Drie Belgische sportvissers worden vermist Eerste paal voor Vlissings politiebureau in de grond Zuigkracht Sidmar Situatie scholen in Goes-Zuid is verre van ideaal A. J. W. Mathijssen joeg 37 jaar lang rode haan het huis uit Winkelier werd door eigen personeel bestolen KINDERBRILLEN 1RÜIDSHUIS .FIESTA' IN ROEIBOOT OOSTERSCHELDE OP Positie ZTI nog zorgelijk Inbraak in melk zaak te Hulst TIJGER GOES EK PANTER KAPEL11 ALMANAK HELIKOPTER INGEZET BIJ HET ZOEKEN PROVINCIALE ZEEUWSE COU RANT DINSDAG 5 NOVEMBER Ity DIN5D M (ADVERTENTIE) V LISSIN GEN De eerste paal voor het nieuwe politiebureau te Vlissingeii zit in de grond. Voor het. verrichten van deze eervolle taak had men nit eens niet een hoge functionaris gekozen maar het oudste korpslid, hoofdagent C. Vos. De heer Vos wilde best aan de touwtjes van de heima chine trekken, maar het appa raat zelf had er niet zo veel zin in. Na vele pogingen de machine te starten door het steeds la ten vallen van het blok zat de paal al voor de helft in de grond lukte het eindelijk het appa raat te laten klappen. Na nog enkele keren te hebben tegenge stribbeld deed de machine- dan toch naar behoren zijn vierk. On geveer drie uur later dan was ge pland het stellen nam twee uur meer in beslag dan men htad ge dacht) zat de paal op de goede plaats in de grond op de vereiste diepte. TERNEUZEN Bij een supermarkt van de Spar in Terneuzen zijn gisteren vijf verkoopsters op staande voet ont slagen. De dames hadden er eenge woonte van gemaakt sigaretten, levens middelen en snoep nit de winkel te ont vreemden. De diefstallen waren al vele maanden aan de gang. De Terneuzense politie heeft de betrokkenen gisteren op net bureau verhoord. De meisjes zijn allen minderjarig. Aanbesteding van onderbouw kabelbaan In het gebouw van de dienst Zuiderzee-: werken te 's-Gravenhage zal door het hoofd van de Deltadienst dinsdag 26 november worden aanbesteed het maken; van de onderbouw van de landgedeelten van de kabelbaan over het Brouwers- havense Gat, alsmede van een verkeers- tunnel met bijkomende werken in de gemeenten Brouwershaven, Midden- schouwen en Goedereede. (ADVERTENTIE) jeugdig en sterk OPTICIEN Sint-Jacobsstraat 14, te!. 2398. VLISSINGEN Hoeden, tasjes en hand schoenen in aparte stijl. Speciaal voor bruids moeders. .MIDDELBURG Lange Delft 80 tel. (01180) 3597 na 6 uur tel. (01185) 55'! (Slot van pagina 1) volgde de heer De Schepper. Hoe- wel volgens zijn zeggen het verloop bij Sidmar niet groot is. bleek er on- der de aangeworven textielarbeiders een tendens te bestaan hun oude be drijf weer op te zoeken, ook al ver diende men daar minder, of dreigde daar zelfs werkloosheid .Aanpas- ,Die groot bedrijf met duizenden 7 ,Niet slecht' Sluiskilse familie werd snel opgespoord TERNEUZEN De heer W. H. Arkell uit Brockworth (Eng) stelt vermoedelijk ran nu af aan een onbegrenst vertrouwen in de kundigheden van Nederlandse bur gemeesters. Dat is dan te danken aan burgemeester Aschoff van Terneuzen, die gisteren van de Engelsman een brief ontving met het verzoek hem te helpen aan de naam en het adres van de Sluiskilse familie, waarmee hij in het najaar van 19 4 4 kennismaakte. .Ze woonden vlak bij de pont en ze hadden een dochter die Frieda heette', toas alles wat de Engels man aan richtlijnen kon geven. Voor de ambtenaren van burge meester Aschoff waren deze aan wijsingen voldoende, om binnen enkele uren met de familie Schel- straete op de proppen te komen. Er ging dan ook per kerende post een brief naar Engeland terug. De heer Arkel schreef in zijn brief, dat hij in 1944 als geallieerd soldaat ingekwartierd was in de openbare lagere school te Sluis kil. Hij had toen kennis gemaakt met een meisje, waarmee hij na zijn vertrek nog éénmaal een briefwisseling had gehad. Mejuf frouw Frieda Schelstraete, die re ceptioniste bij het St-Elizabeth- ziekenhuis is, vertelde de ambte naar die haar belde, dat de En gelsman niet met haar, maar ver moedelijk met haar zuster in con tact heeft gestaan. GOES Het is dringend noodzakelijk, dat spoedig 1 lokalen en een schoolzaal bij de Prinses Beatrixschool in Goes- Zuid worden gebouwd. De houw van deze lokalen is geprojecteerd. Dat schrij ven b en w van Goes in de toelichting by dc begroting voor 1969. De situatie in Zuid is verre van ideaal. Voor heti Voor een aantal, nisseweg de nodige goedkeuringen zijn binnen zal een eind worden ge maakt aan de noodsituatie, die al jaren bestaat ten opzichte van de kleuter school .De Bijenkorf' aan de Lelie straat. Het goedgekeurde, bestekklare plan voor uitbreiding van de prof. dr Kohnstammschool wacht op het geld, dat nodig is voor realisatie. Verwacht mag worden, dat bij het begin van het begrotingsjaar 1969 de verbouwing van de tweede fase van de christelijke of nagenoeg geheel zal zijn voltooid. Voor een aantal, zowel openbare als bijzondere scholen in Goes-Oost en openbare lager onderwijs kon na de zo mervakanties van dit jaar een tweede zevenklassige Prontoschool in gebruik worden genomen. Daardoor ontstond in Zuid wel een verruiming van bet totaal aantal schoollokalen. Aanvankelijk kon den de directe behoeften aan meer ruimte van de prinses Beatrixschool, de openbare en de r-k kleuterschool in teruggang in de schoolbevolking, voor orden opgevangen, maar ideaal zover dat vermindering van het perso- Goes-West is al de situatie ontstaan, dat er als gevolg van afname van het leerlingenaantal lokalen over compleet zijn. B en w stellen: .Mis schien dat de in de jongste troonrede aangekondigde verdere verlaging van leerlingenschaal het proces van de HULST Zondag tussen drie uur en half acht is ingebroken in de melkzaak van J. de R. te Hulst, nabij -het Ja gertje.' De dader(s) verschafte(n) zich toegang door een ruit aan de achter zijde van de woning in te drukken. Uit een jas die in de gang hing werd on geveer vijftig gulden ontvreemd. Er werd niet verder gezocht, want ander geld dat nog in de kamer aanwezig was bleef ongemoeid. Van de dader of da ders ontbreekt nog elk spoor. De rijks politie stelt een onderzoek m. is die oplossing niet. Verwacht kan worden dat zeer bin nenkort zal worden begonnen met de bouw van een derde r-k kleuter school in Zuid. verder is er een plan in voorbereiding om te voor zien in de behoefte aan lokalen voor de openbare en christelijke kleuter scholen in Zuid om de groei van de ze scholen op te vangen. Bij het hoofdstuk onderwijs van de be- neelsbestand tot gevolg zal hebben, enigszins zal compenseren. Zowel on- derwijs-organisatorisch als financieel- economisch is het van groot belang de ze ontwikkelingen op de voet te blijven volgen. Wellicht valt er op wat langere termijn zowel voor het openbaar als voor het bijzonder onderwijs niet aan sommige, nu nog niet concreet aan te duiden fusies te ontkomen. Deze laat ste opmerking geldt helaas ook voor het kleuteronderwijs.' In het jaarstuk groting maakt het college van b en w; wordt verder onder meer ingegaan op van Goes duidelijk, dat de positie van zaken betreffende hef mavo-onderwils. het Zeeuws Technisch Instituut nog steeds zorgen baart. Het bestuur van het ZTI probeert de school te doen op nemen in het op grond van de wet op het voortgezet onderwijs door de mi nister van o en w vast te stellen scho lenplan. Ter verlichting van de taak van de directeur van het ZTI hebben b en w toegezegd, dat de administratie van de school tegen kostprijs gebeurt op de afdeling onderwijs van de ge meente-secretarie. Goes-Noord Als gevolg van de sanerieng Goes-Noord. ontvolking van dat stadsdeel en veroudering van de be volking wordt de openbare kleuter school ,De Duiventil' op de Beesten markt nog maar door weinig kleu ters bezocht. Het laat zich aanzien, dat volgens de bepalingen van de kleuteronderwijswet de school uiter lijk per 1 augustus 1970 zal moeten zijn opgeheven. B en w verwachten, dat hierdoor de eventuele bouw van een kleuterschool in dè Gftese Polder een stimulans zal ondervinden. Door de bouw van een te huren permanente kleuterschool aan de Heer zaken betreffende het mavo-onderwijs. Het ligt in de bedoeling in 1969 van de Van Dussêldorpschool enkele lokalen te vernieuwen. De huisvesting van de r-k mavoschool in het voormalige Goese ly ceum is onhoudbaar. Het bestuur van de stichting Katholieke Scholengemeen schap streeft met kracht naar de tot standkoming van een mavo-afdeling bij het huidige complex van het Sint-willi- brordcollege aan de Fruitlaan. Voor de Voetiusschool is er een plan om twee leslokalen bij te bouwen en een over blijflokaal. Het tekort aan gymnastieklokalen is in 1968 nog nijpender geworden. Dat komt 'an door de vestiging van nieuwe scholen r-k huishoudschool en lom-school door de toeneming van een aantal klas sen aan sommige scholen bjfv beeld de lagere scholen in Zuid door toename van dc behoefte aan gymnastiekonderwijs. In hot afgelopen jaar konden niet alle scholen aan vol doende gymnastiekruimte worden gehol pen en dat zal in het komende school jaar nog moeilyker zyn. De enige op lossing ligt volgens h en w in de nieuw bouw van gymnastieklokalen. In 1969 wil men streven naar de bouw van e gymnastieklokaal in Zuid. Urgentievi klaringen zyn aangevraagd. Vakbondsbestuurder Dr- zou vanuit zijn standpunt sii' geen slecht bedrijf' willen note" .Het heeft, zoals elk nieuw bedui zijn kinderziekten. Maar de beloniij is er zeker niet minder dun el.i.i in dc streek.' ,Wij hebben wat de bestaan®^ held betreft redelijke reg«w! kunnen treffen inzake ziekte e:- validitett. werkloosheid, peasa. ring. arbeidsongevallen enz het bedrijf hebben wij een yV erkende afgevaardigden, waartoi ze mensen zich kunnen wenden-, hun belangen te doen verdedi» Het vrijwel niet aanwezig zijn n, Nederlanders wijt deze valtbondi» stuurder aan de wervingspota van het bedrijf. .Maar ik zou er'j. gen zyn als men Nederlanders p-j cipieel zou weren. Niet dat dit;' bleem zich al gesteld heeft, ik zou dat in strijd met de EurtS gedachte vinden.' aldus de h— Schepper. .Wij weren geen Nederlanders, tti nemen ze wel aan, mits ze getói- zijn en niet van te ver komen,'w dè heer De Vriend van de persontj dienst van Sidmar in Zeizate, Hl geelt toe dat er van werving®, op Nederlands gebied geen spui, is. maar spreekt met klem tegen f het bedrijf Nederlanders weiger. Hij noemt de officiële cijfers ,73 y. derlandse arbeiders, waarvan 2»- Nederland wonen, en 14 Nedericj se bedienden.' Dat er niet mee schrijft de heer De Vriend toe i de werkgelegenheid die er u Zeeuws-Vlaamse kanaalzone is door de kanaalwerken. Enhljt- haalt: ,Er is bij ons geen stop :"q aanzien van Nederlanders. Er 1st,, lemaal geen stop bij Sidmar, vti ook in België wel eens wordt r, zegd. In september hebben we w 140 nieuwe mensen aangenomen.'^ NV Sidmar, op 10 juli 1962 richt als een dochter van het Italiaanse .moeders' heeft een t: rein van 613 ha even ten zuiden u- Zeizate. Het is een hoogovenbsr met walsen jen en staalfabrieken, 5 is sprake van uitbreiding met e: nieuwe koudwalserij. GEMEENTE KATTENDIJKE DEN meer 1 meest perso tijdopi aan d meer' De mii vaste binnen varing gemeei blik o dienst, gere r De mi mee d 5t.t meent wet zi wikke nisatii een o pialist vveini; meent ihercl AMS Scde heer Ams Wen leeuwse Jacht Onlangs was dit hoekje gewijd aan een te Vlissingen logerende dame uit Enschede, die met haar Vlissmgse vriendin een dagje naar Brugge was geweest. Heen was het laag water bij Breskens, te rug was het laag water bij Bres kens, root ze zeer moeilijk ver werkte: JSn nu heeft het vandaag nog wel zo geregend'. Nou, ze is er nog steeds lioor. Ze is nu op de knopenjacht. Gou den halsknopen, zoals de oudere boeren ze nog wel dragen. Maar tot nu toe is ze nergens geslaagd. Onder de antiquairs zit wel wat, maar toch niet helemaal wat zij zoekt. Met een ,nee, dat zijn geen mooie' laat ze iedere keer de zaak weer inpakken. Totdat ze op de Middelburgse don- derdagmarkt plotseling een boer tje zag lopen met precies de kno pen, die zi) zocht. Het was een goedig uitziend heertje, dat zeer overrompeld, bleef staan, toen de Enschede*e op hem afstormde, hein bij de halsknopen ratte en haar vriendin begon te wenken, die bij haar sprint erg achterop was geraakt. Jiijk' riep ze, jdat is nu precies wat ik zoek'. Het oude heerjte had het allemaal gelaten over zich laten komen, een soort van stille verwondering -- hij stond duidelijk boven de stof. Tot hij het mens waardig van zich afschudde: .Die knoppe da i,,„ ,ic minne en hel bluuve de rniene'. RILLAND-BATH Sinds maan dagmorgen worden in Zeeland drie Belgische sportvissers vermist. Zij zijn zondagmorgen van de Ratten - kaai bij Rillaiul-Bath met een roei-j boot met buitenboordmotor uitge varen v oor een vïstocht op de Oos- terschelde en zijn daarna niet meer gezien. De rijkspolitie te water en de rijkspolitie uit de groep Krui- ningen zijn gisteren in actie ge weest. maar boot en bemanning heeft men niet kunnen opsporen. Aangenomen wordt, dat de drie! mannen zijn verdronken. De vermisten zijn de 60-jarige F. Ver- scharen uit Eekeren. zijn 45-jarige broer J. E. Verscharen beiden dok werker en de 30-jarige gemeente- bediende E. Verbaenen, eveneens uit Eekeren. De beide eersten waren ge huwd, de derde vermiste is ongehuwd De boot. waarin zij op de Ooster- schelde voeren verkeerde in slechte staat. Met de RP 64 heeft de rijkspolitie te water uit Wemeldinge maandag tot hoog water het oostelijke deel van de Oosterachelde afgespeurd naar sporen van de vermiste Belgen. De rijkspolitie uit Rilland en Kfuiningen ging op onderzoek uit lang3 de wal, waarbij een aangespoelde roeispaan, een aaskistje en een met thee gevul de metalen kruikje werden gevonden, die van de boot afkomstig kunnen zijn. Later vond de politie ook nog een kaartje, waarop de naam Ver baenen stond. Het onderzoek wordt vandaag dins dag voortgezet. Dan zal met de RP 18 en de RP 64 worden gedregd, terwijl met name voor het onderzoek op de schorren ook een helikopter van de luchtmacht zal worden inge- Ma an dagmorgen werd de rijkspolitie te Rilland op de hoogte gesteld van de vermissing van de drie mannen, door de ongerust geworden echtgenotes: de vissers waren zondagnacht niet thuisgekomen. De auto. die bij de Rattenkaai stond, werd door de vrou-| wen herkend als de wagen, waarmee i het drietal zondagmorgen rond 9 uur uit Eek eren wegreed. Nagegaan kon worden, dat de vissers tussen elf uur en half twaalf met hun aan de Ra.ttenkaai gemeerde roeiboot de Oosterachelde zijn opge varen. Hun vaartuig een oude houten en met blik beslagen roeiboot was voorzien van een buiten boordmotor. Daarna heeft niemand de drie vissers meer gezien, voor zo ver maandag kon worden nagegaan. Het feit. dat de gevonden kruik nog vol was met thee, zou er volgens de politie op kunnen wijzen, dat de boot al vrij spoedig na de afvaart in moei lijkheden is gekomen jop de foto: een roeispaan, een aaskistje en een kruikje werden maandag ge vonden langs de Oosterschelde-oever, dicht bij de Rattenkaai. De voorwer pen zijn waarschijnlijk afkomstig van dc boot van de vermiste sportvissers. (Foto PZC) MIDDELBURG Brand weercommandant A. J. W. Mathijssen uit Middelburg staakt het gevecht tegen de rode haan. Hij stapt uit het wereldje van af gesabbelde termen als vuurhaard, een brandweer die spoedig ter plaatse was en de belenden de percelen, die bijna ccn prooi der vlammen werden, maar nog net konden worden behouden. Kortom: de'heer Mathijssen is uitgeblust. In 1966 kreeg hij al eervol ont slag, maar de brandweercom mandant bleef nog tijdelijk aan de leiding van het door de herindeling tot tachtig man uitgroeiende korps van groot-Middelburg. Maar nu zet hij er definitief een punt achter: ,Ik ben 67. Het moet maar eens uitwezen'. We schryven 1929 als (Ie lieer Matliyssen, toen nog in <le func tie van onder-directeur van ge meentewerken, wordt geconfron teerd met de grote brand in de l.ange Delfl, daags na SI. Nicu- laas. Een op de eerste verdieping van de Franse bazar ontstane vlammenzee vrat zich aange wakkerd door een stormachtige uind door de winkelstraat heen. Brandweerkorpsen tot die van Bergen op /oom en Rotterdam toe konden niet verhinderen dat het vuur pas in zyn stormloop kon worden tegengehouden nadat acht panden de stedelijke slag ader teisterde. Deze Middelburgse ramp zou latei- de aanleiding vormen voor dc loopbaan van de heer Matliyssen hij de brandweer. Samen met over ste Bierman, een gepensioneerd officier van de KMA en de heer Visser, toen leraar aan de am bachtschool. later directeur van de later geheten technische school werd hij belast met de reorgani satie van het brandweerwezen in Middelburg, Want de brand van 1929 had op beanstigende wijze aangetoond hoe ongeoefend het Middelburgse korps in die tijd was. Men werkte toen nog met het systeem van een aangewezen brandweer. Dat ging in de geest zoals nu ongeveer ae BB werkt Middelburgers ontvingen dan een brief waarin werd meegedeeld d;<: ze ingedeeld waren bij die en die spuitgroep. Deze groepen hadden elk een handbrandspuithuisje. Ge oefend werd er echter nauwelijks Goed. een keer per jaar was er op de Loskade een soort van ma teriaal schouw, maar veel verder kwam men niet. Dat de burgerij anstig was geworden na dc Lange Delft brand bleek toen uit de be- volkig geld werd samengebracht voor de aanschaf van ccn .bur gerijspuit' die ten dienste van de Brandweer aan de gemeente werd geschonken Het was niet alleen de ongeoe fendheid. die als een groot nadeel kleefde aan het systeem vnn een aangewezen brandweer. Funest nas ook de werking die uitging van een premiestelsel. Mie de eerste straal water gaf kreeg een premie van J 25. Dat had echter I nt gevolg dat andere brandweer lieden, ook belust in zo'a premie, aansluitingen loskoppelden om op deze manier Ie verhinderen dat een ader met het douceurtje ging strijken. Na twee jaar dokteren en rond kijken op andere plaatsen dooi het driemanschap ontstond een vrijwillige bradweer. F.r kwam een magyrusspuit en een magy- rusladder. die samen met de bur- gcrijspuit een betere indruk ga ven dan het voor die tijd beschik bare materiaal. Zevenhonderd panden werden excuses voor het cliché- en prooi der vlammen in het begin van de oorlog, Een maand lang werd er geblust. Nachten kwam men niet in bed. Er waren 350 brandweerlieden in touw. De heer Mathijssen (toen ondercommandant van de brand weer. belast met de leiding): We wilden eerst brandje voor brandje blussen, maar toen ik op de flets op verkenning uitging ont dekte ik wel 45 brandjes. Toen besloten we om de brand zelf niet te blussen maar met al hel beschikbare Walcherse materiaal een cirkel te trekken en daar het vuur proberen te keren. In de 37 jaar dat de heer Mat liyssen bij de brandweer was zijn er nooit mensen bij branden om gekomen. Mooie brandje.*? De liner brandweercommandant doet een forse trek aan zyn onafsschei- deljjke sigaar, verdwijnt even in een rookwolk en doet een greep in zijn geheugen: .We hebben in de felle winterkou nog eens een brand in een graan- pakhuis geblust. Het was toen één grote ijsbaan. Niemand kon meer overeind blijven staan op een gegeven moment. En dan die molenbrand aan de Seisweg. waar de brandende wieken op hol sloe gen. De provinciale boot maakte ook eens een extra nachtelijk tochtje om de Middelburgse brandweer, die als enige in de buurt over een lange ladder be schikte naar de overkant te bren gen, want in Groede dreigde een brandende toren op de kerk te vallen. Er is wel eens een tijd geweest dat bij de melding van een schoorsteen brandje slechts een deel van het korps werd ge waarschuwd. Maar men kwam er ijligs op terug nadat de met ge waarschuwde brandweerlieden daartegen protest hadden aange tekend. Zij wilden ook weten wat er aan de hand was. Liever kwa men ze nog tien keer voor niets dan één keer in onwetendheid te worden gelaten. Een grote wens ging onlangs In vervulling. De brandweer verhuis de met hebben en houden, maar zonder trouwe hulp en toeverlaat mevrouw Kievit, van de St. Jans straat naar de nieuwe kazerne. Op het verlanglijstje staat nog altijd nog de droogtoren voor de brandweerslangen. De slang ver wachte poederspuit zit er nu ook aan te komen. Als die er Is kun nen tankwagens ook worden aan gepakt. Gemiddeld is er in Mid delburg één keer per week brand alarm. En dan meestal tijdens het weekend, in de regel op de zaterdagavond. Van die 52 keer per jaar zijn er drie tot vier mel dingen van uitslaande braden. De ambulance van de brandweer komt honderd keer per jaar van stal om te worden ingezet voor de hulpverleningsdienst. Wat de heer Mathijssen de mensen van zijn korps graag meegeeft op de valreep is de .reuze sfeer' die er heerst. Mensen wier hobby bestaat uit gemeenschapszin. Een hobby die de heer Mathijs sen zelf 37 jaar volhield. Me dailles, oorkonden, knipsels: ze herinneren aan de activi teiten van de heer Mathijs sen, een man die na twee jaar .bijtekenen' eigenlijk nog no de afscheid neemt van ,zijn korps', het Middelburgse. TOELICHTING OP DE BEGROTING KATTENDIJKE - Een wat wnn- I ge getekende toelichting heeft i de gemeente Kattendijke bij öt begroting voor 1969 gedaan; naar algemeen wordt verondersteld de laatste. De tijger Goes en <le zwarte panter Kapalle symbolise ren de twee gemeenten, die s»- men Kattendijke verscheuren al» de herindeling danr is. Om aan» I geven hoe men danr over denk! is er een Zeeuwse boer bijgezet, die het allemaal maar niet ineens kan verwerken. AVilhclminadoip naar Goes en Kattendijke naar Kapelle'. heeft de minister gezegd- En in Kattendijke heeft men des tijds, toen over herindeling sverd gepraat, de Goese tijger geprefe reerd hoven tijger en panter sa men. De tekening is van de heer H. Beene, die zelf in 's-lleer-Hen- drikskinderen woont on op lirt 1 proefstation voor de fruitteelt In Wilhelminadorp werkt. r ADVERTENTIE) ZUIVERE HUID PU ROL en PU ROL-poeder ZONNIGE PERIODEN Droog weer met wolkenvelden, geleidelijk r nig s zonnige perioden. W* iu temperatuur en dan matige svind, mend van noord Vooruitzichten voor woensdag en derdag. opgesteld door het KNMI 6 maandag om 18.00 uur: op de mee--- plaatsen droog, perioden met zon )t| graden onder normaal. Max', temp.: 0 tot 4 graden onder normaal. Kans oj een geheel droog etmaal: 80 Proc®°" Kans op een droge periode van mins tens 12 uur: 90 procent. Voor donderdag: zon: nrinder dan procent. Min. temp.: 0 tot 5 grao» onder normaal. Max. temp.: 0 tot 5 |>y den onder normaal. Kans op een gene droog etmaal: 60 procent. Kans op droge periode van minstens 12 uur: procent. Normalen voor 7 tot 11 november max temp Den Helder Eelde De Bilt Vlissingen Zuid-Limburg temp. 10 ZON EN MAAN 6 november Zon op 07 14 onder M' Maan op 17.07 onder OU»

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 2