Vier Westerscheldeveerboten worden spoedig uitwisselbaar Gs zijn ernstig ongerust over huizenbouw Ongerustheid over stagnatie Westerschelde Winst PZEM 1 min Aanleg Tractaatweg komt na '68 Verlies veren 10 min VOOR VERZORGING DUBBELDEKKER VERKEER ZEELANDBRUG GESTEGEN, DOCH BEGROTING '69 SLUIT NIET ACHTERBLIJVERS ZEELANDBRUG EIND DIT JAAR MOGELIJK 500 BOUWVAKKERS MINDER DAN '67 UITBLIJVEN NIEUWE INDUSTRIEËN KAN ERNSTIGE GEVOLGEN HEBBEN Onmisbaar VOORRANG VOOR ZUIDELIJK DEEL 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 OKTOBER RAMING Zwaargewonde bij aanrijding MIDDELBURG Tot de ingebruikstelling van de tweede dubbel deksveerboot in het begin van 1970 blijft het voor de provinciale stoombootdiensten een spannende tijd. Als de .Prinses Christina' zou uitvallen in perioden, waarin het veer Vlissingen-Breskens veel mate riaal vraagt, zal dat zeker moeilijkheden geven. Voor vervanging van de dubbeldekker op Kruiningen-Perkpolder is inmiddels de .Prinses Irene' aangepast door de zogenaamde kopeinden te verbouwen, waar door de aanleg in de fuiken van Kruiningen en Perkpolder mogelijk gemaakt is. De .Prinses Beatrix' en de .Prinses Margriet' zullen bin nenkort eenzelfde operatie ondergaan (de fuiken in Vlïssingen en Breskens zijn hierop reeds ingesteld) zodat binnen afzienbare tijd de ze vier boten volledig uitwisselbaar zullen zijn. Calamiteiten zullen daardoor beter opgevangen kunnen worden. Dit. alles delen ged. staten van Zeeland met altijd meer mogelijk om een zodani- mee in de geleidebrief bij de begroting: ge snelheid te halen, dat de tweeuurs- 1969. Zij merken verder op. dat de dienst op tijd wordt volbracht. Tot wel- indienststelling *--* - *- verhop cfer uitgaven provinciale begroting 1969 van de eerste Neder landse dubbeldekker (niet los- en laad tijden, die uniek zijn in de gehele we reld) niet zonder kinderziekten is ver inpen. Hoewel ze thans nog niet volledig dig zijn opgevangen vaart het schip vanaf begin juli 1968 een 50-ininnten- dienst, hetgeen mogelijk blijkt door een intensieve voorbereiding en een vol ledige inzet van het personeel. Of hel tempo kan worden volgehouden indien de bezettingsgraad van het schip over de dag verspreid belangrijk toe neemt. moet worden afgewacht. Over de aanpassing van de veerhaven m Breskens en het inrichten van een nieuwe veerhaven in Vlissingen kunnen gs nog weinig zeggen. Rijlcwaterstaat is thans druk bezig met de voorberei dingen, maar over net tempo van reali sering is nog geen concreet gegeven bekend. Wat de dienst Vlissingen-Breskens be treft wordt meegedeeld, dat ook in dit tegen 152.896 vorig jnnr. Tot nu augustus was er een stijging in het aantal vervoerde auto's van 6.3 procent tegen een toeneming van 16 en 19,5 procent respectievelijk in 1967 en 1966, Voor een belangrijk deel wordt de af vlakking der toeneming toegeschreven aan de tariefsverhoging per 1 maart 1968. Indien dit zo is. zal 1969 een herstel te zien moeten geven. Op het veer Kruiningen-Perkpolder waren de stijgingspercentages van juli en augustus jongstleden verge leken met deze maanden van vorig jaar respectievelijk 18.1 en 12,5. Mo menteel worden on werkdagen op dit veer meer dan 900 vrachtwagens vervoerd. Na de ingebruikstelling van de dubbeldekker en het leren rijden van het publiek op de nieuwe deinstregeling zijn geen .achterblij vers' meer geregistreerd Op Terneuzen-Hoedekenskerke gaven juil en augustus 1968 een teruggang in het aantal vervoerde auto's te zien (van 5.895 tot 5.580 en van 5.447 tot 5.227). Deze vermindering is mede veroor zaakt doordat de motoren van de dienst doende schepen een volledige benutting der dekruimte niet meer toelaten. Bij volledige belading blijkt het nameijk ke resultaten het overleg over de vraa; op welke wijze de veerdienst toekomst zal worden uitgeoefend zal leiden is nog niet bekend. De eerste acht maanden van 1968 gaven voor de Zeelandbrug een dui- aleijke stijging te zien ten opzichte van het verkeer m de eerste acht maanden in 1967. Voor de personen auto's waren de cijfers; stijigng 66.363 (10 procent) van 661.793 tot 728.156 (resp. 1967 en 1968). voor de lichte vrachtwagens; stijging 6303 (14 procent) van 43.420 tot 49.723, s: stijging (39 pro- Voor 1969 kon evenmin als voor 1968 eeu sluitende begroting worden opge steld. Dankzij enkele niet onbelangrij ke toevoegingen in de loop van dit jaar aan de risicoreserve is het moge lijk het exploitatieverlies voor 1969 nog intern te verwerken. Omtrent de verder te verwachten ex ploitatiemogelijkheden kan nog geen inzicht worden gegeven: de raad van commissarissen der NV Prov. Zeeuw se Brugmaatschappij wil de invloed van het gereedkomen van die Heinenoordtun- nel_ alsmede de meer dan normale ver- keerstoeneming via de Zeelandbrug. in zijn plannen op lange termijn betrek ken. Een verantwoorde exploitatieopzet voor de komende tien jaar kan niet voor het volgende jaar worden overgelegd. Optimaal zal het economisch rendement van de brug eerst na voltooiing der middenroute dus met inbegrip van. een vaste oeververbinding Wester- schelde tot zijn recht komen. -Van tolopbrengsten wordt voor 1969 een bedrag van bijna vier miljoen gulden geraamd. De bijdrage van de provincie is 750.000, uit diverse baten komt 7000. Daartegenover staat als be langrijkste lastenpost die van het ka pitaal: aan rente ruim 3,3 miljoen en „r-nr- r< i aan afschrijving bijna 2 miljoen. MetlMIDDELBURG G('d. staten van fainioseno^atenk^nli ee-? VV-dra?<'- \.a^ Zeeland hebben bij de minister 1.18a.000 van de kapitaaldienst is het exploitatieverlies verwerkt. Voor de in- van volkshuisvesting een Onder- standhouding van de brug Is f 140.000 gerekend. houd aangevraagd omdat bet Keeds thans is er als gevolg van de da ling van het aantal vergunningen een tendens merkbaar tot afstoting van werknemers. Gevreesd moet worden, dat het aantal werknemers in de bouwsector op het eind van 1968 cir ca 400 tot 500 lager zal zijn dan op het eind van 1967. Na 10 jaar voorzitter van de Ne derlandse Federatie voor Bejaardenzorg te zijn geweest, heeft drs A. D. W. iTilanus, mede in verband met zijn an- Idere drukke werkzaamheden, te kennen I gegeven deze functie te willen neerleg- j gen. De heer C. Egas. oud-staatssecreta- iris van het ministerie van cultuur, re- I creatie en maatschappelijk werk, heeft ;zich bereid verklaard zijn plaats In te nemen. college ernstig ongerust is over de woningproduktie in de ko mende tijd, nadat ze in de afge lopen jaren een verheugende stijging te zien bad gegeven: 3757 gereed gekomen huizen in 1967 en waarschijnlijk 3900 tot 4000 dit jaar. Dit blijkt uit de begrotingsbrief van gs voor 1969. Slot van pagina 1 regeringszijde wordt echter, nierken gedeputeerde staten op, van de in of ficiële stukken tot uiting komende gezindheid de laatste tijd weinig blijk gegeven, zodat de indruk heelt postgevat, dat ontwikkelingen op plaatsen, die aanvankelijk daarvoor niet bestemd waren, wórden gesti muleerd. En dit zal volgens het col lege altijd in het nadeel, althans sterk vertragend, voor het Wester- seheldehekken geschieden Na herinnerd te hebben aan de brief, die over deze materie ln het voorjaar van 1968 aan de minister van econo mische zaken is geschreven, wijzen gs op de twee aandacht vragen pun ten voor de ontwikkeling van het Westerscheldebekken, namelijk de Konden vorig jaar nog 4600 vergunnin gen voor woningbouw worden afge geven, dit jaar mag op niet meer dan 2600 worden gerekend. Deze terug gang is te wjjten aan het feit. dat een nauwe relatie is gelegd tussen de ac tiviteiten van de woninghouwcorporn- ties in de woningbouwsector en die activiteiten in de preniieseetor. Daar bij is het geringe aantal woningwet woningen, dat jaarlijks aan Zeeland wordt toegewezen, de oorzaak, dat het totale aantal woningen snel te rugloopt. Dit is in hoge mate ver ontrustend, omdat do bouwcapaciteit van rond 3500 huizen per jaar be slist moet worden gehandhaafd met het oog op de verdere ontwikkeling. doelmatige en daarvoor zo gunstig j Met die 3500 wordt misschien enigszins mogelijke bedrijfsvoering heeft de I vooruitgelopen op de directe behoefte, besturen van de Zegam en de PZEM Er moet echter nog een groot aantal slechte woningen worden vervangen en bovendien "moet voldaan kunnen worden aan een grote vraag naar woningen, wanneer een industrie zich wil vestigen. Zou de aanwezige bouw capaciteit eenmaal aanzienlijk terug lopen. dan zal zij slechts uiterst moeizaam weer kunnen worden op gebouwd. er toe gebracht een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheden van verdergaande samenwerking of sa-j mensmelting. Een rapport van des-1 kundigen is kortgeleden gereed ge- komen en aan de besturen aangebo- j den. Gs verwachten, dat, in 1969 be langrijke beslissingen kunnen wor-1 den genomen. Culturele ochtend bejaarden Terneuzen TERNEUZEN Op de culturele och tend voor bejaarden die deze week voor de tweede maal in Bachten Di$ke is gehouden hebben ruim 150 personen met aandacht geluisterd naar de heer Van Ruimbeke uit Clinge. Hij droeg frag menten voor uit het proza van Ernest Claes. De bejaarden gaan ook proberen een bijdrage te leveren aan het ont wikkelingswerk in Jales (Zuidoost-Bra- zilië). Er wordt hiertoe in De Blide een tentoonstelling gehouden van de handen arbeid- en hobbyclub op 13. 12 en 13 oktober. De tentoonstelling is de eerste dag geopend van half zeven tot half tien. zaterdags van half drie tot 5 uur en van half zeven tot half tien en zon dags van twaalf tot één, van twee tot half zes en van half zeven tot negen uur Er zuilen op deze tentoonstelling, die voor iedereen toegankelijk is. ver schillende attracties zijn met mooie prij zen, onder andere geschikte geschenken voor de weer reeds in zicht zijnde feestdagen. BEGROTING 1969 MIDDELBURG In de begroting voor 1969 van de PZEM wordt een winst ge- ii(l van ruim l miljoen gulden bjj totale omzet van mim ƒ571/. mil joen gulden. De nettoverkoop is geraamd j op 990.000.000 kWh, verdeeld over de! irsehillende verbruikersgroepen. Deze J •rkoopeijfers zijn gunstig beïnvloed: door de steeds toenemende afneming. Voor de verkoop zal een brutoproduktie nodig zijn van 1,1 miljard kWh. Dankzij de uitbreiding van de centrale Zeeland met twee nieuwe eenheden en de inzet van de satellietcentrale in Ter- neuzen kan deze produktie worden ge haald. De uitbreiding van de centrale in Vlissingen is echter aan haar maximum. Voor de verdere uitbreiding zijn gronden gereserveerd bij Vlissingen-Oost, waai de technische mogelijkheden voor de bouw van een grote kernenergiecentrale volledig aanwezig zijn. Het wachten is nu nog op de economische beslissing, zo delen gs in de geleidebrief bij de pro vinciale begroting mee. Voor 1969 moet de PZEM ruim 34% miljoen investeren: 8,5 miljoen voor uitbreiding centrale Zeeland en satelliet- centrale, 16.5 miljoen voor hoogspan ningsverbindingen. In de begroting voor 1969 is thans ook de nog in aanbouw zijnde cen- trale-annex-waterfabriek in Terneu zen opgenomen. Tegenover de ge raamde baten van 7.569.000 staan evenzovele lasten, onderverdeeld in brandstof en chemicaliën 3.160.000, leiding en bediening 480.000, on derhoud 150.000, afschrijving 1.358.000, interest f 3.380.000 en di versen 67.000. De PZEM-stroomopbrengst wordt voor 1969 geraamd op ruim 53,5 miljoen. Voor de stroomopwekking en inkoop is volgens de raming nodig bijna 29% miljoen, voor transportkosten (150/50 KVbijna 7 miljoen, voor distributie- kosten (10 KV en lager) 10% miljoen, voor algemene kosten 4,6 miljoen. Het winstsaldo over 1967 was 947.455 bij totale omzet van ruim ƒ38 miljoen: voor 1968 was begroot ƒ973.000 winst en 46.5 miljoen omzet. MIDDELBURG Het verlies van de Westerscheldeveren voor 1969 (dat gedragen wordt door het rijk) is geraamd op bijna 10 mil joen. Aldus blijkt uit de begroting voor het volgende jaar van de provinciale stoom bootdiensten. Voor Vlissingen-Breskens is het nadelig exploitatiesaldo 442.000 geraamd, voor Terneuzen- Hoedekenskerke 848.000 en voor Krui ningen-Perkpolder 4.677.000. Aan de lastenkant zijn de personeels kosten geraamd op 7,85 miljoen, aan de batenkant is 6.364.000 opgenomen aan vervoersopbrengsten. De begroting wijst aan baten en lasten ruim 17 mil joen gulden aan. De tweede vrouw van oud-president Soekarno. Hartini. is gearresteerd om dat zij ervan verdacht wordt een be langrijke rol gespeeld te hebben in de clandestiene politieke activiteiten van de ex-dictator, aldus hebben betrouw bare zegslieden te Djakarta verklaard. Hartini is door veiligheidsambtenaren opgehaald uit haax villa te Bogor, 65 km ten zuiden van Djakarta, zeiden de zegslieden. Donderdagavond deed zich om half elf i op de weg van Bergen op Zoom naar Tholen een zeer ernstig ongeluk voor. De 50-jarige J de Jonge uit Bergen op Zoom kwam op de fiets de Jankenberg- straat uit gereden om de rijksweg over; te steken waarbij hij vermoedelijk niet opl liet verkeer heeft gelet. i Van de richting Bergen op Zoom kwami de auto. bestuurd door A. v. d. M. uitl Poortvliet. Deze kon een aanrijding niet I voorkomen- Dokter Van Dijk uit Halste- j ren verleende eerste hulp en liet het I slachtoffer, dat een schedelbasisfractuur I had opgelopen, per ambulance naar het I ziekenhuis te Bergen op Zoom overbren gen. Het slachtoffer ongehuwd I verkeert in levensgevaar. Grazige weiden' in Het Kotje In .Het Kotje' te Terneuzen zal zoals- avond om '20 uur de film .In grar weiden' worden gedraaid in plaats tt de eerder aangekondigde ,Drei gross noper. Deze film loopt momenteel elders en hij is pns eind oktober) schikbaar. ,In grazige weiden' heeft rolbezett.ng van kleurlingen. Zij r. len de bijbelverhalen zoals ze opkortj in het hoofd van een jongetje. Vanm dag zaterdag) draait men in het l tronaat ontspanningsfilms voor ton; ren van 6 tot 14. Het programman meldt onder meer een serie ,coi» capers'. De Westduitse kandelier Kiesjj* heeft woensdag de tweede vrouw int uit 19 leden bestaande kabinet vent- komd. Het is de 56-jarige mevro: Anne Brauk-Siepe. .MIDDELBLRG Bijzondere grote, maar eenmalige werken (Deltawer ken, kanaal werken Terneuzen-Gent en de Scheide-Rjjnverbinding) versluieren volgens gs van Zeeland de werkgelegenheidssituatie, die naar het oordeel van het college minder rooskleurig is. Aldus deelt het college mee in de geleidebrief bjj de begroting voor 1969. ,H«t uitblijven van nieuwe industriële vestigingen zou in dit, verband en voor de arbeidsmarkt en voor het vestigingsoverschot op de be- volkiiigsbalnns zoals dat de laatste jaren is geconstateerd ernstige gevolgen kunnen hebben', aldus de gedeputeerden. De geregistreerde arbeidsreserve In Zeeland was de eerste zes maanden van 1968 hoger dan in het eerste halfjaar van 1967. De nieuwe industrieën tonen voor een groot gedeelte een constante personeelsbezetting, met uitzondering van de nieuwe chemische industrieën, die nog personeel aantrekken- De personeelsbezetting van langer gevestigde bedrijven loopt terug o.a. tengevolge van rationalisering. De landbouw blijft een duidelijke vermindering der werkgelegenheid vertonen. Gehoopt wordt, dat een kentering ten ongunste, met name in de sector woning bouw. alsnog vermeden kan worden. Wat het tweede punt aangaat stel len de gedeputeerden, dat een vas te verbinding in de middenroute het logische en onmisbare sluitstuk van de centrale noord-zuid verbinding is. De voltooiing van deze route is voor de interne verbindingen in Zeeland, voor de relatie tussen het Rotter damse havengebied en het Sehelde- bekken, en voor de verbindingen tus sen Noord-Frankrijk- Vlaanderen-Zee land en de randstad Holland van ele mentaire betekenis. Volgens het col lege ligt de realisering van deze vas te oeververbinding op dit moment binnen de mogelijkheden. Daarnaast vraagt de verdere ver betering van het wegennet alle aan dacht. Voor wat de provincie betreft hopen gs, dat de bochikbaar komen de financieringsmiddelen het moge lijk maken, dat het meerjarenplan binnen de gestelde termijn van 5 jaar uitgevoerd kan worden. In het bijzonder noemen gs behalve de wegen ook de openbare nutsvoor zieningen. Het streven naar een zo GS: ZOVEEL MOGELIJK BESPOEDIGEN' MIDDELBURG De aanleg van de zogenaamde Tractaatweg, die in 1968 had moeten beginnen, is naar een later tijdstip verschoven. Dat delen ged. staten van Zeeland in de geleidebrief bij de begroting voor 1969 mee over het wegennet in de kanaalzone van Zeeuwsch-Vlaan- deren. Daar de reeds uitgevoerde of nog in uitvoering zijnde werken (waar onder een aantal kunstwerken) verkeer aantrekken, is het voor een goede afwikkeling van het ver keer in deze streek noodzakelijk, dat de Tractaatweg zo spoedig mo gelijk wordt aangelegd. Dit klemt te meer, omdat de provincie inmid dels begonnen is met de verbete ring van het wegvak Derde Ver- kortïng-Zwart-enhoek, dat deel uit maakt van de weg Hulst-Sas van Gent. Gs hebben er dan ook bij rijkswater staat op aangedrongen de aanleg van de Tractaatweg zoveel mogelijk te be spoedigen en wel zodanig, dat daarbij in het bijzonder aan de aanleg van het zuidelijk deel voorrang wordt verleend. Met de verbetering van de verbin ding van Zeeland naar Rotterdam worden goede vorderingen gemaakt zo delen gs mee, Zij verwachten, dat de tunnel onder de Oude Maas. die de oude Barendrechtse brug moet gaan vervangen, voor medio 1969 m ge bruik kan worden genomen. WEGEN 1969 Het wegenprogranuna voor liet komende jaar. zoals dat is opgenomen in het 5-jarenplan 1968-1972, omvat de volgen de werken, mits over de daarvoor no dige financieringsmiddelen kan worden beschikt: Schouwen-Duiveland: Verbetering van de Zonnemaire, Noordgouwe- eg Haamstede-W'es- Tholen en St-Philipsland: aanleg van een baa.nsplitsing nabij Tho len; grondaankopen ten behoeve van de aanleg van de rondweg Tholen. Zuid-Bcveland: vervanging van een brug in de weg Goes-'s-Gravenpolder; aanbrengen van een deklaag op de weg Zuidsloe-Stoof- weg; doortrekken van de weg Stoof- weg-Rijksweg no. 58; grondaankopen Len behoeve van de weg 's-Gravenpol- der-Vierwegen. Noord-Beveland: aanleg van de derde fase van de oost- west-verbinding; reconstructie van de traverse Geersdijk. Walcheren; grondaankopen ten behoeve van de weg Middelburg-Zuidsloe; vervanging van een brug in de weg Middelburg-Veere aap leggen van een baanverdubbeling in de weg Souburg-Vlissingen. Zeeuwsch-Vlaanderen maken van een spuiduiker in de weg Driewegen-Axel; aanleg-verbetering van de weg Derde Verkorting-Zwartenhoek (aanbesteed); aanlog-verbetering van de weg Water - landkerkje-St-Kniis; verbetering van de weg Glinge-Nieuw Namen. I Heden overleed, tot onze diepe droefheid, voor zien van de H.H. Sacramenten der zieken, te Kwadendamme, onze dierbare man. vader, schoon vader, grootvader, broer, zwager en oom MARINE'S GOENSE echtgenoot van .Jozina Rijk, op de leeftijd van 67 jaar. Kwadendamme: J. Goense-Rijk Baarland: J. Goense N. Goense-Boonman Ovezande: A. G. de Jonge-Goense A. de Jonge Yolanda Ovezande: C. C. Goense-Goense J. J. Goense Bastian Kwadendamme: wed. G. Timmerman-Rijk Kwadendamme, 4 oktober 1968 Dorpsstraat 19. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 7 oktober, om 10.00 uur. in de parochie kerk te Kwadendamme, waarna de begrafenis op het r-k kerkhof, aldaar. Rozenkransgebed zondag 6 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk. Algemene kennisgeving. Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze geliefde moeder en schoonmoeder, mevrouw AALTJE VAN KREVELEN geboren ScheU, weduwe van de lieer D. A. van Krevelen, in de ouderdom van 79 jaar. Ir R. H. van Krevelen H. T. van Krevelen-Visbeen Sas van Gent. 3 oktober 1968 Oostkade 31. De crematie zal plaatsvinden maandag 7 oktober, te 11.30 uur, in het crematorium Ockenburgh te 's-Gravenhage-Loosduinen Heden overleed plotse ling, tot onze diepe droefheid, mijn gelief de man en onze dier bare vader, broeder, zwager en oom echtgenoot van Margerita Apollonia Joele, in de ouderdom van 72 jaar en 8 maanden. Anna Jacobapolder: M. A. Maas-Joele Assen: M. L. Sterken-Maas J. Sterken Anna Jacobapolder: A. C. Maas M. A. Maas- Wagemaker Anna Jacobapolder, 2 oktober 1968 Commandostraat 8. De begrafenis zal plaatshebben DV zater dag 5 oktober 1968. Vertrek van ,Ons Dorpshuis' om half 2. Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis. Geen bloemen Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, on ze geliefde broeder, zwager en oom, de heer J. J. MAAS Anna Jacobapolder: Fam. Westbroek- Maas Fam. Schot-Maas Bruinisse: Fam. Maas- Reyngoudt Na een leven van ge loof en overgave ont sliep in haar Heer en Heiland, mijn innig ge liefde vrouw, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder riETERNELLA JOHANNA RADSTAKE-AÜËR in de ouderdom van 81 jaar. Rotterdam: H. J. J. Radstake Parijs: H- J. J. Radstake J. Radstake-Nolent Vlissingen: C. J. Radstake Rotterdam: W. Radstake M. J. Radstake- Verburg Rik Jos Elleke Dineke Carientje Rotterdam. 4 oktober 1968. Jacob van Campen- plein 28. Voorafgaand aan de begrafenis zal er een rouwdienst worden ge houden op dinsdag S oktober a.s. om 11.00 uur in de Immanuelka- pel, Berlagestraat 98 Rotterdam. De teraardebestelling in het familiegraf te Vlissingen zal plaats vinden omstreeks 1400 uur. Na de rouwdienst in de Immanuelkapel is er gelegenheid om te con doleren. Heden overleed in het ziekenhuis .Bergzicht', onze geliefde vrouw, zuster en tante in de ouderdom van 86 jaar en 8 maanden. Borssele: J. Bras Fam. Steketee Fam. Bras Borssele, 3 okt. 1968 Noordsingel 22. De begrafenis zal plaatsvinden DV op maandag 7 okt,, vanaf de vergaderzaal van de geref. gemeente te Borssele om 2.00 uur. Algemene kennisgeving. Heden werd, geheel onverwachts van ons weggenomen, onze ge liefde vriend DANIËL WISSE in de ouderdom van 64 jaar. Uit aller naam: B. P. Tra m per Baarland, 4 oktober 196S Raadhuisstraat 14. De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 8 oktober, des na middags om 2.00 uur. vanuit het verenigings gebouw PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PZC Heden is. zacht en kalm, van ons heenge gaan. onze lieve, zorg zame moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder weduwe van Willem Johannes Meiilblok, in de ouderdom van 88 jaar. Uit aller naam, M. P. Meulblok Vlissingen, 4 okt. 1968 Acacialaan 20. De teraardebestelling is bepaald op maandag 7 oktober. Vertrek Acacialaan 20 des n.m. 2 «ür.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 30