Sociaal cultureel centrum voor Ambonezen in Zeeland Straffe drinker had een alcoholgehalte van 3,5 promille 4 MEER DAN DRONKEN OP FIETS Botsing Nieuwerkerk: busjes beschadigd OUD-BURGEMEESTER H0NTENISSE WEG ALS BOSCHE EERSTE BURGER ,DE GROOTSTE' DOOR TERNEUZENSE SLUIZEN Drukke Goese nieuwjaarsreceptie PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 3 JANUARI 1949 KWALIJKE ZEEUWSE PRIMEUR OP NAAM VAN VLISSINGER MIDDELBURG De Vlissinger W. J. beleefde het twijfelachtige genoegen als rijder onder drank- invloed voor een kwalijke Zeeuwse primeur te zorgen door een uit zonderlijk hoog alcoholgehalte in zijn bloed te laten opmeten. Op de rechtbank in Middelburg is men heel wat gewend maar de .artikel- 26-zaak' van W. J. spande toch wel de kroon. Het alcoholgehalte van 3,05 promille bestempelde de man als een wel zeer straf gebrui ker. Zo zag althans politierechter mr P. van Empel het. Officier van justitie mr P. J. C. Roscam Abbing zei zelfs nog maar één keer te hebben meegemaakt dat er iemand een hoger alcoholgehalte in zijn bloed had. En dat had voor de persoon in kwestie dodelijke gevolgen... J. reed In Vlisstagen meer dan dron ken op zijn fiets. In deze toestand reed hij tegen een auto op. De man kwam daarbij te vallen. Per ambulance werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. Daar bleek overigens dat het de drank was geweest die de an niet' meer in staat stelde om overi id te krabbelen. Want J. had alleen maar wat schaaf wondjes opgelopen bij de aanrijding. Officier van justitie mr. P. J. C. Roscam Abbing kwam tot een eis van veertien dagen voorwaardelijk, drie jaar proeftijd en gedurende die periode toezicht van het Zeeuws consultatiebureau voor al coholisme Mr. Van Empel bepaalde tij dens deze eerste zitting in het nieuwe jaar de voorwaardelijke gevangenisstraf echter op een maand. Eveneens bepaal de hij dat er toezicht moest komen. De gevorderde boete van 150 bracht hij terug tot 100. Er waren nog meer rijders onder in vloed: J. G. uit Veers kreeg een .week cel en negen maanden werd hemde rijbevoegdheid ontzegd. Het drankge bruik van J. M. uit Middelburg was goed voor 1,70 promille en dat leverde de man donderdag een gevangenisstraf op van vijf dagen. Plus negen maanden niet rijden. C. V. uit Goes werd con form de els veroordeeld tot een voor waardelijke gevangenisstraf van veertien dagen met een proeftijd van twee jaar en een boete van 150. C. L. uit Koudekerke stapte op zijn fiets terwijl dat vanwege drankge bruik eigenlijk niet meer kon. De po litie moest constateren dat L. de hele weg voor zich alleen nodig had. AI laverend begaf hij zich huiswaarts. Het drankelijk avontuur kwam hem te staan op ƒ100 boete en tien dagen voorwaardelijk B. uit Vlissingen werden wegens rij den onder invloed met een auto veroor deeld tot een week onvoorwaardelijke gevangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. Zijn alcoholge halte was dan ook niet mis: 2.40. In deze zaak had de officier twee weken cel en twee jaar niet rijden geëist. J. de J. uit Son die met zijn sportwagen tegen een stilstaande auto opbotste moet nog even in spanning afwachten hoe de schriftelijke vonniswijziging uitvalt in deze zaak. De officier kwam tot een hoge eis: twee weken voorwaardelijk, twee onvoorwaardelijk en twee jaar niet rijden. G. G. uit Goes klom achter het stuur van een auto terwijl hem het rijbewijs was ontzegd. Buiten beschouwing liet de officier de oorzaak van het ongeluk, dat G. was overkomen. De man werd daarbij ernstig gewond. De officier éis- te één maand gevangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. Mr. Van Empel legde G. een gevange nisstraf op van twintig dagen, waar van de helft voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Opnieuw werd G. de lijbevoegdheid ontzegd, nu voor de tijd van drie maanden. G. Hogeweg in Goes overleden GOES Op 74-jarige leeftijd is op ou dejaarsavond in Goes overleden de heer G. Hogeweg. De heer Hogeweg vestig de zich twee jaar geleden in Goes, zijn zoon is burgemeester C. Pijl Hogeweg van Yerseke. De heer Hogeweg sr was schoolhoofd onder andere in Soest en op de Rudolphstichting in Achterveld. De heer Hogeweg heeft vooral in het gereformeerd jeugdwerk in ons land een actieve rol gespeeld. Hij was één van de pioniers van net kampwerk. Van 1938 tot 1940 was hij provinciaal be stuurslid in Gelderland van de bond voor gereformeerde jeugdorganisaties en van 1940 tot 1956 had hij dezelfde functie in de landelijke GJO. Vanwege zijn jeugdwerk was hij erelid van de bond voor GJO. De begrafenis vindt zaterdag plaats. NIEUWERKERK By een verkeers ongeluk in Nieuwerkerk het tweede in 1969 z^jn donderdagmiddag twee busjes aanzienlijk beschadigd. Om onge veer kwart over vier wilde N. V. D. uit Scharendijke uit de Stolpwez ter hoogte van de burgemeester van Veen- straat rijksweg 18 oprijden. Toen hij naar links ging om de weg op te komen naderde achter hem e endoor C. J. A. uit Oud-Gastel bestuurd" busje, die wilde passeren. Er ontstond een aanrijding, waarbij' beide busjes flink werden be- WERKLIEDEN VINDEN STENGUN ONDER PLAFOND HULST Tijdens verbouwingswerk zaamheden in het pand van het kleding magazijn ,De kledingbokser' aan de Bierkaaistraat te Hulst heeft men tus sen het plafond en de zolderbalken een stengun gevonden. De politie heeft het wapen in beslag genomen en onderzoekt herkomst en sporen die in de richting van de eigenaar kunnen leiden. Dorstige dieven ontfermden zich over biervoorraad SINT-JANSTEEN Bij een voorraad- inspectie in zijn opslagplaats aan de Galgenstraat te Sint-Jansteen kwam de eigenaar, de heer E. V„ donderdag tot de ontdekking dat onbekenden hem in die Inspectie waren voorgegaan. Enkele kisten bier en limonade waren daarbij geledigd en dat was dan ook nog het enige spoor dat de dorstigen achterlie ten. R. Lambooy 65 jaar (Van onze correspondent) DEN BOSCH Vrijdag 31 janu ari wordt burgemeester Lambooy van Den Bosch, die eind deze maand vijfenzestig wordt, officieel uitgeluid. Mi' Robert Jozef Johan Lambooy heeft dan precies acht jaar de scepter gezwaaid in de Brabantse hoofdstad, die hem dierbaar is geworden. Hij zegt: jMijn vrouw en ik zouden hier graag zijn gebleven, maar dat kan niet. Ik wil mijn opvolger graag alle vrijheid geven en daarvoor is het noodzakelijk, dat we verhui zen; we gaan in Vugt wonen'. Mr Lambooy, Hagenaar van geboor te, begon in 1929 zijn loopbaan ais burgemeester in Hontenisse; eigen lijk zoals hij zelf zegt: .Heel toe vallig'. ,Dat zat zo. Ik was advocaat bi Hulst en kreeg op een goede dag een telefoontje van de commissaris van de koningin, die me op de man af vroeg of ik er iets voor voelde om burgemeester van Hontenisse te worden. Ik kon mijn advocatenprak tijk blijven uitoefenen. Nou, dat heb ik toen gedaan*. Ia Hontenisse lag het werk nu niet bepaald opgestapeld. Heel vaak moest de jonge Lambooy 's morgens om half twaalfal aan de gemeentesecretaris vragen, of er In het belang van de ge meente nog wat te doen viel. In 1939, twee weken na het uitbrek» van de tweede wereldoorlog verhuisden de Lambooys naar het Oostbrabantse Deurme. Mr Lambooy is er burgemees ter tot 1946. Dan gaat hij naar Waal wijk. Vijf jaar later wordt het Hengelo m Overijssel en één jaar daarna Den Bosch. Mr Lambooy gisteren: ,De Bra bantse hoofdstad is een ideale gemeente. Ik heb horen vertellen, dat er maar vijf tot tien sollicitanten zijn, en d&t nu, be grijp ik niet goed. Misschien komt het, omdat de verantwoordelijkheid, die men In het openbaar leven moet dragen, laag wordt gehonoreerd. Het kan ook zijn. dat men voor die verantwoordelijkheid terugdeinst'. Burgemeester Lambooys sympathie voor de Brabantse hoofdstad is verklaarbaar. De eerste burgemeester van Den Bosch, na het bewind van Napoleon, was een familielid van hem en zijn moeder kwam uit Den Bosch. Mr Lambooy is van mening, dat het leven van burge meester de laatste tijd zeker met ge makkelijker is geworden ,De hoeveel heid werk is enorm toegenomen. Eén van de grootste problemen, waarmee burgemeesters van oude steden worden geconfronteerd, is de zorg om de zaak leefbaar te houden. De binnensteden kunnen het massaal verkeer nauwelijks meer verwerken. Bevoogding Over bevoogding door Den Haag en Den Bosch klaagt hij niet, Hij zegt: ,Ik heb altijd goede verhoudingen met de provinciale griffie gehad. En wat Den Haag betreft: als het je lukt om de begroting sluitend te maken, heb je weinig last'. Burgemeester Lambooy vindt het jam mer, dat de grenswijziging Den Bosch, die al jaren in de pen is, tijdens zijn bewind niet haar beslag heeft gekre- fen. Waarschijnlijk gaat binnenkort e kogel door de kerk, maar dan is hij geen burgemeester meer. Over het burgemeestersambt zegt hij: ,Een burgemeester moet univer sele interessen hebben. Als ik mor gen een kersverse burgemeester zou ontmoeten, dan zou ik tegen hem zeggen: wees altijd eerlijk, probeer je zoveel mogelijk te interesseren voor je medeburgers en werk ze hard als je kunt'. Burgemeester Lam booy is van plan om zo spoedig mogelijk na zijn afscheid naar het Groningse Roodeschool te reizen, om zich te excuseren. ,Ik heb in de raad, als de debatten een beetje kleintjes werden, wel 's gezegd: we zitten hier niet in Roodeschool maar in Den Bosch. Dat was natuurlijk niet aardig tegenover mijn collega in Roode school. Vandaar die reis'. Nog enkele interessante opmerkingen, die mr Lambooy gisteren tijdens een persconferentie in rijn huis maakte: ,Ik heb grote bezwaren tegen de gekozen burgemeester; dat is levensgevaarlijk. Ik vind politiek heel moeilijk; ik vind dat de streeksamenwerking in Noord- Brabant nog heel veel te wensen over laat'. TERNEUZEN De ertstanker Jüaratha Progress' (thuishaven Bombay In Indiais tot nu toe het grootste schip dat de nieuwe zeesluizen te Terneuzen is gepas seerd. Geassisteerd dom de sleep boten jMcile GerlingJBrigitts Gerling', Jean-Marie Gerling' 'van de firma Meijer) en .Zee land' (van de firma Muller) werd de Marutha Progress' (laadver mogen 34-900 tondonderdagmid dag tussen drie en vier uur ge schut. Bet schip kwam van Mom- bassa en was met erts naar het hoogovenbedrijf te Gent. Vandaag (vrijdag) wordt weer een schip van een dergelijke omvang (1000 ton kleiner) in de Terneuzense noes lui* verwacht. (Foto PZC Slot van pagina l richting van het gebouw, met het nodige meubilair, spelmateriaal, ver warming, keukentje, boekenrekken e d werd begroot op 49.000. Met eigen krachten zou men verven, be hangen en meer van dit soort kar weien doen. De gemeente zou het ma teriaal leveren. In de exploitatie zou de Ambonese gemeenschap zelf ruim 3000 per jaar bijdragen. Een speel terrein was gesteld op twintig bij veertig meter. De aanleg was ge raamd op 16.200. De begroting voor deze hele zaak ligt nu op het ministerie voor c. r en m in Den Haag. Studieruimte Komende week had men wollen be ginnen met het. opschilderen en be hangen van de bovenverdieping van het gebouw. De stichting denkt, wat de jeugd be treft onder andere aan de 'mogelijk heid om in het eigen centrum te studeren onder toezicht. Dat betekent vooral schoolwerk maken, wat thuis door de grote Ambonese gezinnen bepaald niet altijd gemakkelijk is. Dan zijn er plannen voor boetseer- en tekenclubs en dergelijke. Alle be staande organisaties en Verenigingen, zoals Jong Ambon (voetbal en bad minton), de twee kerkelijke jeugdor- genlsaties, de Zuid-Molukse jeugdor ganisatie Sou '66. de kerkelijke jeugdorganisatie PPKMD (GPM) en de volleybalvereniging Nusa-Ina zouden er kunnen vergaderen. Dan is ook gedacht aan voorlichtings avonden door ouderen betreffende de eigen cultuur en voor lessen in Zuid- Molukse dansen en spelen, aan oefen ruimte voor de bestaande Zuid-Mo lukse orkesten en aan bijeenkomsten samen met Nederlandse kerkelijke-, jeugd- en politieke groeperingen ter uitwisseling van gedachten. De stichting Mr Dr Chris Soumokil (genoemd naar de laatstbekende lei der van een eigen Molukse staat), denkt ook aan kook-, brei en naai cursussen. Nederlandse taallessen en andere cursussen voor de dames en aan dergelijke voorlichtende en ont wikkelende cursussen voor de man nen. De beiaarden zouden er hun eigen ,soos' kunnen krijgen. Gehoopt wordt ook op landelijke, sportdagen. Kleintjes Stichtingsadviseur Tak wijst er op, dat van de Ambonezen nog geen vijf procent werkelijk met vakantie kan gaan en dat er nu geen enkel onder komen is voor de Ambonese ieugd. .Juist die kleintjes moeten ook een kans krijgen' en hij wordt daarin bijgevallen door voorzitter Saya: .we willen graag in onze eigen gemeen schap iets voor hen doen. Net zoals voor de negen- tot veertienjarigen. Daaraan is de laatste jaren heel wei nig gedaan. Boven de 15, 16 jaar. gaan ze soms naar beatavonden, doen ze aan sport, maar de kleintjes lopen op straat'. Benny Hltijahubessy, die in de voor bereidingscommissie zat van de stichting, wijst nog eens op de be hoefte aan een contactcentrum. ,We willen toch graag onze eigen zeden en gebruiken bewaren, de band tus sen jongeren en ouderen is in ons volk ook anders en sterker'. De heer Tak die zelfs vele jaren in Indonesië werkte, over de Ambonese zeden ën cultuur: ,u zult nooit een Ambonees in de Schouwburg zien. vooral de ouderen staan nu eenmaal buiten de Nederlandse culturele evenementen. Die spreken weinig aan', Wat zowel bij deze heren als bij ds Wessel en Manu Lawalata. bestuurs lid van de stichting, aanspreekt, is het feit, dat in deze stichting alle organisaties uit eigen kring op Wal cheren zijn vertegenwooi'digd, onge acht kerkelijke verschillen. Het is de bedoeling dat het bestuur wordt uit gebreid tot de organisaties in Sou burg en Koudekerke, opdat daarmee de stichting voor de hele Zuid-Mo lukse gemeenschap op Walcheren lean gaan werken. Maar eerst en vooral: een gebouw Op de foto van links naar rechts ds Wessel, Manu Lawalata, Benny HMjahubéssy, Boet. Saya en de heer A. Tak, die allen nauw be trokken zijn bij de stichting so ciaal cultureel centrum voor Zuid- Molukse jongeren op Walcheren. (Foto PZCi GOES De burgemeester en de wet houders van Goes hebben donderdag middag de traditionele nieuwjaarsrecep tie gehouden. Een groot aantal Goese- naren kwam als vertegenwoordigers van verenigingen of instellingen of als par ticulier het college van b en w de hand drukken en een glas heffen op de ko mende twaalf maanden. Zoals gebruike lijk op de Goese nieuwjaarsrecepties was de trouwzaal van het stadhuis stampvol. Nieuwjaarsreceptie Wolphaartsdijks gemeentebestuur WOLPHAARTSDIJK Donderdag gaf het gemeentebestuur van Wolphaartsdijk een nieuwjaarsreceptie voor de bevol king. Wnd. burgemeester A. Hack en mevrouw Hack, alsmede de wethouders D. Vleugel jr en M. Verhage met hun dames en de leden van de gemeenteraad recipieerden in de raadszaal van het gemeentehuls. Het was de tweede nieuw jaarsreceptie en - gezien de opkomst zijnde gemeentelijke herindeling - wel licht ook de laatste. Vorig jaar werd voor het eerst een nieuwjaarsontvangst ten gemeentehuize gegeven. Ook nu waren uit alle krin gen van de bevolking belangstellenden gekomen om hel gemeentebestuur het beste voor 3969 toe te wensen. Ook nu werden er geen toespraken ge houden. Men gaf er de voorkeur aan on der het genot van een koele dronk en een hartig hapje gezellig bijeen te zijn. OHANTAI, W. F. S. Remery R. B. Remery- de Krijger Mare Sas van Gent. Heden overleed, zacht en kalm, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoe der MARIA JOBLNA PIETERNELLA DE VOS geboren Jansen, op de leeftijd van 59 jaar. Kats: L. C. de Vos Deisenhofen: J. von Engelhardt- de Vos W. F. von Engelhardt Kats: L. M. de Vos E. de Vos-Blok Michelle Alexandra Ludy Thomas Caroline Kat». 2 januari 3969 Boomdijk 1 De begrafenis zal plaatshebben op maan dag 6 januari, des na middags om 2 uur van uit het verenigingsge bouw te Kats. Heden werd plotseling van ons weggenomen, mijn geliefde man. on ze vader, behuwd- en grootvader, de heer PIETER LEVINUS REST in de ouderdom van ruim 67 jaar. Goes: D. J. Kest-Roose Terneuzen: J. J. Kesl A. J. Kest- Bruggenian Goes: J. C. Verburg-Kest Ph. Verburg Jaco en Peter Goes, 2 jan. 1969 Jac. Klaaysenstraat 4 Dè begrafenis zaJ plaatshebben op zater dag 4 januari 1969. des voormiddags om 11 uur op de algemene be graafplaats te Goes. Hedenmiddag, 2 uur ViRS VARKENSVLEES ABATTOIR Middelburg Heden overleed tot onze grote droefheid, toch nog onverwacht, mijn geliefde man en onze lieve vader, behuwdvader. -grootvader, broer, zwager en oom, de heer JOHAN DAVID PIETER DE SMIT directeur Bouw- en Woningtoezicht Walcheren, ridder In de orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 62 jaar. O.- en W.-Souburg: M. J. de Smit-Zandee E. T. van Wallenburg- de Smit J. van Wallenburg Pijnacker: 1. Schippers-de Smit J. M, Schippers Biervliet: F. A. de Smit R. J. M. de Smit-Köhier Canterbury (Eng.): C. Dunn-de Smit D, Dunn Ooslburg: R. J. de Smit G. de Smit-Hietbrink Kleinkinderen, nichten en neven De crematie vindt plaats maandag 6 januari 1969 om 12.00 uur in het crematorium .Ockenburgh' te 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuren zijn dagelijks van 10.00-11.00 uur en van 18.00-19.00 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Heden bereikte ons de droeve tijding van het overlijden van onze geachte directeur, de wel edelgestrenge heer J. D. P. DE SMIT Zijn grote plichtsbetrachting zal by ons in her innering biyven. Personeel van de centrale dienst .Bouw en Woningtoezicht Walcheren'. West-Souburg, 2 januari 1969. Het bestuur van de centrale dienst .Bouw- en Wo ningtoezicht Walcheren' geeft met leedwezen ken nis van het overlijden van de directeur van de dienst, de weledelgestrenge heer J. D. P. DE SMIT Met dankbaarheid gedenken wy de wyze waarop hij aan de dienst sedert haar oprichting leiding, vorm en inhoud heeft gegeven Het bestuur voornoemd: A. Hack, voorzitter. F. J. Janse, secretaris. Mariekerke/West-Souburg, 2 januari 1969. Heden ls na een langdurig en geduldig gedragen ïyden van ons heengegaan, onze. lieve, zorgzame vader, behuwd- en grootvader CORNELIS PIETER St'HAALJE weduwnaar van Ponlina Anne de Jonge, in de ouderdom van 79 jaar Vlissingen: P. J. Karelse-Schaalje M. J. Karelse Paula, en Peter San Mateo A. P. Pastoor-Schaalje (Californië-USA)H. Pastoor 's-HeeivArendskerke, 1 januari 1969 Bejaardencentrum .Poelwljk' Correspondentieadres: Pres. Rooseveltlaan 729 De rouwdienst zal worden gehouden in het wijk- gefoouw ,'t Anker', Bonedijkestraat 161, Vlissin gen, op maandag 6 januari, des namiddags 13.15 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsheb ben op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen, om 14.10 uur. Heden nam de Heere onverwachts van onze zijde weg. onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder ADRIANA DE NOOIJER- OOSTERLING In de ouderdom van 67 jaar. Amemuiden: J. Oosterling M. Oosterling- v. d. Weele A. Oosterling E. Oosterling-Buys P. J. Medendorp- Oosterling H. Medendorp J. P. Wielemaker- Oosterling P. Wielemaker A. Kerkhove- Oosterling W. Kerkhove En kleinkinderen Arnemuiden, 1 januari 1969 Molenweg 4 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 4 januari om 12 uur, vanuit de gereformeer de kerk tc Arnemuiden. Condoleantieadres Sghorerstraat 17 Heden overleed nog on verwachts, in het zie kenhuis Bethesda, onze geliefde broeder en zwager echtgenoot van Jacoba de Pagter, op de leeftyd va.n bijna 74 jaar. H. Huibregtsen M. Huibregtsen- van Vaardigem J. Faasse J. L, Faasse- Huibregtsen Westkapelle, 31 dec. '68 Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, na een liefdevolle verpleging in het verpleeghuis ,Ter Valcke' te Goes, onze geliefde broeder, oom en oudoom RICHARD LODUVICUS PUCK EVEX in de ouderdom van ruim 78 jaar. Uit aller naam, A. J. de Hooge- Pyckevet De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 4 januari om 11.40 uur, op de Noor- derbegraafplaats te Vlissingen. Vertrek van Kasteelstraat 2 om 11-30 uur. Heden overleed tot on ze droefheid myn lieve vrouw en onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA BLYJS-ALEWIJNSE in de ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam. A. Buys Middelburg, 2 jan. '69 Eigenhaardstraat 45 De tei-aardebestelling za) plaatsvinden zater dag 4 januari 1969 om 11 uur op de algemene begraafplaats. Heden overleed na een langdurige ziekte, onze medebestuurder GERARDUS MARINES DE LEEUW Middelburgse Coöp. Bouwvereniging. Middelburg, 31 dec. '68 Heden overleed, onver wacht, in de hope des eeuwigen levens, onze lieve, zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader CORNELIS SCHOUT in de ouderdom van ruim 85 jaar. Zevenaar: J. Kolk J. G. Kolk-Hulsman Klein- en achter kleinkinderen Vlissingen, 1 januari 1969 Bouwen Ewoutstr. 20 De overledene is opge baard in de rouwkamer van het St-Josephrie- kenhuis. Bezoekuren van 10.30 -11.30 en van 16.00 -17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 4 januari, om 10.30 uur op de alge mene begraafplaats. Liever geen bezoek. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven van het over- ïyden van onze trouwe medewerker, de heer J.AN VVALRAVE Vele jaren vervulde hy de functie van klokke- luider. De kenkvoogdy der Ned. herv. gem. te Rilland-Bath.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1969 | | pagina 4