NAC haalde ongetraind Middelburg stevig maar geflatteerd onderuit P0RTISCH WON VAN D0NNER Tweederangs 8 van Chaam voor Jan van Katwijk Page© Van op de 1e plaats TSLAGEN ACHT VAN Pepels bovenaan REVANCHE VOOR JOS VAN BEERS: ZEGE IN ACHT VAN CHAAM POULIDOR UIT STRIJD GENOMEN ["3BFJP" Van Looy: geen 500ste ,0M TWENTE TE MISLEIDEN' Veel sneller Goed voetbal Geen vuist Nederlandse dammers verloren van Russen Okker/Riessen naar 4e ronde PSV VERSLAAT SAARBRÜCKEN BADGASTENTENNISTOERNOOI VAN DOMBURG BEGONNEN 10 PROVINCIALE 2EEUWSE COURANT DONDERDAG 24 JULI BREDANAARS WONNEN OEFENPARTIJ MET 7-0 MIDDELBURG De Poolse NAC-speler Josef Franckiewicz zat op de reservebank langs het Middelburgse Nadorstterrein te watertanden... Wat had hij graag meegedaan aan het schuttersfes- tijn, dat zijn medespelers gister avond aanrichtten tegen drievou dige amateurlandskampioen Mid delburg. Zeven treffers verdwe nen er van de Bredase schoenen achter de Zeeuwse reservedoel man Sjaak Groenewegen, die, omdat hij al zo vaak vanaf het re servebankje naar doelman John ny But had mogen kijken, nu diens plaats mocht innemen. Maar Franckiewicz, in korte tijd de koningsschutter van de Breda- naars geworden, kreeg de kans niet om zijn kwaliteiten te etale ren. Een uur, voordat hij op het Middelburgse spelersbankje neer streek was hij met zijn Ameri kaanse echtgenote van een va kantie in de States teruggekomen en ongetraind wilde NAC-trainer Leo Canjels de scherpschietende Pool niet in het oefenende team opnemen. Er was overigens een grote overeenkomst tussen Franckiewicz en het Middelburg- team. Want ook de Zeeuwse landskampioenen waren volko men zonder training als sparring- partner van de Brabantse erecü- visieploeg in het veld gekomen: nadat ze via een 3-0 thuiszege op en een 0-0 gelijkspel in Enschede- de de landstitel hadden veroverd, hadden ze nog geen bal aange raakt, óf waren met vakantie (zoals Tobï Coppejans en ook trainer Piet Lindenberg) óf wa ren met actief voetballen gestopt (zoals Wim Groenewegen). Ter wijl daarentegen de NAC-spelers al volop in training en druk doen de zijn hun uitgebreid oefenpro gramma af te werken. Toch geven die cijfers 7-0 de krachts verhouding niet helemaal goed weer. Ten eerste had doelman Sjaak Groe newegen van Middelburg, bepaald niet z'n beste avond. NAC-voorzitter Th. Raaijmakers was de eerste om toe te geven, dat minstens drie doelpunten, die Groenewegen zeker had kunnen voorkomen. Ten tweede hadden de Middelburgse aanvallers bepaald pech bij de afwerking van enkele gevaar lijke aanvallen. Maar daar staat te genover, dat de Bredanaars na rust (ze besloten de eerste 45 minuten af met een 4-0 voorsprong) kennelijk meer het accent legden op het instu deren van het tactische schema, dan op doelpunten maken, hoewel na de hervatting de zeer onzeker gestarte Middelburgse defensie beter het oog op k Daar staat echter weer tegenover, dat NAC-trainer Canjels bepaald niet te vreden was met de wijze, waarop zijn pupillen de tactische schema's instu deerden, ,Het had veel sneller gekund', aldus Canjels. De Bredanaars lieten weliswaar duidelijk zien hoe ze wens ten aan te vallen: vanuit de defensie (als Middelburg aanviel waren alle Bredanaars op eigen helft) en gegroepeerd en tevens in de breedte en dat laatste ging ten koste van de snelheid. Al waren dan gisteravond de herhaaldelijk opkomende schutters Vissers en de Pool Dogrzeba én de gevaarlijke linksbuiten Ad Brouwers zeer bedreven in het afvuren van .ka nonskogels', waiarbij Jan Bostelaar, de vroegere Mïddelburgscliutter, lichtelijk verbleekte- Maar al was NAC dan traag het nog altijd stukken beter dan Middel burg in positiekiezen, techniek en snel heid. Al moet men natuurlijk niet ver geten, dat Middelburg geen schijn was van het team, dat in de landskam pioenschapcompetitie opereerde, al zet te het bijwijlen bijzonder aardige aan vallen op. Maar in de voorhoede ont braken de mannen, die de acties met succes konden afronden. Ondanks de wat beschamende neder laag verdienen de Middelburgers een grote pluim voor het feit, dat ze ble ven voetballen, hoever ze ook op NAC achterraabten. Voorzitter Raaijma kers: ,Ze hebben geprobeerd om goed voetbal te spelen en dat is een grote verdienste voor ze'. En trainer Can jels voegde er aan toe: ,We hebben aan dit team een goede oefenpartner BANDOL (ANP) De Middelhui' ver Hans van Pagee heeft woensdag m Bandol (Fr) de derde race van de strijd om het wereldkampioenschap in do OK-joIlen gewonnen. Hij neemt nu 1n het algemeen klassement de eerste plaats in voor de Deen Kjolhede. Del vierde race eindigde in een zege voor| de Westduitser Nissem. Van Pagee heeft 44 punten, Kjolhede 47,7. I gehad'. Wel tekende Canjels er bij aan: ,Ik heb Middelburg in de kam- pioensoompetitïe heel wat beter men spelen'. En de kampioen zelf? Ach, in de kleedkamer zaten ze bepaald niet in de put. Assistent-trainer Albert Vo gel tilde echt niet zo waar aan het verlies. ,Wij zijn nog ongetraind, en NAC traint, dat de stukken er afvlie gen. Vijf dagen per week'. Jan Bos telaar stak de spelers een hart onder de riem: ,Kop op mannen, we moeten er nog naar boe...' En Frans Vermeirs- sen dikte aan: ,Dat hebben we gedaan om FC Twente te misleiden'... Middelburg had de pech, dat het al na een kwartier met 2-0 achter stond. In de 12e minuut knalde Dogr zeba de openingstreffer achter Groe newegen en 3 minuten later liet zo wel aanvoerder Anton Schoenmakers als Arte Delmotte de bal voor hun keeper lopen terwijl Vissers in de buurt stond en dat betekende 2-0. Daarna kreeg NAC-doelman Peter v. d. Merwe alle gelegenheid zijn grote kwaliteiten te tonen: bij harde scho ten van Tonny Hendrikse en daaruit gevolgde corners, waaruit Bert Pen- tury naast knalde. Ondertussen had den de Bredanaars hun voorsprong al opgevoerd tot 4-0. Eerst viel Groene wegen over een schot van Brouwers heen en in de 28ste minuut liet hij een houdbaar schot van Vissers passeren. Daarop moest Van de Merwe weer in actie komen: eerst om Gerard Rijn het scoren te beletten vervolgens om een terugkopbal van de in het nauw gebrachte aanvoerder Van Gorp on schadelijk te maken. Zes minuten na rust kwam NAC via Quaars gemakkelijk op 5-0: Groene wegen viel finaal over de bal heen. ,Ik deed een stapje terug, was uit ba lans en toen sclioot hij', aldus de Mid delburg doelman. Bijna had Middel burg de eer gered: Kees Leijnse snel de op een dieptepass van Pentury door de NAC-gelederen maar alleen voor Van de Merwe schoot hij rakelings naast... Nog heftig viel Middelburg aan, niaar het kon geen vuist maken. NAC wel: in de 12e minuut werd het 6-0 toen Vissers te veel vrijheid kreeg en 5 minuten v oor tijd bepaalde Brouwers de eindstand op 7-0. In de 25 e minuut, was Rijn na een botsing met Van de Merwe vervangen door Juul VogeL De Souburgse scheidsrechter Boot leidde de strijd gedecideerd al vergis te hij zich enkele malen ten nadele van NAC in de buitenspelregeL Hij haalde het ongenoegen van de Mid delburgse supporters op de h/als toen hij niet ingreep nadat Sjaak Boera onderuit was gehaald. De heer Boot Schelde' wint van ,Ganzein strijd om polobeker TERNEUZÉN De Terneuzense wa- terpolovereniging .Schelde' heeft door een 4-2 zege op Ganze' de Zeeuwse polobeker zeer dicht binnen het be reik gekregen. Het wordt namelijk met aannemelijk geacht dat .Bruin vis' of .Seheldestroom' de Terneuze- naren nederlagen gaan toebrengen. De wedstrijd tegen .Ganze' (Goes) was voor .Schelde' de tweede bekerwed strijd. De thuisclub verscheen met één in valler, Ganze' met twee, waardoor het Goese team wel aan kracht in boette. Desondanks gaven ze .Schel de', dat technisch wel iets beter was, goed partij. In het eerste speel deel ging het spel vrijwel gelijk op en I-* duurde tamelijk lang voor uit e goede aanval de op ge zwommen Peij de thuisclub een 1-4) voorsprong kon geven. Na de eerste rust volgde een' serie kansrijke Scheldeaanvallen. maar achtereenvolgens schoten De Pooter en Weijland hard op de keeper. Uit eindelijk was het De Pooter die het overwicht in een doelpunt uitdrukte. Ganze' speelde de Scheld-e-defenaie echter 6ven uit het evenwicht en Van Marts benutte een voorzet goed (2-1). In de derde periode schoot Weijland hard tegen de paal. De Pooter had even later met een ver schot succes. (3-1). In het laatste speldeei kreeg .Ganze' een strafworp uit strafpun- ten te nemen en Schop maakte geen fout (3-2). Dit verhoogde de spanning weer en het spel werd iets feller. Re sultaat: .Schelde' kreeg ook een straf worp uit strafpunten toegewezen en het was Wisse die hieruit de stand op 4-2 bracht. Beide teams kregen nog wel enkele hoekworpen. maar in de stand kwarn geen verandering meer. De wedstrijd werd prima geleid door scheidsrechter Sampan. De uitslagen van de Acht van Ohaam luiden: (profs); 1 Jan van Katwijk 160 kilometer in 3 uur 51 minuten en 30 seconden; 2 Gerben Karstens, 3 Jan Harings; 4 Harrle Steevens; 5 Rik van Looy (Belg); 6 Rini Wagtmans; 7 Harm Ottenbros; 8 Eef Dolman; 9 Wim Deelen; 10 Daans Holst; 11 Pe ter Heijnig; 12 Gilbert Wuytak (Belg) 13 Leen de Groot: 14 Willie in 't Ven (Belg): 15 Bart Zoet; 16 Arie den Har- tog: 17 Eddie Beugels: 18 Leo Duyn- dam. De overige renners staakten de koera op werden uit de strijd genomen. Van deze laatsten werden Jan Krekels en Vlttorio Adorni (Itai (zonder tijd) ge klasseerd a.Ls respectievelijk 19e er 20e. De uitslag van de amateurs: 1 Jos van Beers (Vosselaer) 120 ki lometer in 2.55.35: 2 Jos Dekker (Enk huizen); 3 Peter van der Donk (Ros malen); 4 Ron Bakker (Haarlem): 5 Arie Hassink (Neede); 6 Harm Kruims (Groningen); 7 Henk Kuiper (Denekamp); 8" Ger Zoontjes (Til burg); 9 Roei Snijder (Haarlem): al ien z.t,; 10 op 4.14 Bram Breur (Nieu- ■ve-Tonge); 11 Piet van Katwijk (Op- !oo12 John Meier (Utrecht); 13 Ni- ■o van Hest (Tilburg); 14 Henk van Laar (Eindhoven), allen zé. als Bruer, 15 op 10.09 Albert Huizebosch (Bei- len). Bij de nieuwelingen over 80 ki lometer won de kampioen van Neder land, Gezinus Hoven, die de afstand aflegde in 2 uur en 17 seconden. RIGA (ANP) Nederland heeft de driedaagse dam-ontmoeting tegen Rus land met. 29-31 verloren. Dinsdag speel den de Nederlanders in de derde wed strijd te Riga Remise tegen het Rus sische team: 10-10. Ook de eerste ont moeting had dit resultaat, terwijl de tweede door de Russen gewonnen werd met 11-9. Nog nooit is een Nederlands team zo dicht bij een totale remise of zelfs een overwinning geweest als deze keer. Met name in de tweede wedstrijd gingen een aantal partijen onnodig ver loren. gedetailleerde uitslagen van de laatste partijen zijn: Andreiko- Sijforands (1-1): Koepenman-Wiersma (11); Tsjegole-Roozemburg (1-1); Gantwarg-Varkevisser 1-1Agafonov- Bronsbrimg (11); Mogoeljanstei- Bom (11); Daido-Bersma (11); Beloroes- De Jong (1-1); Sjkitsjin-De Ruiter (1-1) en Koreliov-Pippel (1-1). MIDDELBZJR Hoog torent NAC-verdediger uit boven drie Mid delburgers (Gerard Rijn, linies, Kees Leijnse, midden en Anton Schoenma kers) en wint het kopduel bij een aan val van de Zeeuwen op het Bredase doel. (Foto: PZC deed het vokkomen ongewild, ,De NAC-speler was font, ik had willen ingrijpen, maar m'n flnitje was in m'n mouw gegleden, ik bon er niet tijdig genoeg bij'. Voor de wedstrijd van zaterdagsavond (7 uur) tegen FC Twente verzorgt sigarenmagazijn Ponwer de kaartver koop en gaan de loketten om 5 uur open. Zaterdag 2 augustus gaat Mid delburg voldoen aan een vererende uit nodiging: het speelt dan in een voor wedstrijd van de oefenwedstrijd Peije- noord - Liverpool tegen het jeugd- team van de Rotterdammers, dat wordt aangevuld met contractspelers. Deze wedstrijd van Middelburg be gint om half 7. AYR (ANiP) Ohris Pepels heeft woensdag de tweede etappe van de Ronde van. Schotland gewonnen, een rit over 186 km van Kirkcaldy haar Ay,r. Pepels bleef in de eimsprint twee vluchtimafckers voor, de Brit Matthews en Ger Haring®, die derde werd. Ma thijs de Koning finishte met een ach terstand van 34 seconden op Pepels- (dïe een tijd van 5 uur, 4 minuten en 53 seconden liet noteren) als zevende. Pepels nam in het algemeen klasse ment de leading over van de Britse kampioen Brian Jolly. De Nederlan der heeft bijna een minuut voorsprong op de Brit Horton. AMSTERDAM (GPD) Portisch heeft weer gewonnen. Hij versloeg grootmeester Jan Hein Donner. In de zaal slaakte men de verzuchting: We zouden hem wel eens willen zien ver liezen'. Desgevraagd luidde de toelichting: Misschien kijkt lüj dan eens anders dan met dat onbewogen gezicht, want die man schijnt het niets uit te ma ken hoe zijn partijen aflopen'. We moeten Portisch voor deze .aan tijging' in bescherming nemen. Ster ker gezegd: men moet de Hongaarse maestro complimenteren met het feit, dat hij zowel ,kan winnen als verlie zen', want schaakspelera, die de be heersing na afloop van een partij mis sen gelden niet als .sportief' of ,hard'. Daarbij komt, dat topschakers veelal in sterkere mate in het probleem zijn verdiept. Ter voorkoming van misverstand: de winst van Portisch was een knap staal tje positioneel schaak. Wie moeite had met het bedwingen van zijn jongens achtige vreugde was Rob Hartoch (22). Hij won, met zwart, van Ba- karakter, D| CHAAM Jos van Beers heeft zijn revanclie gekregen. De in België (Vosselaer) wonende Ne derlander, die rijdt voor de Zeeuwse ploeg van Trico Noble uit Aardenburg, werd zondag jl in Beek om de strijd om de natio nale wegtitel uit de strijd geno men omdat hij een stuk van het parkoers zou hebben afgesneden. Jos van Beers ontkent dat hef tig: ,Het is niet waar'. Gisteren greep hij de Acht van Chaam aan om te bewijzen wat hij waard is. De 21-jarige Van Beers won af getekend de sprint van een kop groep bij de amateurs. Van. Beers verscheen door de gebeur tenissen in Beek geladen aan de start. Ook in de Ronde van Midden-Zeeland was hem de zege ontgaan: de eerste rit van de Zeeuwse ronde won hij maar een valpartij in de .tweede etap pe schakelde hem uit. Na vier kilo meter was hij bij de beslissende ont snapping van een negen man sterke kopgroep die tenslotte om de ereplaat sen zou sprinten (zie uitslag). De tiwee Zeeuwse renners Ko de Vrieze en Kees Priem, beiden uit Goes, wenden reeds in de derde ronde betrokken bij een valpartij. Ko de Vrieze (slag in het achterwiel) moest de strijd staken. Priem raakte op achterstand, reed door, maar gaf een ronde voor einde op. CHAAM (ANP) De scheidende keizer Iiik van Looy kwam een meter tekort in Chaam. De traditionele «acht in liet Zuidbrabantse plaatsje had voor Van Looy een opvallend hoogtepunt in zijn schit terende loopbaan kunnen worden. Van Looy: „Ik heb 499 keer ge wonnen, ik wil nog één keer eerste worden. Chaam is daar toch voor geschikt. Hier won ik immers nog nooit'. De vijfhonderdste zege had hij binnen handbereik. Urenlang heeft hij in het zwoel- warme Brabantse land gereden als in zijn goede dagen. Van Looy joeg, geholpen door Karstens en Den Hartog, het over gebleven gedeelte van het peloton naar de kopgroep waarmee hij en zijn vazallen 25 kilometer voor het eind van de acht weer aan sluiting kregen. De vijfhonderdste triomf in dc carrière van Van Looy moest nog even op zich laten wachten. In de sprint, ,die voor hem werd aangetrokken door Dolman, kreeg hij geen medewerking van de eerzuchtige Rini Wagtmans, de winnaar van het vorig jaar. De twee ploeggenoten maakten het elkaar moeilijk. Gerben Karstens leek ervan te profiteren, maar in de laatste meters slaagde Jan van Katwijk, die na twee goede weken in de ronde van Spanje toch nog niet rijp bleek voor het grote rondewerk en gepasseerd werd voor de Tour de France, er net in de overwinning toch bij de ploeg van Willem II te brengen. Een winnaar, die de erelijst van de acht niet ontsiert, zeker niet omdat hij eon van de minder groten was die aan deze wat teleurstellende koers mede gestalte heeft gegeven. Jan van Katwijk versloeg m een massasprint achttien coureurs van wie Gerben Karstens tweede en Jam Ha rings derde werden. eleurstellend omdat dc echte stenen iet lieten afweten, wat tegenvallend jmdat de koers vla.lt was en minder sfeer ook bezat door de voor Chaam na-gere publieke belangstelling. Een getal van 30.000 toeschouwers mag op vallend zijn, Chaam telde liet vorig jaar zeker twee keer zoveel kijkers De warmte maakte de toeschouwer; dorstig maar ook rustig en eigenlijk lusteloos. En voor de renners gold hot zelfde. Erkende vedetten als Jan Jans sen, Jacques Anquetil en Rudi Atig, die in hun glanzende Mercedessen pas een kwartier voor de start op het par koers verschenen, en voor wie het be- ginschot een kwartier werd uitge steld, bleven Ln de verbrokkelde gtrote Leo Duyndam, Rini Wagtmans, Leen Poortvliet, Eef Dolman, Harm Otten bros, Jos van der Vleuten, Harrie Stee vens en Jan van Katwijk éen vroegs aanval inzetten. Hun winst groeide reiner niet voldoende. Wei op Pouli- dor en Fritters, Adorni en Anquetil Vltig en Gar.da";a.s. maar n et op de groep met Karstens, Beugels, Van Looy en Deo Hartog. •Jan Janssen, lichamelijk nog niet voor honderd procent fit. werd uitgejouwd i-o stapte voortijdig af toen hij al een grote achterstand had. Chaam zag zelfs hot vrij unieke verschijnsel dat oen groep met I'nulldor en Frijters, de Nederlandse kampioen, wegens ronde achterstand (8000 meter), uit de <1 rijil moesten worden genomen tij dens een solo van Ottenbros, Maar de kleine Harm kon evenmin als de actieve Wagtmans of de ijverige Duyndam voorkomen dat de groep Van Looy-Karstens drie ronden voor het einde aansluiting kreeg. Ln de sprint zorgde Jan van Katwijk ervoor dat een Nederlandse Willem II-renne-r de overwinning, die tussen Roubaix en Pa rijs tevergeefs was nagejaagd ln het Brabantse Chaam werkelijkheid werd. GSTAAD (AP) In de derde ronde Okker en de Amerikaan Marty Ries- sen woensdag in het heren-dubbel spel de Argentijn Ganzabal en de Loiseaux verslagen met 6-3 rendregt, totaal teg tuatie in. Barend-re schijnlijk op winst, aoeti vering zich vreselijk. De bordjes wK prompt verhangen. De kans van v? toch op een meesterre-siiMn-,, op tiitel internationaal deze meevaller enorm zonder ge/luk vaart niemand wëT Kijkers en insiders beginnen overt&a te geloven, dat Portisch ongenaaltG zal blijken te zijn. ri» meester Liberson e ten remises tegen, orghiu en Kavalek, afzakken betekende. Damjanovlc-Stein inziens zelfs beslis: eerstgenoemde Russen (nog) een gevaar voor PortisciTstó kan hem nauwelijks nog bedreigen, De rol van de Nederlanders waj j, deze ronde opvallend wat vectósehyi betreft, opzienbarende successen !m, men er evenwel niet uit. Dat Btrj niet van Ree won mocht zelfs mh of meer een wonder worden genoa In hoeverre de rustige opmars van kov betekenis gaat krijgen moet» den afgewacht. In de meestergreep komen Van Sd tinga en Zuidema naar voren; alle de-re vaderlanders kan men afscha ven. De Westduiitse ieu~-"- Karl Heinz Maeder begmt datuur te stellen; Csom speelt Rtó recht op toernooi-winst, hetgeen m deze Hongaarse internationalprorata naar de grootmeestergroep zou infer den. We schatten zijn kansen hoti nu Ostojic uitgerekend onder het van Maeder door ging. Vandaag is het formeel een rusif vrijdagmiddag tikken de klokken de 9de rende. De uitslagen van de woensdag voorts IBM-toernooi gespeelde partijen «ij; grootmeestergreep 8e ronde: Wasjoekov - Kavalek y2-y2, Damjat- vie - Stein afgebr., Byrne - Ree Darga - Langeweg Vz-Vs. Gheorghlu- Liberson V2-V2, Portisch - Dom» 1-0. Ivkov - Tatai 1-0, Barend»! Hartoch 0-1. Stand grootmeesters na 8 ronden; 1 Portisch (Hong) 6 en 1 afg,; 2 en 3 Liberson (Rusl) en Wasjoekov IRuill 5-Vs: 4 Ivkov (Z SI) 5; 5/8 Bym> (V St) en Kavalek (TsjSl) 4-V); "i Damjanovic (Z SI) en Stein (Rusl)! en 1 afg.; 9/10 Darga (W Did) a Gheorghiu (Roem) 4; 11 Hartwl (Ned) 3-Vz en 1 afg.; 12 Ree (Keil 3-'/,; 13 Tatai (It) 3; 14 Barentast (Ned) 2; 15/16 Donner (Ned) en Lat- geweg (Ned) l-y2. Oefenprogramma vv Kloetinge KLOETINGE Koetinge heeft zoals te doen gebruik- lijk weer een u.itgebried oe/enpn- gramma opgesteld. Het ziet er «li volgt uit: 26 juli Kloetinge I 51' Tense (3 uur)2 augustus: ST M stadt (Oostenrijk) - Kloetinge I: augustus: Middelburg-combmahe Kloetinge I; 16 augustus: detbrni internationaal toernooi in Brtfa- scheid (West-Dwitsland)23 wgu- tus: ROS 1 - Kloetinge I. DefraWK- gen (twee per week) begimm op l augustus. SAARBRÜOKEN (ANP) - PSV heeft woensdag ln Saarbriicken effl vriendschappelijke voetbalwedstójl tegen de rcgïonalligaclub PC te- brucken met 2-0 gewonnen. De (tal punten kwamen voor rekening vu Wietze Veenstra (65e minuut) a Willy van der Kuylen (72e). De Die Be-ngt Schmidt Hansen was de best! speler bij de Eindhovenaren. DOMBURG Het negentiende bail gastentennib'toerntfoi van Domburg i» weer van start gegua.11. Niet minder dan 160 partijen moeten deze weeli worden afgewerkt. Bij de lieren zijn als eersten geplaatst: I Hans Haks Den HJaag (twee jaar geleden win naar), 2 Dieter Aiihagen, Duitsland, ;J Paul Hermscn, 4 Freek de Lange, Arn hem. En bij de (lames: 1 mevrouw Ri- Ier-Van der Ha-ge, 3 Carola an Kraaijcnliove, Amstelveen, l' Buuing, Rotterdam. .-Iet- Doniburgse tennisspeelster^ trien Wisse (foto) zorgde voor verrassing door door te dringen wy laatste acht. Zli versloeg 6-3 en vervolp mejuffrouw Van Swaaij met 7 5-4. Op de foto: Ca-brien Wisse actie te-gen het Bossche tecosj Swaaij. (Foto

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 10