elektromonteurs medewerkers medewerksters Adverteer in de VlX, ALL YOU NEED IS LOVE PERSONEEL 4 a. een konstrukteur werktuigbouwkunde b. een tekenaar-konstrukteur elektrotechniek en meet- en regeltechniek c. een tekenaar-konstrukteur werktuigbouwkunde HOECHST-VLISSINGEN N.V. ALGA GAPINGE ASSISTENTE ADMINISTRATIEVE KRACHT (mnl. of vrl.) BEDRIJFS- ADMINISTRATEUR a elektronikus b physisch laborant c. elektriciën d monteur pneumatiek HOECHST-VLISSINGEN N.V. 0 PHILIPS Roosendaal NV PHILIPS' Gloeilamnflnfalbrieken HOECHST-VLISSINGEN N.V. 18 PROVINCIAL ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 22 FEBRUARI 1969 Ten gevolge van de uitbreidingen die In de komende jaren In onze onderneming zullen worden gerealiseerd wensen wij over te gaan tot het oprichten van een konstruktiebureau. In verband hiermede zoeken wij kontakt met Genoemde funktionarissen zullen worden belast met het uitwerken en tekenen van nieuwe, en het wijzigingen van bestaande installaties. Ervaring opgedaan in een soortgelijke funktie bij de chemische- of procesindustrie wordt zeer op prijs gesteld. Voor de funktie onder a. genoemd vragen wij een Werktuigbouwkundig H.T.S.-er van 30-35 jaar, die ervaring heeftop het gebied van apparaten bouw en pijpleidingen. Voor de onder b. genoemde funktie is het U.T.S.-diploma elektrotechniek vereist met daarnaast ervaring in het ontwerpen van hoog- en laag spanningsinstallaties bij voorkeur in de chemische industrie. In verband met de verregaande automatisering van het bedrijf wordt kennis ver langd van stuurstroom en signaleringsinstallaties, zowel met behulp van de konventionele relaistechniek als de elektronische schakeltechniek. Leeftijd 28-35 jaar. Bij het vinden van huisvesting verlenen wij onze bemiddeling. Wij nodigen u uit uw brief, vermeldende levensloop en opleiding, ver gezeld .van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek voor de funktie onder a. genoemd resp. de letters K.B.K.; onder b. K.B.E.; onder c. K.B.W., binnen 14 dagen te richten aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.L kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingert- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal aan het eind van dit jaar gereed zijn. Een uit gebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Aluminium heeft de toekomst - Ieder jaar atflgt het verbruik, in Amerika in 1968 xelfs met 15 - Bouw uw toekomst op alumlnimum en neem contact op met onze personeelsafdeling. In verband met onze uitbreiding in 1969 hebben wij in dit jaar plaats voor de volgende medewerkers: 1. 1 afschrijver-ijzerwerker-scheepsbouw 2. 2 ijzerwerkers - scheepsbouw 3. 6 constructiebankwerkers 4. 1 argonarclasser 5. 1 staaldraaier 6. 40 MAN bestaande uit: leerlingen al of niet met t s-diploma omgeschoolden ongeschoolden Melden b« de heer DE PUTTER FABRIEK VAN ALUMINIUMPRODUKTEN Dorpsstraat - Gapinge - Tel. 01189-710 toestel 28. Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Zoutelande vraagt voor haar inlichtingenkantoor werktijden nader overeen te komen. Diploma mulo strekt tot aanbeveling. Salaris en datum van indiensttreding nader overeen te komen. Sollicitaties richten aan de secretaris van de VW Zou telande, Duinweg 48. Zoutelande, tel. 01186-255. Coöp. Raiffeisenbank Wij zoeken een jonge Mulo-diploma vereist. Schriftelijke aanmeldingen bij de voorzitter van het be stuur, Koudekerkseweg 37, Biggekerke, voor 3 maart 1969. Middelgroot, expansief aannemingsbedrijf van grondwerken in Zeeland zoekt: een beslist dynamische kracht, die de ambitie en capaciteiten bezit om de functie op zich te nemen van (leeftijd minimaal 25 jaar). Zijn taak zal bestaan uit: a. het verzorgen van de loon- en personeelsadmini stratie b. de projectadministratie in de meest uitgebreide zin c. eventueel ook de voorbereiding van de financiële administratie. WIJ BIEDEN: een ruime inwerkperiode indien gewenst, een aantrekkelijke woning. Een energieke kracht, die zich inzet voor de zaak, kan I rekenen op een bijzonder gunstige honorering. Ten vervolge van de vorderingen met de bouw van de tweede fosfor- oven zullen wij onze afdeling Meet Regel Techniek uitbreiden. Hiertoe roepen wij sollicitanten op voor de funktie van Voor alle funkties wordt een grote mate van verantwoordelijkheid ge vraagd omdat zeer veel zelfstandig zal moeten worden gewerkt. De afdeling, welke nog betrekkelijk klein is, houdt zich voornamelijk bezig met het ontwerpen, de uitvoering en het onderhoud van komplete schakelingen. De onder agenoemde funktionaris zal in het bezit moeten zijn van het UTS-E diploma of het diploma Radio Technikus (N.E.R.G.). Enige erva ring op het gebied van halfgeleiders strekt tot aanbeveling. Voor de onder b. genoemde funktie vragen wij een UTS-opleicfing met daarnaast inzicht in het'meten van physische grootheden zoals O2, H2S, CO en C02 gehalte. Tot dit gebied behoren ook metingen met behulp van radio-aktieve bronnen, waarvoor een aparte opleiding gevolgd kan worden. De onder c. genoemde funktie omvat voornamelijk onderhoudswerk zaamheden in de meet- en regelafdéling met vrij gekompliceerde elek trische regelkringen. Een opleiding op UTS-E niveau is vereist. Enige ervaring op elektrisch en/of elektronisch gebied is zeer gewenst. Voor een goede uitoefening van de onder d. genoemde funktie is naast een LTS opleiding het Bemetel diploma Meet- en Regeltechniek deel I gewenst Tevens is enige ervaring op het gebied van de pneumatiek onontbeerlijk. Leeftijd voor alle funkties van 20 - 35 jaar. Bij het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze bemiddeling. Brieven vermeldende levensloop en opleiding, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek voor de funktie onder a. genoemd resp. de letters ELT.; onder b. P.L; onder c. E.; onder d. PN. binnen 14 dagen te richten aan de Chef van de Afdeling Personeels zaken Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65, Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën, n.L kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal aan het eind van dit jaar gereed zijn. Een uit gebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Soms hebben liedjes groot gelijk. Zoals deze song bijvoorbeeld: „AI wat je nodig hebt is liefde". Van vaders eD moeders, van vrienden en vrien dinnen. Er zijn mensen die deze liefde nog veel harder nodig hebben dan wij. Dat zijn mensen die niet de beschikking hebben over dezelfde gaven van lichaam en geest als wij die gezond zijn. Voor deze gehandicapten zorgt bijvoorbeeld de Dr. Mr. Willem van den Berghstichting. Wij - gezonde, moderne mensen - leven daar in een dorp aan de zee, in gezellige paviljoens en zorgen voor medemensen die ons nodig hebben. We hebben een behoorlijk salaris en vrije dagen zoals ieder ander tegenwoordig. Wij sporten en ontspannen. Om des te beter te kunnen helpen. We nodigen je uit om een dag onze gast te zjjn. Om ons dorp eens te bezichtigen. Om te zien dat jouw hulp hier best van pas komt. Om te praten over je toekomst, je opleiding, om kennis te maken met de meisjes die je nieuwe vriendinnen zullen worden. Wees onze gast. Vul even onze uitnodiging in en stuur die vandaag nog op. Dan maken we meteen een afspraak. I UITNODIGING voor naam straat plaats (graag in blokletters invullen) ii dag te gast te zijn van de Dr. Mr. W. van den I Vul in. knip uit. stuur op in open envelop met 12 ct postzegel, aan Berghstichting. Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting, Zwarteweg 20, Noordwijk- Binnen. (telefoon 01719-2442) PHILIPS' Wij zoeken voor onze lompentabricage zowel voor dag als voor ploegendienst voor dagdienst. Licht werk Goed loon Gratis bedrijfskleding Gratis busvervoer Goede sociale voorzieningen Inlichtingen iedere dinsdagavond Plaats hotel-café-restaurant adres van tot ftilland-Bath 't Wapen van Rilland Hoofdweg 40 18.45-19.15 uu> Krabbendijke De Koophandel Dorpsstraat 8? 19.30-20.00 uu> (ruiningen De Korenbeurs Markt 6 20.15-20.45 uur Kapelle De Zwaan Kerkplein 47 18.45-19.15 uur 3oes De Landbouw Markt 38 19.30-20.00 uur ewedorp De Goede Verwachting Dijkstraat 2 19.00-19.30 uur Ivezande Verbeek Kerkplein 1 19.45-20.15 uur Sollicitaties schrifteliik aan: Fabriek Roosendaal, afdeling personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2 Mondeling: maandag t/m vrijdag van 8.00-12.15 en 13.15-17.15 u In verband met de uitbreiding van ons bedrijf vragen wfj voor de Elektrotechnische Afdeling enkele Voor deze funktie, welke in de dagdienst wordt verricht, is een LTS- diploma vereist, terwijl wij aan hen, die een voortgezette opleiding (bijv. V.EV. sterkstroommonteur) hebben gevolgd, de voorkeur geven. Een ruime praktijkervaring in het bewerken van diverse kabels is voor het goed vervullen van deze funktie onontbeerlijk. Tot de verdere taken behoort ondermeer het gedurende één dag per week begeleiden van de V.E.V. leerlingen bij de praktijklessen in onze bedrijfsschool. Genoemde funktionarissen moeten bereid zijn gedurende vakanties de in vier-ploegendienst werkende monteurs te vervangen. Brieven, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek de letters E.M. binnen 10 dagen te richten aan de Chef van de Afdeling Personeelszaken, Hoechst-Vlissingen N.V„ Postbus 65 te Vlissingen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechst A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van ca. 82.000 man en een wereldomzet van 8 miljard DM in 1968. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemicaliën. n.L kunstmeststoffen en andere anorganica, oplosmiddelen, kleurstoffen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein, aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost verschillende chemische bedrijven. De eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaatfabriek produceren reeds. De tweede fosforfabriek zal aan het eind van dit jaar gereed zijn. Een uit gebreid bouwprogramma is in voorbereiding. Meisje van zeventien,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 18