Krommenie tapijt (Daar kun je rustig een walsje op maken) DONDERDAG 13 MAART 1M» Het nieuwe gezicTit van Krommenie. Wie Krommenie zegt, denkt aan linoleum en vinyl. De solide vloerbe dekking, waarmee Krommenie z'n reputatie heeft verworven van de attente, betrouwbare vloerbedekkingsspecialist. Sinds vandaag heeft deze onge kroonde koning van de „harde" vloer bedekking z'n imperium uitgebreid. Want met enige gepaste feestelijkheid werd vandaag bij uw woninginrichter de nieuwe Krommenie tapijtcollectie ten doop gehouden. Hiermee kan het huis Krommenie nu, als één van de zeer weinige Neder landse vloerbedekkingsfabrikanten, uw hele'woning bevloeren. Van badkamer tot zitkamer, van eetkamer tot keuken, van slaapkamer tot voorportaal. Wat koop ik daarvoor? Voor u is daarmee een hoop onrust uit de wereld Want tot vandaag was vloerbedekking kopen een nogal onoverzichtelijke bezig heid. Om de eenvoudige reden, dat er gewoon te veel fabrikanten zijn, die hv produkt als het enige juiste aanbevelen. Een verwarrende situatie, want de meeste maken nu eenmaal te weini; soorten vloerbedekking om u werkelijk onbevooroordeeld advies te kunnen geve Eindelijk ongedwongen voor lichting. Nu Krommenie ook tapijt maakt, is er gelukkig een grote, betrouwbare firma, die u volkomen neutraal kan advi seren wat het beste voor is. Linoleum in de keuken? Vinyl in de slaapkamer? Wol in de zitkamer? Nylon in de eet kamer? Geen probleem. Krommenie maakt het en kan u precies vertellen wat de voor- en nadelen zijn van een bepaalde vloerbedekking in een bepaalde ruimte. Krommenie is hierdoor méér geworden dan zomaar een leverancier van vloerbedekking. We zien ons zelf van nu af liever als de binnenhuisarchitect voor uw vloer. Een adviseur die er is om u te helpen. En de kwaliteit? 't Zal u verbazen dat we nog niet over de kwaliteit van onze nieuwe tapijtcollectie hebben gesproken. Dat is niet zo vreemd als het misschien lijkt. Per slot heeft Krommenie een kostbare reputatie te verliezen. U mag daarom verwachten dat we tapijt maken van een kwaliteit, die in overeenstemming is met die reputatie. ke Maar oordeelt u liever zelf. Zo zouden we natuurlijk pagina's vol kunnen schrijven over de nieuwe Krommenie tapijtcollectie. Over de uitgebreide keus uit dessins en kleuren, waarvan verschillende exclusieve kwaliteiten. Over de warmte en rijkdom die het aan uw interieur geeft. Over het mak kelijke onderhoud. En noem maar op. Maar waarom bevredigt u niet meteen uw nieuwsgierigheid door vandaag of morgen eens bij uw woninginrichter te gaan kijken? 't zachte tapijt met de solide reputatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 24