Grote 3 achter Bonn BREUK DREIGT IN REGERING ISRAËL Thoolse brugbouw 2 maanden op gang Na interview premier Esjkol VERMOEIDE ASTRONAUT BEKORTTE PROGRAMMA Noord-Vietnam: onvoorwaardelijke aanvaarding eisen Vandaag in de krant... Alleen lezing en opening van foto tentoonstelling dregd Politie man lag in ziekenhuis e - Zelfde politiek yevraayd BULGARIJE BEPERKT ROKEN: Alleen met schriftelijke toestemming van niet-rokers STEIGERS VOOR BOUWKUIPEN KLAAR Verbinding in begin '71 klaar 212e jaargang no. 35 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE. VLISSINGSE, GOESE. BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN prijt 37 c» per m i W. de Paster. Hooldred. Merkt 51, tel. 7651 (t> s nctf. 214 I tarief. Kleine C. A. de Kok. red. 2078/3169, dv. (max 3 re9ela) Dinsdag 11 februari 1969 Nederlanders vaak naar kruidendokter en magnetiseur Pagina 7 Na beperkende maatregelen Oost-Duitsland: BONN-BERLIJN (AFP-DPA) De Westduitse beslissing om het federale parlement dit jaar weer in West-Berlijn bijeen te laten komen Is genomen na overleg met de drie; geallieerde mogendheden in het ka-1 der van hun verantwoordelijkhe den Jegens Berlijn. Dit staat in een1 gemeenschappelijke verklaring die de regeringen van de Verenigde Staten, Engeland en Frankrijk maandag hebben uitgegeven over de maatregelen die Oost-Duits land heeft genomen ter beperking van de toegang tot West-Berlijn. JERUZALEM-NEW YORK AFP) Uitlatingen van de Israëli sche premier Levi Esjkol in een interview met het Amerikaanse blad .Newsweek' dreigen tot een breuk in het Israëlische kabinet te leiden. De nationalistische centrum-liberalen hebben een motie van wantrouwen ingediend, die vandaag (dinsdag) door het parle ment zal worden behandeld, terwijl ook de ,Gachal'-partij (alge mene Zionisten) en de Nationale Religieuze Partij scherpe kritiek hebben geleverd op het interview. De geallieerden leggen er de nadruk op dat de federale volksvertegenwoor diging reeds bij eerdere gelegenheden in Berlijn bijeen is geweest zónder dat dat moeilijkheden gaf. ,De drie regerin gen menen dan ook dat de Oostduit- se bekendmaking van 8 februari noch gerechtvaardigd is. noch verenigbaar met het feit dat de Sowjet-Unie en niet Oost-Duitsland verantwoordelijk is voor de vrije toegang tot Berlijn voor per sonen en goederen. De drie regeringen; hebben kortgeleden de Sowjet-Unie aan; deze verantwoordelijkheid herinnerd. Hun standpunt is niet veranderd'. al-J dus de verklaring. Op een kabinetsbyeenkomst, waaraan premier Esjkol om gezondheidsredenen niet deelnam, verklaarde minister zon der portefeuille, Menahem Beigln maan dag, dat de .uitzonderlijke ernst' van de zaak een gevolg is van het feit, dat Esjkol ten onrechte namens de rege ring sprak. Hij (Beigïn) wist in ieder geval nergens van. Premier Esjkol had volgens het inter view in .Newsweek' te kennen gegeven; dat hij bereid is een groot deel van de door Israël tijdens de J FRANK BORMAN IN ONS LAND: Opperbevelhebber De opperbevelhebber van de strijd-, krachten van het Pact van Warschau,' de Russische maarschalk Iwan Jakoe-j bowski, is maandag in Oost-Berlijn aan-j defensie, generaal Hoffman en; maarschalk Kosjevoi. opperbevelhebber; van de Russische troepen in Oost-i Duitsland. Een woordvoerder van de: Russische ambassade zei. dat de komst, van de opperbevelhebber in verband staat met ,de huidige situatie'. Reizigers, die maandag uit West-Duïts- land in West-Berlijn aankwamen, heb ben gezegd dat de Oostduitse grens- Soston een scherpe controle op de iden- teit van de reizigers uitvoeren. Rei zigers moesten uit hun auto's stappen opdat vergelijking mot hun foto's in de paspoorten onder felle schijnwerpers voor de Oostduitsers mogelijk werd. De beperkende maatregelen voor militairen en leden van de Bondsdag gaan. als gemeld, 15 februari in. De Westduitse regering ziet in de Oost duitse maatregelen geen aanleiding, het houden van de presidentsverkiezingen in West-Berlijn af te raden. Dit deelde regeringswoordvoerder Diehl maandag mee na een gesprek tussen kanselier Kiesinger en minister van buitenlandse zaken, Willv Brandt. Parlementsvoor zitter Von Hossel, die het laatste woord heeft inzake tijdstiD en plaats van de verkiezing, zal overigens nog met Kie singer en Brandt overleg plegen. Astronaut ASTRONAUT Frank Borman heeft het programma, dat tydens zijn bezoek aan ons land zou worden afgewerkt, moeten bekor ten: hy is oververmoeid (pag. 1). Nieuw boek VAN DE HAND van dr I. de Jong, directeur van het rijksinsti tuut voor oorlogsdocumentatie is een nieuw standaardwerk ver schenen: ,Het. Koninkrijk der Ne derlanden in de tweede wereld oorlog' (pag. 3 en 9>. Onderzoek IR J. BOSMA, voorzitter van het Verbond van Nederlandse Onder nemingen, is voorstander van een grondig onderzoek naar economi sche machtsconcentraties in ons land (pag 7). Gekanteld EEN GEKANTELDE tankauto heeft maandag een stuk reling van de Zeelandbrug vernield en voor flinke ravage op de rijbaan gezorgd (pagina 2). Rotterdam EEN KERNPUNT in de Zeeuwse reacties op het Rotterdamse plan- 2000 is de visie, dat deze nota be sproken moet worden in het zee haven-overlegorgaan Z-W-Neder land (pagina 2). Binnen- en buitenlands nieuws: pag. 1, 3 en 7 Zeeuws: pag. 2, 4 en 5 Sport: pag. 6 Radio-tv: pag. 11 Financieel nieuws: pag. 13 DEN HAAG (GPD) ,Zou het wel lukken?', vroeg maanastro- naut Frank Borman aan Haag- sche Courant-directeur A. G. Sythoff en hij bekeek een ogen blik de natte spons waarmee hij de openingshandeling van de kleurenfototentoonstelling over ruimtevaart zou openen. Het lukte uiteraard. In de schijnwerpers werd een foto van het maanoppervlak zichtbaar. ,U heeft het kennelijk meer gedaan', zei de heer Sythoff. Als .beloning' kreeg de commandant van het ruimte schip dat rond Kerstmis een ge slaagde vlucht om de maan maakte, een kristallen bol, waarbinnen een maan is uitgeslepen. De opening van deze fototentoonstel ling in het Haagse congresgebouw werd bijgewoond door koningin Ju liana. premier De Jong, een aantal ministers, vele autoriteiten en ruim tevaartdeskundigen. Met een lezing voor genodigden was dit het enig overgebleven programmapunt van het tweedaagse bezoek dat kolonel Frank Borman met zijn gezin aan Nederland brengt. Borman voelt zich .niet lekker'. Hij klaagt over maag- en darmstoornissen, iets waar hij bij zijn ruimtevlucht ook last van had. Volgens mensen uit zijn omgeving s de astronaut oververmoeid Van zijn Europese trip heeft hij be zoeken aan Londen, Parijs en Brus sel al voltooid, maar het dreigt nu te veel voor hem te worden, Voor zijn vertrek naar Bonn geeft hij vanmorgen nog een persconferentie. Geen champagne Tijdens de lezing en de bezichtiging van de tentoonstelling wist Borman zijn vermoeidheid echter voortreffe- lyk de baas te blijven. Wel liet hy de champagne staan, maar de ma nier waarop hij koningin Juliana toelichting gaf b(j de ruim 250 fo to's dwong groot respect af. Voordat Frank Borman de tentoon-" stelling had geopend, had hij zich in de lezing en een toelichting bij de film over de vlucht van de Apol- lo-8 doen kennen aLs een bijzonder humoristisch mens. Toen de film de vernietiging van de trappen van de raket toonde zei hij: .gelukkig kon den we die explosie vanuit onze ca bine niet zien'. Over de aanblik van de maan: ,dit ziet er uit als vele delen van Texas". Over de gewicht loosheid: ,het had één voordeel, we lieten niet. veel dingen vallen', en: ,11c ben geen goed zwemmer als lijkt dat hier wel zo'. Joegoslavië niet bij top in Moskou BELGRADO (AFP) Joegoslavië zal xtegenwoordigd zyn op de ,top- j lrtij.l ge- Dlt heeft, naar van gezaghebbende zij de is vernomen, het Joegoslavische re geringshoofd, Mika Spiljak, meegedeeld aan de secretaris van het centrale co mité van de Hongaarse communistische pari ij Bewa Eiszkoe tijdens besprekin gen die van 5 tot 9 februari in Boeda pest werden gevoerd. Ook een moraal: .Lovell, Anders en ik hopen dat onze vlucht zal bij dragen tot een vreedzaam naast elkaar bestaan van de mensen'. juni-oorlog bezette Arabische gebieden terug te geven. ,Op vrijwel alle punten nemen wij een soepel standpunt in, maar wij zullen nooit afstand doen van Jeruzalem en de heuvels van Golan', waren zijn woorden. Esjkol gaf in vier punten een verdere verduidelijking van het standpunt van zijn regering: 1. Israël eist .geenenkel deel van het bezette gebied op de westelijke Jordaanoever op, maar de Jordaan moet een veilige grens worden'; Israël heeft .geen enkel verzoek gedaan met betrekking tot de de- militarisatie van Sinai' (zoals be kend heeft president Nasser van Egypte verklaard dat hij op dit punt geen enkele concessie wil doen'; Israël kan de Palestijnse vluchte lingen niet terugnemen, maar is bereid 40.000 vluchtelingen schade vergoeding te betalen of land vooi hen te kopen in de aangrenzende landen; Mocht Jordanië een Middellandse Zeehaven willen, dan is Israël be reid in Haifa of Asjdod havenfa ciliteiten te verstrekken. Lindbergh En niet in de laatste plaats: iedereen zegt dat wij een grote prestatie heb ben geleverd. Maar als ik het gelijk met de beroemde vlucht Lindbergh, dan moet ik zeggen dat ik voor die man grote bewondering heb. Zijn vlucht over de oceaan was voor een groot deel een persoonlijke prestatie. Aan onze vlucht hebben duizenden mensen meegewerkt'. Na zijn lezing bood de burgemeesti van Utrecht de astronaut een zilve ren miniatuur van de Domtoren aan met de uitnodiging om hem eens te komen bestijgen. Hij is ongeveer net zo hoog als uw raket', aldus de Utrechtse burgemeester. Palestijnen Esjkol onthulde voorts dat hij minstens zes maal op de westelijke Jordaan oever had gesproken met Palestijnse leiders. Zij hadden verklaard dat zij met koning Hoessein van Jordanië en president Nasser van Egypte zouden gaan praten. ,Dit hebben zij gedaan', aldus Esjkol, .maar zij zijn met lege handen teruggekeerd'. De Israëlische premier verklaarde nogmaals met na druk dat hij overal en op elk tijdstip met Nasser van gedachten wil wisselen. Esjkol verwierp net plan van vijf pun ten van Nasser. .Terugkeer flaar de toestand van vóór juni 1967 is onmo gelijk', zo zei hij. Het kabinet van de minister-president heeft maandag in een communiqué ver klaard dat de premier ,in de door hem goedgekeurde tekst van het Interview' niet over de toekomst van Cfsjordanlë had gesproken. De zinsnede dat Israël verder ,geen enkel deel van het bezette (Zie slot pag. 7 kol. 3) OPNIEUW EEN PSYCHOPAAT ONTSNAPT GRONINGEN (ANP) Kort na j acht uur maandagavond is in Am sterdam een derde psychopaat, af komstig uit het Dr S. van Mesdag asiel in Groningen, ontsnapt- Het is de 41-jarige G- A. I., die, nadat hij op familiebezoek in de hoofd stad was geweest, op de Prins Hendrikkade in Amsterdam aan zijn bewaker-begeleider wist te ontsnappen. Volgens de hoofdstedelijke politie be treft het hier een .zwaar geval'. Direct nadat de begeleider alarm had gesla gen, heeft de Amsterdamse politie zowel de recherche als de geüniformeerde po litie Ingezet. Tot nu toe nog zonder re sultaat. Het signalement fan de ontsnapte luidt: lang 1,79 meter, donkerblond haar, hoog voorhoofd, blauwgrijze ogen, tatouering op beide armen. Hij was gekleed in een grijs kostuum, wit overhemd met rode zelfblnder, een beige sportcoat en een wijnrode sjaal. Vermoedelijk draagt hij ieen bril. Er is vorige week een rap port naar bulten gekomen ■Wgff, .uitgelekt' zegt men in Rot- terdam waaruit blijkt, dat de havendeskundigen van die gemeente voorstander zyn van havenaanleg op Voome-Put- ten, van industrialisatie in een deel van de Hoekse Waard en op het eilandje Tien Gemeten. Nu, dat is geen nieuws. In Rotterdam trekt men zich van de I rest van Nederland niets aan, men gaat er zijn eigen gang, het blijkt uit offi ciële of uit .uitgelekte' rapporten; ze hebben stuk voor stuk dezelfde teneur. Weliswaar hebben b cn w van Rotter- i dam direct een aantal slagen om de arm gehouden, toen het laatste stuk naar buiten kwam. maar ook dat ls niets nieuws. De tactiek van Rotterdam Is het afgelopen jaar zo vaak gedemon streerd, dat men het allemaal wel tevo ren kan voorspellen. Een beetje overda dig in dit verband schijnt ons met name de boosheid, die de burgemeester van Rotterdam bij zulke gelegenheden al tijd weer opvoert. Zo in de geest van: .Hoe is het toch mogelijk dat men ons niet vertrouwt!' Dat hoeft voor Zeeland echt niet meer. Laat de heer Thomassen maar gewoon zeggen, dat men in Rot- terdam doorgaat rnet de eigen plannen en daarbij probeert zoveel mogelijk van die plannen te verwezenlijken. Dat is een goed recht van Rotterdam. Zoals het óók een goed recht is van anderen de .opvatting te huldigen dat de Rotterdam- ,se plannen niet juist zijn, maar dat er I voortreffelijke alternatieven zijn aan te wijzen. ftunthjx WENEN (RTR) In Bulgarije, één van de belangrijkste tabak produ cerende landen van Europa, geldt- sinds enige tyd een bepaling, dat in een bedrijf tijdens het werk alleen mag worden gerookt als de niet-rokers daarvoor schriftelijk toestemming hebben gegeven. Ook al maakt slechts één personeelslid bezwaren, dan mag er niet worden gerookt. Voor plaatsen waar ook zwangere vrouwen of zogende moeders werken, geldt een absoluut rookverbod. De autoriteiten hebben deze regeling af gekondigd, omdat zij vinden dat een rokerige atmosfeer ook gevaarlijk is voor de gezondheid van niet-rokers. ENSCHEDE (GPD) Terwijl het stoffelijk overschot van de 69-jarige i heer A. Timmerman al een halve dag in het ziekenhuis lag, dregden politie en' brandweer vrijdagmorgen in een opgra ving tussen Enschede en Oldenzaal, omdat men vermoedde dat de man daar was verdronken. Door een vergissing bleef familie onkundig van het feit dat de gezochte was overleden en zijn stoffe lijk overschot naar het ziekenhuis ver voerd. Donderdagmiddag viste de heer Tim merman in een van de oude afgravin gen. Hij werd op de oever onwel, waar na een andere visser een arts te hulp riep. Die liet de man, die op dat mo ment hoogstwaarschijnlijk al was leden, naar het ziekenhuis brengen. Daar meende men. aangezien een arts was geraadpleegd, dat de familie was gewaarschuwd. De arts meende dat het ziekenhuis dat zou doen. Toen de fami-; he 's avonds ongerust werd en de po-j lietie inschakelde, werd 's nachts meti lampen in de omgeving van de afgra-j vingen gezocht en daarna ook nog hij; andere visplekjes in Twente, waarna tenslotte zondagmorgen werd gedregd.j Iemand, die vroeg wat men aan het; doen was, bracht enslotte opheldering door te vertellen dat de gezochte de dag tevoren al naar het ziekenhuis was gebracht. ilZIEARE REGENVAL OP BALI DJAKARTA (ANP) Veertig mensen zijn om het leven gekomen en acht ern stig gewond door een grondverschuiving, die veroorzaakt werd door hevige re genval in het Balinese dorp Djakoela Boeleleng en waarbij dertig hulzen wél den verwoest. Dit meldde het Indone sische persbureau Antara. ,Nhan Dan' over einde Vietnamese oorlog Hardere houding bij gesprek in Parijs? HONGKONG (AP) Het off! ciële Noord Vietnamese communis tische dagblad heeft maandag ge zegd dat de Verenigde Staten .on voorwaardelijk' alle vroeger door de communisten gestelde eisen: moeten aanvaarden, als het landj een einde wil maken aan de Viet-1 namese oorlog. De eisen die gesteld werden, waren de zelfde als de communisten nu al enkele maanden herhalen, maar het feit dat; er maandag nadruk werd gelegd op een onvoorwaardelijke aanvaarding van de: eisen, is een ontwikkeling die een ver-' strakklng van de onderhandelingsposi- :tie bij de Parijse besprekingen belooft. |ln het commentaar in het blad .Nhan Dan' werd in bijna iedere alinea de na- I druk gelegd op het woord .onvoor waardelijk'. ,De Amerikaanse regering', .aldus .Nhan Dan', ,ziet niet fn dat er I één en slechts één manier is om een einde te maken aan de oorlog com plete en onvoorwaardelijke aanvaarding van de rechtvaardige eisen van de De mocratische Republiek Vietnam en van het Nationale Bevrijdingsfront'. De Verenigde Staten moeten: hun agressieoorlog in Zuid-Vietnam on voorwaardelijk stoppen: onvoorwaar delijk alle Amerikaanse en satelliet- troepen terugtrekken: onvoorwaarde lijk alle Amerikaanse bases en instal laties in Zuld-Vtetnam verlaten en agressie en oorlogsdaden in de gede militariseerde zone beëindigen: on voorwaardelijk het Vietnamese volk toestaan om zelf zonder interventiee van buitenaf al hun interne proble men te regelen. Het is overigens duidelijk, dat Rotter dam het in de nabije toekomst enorm moeilijk zal krijgen wü het zijn plannen kunnen verwezenlijken. Tijdens de interpellatie-Nypels op 12 december van het vorig jaar in de tweede kamer is immers héél duidelijk van de kant van de regering gezegd, dat men bij het re geringsbeleid uitgaat van de tweede no ta ruimtelijke ordening en van het rap port van het Overlegorgaan en dat er jgeen reden is op dit ogenblik dit beleid te veranderen. Minister Schut zei letter lijk: .De regering zal niet fundamenteel afwijken van de bestemming als agra risch gebied van Voorne-Putten en Hoekse Waard. Mocht zij een anders 'opvatting nodig ach ten. dan gebeurt dat pas na tijdig overleg met de kamer'. Bo vendien wordt er. zo als men weet, allerlei (gestudeerd in de werkgroepen, die mi nister Bakker heeft ingesteld en die nauw samenwerken met het Overlegor gaan, Het ls door dit alles duidelijk, dat de tijd voorbij is, waarin Rotterdam naar hartelust zelf zijn plannen kon maken en die plannen kon verwezenlij ken na enig overleg met buurtgerneen- ten. Het ligt nu allemaal op een ander niveau. Er is daarom ook geen enkele reden om hard te schrikken van de Rotterdamse projecten: ze worden wel ergens opgevangen en bovendien heeft de regering het laatste woord heel na drukkelijk aan de kamer gegeven, vo rig jaar december. Daarop mag en moet worden vertrouwd. Er is echter één maar aan dit alles verbonden. We moeten er namelijk jaan toevoegen: .maar Zeeland vooral zai jop zjjn qui vive moeten zijn!' Het is im mers duidelijk, dat op zeker ogenblik op regeringsniveau een keus zal móe ten worden gedaan, een keus over de richting waarin men de toekomstige haven- en industrieontwikkeling in ons land wil sturen. Rotterdam heeft daar- Ivoor het is vorige week gebleken een reeks van mogelijkheden voorge kookt. het kan met voorstellen komen. De vraag is nu: heeft Zeeland ook aller lei in portefeuille Het is natuurlijk wel fraai om hier iedere keer weer uit te roepen, dat Zeeland het overloopgebied moet zijn voor Rotterdam, maar daar schiet men niets mee op als er niet een reeks plannen a la Rotterdam klaar liggen, waaruit blijkt, dat Zeeland deze overloopfunctie éankan. Dit gewest is namelijk spoedig aan het eind van bepaalde latijnen: hier en daar kan nog wat in het Sloe ge beuren, maar als er niet wordt uitgebreid, zal men eigenlijk vrij snel uitverkocht kunnen raken. Waar zijn de plannen voor Ossenisse? Of heeft men a! een gedachte over Saaftinge? Is wellicht definitief gekozen voor het Reimerswaalplan Hoe is het met de uitbreiding van het Sloe: gaat men daar nu onverbiddelijk mee verder, althans op papier? Hoe is het met de plannen voor een binnenvaartkanaal van het Sloe in noordelijke richting? Men moet weten wéér men naar toe wil. Rotter dam bekijkt zijn uitbreidingsmogelijk- i heden wél gecoördineerd en in één ver band. Het zou geen kwaad kunnen als Zeeland datzelfde ook eens deed. Laat I men ook ambitieus zijn. pas dan heeft men recht van spreken als het over j Rotterdam gaat. THOLEN/BERGEN OP ZOOM Duidelijk wordt nu aan de Eendracht bij Tholen de plaats gemarkeerd, waar over twee jaar de nieuwe brug ligt die Bra bant en het Zeeuwse eiland zal verbinden. Na twee maanden werken is men aan beide kanten van de Eendracht een heel eind op weg met het voorbereidende werk: het maken van steigers die dienst moeten doen om bouwkuipeu te kunnen maken en de pijlers te slaan, waarop het nieuwe stalen geraamte komt te rusten. In het begin van 1971 wil men het hele, kunstwerk, dat 560 nieter lang wordt, klaar hebben. De nieuwe Thoolse brug komt enkele honderden meters ten noorden van de 1 testaati de, uit 1928 daterende verbinding, die nu nog wordt gebruikt. Naast het voorbereidende werk voo: de brugbouw is men aan beide kan ten van de Eendracht bezig met he grondwerk om de aansluitingen oi rijksweg 59 en het provinciaa: we gennet op Tholen te maken Verdr zaï dit jaar nog worden begonnen met de bouw van een brug bij Oud- Voesemeer, dia het huidige veer zal vervangen. Bij Oud-Vossemeer gaat het om een kleinere brug, die een jaar na de Thoolse verbinding klaar komt. De brug bij Tholen krijgt een hoofdrijbaan van 10.10 meter. Naast de hoofdrijbaan komt een weg voo: het langzame en lokale verkeer me' een breedte van 5.30 meter en e komt een voetpad van een mete. breed. De hoofaoverspanning van d stalen bovenbouw van he'. werk - wordt 140 meter lang. H:j word' -li' op Rijnvaarthoogte, wat de onderkant van d rug op 9.10 mete: boven I bracht. De kosten voor het werk Over twee jaar ligt deze brug om de Eendracht bij Tholen. Zij komt enkele honderden meters noorde lijk van de bestaande verbinding. Tholen exclusie: de bovenbouw- bedragen 6 480.000. De bovenbouw moet nog worden gegund De nieuwe Thoolse brug situeren op de plaat.- van de oude brug bleek niet haal baar. Men kon bij de bebouwde kon. van de stad Tholen geen verbinding Rijnvaarthoogte. Voorlopig zaï aan de Thoolse kant frij (Zie slot pag. 2 kol. 5) In ieder geval Is duidelijk, dat in de nabije toekomst voortdurend de ont- I wikkeling van het deltagebied aan de 'orde zal komen. Dit gebied is een een heid. In die eenheid kan men diverse kanten op. men kan kiezen voor de Rotterdamse richting, men kan ook me nen dat andere mogelijkheden beter zijn. Rotterdam ageert sne! en adaequaat: het legt plannen op tafel en maakt te keningen Zeeland, het zuidelijk deel van het deltagebied, zal eenzelfde hou ding moeten aannemen. Daardoor wordt het mogelijk dat te zijner tijd de rege ring de keus zal doen die zij blijkens haar mededelingen van december op dit ogenblik als de juiste ziet. Met an dere woorden: voor deze provincie is er geen reden om meewarig te doen over de Rotterdamse activiteit, men kent de wijze van werken daar. maar wel is er reden om eenzelfde politiek te voeren. Dat is het en:sre antwoord dat in Rot terdam wordt bes-repen. En vermoedelijk ook in Den Haag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 1