Hij staat er altijd Stewart winnaar LAVER VOOR DE 4e KEER WIMBLED0N-KAMPI0EN MIDDELBURG VOOR DERDE MAAL LANDSKAMPIOEN! ZEGE TOOI MAX EUW, Zege Mosf JOHN NEWCOMBE HAD GEHEIM WAPEN.... WIERSMA VOOR SIJBRANDS Wolsink won cross Transpirerende Voeten..? ZATERDAG: 8000 MAN WATERPOLOËRS VERSLOEGEN AFRIKANEN Peter Post won in België DRRT won op de .Rin%' Kees de Nooijer weer naar RCS mm MIDDELBURG. Middelburg- penningmeester Jo den Boer heeft, zaterdag een recordrecette, kunnen boeken: de tribunes bij Middelburg-Ensohede werden be zet door liefst 8000 toeschouwers, en 7.0'n hoog kykersaantal heeft Middelburg nog nooit gehad. In Enschede waren er heel wat minder: rond 4500 bezoekers be volkten daar de tribunes. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 7 JUU MIDDELBURG Hij staat altijd bij de puut van die tribune, waar zijn ploeg aanvaltMiddelburgvoorzitter Salie Simonse, zakelijk maar vooral voortreffelijk leider van de zo succes volle vereniging, die toonaangevend mag lieten voor het Zeeuwse voetbal en die een voorbeeld mag zijn voor vele landelijke amateur- en zelfs prof clubs. Bij do tribunepun t waar zijn groen witte formatie aanvalt: daar staat voorzitter Simonse 'm te knijpen of zijn spelers die 3-0 voorsprong tegen Enschede zaterdag wel zullen behou den, daar staat-ie zich boos te maken over een Enseliedespeler, die misprij zend naar de scheidsrechter loopt te gesticuleren als die een voor Ensche de onvoordelige beslissing neemt, daar staat-ie vreselijk in de zenuwen. Het is een man, die niet een enkel woord de situatie vaak weet te troffen, die Middelburg al jaren met vaste hand leidt. Een voorzitter, die weet boe hij uiteraard tesamen met zijn be stuursleden het amateurvoetbal moet verkopen. .Leuk om van zo'n club voorzitter te zijn', verzekert liij zelf, de eer aan tnalner, spelers van le tot zoveelste elftal en verzorgers latend. .Wij heb ben een enorm vertrouwen in de trai ner en dat werkt perfect', verzekert Saile Simonse, die het succes van Mid delburg ook wil toeschrijven aan een normaal degelijk bestuursbeleid. Hij zorgt altijd do teugels van de Midtlel- burgwagen vast in handen te hebben, hij kan voortreffelijk spreken en dwingt respect af bij degenen, die representatief zijn in de KJ* VB. Maar ook, in de eigen huiselijke kring, een gekooide tijger, zoals mevr. Simon se hem kent. Dan loopt-ie. voordat Middelburg I de arena inmoet. van boven naar beneden, belt bestuursle den op, loopt te regelen als er niets te regelen valt, belt op om het weer bericht te horen, verzekert aan hel be gin van de week, dat er 5000 toeschou wers zullen zijn en doet er elke dag 1000 hij....en verzekert zaterdagmor gen aan liet ontbijt, dat Middelburg met 3 a 4-0 zal winnen. En zegt dan zeer diplomatiek in een radio-interview dat het voor Middel burg bijzonder moeilijk gaat worden.... CLERMONT FERRAND (ANP) De Schot Joolde Steward, dit jaar reeds winnaar van de grote prijzen van Zuid-Afrika, Spanje en Nederland, heeft zondag zijn kansen op 'n wereld titel der coureurs aanmerkelijk verbe terd. De top-rijder vpn 5lat ra zege vierde op het bochtige circuit van Clermont Ferrand met grote overmacht in de Franse Grand-Prïx. Steward staat met 36 punten onbedreigd aan de kop van de ranglijst. De snelle Schot heeft de race op het moeilijke circuit de 8 055 meter baan telt 55 bochten volkomen be heerst. Stewart, al duidelijk de snelste in de training, nam in de eerste ronde de leiding om die niiet meer af te staan. De 60.000 toeschouwers moesten het bij een drukkende hitte dan ook be slist niet van de spanning hebben. De hoop. dat de nieuwe op vier wielen aangedreven Lotus van de Brit John Miles tot een verrasende prestatie in staat zou zijn, ging evenmin in ver vulling. Wel waren de bezoekers ge tuige van de eerste offieële start van een formule 1 renwagen met vierwiel- aandrijving in een race voor de wereld titel. Maar dat was dan ook het enige. Verder dan een enkele ronde kwam Miles niet.. Even hebben Hulme. Tpkx en Rindt getracht de snelle Matra op korte afstand te blijven volgen. Ge stadig liep Stewart echter van zijn concurenten weg. Na 12 ronden was het verschil met Hulme, die in tweede positie lag, al een halve minuut. Tóen de wagens voor de 24ste maal de tri bunes passeerden .lapte' de oppermach tige Schot zelfs wereldkampioen Gra ham Hill. Stewart stelde zowel het baan- als het wedstrijdrecord aan merkelijk scherper. UTRECHT (ANP) De watorpolo- wedstrijd Nederland-Zuid-Afrika, die zondagmiddag in Utrecht is gehouden, heeft een zege inot 6-2 voor het Neder landse team opgeleverd. De tussen standen waren: 1-0. 1-1, 1-1 en 3-0. De Nederlandse doelpunten kwamen op naam van Jansen, Anderson (die de bal door 't doelvlak haalde), Herm- sen (2x), Hoogveld en Bongers. Voor Zuid-Afrika scoorden Luttig en Sut herland. Pas in de laatste speeltijd heeft het Nederlandse waterpoloteam het teoh- nish zwakkere Zuid-Afrika zijn wil kunnen opleggen. De score had hoger kunnen uitvallen, indien in de derde speeltijd de numerieke meerderheid van 6 tegen 5 was uitgebuit. In die periode schoot Wouda echter tegen de lat en Koster tegen de paal. Nauwe lijks waren beiden ploegen weer van gelijke mansterfkte of Sutherland bracht de achterstand van de Zuid- afrikanen terug tot 3-2. In het laatste kwart echter gaf de betere conditie van de Nederlanders de doorslag en dat kwam tot uiting in drie doelpun ten. Twee daarvan waren het gevolg van de sublieme samenwerking tus sen Hermaan en Hoogveld. Het laatste ontstond uit goed opzwommen van Wouda, die Bongers in staat stelde van ver te richten. Nederland had in de tweede periode een voorsprong ge nomen toen Veer op doel schoot, doel- verdediger Anderson het schot stopte, maar bij het wegwerken de bal door het doelvlak haalde. Slot van pagina 7) delburgse goalgetter draaide even om zjjn tegenstander heen en scoorde be heerst: 2-0. Nog wilde Enschede het niet geloven: nog heftiger viel het aan. Middelburg genoot, het klom haastig in de gaten, aie tussen de oostelijke linies vielen en toen de op rechts volkomen vrijstaan de Pentury in de 22e minuut door Groenewegen gelanceerd werd kon hij even zijn bekende rennetje ondernemen en knalde daarop onhoudbaar en hoog langs keeper Eijlart. Nog meer kansen kregen de Middelburgers: Rijn lepelde de bal over inplaats van hard in te schieten en bijna breidde Pentury zijn onvervalste hattrick uit, maar Eijlart redde voortreffelijk. Dat deed overi gens ook But bij acties van de in de slotfase ingevallen Van Oenen. Na afloop zei Pentury: ,1.1c had een zwaardere dekking van de Enschede- ers verwacht. In de eerste helft gin gen ze er hard tegenaan, maar na rust verslapten ze. dacht ik.' In Enschede had Pentury die vrijheid niet meer. maar toen lag het accent dan ook bij Middelburg op de defensie. In de eerste helft kwamen daaruit overigens meerdere dreigende aanval len voort, vooral door acties van Pen tury. Hendrlkse, Boera en Vermeisssen en met prachtige dieptepasses van Wim GroencWegen, die op de centime ter secuur bij zijn medespelers terecht kwamen. Heupzwaai Met grove middelen probeerde Ensche de de Zeeuwen af te sloppen: Maas van 't Hoog had Pentury en Boem «1 enkele malen In de heupzwaai geno men en liet kostte een rijtje vryc schoppen. Ook Eising keek niet op een duwtje meer of minder, maar de uit stekende scheidsrechter N. J. Schuur man uit Selioonebeck lvracht de ooste- lijken snel tot andere gedachten. Toch bicven sommigen zich nog als hout hakkers gedragen, maar liet incasse ringsvermogen van do Zeeuwen was enorm. Na het eerste kwartier kreeg Enschede een veldoverwiclithet schoot via Eising en Tip veel. maar de vi zieren waren slecht gesteld dan wol Middelburg verdedigde knar» en achter nog altyd een briljante doel man Johnny But staan. Hij stónd er werkelijk in het laatste half uur van deze finalestrijd: met on navolgbare reacties hield hij de .nul* vast. In de 14e minuut hielden hij en Arie Delmotte (koppend) Eising van een doelpunt af, in de 20e minuut spatte een loeier van Tip op zijn vuis ten uiteen, en 4 minuten voor tijd red de hij op waarlijk miraculeuze wijze zijn doel voor doorboring, toen Eising in een woud van spelers vreselijk hard inschoot. Hoe Enschede ook stormliep. But, Schoenmakers, de sterk koppen de Tobi Coppejans, Dick van Westen. Arie Delmotte. Frans Vermeirssen. Leo van Lïere, geassisteerd door de anderen, hielden het hoofd koel. En schede kwam er niet door. Voorzichtig zocht Middelburg zelfs <le aanval weer op, maar dat was alleen maar om even lucht ,van achter' te brengen. Lindenberg: ,L)e nul was voor ons belangrijker dan nog een doelpunt maken, we stonden toch"met 3-0 voor'. Lindenberg bad zondag een stevige pluim voor zjjn defensie: ,Ze hebben bun tank goed uitgevoerd, ze vingen elkaar steeds uitstekend op'. Arie Del motte noemde dat ,eon kwestie van bekjjken' Rotzooi Johnny But had het. heel wat moeilij ker dan in Middelburg. Hij had ook enorm veel last van tientallen suppor ters, die vlak tegen de doellijn ge dromd stonden. .Achter de goal was het een enorme rotzooi, ,ze smeten met graszoden en ik kreeg nog een stomp tegen m'n hoofd ook'. Toen scheidsrechter Schuurman de laatste seconde van deze allesvergen- de, zenuwslopende strijd had wegge blazen bleek pas hoeveel Middelbur gers er mee naar Enschede gekomen waren. Met z'n honderden kwamen de door Wim de Graaf aangevoerde, .groen-wltten' het veld opstormen om hun kampioenen te huldigen. Iedereen ging op de schouders. Toen Anton Schoenmakers onder de douchekraan (le grootste emoties lmd weggespoeld, merkte lijj op op onze vraag: .Iloe ik e voel? Ach, je raakt er aan gewoon. De eerste jaren kon ik nog lang j» en zingen \an gelul», maar dal l een beetje over al voel ik me gen» gelukkig.' Nog gelukkiger waren Wim Gn wegen, die zijn carrière bjj Mitldtf niet cc» titel wilde en kon afsl- en kleine Sjaal» Boera (60 kg), d» intens op dit kampioenschap ge' had. ,En nu hebben wc het', riep W'i- vroljjk, ,en dat al in mijn eerslei zoen'. 'BLADEL (ANP) Oud-wcMM pioen Max Eu we heeft zondag ül j- del het Reti-hevdenkingstoeniwT f: wonnen. In de laatste ronde lw® §j remise overeen melde Russische®! meester Salo Flohr. De punt®y E ontstond toen aan liet bord van xf L Opocensky de strijd werd gestas? E een remise door eeuwig selwaL d Euwe was daardoor onbereikbai) .U worden. Dc eindstand luidt: 1. S'f (Ned) 2 p,nt: 2-3 Flotor (Ruk Opocensky (Tsj) 15 put; 4 Mi' (Oos) 1 pnt. LISSE (ANP) Dc Zwitser Al* Moser GACheeft zaterdagniUjl - Lisse een nationale loop over 25 meter gewonnen. Moser, die nal lometer de plaatselijke favoriet. Beelen va.n de leiding verdrong aan de finish bijna drie minuten', sprong op zijn clubgenoot R0®I De tijd van de winnaar wast J minuten en 11 seconden. Er P zeventig lopers van start. Bod Laver die zaterdagmiddag voor de vierde maal het herenenkelspel van de Wimbledonkampioenschappen won. De 30-jarige Australiër, die de titel ook opeiste in 1961, 1962 en 1968won in vier sets van zijn landgenooet John Newcombe. (Van onze speciale verslaggever) LONDEN (GPD) Tom Okker is op Wimbledon, naar zaterdag middag pas goed is gebleken, niet door de eerste de beste uitgescha keld. De Australiër John Newcombe, reeds Wimbledon-kampïoen twee jaar geleden, heeft in de bijzonder enerverende eindstrijd zijn landgenoot Rod Laver, waarschijnlijk de grootste speler aller tijden, in ernstige moeilijkheden gebracht. Het duurde 2 uur en twintig mi nuten voordat Laver er zeker van was, dat hij voor de tierde maal de hoogste tenniseer had veroverd. De magere, roodharige Queenslander heeft daartoe echter al zijn kwaliteiten, al zijn lagen en listen moeten mobiliseren om het zover te brengen. Hij zegevierde tenslotte met 6-4, 5-7, 6-4, 6-4, nadat hij in de belangrijke derde set ook nog een achterstand van 1-4 (30-30) had moeten overwinnen. De linkshandige Australiër stelde toen echter onomstotelijk vast, dat hij als 30-jarige nog altijd de alleenheerschappij voert en dat hy, de stille in zichzelf gekeerde tennismiljonair nog steeds niemand naast zich duldt. Laver riep zijn vijf jaar jongere landgenoot onver biddelijk een halt toe door vervolgens zeven games achtereen op zijn naam te brengen, waarmee hij Newcombe elke illusie op een nieuwe XFimbledonkroon wreed ontnam. probeerde Newcombe nu en dan met gelijke munt te betalen, maar zijn spel werd tocli onzeker. Na, 3-4 ontrukte Newcombe hem de service (3-5). Dit verlies werd meteen weer g-oed gemaakt, want Newcombe sloeg in zijn eigen game twee dubbei- fouten. waarvan de laatste tot slot. Na 5-6 ontglipte Laver echter toch de tweede set toen hij op een inge houden baclchandcross van zijn tegen stander een volley in het net sloeg (5-7). ZELFVEHZEKERJD Een zelfverzekerde Newcombe begon met frisse moed aan de derde set. zelfs opgewekt lachend naar zijn vrouw als hij van speellielft verwisselde. Lave: probeerde de' strijd te forceren met tomeloze vaart, maar zijn tegenstan der hield steeds zijn voet intrigerend op de rem. Het kostte Laver zijn scr- vicegame na 1-2. die hij besloot met weer een dubbelfout, de zesde al. New combe veerde naar 1-4 en bedreigde opnieuw Lajvers game. Maar vervol gens toonde Daiver zich de ware kam pioen. Met een smash en een ace kwam hij op 2-4 en daarna gn,f hij Newcombe lik op stuk met een verraderlijk hack- handorossjc en met oen drive recht langs dc lijn. Newcombe dupeerde zichzelf door zijn opslag te verspelen met een dubbele fout (3-4). Laver legde al zijn kracht in zijn ser vice en ging scoren uit alle hoeken en standen. Hij greep de set met 6-4. brak ogenblikkelijk opnieuw door de service van Newcombe heen. op welke belangrijke winst hij vervolgens rustig zijn weg naar de vierde Wimbledon- titel bouwde. Rod Laver liet New combe zonder al te veel oppositie zijn eigen opslag winnen, die van hemzelf hield hij ijzersterl» in handen en arri veerde op deze wijze met 6-4 aan de glorieuze finish. Nadat Laver de eeuwigdurende gou den wisselbeker uit handen van d< hertog van Kent had ontvangen, gaf hij onomwonden toe, dat deze finale de moeilijkste was geweest, die hij ooit op Wimbledon had gespeeld. .Toen Newcombe de hal meer ïn het spel ging houden werd ik toch nerveus van dat zachte spel', moest hij toegeven. ,Het vergde enorme concentratie'. Newcombe was uiterst tevreden, dat hij het met z'n nieuwe strijdwijze zover had gebracht. ,Ja, dat zal niemand van me hebben verwacht, dat ik het spel ook zó kon spelen', glunderde hij. Tooh heeft ook John Newcombe, de sterke jongen uit Sydney, de tennis wereld in deze finale verbaasd met zijn volkomen onverwachte strijd wijze, met zijn slimme tactische spel, dat niemand voor mogelijk had ge houden van deze om zijn kleurloze powerplay beleend staande vechter. De eerste sporen wedstrijdstrategie straliër waren echter al in de wed strijd tegen Toni Okker te ontdekken; geweest. Het ondermijnende wapen, van de plotseling listige vertraging, van de aaizaclite returns, waarmee de tegenstander uit zijn ritme wordt ge stoten. Deze verraderlijke tactiek werd er ook rechtstreeks de oorzaak van, dat Olc- ker en Riessen in de finale dubbel spel zonder enkele setwinst ten onder gingen tegen Newcombe en z'n landge noot Roche. Ook Rod Laver. de man voor wie het moeilijke tennismetier geen geheimen meer verbergt, heeft nog danig oo zijn tellen moeten pas sen om niet ten gronde te gaan gen het nieuwe .geheime' wapen van Newcombe, waarmee hij ongetwijfeld nog opmerkelijke successen zal boeken. Het is overigens toe te juichen, deze veranderde speelwijze, waardoor het spel od het snelle, lange rally's afrem mende gras. alleen maar interessan ter wordt. Zij moet ook Tom Okker te denken hebben gegeven, vooral wat betreft het spelen van de aanval ont regelende lob, cue Newcombe veelvul dig toepast en welk wapen onze land genoot nog lang niet voldoende onder de knie heeft. Newcombe is in de tweede set pas o-oed op dreef gekomen met deze tac tiek toen liii tot de conclusie was ge komen, dat hij het met vaart en pres sie tegen deze tenmsmacliine zou moe ten afleggen. Newcombe had in die eerste set onder de zware druk veel moeite met zijn service gehad, die hem o m vier dubbelfouten kostten en Laver ook kansen bood voor het initia tief. Hij heeft toen in hoofdzaak de lol ter verdediging aangevoerd, waarop zijn tegensl ander vreemd genoeg nog al ernstige smashfouten maakte. New combe had in die beginfase ook nu en dan geprobeerd, eveneens naar het, net te gaan als Laver die positie reeds had veroverd. Maar ook daar kwam liij van terug, omdat Laver meestal machtiger bleek met volleren. Na de verloren eerste set met 6-4 be sloot Newcombe definitief zijn toe vlucht tot de vertraging te nemen. Te meer omdat Laver meermalen had ge toond zelfs de snelste volleys en drives te kunnen belopen. Newcombe kreeg meer controle over zijn service, in te genstelling tot Laver, die ook nu dub belfouten ging slaan. HOOGSTRATEN (ANP) Peter Post heeft zondagmidag in het Belgische Hoogstraten een wegwedstrijd voor profs gewonnen. Hij versloeg in de eindsprint van de 190 kilometer lange wedstrijd de Belg Rosiers met een hal ve lengte. De tijd van Post was 4 uur en 24 minuten. Henk Nijdam bezette de 28e plaats. HOOGEZAND (ANP) Wereldkam pioen Andreiko, reeds zeker van de eindzege in dc eregroep, heeft zater dag in de elfde en laatste ronde van het internationale damtoernooi te Hoo- gezand remise gespeeld tegen de Ne derlander Wiersma. De 15-jarige Drost, afkomstig uit Langweer, is winnaar geworden van de hoofdgroep. De uitslagen zijn: eregroep: elfde ron de: Wiersma (Ned) - Andreiko (Rus) 1-1; Koeperman (Rusl) - Sybrands (Ned) 1-1: Kuyken (Zwits) - Van Dijk (Ned) 1-1; Bronstring (Ned) Adjiedj (Sur) 1-1; Smith (VS) - sard (Fr) 2-0; Aga.fonov (Rusl) - Baba Sy (Sen) 0-2. Eindstand: 1 Andreiko 18 pnt; 2 Wiersma 15: 3 Sybrands 15; 4 Koe perman 14; 5 Baba Sy 12; 6 Kuyken 12; 7 Agafonov 12; 8 Smith 9; 9 Van Dyk 8: 10 Bronstring 8; 11 Hisard 6; 12 Adjiedj 3. (ADVERTENTIE) ADENAU (ANP) Gi.ls van Lennep en Toine Hezemans hebben zondag' niet hun oranje Porsche 911 van het Na tional Dutch Raeingten.m op de West- duitse Nümburgrlng voor een comple te sensatie gezorgd. Met maar liefst vijf minuten voorsprong zegevierde de Nederlandse equipe voor ruim 70.000 toeschouwers in de zesuursrace voor toerwagens, die deel uitmaakt van del competitie om de officieuze Europese I titel. De tweede plaats in deze zevende wedstrijd geledend voor het kampioen schap was voor de Oostenrijkers Hu- ber en Peter met een BMW Aïpina. De race was een ware slijtageslag. Van de tachtig wagens, die startte op het noordelijke deel van het circuit, haal den er maar dertig de finish. De Dui- se toeschouwers kregen de ene teleur stelling na de andere te verwerken. Achtereenvolgens vielen al hun favo- riten uit. Eerst trof dat lot Dieter Glemser, die met zijn BMW 2002 niet compressor het veld aanvoerde. Na dat Hubert Hahne, eveneens rijdend in een BMW met compressor,, de lei ding had overgenomen kwam ook voor de rijder uit Moens het einde. Een ge broken achteras schakelde hem uit. Ook Rolf Stommelen, die vervolgens op een onbedreigde zege scheen af te gaan. haalde de finish niet. Zijn Por sche 911 raakte bij een snelheid van tegen de 200 kilometer per uur van de baan en werd zwaar vernield. De Duit ser bleef ongedeerd. Daarna passeerde de Porsche van het Dutch National Racingteam in eerste positie de tri bunes. De Nederlanders reden een voortreffelijke wedstrijden vergroot ten hun voorsprong regelmatig. LICHTENVOORDE (ANP) Gerrit Wolsink heeft zondag in Lichtenvoor de bij een internationale motocross de 350 cc-klas gewonnen. De Nederlander versloeg in beide manches de Zweed Jan Johansson. In de eerste manche had de Zweed 15 ronden de leiding, maar in de voorlaatste ronde ging Wolsink hem voorbij. In de tweede manche besliste Wolsink de strijd snel in zijn voordeel. Door een val werd de Zweed later nog teruggeworpen naar de derde plaats. VUSSINGEN Kees de Nooijer, in het afgelopen voetbalseizoen een der fevaarlijkste aanvallers van Zeeland port, zal in het nieuwe seizoen voor zijn vorige club RCS uit Souburg uit komen. Zeeland Sport krijgt echter ook weer versterking. Henk Daal huizen, rechterviel! gelverdediger, ex- Vlissinger. gaat naar Zeeland Sport, evenals Arie van Huizen, reserve- doelman van Vlissingen. WERELDKAMPIOENSCHAP IJSHOCKEY IN NEDERLAND CRANS-MONTANA (ANP) Neder land zal in 1971 het wereldkampioen schap ijshockey in de zgc-groep orga niseren. De organisatie van de wed strijden in de a en b groep is opge dragen aan Zwitserland. De interna tionale ijshockey federatie (ligh) be sloot hier zaterdag tijdens het congres in het Zwitserse Crans-Montana toe. Behalve Zwitserland hadden ook Rus land en Oost-Duitsland zich kandidaat gesteld voor de titelstrijd in 1971. Na de eerste stemming trokken de Oost duitsers zich terug waarna de keuze met 31 tegen 18 stemmen viel op Zwit serland. Het toernooi om het wereld kampioenschap 1970 wordt van '12 tot en met 29 maart In Canada gehouden in Montreal en Winnipeg. Canada ver zekerde de ligh dat de Oostduitsers inreisvisa zullen ontvangen. Mochten er toch nog politieke moeilijkheden ontstaan dan is Zweden bereid de or ganisatie over te nemen. in Enschede weerden de verdedigers zich voortreffelijk. Hier onderschept- Johnny But met verve e de oostelijken, terwijl de andere spelers het doel voortreffelijk afschermen. vrije trap van Hendrikse het eerste doelpunt voor MIJ] (Foto PI; Terwijl Wim Groenewegen toekijkt, gaat Pentury xoeer eens langs een tegenstander. ZummentceemJ - POEDER 'W' BU APOTHEKER EN CRÈME II IWCIICIA, EN DROGIST 3'-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 8