Houdt ju des winters in uw huiskamer zitting met gesloten deuren, omdat de rest van het huis op de Noordpool lijkt? \ferwarm toch uw hele huis met het Dru V-V systeem. De insfcd latiekosten en de stookkosten vormen lehei een laagte-record! Voor hem alleen de echte zware van de Weduwe Adverteer in de PZC Wat dacht u 18 nnrïim Je reinste tabak. Lekker zwaar en pittig. Geurig tot de laatste lange draad. Al jaren aan de top voor mannen die •zwaar» voor hun geld willen hebben. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 29 OKTOBER l9y U kunt het Dru V-Vsysteem stukje voor stukje opbouwen en zo de installatiekosten nog spreiden! Moderne Dru-gashaard in de huiskamer. Schoorsteenloze DRUgasars in de andere r vertrekken.Daarop berust "-j" hetDruWsysteem.Vraag £«28 uw leverancier (of de v—3 Koninklijke Dru-fabrieken in Ulft) om een uitvoerige brochure. Dru geeft u de zekerheid van een vertrouwd merk, blijvend pieziervan uw keus, bewondering door iedereen, parate service. Deze coupon uitknippen en gefrankeerd meteen postzegel van 12 cent opsturen aan Koninklijke Fabrieken Diepenbrock Reigers N.V. - Ulft. Wilt u mij volledige INaam inlichtingen zenden over Adres het Dra V-V systeem. Woonplaats-- gasverwarming Jongens: wordt mini-autonummerborden-verzamelaar! Dit voorspellen wij - wordt de nieuwe rage onder jongens (èn hun vaders!) Het verzamelen van deze kentekenplaten. Precieze kopieën van originele nummer borden, geperst uit metaal, gespoten in de echte kleur en. En op de achterzijde het land van herkomst. Er is voorlopig een serie van 51 verschillende modellen be schikbaar. Bij de melkman. En er hoeft geen bonnetje geknipt te worden, geen zegeltje gespaard te worden, niets betaald te worden voor deze mini- nummerborden. De melkman geeft er één bij elke fles Melfri choco lademelk en bij elke fles Sterovita koffiemelk (hele en halve liters). Zomaar gratis. Moeders, 't is eigenlijk iets, dat u niet voor uw zoon mag vergeten! Gratis bij Meitri chocolademelk en Sterovita koffiemelk (hele en halve liters).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 18