VONCK HAD GEEN VERWEER OP TEMPO MARIJNISSEN ZWB huldigde J. v. d. Parel Sporttoto geeft drie miljoen Zwemmers bij Goese Sas liepen BELGEN WINNEN CYCLO-CROSS Tiende Wallenloop Goes TRIJNIE SMEENGE TE SNEL VOOR DE DAMES UCI wil de wereldtitel wijzigen Dolman won 9 HW WON VAN TERNEUZEN MAANDAG 24 FEBRUARI 1969 PROVINCIAL! ZEEUWSE COURANT een vriendschappelijke wedstrijd Ter- neuzen een 2-1 nederlaag bezorgd. In deze vrij harde wedstrijd kwam Terneuzen na een kwartier op 0 - 1 door Rauset. Vijf minuten later liet Frank de Hondt uit een voorzet van F. Vlasrood de gelijkmaker aanteke nen. Na de rust drong HV '24 Ter- neuzen sterk in de verdediging. Na een - - kwartier spelen had deze speelwijze I J J-46».86o ter beschikking *.«»teJU «ucc« toen T. Vtarood goed ÏÏoorgSg! d" 1™ J» en doelman Roose beheerst passeerde. De belangstelling van de z.iae van het pubhek voor deze wedstrijd was goed. GOES Thor-atleet Hennie Marijnissen heeft zaterdagmiddag in Goes tijdens de tiende door AV '56 georganiseerde Wallenloop bij de senioren voor een verrassing van de bovenste plank gezorgd. De vrij kleine Marijnissen legde de zes rondjes van bijna een kilometer zeer gemakkelijk lopend af en ging na een bekeken race onbedreigd als winnaar over de finish. De als favoriet gestarte Piet Vonck van RKHAV moest met de tweede plaats genoegen nemen. Eerder dit cross-seizoen liet Piet Vonck in Belgische crosses de Thor-atleet al twee keer achter zich. Maar op de Goese Oostwal, die volgens de crossers pur sang als te .licht' wordt beschreven, bleek Marijnissen de sterkste. jes en de dames was zoals te doen ge bruikelijk aanzienlijk kleiner dan dat bij de jongens en heren. Toch waren ook in deze categorieën wel aardige wedstrijden te zien. Zoals de 600 me ter meisjes D. waar Gery Dijkstra van Marathon na een pittig gevecht juist sneller bleek dan haar clubgenootje Mariette Lautenslager. Bij de C-meis- jes, die eveneens 600 meter liepen, kwam Izolren Hage van Delta Sport als eerste over de streep. Tot zo'n vijftig meter voor de finish had het daar niet naar uitgezien, omdat Hen nie van Hertum van AV'56 toen nog in gewonnen positie scheen te lopen. Dit meisje kwam echter te vallen en deels door teleurstelling, deels door adem nood, kwam ze ais voorlaatste over de finish. Riet de Vin van Zeeland Sport Het er bij de meisjes B geen twijfel over bestaan wie het snelst de duizend me ter kon afleggen. Weliswaar werd ze tot op ruim een seconde ïtenaderd De D-junioren kort na de start hun wedstrijd tijdens de tiende Goese Wallenloop. (Foto PZO) door Ria Kloet van Delta Sport, maar een werkelijke bedreig, ng was dat toch nieL Trijnie STUTTGART (ANP) De Interna tionale Wielerfederatie wil het wereld kampioenschap op de weg voor be roepsrenners veranderen. Tijdens zijn vergadering in Leonberg (WDld) be sloot het bestuur van de UCI de sectie beroepswlelrennen (FICP) op te dragen een plan uit te werken, waar bij net wereldkampioenschap uit drie ritten, een wegwedstrijd, een tijdrit en een bergklim zal moeten bestan. Bovendien verzocht de UCI zijn belde secties .amateurs en profs na te gaan of er ook mogelijkheden waren om de wereldkampioenschappen op de weg in augustus te ha.ndnsven. maar even tueel de wedstri jden op de baan naar de wintermaanden te verplaatsen. DEN' HAAG (ANP) vrrdriingH- cnmmiKsie van de Nederlandse Sport- Federalie heeft uit de opbrengst van de sporttotaJisator een bedn - *-—chikkiiy. aangesloten organisaties Voorts zullen incidentele uitkeringen woriler gedaan tol een bedrag van 454.400. het eerstgenoemde bedrag komt !■.- volgt deeld: Nederlandsch Olympisch Comité: f 150.000 voor uitzending van ploegen naar olympische winter- en zomerspe len in 1972 naar respectievelijk Sap poro (Japan) en München; Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie: 20.000 voor deelneming aan Europese kampioenschappen in 1969 in Athene; Nederlandse Badmintonbond: 4000 organisatie Europese kampioen schappen voor de jeugd in Nederland: Nederlandse Basketbalbond: 24.000 voor organisatie van het kwaliFieatie- toernooi voor de Europese kampioen schappen in Haarlem en voor deelne ming Europese kampioenschappen in Na--'-- Ne< Ned. Krachtsportbond 18.500; Stichting Moderne Vijfknmp 25.300; Kon Ned. Roeibond 77.000; Kon. wereldkampioenschappen in Libanon en Europese kampioenschappen In Pil- sen: Nederlandse Volleybalbond; ƒ20.000 als bijdrage in kosten van deel running aan Europese kampioenschappen voor jongen» en meisjes in Moskou; Koninklijk'- Nederlandse Zwembond: 20.000 voor deelneming aan Euro pese kampioenschappen voor de Jeugd en de Europacup voor landenteams zwemmen en schoonzpringen; Nederlandse Jiu Jitsu en Judobond: 10.000 voor deelneming aan de we reldtitelstrijd in Mexico Dergelijke bedragen kwamen eveneens ten goede aan onder meer de Koninklij ke Nederlandse Honkbalbond en Ma Ce- Nederland: cabi Nederland om deel te nemen aan internationale evenementen. Ook kreeg een aantal organisaties een uitkering voor de verbouwing of inrichting van een hondsbureau. Voorts werd aan de diverse organisa ties uitgekeerd: ■rlands Handbalverbondƒ5000 Olympische bonder.- ^or.lnarrtin<r uurwlrll/amnirVTl. gfin Nl-lerlftlldse voor deelneming^ wereldkampioen schappen veldhandbal heren in land; Nederlandse Bond van Handboogschut ters: 5000 voor deelneming aan we reldkampioenschappen in Valley Forge Verenigde Staten Koninklijke Nederlandse Hockeybond: ƒ10.000 als bijdrage in kosten van deelneming aan toernooi van wereld klas; Koninklijke Nederlandse Roeibond. 20.000 voor deelneming aan de- Euro pese kampioenschappen voor heren in Klagenfurt; In de eerste ronde fungeerde Ad Cour tin (RKHAV), die zijn eerste Neder landse wedstrijd bij de senioren liep, als jagermeester. Op enige afstand werd hij gevolgd door de nog immer uitstekend lopende Jaeques van Heke len van Thor en door zijn clubgenoot Wies van Houten. Marijnissen lag na de eerste kilometer in vierde positie en Piet Vonek traditiegetrouw -en langzame starter bekeek de zaak vanaf de vijfde plaats. In de tweede ronde echter leek Piet Vonck de beslissing al te forceren. Sterk lopend passeerde Vonck al zijn concurrenten. Marijnissen ging echter met de Zws- Vlaming mee naar voren en nestelde zich op enige afstand van hem op de ven en hordenspecialist Harry Dost van Delta Sport kwam als de snelste uit het gedrang te voorschijn. Er de den zich bij deze wedstrijd wel geen valpartijen voor. zoals dat bij de start van verschillende juniorenwedstrijden wel gebeurde, maar in de jagende hor de bestond vooral bij het nemen van bochten geen pardon. Zeeland Sport- atleet .Tan van den Dries kwam met een achterstand van bijna twee se conden als tweede over de finish. Klaas Sijp (AV '56) kwam als der de over de finish en Niek Flipse (idem) werd vierde. Jan Poivliet van AV '56, die deze wedstrijd vorig jaar won moest nu genoegen nemen van een zesde plaats. tweede plaats. Ad courtin viel terug naar de derde positie en de constant yRfl L/tUCIl TRIJNIE SMEENGE ...te snel... lopende Van Eekelen kwam als vierde door. Vonck met Marijnissen in zijn kielzog namen in de derde ronde langzaam maar zeker een kleine voor sprong op de rest van het veld. Al leen Van Eekelen kon het nog enigs zins bijhouden: zijn achterstand op de twee koplopers bedroeg halverwege de wedstrijd ongeveer veertig meter. Daarna nam Marijnissen de kop over om deze niet meer a.f te staan. Inte gendeel, zeer gemakkelijk lopend nam hij een kleine voorsprong op Vonck. die het op dit parcours heel wat moei lijker had. Van Eekelen bleef derde en Wies van Houten kwam op de vierde plaats, vóór de toch alleszins verdien stelijk lopende Courtin. Kees Van Dnlen (AV '56) leverde voor eigen publiek een toch wel verrassen de prestatie met zijn zege bij de A- junioren. die 3000 meter liepen. Tn de eerste ronde ging Meinder Siebons (Marathon) wat al te overmoedig van start en het was wel duidelijk, dat fi stri jd zou gaan tussen de elkaar scherp in het oog houdende Kees van Dalen en Jan Jansma van Zeeland .Sport, die de laatste weken enkele op merkelijke successen boekte. Kees van Dalen trok zich van deze successen niets aan en halverwege, toen Jansma en hij al een voorspron getje hadden genomen, liep hij met --- l.ussensprint van zijn naaste te- i ruim vier seconden genoegen ne men. Overigens belooft deze tweestrijd weer heel wat voor het komend baan- l. De lange afstandsnummers bij vechten kunnen worden tussen Dalen, Jansma en niet te vergeten Sjaak Boekhout (Zeeland Sport). De ze laatste moest het nu met een vier de plaats doen; de Mao-groep die Boeckhout kortgeleden had, was hier voor een geldig excuus. De verdienste- lijk lopende Einicl Bogaerd van RK HAV werd met een halve minuut ach terstand op Van Dalen derde. De meisjes A en de dames gingen van start voor de duizend meter. T an Zeeuwse zijde waren voor de dames- wedstrijd geen inschrijvingen binnen gekomen. De acht aan de start ver schenen dames waren lid van AV Spi rit uit Ojd-Beïjerland en Spado uit Bergen op Zoom. Bij de A-meisjes waren slechts drie inschrijvingen. Trij nie Smeenge hield de Zeeuwse kleuren hoog door als A-meisje voor alle da mes over de streep te gaan. Het was niet eens een fel gerecht ge worden. De voorsprong van deze Dy namo-atlete op de snelste dame be droeg niet minder dan zeven secon den. Winnares bij de dames werd An- nelies van Driel van AV Spirit. Evenals andere jaren was ook nu de belangstelling voor de wedstrijden van niet KNAU-ieden bijzonder groot, met name van de zijde van de ambachts school en de chr. mavo uit Goes. De overwinning bij de D-scholieren (600 meter) ging naar Henk Doorn bosch uit Vlissingen. Kees Hunders- marek (van de chr. mavo uit Goes was de snelste van de 36 gestarte C-scholieren, die duizend meter lie pen. De Goese lts-w Henk Scheffer won na een bekeken race de 2000 me ter voor jongens B en J. Oele (idem) werd winnaar bij de jongens A, die 3000 meter liepen. MONACO (ANP) Eef Dolman! heeft zaterdag de Ronde van Monaco.j een criterium over 72 kilometer, ge wonnen in 1 uur. 4 minuten en 27 se-j conden. Hij versloeg in de eindsprint I de Fransman Jean Graczyk. De Neder lander Hiddinga werd "in de zelfde "jd derde. - - - s zevende. GOESE SAS Zaterdagmiddag werd aan het Goese Sas een veldloop gehou den, georganiseerd door de zwem- en Eoioclub ,De Ganze'. Door de dooi was et parcours, dat was uitgezet langs de dijken in ,De Wilhelminapolder'. zeer zwaar. Deelnemers waren leden van ve le Zeeuwse zwemclubs, waarvan 115 naar het Goese Sas waren gekomen. Slechts ,De Bruinvis' uit Sas van Gent liet verstek gaan. De meisjes van 15 jaar en jonger moesten 800 meter bin nen 15 minuten lopen. De 41 deelneem sters aan dit nummer slaagden daarin allen. Alle ereplaatsen werden bezet door Zeeuws-Vlaamse dames, daar .De Braakman' te Hoek de eerste 6 plaat sen bezette- Van deze vereniging was 1 C. de Krij ger: 2 M. VAercruijsse3 E. v. Taten- hove; 4 N. Dieleman; 5 M. Verjaal; 6 I. de Krijger; 7 E. Wolff SZV (Sou burg) en 8 C. Koole SVS Serooskerke Mej. C. de Krijger had kans gezien op deze korte afstand een grote voor sprong te bemachtigen. De jongens van 15 jaar en jonger moes ten, evenals de dames die gelijk start ten, 1500 meter lopen binnen 20 minu ten. Alle 43 deelnemers slaagden hier in, wat de jongens betreft. De uit slag was; 1 J. de Visser SVS (Seroos kerke); 2 A. Weeda, De Braakman; 3 R. Koole SVS; 4 A. Bakker, Zeepaard jes (Zienkzee); 5 H. Neve. De Braak man; 6 J. Bakker, Zeepaardjes; 7 A. Veerman, Schelde (Terneuzen); 8 B. Tramper, SVS; 9 A. Bommel jé. Zee hond (Vlissingen). Bij de dames, waren er slechts 6 deel neemsters. Met grote voorsprong won Jannie Fransoo van .Luctor' (Middel burg). De verdere uitslag was: 2 W. Jongepier, SVS; 3 R. Dingemanse. SVS: 4 C. v. d. Burgt, Ganze (Goes); 5 A. Bmijn8, Ganze: 6 M. Capello, Gan- De heren liepen 6 kilometer, de limiet was 40 minuten. Allen slaagden daar in, hoewel enkelen slechts op het nip pertje. Vele van de 25 deelnemende he ren hebben zich geheel gegeven in de ze wedstrijd. Het werd bij velen een prestige-kwestie. Piet Schop van De Ganze' bereikte met grote voorsprong de finisch in 22 minuten. Een zeer goe de tijd, gezien het zware parcours. C. de Wisselaere van SVS werd een goede tweede en L. Spelier van De Braak man derde. De verdere uitslag was: 4 A van Oost. Ganze; 5 A. Peters, Zee hond: 6 A Karelse. Ganze; 7 T. van Kaam, Zeehond; 8 P. v. d. Voorde. Zee hond: 9 B. Koole. SVS; 10 F. Dieleman. Braakman: 11 A. Bakker, Ganze: 12 A. v. Maris, Ganze, 13 H. v. Wjjck, Ganze; 14 H. Stoelhorst. SVS; 15 H. de Hollander. SVS: 16 L. Rijk. Ganze; 17 J. Rammeloo, Braakman; 18 A. Lous, Ganze; 19 L. Korstanje, Ganze; 20 P. Mechielsen. SZV. De vice-voorzitter van .De Ganze'. de heer C. J. Bal reikte aan aiie deelne mers een hennnenngs-medaille uit. Hij meende, dat herhaling van een derge- ƒ145.000; Ned Basketbal! Bond 57.000; Ned. Boksbond 10.500; Kon. Ned. Gymn. Verbond 130.000; Ned. Handbal Verbond ƒ115.000; Ned. Bond van Handboogschutters ƒ6600: Stich ting Ned. Hippische Sportbond 120.000; Kon Ned. Hockey Bond f 17.700; Ned. Jiu Jitsu en Jodobond ƒ85.000; Ned. Kano Bond ƒ44.000; Ned. Schaatsenrijders Bond ƒ130 000: Kon. Ned. Amateur Schermbond ƒ23.500; Kon. Ned, Schutters Asso ciatie 19.500: Ned. Ski Vereniging ƒ5500; Ned. Volleybal Bond ƒ60.000; Kon. Verb. Ned. Watersportverenigin gen 50.500: Kon. Ned. Wlelren Unie ƒ70.000: Ned. IJshockey Bond ƒ8000; Kon. Ned. Zwembond 146.000. Niet olympische bonden: a. Koepelorganisaties: Ned. Kath. Sportfederatie ƒ93.915: Ned. Culturele Sportbond 40.000; Ned. Olympisch Comité 101.000. b. Centrale organisaties: Kon. Ned. Vereniging voor Luchtvaart 22.000; Kon. Ncd. Automobiel Club ƒ30.000; Federatie van Bureaus voor Medische Sportkeuringen ƒ110.000; c. sportorganisaties met meer dan 50.000 leden: Ned. Kath. Gymn. Bond 74 000; Kon. Ned. Lawn Tennis Bond 70 000. d. sportorganisaties met 10.000-50.000 leden: Kon. Nod. Korfbal Bond 33.000; Kon. Ned. Bond Lichamelijke Opvoeding 23.000; Ned. Tafeltennis Bond 35.000: Kon. Ned. Biljart Bond 10.000: Ned. Wandelsport Bond ƒ11.000; Kon. Ned. Kaatsbond ƒ9000. GOBS - Hmnie van Hertum van AF '56 leek in de. Goese Wallenloop bij de C-meisjes naar een overwinning te gaan. (zie. boven) tot ze op zo'n vijftig meter voor de finish kwam te vallen. Het demoraliseerde haar zo, dat. ze tenslotte als voorlaatste over de sreep kwam. (Foto PZC) RKHAV Geslaagd AV '56 kan terugzien op een alleszins geslaagde tiende wallenloop. Het vrij talrijke publiek kreeg van de ruim tweehonderd deelnemers aantrekkelij ke wedstrijden voorgeschoteld. Hel was alleen jammer, dat men geen commentator" had aangezocht om hei publiek de nodige informatie te ver schaffen. De tiende wallenloop was in meer dan één opzicht geslaagd voor de organiserende vereniging: AV '56 won namelijk de verenigingsbeker. De wis selbeker voor deelnemende scholen ging gewoontegetrouw naar de Goese ambachtsschool. Eén van de spannendste wedstrijden was de duizend meter voor sprinters heren en A-junioren. Niet minder dan 17 atleten hadden hiervoor ingeschre- De wedstrijden bij de B- en C-junio- ren leverden overwinningen op voor RKHAV. Arnold Schout won op zeer gemakkelijke wijze de 2000 meter jon gens vóór zijn clubgenoot Jo Vonck die tweede werd. en Jaap de Regt (Zeeland Sport), die met bijna 20 se conden achterstand derde werd. Mar co Reedijk van Zeeland Sport kwam wat teleurstellend op de vierde plaats Jo Schout sleepte de zege bij de C jongens in de wacht. Op de duizend meter bleef hij ruim zeven seconder voor op Ally Snijders van Zeeland Sport. Ook de derde plaats was vooi een Zeeland Sport-atleet, namelijk A Schuit: de vierde plaats was vooi Emy Snijders van dezelfde vereniging van AV'56 was de snelste voor André Stroo van Marathon. Marc Koulen van Scheldesport schreef de 600 meter van de pupillen op zijn naam. Peter Sturm van AV'56 werd tweede met een ach terstand van slechts 0.2 seconde. Het aantal inschrijvingen bij de meis- KRUININGEN De Zeeuwse Wnn- delsporthond hield in .Ons Dorpshuis' te Kruiningen zyn jaarvergadering on der voorzitterschap van dê heer H. C. Geilleit. In deze vergadering werd af scheid genomen van 2 bestuursleden, en in het byzonder van de heer J. van de Parel, die zich niet, meer als be stuurslid herkiesbaar stelde wegens zijn omvangryke werk voor de Zeeuw se driedaagse. Als waardering voor zijn vele propagandistische werk voor de wandelsport in het algemeen en voor de ZWB in het byzonder werd de heer Aan de Parel benoemd tot lid van ver dienste van de ZWB. De overige bestuursleden, uitgezon derd de heer Ocké. die zich eveneens niet herkiesbaar stelde, werden herko-, zen. Het bestuur is thans samengesteld als volgt: H. C. Geilleit, Middelburg, (voorz). R. C. J. Thomas. Westdorpe (secretaris), J. J. Doornebos, Klooster- zande (penningmeester), A. P. de Groote, Oostburg, J. den Engelsman, Axel, en als nieuwe leden R. Ducheine. Terhole en K. Tiggelman, Middelburg De vaststelling van de wandelkalender was slechts een formaliteit. Ook de be paling van de inschrijfgelden ontmoet te geen bezwaren. Deze gelden zullen voor 1969 bedragen resp. voor senioren en junioren f 1,90 voor niet-leden, f 1.40 voor leden en f 1,35 voor niet-leden. f 1.10 voor leden. Voor de regeling van een winterserie 1969-1970 kon nog geen commissie worden benoemd. Het bestuur zal zo STUTTGART (ANP) ï)c Belgi sche deelnemers hebl>en zondag in Stuttgart de strijd om de wereldtitel cyclo cross bij de amateurs en de profs beheerst. Amateur Rene Deelerq legde het parkoers van 22 kilometer af jn 1.09.36 en werd daarmee wereld- ren nemen met de tweede plaats op 32 seconden. Ook de derde plaats was voor een Belg. Robert Vermeire had een achterstand op de winnaar van 56 seconden. De beste Nederlander was Gerrït Wildeboer die fn 1.13,03 als tien de eindigde. Ook het wereldkampioenschap bij de profs eindigde in een Belgische tri omf. Eric de Vlaemlnck verdedigde zijn titel met succes en had aan de eindstreep een voorsprong van 1 min. 40 sec. op Rolf Wolfshohl (WDLD), Na Wolfsnohl gingen de Italianen Re- nato L«ngo en Luciano Luciani over de streep. De strijd bij de amateurs heeft zich vrijwel uitsluitend afgespeeld tussen de Belgische deelnemers. De 25.000 toeschouwers die in Ideaal voorjaars weer het zware, maar uiterst aantrek kelijke parkoers van 2750 meter om zoomden, zagen in de eerste twee van de acht. ronden het jachtige veld aan gevoerd worden door de vier Belgi- ifAGSTADT In het Westduitse Magstadt ia de Belgische coureur Erik de Vlaeminck rechtswereldkam pioen cross country bij de profs ge worden. De Duitser Rolf Wolshohl (links) plaatste zich als tweede. Foto PZC) sche deelnemers. Deze demonstratie van macht konden de Belgen niet handhaven. Floor Ongenae viel terug, maar aan de kop van het veld. dat steeds meer uitgerekt werd, hielden De Clerccq, De Vlaeminck en Vermai- re de concurrentie op afstand. Halverwege de wedstrijd leek Roger de Vlaeminck zijn wereldtitel te zui- erlengen. Hij had een voor- van' 30 seconden genomen op JÏercq maar hij moest van fiets verwisselen doordat een paar spaken in zr,jn achterwiel geknapt waren. Van dat oponthoud maakte De Clercq ge bruik zijn landgenoot te achterhalen, waarna de twee Belgen wiel aan wiel verder gingen. In de laatste ronde raakte De Vlaeminck zijn toppositie kwijt. Op een uiterst glad. modderig gedeelte gleed hij weg. waarvan De Olercq onmiddellijk gebruik maakte om de eerste plaats over te nemen. Ontmoedigd over zo vee! tegenslag deed De Vlaeminck in het laatste ge deelte van de strijd geen werkelijke moeite meer om de regenboogtrui in zijn bezit te houden. Bij de profs was er veel minder strijd. Al na tie tweede van de negen te rijden ronden maakte Erie de Vlaeminck zich los van zijn laatste concurrent, Rolf Wolfshohl. Slechts negen van de 2-t renners die aan de start verschenen, slaagden erin in de zelfde ronde als de wereldkampioen te eindigen. Bij die negen was Huub Ilarings, die aoiitste werd. Na afloop van de strijd gaf Wolfshohl, die anderhalve minuut was achterge raakt, als zijn mening: ,In deze vorm is De Vlaeminck absoluut onverslaan baar. De Vlaeminck is doodgewoon beter dan wie ook. sprong i De Cleri avondvierdaagse werden benoemd de heren R. Thomas en R. de Koek. Be sloten werd de jaarvergadering 1970 in Terneuzen te hóuden en de najaarsver gadering met verenigingsbesturen in Terhole. zo mogelijk eind sept. 1969. Tenslotte was er een levendige discus sie over wat er wel en wat er niet in! het NWB-bondsorgaan Voetnoten' j dient te worden gepubliceerd. De Zeeuwse wande~:alender: 29 maart:1 Middelburg, 5-10-15 km. Openings- tocht ZWB. 12 april: Sas van Gent, 5- Beatrix'. 10 mei: Zaamslag, 5-10-15- 25 km. WSV .Oranje Nassau'. 15 mei: Kruuiingen, 5-10-15-25 km. 17e Luctor- et-Emergo-tocht. 15-17 mei: Kruinin- ten. 30-40-50 km. 6e Zeeuwse Drie- aagse. 17 mei: dOostburg, 5-10-15-25 km. Rode Kruis Oostburg. 31 mei: Bie-, zelinge. 5-10-15-25 km. WSV .SVSV.. 9-14 juni 26e NWB-Avondvierdaagse in1 Axel - Biezelinge - Goes - Krabbendij- ke - Kloosterzande - Kruiningen - Mid delburg - Oostburg - 's-Heerenhoek -j Sas van Gent - Terneuzen - Clinge. j 21 juni; Axel, 5-10-35-25-30 km. Rode Kruis Axel. 5 juli: Kloosterzande 5-10- 15-25 km. WSV Hontenisse. 23 aug.: Hengstdijk, 5-10-15-25 km. WSV .De Vogel'. 30 aug.: Terneuzen. 5-10-15-25 km. 3e Vliegende Hollandertocht. 6 sept.: Goes, 5-10-15-25 km. Fruittoch-t ten. 13 sept.: Clinge, 5-10-15-25 km.! WSV .De Zwaluwen'. 20 sept.: Axel. 5-10-15-25 km. WSV .Emma'. 15 nov.: I Middelburg, 5-10-15 km. Sluitingstoch-1 ten ZWB.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 9