Vierbaans Schroeweg in Middelburgf 7,5 min Unieke agglomeratie in Rotterdam een mythe Meijerinck-erfenis en Vogelwaarde VAN TWEEDE KANAALBRUG TOT RIJKSWEG 58 Economische kroniek over juni DRIE RAPPORTEN OVER DE RECREATIE Vrederust houdt 65e jaarvergadering ECHTPAAR VAN 1919 IN CALÈCHE VAN 1904 f" KROON VERKLAART HET BEROEP BRESKENS TEGEN GS ONGEGROND PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 17 JULI |gj „,donde WORDT GEHEEL VERLICHT MIDDELBURG Voor de aan leg van de weg Middelburg-Zuid- sloe (gedeelte tweede brug over het kanaal door Walcheren tot rijksweg 58) vragen b en w van Middelburg aan de raad een kre diet van circa 7^ miljoen gulden. De uitvoering vam dit werk kam tn drie fasen worden gesplist: I_: Aanpassingswerken aan <ie zuid zijde van het kanaal door Walche ren in verband met de bouw van de tweede kanaalbrug; n:aanpassing en verdubbeling van de huidige Schroeweg tot het kruis punt met de Stateniaan, en de aan leg van eern nieuwe (Sclinoe) weg tot aan de nieuwe Torenweg; II: verlenging van deze weg tot rijksweg 58. De werken kunnen worden uitgevoerd in het kader van de verbetering van de Infrastructuur. De minister van eco nomische zaken heeft zidh bereid ver klaard om ten laste van het jaarpro gramma 1969 medewerking te verlenen aan de uitvoering van de eerste fase. Voorzover bekend hanteert de minister bij de bepaling van de bijdrage de des tijds door de provinciale waterstaat ge maakte totaalramimg van juist zes mil joen gulden. De recentste raming ver meldt echter een totaalcijfer van circa 7.5 miljoen. De meerdere kosten van 1,5 miljoen gulden worden veroorzaakt door aan vulling van het plan met onder andere de volgende werken: tussen het plan-Dauwendaele park Meiveld; tl: straatverlichting over de gehele lengte van de weg; UI: aanleg van eern derde rijstrook tussen de Stateniaan en de Kanaal- weg voor het rechtsaf slaand keer; IV: aanleg van verkeerslichtenin stallaties by de kruisingen van nieuwe weg met de Stateniaan en de Torenweg. Tenslotte moest ook de wegconstructie verzwaard v den. Middelburg moet ongeveer een half mil joen gulden van de aanlegkosten voor zijn rekening nemen. Grote schutsluit Veere gestremd VEERE De grote schutsluis te Veere is vrijdag 18 juli van 07.00 tot circa 19.00 uur voor de scheepvaart gestremd. De stremming houdt verband met de werkzaamheden voor het vervangen van een defecte sluisdeur. Het schutten met de kleine schutsluis te Veere, voor sche pen met een lengte van ten hoogste 62 meter en een maximum breedte van 7,50 meter, vindt gewoon doorgang. J7r verschenen in deze reereatiemaand drie rapporten over de recreatie. Een rapport van het provinciale bestuur beraamt de noodzakelij ke overheidsinvesteringen tot 1975 op 120 mil joen. Het wetenschappelijk instituut voor. het toerisme in Breda bepleitte voor het kusttoeris me een uitbreiding van appartementen, flats en motels. De vereniging Noordzeekustgemeenten bepleitte in een rapport voor Schouwen-Duive- land een accentverschuiving in de richting van de dagrecreatie, nu het gereedkomen van de Brouwersdam reeds in zicht komt. In Arnemuiden is de eerste paal geslagen voor de jachthaven Oranjeplaat, waar plaats zal zijn voor- 345 jachten. Bij Wolpbaartsdijk is de eerste van een serie van 58 bungalows voltooid. Zeehavens In de zeehavensector is het besluit tot de aanleg van een pijpleiding voor propyleen van Dow-Terneuzen naar Shell in Pernis en Moerdijk van belang. Het is naast die voor ethyleen de tweede leiding. Zij logenstraffen de mythe over de unieke agglomeratie in Rotterdam weer eens. Wij moeten dan ook niet schrikken van de officiële geluiden in Rotterdam die pleiten voor een achteruitstellen van de expansie in Vlissingen-Oost. Ook dat behoort tot de tactiek. Nochtans heeft het overlegorgaan Z.VV.-Nederland be sloten een bureau voor de gezamenlijke acquisitie te formeren. Het klopt niet allemaal, maar wij moeten proberen of het wil werken. In de Zeeuws-Vlaamse ka naalzone is geconstateerd dat de fluorhoudende lucht verontreiniging ondanks verdere industrialisatie niet ongunstiger is geworden. Een officieel Belgisch rap port concludeert tot liet uitbreiden van de haven van Zeebrugge voor schepen van 200.000 ton, ook door mid del van een kunstmatig eiland. Voor schepen van- 350 tot 500.000 ton moet een oplossing op Europees niveau worden gevonden. Hieraan lean Nederland zich wel spie gelen! Industrie Er wa.ren ook enige belangrijke industriële initiatie ven. De Vitrite in Middelburg begint binnenkort met de bouw van een fabrieksuitbreiddng op het industrie terrein in Middelburg. Daarin zal een nieuwe produk- tie worden opgezet. Bovendien zal ook de verzending niet meeT vanuit Eindhoven gebeuren. Arnberg Foun dations in Goes verwacht ook een belangrijke groei. Direct zijn al 25 mensen nodig in verband met de over name van de Zweedse produktie. Misschien kan er een nevenvestiging in Zeeuwsch-Vlaanderen komen. Ook de voorgenomen vestiging van Remington in Hulst (schrijfmachine-assemblage: 60 man) is van grote be tekenis. Tenslotte zullen 25 personeelsleden van de Ma chinefabriek Breda naar Vlissingen worden overge plaatst, namelijk naar de Kon. Mij. De Schelde. De PZEM gaat ƒ90 miljoen lenen van de Europese Investerings Bank ter gedeeltelijke financiering van de kernenergiecentrale. Het is de eerste Nederlandse le ning baj deze bank. De Rijn-Scheldegroep is uitgenodigd mee te doen in de oprichting van de NV Ultra Cen trifuge Nederland (Almelo). De PZEM ziet pers pectieven in de komst van een raffinaderij in Vlissin gen-Oost, waarvan zij zware stookolie kan betrekken en waaraan zij goedkope energie, stoom en ontzilt zee water kan leveren. De afvalwaterleiding Zeeuwsch- Vlaanderen zal in 1969 waarschijnlijk twee maal zoveel afvalwater verwerken als in 1968. Dit zou voor het eerst winst betekenen, dat wil zeggen fondsvorming. Waterstaat Voor 1972 zal het veer Vldssingen - Breskens een dubbeldekker moeten hebben, op straffe van ernstige stagnaties. In Breskens wordt spoedig met de aan leg van een nieuwe haven begonnen. In Terneuzen kampt de binnenvaart met een gebrek aan ligplaatsen door het dempen van de oude kanaalarm. De winst van het streekvervoer Walcheren daalde van f 49.300 in 1967 tot 83.400 in 1968. Gs hebben er bij de minister op aangedrongen maat regelen te.treffen in verband met de verhoogde water stand 'als gevolg van de afsluiting van het Volkerak, vooral bij St-Philipsland en Steenbergen. Rijkswater staat reageerde hierop positief. De tweede kamer staat eenstemmig achter de 100-procentregeling van de bijdragenwet deltawerken. In 1970 krijgt Zieriltzee een voorlichtingscentrum over de deltawerken. In Yer- seke is een begin gemaakt met de nieuwbouw van het Delta-instituut voor hydrobiologisch onderzoek. Algemeen In Vlissingen zullen tot en met 1973 ongeveer 2500 woningen gereedkomen. Middelburg kwam met een plan voor 374 flatwoningen in elf woonlagen (eind 1970). In Zieriltzee is een bungalowpark en een ver zorgingsflat ontwoipen. Het gemeentebestuur publi ceerde een rapport van het ETI en de stichting Zeeland over de sanering. De binnenstad behoudt een woonfunc tie. In St-Maartensdijk wordt begonnen met 30 wonin gen; de industrie alleen heeft er 45 nodig. Het nieuwe stadhuis in Terneuzen wordt ruim de helft duurder dan de in 1965/6 geraamde vijf miljoen (7,6 miljoen), zulks ten gevolge van pri jsstiijgingen en vergroting. Diversen Het aantal werklozen nam in mei af van 1300 tot 1050, de vraag steeg van 1100 naar 1700 mannen. Na een inzinking in 1967 en '68 ontwikkelt zich ook de arbeidsmarkt in Noord-Zeeland weer gunstig. Ruim 40 procent van de landbouwers werkt op een of andere wijze met collega's samen ten aanzien van de bedrijfsvoering. De veiling Kapelle-Blezelinge haalde in 1968/9 een omzet van 9,9 miljoen, bijna 8 ton minder dan hét jaar daarvoor. Den Haag wil een concentratie van middelbare land bouwscholen voor Zeeuwsch-Vlaanderen bv één. In Middelburg is de nieuwe christelijke lts geopend. drs M. C. Verburg, Eerste paal jachthaven Oranjeplaat. Niewwe chr lts in Middelburg. Bergen op Zoom Woensdag 30 ju li wordt in het kerkgebouw va.n Vrede rust de 65e jaarvergadering gehouden van de vereniging tot christelijke ver zorging van geestes- en zenuwzieken in Zeeland. Ds 1'. op den Velde, chr. pre dikant te Zierikzee, spreekl om Icwart over tien het wijdingswoord. Er moeten vijf bestuursleden worden gekozen wegens periodiek aftreden van ae heren A. Maljuars uit Goes; J. Scliee- le uit Terneuzen en J. A. van Waveren uit Haamstede die niet herkiesbaar zijn.) en de lieren J. E. van Boeyen uit Tholen en J. van Halst uit Wissenker- ke (weitoe wel herkiesbaar zijn) Ver der voorziening Ln een tussentijdse va cature wegens het overlijden van ds S. van Wouwe uit Seroostoerke. Voorzitter J. J. Duvetoot houdt hierna een toespraak in verband met het 60- jarig bestaan van het psychiatrisch zie kenhuis Vrederust. Na een gezamenlijke koffiemaaltijd wordt ln de middag de inrichting en enkele nieuwe objecten be zocht. Uit het jaarverstag blijkt dat vele leden en comtribuanten en ook tal van instellingen zoals kerken diaconieën enz, oelangstelling heb ben voor het wel an wee van Vrede rust. In dit verslag constateert het bestuur dat Vrederust ln de loop dei- jaren een begrip in Zeeland en om geving is geworden en dat het psy chiatrisch ziekenhuis zich een be langrijke plaats in de Zeeuwse sa menleving heeft verworven. Het jaar 1968 was voor het bestuur en zijn medewerkers een bijzonder druk jaar. Zo vroegen nieuwbouw, verbouwin gen en restauraties van bedrijfsgebouw en en woningen de aandacht. Aan het einde van het jaar waren nog bal van objecten in voorbereiding of studie. Bij de 109 afdelingen waren op 31 decem ber 18.454 leden ingeschreven. Ten op zichte van de stand per 31 december 1967 betekende dit een teruggang van 537 leden. Het aantal instellingen dat op 31 december ais corporatie van dt vereniging stond ingeschreven bedroef 191. Het aantal patiënten gedurende hel verslagjaar bedroeg 440 mannen en 403 vrouwen. Uit het financieel verslag blijkt dat de exploitatierekening over 1968 van het ziekenhuis sluit met een batig saJldo van 69.675,-. Tengevolge van de onderbezetting van het perso neel, voornamelijk in de verpleegsec- tor, bleven de slarissen beneden het. hiervoor, in de begroting opgenomen be drag. De onderhoudskosten alsmede de kosten der bewassing ln verband met het later gereed komen van de was serij overtroffen de begroting echter aanzienlijk. Het huurbedrag over 1968 is aanzienlijk verhoogd doordat hierin ook is opgenomen de interest over 1968 betreffende de ten behoeve van de ver bouwing aangetrokken geldleningen mede waardoor" de rekening van lasten en baten van de vereniging oven- 1 een voordelig saldo te zien geeft van 74.599.- Overigens geeft de balans per 31 december 1968 der vereniging nog een in te halen nadelig saldo te zien van 350.366.-. Het kapitaal bedraagt 3.008.297.-. WESTDORPK ln een \fraaie Zeeuwse calèche uit 1904 is woens dagmiddag het gouden bruidspaar De la Ruelle-Poppe uit Westdor- pe naar de kerk gereden, om er een mis uit dankbaarheid bij te wonen. Het opmerkelijke vervoermiddel was gecharterd door het buurt- comité van de wijk Pasveer, dat ook de verdere feestelijkheden op bouw zette. De heet Th. de la Ruellé is 95 jaar, zijn (tweede) vrouw 85. Na afloop van de kerk dienst recipieerde het echtpaar in café Pasveer. Daar bood loco-bur gemeester E. de Marfcelaere na mens het. snemeentebestuur een envelop mef inhoud aan. Het muziekgezelschap .Eikels worden bomen' zorgde later op de dag voor een stevige serenade. POLITIE SPEURT NAAR VERDWENEN BIKINI'S MIDDELBURG Er blijkt in Middel burg veel belangstelling te bestaan voor bikini's. Van waslijnen aan de Nieuwe Vlissingseweg, de IJsselstraat en de Kruitmolenlaan werden deze kleding stukken gestolen. De politie speurt naar de daders. Herziening bestemmingsplan Breskens DEN HAAG De kroon heeft b(j ko ninklijk besluit de beroepen, ingesteld door de gemeenteaad van Beskens, A. Cappon, H. A.- en A. Flikweet te Bes kens en L. Ch. Cammaert te Schoondij- ke. C. J. Manneke, A. J. de Croock te Breskens en A. Salomé te Groede, ge richt tegen een besluit van gedeputeerde staten van Zeeland, waarbij gedeeltelijk goedkeuring is onthouden en gedeelte lijk goedkeuring is verleend aan een plan tot partiële herziening van het uitbreidingsplan in hoofdzaak van de gemeente Breskens, alsmede goedkeu= ring is verleend aan het partiële uitbrei dingsplan in onderdelen ,Kieweg', onge grond verlaard. Wel heeft de kroon in hetzelfde koninklijk besluit alsnog goed keuring onthouden aan enkele onderde- van beide bestemmingsplannen. Over oe ingediend bezwaren door de ge meenteraad zegt de kroon, dat is geble ken, dat een ontwerp voor de nieuwe kustverdediging nog in het stadium van voorbereiding is. ,Het is dan ook nood zakelijk, zolang daaromtrent nog geen zekerheid bestaat, elke bebouwing op ;ronden, zeewaarts van de zogenaamde jebouwingsgrens te weren. Door het op nemen van een afwijkingsmogelijkheid voor dienstgebouwtjes op aangegeven gronden, wordt onvoldoende rekening gehouden met een toekomstige verbete ring van de waterkering, aldus de kroon. Volgens de bebouwingsvoor schriften zijn b en w bevoegd voor deze gronden in afwijking van net bepaalde toe te staan, dat daarop dienstgebouw tjes ten behoeve van het beheer, onder houd en bedrijfsvoering worden opge richt ten dienste van het ter plaatse ge vestigde kampeerbedrljf. Gedeputeerde staten hebben dan ook terecht goedkeu ring aan dit deel van het plan onthou den, zo meent de kroon. Gezien de ingewonnen informaties bestaat er bij de kroon geen bezwaar tegen het voortbestaan van het kam- peerbedrijf, op voorwaarde echter, dat dit de doelmatige uitvoering van de nieuwe waterkering niet in weg staat. Bij de herziening van pla.n kan dan ook met de belangen van het bedrijf rekening worden ge houden. Over de bezwaren van de heer Cappon wordt opgemerkt, dat hij eerst zijn be zwaren bij de gemeenteraad had moeten indienen. 'Daarom zijn ze nu niet ont vankelijk. Over de bezwaren van de heren Flik- weert zegt de kroon, dat na onderzoek is gebleken, dat de betekenis van gebied ten. westen van de kern van Breskens voor de recreatie in belangrij ke mate is toegenomen en nog toeneemt sinds de aanlegplaats van de veerboot Breskens-Vlissingen is verplaatst naai de ha.ven ten noordwesten van het dorp. Dit gebied'behoort tot een deel van de fonden die eigendom zijn van de heren 'lik.weerü. De kroon zegt. dat deze gronden uit ste debouwkundig oogpunt een geheel vor men met de aangrenzende terreinen welke eveneens voor recreatiedoeleinden zijn bestemd. Daarom kost het de kroon voor, dat de gegeven bestemming, na melijk recreatiegebied, aa.n deze gron den, aanvaardbaar is, mede gelet op de ligging daarvan aan de Kieweg en Langeweg. Over de bezwaren van de lieren Cam maert c.s. wordt gezégd, dat liet terrein waaraan de bestemming .openbare of bijzondere bebouwing' Is gegeven, is ge reserveerd voor het oprichten van een gebouw vqn het vormingscentrum ,He- denesse'. .Tijdens de behandeling voor de afdeling geschillen van bestuur van de raad van state is echter gebleken, dat dit bouwplan Is vervallen, Het ge meentebestuur heeft nu het plan om op dit terrein een zomerhuïsjespark te ves tigen'. De heren Cammaert c.s. hadden verzocht om aan set terrein de bestem ming zomerwoningen v te willen geven. De kroon zegt, dat nu in ieder geval de bestemming .openbare of bijzondere be bouwing, niet goedgekeurd kan worden dat pas bij de vaststelling van een uw plan kan worden beoordeeld, in hoeverre het terrein in aanmerking kan komen voor bebouwing met zomerwo ningen. Indien de appellanten enige schade zul len leiden van ds uitvoering van het plan, verklaart de kroon de schadever goedingsregeling van toepassing. Wel heeft de kroon voorts nog een aan tal bedenkingen tegen een aantal bepa lingen van de bebouwingsvoorschriften, waaraan dan ook geen goedkeuring wordt gegeven. Tenslotte wordt in het besluit gezegd, dat alsnog goedkeuring wordt onthou den aan de bestemming .openbare of bij zondere bebouwing' van de gronden ten oosten van de Kieweg en ten noorden van de Langeweg en aan een aantal be bouwingsvoorschriften van de beide uit breidingsplannen. (Slot van pagina 1) Lasten Onmiddellijk werd een aanvullende uitkering uit het gemeentefonds aan gevraagd, omdat Vogelwaarde niet in staat was een dergelijk bedrag uit de gewone middelen te putten. Fi nanciën en binnenlandse zaken wa ren wel bereid om bij te springen, maar dan moest Vogelwaai-de zelf eerst een forse veer laten en om te beginnen een aantal belastingen ver hogen. Een paar voorbeelden, de straatbelasting van 6 en 3 naar res pectievelijk 22 en 11 procent, het rioolrecht naar 50 gulden en de op centen personele belasting naar 220. De gevolgen van het Meijerinck-wan- beleid kwaimen dus in eerste instan tie neer op de ruggen van de inwo ners van Vogelwaarde, die daarna met alle andere Nederlandse be lastingbetalers jaarlij les nog eens bijdragen in de extra uitkering van het gemeentefonds. Die uitkering be droeg bijvoorbeeld in-1968 ongeveer 84.000 gulden zodat er met name in dat jaar nog een. tekort overbleef voor Vogelwaarde van ruim 80.000 gulden. loetes vi |n vom die vestiging ging niet door. Dain^n il'o werden er caravans gebouwd, mii^idbciett ook dat duurde niet lang, want rijoonvaai 1 mei 1968 brandde de hal metb houd geheel uit. In de kleine Mi worden op het ogenblik zogenaamij .wltte dranken' gedistilleerd en bobteld. WM nil Nog 20 pËb d rijks\ Vogelwaarde draait nu al vijf jug laten lang op voor aflossing en rente vnfas ove het geleende kapitaal. Dat imptajst teiki dat er nog twintig jaar moet TOjeer luj den afgelost en rente betaald. ielette i Voorlopig nog alleen door Vopl_ waarde en zijn inwoners. Maar na herindeling, als Vogelwaarde Hontenisse wordt gevoegd, r' nieuw gevormde gemeente de moeten overnemen. Dan zullen do inwoners van Hontenisse mo..., bijdragen aan de aflossing van as. zware schuld, die is ontstaan d» het wanbeleid van een particulier tt J drijf. Nog twintig Jaax lang... Erfenis' Wat is nu de invloed van die Meij erinck-erfenis', die a.Ls een fors te kort op de bgroting drukt. Volgens gemeente-secretaris De Schepper is die uiteraard van invloed op het be leid van de gemeente. In de eerste plaats moet men daar zorgen dat het beeld van de begroting niet verder wordt verstoord. Men moet wat oneer dan in andere gemeenten oppassen met nieuwe investeringen, men moet wat zaken, die eigenlijk aan de beurt van realiseren zijn, nog even laten liggen. Om een voorbeeld te noemen, het verlichtingsplan voor de buitenwijken is als gevolg van dat De Schepper toch wel duidelijk stel len dat mede door groot begrip voor de omstandigheden van het provin ciaal bestuur, een aantal belangrijke objecten toc'h kon worden aangevat of op realisatie op korte termijn wacht. Als voorbeelden noemt hij de bestemmingsplannen, de nieuwe school, het recreatieplan .Vogel', het sportplan en het gemeenschapshuis. Oip de grote hal rustte kennelijk geen zegen. Zij werd eerst besteand voor een biscuitfabriek uit Zeist, maar EXAMENS De akte handenarbeid lo werd door de volgende heren: P. Steutel, Terneuzen: T. F. Baert, Koewacht; R. R. de Terneuzen; P. Dingemanse, ke; J. C. de Feyfetr, SirjanslandUL, Huijser, Terneuzen; M. L. T Ye.rsekeP. Looise, Vlissinj Luijk, Middelburg. Aan de technische hogeschool t lioven slaagden voor het kan examen elektrotechniek de heren M Matthijse uit Souburg en H. W, vul Daal uit Goes.. Aan de technische i slaagden voor liet kandida civlel-ingenieur de heren J. M. uit Goes, J. Franje uit Hansv L. Huibregtse uit Westkapelle, Voor het doctoraalexamen Ingenieur slaagde niej E. M. (met lof). Voor het doctoraalexamen civiel-injtL nieur slaagde de heer R. G. Veldkira| uit Kapalle. Aan de rijksuniversiteit slaagde voor het eerste gedeelte kandidaatsexamen diiergem heer A. P. J. Bil te Vlissingen. In Jezus ontslapen onze geliefde pleegvader en opa HENDRIK JACOBUS BEVELANDER weduwnaar van Krina Herrebout, in de ouderdom van 70 jaar en 11 maanden. Trooste de Here ons in dit groot en droevig verlies. M. M. de Pan M. J. de Pan- van Cadsand Erwin Zaamslag, 15 juli 1969 Koepoortstraat 27 De begrafenis zal DV plaatsvinden op vrijdag 18 juli, des namiddags 14.30 uur, na vooraf gaande rouwdienst ,Be Poort', Terneuzensestr. 4a. Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed onze lieve zuster, schoon zuster en tante CORNELIA FRANKIN geboren Thiery, in de ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam, familie Thiery De begrafenis zal plaatsvinden, zaterdag 19 juli om 10 uur, op de algemene begraaf plaats te Goes. Met droefheid geven wij kennis, dat heden na een langdurig, ge duldig gedragen lijden, van ons is heengegaan, mjjn lieve vrouw en on ze lieve moeder LEONARDA WILHELMINA VAN HESE echtgenote van Marinus Cornells Baarends, op de leeftijd van 60 jaar. Goes: M. C. Baai'ends Goes: L. R. Poelman- Baarends P. Poelman Amsterdam; R. P. Swart- Baarends F. C. Swart Goes, 16 juli 1969, Hinckelingestraat 12. De teraardebestelling zal plaatsvinden op zaterdag 19 juli om 11.30 uur op de alge mene begraafplaats te Goes. Met droefheid geven wij kennis van de ge boorte van een leven loos kindje. A. Goetheer I. Goetheer- v. d. Haar Middelburg,.15 juli '69 Gasthuis Damstraat 14, Lewedorp Heden overleed, tot onze droefheid, onze geliefde man, vader, groot- en overgrootvader LEENDERT JOZIASSE op de leeftijd van ruim 77 jaar. Serooskerke (W.): J. Joziasse-Wondergem 'vooslcerke (W.): M. Boone-Joziasse Vlissingen: C. Joziasse L. Joziasse-Walraven Sint-Laurens: M. Davidse-Joziasse P.(J. Davidse Serooskerke (W.): P. Joziasse C. Joziasse-Louwerse Mariakerke (Belg.): L. Joziasse A. N. Joziasse-van Dijk Serooskerke (W.): W. Joziasse W. P. Joziasse-den Herder De teraardebestelling zal DV plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke (W.), op zaterdag 19 juli 1969. om 12 uur, vanaf de gereformeerde kerk te Serooskerke (W). Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt T T u niet missen, A

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 4