Cultuurplan Zeeland open voor discussie J. Sanders: 60 jaar Geen strikt lokale oplossing voor het concertzaalprobleem 4 DRIEVOUDIGE VERJAARDA G IN SEROOSKERKE VARKENSDAG IN SOUBURG BIJZONDER JUBILEUM HANSWEERT laar hl 1 PPT1 hPfl 1*111 OUD-BURGEMEESTER VERSLUIJS IN 0UD-V0SSEMEER BEGRAVEN Herdenking in raadsvergadering Bouw luxe flats aan boulevard te Vlissinfi[en PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 13 FEBRUARI 1969 Slot van pag. 1 Voorzieningen Al dew overwegingen brengen de commissie-cultuurplan tot een voor zichtige formulering van de conclu sies. Met klem stelt zij overigens wel en het zijn dezelfde overwe gingen die daar grond aan geven dat een cultuurbeleid in Zeeland .per definitie dynamisch zal moeten ziin. dat wil zéggen dat het beleid voortdurend adequaat zal moeten re ageren op de behoeften van het mo ment'. De conclusies die leiden tot een be paling van de noodzakelijke voorzie ningen zullen ook in het licht van de ze door de commissie zelf gemaakte heerkingen bekeken moeten worden. Het cultuurplan voorziet in een op somming per rubriek maar geeft daarbij als nuttige aanwijzing .De rubrikering blijkt niet altijd strikt te handhavende hedendaagse ont wikkelingen laten steeds meer een vervaging van de grenzen tussen de diverse kunsten zien'. MUZIEK De concert- on gehoorzaal to Mid delburg is verouderd. Er dient nog steeds volgens het cultuurplan een nieuwe accommodatie te komen maar daarbij moet rekening worden gehou den niet: belangen die aanzienlijk ver der gaan dan die van de Middel burgse bevolking alleen. De commissie acht een verschuiving van het muziekonderwijs van het kunstzinnige naar het creatieve vlak wenselijk en ook te verwachten. Voor de grotere Zeeuwse bevolkingscen tra als Middelburg. Vjissmgen, Tho len, Goes, Zierikzee. Hulst. Oost burg en Temeuzen zullen dan ook creatieve vrijetijdscentra nodig zijn zoals dat in Middelburg al planma tig bestaat voor het complex Ku1- per^ioort. •Men zal afmoeten \an hel systeem dat hij conventionele muziekscholen nogal eens is gevolgd: het aanpas sen van een bestaand groot pand. Centra als bedoeld eisen een eigen vorm. Daarbij moet bovendien wor den bedacht, dat zij een nog bredere functie kunnen vervullen doordat bepaalde ruimten kunnen dienen voor het geven van kleine concerten, voor het houden van exposities en voor het geven van voorstellingen in de zin van werkplaatstheater'. Onder het hoofdje .muziek' wordt voorts nog aandacht besteed aan de moderne ontwikkeling van de har monie- en fanfarekorpsen, waarvoor kadervorming van het grootste be laag wordt geacht. De commissie spreekt tenslotte de wenselijkheid uit van een verhoging van het rijksaandeel in de kosten van onderwijs en vorming en bepaalt de noodzaak van rijks steun bij de bouw van de volgens haar noodza kelijke centra. TOXEEL Het cultuurplan stelt ten aanzien van het toneel een interessant punt aan de orde: .op langere termijn zal bestudeerd moeten worden In hoe verre voor Zuidwest-Xederland een beroepstoneelgroep gewenst en mo gelijk zal zijn'. De volgende conclusies zijn niet min der interessant: .Eveneens op lan gere termijn zal in Zeeland een cen traal gelegen groot theater moge lijk in combinatie met een grote concertzaal gewenst zijn. De uitvoering van grote produkties zal daar een feit moeten kunnen wor den. Bij een bevolkingsaantal van 600.000 moet er rekening mee gehou den worden dat men dergelijke pro- dukties binnen de eigen streek moet kunnen bezoeken'. ,Op korte en middellange termijn zijn in Zeeland in grotere bevol kingscentra als Middelburg, Vlis- singen. Goes, Terneuzen, Tholen. Zie rikzee. Hulst en Oostburg miniatuur theaters nodig, mede gelet op de ont wikkelingen in het modern toneel. Deze theaters kunnen echter worden ondergebracht in een multi-purpose- projeci, waarbij de commissie ook denkt aan eventuele combinatie met jeugdsoclëteiten'. ,De bestaande streekschouwburgen moeten voortdurend worden aange past aan de erisen des tijds terwijl bovendien nagegaan moet worden m hoeverre de toneelaccommodatie van de dorpshuizen functioneel ge noeg is'. De commissie pleit voor een bege leiding van deze ontwikkeling door het aantrekken van kader voor to neel- en dramatische vorming ln en buiten schoolverband. Tevens dient WD-vergadering in Steenbergen .Er dient gezocht te worden naar een samenwerkingsvorm tussen het Zeeuws genootschap der wetenschap pen en alle kringen en verenigingen, die zich in Zeeland ot> het terrein derDe VVD houdt donderdag 20 februari historie, natuurwetenschappen eneen openbare vergadering in hotel Van inusea bewegen i xjlburg te Steenbergen. Ir W. P. van Er behoort een Zeeuwse .kunstroute'] der Laan, directeur van de tecrnische le komen waarin architectuur zowel dienst van het waterschap de Domme, als beeldende kunst zijn opgenomen, te Boxtel zal spreken over het onder-j e-_ gedacht aaii de expositie1 werp .Bestuurlijke problemen in West- iu-!Brabai"' Er wordt van beelden in de openlucht, i sea cn oudheidkamers'. i komst is 20 u Creativiteitscentra en dorpshuizen dienen ook ten dienste van de beel- dende kunst te staan en voorts zal j de mogelijkheid van een kunstnijver-1 heidsschool voor Zeeland onderzocht dienen te worden. BIBLIOTHEEK De commissie, die het cultuurplan heeft opgesteld, is van mening dat Zeeland in de provinciale bibliotheek een niet genoeg te waarderen insti tuut voor de beschikbaarstelling van wetenschappelijke literatuur heeft. .De voorziening van technische li teratuur en documentatie geschiedt door de technische bibliotheek Zee land eveneens met actieve medewer king van de pi-ovincie. Zeeland heeft echter nog een groot tekort aan open bare bibliotheken. De door gs in- gestelde commissie (advies) lecbuur- nvang van de bijeen- maatregelen voor het vullen van deze leemte. Een optimale bibliotheek voorziening zal echter pas bereikt zijn als alle bibliotheken in Zee land in één organisatorisch verband samenwerken. Een studie naar de op- GOES De rijksveeteelt voorlichtings dienst organiseert, in samenwerking met do varkenshouderijkern .Walche ren' op dinsdag 18 februari een var kenshouderijdag te Souburg. De dag begint met een bijeenkomst op het fok- en mestbedrijf van de heer J. Hermans te Souburg. Daarna wordt het mestbedrijf van de heer W. Vader bezocht. De koffietafel staat tussen de middag klaar in het Souburgse hotel ,Het Sloe De belangstellenden kunnen daar blij ven, want om half twee begint in liet hotel de middagbijeenkomst. Op die bijeenkomst houdt de heer .1. W, Sleumer een lezing over de resultaten van de varkenskem. De heer C. W. M. <»uiJl ,.aat uc uu- Backx is van plan de actuele onder- an een dergelijke bibliotheken- werpen op het gebied van de varkens gemeenschap wordt thans onderno- houderij te bespreken. Er is uiteraard men'. I ruime gelegenheid voor discussie ALGEMEEN j Het cultuurplan geeft ook aanbeve- vincïaal fnncrionaris voor de Zeeuw- de continuïteit*yan het archeologisch molenaarsknecht, 40 onderzoek ook voor de toekomst te verzekeren, dient een provinciaal ar-i -a t a mm -m stellingen dient een tweede functio- I ClX lil I V'V-'XX rXVA X X IX nans te worden aangesteld, die te- v w vens wordt belast met het organise ren van deskundige toelichting, on der andere ten behoeve van het on derwijs'. .Er zal jaarlijks een subsidie door de provincie c.q. door het in" te stel len cultuurfonds verstrekt moeten worden voor het aankopen van spe cifiek Zeeuwse voorwerpen'. WAARSCHUWING CULTUURPLAN: MIDDELBURG De beleidsnota van de Zeeuwse Culturele Raad, het dezer dagen verspreide cultuurplan, geeft met betrekking tot situatie en plannen van en voor de Middelburgse concert- en gehoorzaal enkele scherp omlijnde aanbevelingen. Onder het hoofdje .Noodzakelijke voorzieningen- formuleert de commissie die het plan heeft opgesteld: ,De concert- en gehoorzaal te Middelburg is verouderd. Er dient een nieuwe accommodatie tc komen maar daarhjj moet rekening gehouden worden met belangen die aanzienlijk verder gaan dan die van de Middel burgse bevolking. De concerten van grote symphomeorkesten komen in Zeeland onvoldoende rot hun recht: de accommodatie bestaat uit een te kleine zaal (Middel burg) of uit kerken. Er dient gestreefd te worden naar een concertzaal, waar goede symphonieconcerten gegeven kunnen worden. Gelet op dc Zeelandbrug en op de mogelijkheid van een vaste oeverver binding met. Zeeuwsch-Vlaanderen zou een dergelijke zaal de gehele pro vincie kunnen bedienen. Het plan pleit voor een onderzoek naar de mogelijkheden van een samen gaan van nieuwe concertzaal met een accommodatie voor de sector beel dende kunst. De commissie waarschuwt aanpassing, uitbreiding en nieuwbouw niet ,in Walcherse of zelfs strikt Middelburgse zin' te doen plaatsvinden aange zien dat in de toekomst wel eens een te enge oplossing zou kunnen blij ken te zijn. .Dit is gezien de eisen die aan het Zeeland van het jaar 2000 zullen worden gesteld een oplossing op te kleine schaal'. ,In het algemeen wil de commissie waarschuwen voor te lokaal gedachte oplossing (waar bij niet alleen gedacht wordt aan de sector muziek, red.). Te iijn welis waar begrijpelijk vanuit het verleden, maar zullen in de toekomst te wei nig aangepast blijken te zijn aan de eisen van dan'. Elders zegt dezelfde commissie-cultuurplan nog: ,Op langere termijn zal in Zeeland een centraal gelegen groot theater mogelijk in combinatie niet een grote concertzaal gewenst zijn. waar grote produkties mogelijk worden.' De commisie geeft hier zeer duidelijk mee te kennen het concertzaal probleem bepaald niet van een gemeentelijke maar veel eerder van een regionale of zelfs provinciale .oplossing' te wllen voorzien. Zeer grote belangstelling OUD-VOSSEMEER Onder zeer gro te belangstelling is woensdagmiddag het stoffelijk overschot ter aarde besteld van de deze week overleden oud-burge-j meester van Oud-Vossemeer, mr. J. J. Versluijs. 's-Morgens was de overledene herdacht tijdens een bijzondere bijeen-: komst van de gemeenteraad. Wethouder A. M. van Engelen, die als loco-burge-i meester het woord voerde, wees c grote sympathie, die de bevolking oud-burgemeester toedroeg. De sympa thie, die een direct gevolg was van wat spreker lhet bnrgervadérlijke' en het grote gevoel voor humor, waarmee hij optrad. Kenmerkend was ook de afwezigheid van ambtsketen en voorzittershamer tij dens de vergaderingen van de gemeen teraad. Een andere dunk van zijn we zen was de gave te luisteren. cDon wan neer hij sprak was het ook bijzonder ter zake dienende', aldus de wethouder. De heer Van Engelen verklaarde met dankbaarheid te kunnen terugzien op de tijd, dat hij met de overledene mocht! samenwerken. De heer P. W. C. van; Westen noemde de overledene een be-1 scheiden figuur, die op de achtergrond1 bijzonder veel werk verzet heeft en on der meer ijverde voor de samenwerking op kerkelijk gebied. De bijeenkomst werd met enkele minuten van stille her denking besloten. De rouwdienst werd gehoaen in de ge reformeerde kerk, waarbij onder andere de commissaris der koningin mr. J. an Aartsen, verschillende burgemees ters en oud-burgemeesters en vertegen woordigers van plaatselijke besturen, kerken en verenigingen aanwezig wa ren. De plaatselijke predikant P. van Dijk sprak naar aanleiding van psalm 130. Op weg naar de begraafplaats maakte de stoet een omweg langs het gemeen tehuis,' waar enige tijd werd gepauzeerd, j De baar werd gedragen door leden van de gemeente- en kerkeraad der gererfor-1 meerde kerk. Er waren tientallen bloemstukken. Naar de wens van de overledene wenden aan het graf geen toeep raken gehouden. Medaille orde Oranje-Nassau HANSWEERT Veertig jaar is rie heer J. M, Sanders molenaars knecht bij de graanhandel ln 't An ker te Schore. Een lange tijd, voor al als men bedenkt dat de heer Sanders al twintig jaar molenaars knecht was, vóór hij in 1929 bij de Firma In 't Anker in dienst trad. Ais dank voor deze laatste 40 jaar trouwe dienst kreeg de lieer San ders woensdagmiddag uit hanen van de burgemeester van Kruiningen de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Dit ge beurde in het huis van de heer San-1 ders te Hansweert. Het was een be scheiden bijeenkomst, Sanders en z'n vrouw hebben het niet zo op al die ophef. Als zoon van een molenaar werd de j heer Sanders in 1897 in Sluis geboren.j Daar leerde hij het werk op ae stan-i daartmolen van zijn vader. .Met m'n! twaalfde jaar draaide ik al alleen op| die molen'. Toen hij dertien was ging hij naar Hoedekenskerke, waar hij 1, jaar lang op de stenen molen heeft ge werkt. De jeugdige Sanders was in he' begin zeer tevreden met een vergoe ding van een rijksdaalder per week. Na Hoedekenskerke ging hij naar 's- Gravenpolder, vandaar naar Leerdam en in die plaats maakte hij kennis met een machinale molen, een aardig nieuw tje voor die Lijd. Van Leerdam naar een molen op Noord-Beveland, toen naar België en op 11 februari 1929 begon hij bij In 't Anker. ,Ik kwam toen te voet uit Hoedekenskerke, want ik had nog geen huis in Schore. Dat was een tocht van meer dan twee uur. Er lag, op de dag dat ik begon, ruim 40 centimeter sneeuw. Een paar dagen later vroor het 23 graden'. SEROOSKERKE Nellcke, Arie en; •fan Lenselink, een drieling uit Seroos-1 kerke, zijn vandaag jarig. Ze hebben nu de respectabele leettyd van tien jaar.' In die tien jaren zijn ze opgegroeid tot een vrolijke en bovendien muzika le drie-eenheid. Het gezegde zoals de ouden zongen, piepen de jongen' gaat ook in dit gezin gedeeltelijk op. Moe der Lenselink, opgeleid in het muziek korps Klaaswaal, bracht haar liefde voor de muziek door middel van de trom pet over op haar vyf kinderen én haar man. Nellcke oefent duchtig op de bu gel. de twee jongens roeren de trom- mei evenals Maartje (een oudere doeh-| ter) en Elma (ook een oudere dochter) bespeelt de oor. Alles wat moeder doet is goed en dus oefent vader ook op do trompet. Bovendien is er in huis oen drumstel en een orgel. .Als er bij ons thuis wordt geoefend mei een paar jongens van de muziekvereniging EMM. vertelt vader Lenselink .dan is het al tijd heel gezellig, maar zachtjes gaat' het niet'. ,Drie is teveel' gaat bij de familie Len- selink niet op. Natuurlijk geven drie kinderen tegelijk een hoop werk. De vindingrijkheid van de familie kwam in de eerste jaren wel van pas. Zo heeft pa (die nu een landbouwwerkluigenbe- drijf heeft) een beweegbare waslijn van ongeveer zestig meter lengte geconstru eerd. Drie kleine kinderen van een bord-| je te eten geven is haast een onmoge lijke opgaaf en dus werden de oude! zuigflessen omgebouwd voor het meer; vastere voedsel. .Nu is het niet meer, lichamelijk vermoeiend maar geestelijk' vertelde moeder. ,Als ze thuiskomen wil-1 len ze allemaal iets vertellen en het, liefst allemaal tegelijk. De één nog har der dan de andere' De twee jongens trekken het meest! met elkaar op. Logisch want als je tien jaar bent. dan speel je als jon-i gen niet teveel meer met je zusje.! Nelleke is een echte dierenvriendin.' .Ze loopt rustig naar een valse hondj waar ik bang van ben', zei de heer! Lenselink. .en het gekke is dat hij haar dan nog niets doet ook' Toch is eze dierenliefde voor haar haast fataal geworden. Vorig jaar viel ze bij het vlinders vangen in de tuin met raar buik op een uitstekend stuk betonijzer. Ze werd echter in het ziekenhuis weer helemaal opgelapt en nu is ze de vro lijkheid zelve. Tien jaar geleden aan schouwden ze het levenslicht in Mid delburg. .Gewoon thuis' vertelt mevrouw Lensölmk, .want we wisten niet dat het j er meer dan een zou worden. Dokter Prumau heeft het echter prachtig ge daan en ook in de weken daarna heb-l ben we ontzettend veel steun van hem gehad' Het is nu tien jaar geleden en vandaag is het in huize Lenselink een drievoudig feest. (FotoPZC) V LISSIN GEN - De NV bouwbedrijf levard De Ruytcr in Missingen. Don derdag 20 februari zal de officiële eer ste paal voor het complex worden ge heid, maar waarschijnlijk gaal men al eerder aan het heien. Het gaat hier om 85 luxe flats (bouw prijs tussen de 50.000 en 60.000 gulden per flat), die zullen verrijzen op dc plaats waar vroeger de kazerne stond, liet complex heeft rijf bouwlagen, waarvan de onderste drie zullen bestaan uit garages en bergruimten. De flats worden gebouwd In opdracht van het Algemeen Mijnwerkersfonds te Heer len; architect is P. Götzen te Middel burg. wy werden diep bedroefd door het plotseling overlijden, ten gevolge van een auto-ongeluk, van onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante WILHELMINA POELMAN Zij was 42 jaar oud. Yérseke: D. Poelman J. Poelman-van Liere Wemeldinge: H. Poelman B. Poelman-Kole Dignus De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 15 februari, om 1 uur. op de algemene begraafplaats te Yerseke, vanuit verenigingsgebouw de Haven, Dreef 1. JANNIS DE BIE Wij verliezen in hem een goede en gewaardeerde Ouderraad, oudercomrhissie en personeel openbare lagere scholen en openbare ulo gemeente Kortgene. De heer Sanders beschouwt zichzelf vakman. Dal is hij niet zomaar gewor den. ,Je bent pas vakman als je veertig bent', zeg't hij fel. ,Pas dan heb je al les goed onder de knie. Als je twintig i bent weet jc glad niks. Met je veertig ste heb je routine. Ais de motor niet! goed loopt, hoor ik dat direct. Ik werk op mijn gehoor'. En a.Ls he.t werk ach-, terraakte, doordat een motor eens nietj zo goed liep, vond de heer Sanders helj zonde van de tijd om tussen de middag uitgebreid te gaan eten. Dan at hij terwijl hij werkte. Want nooit heeft, hij mensen laten wachten. Liever werkte hij 's nachts door. Zo was hij, vele jaren geleden, om een uur of één 's nachts aan het draaien, toen de drijfriem van de motor eraf liep. De molen werkte toen nog op een zuig- gas-motor. Het was direct een enorme ravage. Het licht viel uit, en op han den en voeten kroop de molenaars-, knecht naar de machine om de gas-1 kraan dicht te draaien. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, in de hope des Eeuwigen Levens, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader, behuwd- en grootvader MARINUS VADER echtgenoot van Jannetje van Moolenbroek op de leeftijd van 68 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Middelburg J. Vader-van Moolenbroek C. W, Vader S. Vader-de Blaeij Janny Adrie W. C. Vader W. C. Vader-de Nood Rinus Tannie Corné Ronald Middelburg, 12 februari 1969. Vlissingsesingel 48. De teraardebestelling zal DV plaatsvinden op zaterdag 15 februari, vertrek van het sterfhuis om 11.30 uur. Geen bloemen. Terneuzen Oost-Souburg Met diep leedwezen ge ven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer J. DE DIE voorzitter van de kerkeraad. Wij zullen zijn trouw en toewijding dankbaar blijven gedenken. Namens de Doop- gezinde gemeente Goes, de kerkeraad. Goes, 11 februari 1969. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze ge liefde zwager en oom, de heer MARINES VADER M i ddelburg-Goes Familie Van Moolenbroek 12 februari 1969. Onderbroek De oude heer In 't Anker, de vader van' de huidige baas, kwam gekleed in zijn j onderbroek nerveus het huis uitren-] nen om te zien wat er aan de hand was. i ,Ga maar weer w-eg', nep Sanders hem' toe vanachter de machine. ,Een uur la ter draaide de zaak weer', vertelt hij nu trots Hij beschouwt het werken in het vele stof van de malende machines beslist niet als ongezond. ,lk doe dat nu al zes tig jaar en ik voel me er nog fit bij'. Inderdaad, men ziet hem zijn 72 jaar niet aan. Hij heeft, het langer volge houden dan de maalmacbines. .Hier bij In 't: Anker heb ik er twee versleten'. Op de foto: J. M. Sanders (72) voor het, bedrijf, waar hij nu al 40 jaar werkt.; (Foto: PZC). Examens De niet geringe hoeveelheid werk bij het bedrijf van In 't Anker be viel de toen 32-jarige molenaars knecht best. .Vu trouwens nog. want hoewel liij gepensioneerd is, komt hij nog halve dagen helpen. ,\Vant als je zo maar hele dagen thuis zit, wordt je ziek. Ik werk nu niet meer voor het geld. want daar heb ik ge-; lukkig geen gebrek aan'. De heer J, Ferket uit Sint-Jansteen r j j 3laagde te Utrecht voor het examen V 66.1 UJ6YR'v0-n de landelijke organisatie tot uit- 1 beelding slachtoffers De heer Ferket ls bestuurslid van de plaatselijke af deling van de EHBO Mejuffrouw C. A. C. Rovers te Goes; Slaagde voor het diploma welfareleid- s ter-boa Igh e i dsth-erapeu te Aan de rijksuniversiteit te Leiden isl feslaagd voor het semi-artsexamen de I eer W. A. Veenhoven uit Middelburg. Met droefheid geven wij kennis, dal heden te Ber gen op Zoom in het ziekenhuis .Lievensberg', ln de ouderdom van ruim 92 jaar. is overleden, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LEONARD ANTON BLINDENRACH weduwnaar van Wilhelmina Picternclla Bolle, oud-ontvanger der gemeente Amsterdam Oostvoorne: M. J. Adriani Sint-Maartensdijk: W. L. Bllndenbach H. W F. Bllndenbaoli- Korteweg Driebergen: P. J. A. Adrian) I. Adriani-van Herk Amstelveen: W. L. van der Steen-Adriani W. J. van der Steen 's-Gravenhage: J. B. Blindenbach A. Blindenbach-Ringers Best (N.-Br.): P. C. Blindenbach P. M. Blindenbach-Pilaar Vancouver (Br. Columbia): L. A. W. Blindenbach Sint-Maartensdijk: J. A. Blindenbach En achterkleinkinderen Tholen, 11 februari 1969 Rusthuis ,Ten Anker' Correspondentieadres: Sint-Maartensdijk, Markt 40 De begrafenis zal plaatshebben te Haamstede op zaterdag 15 februari. Vertrek van het RTM hotel Hogezoom om 1.00 uur nm Heden overleed plotse ling onze geliefde broer, zwager en oom WILLEM GIJSSEL op de leeftijd van ruim 67 jaar. Namens de familie Gljssel Wemeldinge. 12 februari 1969 Oude Polderweg 4 Dc begrafenis zal plaatsvinden op maan dag 17 februari om 13.30 uur op de alge mene begraafplaats te Wemeldinge. Vertrek herv. kerkelijk cen trum om 13.00 uur. Heden overleed, tot on ze grote droefheid, ge heel onverwacht, mijn geliefde, zeer zorgza me man en onze lieve vader, behuwd- en grootvader IZAAK BASSIE op de leeftjjd van 67 jaar. J. A. Bassie - Vader Arnhem J. Bassie A. Bassie - de Vries Middelburg: P. Bassie W. Bassie - Francke En kleinkinderen Middelburg, 11. februari 1969 Noordweg 25 De begrafenis vindt plaats vrjjdag 14 fe bruari, om 12.30 uur, op de algemene be graafplaats te Middel burg. Met leedwezen geven wy kennis van het plotseling overlijden van de heer WILLEM GIJSSEL in leven voorzitter van onze vereniging. Namens varkenshou dersvereniging .Helpt elkander'. Het bestuur. Heden overleed plotse ling. tot onze droef heid, onze beste zwa ger cn oom IZAAK BASSIE op de leeftijd van 67 jaar. Middelburg: J. A. Vader P. Vader - de Visser A. C. Vinke - Vader J. C. Vinke wed. C. A. de Plaa- Vader wed. F- S. Jozïasse- Vader A J. Wi'elemaker- Vader A. Wielemaker A, J. Vader J. Vader - de Visser Nichten en neven PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PZC Vrijdagmiddag 2 uur VERS PAARDEVLEES Boterplein - Missingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 4