VAN OEVIREN verzorgt uw ontdekkingsrit Kerken samen in beraad over industrie-expansie delta Strand voor Veersegatdam kan in exploitatie komen Financiële zorgen hervormd Zeeland in de nieuwe generatie van Mercedes-Benz verzorgt uw ontdekkingsrit in de nieuwe generatie van Mercedes-Benz EIGEN GELUID EN VISIE: ZORG OM MENSELIJK BESTAAN HUURPRIJS VAR f20 PER JAAR Te weinig voor industriedominee mossel+ 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 NOVEMBER I9^j l .4 IJ V HIKT UNTIE' VREES VOOR ALLEEN MAAR FABRIEKEN GOES Een interkerkelijk delta- beraad over de industriële ontwik keling in het deltagebied Zuid- holland-zuid, Zeeland en West-Bra bant begint op gang te komen. De kerken moeten, zo is de ge dachte, een eigen verantwoord dus met feiten en kennis gestaafd geluid laten horen over de in dustriële expansie in het deltage bied. Aan kerkelijke zijde heeft men duidelijke vermoedens, dat men het zuidwesten van Neder land tot één groot industriegebied wil maken. Daarmee komt de leef baarheid in het gedrang, Uit die verontrusting over de handel wijze van overheid en industrie zelf Is fret deltaberaad der kerken ontstaan. De hervormde kerk en het bisdom Bre da hebben inmiddels al ingestemd met een nauw overleg in een dergelijk del taberaad. Met onder andere de gerefor meerde kerken wordt overleg gepleegd. Het deltaberaad komt tot stand via de deltacommissie van de landelijke her vormde kerk. De commissie werd in gesteld toen de deltawet tot stand was gebracht. Doel was de veranderingen in het deltagebied in de kerken te bege leiden. Alleen industrie? Over deze materie heeft de deltacom missie inmiddels een brief behandeld van het deltaberaad van hervormde ker kelijke werkers in de deita, onder wie ds H. M, Strating, directeur van het hervormd maatschappelijk werk in Zee land. Het deltaberaad van maatschappelijk werkers, jeugdwerkers, en andere func tionarissen op kerkelijk gebied en in de sociale dienstverlening, stelt in de brief een reeks vragen. Tot die vragen horen: Is alleen de economie bepalend voor de ontwikkeling van het zuid-westen van Nederland?; het zeehavenrapport maakt sterk de indruk, aldus de brief, Blsof de economische factor de enige argumentatie is. De .cultus van de ef ficiency' dringt steeds dieper door in alle levensgebieden en berooft de mens niet alleen in zijn werk, maar ook in zijn vrije tijd van de kansen op een persoonlijk zelfgekozen bestaan', aldus de brief. Hoe komt de bevolking te weten wat er aan de hand is Zo vraagt nren. Daar bij heeft men onder andere het oog op de kwestie Voorne-Putten waarbij bleek, dat de industriezaken al klaar waren voordat ze in de openbaarheid kwamen. Er zijn vermoedens, dat men van be paalde zijde het nog zo kort geleden totaal agrarisch en sterk kerkelijk tra- ditioneel-levende zuidwesten van Neder land wil maken tot een groot industri eel gebied en niet zoals het zee havenrapport thans nog aangeeft een Europoortgebied en een Westerschelde- bekken, zo vrezen de kerken. De overwegingen om als hervormde del tacommissie contact te zoeken met an dere kerken in het deltagebied en sa men te onderzoeken hoe genoemde vra gen en veronderstellingen kunnen wor den bekeken is nu gebeurd. al ook, dat men op het plaatselijk vlak, i kracht van de ontploffing was een kwart in kerkeraden en gemeenten, meer moet van de atoombomontploffing van Hiro- weten over deze materie, aldus de ker- shima. Alle ambulances in het betrok ken. Gedacht wordt daarom over samen- j ken gebied werden erheen gedirigeerd, werking met het omstreeks half no- Er waren geen wagens meer beschik- vember officieel te openen universitair baar voor het gewone ziekentransport, vormingscentrum bedrijfsleven in Rot-,Als de ontploffing op een ander tijd- terdam, lret UTVB, en aan het vormings-j stip had plaatsgehad was deze ramp centrum Hedenesse in Cadzand. erger geweest dan die van 1953', al- I diis ds Strating, Hij vroeg zich voorts De provinciale kerkvergadering der her- af in hoeverre de BB een zaak zou vormde kerk in Zeeland besloot donder- moeten worden van gewone voorzienin- dag bij behandeling van deze kerk en gen voor dergelijke calamiteiten en niet industriële samenlevingszaken om eens j„ de eerste plaats voor oorlogstijd een kijkje te nemen in de Rotterdamse moet worden klaargemaakt. Maasvlakte. En ook om op die dag een deskundige de zaken te laten toelich-l ten- Uok jongeren Het deltaberaad der kerken zal zich ze ker ook bezig boude nmet de finan ciële kant van de immateriële voorzie ningen. Het lijkt erop dat juist de niet- materiële voorzieningen de sluitpost zijn op de overheidsbegroting. Drs Th. J. Westerhout, Zeeuws lid van de tweede kamer, stelde indertijd bij behande ling van de deltawet voor één procent van de totale overheidsinvesteringen te besteden voor niet-materiële voorzienin gen in dit gebied. Welzij n ;De toenmalige minister van verkeer en waterstaat wees dat van de hand als niet ter zake. In kerkelijke kring leeft daarom de gedachte dat het nuttig zou zijn bij elk besluit tot investering van overheidsgelden in het deltagebied het verzoek te doen één procent van dit be drag ter beschikking te stellen van een algemeen welzijnsbeleid, met speciale bestemming voor het deltagebied. Er werd donderdag over deze hele ma terie tamelijk uitvoerig gesproken op de provinciale kerkvergadering. Ds H. M. Strating, directeur van het hervormd maatschappelijk werk in Zeeland, herin nerde er onder andere aan, dat de hele industriële ontwikkeling in het zuidwes ten zeer goed door de kerken in de gaten moet worden gehouden. Hij vroeg zich af of het wel zin heeft zeer kapi taal-Intensieve bedrijven in het zuid westen te zetten. Schone en arbeidsin tensieve bedrijven zijn iets anders. Bo vendien het zuidwesten moet leefbaar blijven, daarom beslist niet teveel in dustrie. Hij stelde dat de ontploffing in Pernis indertijd heeft uitgewezen dat men het industriële proces in feite niet meer in de hand heeft. Als de wind an ders was geweest was het hele Water weggebied compleet vergiftigd. De Ds J. M. de Raad St-Annalandfor muleerde deze hele zaak kort en bon dig: ,het gaat niet alleen om goed wo nen, goed verdienen en een goed kli maat.' Ook de jongeren in de kerken zul len zich met deze problematiek be zig houden. Dat gebeurt in het ka der van het van oorsprong hervorm de project .Kerk ,66-2000', maar nu uitgebouwd tot een tweedaagse ont moeting, tien en elf januari, op het vormingscentrum, .Bouvigne' in Bre da, voor hervormde en gereformeer de jonge volwassenen uit Zeeland, West-Brabant en de ZuidhoUandse ei landen. Nauw verweven met deze hele beschou wing van kerk en industrie is de stich ting kerk en industriële samenleving in Zeeland, die thans van de grond begint ten komen, Er zijn al enige bedragen gereserveerd voor deze stichting, zowel aan gerefor meerde als hervormde zijde, maar aan hervormde kant is de zaak financieel nog niet rond. De concept-statuten voor de stichting zijn gereed. Zoals men weet moet de stichting gedragen worden door in ie der geval de hervormde en gereformeer de kerk in Zeeland. Men is momenteel toe aan een nader contact met de klei nere kerken in deze provincie. En ook de rooms-katholieke kerk wil men ze ker bij het overleg betrekken. Koste wat koste wil men de financiën aan hervormde kant zo spoedig mo gelijk rond hebben, opdat in ietler ge val één industriepredikant' kan worden aangetrokken. Doel van de stichting is onder andere studie, vorming, informa tie en bijstandverlening aan wie te maken heeft of krijgt met het indus triële klimaat. Perfektie is een belevenis. Dat ontdekt u tijdens een proef rit in een Mercedes-Benz, De wagens staan bij ons tot uw beschikking: rijden en informeren verplicht u uiteraard tot niets. Maar u bent wel aan uzelf verplicht om nu kennis te maken met de nieuwe generatie van Mercedes-Benz. En straks met onze perfekte service. N.V. GARAGE VAN OEVEREN Goes, Couwervestraat 51 tel. 01100-61 00 t ADVERTENTIE! Perfektie is een belevenis. Dat ontdekt u tijdens een proef rit in een Mercedes-Benz. De wagens staan bij ons tot uw beschikking: rijden en informeren verplicht u uiteraard tot niets. Maar u bent wei aan uzelf verplicht om nu kennis te maken met de nieuwe generatie van Mercedes-Benz. En straks met onze perfekte service. GARAGE MONA Middelburg, St. Janstraat 2C tel. 01180-5251 Gunning Na openbare aanbesteding is het ma ken van tennisbanen en groenstrook te Pernis gegund aan de fa. Gebr Moer land en zn aannemersbedrijf water- en wegenbouw te Sint-Annaland voor de som van 154.500. Informatie krachten bundelen en terzake deskun digen aantrekken voor informatie een eigen geluid laten horen over deze del ta- en industriezaak. Het betekent voor- KERKNIEUWS NEDERLANDS HERVORMDE KERK Beroepen door de generale synode tot zendingspredikant (docent aan de theo logische school van de evangelische1 christelijke kerk in West Irian) H. J.; van der Steeg kandidaat te Oegstgeest. Aangenomen te Apeldoorn als predik voor bijzondere werkzaamheden (vrij zinnig hervormden) .J van der Werff, laatstelijk predikant voor bijzondere werkzaamheden te Paramaribo, woon achtig te Assen. Aangenomen Arnhem, toezegging H. de Noo, te Meppel. Bedankt voor Tholen T. Langerak te Veenendaal. GEREF. KERKEN Beroepen te Knijpe-Mildam, te Schoon oord, te Sipculo, te Vries en te Vrou wenpolder: S. Schoon, kandidaat te! Badhoevedorp, die geen verdere beroe pen in overweging kan nemen. Beroepen te Dronrijp: G. Mulders, kandidaat te Amsterdam. Beroepbaar: de classis Apeldoorn heeft geëxamineerd en beroepbaar verklaard: Qe heer J. Roggeveen, Ringlaan 27, te Achterveld (Utrecht). Bedankt voor Wormerveer: K. Bisschop te Steenwijk. GEREF. KERK (vrijgemaakt) Bedankt voor Zaandam: J. J. Arnold te Amersf oort-W est. Beroepen te Onnen: C. van Kalkeren Enscfrede-Zuldwest. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Alphen aan de Rijn: H. C. van der Fut te Katwijk. Bedankt voor Eemdijk: P. op den Vel de te Zierikzee. GEREF. GEM. Beroepen te Kootwijkerbroek: H. Lig- tenberg te Genemuiden. DINSDAG IN RAAD VEERE De gemeente Veere kan van Domeinen voor twintig gulden per jaar het stuk strand huren voor de zeezijde van de Veer segatdam. In de loop der jaren is hier een zodanig strand ontstaan, dat dit thans in de badstrandex- ploitatie kan worden betrokken, zo schrijven b en w van Vrouwenpol der de raad. ,De huurprijs is door de inspecteur der domeinen vastge steld op 20 per jaar. Dit bedrag is naar onze mening acceptabel'. B en w willen het voor dezelfde prijs weer verhuren aan de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer te Vrouwen polder- Het nieuwe strand mag worden gebruikt ,voor het plaatsen of doen plaatsen en het daarop hebben of doen hebben van stoelen, banken, tenten, bad koetsen, losse getimmerten en dergelijke voor het strand- en badbedrijf nodige opstallen'. Het voorstel, dit nieuwe stuk strand van domeinen te huren komt aan de orde in de raadsvergadering van dinsdagmiddag 5 november. In de kosten van het herstel van het leiendak van de hervormde kerk te Vrou wenpolder willen b en w twintig procent van de kosten 29.790) dus een bedrag van 5958 bijdragen. Andere voorstellen die in deze vergadering aan de orde ko men zijn die tot het ruilen van grond met de kerkvoogdij van de hervormde kerk te Vrouwenpolder i v m de ontman teling van de kerk, het vaststellen van de grondprijzen in het bestemmingsplan Zanddijk, het verlenen van eervol ont slag aan de heer C. Geerse als ambte naar van de burgerlijke stand en het af wijzend beschikken op het verzoek van de heer J, Duvekot een woning te mogen bouwen aan de Fort den Haakweg. B en w willen subsidies aan diverse plaat-, selijke verenigingen toekennen, soms ook verhogen. De landelijke rijvereniging i .Oranjezon' zou dan voortaan 100 per jaar krijgen, de .Veerse dijkruiters' een zelfde bedrag, de zangvereniging ,Eén in geest en streven' te Serooskerke 350 en de vereniging EHBO te Vrou wenpolder 200 per jaar. Pomona en NFC vergaderden samen HAAMSTEDE De beide tuinbouw- en fruitteeltverenigingen, Pomona en NFO afdeling Schouwen vergaderden samen In hotel Bom te Haamstede. Pomona's voorzitter, de heer J. O. de Feiter sprak een welkomstwoord, speciaal tot de spre ker, de heer G. Toorenaar uit Wilhel-; minadorp. De heer De Feiter deelde mee dat de fruitoogst bijna overal geboren afzet loopt dit jaar anders omdat zoveel fruit op het hout verkocht Is. In uiige bedrijven was de vogelscliadc zeer ernstig. Een groot verlies voor Zeeland noemde spreker de overplaatsing van de rijks- tuinbouwconsulent, ir. L. Vellekoop naar Tiel. In de consulentschappen krijgen de assistenten een veel bredere werkkring waardoor het bezoek aan de bedrijven ingekrompen zal worden. De heer G. Toorenaar, chef van Zee- lands proeftuin sprak over: .Boomvor- men en plantsystemen'. Het bleek nog steeds moeilijk de ideale boomvorm te vinden. De heer Toorenaar meende, dat een fruitkweker, die over zoveel mogelijk vruchthout beschikt ook over een maxi male oogst kan beschikken. Aan dit pro- duktieve vruchthout kan de kweker ko men door zo- veel mogelijk bomen per ha te planten, goede groei en zo weinig mogelijk snoeien. Vooral dit laatste bleek voor velen nieuw en haast on overkomelijk. Anti-hongeractie De in Zierikzee gehouden NOVIB-col- lecte heeft 1892,18 opgebracht. Tekort op kerkcentrum GOES De financiële situatie provinciale werk der Hervormde Kerk in Zeeland is zorgwekkend. Er zyn nog al wat tekorten en- daarom is een ac tie gestart om meer en ook achter stallig geld te krijgen van de plaat selijke hervormde kerkeraden, collecten, diakonieën en kerkvoogdijen. In gcvaai dreigt ook de zwakke financiële toe stand te komen de aanstelling van een functionaris voor de interkerkelijke stichting Kerk en industriële samenle ving. De Gereformeerde Kerken ln Zee land hebben daarvoor al enige ja.ren achter elkaar geld kunnen apart leggen, bij de Hervormde Kerk in Zeeland was dat ook wel ten dele het geval, maar de volledige her vormde bijdrage is nog niet rond. Penningmeester J. J. Claas van de stichting Hervormd kerkcentrum, waar in het provinciale werk van en voor de Hervormde Kerk en de Zeeuwse sa menleving is ondergebracht, deed don derdag een beroep op de provinciale kerkvergadering in ,De Prins van Oran je' te Goes om meer steun. .We -beschikken over een goed func tionerend bureau met een uitstekend (ADVERTENTIE) W..D..L....WIE DAN ZORGT of toch. maar een begrafenis- of kremafieverzekering afsluiten bij Tramstraat 60 Eindhoven telofoon 040-63967 (ADVERTENTIE! JL\J ook u kunt ge- 1 w garandeerd snei 'n electronisch orgel bespelen Doe 't thuis met onze unieke platencursus. Lestijden en -duur bepaalt u zelf. Vraag ons uitgebreide inlichtingen. •n« goeda merken In één i«ek ,GEEN CONCOURS ZONDER EERSTE PRIJS' SOUBURG - Vijf jaar geleden om precies te zijn op 5 november 1963 werd muzikaal Zeeland verblijd met een nieuwe muziekgroep: de tam boers en hoornblazers van do Sou- burgse fanfare .Vlijt en Volharding'. Het bestuur van deze muziekvere niging hield de nieuweling ten doop, ofschoon niet alle peetvaders even verheugd waren, want het besluit tot oprichting van een .drumband' werd slechts met een krappe meer derheid genomen. De nieuweling is echter opgegroeid tot een flinke vijfjarige, die het beneden zijn waardigheid acht om van een con cours met minder dan een eerste prijs naar huis te komen. Zaterdag 9 november zal de drumband van .Vlijt en Volharding' het eerste lustrum vieren met marsen door het dorp en een gezellig samenzijn 's avonds in .Rehoboth'. Tambour-maitre J. P. M. Rijnhart hij oefent die functie uit vanaf het begin wil zijn groep geen .drumband' noemen. ,Een drum band is een trommelkorps, En in menig zogenaamd trompetterkorps steekt tegenwoordig een verkapte fanfare. Zoiets hoort niet thuis bij een echte fanfare als Vlijt en Vol harding. Wij zijn gewoon de tam boers- en hoornblazersafdeling van de fanfare .Vlijt en Volharding', zegt hij. Met dertien tamboers en twaalf blazers is het begonnen. Het bestuur van .Vlijt en Volharding' vond een i de tamboers en hoornblazers"., de beginperiode hun steun. De Souburgse sportweek 1964 was de aanleiding om de nieu we groep aan het publiek voor te stellen. Dat gebeurde dan ook op 22 juni van dat jaar. Burge meester Ter Haar Romeny van het toen nog zelfstandige Sou burg inspecteerde de groep of ficieel op 24 juni 1964. De Souburgse tamboers- en hoorn blazers ook nu nog vakkundig getraind door hun instructeur de kor poraal-tamboer M. C. Vuyk be gonnen hun muzikale carrière. Hun eerste concours was te Colijnsplaat: resultaat eerste prijs. Zo ging het bijvoorbeeld ook op het internatio- team, dat zakelijk werkt, zoals het I bedrijfsleven dat wil', aldus de heer i Claas. Aan zakelijkheid ontbreekt het I dus niet. Belangrijk punt in het geheel I yormen vooral, de exploitatiekosten vim I de gebouwen aan de Singelstraat to Middelburg, waarin het provinciaal I kerkcentrum is gevestigd. De Zeeuwse hervormde kerkprovincie is de enige in ons land, die een derge- lijk bureaupand in eigendom heeft, I Overal elders zijn de bureaus eigen dom van de landelijke hervormde kerk. Dat betekent echter een extra last voor hervormd Zeeland. De heer Claas meende echter, dat men nu zeker niet meer de panden moet overdragen aan de landelijke raad, omdat er al zoveel in is gestoken van Zeeuwse kant. Uur: ,het is een onmogelijke zaak het eet- trum te blijven financier-en als er gas steun komt'. Tachtig of honderd Die steun gevep de plaatselijke meenten in het solidariteitsfonds, vu de 120.000 geregistreerde hervotót zielen in Zeeland wordt al enkele tor: voor dit fonds tachtig cent per zit, t- vraagd in de gemeenten. Die tad; cent wordt gevierendeeld voor het n- creatiewerk van de kerk, voor de pro vinciaal jeugdwerk-adviseur, voor htl nog te beginnen industriepastoraat et voor de exploitatie van het provinciaal kerkcentrum. Doordat er t:e weinig geld binnenkomt dreigt juist de nieuw 1 taak van het industriepastoraat in de I verdrukking te komen. Ook de andere takken van werk kunnen alleen door gaan als men op provinciaal niveau o? vaste bijdragen van het plaatselijk vlak kan rekenen. Overwogen wordt daarom ook ai on. de tachtig cent psr ziel per 1 januari 1969 te verhogen tot een gulden per zie, zoals onder andere ook ih Friesland het geval is. Het tekort op de exploitatie van het eigen kerkcentrum is 80.000. Door de extra acties hoopt men te komen tot ongeveer ƒ60.000. Bij deze financiële zaak kwam ook de financiële huishouding van de plaat selijke gemeenten ter sprake. De heer J. R. de Boer, voorzitter van de pro vinciale dialconale commissie gaf daar bij als zijn mening, dat de financiële zaken van een kerkelijke gemeente open moeten zijn, dat er meer samenspel ook nodig is tussen kerk voogdijen en diakonieën. Men was liet er over eens, dat een duidelijke plan ning van het werk in een gemeente nodig is. Er moet niet eerst uitvoe rig worden bekeken wat financieel een zorg is van de diakonie en wat van Kerkvoogdij. Beide Instellingen moe ten samen zorgen dat het geld er komt. Daarbij is een prioriteitenlijst erg nuttig. Beroepskeuzevoorlichting: stijgende lijn zette zich voort Met ge a Haarlem dit Jaar en in Yerseke. Vier KNF-concoursen leverden alle vier de wisselbeker op, naast het hoogst aantal punten. ,Dat doen de mannen en vrouwen, die trommelen en blazen' zegt de heer Rijnhart van zijn groep», die thans uit 35 over het algemeen jeugdige leden bestaat. Die leden bespelen één cornet, tien beshoorns en vijf trompetten. Dan zijn er verder nog twee tenor- trommen, één grote trom, en veer tien mars trommen. De tamboer-mal- tre wordt bijgestaan door twee klei nere .maitres' en door mej. A. Wisse als .maitre de clairon'. Lustrumviering Deze groep» jonge muzikale Souhur- gers gaat zaterdag 9 november zijn eerste lustrum vieren met een grote optocht door het dorp. Niet alleen de jubilerende tamboers en hoornblazers zullen hun rondgang maken, maar ook de Deltaband van de koninklij ke harmonie ,Ons Genoegen' uit Vlis- singen. ,Het groot VVissings Majo- rettenpeloton, de drumband van St. Caecilia, de fanfare ,Onda' uit Ril- them en bet eigen fanfarekorps Vlijt; en Volharding' zullen die zaterdag middag vanaf twee uur Oost-Souburg vol muziek zetten. Een gecostumeerde kinderstoet zal de feestvreugde, completeren. Tij dens deze muzikale wandeling wor den foto's van het Jubilerende korps aan de man gebracht, om uniform en instrumentenfonds te verster ken. 's Avonds wordt het feest rustig in eigen kring gevierd ln .Rehoboth' Maar dat neemt niet weg dat de .drumband-commissie'; mej. A. Wis se, mej. J. Vermeule, mej. I. Post- tema» mej. M. Leljnse en de heer J. van Longwei er toch de han den vol aan heeft. GOES nen constat- waarin de stichting zich hebbe oegen hebben wij kim- dat de stijgende Ui"' irkzaamliedcn van onze in de voorafgaande jar,en 'h ook in 1967 heeft ,'öge.., kunnen voortzetten. Voor zover thans '8 te overzien, zal de omvang van de werk zaamheden van onze stichting zich in de komende jaren op het huidige niveau bewegen. Een voorspelling in dit op zicht wordt echter sterk beïnvloed nis gevolg van de nieuwe ontwikkelingen in verhand niet de invoering per I au gustus 1968 van de wet op het voort gezet onderwijs, de zg mammoetwet. Hierover zijn echter nog weinig defini tieve gegevens bekend', aldus het jaar verslag over 1967 van de Zeeuwse Stich ting voor BeroepenvoOïTichting en School- en Beroepskeuzevoorlichting- Het bestuur zegt in het jaarverslag er verheugd over te zijn, dat de belang stelling van gemeentelijke autoriteiten, schoolbesturen en ouders in de provincie Zeeland voor een gerichte, deskundige voorlichting over bestaande opleidingen en beroepen, alsook voor het verstrekken van individuele adviezen bij de keuze van een schoolopleiding of een beroep» ook in 1967 zo ruim is geweest. In 1961 waren leerlingen van in totaal 60 lagere scholen (in 1Ö6-'53 scholen) het advies de stichting ingeroepen, In 1967 werden in totaal 771 "adviezen verstrekt (in 1966: 701). Verder werden 254 ad viezen verstrekt voor leerlingen van in totaal 8 ulo-scholen en 105 adviezen voor leerlingen van 3 middelbare scholen. Het totaal aantal adviezen bedroeg 1130 (in 1966: 1053). Het bureau in Goes verstrekte verder nog 43 particuliere adviezen, terwijl voorts een aantal voor lichtingsavonden voor ouderverenigingen en schoolbesturen werd gehouden, De stichting stelt zich voor op dc middel bare scholen periodiek spreekuur te paan houden voor de leerlingen van de ioogste klassen, ditin overleg met de betrokken schooldecanen. De exploitatierekening sluit met een voordelig saldo van 1.631,98.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 8