Opleiding kantoorassistenfe r J 16 a. elektrisch monteur b. pneumatiek monteur c. bankwerker/pijpfitter HOECHST-VLISSINGEN N.V. meet- en regeltechniek een vak met toekomst mulo- en mavo-leerlingen HOECHST-VLISSINGEN N.V. a. een analist b. een laborant HOECHST-VLISSINGEN N.V. Wij vragen gegadigden voor modern verplegen „St'Antonius" een aankomende adm. kracht (mnl. of vrl.) een typiste Boekhoudbureau Zeeuwse Landbouw Mij de rijksoverheid vraagt PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT In verband met de vorderingen Jn de botiw van de tweede fosfor oven breiden wij onze afdeling Meet- en Regeltechniek titt. Hiertoe roepen wij sollicitanten op voor de funktie van Voor alle. funkties wordt een grote mate van verantwoordelijkheid ge vraagd omdat hoofdzakelijk zelfstandig zal moeten worden gewerkt. De afdeling, welke nog betrekkelijk klein is, houdt zich voornamelijk bezig met het ontwerpen, de uitvoering en het onderhoud van komplete schakelingen. De onder a. genoemde funktie omvat voornamelijk onderhoudswerk zaamheden in de meet- en regelafdeling met vrij gekompliceerde elek trische regelkringen. Een opleiding op MTS-E niveau is vereist. Enige ervaring op elektrisch en/of elektronisch gebied is zeer gewenst Voor een goede uitoefening van de onder b. genoemde funktie is naast een LTS opleiding het Bemetel diploma Meet- en Regeltechniek deel I gewenst Tevens is enige ervaring op het gebied van de pneumatiek onontbeerlijk. De onder c. genoemde -funktie omvat hoofdzakelijk het zelfstandig, op summiere aanwijzing, bouwen van constructies tb.v. meet- en regel- apparatuur, inclusief pijpfitterswerk en kabel leggen. Leeftijd voor alle funkties van 20 - 40 jaar. BÜ het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop en opleiding, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek voor de funktie onder a. genoemd resp. de letters EM.; onder b. PM.; onder c. BP, binnen 14 dagen te richten aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, nJ. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. In september starten wij met de opleiding BEMETEL MEET- EN REGELTECHNIEK Hiervoor komen in aanmerking die dit jaar hun einddiploma behalen of reeds behaald hebben. Deze drie jaar durende vakopleiding vindt plaats in onze speciaal daarvoor ingerichte bedrijfsschool. Reeds tijdens de opleiding ontvangen de leerlingen een goede beloning. Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden en verzorgen het vervoer van- en naar ons bedrijf. Zij, die geïnteresseerd zijn, verzoeken wij een sollicitatiebrief te schrij ven en deze voorzien van een recente pasfoto, met in de linker boven hoek van de brief de letters L.M.R. aan het Hoofd van de Personeels dienst, Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen te zenden. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. In verband met de verdere uitbouw van ons bedrijfsl aboratorium zoeken wij op korte termijn: die ais naaste medewerker van de chef van het laboratorium in het bijzonder tot taak krijgt: het verrichten van algemeen analytisch werk, de kontrole op afgassen en afvalwater, assistentie bij de organisatie van- en het toezicht op de te ver richten werkzaamheden. Onze voorkeur gaat uit naar een gediplomeerd analist I2 (oud lla) met 5 jaar praktijkervaring in een bedrijfslaboratorium. Leeftijd minimaal 27 jaar. die de navolgende taak krijgt toevertrouwd; algemene laboratoriumwerkzaamheden, zoals aanmaak van rea gentia, monstervoorbereiding en produktenkontrole, het verlenen van assistentie bij het uitvoeren van analyses. Wij komen gaarne in kontakt met iemand die in het bezit is van het diploma laborant li en die zijn dienstplicht heeft vervuld. Leeftijd: 20 - 25 jaar. Bij het vinden van een passende woonruimte verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters BI a en B1b, binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.L kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is in voorbereiding. üp korte termijn (en ook op langere termijn) hebben wij plaats voor verpleegsters en verple gers die in het bezit zijn van een A- of A- en B-diploma.Zij zullen op verschillende afdelingen een belangrijke taak vervullen en zich door verdere studie en/of inwerken, kwalificeren voor hogere funkties. Gegadigden voor modern verplegen zijn ook meisjes die op 1 september a.s. aan onze nieuwe cursus voor het B-diploma gaan deelnemen. Ook zij zijn welkom Voor allen geldt, dat wij werken in een sfeer ven teamgeest en vertrouwen en leven in een bekoorlijke plattelandsomgeving met Breda (maar 10 km van Leur) als Brabants-gezellig centrum. Alle nadere inlichtingen verstrekt de directrice van het ziekenhuis, desgewenst in een persoon lijk gesprek. Schriftelijke sollicitaties of aan vragen om een onderhoud (ook telefonisch) aan PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS ETTEN-LEUR (N.Br.) Van Bergenplein 39 - tel. (01608)3155 Op ons kantoor is plaats voor: in bezit van mulo-diploma. Ook hen die examen doen, nodigen wij uit te solliciteren. voor hele of halve dagen. Brieven te richten tot de directie Wijngaardstraat 29 Goes In september start opnieuw onze opleiding voor VROUWELIJK ADMINISTRATIEF PERSONEEL. Hiervoor komen in aanmerking leerlingen van de MULO, MAVO en LAVO die dit jaar hun einddiploma behalen. Deze één jaar durende opleiding omvat de vakken Kantoorkennis, Handelskennis, Boekhouden en Handelskorrespondentie De leerlingen ontvangen gedurende twee morgens per week theoretisch onderricht en zullen gedurende de overige tijd werkzaam zijn op de verschillende admini stratieve afdelingen. Zij, die niet in het bezit zijn van een typediploma, zul len tevens worden opgeleid voor een erkend diploma typen. Wij bieden moderne arbeidsvoorwaarden en verzorgen het vervoer van- en naar ons bedrijf. Zij, die geïnteresseerd zijn, verzoeken wij een sollici tatiebrief te schrijven en deze voorzien van een recente pasfoto, met in de linkerbovenhoek van de brief de letters L.A. te zenden aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken, Hoechst-Vlisseingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. HOECHST-VLISSINGEN N.V. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereldomvattend concern met een perso neelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van bijna 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorga nica, oplosmiddelen en kleurstoffen en pharmaceu tische artikelen. Zij bouwt op een groot industrie terrein aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschil lende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur en een tripolyfosfaatfabriek is de produktie In volle gang. De tweede fosforfabriek zal omstreeks de jaarwisseling gereed zijn. De bouw van een Trevira-grondstoffenfabriek zal aan het einde van dit jaar een aanvang nemen. Ib voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het provinciale bureau Zeeland van het hoofdbureau Landelijk Contact contactambtenaar r. 9-1542/0111 Taak: controleren van uitgaven die krachtens bepaalde regelingen ten laste van het departement komen. Behandelen van verzoek schriften en adviseren over subsidie-aanvragen voor bepaalde werkvormen. Na een opleiding geven van voorlichting over doelstelling en uitvoering van de regelingen. Vereist: middelbare schoolopleiding, bezit van (of studerende voor) praktijkdiploma boekhouden en (enige) ervaring c.q. kennis op het terrein van het maatschappelijk werk. Voor deze ambulante functie strekken het bezit van of studie voor diploma MSA, alsmede van rijbewijs B-E tot aanbeveling. Leeftijd b.v.k. tot 35 jaar. Standplaats: Middelburg. n leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1272,- Salaris, afhankelijk v per maand. voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. het Districtsbureau voor de Arbeidsvoorziening te Middelburg administratief assistente/typiste voc. nr. 9-1549/0111 Vereist: de diploma's MULO en typen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot max. f834,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermeide vacaturenummer (voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering „DEWERFKAMPEN" geriatrische inrichting te Rilland-Bath (Z.) l/oor inlichtingen en aanmelding kunt U zich wenden tot de directrice, zr. M. van Mourik Hoofdweg 166 te Rilland-Bath, tel. (01135) 451. heeft plaatsingsmogelijkheden voor leerling-ziekenverzorgsters De cursus duurt 2 jaar. Bij aanvang ontvangt U reeds een sala ris van f 341,38 bruto per maand. Bovendien gratis kost, inwoning en bewassing, toeslag voor onregelmatige diensten en eerste dienstkleding gratis, tweemaal per maand vergoeding van reiskosten, voorzover deze een bedrag van f 2,50 te boven gaan. Premiespaarregeling. Uw vooropleiding moet zijn Inas, V.V.B. of tenminste drie jaar ver volgonderwijs na de lagere school.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 16