medewerkers medewerksters 14 PERSONEEL 4 BENT U... assistente van de mentrix „DE WERFKAMPEN" hulpen in de huishouding GEVRAAGD KAPSTER operatiekamer of polikliniek plaatsvervangend hoofd narcose-assistent(e) EN.. Billiton-M&T Chemische Industrie NV JONG ADMINISTRATIEF FLINKE MEISJES MEDEWERKER allround pijpbewerkers pijpbewerkers onderhoudsbankwerkers hulpbankwerkers jongerejaars apothekersassistente gediplomeerd verplegende analist(e) (laboratorium) laborante (röntgen) TYPISTE-TELEFONISTE TYPISTE PHILIPS Roosendaal Assurantieconcern Stad Rotterdam anno 1720 INSPECTEUR NV PHILIPS' Gloeilampenfabrieken PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 MAART 1959 In verband met verdere uitbreiding van onze inrichting willen wij over gaan tot aanstelling van een In samenwerking met de mentrix zal haar taak bestaan uit het bege leiden van de jongere zusters. Daarnaast zal zij ook de organisa tie van zusterhuis en dependance ter hand moeten nemen en boven alles de goede sfeer weten te bewaren. De Johannes-Stichting is een protestants-christelijke inrichting ter behandeling en verpleging van 400 geestelijk minder validen. Van de aan te stellen kracht wordt dan ook verwacht dat zij een protestants-christelijke levens overtuiging heeft en bij voorkeur niet jonger is dan 25 jaar. Alle nadere Inlichtingen worden graag verstrekt in een persoonlijk gesprek na oproep. Schriftelijke sollicitaties - met vol ledige inlichtingen - te richten aan de geneesheer-directeur van de Johannes-Stichting te Nieuwveen (Z.H.). geriatrische inrichting te Rilland Bath (Z.) vraagt enkele voor hele dagen of gedeelten daarvan. Inlichtingen en aanmelding bij de directrice, zr. H. van Mourik, Hoofdstraat 166, Rilland-Bath, tel. (01135) 451. een eerste en aankomende of leerling- Bij gebleken geschiktheid goed loon. DAMESKAPSALON SCHELDE STRAAT 66, VLISSINGEN, TEL. 3804 St-Jacobsstichting R-K ziekenhuis - Dordrecht Gaarne willen wt) in contact komen met gedi plomeerden (mnL of vr.) voor Aanstelling en honorering afhankelijk van erva ring. Mocht in de praktijk blijken, dat kandidaten daartoe de geschiktheid bezitten, dan bestaat op beide afdelingen de mogelijkheid te worden be noemd tot Tevens bestaat op korte termijn p lijkheld voor gediplomeerden (mnL of vr.) de functie van of voor de opleiding tot Schriftelijke sollicitaties te richten aan de ad junct-directrice, Houttuinen 10, waarbij desge wenst ook telefonisch (nr. 40044) inlichtingen kunnen worden Ingewonnen. een dynamisch verkoper? jonger dan veertig? kaal of verliest u haar? heeft u het vertrouwen in uzelf, 2000,- of meer te kunnen verdienen op commissiebasis wilt u een interessante en nuttige baan, waarbij u uw eigen dagindeling kunt bepalen? Indien het antwoord op boven staande vragen JA is, zoudt u wellicht kunnen werken voor de grootste producenten van Euro pa op het gebied van haarstukjes. Wij hebben vacatures (full- or part time) In Zeeland. Aanstaande dinsdag, 11 maart, zal de heer Graham van 11.00 uur v.m. tot 19.00 uur n.m. in hotel Nieuwe Doelen, Middelburg, t/o het sta tion, tel. 01180 - 8121, aanwezig zijn en hij zal graag met u praten over een eveyituéle indienst treding. AVIOLANDA MAATSCHAPPIJ VOO* VtlfGTUIGBOUW KV. BEDRUP WOCNSDRICHT Behorend tot het Fokker- concern. In verband met nieuwe opdrachten voor onze elektronische montageafdeling zijn er weer plaatsingsmogelijkheden voor Persoonlijke aanmelding op het bedrfjf te Woens- drecht op alle werkdagen tussen 8 en 16 uur: telefoon 01646450. Wilt u Inlichtingen 's avonds bij u aan huls? Ook dit Is mogelijk. Gaarne opgave van uw naam en adres en welke avonden u het beste schikken. van 15 Jaar en ouder, voor het verrichten van lichte montagewerkzaamheden to kleine series (geen lopende band of massawerk). WQ bieden u oh.: een opleiding tot monteuse, waarbij het normale loon wordt doorbetaald. Schoon werk In een modern ingerichte afdeling. Moderne bedrijfskleding. Vervoer met eigen bussen naar en van het bedrijf. Uitstekende sociale voorzieningen en boog loon, volgens CAO to de metaalindustrie. Vakantietoeslag 6 van het jaarloon. Wlnstdelingsregeling. Extra jeugdvakantie met excursie. Gelegenheid voor het volgen van een jongereooursua. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kunt u zich dagelijks ook wenden tot de gewestelijke arbeidsbureaus en des avonds tussen 19 en 20 uur bij de heren: C. J. DE WIT, Grlegstraat 5 te Halsteren, teL 01641 - 182 en/of Q. C. A. J. GOMMERS, Zandstraat 187 te BERGEN OP ZOOM, telefoon 01640 - 6264. POSTBUS 70 - VLISSINGEN Ons bedrijf (joint venture van NV Billiton Maatschappij Den Haag en M&T Chemicals Inc. New York) producent van o.a. organometaalverbindingen, vraagt voor haar be drijf te Vlissingen een Tijdelijk werken in het buitenland Voor ons Rijnpassagiersschip zoeken we ten behoeve van de huishoudelijke dienst Bij voorkeur voor het gehele seizoen. Niet beneden 20 jaar. Enkele meisjes zullen worden opgeleid tot kook ster. WATERTRANSPORT, Eendrachtsweg 54 te Rotter dam-2. Telefoon 010—1186 60, die te werk gesteld zal worden op onze afdeling bedrijfs administratie. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker van plm. 20 jaar. Deze nieuw aan te trekken medewerker dient ten minste een voltooide mulo-opleiding te hebben en stude rende voor het praktijkdiploma boekhouden. Gegadigden worden uitgenodigd hun sollicitaties te rich ten aan de afdeling personeelszaken van bovenstaand adres. In verband met de uitbreidingen van onze Technische Onderhoudsdienst welke binnen afzienbare tijd zullen worden gerealiseerd vragen wij: Deze funktionarissen moeten in het bezit zijn van een L.T.S.-diploma en enige jaren ervaring hebben als pijp- bewerker in de Chemische industrie. Gegadigden dienen bekendheid te hebben met het be werken van roestvrijstalen pijpen en het lassen van lage druk leidingwerk Welke in het bezit zijn van een L.T.S.-diploma en daar naast de Bemetel opleiding hebben gevolgd. Met een L.T.S. en Bemetelopleiding. Enige ervaring in algemene onderhoudswerkzaamheden is hierbij zeer gewenst Voor het verrichten van eenvoudig onderhoudswerk. Leeftijd voor alle funkttee van 24 - 35 jaar. WIJ bieden moderne arbeidsvoorwaarden. Bij het verkrijgen van huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Wij nodigen u uit uw brief, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pas foto, met in de linker bovenhoek van de brief de letters T.O.D. binnen 14 dagen te richten aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken, Postbus 65 te Vlissingen. HOECHST-VLISSINGEN N V. Is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereldomvattend concern met een perso neelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.l. kunstmeststoffen en andere anorga- nica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal aan het eind van dit jaar gereed zijn. Een uitgebreid bouwprogramma is In voorbereiding. St-Jacobsstichting R-K ziekenhuis - Dordrecht In de ziekenhuisapotheek kan worden geplaatst een Voor uitvoeriger inlichtingen kan men zich wen den tot zuster Hermlnia (telefoon 0185040044). Schriftelijke sollicitaties te richten aan dl direc tie, Houttuinen 10, Dordrecht. Via deze advertentie willen w(j tevens er op at tenderen, dat ln ons ziekenhuis velerlei oplei dingen kunnen worden gevolgd: n.l. tot De grote variatie in de ziekenhuiswerkzaam heden brengt met zich dat, indien men beschikt over de daartoe gewenste opleiding en/of erva ring, en desbetreffende vacatures bestaan, ook op andere afdelingen (administratie, receptie, huishouding) een aantrekkelijke werkkring kan worden geboden. Mocht u over een en ander inlichtingen wensen, dan gelieve u contact op te nemen met zuster Hermini a. Het provinciaal opbouworgaan .Stichting Zeeland, waarin samenwerken de culturele raad, dé jeugdraad, de raad voor maatschappelijk werk en de sportraad, vraagt in verband met vertrek wegens huwelijk van de huidige medewerkster Vereisten: typediploma en enige kantoorervaring, als mede goede beheersing van de Nederlandse taal. Mulo diploma strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: afwisselend werk in een prettige om geving en een salaris, dat naar gelang van leeftijd en ervaring, minimaal 384 en maximaal 592 per maand kan bedragen; exclusief 6% vakantietoelage. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur der .Stichting Zeeland', Dam 31 te Middelburg. Het provinciaal opbouworgaan .Stichting Zeeland', waarin samenwerken de culturele raad, de jeugdraad, de raad voor maatschappelijk werk en de sportraad, vraagt zo spoedig mogelijk Vereisten: ten minste diploma mulo en typen, goede beheersing van de Nederlandse taal, alsmede ruime kantoorervaring. Geboden wordt: afwisselend werk in een prettige om geving en een salaris dat, naar gelang van leeftijd en ervaring, minimaal ƒ592 en maximaal ƒ818 per maand kan bedragen; exclusief 6% vakantietoeslag Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur der .Stichting Zeeland', Dam 31 te Middelburg. Wij zoeken voor onze lompenfabricage zowel voor dag- al» voor ploegendienst voor dagdienst. licht werk Goed loon Gratis bedrijfskleding Gratis busvervoer Goede sociale voorzieningen Inlichtingen iedere dinsdagavond Plaats hotel-café-restaurant Rilland-Bath 't Wapen van Rilland Krabbendijk* De Koophandel Kruiningen Kapelle Goes Lewedcrp Ovezande De Korenbeurs De Zwaan De Landbouw De Goede Verwachting Verbeek adres Hoofdweg 40 Dorpsstraat 82 Markt 6 Kerkplein 47 Markt 38 Dijkstraat 2 Kerkplein 1 van tot 18.45-19.15 uu 19.30-20.00 uu 20.15-20.45 18.45-19.15 19.30-20.00 uu 19.00-19.30 uu 19.45-20.15 uu Sollicitaties schriftelijk aan: HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF Groen van Prinstererweg 38 DORDRECHT vraagt voor het Verpleegtehuis „CrabbehofT met 174 bedden LEERLING-ZIEKENVERZORGSTERS Meisjes, die een minimum leeftijd hebben van 17 jaar, kunnen nu een zinvol beroep kiezen door zich aan te melden voor de binnenkort aanvangende cursus tot opleiding voor zlekenverzorgster. Hiervoor komen ook In aanmerking meisjes, die In het bezit zijn van het WB-dlploma. Geboden wordt: een 2-Jarige opleiding een netto beloning van f 237,- p.m. toeslag onregelmatige diensten vrije kost, Inwoning en bewassing vergoeding van dienstkleding vergoeding van reiskosten goede sociale voorzieningen prettige woon- en werksfeer. In ons nieuwe zusterhuis staat een modern Ingerichte kamer klaar om bewoond te worden. Ons complex is gelegen in een nieuwe wijk tegenover een uniek winkelcentrum. DORDRECHT 01850-42222 toestel 113 Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Directrice. in verband met de sterke groei van ons bedrijf zoeken wij voor onze levens verzekeringsmaatschappijen (Stad Rotterdam en .de Waerdye") inspecteurs in diverse rayons in het zuiden des lands Een inspecteur van onze groep verkoopt onze polissen, die modern en vooruitstrevend van opzet zijn, zo ruim mogelijke dekking bieden en uit munten door duidelijke bewoordingen. De verkoop vindt uitsluitend plaats via assurantie bemiddelaars, dus geen rechtstreekse acquisitie bij het publiek. Ervaring is niet noodzakelijk. Opleiding in assurantiekennis, indien nodig vindt tijdens het dienstverband plaats. Leeftijd 25 tot 35 jaar. Geboden wordt een levenspositie met ruim inkomen, waarvan een deel variabel. Een gunstige premievrije pensioenregeling, een auto en een redelijke kostenvergoeding behoren tot de vanzelfsprekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Aan belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie met ver melding van persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring en met bijvoeging van een recente pasfoto te zenden aan het Hoofd Personeelszaken, Blaak 101 Rotterdam. Fabriek Roosendaal, afdeling personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2 Mondeling: maandag t/m vrijdag van 8.00-12.15 en 13.15-17.15 u. „j

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 14