Walcherse gasten waren het middelpunt feesten in Hoechst België moet kiezen voor diepzeehaven Veel vakantiedrukte op Zeeuwse wegen In kader van thema Holland in Hoechst ALMANAK Demonstratie van zeereddingen op strand van Cadzand OPTOCHT Kredietvoorstellen in raad Middelburg EXAMENS seems TWEE DODEN BIJ ONGELUK VOOR ZANDKREEKDAM Gewonde van ongeluk Driekwart overleden Caravan gestolen in Goes Tekort aan indus trieterreinen in Antwerpen TRUCK BIJ KAPELLE DIEP IN ZACHTE BERM Rijksweg: 15 km file, A.J.-Polder: 3 uur wachttijd Rustiger A. A. S. Lockefeer (Mi-Lock) Hulst overleden 1970 van zijn ministerie. De nieu' sluis dient ter ontlasting van de 1 staande en is vooral bestemd voor jachtvaart die steeds meer gebn maakt van de Volkeraksluis. •eden. De éigenaar deed zaterdag- si aangifte van cle diefstal. EMMI jarige Jo i zoning c den en o gen stak gaar de Bat mom hem inho Je tiental Werke: Bromfiets 'yeld-Gies -gemeente Romen tc Athene, half bewolkt Barcelona, onbewolkt Belgrado, zwaar bewolkt Berlijn, half bewolkt Bordeaux, onbewolkt Brussel, licht bewolkt Lissabon, onbewolkt Locarno, onbewolkt Londen, onbewolkt Luxemburg, zwaar bewolkt Madrid, onbewolkt Malaga, onbewolkt Mallorca, onbewolkt München, zwaar bewolkt Nice, onbewolkt Parijs, licht bewolkt Stockholm, onbewolkt Zilrich, onbewolkt MAANDAG 14 JULI 1969 VLISSINGSE VERENIGINGEN EN RINGRIJDERS (Van een onzer verslaggevers) HOECHST Ruim 120 gasten uit Walcheren waren dit weekein de het middelpunt van de jaarlijk se ,Schlossfeste' in Hoechst. Het motto van deze feestelijkheden in en rondom het oude kasteel aan de Main was dit jaar .Holland in Hoechst'. De afvaardigingen van met name Vlissingse verenigingen waren vrijdag in de stromende re gen naar Hoechst gekomen, maar al tijdens de officiële ontvangst door het gemeentebestuur van Frankfort voor en in de Römer, het eeuwenoude stadhuis van deze stad, waar Hoechst gemeentelijk bij hoort, bleek, dat de weergoden de Nederlanders welgezind waren. Voor het stadhuis van Frankfort stonden aangetreden de Delta band, het groot Vlissïngs majoret- tenpeloton, de damesbasketball- ploeg en de herenvolleybalploeg van Marathon en een delegatie van de Zeeuwse ringrijdersverenïging (compleet met twaalf paarden). Op de Römerberg (het Frankfur ter stadhuisplein) waren verder aanwezig de Hoechster Schloss- garde. Prof. dr W. Brundert, de Oberbürgermeïster van Frankfort, meende dat met het initiatief om Nederlanders voor de slotfeesten uit te nodigen, wordt benadrukt, dat er meer dan alleen een econo mische band bestaat tussen Neder land en Duitsland. Met name voor de Deltaband en voor de majorettes zijn de Hoechster Schloss- feste drukke dagen, 's Ochtends, 's mid dags en 's avonds geven zij acte de pre sence en het publiek in Hoechst weet dit zeer wel te waarderen, getuige het vele applaus. De afvaardiging van Ma rathon heeft niet veel succes kunnen oogsten. Zaterdagmiddag werd na een basketballwedstrijd tussen de dames van Marathon en de dames van de Olympi sche sportclub Hoechst een volleybal toernooi gehouden in de sportzaal van het gymnasium. In de eerste fase kon den de Vlissingse meisjes het nog ever bolwerken tegen de Duitse tegenstand sters, maar langzaam maar zeker werd de achterstand groter. Toen bovendien Marathon wegens veel persoonlijke fou ten nog slechts vier speelsters in het veld had, was het pleit beslecht: het werd 57-27. Voor de heren volleyballers was er niet veel méér succes wegge legd. De sportclub uit Hoechst en de ploeg van de Tsjechische chemische fa briek Chemnieka Usti, die in feite door de vele trainingsfaciliteiten als semi- professioneel kunnen worden beschouwd, bleken veel te sterk. De Vlissingers kwamen niet één keer tot setwinst. De Tsjechen wonnen het toernooi met grote overmacht. A. de Witte uit Koudekerke de paal geplant, waar de ringrjjders op drie ach tereenvolgende dagen strijd zonden le veren. Na de wedstrijd van zondag had Kees Houterman uit Koudekerke met 28 van de 26 ringen de leiding, vóór David WiUemse uit Sint-Laurens (22) en Pauw Poppe uit Souburg (21). Ondanks het ontbreken van enige uitleg blijkt het ringrjjden ook voor het Duitse publiek wel interessant te zijn en velen kwamen it een camera naar Wörthspitze. Zaterdagavond stond er een bonte avond op het programma in de gro te feesttent op het slotterras. Dat is voor de meeste Nederlandse gasten niet zo'n geweldig succes geworden, omdat zij vrijwel niets konden zien of horen. Er waren wel gereserveer de plaatsen, maar toen de Zeeuwen die wilden innemen, bleken die reeds bezet door mensen die zeker geen .Niederlandische Gaste" waren. Het groot Vlissïngs marjorettenpeloton en de Deltaband namen een flink deel van het programma voor hun reke ning. Tijdens dit feest waren onder andere aanwezig de directeur Er- hard Bouillon, ,van Hoechst Farb- werke, die de avond opende, en de Westduitse verkeersminister Leber, Oberbürgermeister Brundert van Frankfort, de directeur van de Hoechstvestlging in Vlissingen, di plom ingenïör Friedrich, en de Ne derlandse consul-generaal dr B. van Eyk. Deze laatste reikte de prijzen van het volleybaltoernooi uit. Ook Marathonvoorzitter A, van Nijf RINGRIJDERS Voor de rïngrijders ligt het allemaal iets anders, omdat zij slechts onderling strijd kunnen leveren. Op de Wörthspitze, een parkachtig schiereilandje op de plaats waar de Dinner in de Main stroomt, hadden zaterdagochtend W. van Sluis Poging tot inbraak in Goese woning GOES In het pand Van der Spiegel straat 15 van mevrouw De K. te Goes is in de nacht van zaterdag op zondag een poging tot inbraak gedaan. De be woonster werd wakker, waarop de dader op de vlucht ging. De politie neemt aan, dat de inbrekers via het erf van de hout handel Van der Peyl achter de woninj is gekomen en daar een ladder heeft ge bruikt om op het dak van het huis te ko men. De koene bewoonster werd wakker, doordat bij het openen vanhet dakraam het uitzetijzer viel. Leeuwse Troost ,Met de hartelijke groten' zond ,cen vakantieganger' ons vrijdag 'n doorweekt knipsel toe uit de krant van die dag. Het is het gedeelte waarin de weerkundige medewer ker een warmtefrontje met zo- nierser weer belooft. Een groepje kampeerders heeft zich, vermoedelijk onder een reeds lang niet meer tegen de regens opgewassen tentdoek, bijzonder vermaakt met deze prognoses. Al lerlei aardige passages heeft men onderstreept: merkbare verbete ring, regenkansen nemen verder af, temperatuur weer op niveau ■van twintig graden of hoger. Vrijdag 8 uur' zo heeft men op het knipsel gekrabbeld, ,wat heb ben we gelachen. Weerkundige medewerker? Het is een grap penmaker'. Men heeft kennelijk niet begre pen, dat onze weerkundige me dewerker reeds vrijdag het oog op liet weekeinde hield gericht. En op wat daarachter ligt. Want, het is een man, die van vooruitblikken weet. Zomereer weer? Goed, er komt zomerser weer. Misschien vandaag, misschien morgen. Maar het komt. En komt het niet, dan is het weerbericht altijd nog uit een troostrijke pen gevloeid. trad nog voor het voetlicht met geschen ken voor de heer Talsky, voorzitter van de OSC Hoechst en voor de Tsjechische en Duitse volleybalploegen. Ook Corry Lobbezoo (aanvoerster van het basket balteam) en Imanse (aanvoerder van de volleybalploeg) mochten ondanks de schamele resultaten prachtige prijzen in ontvangst CADZAND Burgemeester J. A Leenhouts van Cadzand zal zaterdag 19 juli om ongeveer half drie het start sein geven voor een uitgebreide demon stratie zeereddingen op het strand van Dé demonstraties zullen worden uitge voerd door de reddingsbrigade Zeeuwsch -Vlaanderen en de kring West-Zeeuwsch -Vlaanderen van de koninklijke Neder landse vereniging voor EHBO. Het de monstratieteam zal werken met een red- dingsvlet en reddingsstokken. Op het strand zullen voorts enkele bevrijdings- en reddingsgrepen worden uitgevoerd. Nadat de .slachtoffers' gered zijn, komt de EHBO voor verdere behandeling in actie. Een gedeelte van het strand voor hotel Noordzee is als werkterrein aanr gewezen. Zure morellen in Kapelle geveild KAPELLE De drie Bevelandse vei lingen .Kapelle-Biezelinge en Omgeving', Zuid-Beveland' en .Krabbendijke en Omstreken' hebben vrijdagmiddag over de veilingklok te Kapelle gezamenlijk 90 ton ontsteelde zure morellen "in de kwaliteitsklasse I en II aan de handel in voorkoop aangeboden. Van dit aan bod werd de helft verkocht op een prijs van 1,50. De andere helft, waarvoor men vrijdagmiddag blijkbaar op die prijs geen interesse toonde, zal maandagmid dag opnieuw worden aangeboden. De prijs waarvoor vrijdagmiddag ge deeltelijk werd verkocht is niet slecht. Ten opzichte van vorig jaar betekent het zelfs een aanmerkelijke verbetering Toen lag de middenprijs even boven cL gulden per leg. Dat er dit jaar goede be langstelling voor het produkt wordt ge toond, moet vooral worden toegeschre ven aan een aanmerkelijk kleinere oogst. middags drie kwartier door de stra ten van Hoechst trok. Muziekkorpsen, een fietsclub, een auto met geschminkte leden van de Hoechster toneelclub wer den gevolgd door Nederlandse afvaardi gingen. De duizenden in de straten van Hoechst applaudiseerden langdurig voor de ringrijders te paard, de majoretten en de Deltaband onder leiding van de heer M. Vuyk. De delegatie van Mara thon was toen al in de bus gestapt voor de lange reis naar Vlissingen. De klassementen van het ringrijden lui den: zaterdag: Pauw Poppe. Souburg, 12 ringen in 14 beurten; 2, 3 en 4 Da vid Willefse, Sint-Laurens; Stoffel Brou wer, Oostkapelle en Kees Houterman uit Koudekerke, 11 ringen. Zondag: 1 Kees Houterman, 12 ringen in 12 beurten; 2 Wim Maljers; 3 D. Wil- lemse, 11 ringen. Algemeen klassement voor de Hoechst- trofee: 1 C. Houterman, 23 ringen; 2 D. Willemse, 22 ringen; 3 Pauw Poppe, 21 ringen; 4 en 5 Johan en Frans Lan- gebeke uit Gapinge, 20 ringen; 6 Bart Brasser, Koudekerke. 19 ringen; 7 Wim Maljers, Oostkapelle, 18 ringen: 8, 9 en 10 Jan Provoost, Jz. en Jan Provoost, Az., beiden uit Domburg en Stoffel Brouwer uit Oostkapelle, 17 ringen. 11 en 12 J. A. Lous, Oostkapelle en Jo Ce- vaal uit Ritthem met 16 ringen. Radiouitzending Op slag van zondag' kwam vanuit Sluis SLUIS De periodieke radio-uit zending ,Op slag van zondag', die bij tijd en wijle door de KRO zaterdagsavonds wordt uitgezonden ging zaterdagavond rechtstreeks naar de luisteraars via de discobar .Lammmsvliet' uit Sluis. Dit geschiedde met inschakeling van eni ge medewerkers die zich op dat ogenblik in Knokke bevonden in verband met het jaarlijkse songfestival. Hier was een staf technisch personeel nodig voor de tele foonbezetting, uitgezonderd het begin had dit overigens een vlot verloop. Medewerking werd verleend door Hetty Berger vanuit Knokke die haar indruk ken gaf vanuit het Casino, George Tor' Theo Stokkink en bob Bauer, met muzi kale omlijsting van het KRO-kwartet on der leiding van Ted Power. Enige inwoners van Sluis kregen tijdens deze uitzending de gelegenheid hun im pressies weer te geven. Het laatste woord werd gesproken door de nestor van de Sluis e gemeenteraad, de heer J. P. J. Wage, die onder meer het minder gunstige resultaat van de Neder landse zangploeg in Knokke betreurde, er diie besloot met: ,Dit was Sluis, waar u steeds hartelijk welkom bent!' De recht streekse uitzending werd ook Injgewoond door een talrijk publiek uit Sluis en om geving. MIDDELBURG B en w van Middel burg hebben de raad verschillende kre dietvoorstellen gedaan. Voor de aanleg van een hoog- en laagspanningskabel net en openbare verlichting in de Ma- gistraatwijk is een krediet van ƒ145.000,- nodig. Deze werken zijn no dig in verband met de bouw van de to renflats in deze wijk en het realiseren van het bestemmingsplan Zuid IC. Reeds eerder besloot de raad om mede werking te verlenen aan de nieuwbouw van de christelijke kleuterschool aan de Bree. Deze kleuterschool zal nieuw ge bouwd worden in de St-Jorrisstraat, op een terrein, waar de Seekat Plastics NV was gehuisvest. Voor de sloop van deze gebouwen wordt een krediet ƒ10.300,- gevraagd. Voor de aanleg van trottoirs langs de Kloveniersdoelen is ƒ7500,- nodig en voor de verharding van diverse achter paden hij woningen van de stichtin; Volksbelang ƒ24.600,-. akte m.o.-A Nederlands behaalde T. Boer, Terneuzen; J. Teeuwen, Wol- phaartsdijk; A. Tienstra-Schipperheyn, Middelburg en E. Veenstra, Vlissingen. Aan de universiteit te Nijmegen slaag de voor tandarts de heer H. E. R. Colsen te Terneuzen. WILHELMINADORP Tussen df kruising Langeweg-Rijksweg en di Zandkreekdam, bij het pompstation, ge beurde zondagavond een ernstig ver keersongeval. dat aan twee inwoners var Colijnsplaait het leven heeft gekost. Door onbekende oorzaak zijn de twee slachtoffers, de jeugdige A. Huissoon en T. Verhulst, diie met hun auto uit de chting Goes kwamen gereden, van de weg geraakt en in een diepe watergan, ;ekomen. Vermoedelijk zijn zij verdron :en. Beiden waren ongehuwd. DRIEKWART De 35-jarlge J. va der Vlist uit Terneuzen, die vrijdag morgen ernstig gewond raakte bij een ongeluk op de kruising Zandstra.at-rijks- weg 61 te Driekwart, is zondag in het academisch ziekenhuis te Gent overle den. Het ongeluk gebeurde, dooi-dat van, dat de Belgische automobilist H. J. H. uit Blamkenberge, die uit de Zand straat kwam, geen voorrang verleemde aan de auto van het slachtoffer. GOES In Goes s in de nacht van vrij dag op zaterdag is van de Westsingel een caravan met complete kampeeruit rusting gestolen. De eigenaar, P. N. uit Goes had de caravan vrijdagavond rond acht uur bij het kantoor van de AMZ klaargezet om zaterdag naar Frankrijk met vakantie te gaan. Volgens getuigen zou de wagen om half één 's nachts zijn weggehaald door drie of vier jongeman- IN KOMEND PARLEMENTAIRE JAAR (Van onze correspondent) ANTWERPEN Eén van de vérstrekkendste beslissingen op economisch-financieel vlak staat de Belgische regering te wachten bij het begin van het komende par lementaire jaar, namelijk: welke diepzeehaven zal waar voor de Belgische kust worden aangelegd om de olieaanvoer veilig te stel len. In Antwerpse havenkringen bestaat er geen twijfel meer dat die haven er zal komen. Hoogst waarschijnlijk zo wordt aange nomen zal de regering kiezen voor de door de commissie-Ver- schave aanbevolen polyvalente ha ven voor schepen van niet meer dan 200.000 ton, die opgevat zou worden als een uitbouw van Zee- brugge. België zit met een tweevoudig probleem, dat alleen opgelost kam worden met een grootste aanpak. Enerzijds loopt de olieaaWoer gevaar te stagneren indien de daarop gerichte infrastructuur niet op korte termijn wordt aangepast, ander zijds begint zich een gebrek aan indu- striegronden nabij diep water af te te kenen. Bij de ontsluiting van de rechter Schelde-oever van Antwerpen tot aan de Nederlandse grens, is men te gul om gesprongen met de toekenning van in dustrieterreinen in de mening dat men daardoor Rotterdam de loef kon afste ken Thans blijkt dat de bestaande pervlakte door de concessionarissen ms maximaal rendabel is gemaakt. Daai% wil men nu ten koste van alles vennl- den dezelfde fouten te maken bij d> verdeling van de beschikbare terrein?, op de linker Schelde-oever. Van ove- heidswege heeft men dit ook ingezic. Bij de toekenning van nieuwe concessit zullen voortaan in de overeenkomst?; beperkende clausules worden opga men, strekkende tot een strikte afwi.j ging van de grondbehoeften der nieuw £AIR( :r nieuw i q ÜiC verklaringen van de Belgische w. nister van openbare wenken De Saegd •- ao „uf. gegadigden. EgJ blijkt, dat België in de komende vijf) pen ai nb .riir, notmTiïiliï Vta.V ATtnfvWH.t. tien jaar zijn nationale havenpolitie zal binden aan een prioriteitenschemi dat uit drie punten bestaat. Ten eetsti het bouwrijp maken voor industriev» tiging van de linker Sohelde-oeve-' tweede het uitbouwen van de hav< Zeebrugge met een diepzeehaven; t« derde het bevorderen van de expamt van de Gentse haven. De financiële mij. delen daartoe zullen niet ten laste h men van 's rijks kas, maar moeten ont- trokken worden aan de kpitaalmariu, die, volgens het verslag van de natior.i. Ie bank, over ruime middelen beschik --- Anderzijds vernemen wi.j, dat de Bdj ders gischc regering in principe niet afwij. zend staat tegenover de plannen van ii gevestigde petroleummaatschappijcn tj op eigen kosten een olieminal aan leggen voor de Belgische kust, die diom( zal doen als overslaghaven voor tankers. zondag drie ut duel g< gedeelc Volgen voerder schutsst Jovdaan zaterdag ongerus de toest gfë Nieuwe Sluis Volkerak in 1971 Egypte landen i oiiderho van het uister Vc WILLEMSTAD (GPD) Minister du J. Bakker van verkeer en watersta; heeft zaterdag bij de opening van 4 nieuwe jachthaven in Willemstad toe*; zegd, dat in 1971 begonnen zal words mét de aanleg van de derde schutslii het volkerak. Hij heeft daarvoor m A t, KAPELLE Op de smalle Hïl- lewerfweg bij Kapelle is zaterdag een truck met een dieplader bïj het passeren van een personenauto in de zachte berm terechtgekomen en weggezakt. Grondig wegge zakt: het kostte heel wat moeite de combinatie weer op de baan te brengen. De takelwagen van de AMZ kon tegen de avond de truck uit de sloot halen, bij de diep lader ging het nog moeilijker. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Op de foto: de kraan- wagen bezig de truck weer op het droge te helpen. (Foto PZC). VLISSINGEN Een zaterdag met komende en gaande vakan tiegasten en een zondag met fraai strandweer hebben voor een zomerweekeindje druk ver keer door Zeeland gezorgd. Topverkeersdag was daarbij de za terdag. Twee illustratieve situaties voor de drukte op die dag: op rijks weg 58 kwamen files voor vaD bij na vijftien kilometer, het veer Zijpe- Anna Jacobapolder had te maken met een vervoersaanbod, dat soms meer dan drie uur moest wachten voor het naar Schouwen kon worden overgevaren. Er kwa.men in de zomerdrukte uiteraard verkeersongelukken voor. Op rijksweg 58 bij Lewedorp raakte zaterdag rond de middag een door W. B. bestuurde auto van de weg af en reed tegen een boom. De auto werd daarbij ernstig beschadigd, de beide inzittenden de bestuur der en zijn echtgenote moesten met verwondingen naar .Bergzicht' in Goes worden vervoerd. In Zierik- zee gebeurde zaterdag aan het begin van de avond een ongeluk, waarbij twee mensen lichte verwondingen op liepen. Zoals gezegd: met name de zaterdag gaf een grote verkeersstroom op veel Zeeuwse wegen te zien. Rijksweg 58 was er een duidelijke nieter voor. Er groeide in de loop van de och tend een aanzienlijke file in de rich ting van de kust: het was een wis selweekend'. Tussen de verkeerslich ten bij Kruiningen en de installa ties bij Kloetïnge en Goes viel hel verkeer regelmatig bijna stil. Die drukte duurde tot ongeveer drie uur: daarna was het verkeersbeeld veel rustiger, daarna waren ook de va kantiegasten langzamerhand op hun Zeeuwse bestemming gearriveerd. Een goede druktemeter was zaterdag ook het veer Zijpe-Anna Jacobapol der, waar constant met twee bo ten werd gevaren. Schouwen-Duive- land en met name de Schouwse Westhoek was ,in', gezien de wacht tijden van bijna drieëneenhalf uur, die sommige automobilisten bij An na Jacobapolder noteerden. Het ver keer uit Schouwen-Duiveland, dat ge bruik maakte van liet RTM-veer, had het gemakkelijker: aan de Schouvv.se kant kwamen de wacht tijden nauwelijks boven het halve uur. Behalve op de wegen in Schouwen en Walcheren was er ook heel wat drukte in Zeeuwsch-Vlaanderen, al kwamen er zaterdag bij de veer diensten Kruinmgen-Perkpolder en Vlissingen-Breskens waar op volle sterkte werd gevaren nauwelijks wachttijden voor. Zonda.g was het verkeersbeeld met name ook op rijksweg 58 veel rus tiger. Het strand was toen de grote trekpleister, zoals de files auUrs op Earkeertereinen bij en bermstroken ij duinovergangen aan de kust dui delijk maakten. De verkeerspolitie sprak van ,een normale zomerzon- dag-drukte', al kwam aan het begin van de avond op de rijksweg wel filevorming voor. Tot grote vertra gingen leidde die niet, omdat het verkeer soepel kon doorstromen. Er gebeurden zowel zaterdag als zon dag verschillende kettingbotsinkjes, onder meer tussen Zoutelande en Westkapelle. op rijksweg 58. tussen Krabbendijke en de Kreekrakdam en in de Schouwse Westhoek (Vroon- weg). Persoonlijke ongelukken wer den daarbij niet gemeld, terwijl de schade in de meeste gevallen be perkt bleef tot een gedeukt spat bord, een kras of een ingedeukte koplamp. LEWEDORP -- Op deze foto een beeld van de zwaar beschadigde auto, die op de rijksweg zaterdag tegen een boom reed. (Foto PZC). HULST In het academisch zieken huis te Leiden, waar hij was opgeno men in verband met een hartoperatie, overleed de heer A. A. S. Lockefeer, in leven technisch directeur van de Mi- Look textielfabrieken in Hulst en Ter neuzen. Hij bereikte de leeftijd van 56 jaar. De heer Lockefeer heeft een be langrijk aandeel gehad Ln de uitbouw van de Mi-Loolcbeorijven, die werden ge sticht door zijn vader, de heer Ëmile Lockefeer, met wie hij ook samen werk te. Daarnaast was hij actief als be stuurslid van de ambachtsschool en de huishoudschool in Hulst en hij had ook enige tijd zitting in het zogenaamde .armbestuur'. De begrafenis is vastge steld op dinsdag. VRIJ WARM Droog en vrjj warm weer met flinke W» nige perioden maar in het noorden]* liet land aanvankelijk nog wolkenveld* Zwakke tot matige wind tussen west# noordwest. STRANDVERWACHTING j. f Een hogedrukcentrum komt dichter N I Zeeland te liggen. Vandaag zonnig## I zwakke zeewind, 's Middags ruimI graden, zeewater 17 graden. Vooruihw L ten: in de komende dagen fraai strs» B weer niet nog iets hogere temporat#'*, R VOORUITZICHTEN J I VOOR DINSDAG EN WOENSDAG E Droog, zonnig en warm. I B Weersvooruitzichten in oijfers gcmW®» gjj over Nederland voor dinsdag: P Aantal uren zon: 9-15 uur; min. terf j| van ongeveer normaal tot 3 graden# cent; kans op een geheel droog e 90 procent. Voor woensdag: aantal uren zon: I» I uur; min. temp,: van 0 tot 5 ftt® I boven normaal; max. temp.: 4 of i#" I graden boven normaalkans op een dn ge periode van minstens 12 uur: 95 cent; kans op een geheel droog etm» 90 procent. Normalen voor 15-19 juli: 1 1 min. temp. max. kW Den Helder 1' Eelde De Bilt Vlissingen Vl.v. Zd.-Limburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 2