Raadsman protesteert fel tegen jaar cel in zaak-Hulst vijf Mosself eest van Bruinisse gered M. J. van Poelje opende de conservenfabriek Baarland Nieuw verzorgingstehuis in Goes Eis officier: 5 en 4,5 jaar voor Hagenaars Fabery de Jonge ALMANAK DATUM BLIJFT 1 AUGUSTUS Start met 25 man personeel seeurn aluminium oprolbare zonneschermen hulsel) dat ze wijdai note v zameli Verlec' •Ostadi wat p zijn g enorm ook p ongevi ZATERDAG 12 JULl'm POGING TOT INBRAAK LIE P UIT DE HAND: TWEE DODEN, TIEN DAKLOZEN, 2,5 MILJOEN SCHADE MIDDELBURG De Haagse ad vocaat mr E. de Jong Swemer heeft vrijdagmiddag op de recht bankzitting in Middelburg fel ge protesteerd tegen de vijf jaar ge vangenisstraf met aftrek die de officier van justitie, mr Th. Le- bret, eiste tegen de hoofdverdach te van een poging tot inbraak in Hulst. Bij het kraken van de safe in een warenhuis in het centrum ontstond op de morgen van eerste paasdag een grote brand, die het leven kostte aan twee menseneen invalide man op de bovenverdie ping werd door 't vuur verrast en een brandweerman stierf kort na deelname aan het blussingswerk. Er werden tien personen dakloos en er ontstond een schade van om streeks twee en een half miljoen. Deze hoofdrolspeler B. B. O. F. (28) was een van de drie Haagse onder kende, overigens tot op de laatste mi nuut van de zitting iets met het ge beuren in Hulst te maken te hebben. de verdachte, de 26-jarige E., die op de zitting duich de dat F. van het begin tot het eind bij de braak betrokken was geweest, hoorde vier en half jaar gevangenis straf tégen zich eisen. Binnenkort zal de derde verdachte zich moeten verant woorden. De raadsman van F. betoogde dat de gevangenisstraf van vijf jaar vol komen in strijd is met elk rechtsge voel. Naar zijn mening is er wat al te nadrukkelijk naar boemannen gezocht. ,De inbrekers hebben het nu gedaan', maar in feite is de waren huisdirecteur de hoofdschuldige', zo vond de raadsman. De maatschap pij dient beschermd te worden tegen warenhuizen die geen behoorlijke sproeiinstallatie hebben'. De brand zou bij aanwezigheid van een be hoorlijke blusinstallatie nooit zo'n grote omvang hebben aangenomen, zo stelde mr. De Jong. Wie men net zo goed dood door schuld zou kunnen aanrekenen -was volgens de raadsman de schoonzoon van de bejaar- de invalide man, die eerst zijn auto zou hebben verzet voordat hij op zoek gingnaar de man. Toen was er geen redden meer aan. Aldus het relaas van de advocaat, die zei buitengewoon ge- iiTiteerd te zijn geraakt door persstem men in Zeeland, welke de ware schul dige nooit hebben willen noemen maar altijd hébben gesteld dat de inbrekers de grote schurken zijn. Over de dood van een brandweerman, volgens de of ficier ook een direct gevolg van de bij de poging tot inbraak ontstane brand zei de raadsman, dat het onjuist is er van uit te gaan dat te grote inspan ning door de brandweerman zou hebben geleld tot diens dood. Naar hij had ver nomen voelde de betrokken man zich al enige tijd niet wel. Hij zou na even enkele- brandslangen te hebben uitge rold al weer naar huis teruggekeerd zijn. Daar overleed hij aan een hart infarct Gids Willy V De president van de rechtbank mr. P. van Empel liep met de verdachten, wier zaken afzonderlijk werden behandeld nog eens de gebeurtenissen na. Ook het voorspel bleef niet achterwege. Uit dit relaas werd duidelijk dat het Haag se drietal enkele dagen tevoren al pols hoogte was komen nemen in het Zeeuws- Vlaunise land. Niemand minder Willy V. was er hun gids. Hoordiolspeler F. kende hem nog van de gevangenis, waar ook hij een en an der had opgeknapt. Er werd een toch tje langs mogelijke objecten gemaakt. Uok de landbouwcoöperatie stond op het lijstje. Op de terugweg werd gestopt bij Wlikings warenhuis. Benny E. en de nog te Derechten B. stapten uit en zagen de brandkast staan. Het plan was gemaakt. Kort daarop (op paasza terdagavond) keerde het drietal terug. Wéér met die opvallende Jaguar, die hen zoals uit getuigenverklaringen al bleek, noodlottig zou worden. Omdat de safe (inhoud 60.000) nogal te kijk stond werd er een parasol boven gezet, Met rollen zeil werd er een tentje om heen gebouwd. Toen bleek dat de zuur- stofflessen voor de snijbrander ontoe reikend zou zijn, aarzelde men niet om ,even' terug naar Den Haag te gaan. Obstakels in de vorm van een veer boot die niet meer ging en een auto die bij Bergen op Zoom onklaar raak te werden met het meeste gemak om zeild. Bij het station te Bergen op Zoom nam het drietal een taxi, waar mee in Den Haag de grotere zuurstof- fles werd opgehaald. Met een van de schoonvader van verdachte E. geleende auto werd over Antwerpen de terugreis gemaakt. En toen gebeurde het fatale. Er ontstond een ongelukje bij het open- branden van de safe. Een paar fluit keteltjes water, die bij de hand vis gehouden, waren als de bekende drup pel op de gloeiende plaat. In een oog wenk stond de zaak in lichterlaaie. Het drietal moest, zoals de raadsman van verdachte E. het formuleerde, rennen om het vege lijf te redden. Pas de vol gende dag las men in de krant wat de gevolgen waren van hun daad. (ADVERTENTIE) VERLOVINGSRINGEN In onze komplete koliektie treft U vele modellen aan. Ook de ring met het briljantje. Prijzen vanaf f120.- p.p. In clusief fraaie gravering. JUWELIERS HORLOGEflS SINDS 1824 LANGE KERKSTR. 30 - TEL 8O0S - G0E9 mm i wmm leeuwse Doelwachter it Kortgeense etablissement ,De Korenbeurs' vormde gisteren de relatie, die één van de serveer sters met een gevierd sportman onderhoudt,, het onbetwiste hoog tepunt van het gesprek. &en belangrijke ventponeerde een bezoeker, die men mogelijk aangeschoten kon noemen. Een stamgast haastte zich vol wan trouwen te plaatsen: ,Wie is be langrijk pou, d'r aanstaande verloofde vans elf. ,Aanstaande verloofdes, bin die d'r dan ook-a?' De eerste spreker onthulde, dat de aanstaande verloofde o,l jaren met veel verve het doel verdedigt van de F. O. Neuendorff. Een keeper met goud in de handjes, hoog op de trans}erlijst. Maar nu kwam het meisje nel) tussenbeide. Ze moesten do naak niet zo opschroeven. Eet was een schat, ook dl was hij dam maar de doelwachter van de VV. Niéuw- dorp. rechtbank bij de uitspraak op 23 juli daar wel blijk van zal geven met het opleggen van een kortere gevangenis straf. raadsman van de hoofdverdachte vond het maar vreemd dat er zo na drukkelijk achter zijn cliënt aan ge jaagd is. Ook toen er andere namen in geding waren. Ter zitting werd sproken over ene .Hannes' en zekere Jan B. De raadsman verweet de Haas*- politie daarmee een zeer vreemde houding te hebben aangenomen. Voorts had mr. De Jong kritiek op de bij het onderzoek betrokken Haagse recher cheur die zijn cliënt F. zou hebben uit gemaakt voor een krankzinnige in de geest van: zoiets als in Hulst kan al- Hopeloos Aanvankelijk leek het oplossen van deze zaak een hopeloze aangelegen heid. Tot men uit de puinhopen de nog gesloten brandkast had opge diept en er snijbrandsporen op ren gevonden. Eén tip had de H 8e recherche al op het spoor van het drietal gebracht. Ze zouden wat van plan zijn, zo kreeg men kort tevo ren te horen. En ook na'het gebeurde kreeg de politie een tip die in de richting van de drie Haagse heren E. en de nog te berechten andere ver dachte legden uiteindelijk een bekentenis af. Alleen F. bleef ontkennen. Hij zou op de bewuste avond thuis naar de tv hebben gekeken waarna hij op tijd naar bed was gegaan. Het getuigenmateri- aal dat zich op de zitting nog verder opstapelde, wees echter op een andere avondbesteding. De als getuige gehoorde taxi-chauffeur die het drietal van Ber- ;en op Zoom naar Den Haag had ge bracht herkende F. als de man met het baardje, die naast hem op de voorbank van de wagen had zitten slapen. Bij een confrontatie met een personeelslid van de PSD zou F. zich nog een keer heb ben laten ontvallen ,0, dat is de dek- knecht', een bijzonderheid, die de ver dachte op de zitting overigens met Vreemd leen inaar een Krankzinnige doen. Dus zal jij het wel zijn. ,Ik ben niet be voegd om hem krankzinnig te noemen', verduidelijkte de rechercheur ter zit ting en ook de Dostcommandant G. F. de K. uit Clinge'wist niets af van een ruzie die er tussen verdachte F. en de rechercheur zou zijn geweest. De raads man bleek aan het eind van zijn plei dooi ook niet helemaal meer zo zeker van de onschuld van F. ,Dan zou liij tegen me moeten hebben gelogen', stel de hij tenminste vast. In leder geval meende hij dat bij een eventuele ver oordeling de gevangenisstraf toch nooit boven detwéé en een half jaar zou mogen uitkomen. Het enige wat straf baar is, is poging tot inbraak en nog wat er bovenop', zo vond de raadsman. Ook in deze zaak doet de rechtbank over veertien dagen uitspraak. RAAD VOTEERDE 2000 BRUINISSE Het mosselfcest van Bruinisse, clat 1 augustus zou wor- don gehouden, is gered. De gemeente raad aanvaardde gisteravond een voorstel van D. de Koning (wd) om het jaarlijkse subsidie van de ge meente voor dit feest te verhogen tot tweeduizend gulden. Deze subsidie is een maximumbydrage. Dat wil zeggen, dat het bedrag minder zal zijn als het produktschap voor de visserij alsnog de gebruikelijke sub sidie verleent. Dit voorstel werd ech ter niet niet algemene stemmen aan vaard. De heren W. van Gilst (sgp- wetliouder) en C. Kik (sgp) stemden tegen. Aan het heie mosselfeest zitten een he leboel haken en ogen. Dat werd dui delijk tijdens de ongeveer twee uur durende debatten, die aan de stem ming vooraf gingen. Een belangrijk punt was het nut van deze feesten als propaganda voor de mosselen en voor Bruinisse. Burgemeester C. H. van de Linde achtte het nut zeer groot. Zeker nu binnenkort het Vol kerak wordt afgesloten. Als we nu de mosselfeesten, die we al sinds tien jaar houden, nu ineens niet meer door gaan, dan kan dat tevens van invloed zijn op de eventuele compensaties, die dan zullen worden gegeven', aldus de burgemeester. Lust ze rauw Een ander punt dnt vele raadsleden nog al dwars zat, was de zogenaamde be smetting van de mosselen met de co- libacterieën. ,Uit de kranteberichten zou men kunnen denken, dat die bac terie net zo gevaarlijk is als de worm bij de haring', zo werd geopperd, ,Met die mossels is echter niets aan de hand', zo vertelde de heer De Ko ning. ,Ik heb er eergisteren nog lek ker van gegeten en ik mankeer nog steeds niets. Ik geloof dat ik er al leen maar meer energie van gekre gen heb'. Ook burgemeester Van de Linde wilde .graag die praatjes over besmetting de wereld uit helpen'. ,Ik wil best voor de televisie, zodat ieder een het kan zien, honderd mosselen rauw opeten. Dan kan men er zich van overtuigen clat er met die mos selen niets aan de hand is'. De affaire van de besmetting was voor de burgemeester een reden te meer om de feesten door te laten gaan. ,Wat zal men in het buitenland wel denken als nu, na tien jaar, de mos selfeesten ineens niet meer door gaan? Dan zal men vast en zeker concluderen dat die verhalen waai zijn', aldus het pleidooi van de bur gervader. De feesten gaan dus in ieder geval door al hoewel er nog geen programma is. ,Dat kan ook haast nog met', vertel de de voorzitter na een vraag van de heer Verspoor. ,Als ik drie weken geleden aan de vissers had gevraagd of ze mee wilden werken aan deze feesten, dan hadden ze op hun voor hoofd gewezen. Toen was men nog van mening dat het mosselseizoen he lemaal niet zou worden geopend. Sinds deze week is er een grote ver andering gekomen. Nu men de mos selen bij de Grevelingen kan verwa teren is het mosselseizoen gered'. EERSTE FASE AFGEBOUWD BAARLAND De waarnemend commissaris der koningin in Zee land, de lieer M. J. van Poelje, heeft vrijdagmiddag in Baarland (ADVERTENTIE. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wij leveren in vele kleuren. ZONNESCHERMEN, VERISTOL aluminium - doek. JALOEZIEËN - LEVELOR ituf b cie beste! ALUMINIUM RAAMHORREN - DEURHORREN - HORDEUREN - TERRASAFSCHEIDINGEN - DEURLUIFELS - PATIO'S - RAMEN - DEUREN EN WINKELPUIEN. VOOR NIEUWBOUW EN VERNIEUWING. Voor inlichtingen, bel of schrijf ons I BRASSER Aluminium - KOUDEKERKE TEL. 01158 - 321 1 D 0 -AXEL-Tel. 01155-1380 - 1234 WESTSTRAAT 56-58 E flIIIIIIIIlllllllllllllllIllllllllillMIIllIllllllllllllllIlllllllllllHllllllllllllllIliüH de nieuwe fabriek van Spyer Bro ther's Van der Vijver NV ge opend. Hij drukte daarvoor op een knop, waardoor een signaal werd gegeven, dat normaal dient om duidelijk te maken, dat de werktijd begint. Vrijdagmiddag was het sig naal voor de vele bezoekers om het bedrijf te gaan bezichtigen. Na een korte bijeenkomst in de kantine van de nieuwe conservenfabriek, trok men door het bedrijf, waarvan de eerste fase nu is afgebouwd. Er zijn momenteel 25 personeelsleden. Dat aantal kan in de loop van de komende jaren uitgroeien tot onge veer 90. De lieer Van Poelje toonde zich bij de opening zeer ingenomen met de vestiging van de fabriek in Baarland. Hij wees erop, dat hiermee een waardevolle aanvulling van de arbeidsmarkt is verkregen. In de con servenfabriek heeft men anders ge schoolde mensen uoclig dan in grote indust:S Van Poelje: liet streven in Zeeland i eerd patroon te krijgen'. De snelle afwikkeling van de zaken van af de eerste contacten met de lieer D. C. van der Vijver tot de realisering van de bouw was voor de waarnemend com missaris aanleiding om- -de onlangs uitte kritiek, waarbij het provinciale bestuur werd verweten bij aap vragen van industrie een kruideniersmen talitïet aan de dag te leggen, t'e weerleggen. De lieer Van Poelje: Juist met het oog op het welzijn van de mensen kan de overheid niet zomaar op iedere wens ja en amen zeggen. Maar hier heeft het provinciaal bestuur toch wel getoond, dat de overheid blijkbaar snel kan wer ken en in dit opzicht soms kan wedij veren met het bedrijfsleven. Hier in Baarland is het bewijs geleverd, dat de overheidsinstanties snel kunnen en wil len werken. De vestiging in Baarland noemde hij .bijzonder interessant voor de economie van de streek'. De heer Van Poelje gaf in zijn toespraak bij de opening ook aan, dat Zeeland belang heeft bij de komst van secundaire in dustrie. Hij stelde, -daarbij, dat daarvoor spreken van een herkenning. ,Ik zag taeni op de rng', verontschuldigde liij zich tegenover de president van de recht bank. Ook toen verdachte F. zich op verzoek van de president met zijn rug naar de getuige draaide ging de man geen licht op. Waarop mr. van Empel concludeerde: ,u kunt niet onder ede zeggen dat het die rug was'. ,BiJ de behandeling van de zaak tegen de hoofdverdachte moest de president de raadsman enkele keren tot de orde roepen. Eens deed deze wat al te emo tioneel, zodat mr. Van Empel het wen selijk vond hem te vermanen met een ,wilt u het wat rustiger aandoen. Wii zijn dat hier niet zo gewend'. Een an dere keer verweet de president de raads man wel wat te suggestief bezig te zijn bij het stellen van vragen aan ge tuigen. In het requisitoir van mr. Lebret die de polltie-instanties complementeerde bet ae resultaten van het in onderlin ge samenwerking tot stand gebrachte onderzoek, wees de officier erop dat het drietal gewoon met de gevaren heeft gespeeld. Mr. Lebret meende dan ook dat de inbrekers bewust steeds gro tere risico's waren gaan nemen. Het feit dat er enkele keteltjes water in de buurt waren gehouden maakte de offi cier voldoende duidelijk dat men zich terdege bewust was van het aanwezige brandgevaar. Niettemin zette men door ondanks dat men wist dat wanneer er ongelukken zouden gebeuren niet de hulp van anderen zou kunnen worden ingeroepen. Tegen verdachte E. die samen met F. de snijbrander had gehanteerd eiste de officier 4 jaar en 6 maanden ge vangenisstraf met aftrek. Uit alles was de officier gebleken dat F. kost te wat kost buiten schot wilde blij ven, maar met zoveel bewijsmateri aal bij de hand vond de officier toch bijna aanleiding om te zeggen tot F.: kom maar over de brug. Je redt het toch niet. Behalve dan het verkenningstochtje wist F. echter van niets.... Mr. Thoolen, raadsman van verdachte E. wilde duidelijk stellen dat het drietal de fatale gevolgen met heeft voorzien. Hij kon zich voor zijn cliënt geen gro tere straf voorstellen dan de herinne ring aan iets wat hij nooit heeft ge wild. Over de dood van de brandweer man zei ook deze raadsman dat de be trokken man zich tevoreD aJ niet goed had gevoeld. Mr. Thoolen schetste zijn cliënt als een kleine man die zich door stoer te willen doen wilde laten gelden. Woning, ellende, omgang met slechte vrienden: het heeft volgens de raads man allemaal doorgewerkt. De raadsman kwam nog met een sug gestie namens zijn cliënt: hij vroeg tic officier de auto niet verbeurd te ver klaren, maar terug te geven aan E. zodat deze de Jaguar kan verkopen en de opbrengst kan overdragen aan de nabestaanden. De officier zou volgens de raadsman onvoldoende hebben reke ning gehouden met de persoon van zijn I cliënt. Hij Bp rak de wens uit dat de Slot van pagina 1) En dat betekende: opnieuw overleg tussen Gasthuis en gemeente, waar bij eind 1966 het voorstel van b en w werd geaccepteerd, dat de gemeente grond beschikbaar stelde tassen Oost singel en Kievitlaan en het Gasthuis de oude gebouwen met het terrein aan de gemeente overdroeg. Tot ok tober 1967 duurde het voor er in principe over de transactie overeen stemming was. Inmiddels werden ook onderhandelingen gevoerd met de eigenaren van een aantal woningen aan Heernisseweg en Oude Singel, die als gevolg vaa het verzorgings tehuis moeten verdwijnen: er werd vlot overeenstemming bereikt. ,We ondervonden veel medewerking, om dat de grond en de woningen bestemd waren voor bejaardentehuis', aldus bet Gasthuisbestuur. De voorlopige koopcontracten z"(jn nu getekend en het wachten is op de goedkeuring van gs. In 1968 werd ook het oorspronkelijke plan herzien. Mede in verband met een zo economisch mogelijke opzet werd toen gekozen voor een complex evenals het oude met zes ver diepingen boven de begane grond, maar met in totaal 218 bedden, in clusief de 30 zelfstandige flats. Het plan voorziet voorts in twee liften. De eenpersoonskamers hebben netto 1,5 m2 woonruimte en elke kamer be- shcikt over een balkon en over een keukentje. Het verzorgingstehuis be vat een grote recreatiezaal, terwijl op elke verdieping aan een kleinere ont- spanningszaal (onder meer om te bil jarten) is gedacht. Voorts komt er In het complex een bibliotheek, een uit gebreide ,toko' en een aula, die ook als kapel kan worden gebruikt. Het complex is gesitueerd op een terrein van 100 bij 75 meter. Er is ruimte gereserveerd voor een eventuele uit breiding in de toekomst. Nu de toezegging or is, dat men in ieder geval per 1 januari met de bouvfr kan beginnen, wordt de periode van plannen maken bijna vervangen door de periode van uitvoeren. Of oktober ais bouwbegin kan worden gehaald is nog niet zeker: de afron ding van de financiering kan op dit stuk van zaken nog een vertragend effect hebben. Op deze maquette een indruk van het verzorgingstehuis, zoals dat tus sen Kievitlaan, Heernisseweg, Oost singel en Oude Singel zal worden neergezet: in het midden mét de lin kervleugel de kamers voor bejaarden en personeel, de rechtervleugel is voor do dertig zelfstandige (echtpa ren )f lal s. Aan het begin van de bljeenltoi waarbij vele betrokken Lnstantia het ETI, het waterschap gems' provincie en rijk vertegenwoori, waren, uitte ook directeur D. C.i de Vijver veel waardering voor manier, waarop de overheid in land zijn aanvraag tot vestigingbn behandeld. Hij maakte duidelijk, hij 11 vergunningen nodig had. hét begin van net vorig jaar wnr de eerste contacten en, zoals deBeslob Van Poelje in het midden bn binnen enkele maanden na de maanden na de aanvraag, was i. toezegging voor de vestigingsprc die het rijk geeft. Aan l nieuwe Drents nen bi heeft het Ti ,rental In zijn toespraak Vijver aan om welke- reden men Bt land als plaats van vestiging heeft kozen en waarom dat nu is gebiri pe' Men had een plaats aan open water dig, waar het afvalwater kon wo -espuid. In Baarland heeft men ee ;en snuileidmg op open water. De Van der Vijver: .Voor ons een lerc behoefte, voor voortzetting van he!; drijf'. De heer Van der Vijver my duidelijk, dat de wasinrichting Spyer Brothers m Herkingen nietb worden gehandhaafd i.n verband mt'.j, komende afsluiting van liet Bromt havense Gat. Het aansluiten op dü meentelijlie spuileidiing daar was mogelijk door de varïablele bekt en het diehtsllbbingsgevaar. Bewct ring toonde de directeur van de sic fabriek voor het tempo, waarin 4 architect en aannemers is .gewerkt i de bouw van het bedrijf. Zoals go het trin.g vrijdag om de opening vas eerste fase 'van de fabriek. Er kii sorteerloods, een schillenloods en i fraaie kantine., Voor nóg een loods lil i fundering gestort. Verder zal er nog( bedrijfswoning worden neergezet. bedrijf' beslaat ongeveer vijf en een! ve hectare, waarvan 3000 m2 is bebr Op de foto: de heer Van Poelje, del Van der Vijver en onder anderen gedeputeerde J. van der Bos en ik Kaland. (Foto PZ!i pakket op het tabüiti betere met rr ten. D ten is daarm cite-it nertjei UW FOTOSPECIAALZAAI5 hotoBACKl St-Jacobstraat 27, Vlïssingen. HET WEER IN EUROPA Barcelona zwar Belgrado zwaar Berlijn regen, Brussel regen. Gcnéve regen. Innsbruck regen, Lissabon onbewolkt, Locarno zwaar bewolkt, Londen licht bewolkt, Luxemburg regenbui. Madrid half bewolkt. Malaga zwaar bewolkt. Mallorca half bewolkt, Münehen regen, Nice onbewolkt, Parijs geheel bewolkt. Rome onbewolkt, Stockholm licht bewolkt, Zürlch regen. OVERWEGEND DROOG WTT.H eel bewolking en overwegend g 'eer. Meest matige noordwoslw 'ind. Dezelfde temperaturen nis vr I' iels hogere. Strand verwachting: Overdag enkele opklaringen. gend droog. Matige zeewind. Temp tuur tussen 18 en 20 graden, zee» s 16 graden. Vooruitzichten: I"" drukgebiecl wint tijdens het aan betekenis, waardoor we geld» aan iets. zomerser strandweer 1 komen. n maö j toe Vooruitzichten voor zondag en Voornamelijk droog, a.f en toe gematigd warm. om Weersvooruitzichten in cijfers genw 1 opr, over Nederland. Voor zondag: aantal uren zon: 2KJ Min. temp. van ongeveer normaal graden boven normaal: Ma* ogeveer normaal tot 3 van minstens 12 uur: 90 procent, 1 óp een geheel droog etmaal: 70 Soest Voor maandag: aantal uren zoiil regrir 12: Mm. temp.; van ongeveer no> tot 3 graden boven normaal: Mat,» amstireelcs normaal: Kans op een» periode van minstens 12 uur: cnet: Kans op een geheel droog e-0 80 procent. - o^- camp: >rmaa]Kans op eeD droge Pt reizer

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 2