mm i Zetje diensttijd om m kennis, en hardel .munt, Vraag van veel L.T.S.-ers: hoe goed is die bedrijfsschool van de A.K.F. in Goes nu eigenlijk? Antwoord: goed genoeg om de Ir W. Maas Geesteranusprijs te winnen! K PERSONEEL 4 „DE SCHELDE" j ongedames assistente Accountantskantoor De Roo Fossen een ervaren assistent een ervaren assistent een jongere assistent Jfr 1 <C Sla munt uitje diensttijd, word KW'er APPARATEN- EN KETELFABRIEK N.V. instrukteur HOECHST-VLISSINGEN N.V. Informatiecoupon 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 APRIL 1 N.V. KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ SCHEEPSWERF EN MACHINEFABRIEK VLISSINGEN Bij verschillende afdelingen van ons bedrijf kunnen geplaatst worden voor admini stratief werk als typiste of leerling typiste als ponstypiste M.A.V.O., Han delsavondschool of daarmede ge lijkgestelde op leiding gewenst enige voortge zette schoolop leiding gewenst. Zij, die binnenkort de school ver laten, kunnen eveneens solliciteren. Aanmelden, zowel schriftelijk als mondeling bij de afdeling Personeels zaken, Glacisstraat 165 te Vlissingen. Voor werkzaamheden in de grott keu ken zoeken wij een van 18 20 jaar, die een interessante taak zal krijgen in een moderne en lichte keuken. De vijfdaagse werkweek is van toe passing. De aard van de werkzaamheden houdt in, dat zij eenmaal per 14 dagen een weekend dienst doet. Een toeslag voor onregelmatige diensten is van toepassing. Interne huisvesting is mogelijk. Het hoofd van de keuken verstrekt gaarne telefonisch nadere inlichtingen onder no. (01100) 5510. Sollicitaties te richten aan de directie, Kloetingseweg 47, Goes. Kreukelmarkt 2 - GOES Er is op ons kantoor plaats voor: SPD-diploma of met vergevordere studie voor dit diploma; mulo- of hbs-diploma, alsmede praktijkdi ploma boekhouden vereist. Verdere diplo ma's of studie daarvoor strekken tot aan beveling; met mulo- of hbs-diploma, praktijkdiploma boekhouden of daarvoor studerend. Sluit dan een verbintenis voor 4 of 6 jaren (dienstplichttijd inbegrepen) als Kortverband-Vrijwilliger (KVV'er) bij de Koninklijke landmacht. Vanaf de eerste dag in dienst verdien je net zoveel als het beroepspersoneel. Daarbij kun je op rijkskosten een schriftelijke studie naar eigen keuze volgen, zij het buiten de diensturen. Zelfs als je na je diensttijd nog een dagstudie wilt volgen, bestaat ook daarvoor een financiële regelinj En niet te vergeten: na je dienstverband ontvang je een premie van vele duizenden guldens! Wil je eerder in dienst? Kan, al op jel& Met naast dit alles nog de gelegenheid praktijkervaring op te doen in een leidinggevende functie naar eigen keuu Geboden functies: Officier Leger-luchtwaamemer, Commandant tank- of verkenningspeloton, Raketlancecrofficicr.Oü Telecommunicatie, TerTcin-meetofficier, Officier Wegtransport, Officier Civiele Vakopleidingen, Onderofficier Gevette lichtingen. Onderofficier Tcrrcinmeter Veldartillerie, Onderofficier Verbindingen, Onderofficier Radio-interceptie, Ondcrolü Intendance, Onderofficier Straalzcnder/Draaggolfstation,Onderofficier Sportinstructeur. Eerlijk is eerlijk: niet de bedrijfsschool van de A.K.F., maar Willem Koster van de bedrijfsschool won dit jaar zo'n prijs. Hij werd één van de tien prijswinnaars en dat bij zesduizend deelnemers... Een mooi resultaat voor Willem Koster én een mooi resultaat voor de A.K.F. bedrijfsschool. Of niet soms? De A.K.F. is daar-terecht-nogal trots op: dat mag iedere L.T.S.-er in Zeeland bestweten. Daarom werd deze advertentie geplaatst. Helemaal afgezien daarvan: de opleiding op de A.K.F.-bedrijfsschool is rechtstreeks gericht op het Bemetel-diploma, wat op zichzelf weer prachtig aansluit bij een voltooide L.T.S.-opleiding. Iemand met die twee diploma's op zak wordt bij de A.K.F. een VAKMAN genoemd (ook op de salarislijst)hij kan als lasser, draaier of plaat werker meebouwen aan hoogwaardige apparatuur voor de nucleaire industrie, de chemische en de voedingsmiddelenindustrie. Hoe dat allemaal in zijn werk gaat? Zou je eigenlijk met eigen ogen moeten zien en dat kan! Want iedere L.T.S.-er die zijn diploma heeft of het dit jaar hoopt te halen is welkom bij de A.K.F., iedere eerste dinsdag van de maand, om 2 uur, 4 uur of 's avonds om 7 uur. Gratis excursie, kopje koffie cadeau. Eerstkomende gelegenheid: dinsdag 6 mei a.s. Vul de coupon even in en stuur die vandaag - zonder postzegel - aan de A.K.F.; dan wordt er op je komst gerekend... Apparaten- en Ketelfabriek N.V. A.K.F., Schansweg 4, Goes, Tel. (01100) 6940. COUPON Ik ben L.T.S.-er en ik wil eens bij de A.K.F. komen kijken, om uur. Ik doe dit jaar eindexamen heb al een diploma (s.v.p. doorhalen wat niet van toepassing is). Naam Straat Plaat; De coupon graag in enveloppe-zonder postzegel- zenden aan: Apparaten- en Ketelfabriek N.V. A.K.F., Antwoordnummer 70, Goes. Voor onze bedrijfsopleidingen „Bemetel" en „V.E.V." zoeken wij een Meet- en Regeltechniek en Elektrotechniek om de opleidingen voor Meet- en Regeltechniek en Elektrotechniek te verzorgen. Van de aan te stellen instrukteur wordt verwacht dat hij in staat is om zowel praktisch onderricht te geven als ook begeleidende instruktie bij de theoretische studie. Om met sukses deze taak te kunnen vervullen dienen sollicitanten: - een meet- en regeltechnische opleiding te hebben gevolgd op een M.T.S.- of een gelijkwaardig niveau te bezitten, enkele Jaren praktijk te hebben opgedaan op het gebied van meet- en regellnstrumenten, zowel pneumatische als elektronische, - de interesse en het geduld te hebben om les en Instruktie te geven, Enige jaren ervaring op het gebied van technische vakopleiding strekt tot aanbeveling. - bij voorkeur niet Jonger te zijn dan 27 jaar. Voor een passende huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters I.M., te rich ten aan de Chef van de Afd. Personeelszaken, Hoechst-Vlisslngen N V., Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal aan het eind van dit jaar gereed zijn. Een uit gebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Als brief verzenden aan Afd. Personeelspubliciteit, Grote Marktstraat 40, Den Haag. Verzoeke mij het boekje Kortverband-Vrijwilliger te zenden. cp 01018 Naam:1.1 Adres Woonplaats Gcb. datum:,. School-/vakopleiding:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 18