Project Zeestad technisch èn economisch verantwoord Beslissing over Griekse kwestie werd uitgesteld s VREDESWEEKEIND .HEDENESSE' MET JONGEREN EN OUDEREN Zeeland, heraldisch en genealogisch': expositie Goes Bemanning Pueblo niet voor krijgsraad Moeilijkheden cao maatkledingbedri j f JONGEREN VAN VAKCENTRALES EISEN RECHT OP VORMING Bus in botsing met vrachtwagen Hoge raad verwerpt beroep in zaak ,roodlichtcamera' Kom bij ons ;ordijnen kiezen op i nieuwe manier. (Garxlisette) WONINGINRICHTING HOFMAN rote verkoop handwerken era. DE KLOKKENWINKEL PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG IB,,' DESKUNDIGEN-COMMISSIES ZEGGEN: (Van een onzer verslaggevers) BRUSSEL Het project Zeestad, het ambitieuze plan om voor de' Belgische kust een schiereiland met eeu havencomplex voor 225.000- tonners aan te leggen en tegelijkertijd de Westerschelde bevaarbaar te maken voor schepen tot 125.000 ton, is technisch en economisch ten volle verantwoord. Dat is de belangrijkste conclusie ivan twee deskun digencommissies, die het eind vorig jaar gelanceerde, project op res pectievelijk technische uitvoerbaarheid en economische motivering hebben onderzocht. Een rapport, waarin de resultaten van het onder zoek zijn neergelegd, werd dinsdag op een persconferentie in Brussel ten doop gehouden. king van onder anderen de Gentse hoog leraar professor dr. M. Anselin. Onder deel van de studie was onder meer de plaats van het project binnen het kader van de West-Europese haven- en in dustriegebieden. Daarbij bleek dat do diverse havens een onderling sterk ver schillende expansie doormaakten en dat de meest intense groei viel waar te ne men in havens die dicht bij zee gelegen zijn. Een ander punt waarop, het onder zoek zich richtte was de manier waar op elders havens en haveninstallaties aan de structuurveranderingen bij de scheepvaart werden aangepast. Daarbij bleek, dat België met zijn capaciteit voor het ontvangen van gTotere schepen ongunstig afstak bij enerzijds Rotter dam en anderzijds Duinkerken, waai wordt gedacht aau een havenuitbreiding tot 500.000 ton. De toegankelijkheid van de Belgische havens, gemiddeld bereik baar voor schepen tot 60 k 70.000 ton, wordt bovendien belemmerd door de aan wezigheid van sluizen. UITVOERING KOMT OP f 1,6 MILJARD In de commissie die het project Zee stad op zijn technische merites be oordeelde, hadden twee Nederlandse deskundigen zitting. Het waren pro fessor P. Ph. Jansen, oud-hoofd van de Deltadienst, en professor dr ir E. W. Bijker van liet waterloopkun dig laboratorium. Professor Jansen betoogde gisteren in Brussel dat hij het project Zeestad ziet als een ge durfd project, een werk van bijzon- dere schaal, dat echter niets te ma ken heeft met een wilde fantasie' Volgens de technische coptmissie is er, zo zei professor Jansen, geen reden tot ongerustheid over de gevolgen van het project voor de stroom- en tijbewögin- gen in het Schelde-estuarium. Aan de definitieve vormgeving zal wel een uit- -ebreid laboratorium-onderzoek op gro- e schaal vooraf moeten gaan. De .Stu diegroep Zeewerken', waarvan het pro ject Zeestad afkomstig is, beschouwt het nemen van modelproeven dan ook als de volgende stap die moet worden on- men. NATIONAAL Het project Zeestad waarvan de uitvoe ringskosten op 22,5 miljoen Belgische francs (ongeveer ƒ1,6 miljard) zijn ge raamd, pretendeert een .nationale op lossing' voor het Belgische havenpro bleem te bieden. Door de uitvoering zou den de bestaande havenagglomeraties Antwerpen en Gent bereikbaar -worden voor schepen tot 125.000 ton. Vóór Zee- brugge wordt een nieuwe kusthaven ge creëerd met een bijbehorend havenge bied van 2400 hectare, bereikbaar voor schepen tot 225.000 ton. Uit het onder zoek is gebleken, dat deze laatste ton- nenmaat voor langere tijd als optimaal kan worden beschouwd, omdat nog gro tere schepen speciale eisen aan de na vigatie gaan stellen, er met een dub bele schroef aandrijving' mo,et worden gewerkt en de marginale daling van de vervoersprijs boven 250.000 ton uiter mate gering wordt. ECONOMIE de economische aspecten van het pro- ject Zeestad werden onderzocht door een commissie onder leiding van professor dr. F. R. Vanes, hoogleraar aan de uni versiteit van Leuven en rhet medewer- Volgens de economische commissie zul len de aanpassingswerken die momen teel voor de Belgische havens in uit voering of in voorbereiding zijn gezien de huidige ontwikkeling van het zee- scheepvaartverkeer geen wezenlijke op lossing bieden. Het project zeestad biedt zo'n oplossing wel. De commissie becij ferde, dat dankzij .Zeestad' de Belgi sche havens op een jaarlijkse expansie van 6 tot 8 procent kunnen rekenen. Dat betekent voor 1980 geen omzet van 105 miljoen ton, zoals de huidige prog noses luiden, maar een van 157 miljoen ton. RENDABEL Dat het project Zeestad rendabel ls, meent de commissie van economische deskundigen te kunnen afleiden uit een gedetailleerde kosten-baten analyse. De conclusie op basis van de meest pessi mistische veronderstellingen, was dat Zeestad een verhoging van het bruto- nationaal produkt van tenminste 0,12 pet te zien zal geven. Als bijkomende voordelen worden beschouwd een betere regionale spreiding van de inkomens, van de tewerkstelling, de beveiliginf van de bevoorrading van het lanxf ei de autonomie van het industrie- en ha- venbeleid. Op de persconferentie in Brussel werd duidelijk, dat op dit mo ment een eventuele financiering van het project nog niet vastligt. Zoals bekend, is de Banque de Paris et des Pays Bas bij het project betrokken (het deskun digenrapport werd op verzoek van deze bankinstelling samengesteld), maar di recteur-generaal M. Naessens verklaar-ter hand zou nemen. Het meest waar de dat zijn bank er bij voorbaat geen schijnlijke achtte de heer Naessens ech- aanspra.ken op maakt. Volgens hem zou ter, dat de financiering een zaak zal het project liet goedkoopst uitvallen als J worden van een internationaal syndi- de Belgische staat zelf de financiering caat. VLISSINGEN Tot donderdagmor gen kunnen jonge mensen en ouderen zich opgeven voor het speciale weekein de, aanstaande zaterdag en zondag, dat het, vormingscentrum jHedenesse' Zee land aanbiedt ter voorliereiding óp die week (21-28 september aanstaande). Aanbieden wil in dit verband zeggen dat .Hedenesse' maar een rijksdaalder per deelnemer vraagt. Het vormingscentrum schaart zich hier mee in de rij van enkele andere centra elders in ons land, die eveneens bijna gratis meewerken aan het voorwerk voor de interkerkelijke vredesweek, die speciaal aandacht vraagt voor de ver houding arme-rijke landen. Op het ,He- denesse'-weekeind krijgen de deelnemers zaterdhgs informatie en zondag zal men zich verdiepen in hetgeen plaatse lijk kan worden gedaan. Op de zondag wordt tevens een door de weekeinddeelne- mers zelf voorbereide huisdi ernst gehou den. Het weekeinde heeft als uitgangs punt een citaat van de befaamde hoog leraar professor Verltuyl: Alles- is in beweging. Gaat de beweging in de rich ting van vernieuwing of van vernieling Dat is een zaak waarvoor de huidige generatie iin de komende jaren verant woordelijk is'. De deelnemers voor het weekeinde ko men al uit alle streken van Zeeland en hebben diverse achtergronden, zo zijn er scholieren maar ook hun In Zeeland zal de werkgroep vredes week van de Zeeuwse contactgroep jeugd en oecumene zich bezig houden met het service verlenen aan plaatse lijke werkgroepen, plaatselijke kerken, en alleen maar geïnteresseerden voor activiteiten in de vredesweek. Centraal contact adres is wika D. E. Hiensch, provinciaal jeugdwerkadviseur voor de hervormde kerk, die op zijn kantoor aan de Singelstraat in Middelburg (pro vinciaal hervormd kerkcentrum) be schikt over het nodige materiaal. De leden van de werkgroep komen uit di verse kerkelijke jeugdgroepen en heb ben persoonlijk soms ook contact met andere groeperingen, die zich bezig hou den met de bevordering van inzicht in de problematiek van de arme-rijke lan den. Plaatselijk of per streek worden plan nen uitgewerkt voor activiteiten samen met onder andere humanisten (zoals in Goes) de werkgroep vrede en gerech tigheid, in Zeeuwsch-Vlaanderen, en met het Zeeuws Vredescomité. De pro vinciale werkgroep bestaat uit de heren J. Bolffliet (rk, oecumenische jongeren groep Goes) en Frans Moison, 's-Hee- renhoek voor de katholieke werkende jongeren, E, Reinhoudlt, WolpQiaartsdüjk voor de provinciale hervormde jeugd raad, eveneens voor deze raad zit de Goesenaar C. Nousse in de werkgroep. Voor het gereformeerd jongerenwerk, de GJV, nemen deel in de groep de he ren J. Schout, Grijpskerke en P. J. Leen- dertse uit Souburg. Overige leden zijn D. E. Hiensch en W. J, Verkerk. GOES - De afdeling Zeeland van de Ne derlandse Genealogische Vereniging heeft van het museum aan de Goese Singelstraat een waar dorado gemaakt 'oor mensen, die willen weten, wie hun foorouders waren of hoe ze aan hun stamboom komen. De tentoonstelling .Zeeland, heraldisch en genealogisch' is daar ingericht ter gelegenheid van de ge nealogische dag, die onlangs In Goes is gehouden. Er zijn in het museumgebouw een groot aantal stukken bijeengebracht uit het bezit van Zeeuwse gemeenten, het rijks archief in Middelburg, het stedelijk mu seum van Vlissmgen, het Waterschap, Noord-Beveland en vele particulieren. Zo kan men er oude wapenschilden, schil derijen en stamboeken zien. Het groots te deel van het geëxposeerde materiaal heeft betrekking op oude geslachten en geslachtsnamen. Dat is ook het belang rijkste doel van de tentoonstelling: aan de hand van het geëxposeerde mate riaal kan de genealogisch geïnteresseer de te weten komen, waar Sij in Zeeland moet zijn om zijn onderwerp verder te bestuderen. De organisatoren hebben er voor ge zorgd, dat ook de niet louter genealo gisch geïnteresseerde kan genieten van een bezoek aan de tentoonstelling. Er zijn bijvoorbeeld oude kaarten te zien en een serie indrukwekkende foto's van Noord-Beveland. Een aparte tafel is ingericht voor een aantal heraldische kwartierstaten. Dit zijn stambomen met naast de familiena men ook de familiewapens. Men kan er ook de namen en wapens zien van de vroegere baljuwen van Goes. Voor liefhebbers uiterst interessant is de uitgebreide inzending van de in Enge land wonende heer Harthoorn, die een groot en duidelijk overzicht heeft ge maakt van de afstamming en migratie van Vlaanderen naar Zeeland van de fa milie Nieuwenhuyze. Het overzicht toont ook de zeventien verschillende wijzen, waarop de naam Nieuwenhuyze wordt geschreven. Voorts kan men in de Sin gelstraat onder meer een fraaie collectie lakzegels zien. De expositie is geopend tot en met 17 mei. Slot van pagina 1 Het lijkt onwaarschijnlijk dat de mi nisters de zaak in december opnieuw op de lange baan zullen schuiven. Maar het werd in ieder geval in Londen duidelijk dat het overgrote deed van de ministers in dit stadium weinig voelt voor een definitieve uitstoting van de Grieken, Een opschorting van het lid maatschap zou 'daartoe de eerste stap geweest zijn. Nieuwe kans De kolonels krijgen daarom opnieuw een kans hun leven te beteren, hetgeen zoals zij bij monde van de Griekse mi nister van buitenlandse zaken verklaar den, wel degelijk het geval zou zijn. Hij voerde onder andere aan, dat sinds de veroordeling door de consultatieve assemblee van de Raad van Europa op 30 januari jongstleden .talrijke vorde ringen' zijn gemaakt op <ïe weg naar een terugkeer van de democratie, on der andere het herstel van de legale onaantastbaarheid van de woning en het herstel van het recht van verga dering. Onmiddellijk werd door de Deen se minister van buitenlandse zaken hier tegen aangevoerd dat dit laatste een slag in de lucht is zolang het vrije woord wordt onderdrukt. De Griekse minister sprak ook nog over de mo gelijkheid van een herziening van be paalde processen. Van der Stoel De algemene indruk was dat de Griek se minister zich bij de verdediging van het regime zich aan elke strohalm pro beerde vast te klampen. Hij zei ook dat voor de Griekse regering, die hem tweemaal had toegelaten, maar voor de derde maal geweigerd, de rapporteur van de assemblee over de Griekse situ atie, onze landgenoot Max van der Stoel, onaanvaardbaar was, maar dat elke andere rapporteur welkom zou zijr, De andere ministers lieten' echter blijken het volste vertrouwen te be zitten in de heer Van der Stoel en stonden dan ook pal achter hem. Ceen machtspolitiek Aan en perslunch is de voorzitter van het ministerscomité, de Westduitse mi nister van buitenlandse zaken Willy Brandt, uitvoerig op de problematiek van de grote Europese vraagstukken in gegaan. Hij liet een persoonlijk geluid horen toen hij sprak over de moeilijk heden om een dictatuur van buiten af te beïnvloeden. Herinnerend aan zijn strijd tegen de Nazi's zei hij: ,Ik heb er twaalf jaar van mijn leven aan ge geven'. Over de kwestie van Britse aanslui ting bij de EEG maande Brandt aan vooral geen druk op ,onze Franse vrien den' uit te oefenen, omdat elke nieuwe regering tijd nodig heeft om zich over zijn plannen te beraden. Hij stemde van ganser harte in met, de minister Steward, die dezer dagen had verklaard dat het onjuist is te menen dat Enge land wil toetreden tot de EEG als tegen wicht tegen Duitsland. Een, denken in termen van machtspoli tiek in West-Europa is volkomen ver ouderd', zei Brandt. .Vrede, economi sche groei en sociale vooruitgang kun nen uitsluitend worden verwezenlijkt door samenwerking op een basis van deelgenootschap en solidariteit en niet in de vijandige atmosfeer die ontstaat door het streven naar macht. Gezien de enorme taken die ons in Europa wachten, is het niet de kwestie wie in staat is de ander te isoleren, maar hoe wij gezamenlijk oplossingen kunnen vinden, die in overeenstemming zijn met de eisen van onze tijd'. WASHINGTON (DPA) De beman ning van het Amerikaanse spionage- schip Pueblo komt niet voor een krijgs raad. Minister van marine John Chaf fee heeft meegedeeld, dat er geen disci plinaire maatregelen worden genomen. Een commissie van onderzoek van de marine had na verhoren van maanden aanbevolen dat de commandant, Lloyd Bucher, en de chef van de verkennings- (lienst aan boord, Stephen Harris, zich oor een krijgsraad dienden te verant woorden, terwijl de eerste officier, Ed ward Murphy, een officiële berisping verdiende. Minister Chaffee vindt dat de genoeg geleden hebben. De Pueblo is op 23 januari 1968 door Noord-Korea buitgemaakt toen het schip op verkenning voor de kust van dat land was. De bemanning is tot Kerstmis 1968 in Noord-Korea gevangen gehouden. UTRECHT (ANP) De onderhande lingen tussen partijen betrokken bij de cao voor het maatkledingbedrijf, die op 1 april ji al had moeten ingaan, zijn in een impasse terechtgekomen. De werkgevers willen een cao afsluiten voor slechts negen maanden, terwijl de drie textlelbonden voorstellen voor een cao met een looptijd van drie jaar had den Ingediend. De bonden kunnen verder evenmin ak koord gaan met de aangeboden loons verhoging van zes procent (voor negen maanden). Volgens hen is er bovendien nauwelijks sprake van een structurele herziening van de loonvorming, waar door in bepaalde functies het garantie loon voor vrouwen van 24 jaar en ouder ver beneden het wettelijk minimum ligt en de .volslagen' mannelijke werknemers een minimumloonga.ra.ntie krijgen die enkele guldens boven het bedrag ..aarop zij wettelijk recht hebben. Het aantal werknemers in het maatkle dingbedrijf loopt voortdurend terug. Op het ogenblik vallen nog maar een paar duizend werknemers onder de cao voor het maatkledingbedrijf. Helikopters MLD moeten voorlopig aan de frond hliiven DEN HAAG (ANP) Ten gevolge van een plotseling optredende elektromccha- nische afsluiting van de brandstoftoevocr naar de motor, heeft, nnar de Marine- voorlichtingsdienst meedeelde, onlangs een helikopter van het type .Agusta Bell' van de Marine Luchtvaartdienst een voorzorgslanding moeten maken. Een onmiddellijk Ingesteld onderzoek wees uit dat deze afsluiting het gevolg was van kortsluiting, veroorzaakt door vocht in de elektrische bedieningsmotor van de brandstofhoofdkraan, die daar door uitsloeg. Het onderzoek naar de oorzaak van deze vochtoptreding wordt nog voortgezet. Daarbij zijn technici van de (Britse) Rolls-Royce-fabrieken inge schakeld. In afwachting van de verdere resultaten van dit onderzoek worden, mede gelet op de stringente veiligheidsbepalingen bij de Kon. Marine, de In totaal zes heli kopters van dit type voorlopig aan de grond gehouden. UTRECHT (ANP) De drie organisaties van werkende jongeren (NVV- Jongeren Contact, Katholieke Werkende Jongeren en de Chris lelijk-Sociale Jeugdorganisatie Werkende Jeugd) hebben dinsdagmiddag in een telegram aan de leden van de tweede kamer gepleit voor het. recht op vorming voor 14 tot 19-jarigen gedurende één dag fier week. Dit recht is in de arbeidswet van 1 november 1919 als voorwaarde gesteld, maar volgens de drie organisaties van werkende jongeren blijven ruim 400.000 jongeren verstoken van elke vorm van wettelijk geregeld dagonderwijs. Zulte heeft nog niet geleid tot stappen van het parlement bij de regering. ,Wij beschouwen dit als een schandaal', aldus het telegram. Gevraagd wordt op zeer korbe termijn alle maatregelen te nemen die nodig zijn om aan de wettelijke bepaling uitvoering te geven. De drie organisaties vragen zich af ,of het alleen mogelijk is een snelle behandeling van onderwijsproblemen te verkrijgen door het veroorzaken van opzienbarend rumoer'. Het telegram werd verzonden omdat de tweede kamer zich' volgende week gaat bezighouden met de problemen van h.t hoger onderwijs. WAGENBERG (ANP) Een personen- bus van de BBA, -die de dienst onder houdt tussen 's-Hertogenbosch en Breda, is gistermorgen in Wagenberg in bot sing gekomen met een vrachtwagen. On geveer twaalf passagiers liepen min of meer ernstige verwondingen op en moes ten naar een ziekenhuis worden overge bracht. Drie van hen werden zo ernstig gewond, dat zij in het ziekenhuis moes ten blijven. De anderen konden na be handeld te zijn, naar huis terugkeren, Een vrachtauto verleende geen voorrahg aan de bus, waarna een botsing volgde. De bus werd totaal vernield. De vracht wagens liep lichte schade op. Acht arrestanten relletjes Amsterdam blijven gevangen AMSTERDAM (ANP) De raadkamer van de Amsterdamse rechtbank heeft gistermiddag de gevangenhouding bevo len van acht jongelui, die onder verden king van deelneming aan de relletjes op do Dam en omgeving op koninginnedag en één mei waren gearresteerd. Dit be vel geldt voor 30 dagen en kan telkens woruen verlengd. Bij de ongeregeldheden op die dagen wérden totaal 19 jongelui gearresteerd. Een aantal werd reeds bij hun voorge leiding aan de officier van justitie vrij gelaten. Enkele anderen werden door de rechter-commissaris naar huis gezonden. Het is de bedoeling van de officier van justitie en hoofd van het arrondisse mentsparket, mr J. F. Hartsuiker, dat de jongelui zo spoedig mogelijk door de politierechter zullen worden berecht. DEN HAAG (ANP) De hoge raad der Nederlanden heeft het beroep in cassatie verworpen van een verkeers- overtreder die werd veroordeeld bij oen vonnis waarin als bewijsmateriaal op namen van een .roodlichfccarriera' bij stoplichten waren gebruikt. De kanton rechter te Leiden veroordeelde (1e 29- jarige constructeur J. van A. uit Vel- seu lot een boete van tien gulden om dat bij oj) 16 november jongstleden door een rood stoplicht zou zijn gereden. Van A ging in cassatie. In het arrest van de hoge raad wordt overwogen dat het door Van A. be streden vonnis de bewezenverklaring en de gronden waarop deze berust bevat en dat krachtens de wet op de rechterlijke organisatie er geep plaats is voor een verder onderzoek van de gronden van de bewezenverklaring. Advocaat-gene raal rnr J. Kist had zes weken gele den de hoge raad reeds geadviseerd het beroep in cassatie verwerpen op grond van de beperktheid van mogelijkheden voor cassatie van een vonnis van de kantonrechtere. Hij zei toen reeds dat de hoge raad niet zou toekomen aan de beoordeling van de bewijskracht van de .roodlichtcamera'. De .roodlichtcamera' wordt gebruikt voor het signaleren van het rijden door ee.n rood stoplicht. Heden overleed, zacht en kalm, mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma GEERTRUIDA HAMELINK echtgenote van P. W. Bliek, op de leeftijd van 79 jaar. Goes: 'P. W. Bliek M. J. van Willegen - Bliek A. J. van Willegen Tilburg: J. J. van Willegen M. van Willegen - Haringman GoeB: Wim André Gerda Goes, 6 mei 1969 Poldermanstraat 9 Correspondentieadres: Berkenstraat 41 De rouwdienst zal plaatshebben op vrijdag 9 mei, om 13.30 uur, In de aula op de begraafplaats, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Deoverledene ligt opgebaard in de rouwkamer van ,St-Joanna'. Geen bloemen - Liever geen bezoek onze diepe droef- 1 ging van ons n, mijn lieve man, ;e zorgzame vader, iuwd- en grootva- ADRIAAN SMIT de ouderdom van 82 r. i Dolder: A. Smit-Laban nelo: r. C. van Oost-Smit V. J. van Oost n Dolder: r. M. Schipper-Smit r. Schipper 3n kleinkinderen n Dolder, 4 mei '69, zer Enghweg 106. teraardebestelling plaatshebben, don- 'dag 8 mei, om 14 r, op de algemene jraafplaats te Oude- ide (Z.). Geen bezoek. Geen bloemen. Met diepe droefheid ven wij kennis van L overlijden van mijn 7-1 liefde man, onze vaiV behuwd-, groot-, 0.,". grootvader en oom 4 heer Heden is, na een langdurig, geduldig gedtaga ijden, in het ziekenhuis .Bergzicht' te Goes, vjj >ns heengegaan, onze innig geliefde vrouwe noeder MARIA BOM np de leeftijd van 55 jaar. W. L. Harthoorn J. J. W. Harthoorn ferseke, 6 mei 1969 3urg. Sinkelaan 7 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 9 nsi up de algemene begraafplaats te Yerseke. trek vanaf Burg. Sinkelaan 7 om 13.00 uur, Geen toespraken - Geen bloemen Geheel plotseling is van ons heengegaan, m(jn lit- e man, onze lieve vader, opa en schoonzoon JACOBUS CORNELIS HENDRIKSE up de leeftijd van 58 jaar. Uit aller naam, L. Hendrikse-FlorusK Middelburg, 6 mei 1969, Prins Mauritsstraat 38, (voorheen R ozena trast), De overledene is opgebaard in de rouwkamer vu iet Gasthuis. Bezoekuren van 10.00-11,00 uur e fan 18.00-19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag I mei om 12.00 uur op de algemene begraafplaaU Vertrek van liuis om 11.30 uur. Geen bezoek aan huis In huize ,De Kruuze' te Venray (Limburg) ovtt- leed, zacht en kalm, onze zuster en tante, mejuf frouw MARIA LUTKIJN in de ouderdom van ruim 86 jaar. Uit aller naam, familie LuteDn Yerseke, 6 mei 1969 Noordzandstraat 21 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 9 a op de algemene begraafplaats te Yerseke. s 15.00 uur, vanuit het verenigingsgebouw, Moto laan 1. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begn- fenis in het verenigingsgebouw. rdisette ontwierp voor ons een heel nieuw lp nonstratie-standaard. Die laat u uw glasgordijn n zoals ze straks voor uw raam hangen. En rato? hebben wij ook het Ideerama: een boek vol id«a :r het decoreren van gordijnen. Wanneer kotfi is langs? Uw Gardisette specialist: LANGE NOORDSTRAAT 25, MIDDELBURG Telefoon 2943 en 6137 gemaakt door Souburg# bejaarden. ILE ATTRACTIES. KOMT ALLEN NAAR BACHTENPOORTE TE SOUBURG aanstaande donderdag van 14.00-21.00 uur. - ^toonstelling hedenavond van 19.00 tot 21.00 uur. Een ring... een stralend' cadett voor moederdag C. HARINCK LANGE VORSTSTRAAT 35 GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 24