Treinverkeer Middelburg Goes halve dag onmogelijk J. A. Stols erelid ,Ned. Trekpaard' Peuterspeellokaal in kleuterschool mag DRIE INBRAKEN TE KAPELLE: 600,- BUIT Veneco fuseert met Van der Werft en Co Ondiepe bad in Vlissingen niet in mei klaar BIBLIOTHECARIS PB AANGEWEZEN LEIDER MUZIEKBIBLIOTHEEK Gs:Verhogingen De Blaauwe Hoeve reëel le achten Afscheid als voorzitter IN MIDDELBURG SHOW M AI SON BAARS-SYBRANTS: EXCLUSIEFMODERNSPORTIEF Statencommissie achter subsidie extra-activiteiten vrije jeugdvorming 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 MAART 1969 KRAANWAGEN RIJDT BOVENLEIDING LOS Bussen vervoerden passagiers met flinke vertragingen GOES Het treinverkeer tusf-s. Goes en Middelburg is vrijdag tussen half negen 's morgens en twee uur 's middags onmoge lijk geweest. De oorzaak was een beschadigde bovenleiding ter hoogte van de Sloedam. Pas sagiers tussen Middelburg en Goes zijn gedurende de strem ming vervoerd met bussen wat niet zonder vertraging verliep. De bovenleiding werd kapot gereden door een kraanwagen, die via de Noordkraaysedijk bij Lewedorp over de onbewaakte overweg nr. 1184 reed. De kraan raakte de bovenlei ding. Een trein uit de richting Mid delburg, die even later de overweg passeerde, trok de bovenleiding over enkele honderden meters los. De trein kwam in de buurt van 's-Heer- Arendskerke tot stilstand. De pas sagiers zijn, na geruime tijd wach ten. per bus naar Goes vervoerd. De kraanwagen, een zogenaamde half- die vooral in het begin van de mor gen het uur ruim overschreden. Tus sen de middag was het spoor Mid- delburg-Goes weer bruikbaar. De Ne derlandse Spoorwegen hebben eerst even geaarzeld, om op dit spoor weer treinen in te zetten, omdat zij vrees den. dat de vertragingen door het rijden op één spoor nog groter zou den worden. Om twee uur 's middags besloot men het ene spoor te gaan gebruiken en de bussen uit te schakelen. Even la ter reden de treinen uit de richting Goes weer op tijd, die uit de rich ting Middelburg waren nog achter op het schema. In de loop van de dag waren beide sporen weer her steld. Gedurende de stremming re den enkele treinen tussen Middel burg en Vlissingen een pendeldienst. Op de foto een beeld van de herstel werkzaamheden aan de overweg. KAPELLE In de nacht van donder dag op vrijdag is te Kapelle-Biezelinge op drie plaatsen ingebroken. In de open bare lagere school te Kapelle (dorp) wist men zich toegang te verschaffen via een raampje aan de achterzijde van het schoolgebouw. In het kantoor van het schoolhoofd werd een kast en het bureau opengebroken. Er wordt evenwel niets vermist. Niets te vinden was er ook in het kantoor van de bestrijdings middelenfirma Groenleer aan de Sta tionssingel, waar men eveneens via een raam in het kantoor wist te komen. Een wat betere vangst werd geboekt bij de conservenfabriek Oostroom te Biezelin- ge, waar men een geldkistje stal. dat ongeveer 600.inhield. Het geldkistje is later gevonden. De politie heeft vrij dag met medewerking van de technische recherche een uitgebreid onderzoek in gesteld. Daarbij werd ook een speurhond ingeschakeld. MIDDELBURG-ROTTERDAM e- mvo N V te Middelburg en eonfectle- indiistrie Joh. van der Werff en Co NV te Rotterdam Ouden bosch hebben be sloten tot het aangaan van een fusie, zo blijkt uit een communique. Met deze fusie beogen beide ondernemingen tot een hoger rendement te komen. Aandeelhouders van de confectie-indus- trie Joh. van der Werff en Co N V te Rotterdam Oudenbosch hebben zich una niem kunnen verenigen met het tussen d? directie van de NV Veneco en de directie var. Joh. van der Werff en Co gesloten akkoord, waarbij werd over eengekomen om de 291 uitgegeven aan delen Van der Werff te ruilen tegen 291 aandelen Veneco. Zowel het perso-| neel als de bonden zijn over deze fusie i ingelicht. VLISSINGEN Het ondiepe bui tenbad in het nieuwe zwembad complex van Vlissingen zal niet in mei klaar zijn, zoals aanvan kelijk de bedoeling was. Wethou der Ch. Uillissen Verschage deel de dat vrijdagmiddag mee, in de raad, in antwoord op een vraag van KVP-fractievonrzitter W. P. Hamerlinck. De wethouder kon geen nadere termijn noemen over de openstel ling van het ondiepe bad, al ver zekerde hij, dat er naar wordt gestreefd het bad zo spoedig mo gelijk voor gebruik gereed te krij gen Dat de oorspronkelijke ge plande termijn met kan worden gehaald, schreef hij toe aan het slechte weer en de vele onwerk bare dagen in de afgelopen maan den Desgevraagd verklaarde hij ook nog, dat de zwemverenigin gen deze zomer nog gebruik kun nen maken van de badaccommo- datie in Souburg. De heer E. de Priester (pvda) kreeg in de rondvraag de toe zegging van burgemeester Roe mers. dat hij contact met de po litie zal opnemen over de slordi ge manier waarop er in Vlissin gen wordt geparkeerd. De heer G. van Sluis (pc) werd toege zegd. dat b en w maatregelen zullen nemen om voetbal op het plantsoen op het Marnixplein in Souburg te weren. Op een vraag van de heer Kempe (pvda) over het optrekken van het zakgeld, dat volgens de bijstandsuitkering met name aan bejaarden wordt gegeven antwoordde wethouder M. Janse dat deze zaak volgende week besproken wordt in de ad viescommissie. Gs in antwoord aan statencommissie: MIDDELBURG Gs zijn van mening «lal de verhoging van de pensionprijzen in liet bejaardentehuis ,De Blaauwe Hoeve' te Hulst rëeel te achten In hun antwoord aan. de heer G. J. J. de Waal (bp), die hierover op 15 januari vragen heeft gesteld, merken gs onder meer op: ,De oorspronkelijke verzor- glngsprijs in ,De Blaauwe Hoeve' moest worden vastgesteld op basis van kos tenramingen. De praktijk leert, dat der gelijke ramingen met steeds overeen stemmen met de werkelijke kosten. Re kening houdend met de uit dien hoofde noodzakelijkerwijze aan te brengen cor recties op de aanvankelijke verzorgings- prijzen, alsook met de gestegen lonen en prijzen per 1 januari 1969, moeten wij concluderen, dat de verhoging re- eel is te achten. Het college vervolgt. ,De hoge verzorgingsprljzen zullen er in vele gevallen de oorzaak van zijn, dat een beroep moet worden gedaan op de Algemene Bijstandswet. Uit dien hoofde hebben ze derhalve cónsequenities voor de gemeenten. Van eventuele gevol gen voor de provincie Ls geen sprake'. Zoals bekend heeft de inderijd als dras tisch omschreven verhoging van de prij zen in de Blaauwe Hoeve ook het twee- de-kamerlid de heer W. R. V. Dusar- duiin (kvp), aanleiding gegeven tot het stellen van vragen. Goede coördinatie en efficiënt beleid welke bij de technische bibliotheek Zee land is ingevoerd eii aanvaard. Zij be staat eveneens bij de federatieve pro vinciale bibliotheekcentrale voor Zee land. Het is in het algemeen niet on gebruikelijk. dat degene, die met de MIDDELBURG De commissie voor algemene le ding van een instituut 4 onderwijs, culturele zaken, inonumen- belast, tevens optreedt als bestuurs- tenzorg. archeologie, volksontwikkeling adviseur, en jeugd- en sportzaken uit provinciale staten heeft ten aanzien van de positie, Door overigens de functie van biblio- ile bibliothecaris van de provinciale bibliotheek in de ontwcrp-statutcii van de stichting centrale Zeeuwse muziek bibliotheek enkele bedenkingen. Volgens deze statuten Is do bibliothe caris van de PB adviseer, terwijl hij ook het dagelijks bestuur terzijde staat bij beheer en leiding van de muziekbi bliotheek. De commissie vraagt gs: .Achten gs dit niet een wat gewrongen positie en achten zij het. zo zij die mening kunnen delen, niet beter dat deze functies worden gescheiden en het beheer en de leiding worden opge dragen aan een eiigen bibliothecaris?' Gs hebben htm antwoord inmiddels als •olgt geformuleerd: ,Wïj mogen er aan herinneren dat de hier voorgestane com binatie van functies gelijk is aan die, Brand in Schore spoedig geblust PETROLEUMTANK SCHORE In de keuken van het pand Steenweg 28 te Schore ontstond vrijdag middag een begin van brand doordat als gevolg van een lek in de slang van een gasfles de keuken zich met gas vulde. Het ontsnappend gas vatte vlam doordat er een petroleumkacheltje stond te bran den. De brandweer van Kapelle die spoe dig ter plaatse was, behoefde niets meer te doen, omdat de buren met een paar emmers water verder onheil wisten te voorkomen. Er ontstond in de keuken lichte materiële schade. MIDDELBURG Op het Oud Arne- muids Voetpad in Middelburg is een brand ontstaan in een tankwagen. De tank had een inhoud van 1200 liter pe troleum. De inhoud bleef door de vlam men onaangetast. Alleen de pakking om I de tank vatte vlam. De brand onstond door kortsluiting in een elektropompje. De brandweer had de vlammen binnen twintig minuten getemd. Mejuffrouw M. J. D. Boom te Middel burg werd benoemd tot onderwijzeres aan de chr. nationale school te Som- melsdijk (Z.H). Samen met ,01d England' Veel ruiten en zachte tuiten MIDDELBURG Voor de negende maal in successie is vrydag in sa menwerking met het herenmodehuis .Old England' de voorjaarscoUectie van malson Baars-Sybrants te Mid delburg getoond. Een team van man nequins, onder leiding van mevrouw Ton Eenhoorn, zorgde in de boven- foyer van de Middelburgse schouw burg voor een vlotte, afwisselende show met een grote verscheidenheid aan modellen, Kleuren en stoffen. Malson Baars-Sijbrants slaagde erin. om naast zeer exclusieve modellen en combinaties, modieuze en sportieve japonnen en mantels naar voren te brengen. Veel ruiten en veel zachte tinten wa ren te zien op deze modemanifestatie. Deux-pièces, combinaties en mantels, klassiek van model, blijven nog steeds veel gevraagd. Zeer aantrekkelijk was een gerol- STAATSSECRETARIS GROSHEIDE: VLISSINGEN Staatssecretaris mr J. H. Grosheide van onder wijs en wetenschappen heeft er geen bezwaar tegen dat leegstaan de lokalen van kleuterscholen worden gebruikt als peuterspeel lokalen'. De staatssecretaris zal de inspectie van het kleuteronder wijs over zijn standpunt laten inlichten. Aldus blijkt uit het ant woord van de staatssecretaris op vragen van de kamerleden J. A. van Bennekom (ar) en drs W. R. V. Dusarduijn (kvp). De staatssecretaris bevestigt dat net hem bekend is dat m enkele kleuter scholen (te Velp en te Vlissingen) leegstaande lokalen van kleuterscholen met een aparte ingang zijn of zullen worden gebruikt als .peuterspeellokalen' en dat het hem ook bekend is dat de betrokken inspecties van het kleuter onderwijs op grond van de kleuteronderwijswet de stichtingsbesturen van de peuterspeellokaJen hebben bericht dat de lokalen niet voor dit doel mogen worden gebruikt. De twee kamerleden hadden voorts gevraagd of de staats secretaris bereid was rekening te houden met de omstandigheid, dat door het verbod een efficiënt gebruik van de schoolgebouwen niet wordt bevorderd, ter wijl van onderwijs In de zin van de kleuter-onderwijswet geen sprake is en blijkens de grote belangstelling van de ouders 'n veilige speelgelegenheid onder bevoegde leiding in een behoefte voorziet en of de staatssecretaris bereid is te zoeken naar 'n mogelijkheid dit reeds begonnen of ln een vergevorderde staat van voorbereiding verkerend werk voort te zetten c.q. aan te vangen. De staatssecretaris deelt hierop mee, dat ingevolge het bepaalde ln de kleuter- onderwijswet het gebouw van de kleuterschool is bestemd voor het geven van kleuteronderwijs overeenkomstig de bepalingen van de wet. ,Deze bepaling heeft tot doel het geven van onderwijs in de kleuterschool aan kleuters, dat niet aan de subsidievoorwaarden voldoet, te voorkomen. Enige twijfel was mogelijk of in het onderhavige geval het gebruik van leeg staande lokalen als peuterspeellokalen voor kleuters beneden de leeftijd van vier jaar als het geven van kleuteronderwijs moet worden beschouwd', aldus de staaissecretaris. Alle omstandigheden in aanmerking genomen acht de staatssecretaris toch zodanige verschillen aanwezig tussen de akti- vileiten in de peuterspeellokalen en het geven van kleuteronderwijs, dat naar zjn oordeel de kleuteronderwijswet zich niet tegen de aktlviteiten ver zet te tweedmantel, wijd model, mnar met een rechtvallende rug. De pasvorm bleek bij alle geshowde Kleding uitstekend te zijn. De voorjaarsmode i model. Niet alleen rechte rokken voor de oudere dames, dat bleek wel uit en kele vlotte pakjes. De zachte tinten en de iets getailleerde jasjes maken, dat de rok ook wijd of gerend kan worden gemaakt. Zeer apart was een groene Japon van wol niet een vierkante hals, waarbij aan de rok een los pand behoorde. In de sector herenmode troffen we bij de meeste getoonde modellen mo dieuze tinten, sportief van snit en goed draagbaar Een rood-zwarte kamerjas, vlot van model, was ge combineerd met een flanel pantalon. Dressman Ben Biele Smit showde veelal vlotte, maar toch klassieke modellen van herenmodehui.s .Old England", uitstekend gecombineerd met bijpassende accessoires. De muziek bij deze verzorgde show werd verzorgd door Leen Zietse. Foto: sportief pakje, goud-geel va tint met bijpassende gele hoed. (Foto: PZC). Onderscheiden met .bronzen paardje' DEN HAAG (ANP) De Uo- niiiklijke vereniging ,Het Neder- landsche Trekpaard' heeft in haar vrijdag in Seheveningen gehouden vergadering afscheid genomen van haar voorzitter, de heer J. A. Stols uit Sint-Philipsland ,die wegens het bereiken van de reglementair vast gestelde leeftijdsgrens zijn functie moest neerleggen. Als zijn opvol ger werd gekozen de heer W. J. Lokhorst uit Driel (Over-Betuwe). Deze Ls ook voorzitter van de Gel derse maatschappij van Landbouw. De heer Stols werd benoemd tot erelid en kreeg de hoogste onder scheiding die de vereniging kan toekennen: het .bronzen paardje'. In zijn laatste openingsrede vestigde de heer Stols de aandacht op de moge lijkheid om via de fokkerij, ook via de paardenfokkerij, vlees te produ ceren dat rendabel kan zijn. Hieraan zal naar zijn mening meer aandacht moeten worden geschonken door een stimulerend prijsbeleid ter bevorde ring van het aantal dekkingen. De stamboekfokkerij blijft voor de ver eniging echter hoofdzaak. De ontwikkelingen binnen het eigen stamboek der vereniging, aldus de heer Stols. verleggen zich meer en meer van grotere bedrijven in de klelprovinciesnaar de lichtere gron den met hun gezinsbedrijven, Vooi de Ha.ftingers, die in de stamboek houding der vereniging -een afzonder lijk onderdeel uitmaken, zal dit in veel mindere mate gelden. Deze ver spreiden zich over het hele land. De kruisingsmogelijkheden met onder andere Arabieren bieden verschillen de en interessante mogelijkheden. De secretaris, de heer Chr. A. O. Oomen. kon in zijn jaarverslag meedelen dat er nu in Nederland 31 goedgekeurde Haflingerhengsten zijn Vijf ervan zijn nog rechtstreeks afkomstig uit het stamland Tirol, vanwaar de in voer in Nederland in 1961 begon, 26 zijn afkomstig uit de fokkerij Er werden het afgelopen jaar 76 Haf- linger-merrlën in Nederland in gevoerd. Ongetwijfeld heeft een deel van het aantal gegadigden voor een Haflinger zich uit de onbeperkte aanvoer van andere rassen voorzien, meende de secretaris. Die invoer be vatte. behalve dat bescheiden groep je van 76 Haflingers, 4425 werk paarden. 6272 slachtpaarden, 1931 pony's. 1529 hitten. 1638 andere fok- en gebruikspaarden en 15.367 ton paardevlees. Uitgevoerd werden 862 fok- en gebruikspaarden. 9530 slacht paarden en 1700 ton paardevlees. MIDDELBURG De adviescommissie voor onderwas uit provinciale staten heeft ,met vreugde' het voorstel begroet Inzake een extra-activlteitensubsidie aan provinciale organen voor vrije jeugd vorming. De commissie adviseert una niem tót aanvaarding van het voorstel, waarbij een van de commissieleden nog enige nadere informatie wil. Op een vraag of er zekerheid bestaat den gedeputeerde staten, dat die zeker heid er pas is, als de minister van erm heeft besloten tot toekenning van het subsidie, al zeggen gedeputeerde staten te zullen streven naar een maximale af looptermijn. Het uitstellen van een be slissing zou ook betekenen, dat de in diening van het verzoek bij de minister zou moeten worden uitgesteld, wat ge deputeerde staten niet in het belang van de verschillende qp dit terrein werkzame organen in Zeeland achten. Het college ziet voldoende garantie tot deze .ingrijpende beslissing' ove: gaan in het feit, dat het verzoek wordt geadstrueerd door de Zeeuwse jeugd raad. Gedeputeerde staten laten nog we ten. dat zij de nota jeugdbeleid, dlc de staten ter kennisname is toegezonden, zullen betrekken in de sociaal-culturele ontwikkelingsschets. die dit begrotings jaar nog zal worden aangeboden. thecaris van zoivel bovengenoemde, v de gehele provincie werkende biblio theken als vnn de centrale muziekbi bliotheek welke functies stuk voor stuk een deeltaak vormen ambts halve op te dragen de bibliothecaris de provinciale bibliotheek, wordt gecoördineerd en efficiënt beleid met betrekking lot cle lectuurvoorzie ning van dc provincie vanuit die biblio theken naar onze mening in hoge mate bevorderd. In verband daarmede zijn wij voor hand having van de in deze vraag ter dis cussie gestelde combinatie van functies. Heden overleed plotse ling, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde man en vader, behuwd- en grootvader JAN GERRITSE op de leeftijd van ruim 63 jaar. Arnemuiden* F. Gerritse- Den Hoed Castrlcum: J. D. Gerritse M. Gerritse-Meyer Peter Ingrid Edith Oost-Souburg: M. Sies-Gerritse J. S. Sies Richard Robert-Jan Arnemuiden, 7 maart 1969 Noordwal 1 De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 11 maart a s om 13.30 uur vanuit het verenigingsgebouw ,De Arne'. De overledene ligt op gebaard in het mortu arium van het gasthuis te Middelburg. Bezoekuren maandag avond a s van 18 00- 19.00 uur. Geen toespraken Woensdag 12 maart ls het 50 jaar geleden, dat onze ouders en grootouders, de heer en mevrouw DE LANGE-GROOL in het huwelijk traden. Wij hopen tesamen met vrienden en be kenden voor hen deze bijzondere dag tot een feestdag te maken. Het bruidspaar is de gehele dag thuis. Vliss. Molenstraat 30 te Middelburg. Namens de familie, J. P. de Lange, Vlissingen. Heden overleed ln het ziekenhuis ,St-Joanna' te Goes, onze lieve man, vader en grootvader COENELIS GELUK in de ouderdom van 74 Jaar. Kruiningen: D. W. Geluk-Vette Krabbendljke: C. EL Lenshoek-Geluk E. P. Lenshoek Dineke Liet Quirine Kruiningen, 7 maart 1969 Zandweg 26 De begrafenia zal plaatshebben op maandag 10 maart a s om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Kruiningen. Heden overleed, zacht en kalm, in het zieken huis Bethesda te Vlis singen, onze geliefde zuster. behuwdzuster en tante NEELTJE GABRIF.LSF. echtgenoot xan P. van Peene, in de ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam. J. Gabriëlse Westkapelle. 7 maart 1969. Zuidstraat 10. lXUIXltlllXtlllXilXXXXXXXXJ Zo de Heere wil en zfl leven, hopen onze ge liefde ouders, behuwd-, groot- en overgroot ouders J. v. HOUTE E. v. HOUTE-NEELS op 13 maart 1969 hun 50-Jarige echtvereni ging te gedenken. Dat zij nog lang spaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen, be huwd-, klein- en ach terkleinkinderen. Kerkhoekstraat 18. Gelegenheid tot felici teren ln .Cultureel Centrum' na 7 uur. Na een kortstondige ziekte, is onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootva der in de ouderdom van 90 jaar. Middelburg J. Acda-Simonse Amsterdam: J. Dingemanse-Acda J. Dingemanse Middelburg: W. P. J, Mabilot- Acda A. C. Mabilot Klein- en achter kleinkinderen Middelburg. 6 maart 1969, Bagljnhof 35 De overledene is opge baard in de rouwka mer van het gasthuis. Bezoekuren van 10,00- 11.00 uur en van 18.00- 19,00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 11 maart, om 12.30 uur op de algemene be graafplaats Vertrek van huis om 12.00 uur. Heden overleed onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder PAULINA VAN GILST weduwe van Pieter Kastelein, eerder weduwe van O. Faasse, in de ouderdom van bijna 86 jaar. Namens alle kinde ren en klein kinderen mejuffrouw G. Kastelein Geersdijk, 7 maart 1969 Hoofdstraat 2 De begrafenis zal plaatshebben DV dins dag 11 maart aan staande des namiddags om 2.00 uur, vanaf het .Drenthehuis*. Geen bloemen Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder SARA PIETERNELLA VAN DER SCHRAAF. weduwe van C. Poelman, in de ouderdom van 87 jaar. P. P. Poelman C. Poelman-la Grand Saar en Chris Janny Ellewoutsdijk. 7 maart 1969. Koekoek 5. De begrafenis zal plaatshebben op maan dag 10 maart, des mid dags om 12 uur. Heden nam de Here nog vry plotseling van ons weg. onze geliefde, vrouw, moeder, be- huwdmoeder, oma, zus ter, behuwdzuster en tante, mevrouw JANNA BUIJZE geboren Dieleman, op de leeftijd van 69 jaar. Sint-Kruis. P. Buijze Retranchement: C. M. S. Basting- Buijze L. Iz. Basting Jo en Piet Sint-Kruis: W. J. Buyze M. Buijze-Haak Frans Marjan Suzie Sint-Kruis, 7 maart '69, Pereweg 8. De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 11 maart, om 15.00 uur te Sint-Knus. voor afgegaan door een kor te rouwdienst in het jeugdcentrum der herv. kerk te Oostburg. COMPRESSOREN EN LUCHTGEREEDSCHAP Hollestelle n.v. ZAAGMOLENSTRAAT I - GOES TELEFOON (0)100) 5540 (3 lijnen) - 6095 (2 lijnen) Coöp. Raiffeisenbank .Koudekerke' De jaarlijkse algemene vergadering zal worden gehouden op dinsdag 25 maart 1969. 's avonds om 8 uur in hotel Rijckhorst te Koudekerke. Behandeld zullen worden de jaarstukken over 1968, ver kiezingen worden gehouden t.v.m. periodiek aftreden en wijziging van de statuten an het huish. reglement. De ontwerpen van de 1e wijzigen statuten en het huish. reglement liggen ten kantore van de bank ter inzage voor de leden tot na afloop der vergadering. Namens het bestuur. Joh. Tevel. voorz. P. S. Kodde. secr. NV Zaadhandel Boomkwekerijen Wed. P. de Jongh, GOES HET DIVIDEND over 1967-1968 is vastge steld op 30 per aandeel en 20.76 per oprichtersbe- wijs. Na. aftrek van 25 dividendbelasting wordt uil- betaald op dividendbewijs no. 33 22,50 en op divi dendbewijs no. 26 van de oprichtersbew ijzen 15.57 Betaalbaarstelling uitslui tend bij de Algemene Bank Nederland NV te Goes per 17 maart 1969. In verband met dc vernieu wing van de dividendbladen van. de oprlchlersbcwijzen, verzoeken wij u tegelijk met het dividendbewijs no. 26, de talon ln te leveren bij de Algemene Bank Neder land NV te Goes, waarna u t.z.t de nieuwe dividend bladen zullen worden toege zonden. De directie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 4