in Waarde. Hn achtte deze twche geluiden naar aanleiding van <*n|WOTteutfïïW<l voor ^„„en zo bezwaarlijk: ,Ik woon nog wel even in Waarde, voordat ik naar Nieuwer- kerk veilhuis. Als het een waarnemer- schap van een jaar was geweest, dan was het heel wat anders. En wat mij betreft betekent het beslist niet, dat ik Waarde zal verwaarlozen.' De heer De Kam wijst ook op andere waairnemer- schappen, die noodzakelijk zijn door de op handen zijnde herindeling. Bovendien wijst hij op de afstand Waarde-Duive- land: .hooguit een half uur rijden, dus toch wel makkelijk te overbruggen.' mededeling van burgemeester J. D. de Kam, die zoals men weet per 1 setember burgemeester van Duiveland is gewor den, dat hij tot eind dit jaar waarne mend burgemeester is van zijn vorige gemeente. Na december wordtde gemeentelijke herindeling van Zuid-Beveland van kracht. Kei chu-raadslid J. P. Jansen toonde zich bevreemd over het waarne- merschap van burgemeester De Kam. Hij vreesde, dat een combinatie met het burgemeesterschap van Duiveland niet verantwoord was. Burgemeester De Ka.m wees erop dat het benoemingsbe leid en de aanstelling van een burge meester niet tot de competentie van een gemeenteraad hoort, maar tot die van de commissaris der koningin. Daar om wenste hij over deze aangelegen heid niet verder te discussiëren. De heer M. van Fraassen (vrije lijst) kon het daarmee wel eens zijn, niet echter het TERNELZEN Onder ideale wee.rs- raadslid L. van Houte <vr:je lijst), diei'omstandigheden ls zaterdag te Terneu- een dergelijke argumentatie ais de heerze,_] u Ruim vierhonderd deelnemers aan wandelmars jonge, maar actieve Terneuzense wan delsportvereniging ,De jonge zwervers'. De 40 km-tocht werd verzorgd door het wandelcomité T Nadat 's morgens om tien uur reeds de deelnemers aan de 40 km-tocht wa ren vertrokken, was 's middags twee uur de beurt van de 5, 10. 15 en 25 km-wandelaars. Er is zowel afgehamerd. Desgevraagd verklaarde de BROMFIETSAANRIJDING TE BERGEN OP ZOOM Mlvidueel dcelge- Aiuweipsestraatwcg - 8ui& GezeUelaaS tel te Bergen op Zoom tussen een auto, be- aan d,r en de 10 km. Start en fauëh stuurd door E. M. uit Kapelle en een van aiie tochten was het Zuidersport- bromfiets bestuurd door C. N. uit Bergen park. o MwSoags verleende t tamboers- op Zoom. M. die over de G. Gezellelaan ,®n pijperkorps Irene en de drumband en reed, verleende zeen voorrang aan N. het majorettenkorps van de Harmonie Een vrouw die achter op de bromfiets Terneuzen medewerking. Het totale aantal deelnemers bedroeg 407. Het aantal uitvallers was zeer gering. De uitslag bij de groepen was als volgt: 5 km: 1 wsv Beatrix, Terhole2 wsv Hontenisse te Kloosterzande; 3 Jeugdbelang te LJzendijke; 4 De Jon ge Zwervers. Terneuzen. 110 km: 1 WSV Biezelinge; 2 WSV Bea trix, Terhole; 3 WSV Hontenisse te Kloo3terzande; 4 Jeugdbelang te IJzen- SCHORE Do hervormde gemeente dijke; 5 De Jonge Zwervers J te Ter van Schore zal zondag 14 september j neuzen: 6 wsv Clinge; 7 De Jonge het driehonierdvijftig jarig bestaan her-1 Zwervers II te Terneuzen: 8 Jacob, denken. Dat zal gebeuren met een spe-Catssc'nool te Terneuzen. De prijzen ciaie ::r.lie zal worden geleidjwerden uitgereikt door de heer F. R. door de oud-Schoorse predikant ds. A. van der Ploeg, de ambtenaar J. Mooij, thans te Silvolde. Iken van de gemeente Terneuzen. HERVORMDE GEMEENTE SCHORE 350 JAAR Geref. bond niet op zondag in dorpshuis Waarde Afscheid van .juffrouw' Keijmel te Breskens BRESKENS In het gemeentehuis van Breskens is maandagavond af scheid genomen van mevrouw S. M. Keïjinel-Suwijn, onderwijzeres aan de openbare lagere school. Mevrouw Keij mel, plaatselijk beter bekend als .juf frouw Keijmel' gaat met pensioen. Ze was bijna 40 jaar onderwijzeres Breskens. Bij het afscheid waren behalve het ge meentebestuur en het gemeenteperso- neel ook de leden van de oudercommis- sie en het onderwijzend personeel van de school aanwezig. Mevrouw Keijmel en haar man weiden thuis afgehaald en op het gemeentehuis verwelkomd door "loco-burgemeester W. C. van der Hooft. Names de oudercommissie bood mevrouw Maas bloemen aan. Wethouder P. Zegers liet in de raadzaal de lev loop van mevrouw Keijmel de revue, passeren. Hij schatte, dat ze ongeveer 1000 kinderen door het eerste school jaar heeft heengehoipen. Nadat wet houder Zegers namens het gemeente bestuur een envelop met inhoud had aangeboden, werd mevrouw Keijmel toe gesproken door de heer J. Boekhout, voorzitter van de oudercommissie. Hij zei het te waarderen, dat juffrouw' Keijmel op de ouderavonden altijd zo rechtuit haai- mening zei. Namens ou dercommissie en personeel bood de heer Boekhout een bloemstuk aan en namens de leerlingen een gangspiegel en een ganglamp. De heer Rdbijn, hoofd van de ols, roemde tenslotte de goede, col legiale samenwerking met mevrouw Keijmel. die altijd bereid was met raad en daad te helpen. Strandhuisjes spoelden van Schouwen weg WESTSCHOUWEN De harde noor delijke wind heeft op Schouwen-Duive- la.nd de springvloed van vorige week zo hoog opgejaagd, dat verschillende strandhuisjes sneuvelden. Sommige huis jes wei-den volkomen uit elkaar gesla gen. Wel afgebroken maar nog niet weggehaalde huisjes spoelden wég. De schade wordt voor de betrokkenen op duizenden guldens EXPOSITIES IN MIDDELBURGSE VLEESHAL MIDDELBURG De tentoonstelling van etsen, litho's en andere grafische wenken van Picasso, die van 28 juni tot en met 31 augustus in de Vleeshal •an hea Middelburgse stadhuis was in- september tot en met 30 september zijn in dezelfde tentoonstellingsruimte aquarellen en tekeningen te zien van de in Duitsland woonachtige kunste naar Siegward Sprotte. Hersenschudding bij Zeelandbrug Zaterdagmorgen omstreeks 9.45 uur vond een ongeval plaats op de parallel weg van de Zeelandbrug ter hoogte van de Groene Weg in Cohjnsplaat. De heer D. de B. uit Kats kwam met zijn per sonenauto uit Goes toen uit tegenover gestelde richting de 22-jarige J. K. uit Colijnsplaat op een bromfiets naderde en op de linker weghelft reed. De B. gooi de zijn stuur naar links om een fron tale botsing te voorkomen en kwam jn de berm terecht. Het beenschild van de brommer kwam in aanraking met de auto, waardoor de bestuurder kwam te vallen en enkele meters verder bleef liggen met een hersenschudding en hoofdwond. Dokter Klein-Wassink uit Colijnsplaat die eerste hulp verleende liet ihet slacht offer naar het ziekenhuis Bergzicht te Goes vervoeren. Achter het verenigingsgebouw aan de Wilhelminastraat te St-Jansteen zal een instructiebad worden gebouwd. Het is een instructiebad en in de eerste plaats dus bestemd voor de scholen. Kon een instructeur worden aangetrokken dan kan ook na de lesuren gelegenheid tot zwemmen gegeven worden, 't Bad krijgt de vorm van een D, waarvan het langste gedeelte IGV2 meter is 't kortste deel 15 meter bedraagt. De breedte bedraagt water staan. Er zal Er zal gezwom men kunnen worden van eind april tot eind september. Aannemer 'is de fa. J. A. Leijs uit Kapelle voor 108.800. De firma van Wijk en Boerma NV uit Ra- venstein levert de waterzuiveringsinstal latie voor 37.954 en het ontwerp if van de Koninklijke Nederlandse Heide maatschappij. De oplevering zal waar schijnlijk in het begin van 1970 plaats vinden. Raadslid Van Akker kwam met voorstel huis in Waarde blijL komst op zondag gesloten. Het vereni gingsleven zal er dan niet terecht kun nen. Een en ander was punt van discus sie in de recente raad van Waarde, naar aanleiding van een verzoek van de ge reformeerde bond, afdeling Waarde, ir de hervormde kerk, om op regelde tij den zondags bijeenkomsten Le mogen houden in het dorpshuis. Verschillende raadsleden -wilden het wel toestaan, maar dan zouden ook andere bijeen komsten moeten kunnen plaats vinden. En een eerder genomen raadsbesluit wijst dit af. Een dergelijk voorstel van de heer J. P. Jansen (ch) werd met vijf tegen twee stemmen verworpen. Het verzoek van de gereformeerde bond werd afgeketst met vier tegen drie stemmen. Tegenstemmers waren de heren K. van Houte, L. van Houte, J. P. Jansen en J P. Goud. De verhuur van enkele woning wetwoningen bleek een probleempje, omdat inwoners voorrang hebben op .buitenstaanders'. Toch was de raad van oordeel dat er een uitzondering moest worden gemaakt voor de machinist van het stoomgemaal, de heer Dalebout uit Wtlhelminadorp, die nu al enkele jareD op en neer reist. Bij iedere toewijzing werd gestemd, zodoende werden toege wezen de woningen Beatrixstr. 17. aan K. M. Kamerling, Havenstr. 18, aan M. Kostel, Weelweg 3. aan dhr Bechten- Wilhelminastraat, aan de heer Dale bout. Goedkeuring werd verleend aan de aanschaf van een nieuwe rekenmethode voor de openbare lagere school. Bij de rondvraag vroeg de heer K. van Houte (ch) naa-r dc mogelijkheid van een openbare telefooncel. De voorzitter deelde mede dat dit volgens de PTT niet -gelijk is. De heer Jansen besprak de teroverlast bij de ratiobouw. De voor zitter merkte op dat dit nog dit najaar in orde wordt gebracht. ,A midsummernight's dream' uitverkocht VLÏSSINGEN De In de culturele agenda van vrijdag aangekondigde to neelvoorstelling ,A midsununemigbt's dream' van William Shakespeare op za terdag 27 september in Middelburg :s niet toegankelijk voor ouderen. Er blijken door de jeugd zoveel plaatsen te worden ingenomen dat de Middel burgse schouwburg is uitverkocht. Zoals bekend gaat het om de voorstel ling die het bekende Engelse amateur gezelschap ,The National Youth Thea- :re' onder leiding van Michael Croft zou geven. Medewerking aan katholiek schoolbestuur SINT-JANSTEEN Laten we dan ook aan de burgemeester, de secretaris en ontvanger slechts f 140.- uitkeren', 7.0 ongeveer luidde en voorstel van e lieer K. van Akker tijdens de donder dag gehouden gemeenteraadsvergade ring te Sint-Jansteen. Een voorstel, waarmee de heer Van Akker kwam tij dens een felle discussie naar aanlei ding van liet b en w voorstel 0111 de ambtenaren in dienst van de gemeente als duurtetoeslag 140,- ineens uit te keren. Voor de burgemeester, de secre taris en de ontvanfer geldt de rijksre geling van één procent met een mini mum van ƒ210,. en een maximum van 250,- was het antwoord van burge meester Reuser op een vraag van de heer R. Eeman (lijst Stevens) waarop de lieer Van Akker met bovengenoemd] van monumentenzorg geplaatste pand Adsdaalse straat te Sint-Jan- steen. Hypotheek Op een b en w voorstel om garantie te verlenen voor een hypotheek, te ver strekken aan C. L. de Schrijver ont stond een hele discussie. Op een vraag van de heer G. L. Engels (lijst Blom- maert). of het risico van de' gemeente niet al te groeit \Tas antwoordde bur-, gemeester Reuser dat hèt risico zeer minimaail 'was! De heren" Stevens Van Akker meenden dat aan deze mo gelijkheid tot opnemen van een h; theek meer bekendheid moest woi gegeven. De voorzitter merkte op dat de voorlichtingsboekjes met betrekking tot dit onderwerp aan het loket van de gemeente-secretaris te krijgen zijn en dat burgemeester en secretaris al tijd bereid zijn de nodige inlichtingen te verschaffen. In de rondvraag vroeg de heer Engels wanneer de gemeentebegroting zou worden behandeld. De heer Reuser zei dat de behandeling ae neer van AKKer nier novengcnoenni voorstel kwam. ,Dit voorstel heeft geendooL vande secretaris de heer F. E. Francken iets vertraagd is, maar 1elijk nog in september aan de orde komen. V erkeersongelukke De heer Z. F. Pleunls (lijst Blommaert) wees op <le vele verkeersongelukken die op de kruisingen van Gesleclitendijk Absdaalsestraat met de rondweg Hulst gebeuren. De burgemeester w erop dat deze kruisingen in de gemeen te Hulst liggen. Hij zou evenwel aan gaande een en ander contakt met rijks waterstaat opnemen. De heer Van Akker vond dat de erf- tchtnormen dooi- gedeputeerde staten iltengewoon hoog opgevoerd worden, ij vroeg of het niet op de weg van het college van b en w lag om hier wa.t aan te doen. De heer Reuser zei deze zaken schriftelijk en mondeling reeds een paar maal met succes met gede puteerde staten te hebben opgenomen. Met de opmerking dat de gemeente in het belang van de belanghebbenden zelf zo mogelijk van deze erfpachten pro beert af te komen sloot hij daarop de vergadering. enkele zin', was het commentaar burgemeester Reuser. De kroon stelt immers het salaris van de burgemees ter vast en gedeputeerde staten be palen liet salaris van secretaris en ont vanger. Toen de heer P. Stevens (lijst Stevens) het b en w voorstel in stemming gé bracht wilde zien, waarschuwde de bur gemeester, dat indien de meerdei-heid het b en w-voorstel zou verwerpen, de ambtenaren in dienst van de gemeente er de dupe van zouden worden omdat die dan de uitkering van ƒ140,- zouden mislopen. Daarom ging de raad zon der hoofdelijke stemming akkoord met het voorstel van b en Zonder hoofdelijke stemming be sloot de raad van om medewerking te verlenen aan het katholiek school bestuur van de parochie voor de heilige Johannes de Dper te Sint- Jansteen voor het aanschaffen van leermiddelen in verband met de uit wisseling van leorimgen voor de op te richten gemengde lagere school. Eveneens zonder hoofdelijke stem ming nam de raad het besluit tot het verlenen van een aanvullende subsidie ten behoeve van de restau ratie van het op de voorlopige lijst Zaterdagmiddag vónd in het dorpshuis .De Brug' te Colijnsplaat de overdracht plaats van nieuwe uniformen voor de muziekvereniging .Wilhelmina' in Co lijnsplaat. De 40 leden van fanfare en drumband presenteerden zich in hun nieuwe uniformen. Het bestaat uit een zwarte broek, met blauwe jas gegar neerd met gouden tressen en een blauwe kepie met bontrand en een witte pluim. Burgemeester P. J. Evers feliciteerde als eerste .WilheJmina' die verdient een mooi uniform te dragen, doch het legt wel verplichtingen op. Hoe minder het uniform, hoe meer men er van ver wacht, aldus spreker. Met de wens dat het gehalte nog mag stijgen werden de uniformen overgedragen aan de ver eniging, Burgemeester Evers richtte ook nog een dankwoord tot de man achter de schei-men. de heer Jac. Pou- wer, die kans had gezien het resteren de bedrag bijeen te krijgen. De voor zitter van .Wi'lhelmi.na', de heer De Regt bracht dank aan de gemeente voor de eerste steen die gelegd werd in de vorm van een bijdrage. Tevens bracht hij da.nk aan het actiecomité. De heer C. Fortuin bracht namens de oud-leden felicitaties over. Namens het buitenbe- stuur feliciteerde ds. R. P. IJtsma. De heer Pouwer sloot met dank te bren gen aan gemeente en alle medewerkers van aktiecomité en leden CCB voor de realisatie van de geslaagde toeristen- week. Hierna volgde het buitenoptreden tot groot genoegen van de dorpsbewo ners, die net a-esulbaat van veel wenk nu konden bekijken. BRESKENS De Terneuzenaar Van der P. kon maandagmorgen wel zijn motor op gang krijgen maar kon niet van het Oude Veer- plein wegrijden, omdat zijn per sonenauto door onverlaten van al le vier de wielen was ontdaan. De- se vorm van diefstal werd in de nacht van zondag op maandag ge pleegd, waarbij bovendien het chassis van de auto schade opliep. De rijkspolitie van Breskens heeft tot nu toe geen enkel spoor kun nen vinden, dat naar de dader(s) Leidt. Rijpaard moest worden afgemaakt RENESSE Op de Hoogezoom to Re- nesse is zondagmiddag op advies van dierenarts T. van Itoón en ile plaat selijke keuringsdienst een rijpaard van de manege A. Versoput afgemaakt. Het dier was anderhalf uur eerder Jn elkaar gezakt en het bleek onmoge lijk om het om zich heen schoppende beest weer op de been te krijgen. Het paard verwondde zich vrij ernstig en toen het ook na een injectie door dc dierenarts niet reageerde bleek het noodzakelijk het paard uit zijn lijden te verlossen. Het kadaver werd naar de noodslacht- plaats te Zierikzee vervoerd. Ontevredenheid over uw figuur mag niet voorkomen. Nu u in de speciaalzaak het juiste model door een ervaren corsetière kunt laten adviseren. Ganzepoortstraat GOES S S MAANDAGS GESLOTEN A. F. R. VAN OPDORP, ARTS, vanaf 1 september GEWIJZIGDE SPREEKUREN. Maandag en dinsdag 13.00-13.30 uur, woensdag, donderdag en vrijdag 8.00 tot 9.00 ut EN ZONODIG VOLGENS AFSPRAAK. Op 29 augustus over leed plotseling te West- kapelle onze beste vriend op de leeftijd van bijna 78 jaar. Zijn vriendschap zullen wij steeds met grote dankbaarheid blijven gedenken. Fam. P. Lokerse Hoedekenskerke, september 1969, Scheldestraat 1. Tot onze grote droefheid ia heden, geheel onver wachts, van ons heengegaan, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder ELIZABETH CORNELIA DE VLIEGER weduwe van Johannes Janse, in de ouderdom van 82 jaar. Vlissingen: J. M. Janse P. Janse-de Klerk Goes: Th. S. Meerman-Janse H. Meerman Den Helder: D. C. Janse J. W. Janse-van der Valk Maastricht: S. Th. van den Bongaert-Janse H. P. E. van den Bongaert Middelburg: J. Janse T. Janse-Meeuwse Klein- en achterkleinkinderen Den Helder, 31 augustus 1969, Pieter Mulderplantsoen 3. De teraardebestelling zal plaatsvinden, donderdag 4 september, om 14.30 uur, op de algemene be graafplaats te Huisduinen (gem. Den Helder). rouwkamer, Middenweg 130, Heden is zeer onverwacht van ons heengegaan, onze innig geliefde man, vader, behuwdvader en opa FRITS PETRUS REINDERTS op de leeftijd van 69 jaar. Vlissingen: C. A. Reinderts-Ribbens P. A. Reinderts S. C. Reinderts-Abrahamse Frits en Anja Amsterdam: F. P. Reinderts I. Reinderts-Struik Edward en Freddy Vlissingen, 31 augustus 1969, Van der Manderestraat 2 B. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St-Josephziekenhuis. Bezoektijden van 10.30- 11.30 uur en van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op woens dag 3 september, des namiddags 12.10 uur op de Noorderbegraafplaats, vertrek vanaf liet wijkge- bouw ,'t Anker', Bonedijkestraat 163, om 12,00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in het wijkgebouw ,'t Anker". Geen bezoek en geen bloemen. Met grote droefheid geven wij kennis dat plotse ling van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, behuwd- en grootvader JOZLVS VERBURG op de leeftijd van 65 jaar. Kloetjflge: J. A. Verburg-Straub Apeldoorn: K. C. Verburg 's-Gravenpolder: C. H. Molhoek-Verburg J. Molhoek 's-Gravenhage: A. G. Verburg en verloofde Goes: H. Verburg P- C. Ver burg-van VVeele s-I-I-ArendslcerkeE. J. Walhout-Verburg J. M. Walhout Kloetinge: J. J. Verburg en verloofde en kleinkinderen. De teraardebestelling zal DV plaatshebben op donderdag 4 september om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats te Kloetinge. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de rouwdienst in het verenigingsgebouw. Nieuwstraat, Kloetinge. Op 1 september over leed nog vrij onver wacht, onze lieve vrouw, moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder geboren Hnllehrnndse in de ouderdam van bijna 77 Jaar. Uit aller naam: D. Bijleveld. Vlissingen, 1 sept. 1969 Menno van Coehoorn- gracht 20. De overledene is opge baard in de rouwka mer van het ziekenhuis Bethesda. De teraarde bestelling zal plaats hebben vrijdag 5 sep tember op de algemene begraafplaats. Vertrek van huis om 11.30 uur. Na een langdurig en geduldig gedragen lij den is. zacht en kalm, van ons heengegaan, mijn lieve man, broer en zwager M. DE JONGE in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam: C. de Jonge-Vevbeent Goes, 1 september 1969. St-Jacobstraat 4. De teraardebestelling zal plaatshebben op donderdag 4 september 1969 op de algemene begraafplaats te Goes om 14.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 4