BOLS Wie gesprek heeft met een Griek wordt gegarandeerd gearresteerd Pim en Pom: voorjaar ST-NIC0LAAS- GESCHENKEN DIE, IN' ZIJN! 15 Een zomer in Griekenland (slot) Over politiek praten taboe Nylons die Dunner en toch Sterker zijn. Met schriftelijke Garantie. SI ES' KOUSENHUIS - MIDDELBURG Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten MAMMOETWET SCHEPT VOOR TWEEDEKLASSERS PROBLEMEN Zonderling testament, Benzine duurder grootgrondbezitter j[n Frankrijk VOOR 150 MILLE UIT KASTEEL GESTOLEN Bols Citroengenever DE VEY MESTDAGH DE VEY MESTDAGH DE VEY MESTDAGH DE VEY MESTDAGH ST-NICOLAAS IS KINDERBOEKENTIJD VOOR U BIJ ONS i DE VEY MESTDAGH WOENSDAG 4 DECEMBER 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT /AÜVBRTBNTIB) Drie keer werd ik tijdens mijn verblijf in Griekenland gearres teerd of opgepakt of hoe men het noemen wil, twee keer door de politie, één keer door de ge heime politie. De derde keer was de minst interes sante. Ik kwam op 18 december om 5 uur met de boot van Rodos op het eiland Kós aan. Aan de haven hielpen runners de weinige toeristen direct aan een hotel. Om 8 uur, na het eten en de koffie, werd ik in een eenzame straat door twee politiemannen aan gehouden: pascontrole. Ik had geen pas op zak en verlangde op mijn beurt hun persoonsbewijs te zien, dat zij niet bij zich bleken te hebben! Toen ging ik tot de aanval over: ,Nu wil ik naar het politiebureau! Laten we gaan, samen (p&me mazi)! Snel!' Eigenlijk bracht ik dus de agenten op. In het politiebureau probeerde de commissaris de zaak te sussen en be- |on een gezellig praatje over Hol- Ihoiorakis Het weekend 24-25 augustus bracht lk in Itastélli door op Kreta, ten westen van Chanlé. Zondagsavonds raakte lk op het terras van mijn hotel in gesprek met de Griekse gas ten. Men informeerde naar de staats vorm van Nederland en verbaasde zich over het feit dat wij een monar chie zijn, maar ook een demooratie. Men vroeg wat wij in Nederland van de nationale regering dachten. Ik antwoordde dat wij niet van een nationale regering spreken, maar van een junta, en niet van een natio nale revolutie, maar van een putsch. Ik zei dat Griekenland voor ons ge symboliseerd wordt door Melina Mercoüri. Theodorékis en Andréas Papandréou. Men vroeg of ik liede ren van Theodoradis kende. Om te begrijpen wat er toen gebeurde moet men weten wat voor een plaats de muziek van Theodordkis in de Griek se cultuur inneemt. De Griekse cul tuur is een cultuur van liederen. ,Wij hebben geen grote schilders, geen grote architecten, geen grote schrijvers, geen wetenschapsmen sen', zei een Grieks meisje eens te gen mij, .maar wij hebben muziek, wij hebben liederen!' En bove'n alle componisten steekt Theodordkis met kop en schouders uit. Hij wordt door de Grieken verafgood. Zijn lied van het bootje op het strand is het eigen lijke Griekse volkslied. In Chanid namen mijn vrienden mij mee bui ten de stad om zacht en extatisch Theodordkis voor mii te zingen. Een Griekse advocaat, die m(j een lift gaf van het strand naar Athene, zong Theodordkis voor mij in de auto. Op één van de eilanden zette men iemand buiten het kafenïon op wacht om binnen Theodordkis te kunnen zingen. Daar in Kastélli zong ik voor de Grieken het liedje ,Dóxa tó Theó'.Vanaf de vroege morgen, tussen regen en zonneschijn, met een stuk brood en een goed glas, en ere zij God'. kunt eten in uw hotel, u hoeft met geen enkele Griek te spreken!' ,Ik doe wat ik wil, ik spreek met wie ik wil, ik ben een Hollander, ik ben vrij', sprak ik met opgeheven hoofd en met knikkende knieën. Dat werd wel een beetje moeilijk. Iedereen was dus opgelucht, toen bleek dat ik van plan was nog dezelfde dag naar Chanid te vertrekken. Er ontbloeide een glimlach op het gezicht van de commissaris. Hij wenste me een al lerplezierigst verblijf in Griekenland. Toen ik naar zijn naam vroeg, bleek hij Papadópouios te heten. De schaduw Vanaf dat moment werd ik gescha duwd. In Chanid zat een man van de geheime politie in de hall van mijn hotel. Ik vertrok naar Herdklion. liep van de bushalte naar mijn hotel en onmiddellijk zette de politie daar een wachtpost voor de deur. Ik maakte een wandeling langs de bou levard, daar komt iemand naast me lopen en zegt: .Bent u de Nederlan der? Weet u dat u door de geheime politie (asfdlia) wordt gezocht? Ik ken u niet, ik heb niets tegen u, u moet mij vertrouwen! Wees voor zichtig!' Ik ontmoette mijn vrienden Kóstas en Sotiris en we sprak.en af, 's avonds naar een nachtclub te gaan. Ze verschenen op het vastgestelde uur, Kóstas fluisterde haastig: ,er is een detective die je volgt', en .ze maakten dat ze wegkwamen. Ik wist niet wie mijn schaduw was. Ik loop dus een straat door en nog een straat, sla de hoek om en wacht. En daar kwam hij aan! Hij maakte onmiddellijk rechtsomlceerd. Uit pu re woede heb ik toen de rollen om gedraaid en hem ongeveer een kwar tier lang voor mij uitgejaagd. Hij verdween tenslotte In het politiebu reau. Op het grote plein met het standbeeld van Venizélos trof ik mfln oude vriend Pétros. Ik was sa men met een Duitser die ik had le ren kennen, Pétros had twee vrien den bij zich. De buitenlanders kre gen koffie aangeboden, waarop wij ae Grieken uitnodigden vooreen be zoek aan de muziektuin (.mousikó die dronken één van de eerste landen was ge weest die de huidige Griekse rege ring erkenden. We spraken over ko ningin Juliana en over koning Kon- stantijn en diens fameuze putsch, die ik om twee redenen afkeurde: ten eerste moet men een putsch goed plannen en niet zo dat men een paar uur na aanvang in zijn hemd blijkt te staan en ten tweede had de ko ning na de mislukking niet met een gereedstaand vliegtuig naar Rome moeten vluchten. De volgende ochtend werd ik op het centrale plein van Sitia door de as- falia gearresteerd. Ik \verd ervan be schuldigd propaganda tegen de re gering te maken. Het verhoor duurde twee uur. Onder meer moest ik op geven waar ik tijdens de oorlog had gewoond, alsof ik als zesjarige aan linkse partizanenacties mee had kun nen doen. Wat het geval Congo be treft, als men in Griekenland Congo zei, zo werd mij uitgelegd, dan be doelde men dat .ideologikó', dan be- greep ik pas wat voor een macaber grapje een soldaat in Chanid ge maakt had, die mij vroeg: .Bevalt u onze Kretensische Congo?' De aanklacht steunde op niets, met mijn opmerking over Konstantijn was men het eigenlijk wel eens en het papier waarop alles stond wat ik de avond tevoren gezegd had, ver dween in snippers in de prullenmand, 's Avonds sprak ik met twee oude vrienden. Twee jaar geleden hadden we samen ontzaglijk veel plezier ge maakt. Sitia was toen een paradijs op aarde. Ze hadden al van het geval gehoord. Hun verslagenheid was groot, wanl niemand wist wie de verklikker ge- weest was! ,De mensen hier zijn ra- deloos.' zeiden ze. ,men kan niemand m,eer vertrouwen. Voor jou is de zaak n.et ernstig, jij gaat weg. Maar wij blijven'. Ik z.ei: .Misschien kan ik, iets doen'. Het antwoord was: ,Wat kun Je doen? Iets In de krant schrij-i ven? Dat dat iets betekent, geloof Je zelf niet'. Drs L. Ross j Jovanda Romance de Luxe. Nylons met schriftelijke Garant. Dunner en toch Sterker dan andere 30 deniers. Voor f3,95. Voor elke dag. Voor 's avonds. Voor altijd! van VLASMARKT 32 Politiehond beet dronken supporter UTRECHT (ANP) De 29-jarige koopman B. uit Utrecht is zondag in het I t rechtse stadion Galgenwaard na afloop van de voetbalwedstrijd DOJ - MVV in armen en aehterwerk_gebeten door de politiehond Tarzan. kéndro'). Halverwege bedachten Pé tros en één van de beide andere Grieken zich plotseling en namen afscheid. De derde bleef: .Wat zou den ze mij doen Ik spreek niet over politiek'. Tenvijl het orkestje speel de en zong en de Grieken dansten, postte de man van de geheime politie aan de deur. Met mijn vriend Joénnis f'ng ik koffiedrinken aan de haven, r Komt een man naar ons tafeltje en vraagt Joénnis naar de boot naar Rodos. Ik zag dat Joénnis bang werd. Over mijn schouder bleef hij naar de man kijken toen die weg liep. ,Péme" zei hij en we gingen. Ik vroeg of hij de man kende. ,Nee'. Hij vroeg naar de boot naar Rodos, maar Je geloofde hem niet'. ,Nee. het waren kletspraatjes (psèmata).' .Wat wou hij dan eigenlijk zeggen?' ,Ik weet het niet, maar het is beter dat we nu afscheid nemen. Jij bent Hollander, jij gaat straks terug naar Holland, ik moet hier blijven'. had eerst geweigerd zich van het voetbalveld te verwijderen. Hoofdagent J. Verhoven nam hem mee naar de afrastering en daar gooide B. hem scheldend bier uit een blikje in het gezicht. Toen de hoofdagent hem ter zake belediging wilde aanhouden, ver zette B. zich, waarop de politiehond hem anviel. De man werd niet gewond, zijn overjas werd wel beschadigd. R„ een veertigjarige betonvlechter. zwa ger van B., en enkele omstanders pro beerden de koopman nog te hulp te ko men. onder meer door het gooien met bierblikken en andere voorwerpen naar de hoofdagent en zijn collega Hoeken dijk, die eveneens een politiehond bij zich had. Niemand werd gewond. De koopman en de betonvlechter zijn naar het hoofdbureau gebracht en voorgeleid voor de officier van justitie. Partizanenliei lersle arrestatie op Kreta leerde lk het lied .Potés1 thé kémi xesterió': ,Eens komt een heldere nacht met sterren, eens wordt het februari, dan neem ik mijn) geweer'. Het is het majestueuze lied: van de beroemde partizanen van Kre- ta in de opstand tegen de Turken en in de tweede wereldoorlog. Op het ogenblik is het het Papandréoulied. Op het zingen ervan staat een straf! van zeven maanden tuchthuis. haald en naar het bureau gebracht. Het merkwaardige was dat de com- TtpppAp nrrP<ifnflP mlssaris. die het verhoor leidde, eerst Ifccllc UI I toLULlt beweerde dat het om een Griek dat niet geloofde, omdat ik nog nooit zo'n Griek had gezien. De commis saris antwoordde dat Grieken met een Hollandse of Duitse moeder heel goed op mij konden lijken. Ik barst te In lachen uit en dat maakte de man woedend: .U hebt gisteravond over politiek gepraat' U bemoeit u met zaken die u niet aangaan! Wij bemoeien ons ook niet met de bin- op oost-Kreta. De tweede avond co- f ADVERTENTIE) Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Deumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesal diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend Lichting '67 middelbare scholen In diverse vakken geen aansluiting bij zittenblijven ENSCHEDE (ANP) Een landelijk probleem waarvoor van de zijde van de staatssecretars van onderwijs en ontwikkeling nog geen oplossing is aan- fegeven, doet zich voor bij de lichting 967 van de middelbare scholen, dat wil zeggen bij de huidige tweedeklassers, voor zover zij aan het einde van het cur susjaar 1968-1969 niet worden bevorderd. Deze leerlingen vinden namelijk bij het overstappen naar de tweede klas .nieu we stijl' (mammoetwet) in verschillen de vakken geen aansluiting bij de daar in behandelde leerstof, terwijl ook de didactiek anders is. Met name geldt dit voor de wiskunde en de moderne talen. Dit probleem speelt bijna overal en met het oog hierop heeft de directeur van de gemeentelijke hbs te Enschede, de heer P. A. van Meurs. gezocht naar alterna tieven die voor deze leerlingen gunsti ger mogelijkheden bieden de studie voort te zetten. De wethouder van on derwijs van Enschede en de inspecteur van het voorbereidend hoger en middel baar onderwijs hebben geen bezwaar tegen deze regeling. Aan zo'n regeling wordt overal in het land nog gedokterc Na een bespreking in Enschede met ou dervereniging en leraren zijn de volgen de mogelijkheden naar voren gekomen: 1. Aan leerlingen met over de gehele li nie onvoldoende onderwijsresultaten dient in overleg met de ouders geadvi seerd te worden na het tweede rapport over te stappen naar een gemakkelij ker vorm van voortgezet onderwijs, bij voorbeeld mavo of havo. 2. Leerlingen, die bij exacte vakken niet meer bij Kunnen komen en waarbij dit niet ligt aan de ijver aamr aan een ge- brak aan inzicht, zouden bevorderd kun nen worden en samegebracht in een derde klasse met een lichter wiskunde- programma. De afdeling hbs-A begint dan als het ware In de derde klas. Ook hier zou eerst overleg met de ouders plaats moeten hebben. Bovendien derzocht. moeten worden of kelijk kans en zaakvakken kan dit een gevolg rijn van een minder goede aanleg voor de ze vakken of van een gebrek aan ijver en een verkeerde werkhouding. In bei de gevallen zullen deze leerlingen zich moeten inspannen om aan de redelijke eisen ten opzichte van genoemde vak ken te voldoen. Het is immers nog de vraag of hun resultaten voor de exacte vakken in de derde klasse goed geno blijken om een overgang naar de B-? deling mogelijk te maken. Bovendien ook voor net/eindexamen van die afde ling een behoorlijke kennis van de mo derne talen noodzakelijk, terwijl ook bio logie tot de examenvakken behoort en voor aardrijkskunde en geschiedenis in de vijfde klasse voldoende-rapportcijfers behaald moeten worden. Bij het tweede rapport in de tweede klasse moet blij ken dat de prestaties voor moderne ta len en de zaakvakken zodanig verbeterd rijn dat een goede kans op bevordering bestaat, anders zou ook aan deze leer lingen geadviseerd moeten worden eenj andere school te kiezen. De voorgestelde aanpak geeft uiteraard' aan de leerlingen niet dè garantie dat. zij nu ook automatisch naar de vierde: klasse zullen gaan en eveneens spreekt het vanzelf dat, wanneer de ouders hetj advies om naar een andere school te gaan in de wind slaan de mogelijkheid; van zittenblijven niet wordt uitgesloten. SYRACUSE (GPD) In Syra cuse op Sicilië is dezer dagen de 44-jarige grootgrondbezitter Gal- lo gestorven. Het feit dat een grootgrondbezitter overlijdt Is op zichzelf niets bijzonders, wel dat hij grote bezittingen naliet waarde ongeveer 100 miljoen lire, voornamelijk bestaande uit sinaasappel tuinen aan een nog onbekende persoon. In het testa ment van Gallo staat namelijk, dat men moet zoeken naar een veesjongen, niet ouder dan acht jaar, met kastanjebruin haar en blauwe ogen. Deze jongen moet van de opbrengst van de gronden worden opgevoed, vóór zijn 25ste jaar getrouwd zijn en kinderen hebben, waarvan de oudste zoon de bezittingen zal erven. Wanneer de onbekende jongen niet aan deze Voorwaarden zal voldoen dus op zijn 25ste nog niet getrouwd en/of geen kinderen dan zal naar een andere weesjongen, met dezelfde uiterlijke kenmerken moeten worden omgezien. JAAR GELEDEN EERSTE HARTTRANSPLANTATIE KAAPSTAD (AP) Gisteren precies een jaar geleden werden twee Zuidafri- kaaifte vrouwen bij een verkeersonge luk gedood, hetgeen de inleiding vorm de tol de eerste menselijke harttrans- planlantie in de geschiedenis. PARIJS (DPA, RTR) De benzine is in de nacht van zaterdag op zondag in Frankrijk twee tot drie centimes per liter duurder geworden. Gewone ben zine kost nu in Parijs 1,01 frank (was 0,99) en super 1,10 frank (ruim 80 cent). In Frankrijk worden duizenden belas tinginspecteurs, douanebeambten, po litiemannen en rechercheurs gemobili seerd om te waken tegen ongerecht vaardigde prijsverhogingen, naast de 1600 ambtenaren die de overheid al voor dat doel in dienst heeft. De dienst verlenende bedrijven mogen geen hoge re prijzen berekenen dan die welke op 20 november golden. oor gestegen kosten als gevolg van de belasting op toegevoegde waarde kan een prijs verhoging van maximaal 2.6 procent worden toegestaan. Het afgelopen jaar zijn de prijzen in de dienstverlenende sector met 13,1 procent gestegen. 85 procent van de industriële ondernemin gen heeft al een akkoord met de over heid gesloten over de prijzen. (ADVERTENTIE) Geef met St-Nicolaas een plantebon Denise Darvalle. een 25 jaar oude bank bediende en haar moeder, waren de slachtoffers. Het hart van de jongere vrouw werd getransplanteerd op Louis Washansky (53), die 18 dagen later aan een longontsteking stierf. ]0é Kwekerij M. H. Dekker TÊSfA-' Langcvielesingel 34-38 Middelburg - Telefoon OU 80-5253* HEERLEN (GPD) Honderdvijftig- duizend gulden bedraagt naar schatting de gezamenlijke waarde van een aan tal kunstvoorwerpen dat eind vorige week uit .Wasserschloss Rimburg" een kasteel meteen over de Duits-Nederland se grens bij Rimburg. werd ontvreemd. Tot de buit van de tot nu toe onbeken-ProfBarnard is zondag teruggekeerd Sinds het pionierswerk van prof. Chris tian Barnard zijn bijna 100 harttrans plantaties in alle delen van de wereld verricht. de inbrekers behoorden onder andere schilderijen van Breughel, Salomon De Koninck en Teniers en bijzonder waar- o devol porselein. De kasteelbewoners, het F. echtpaar van Brauchitz-Hermans, heb- ben voor een tip die kan leiden tot .p betere resultaten be- teruggave van de bezittingen waar- staat, bijvoorbeeld door middel van van, de-_ vaarde vo.or., hunJ Pers0Tnli.ik ■an zijn laatste buitenlandse reis. Sinds de eerste transplantatie heeft hij één reis per maand naar het buitenland ge maakt en ruim 500.000 km afgelegd. Barnard verwacht dat er m 1969 drie keer zoveel harttransplantaties zullen worden verricht als in 1968. stad zien! U blijft op het strand, u] (ADVERTENTIE) Nippers van zijn niet éénkennig want naast deze zachtste aller citroengenevers Is er nog zoveel ander interessants van Bols! Bols Apricot Brandy, de klassieke "after-dinner". Bols Silver Top Dry Gin, de universele mixer. En nog 48 andere Internationaal bevriende Bols-mogelijkheden. Drink z» puur - of drink ze lono - maar drink Bols. Eiken dag een glaasje Wereldwijd - in 129 landen pieerde ik in een kafenion de pro-, wcefsels cn spieren tot in de gewrichten, pagandatekst Griekenland zou een! Beumalische piinen en ^n^id maketi Congo geworden zijn, als met op spoedig plaats voor een durend gevoel van het laatste moment de gewapende verlichting en welbehagen, jongens hadden ingegrepen Wacht niet tot de pijn uitbreektZorgt De Grieken werden nieuwsgierig en dat U thuis altijd een tube Algesal bij de wilden weten waarom ik dat deed. hand hcbt om zodra het nodig is de pijn te Als leerlingen behoorlijke resultaten be- Ik zei dat ik die tekst onbeleefd vond. verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. halen bij de exacte vakken, maar rmn- tegenover de Congo, omdat Congo I der goede cijfers bij de moderne talen een test."Deze leerlingen zullen voor' vpe' meer bedraagt dan de geschatte de overige vakken in de derde klas r«el<; .«'aarde of die kan leiden tot aan de normale eisen moeten vol-l aanhouding van de daders, een bedrag doen normalp e,sen moeien uitgeloofd van 3000 gulden. De inboedel van het kasteel is tegen diefstal ver- Goede resultatenZBkerd' Vrijdag is ln Ankara een harttrans plantatie verricht. Het is de eerste hart- overplanting in Turkije. Degene, die een ruilhart ontving is een vrouw van veertig jaar. De donor is een 18-jarige bakkersknecht. Een alleenwonende weduwe van 67. Mary MacMahon, bewaarde in haar woning in Hollywood 250.000 dollar in contanten en effecten ter waarde van 750.000 dollar in een kleerkast. Na haar overlijden, vorige week. is het fortuin door een politieman gevonden. 'ADVERTENTIE) (Door Mies Bouhuys) Zo, zegt Pom. nu komt hot. 'k Voel het in m'n vacht. Nou. het word ook tijd, hooi 'k heb zo lang ge-wacht. Met je kou-de poot-jes op de win-ter-grond zou je haast ver-ge-ten dat het nog be-stond. Pim maakt gro-te o-gen, drie, vier-dub-bel-dom: zeg. waar heb je 't o-ver? Zeg, wat komt er. Pom? Gaat er iets ver-an-dren? Al-les was toch goed: Als een wij-ze oor-uil schudt Pom nee en zucht: kijk eens naar de tuin, Pim. kijk eens naar de lucht. Kijk eens naar de bo-men, kijk eens naar het gras, kijk eens naar de men-sen in hun win-ter-jas. Bo-men moe-ten groen zijn en de lucht hoort blauw, 't gras vol ma-de-lief-jes, wij cn on-ze vrouw moe-ten kun-nen zon-nen in de gro-te zon. Ben je dan ver-ge-ten dat dat vroe-ger kon Pim maakt tjoep een lucht-sprong: Joi! ik weet het weer! Niks geen ka-mer, ka-chel en geen mand-je meer. Lek-ker rol-le-bol-len in het groe-ne gras, he-le-maal ver-ge-ten dat het win-ter was! Ze gaan kop aan kop-je op hun stoep-je staan. Ja hoor, ruik maar, kijk maar! 't voor-jaar komt er-aan! De daders wisten In de nacht van don derdag op vrijdag het kasteel binnen te komen door een dubbele ruit in te slaan. Hoewel zij in de gelegenheid zijn geweest om kunstvoorwerpen met een gezamenlijke waarde van vele honder den duizenden guldens mee te nemen, j hebben zij zich beperkt tot .slechts' zeven kleine maar daarom met min der waardevolle olieverfschilderijen, een kleine hoeveelheid Chinees porse lein, een Biedemeier klok, een antieke bijbel en een camera. Verdachte van moord op Nijmeegse weduwe trekt bekentenis in KLEEF NIJMEGEN (GPD) ,De 30- jarige Duitse decorateur Paul Hermans, die maandag in Kleef terecht stond op verdenking dat hij op 16 februari van dit jaar de Nijmeegse weduwe M. van Muis-van Geel van liet leven heeft be roofd, heeft zijn bekentenis ingetrok ken. Hij ontkende nu de weduwe Van Muis te hebben vermoord. Hermanns verklaart zich slechts te kunnen herinneren die ochtend in de winkel aan de Van Welderenstraat in Nijmegen te zijn geweest. Op zoek naar j de eigenaresse was hij een deur binnen- gelopen en was daar gestruikeld over een lichaam dat op de grond lag. Vol- rens Hermanns is hij daarna in paniek j fe straat opgelopen en in zijn auto ge sprongen, waarop hij ijlings naar Duits land reed. Hij ontkende ooit in het Be zit te zijn geweest van een mes. De weduwe Van Muis werd gedood door een slag op het hoofd, wurging en 19 mes steken. Volgens Hermanns moet hij zijn pre- ciese bekentenis tegenover de politie hebben afgelegd zonder volledig bij be wustzijn te 'zijn geweest. Tweede advocaat voor Sirhan I.O.S ANGELES (AP) De beroemde strafpleiter Grant B. Cooper is toege voegd aan de verdediging van Sirhan Bisliar» Sirhan, die wordt verdacht van de moordaanslag op senator Robert F. Kennedy. Cooper heeft verklaard, dat nog een derde advocaat uit een van de oostelij ke staten zal worden toegevoegd aan de verdediging onder leiding van Russell E. Parson. De naam van deze derde advocaat Is nog niet bekendgemaakt Het proces tegen Sirhan zal op"9 decem ber beginnen. BELLAMYPARK 45-58 - TELEFOON 2186 - VLISSINGEN (ADVERTENTIE) Bellamypark 45-58 - Telefoon 2186 - Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 15