Chr. kweek voor Zeeland helpt Indonesische school Hoogste punt bejaardenoord LEES DE PZC 4 Weerzien leraar Tak en collega drs Soetjipto BEGROTING VOGELWAARDE 00K VOOR 1969 NOG NIET GEZOND Raad'sHeerenhoek verkocht ambtswoning Meer subsidie voor herstel van herv. kerk I Jzendijke Zestien flatjes half oktober in gebruik MR VAN VELDHUIZEN SPRAK OVER DE SAMENLEVING EN DE POLITIEK EN DEN BOER LEVERT IIET DRUKWERK PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 24 SEPTEMBER 1968 ADOPTIEPLAN VOOR SALATIGA IN BREEWEGWIJK TE MIDDELBURG MIDDELBURG De 468 leerlin gen van de christelijke kweek school voor Zeeland in Middelburg zullen nauwe relaties aanknopen met de christelijke kweekschool in Salatiga op Midden-Java. De rela ties kunnen worden samengevat i onder het mottoontwikkelingssa menwerking en vriendschap'. £J<kjI Is in de eerste plaats de kweek school een financieel ruggesteuntje te f even. Plan is dat elke scholier per week én dubbeltje afdraagt- Dat maakt f 4,- per jaar per leerling. Van alle leerlingen samen omstreeks 18.00. In roepiah omgerekend is dat zo'n 180.000 roepiah. Met nog enkele andere toezeggingen onder andere van het kweekschoolbe- stuur kan de christelijke kweekschool de zusterschool in Salatiga een belang rijk bedrag per jaar toezeggen. Het geld Is nodig voor de zestig internaatsleerlin gen in Salatiga, voor wie de school de totale kosten niet kan opbrengen. De uitwerking van het plan zal door school directie met leerlingenvereniging .Ani mo' samen worden gedaan. Weerzien Het plan Is maandagmiddag aan de ir het gymnastieklokaal verzamelde kwe kelingen voorgelegd. De leerlingen maakten daarbij kennis met drs R. Soe- tjipto, een pedagoog, als onderwijsdes kundige in dienst van de Javaanse en In donesische kerken. De heer Soetjipto vertelde de scholieren één en ander over het christelijk onderwijs in Indonesië en over de kweekschool in Salatiga. Hil was ingeleid door de leraar Ne derlands aan de Middelburgse kweek, de heer A. Tak. die de heer Soetjipto al sinds 1939 kent, toen zij samen in het jeugdwerk zaten en respectieve lijk onderwijzer waren aan de Europe se school en de Hollands-Javaanse lagere school. De heer Soetjipto was twee ja den'al even op de kweekschool delburg om daar nader kennis te maken met school en onderwijs tijdens een stu diereis in ons land- Hij was recentelijk aanwezig op de gereformeerde oecume nische synode in Lunteren en vertrekt maandag weer naar Indonesië. I donesië 4000, op Midden-Java i §0.000 leerlingen, in het hele land volgen zijn I leerlingei^BHHHHHHH^^ 000 leerlingen christelijk onderwijs. Het christelijk onderwijs bieek voor hem niet alleen een middel voor uitbreiding van het evangelie, maar ook om het recht van bestaan en het functioneren van de christelijke kerk in Indonesië te bewijzen. Op deze wijze kan men mee bouwen aan een goede samenleving in dat land. zo stelde hij. Het christelijk onderwijs moet In Indo nesië ook bepaalde lasterpraatjes tegen gaan. aldus drs Soetjipto. Het praatje, dat het christendom en de christelijke scholen een overblijfsel zijn van het ko lonialisme. Dat wordt nogal eens aange voerd van de zijde der islamieten en der nationalistische partij. Treurig' De regering-Soeharfco is uit op een rea- listisch-pragmatische politiek, aldus drs Soetjipto. Dat betekent, dat men de grootste aandacht schenkt aan de econo mische opbouw van het land. Dat vraagt om mensenmateriaal- Voor de opbouw van het Jand is onder wijs dringend nodig. En onderwijs vraagt om goede scholen. Maar: ,de financiën zijn' nog treurig in Indonesia. Maar 5,6 procent van de staatsbegroting is voor het onderwijs en de scholen zjjn nog lang niet compleet aan materiaal en gebou wen. Het onderwijs de kweekschool wordt nog te dikwijls gebruikt als Drs Soetjipto (links) vertelde maandagmiddag in de christelij ke ktveekschool voor Zeeland over een zusterschool m Salatiga op Midden-Java. Rechts van hem de heren Batten, Cal jouw, be stuursleden, en N. Verboon, di recteur van de school. (Foto PZC). springplank naar andere diensten, omdat het onderwijs zelf slecht be taalt: een jonge onderwijzer verdient 1500 roepia, dat is 15,per maand en een doctorandus, die leraar wordt krijgt 2500 roepiah, dat is 25,per maand. De kweekschool in Salatiga. die 200 leer lingen telt, heeft voor de zestig interne scholieren 100 roepiah per maand aan levensonderhoud nodig. Vandaar dat de heer Soetjipto hoopte op land en de kweekschool in Salatiga. De. Middelburgse school voorziet Salatiga al sinds twee jaar van schoolboeken. Nu gaat het om meer: om uitwisseling van ervaringen, om leren van elkaar op dïdaktisch gebied, om methodieken, om gegevens over de werking van de Mam moetwet, enzovoort. De heer Soetjipto hoopte^ dat er ook een meer persoonlijke relatie kan ontstaan tussen de scholieren aan beide zijden van de aardbol. Schoolstrijd Hij hield een geladen betoog over christelijk onderwijs in Indonesië en een pleidooi voor vriendschappelijke banden tussen Nederland en Indonesië, tussen Middelburg cn Salatiga. Het christelijk onderwijs staat op het moment nog mid den in een schoolstrijd, zo zei hij. Een schoolstrijd, die in Nederland al lang is gewonnen en achter de rug is. Op Mid den-Java zijn er 400 scholen in heel In- Door affaire Meijerink. Subsidie Stichting Gemeenschapshuis 's-HEERENHOEK De gemeenteraad j van 's-Heerenhoek heeft maandagavond m een zeer korte vergadering besloten tot verkoop van de ambtswoning van de burgemeester aan de vereniging .Boerenleenbank De Bevelanden' te Le- I wedorp voor een bedrag van J 70 000. Maandag werd de openbare verkoping l van het burgemeesterhuls gehouden en ide boerenleenbank kwam als de meest biedende. De raad toonde zich tevreden over de prijs toch niet te hoog was. Het Laxa- tierapport gaf een bedrag aan van 74.500. In de rondvraag deelde waarnemend bur gemeester J. L. Dregmans mee, dat b en w aan de technische dienst opdracht hebben gegeven tot het maken van een saneringsplan. Hij stelde, dat de uit werking daarvan wel voor rekening van een andere raad zal komen, dan die er In antwoord op een vraag van de heer J. Pompernolle maakte burgemeester Dregmans duidelijk, dat wil men een speeltuin oprichten er eerst een speel tuinvereniging moet zijn. ,Dan kan die naar dc gemeente komen om samen iets te gaan doen', aldus de waarnemend burgemeester. Als vertegenwoordiger voor 's-Heeren hoek voor vergaderingen van gemeen schappelijke regelingen werd aangewe zen de heer Dregmans en bij diens verhindering de wethouders P. Raas of B. Remijn. IJZENDIJKE In de vrijdag onder voorzitterschap van waarnemend bur gemeester De Boer gehouden vergade ring van de raad van IJzendijke werd 1000 beschikbaar gesteld voor een ge zamenlijk uitstapje van de raadsleden en het gemeentepersoneel. Verder werd besloten om het raadsbesluit van 21 au gustus betreffende beschikbaarstelling van 30 procent der geraamde herstel- kosten van 75.361 voor het dak der Ned. hervormde kerk in te trekken en een subsidie beschikbaar te stellen van 30 procent van de thans geraamde kos ten zijnde 99.610 derhalve voor de ge meente een som van ƒ29.883 uit een hiervoor te sluiten geldlening. Verder werd nog een subsidie beschikbaar ge steld voor bijkomende herstelkosten ge raamd op 8500, derhalve een subsidie hiervoor van 2550. Aan mevrouw A. E. C Goossens-Claeiis zal een stuk grond worden verkocht groot 180 M2 voor de prijs van 2 per m2. Deze grond is aan verzoekster in erfpacht uitgegeven. Voor aanleg van beplanting moet 572 m2 uit deze erfpacht worden genomen. Hiervoor moet een ter plaatse staande schuur gedeeltelijk worden af gebroken. Als blijk van waardering voor de goede medewerking werd beslo ten het restant van de grond voor de ze lage prijs te verkopen. In verband met het bouwrijp maken van het uit breidingsplan .De kleine Jonkvrouwpol- der 1967' was er een begrotingswijzi- or is 359.000, STOPPELDIJK ,Er wordt we derom na de affaire Meijerink een aanval gedaan op de finan ciële positie van onze gemeente. En wederom zijn het factoren van bui tenaf die het ons beletten om u een gezonde begroting aan te bieden', zo staat onder andere te lezen In de toelichting voor 1969 van de ge meente Vogelwaarde, die donder dagavond in de raadsvergadering wordt aangeboden. In het begeleidend schrijven delen b en w mee dat het slechts mogelijk is geble ken, dc begroting sluitend te krijgen door een aanvullende bydrage nit liet gemeentefonds (tot een bedrag van 150.000) te ramen. De post onvoorzie ne uitgaven is geraamd op 23 300,95. De gewone dienst van de begroting draagt nog steeds de last van het fail lissement Meijerink, voor 1969 geraamd op 134.343,97. Ook het in werking treden van de alge mene wet bijzondere ziektekosten heeft een ongunstige invloed op de begroting. Ten opzichte van 1968 zal dit voor de femeente een nadeel betekenen van 103.025,39. Het investeringsplan voor 1969 heeft de volgende punten op het programma: een gemeenschapshuis, een bijzondere school voor glo voor Stoppeldijk-Boschkapelle, een nieuwe wegenlegger, een wandelbos aan de Bossestraat, verlichting van de buitenwijken en aankoop van water in het recreatieplan ,De Vogel'. In de vergadering van donderdag komt verder aan de orde de subsidie voor de stichting gemeenschapshuis. B en w stellen voor om voor dit gemeenschaps huis annex gymnastieklokaal een subsi die ter beschikking te stellen van 400 000. Het rijk zal in de stichtings- kosten een subsidie verlenen van 65-700. Voorts stellen b en w voor om een kre diet vam 21.460 ter beschikking te stel len voor de aanleg van een wandelpark aan de Bossestraat. Wanneer de daar gelegen grond geschikt zou worden ge maakt als bouwgrond, dan zou de prijs te hoog worden. In samenwerking rnet staatsbosbeheer kan de aanleg van een bos voor de gemeente evenwel op vrij voordelige basis geschieden. Voorts zal in de vergadering worden ge sproken over het beheer en de exploita tie van het recreatiegebied ,De Vogel' dat naar alle waarschijnlijkheid im 1961 ging. De uitgaaf hiervoor i waartegen een ontvangst staat van f 100.000. Aan de r-k lagere jongens school werd medewerking verleend voor de aanschaf van 2 schoolradio's. Bjj de rondvraag informeerde raadslid A. v. d. Wijnkei hoe ver het staat met de afras tering rond het sportveld. Wethouder Termote heeft hierop een bevredigend antwoord. .ST-CAECILIA' ZINGT IN KATHEDRAAL BRUSSEL Het gemengd zangkoor ,St-Ced!la' te St-Jansteen ontving de vererende uit nodiging om zondag 29 september de hoogmis te zingen in de St-Goedele-kerk te Brussel. Bovendien werd het koor verzocht om in dezelfde kerk 's avonds een concert te verzorgen. gereed zal komen en over de gemeen schappelijke regeling tot stichting en ex ploitatie van een regionaal woonwagen centrum. Verder komen aan de orde een wijziging van de bouwverordening, dele gatie van de bevoegdheid tot het verko pen van bouwgrond aan b en w, verlen ging van de straat- en rioolbelasting en de straataanlegbelasting, een verzoek vam de r-k lagere school te Ossenisse tot medewerking voor de aanschaf van leer- en hulpmiddelen voor het gods dienstonderwijs en nieuwe leermethoden voor de vakken lezen, schryven, Neder landse taal en vaderlandse geschiedenis en tenslotte een kampeerverordening. De vergadering begint om zeven uur. MIDDELBURG Een stevige bries met een windkracht zeven trok maandagmiddag in Middel burg de driekleur strak op het hoogste punt van het bejaarden- pensiontehuis in de Breewegwijk. Het feestelijke gebeuren in het bouwschema} dat daar op eenzame hoogte werd gevierd, bestond uit een toespraakje, waarvan overi gens slechts wat losse flarden overkwamen bij de belangstellen den. Maar toch werd er voldoende uit duidelijk, dat de gereformeerde stichting voor bejaardenzorg, die het project voortvarend tot ont wikkeling heeft gebracht dik te vreden is over de gang van zaken met de bouw. De Middelburgse aannenierseombinatie is in de uitvoering van het ontwerp van het arcliitectenbureau Rothuizen en 't Hooft NV zover, dat men zestien flat jes, die rondom liet bejaardentehuis zUn gegroepeerd een half jaar eerder zal kunnen opleveren, namelijk half okto. lier. Over belangstelling voor de bezet ting van deze flats lieeft men niet te lclagen gehad. Ze zijn nu dan ook alle volgeboekt. De flats gaan 170 in de maand kos ten, centrale verwarming en service- Op start-avond CH-jongeren in Goes: Samenstelling kabinet niet democratisch' GOES De provinciale start van het werk van de christelijk historische jon geren-organisatie in Zeeland vond vrij dagavond plaats in hotel Centraal' te Goes. Een belangrijke bijdrage tot deze .start' leverde nir. E. P. Veldhuizen, burge meester van Fynaart en Heijningen met zj|n inleiding Enige gedachten over sa menleving en politiek'. ])e inleider be paalde zicli niet tot het aansnijden van actuele problemen doch beperkte zich tot een beschouwing over de mentaliteit in de politiek. De heer Van Veldhuizen betoogde dat by de jeugd de belangstelling voor de po litiek uitermate matig is. De stem van dc jeugd in de CHU wordt weliswaar gehoord van de CHJO doch deze stem heeft bij diezelfde jeugd weinig weer klank, zo moest de inleider concluderen De politieke situatie schetste spreker door een overzicht te geven van grote veranderingen in onze samenleving o m in de techniek en in de mentaliteit van de bêvoikiïig. Dit heeft een dynamische ontwikkeling tot gevolg. De levensmoge lijkheden worden intens vergroot, de we tenschap gaat snel vooruit. Dat ook de politiek in deze tijd past was voor spre ker een vaststaand feit doch evenzeer was hij van mening dat deze politiek Na een ernstige en langdurige ziekte heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen, onze innig geliefde dochter, zuster en tante KORXELIA DE WOLF op de leeftijd van 42 jaar. Kapelle: J. de Wolf E. de Wolf-van Sluys Kloetinge: W. de Wolf C. de Wolf-Rlemens Rutten: I. de Wolf M. de Wolf-RSemens Marknesse: L. Marljs-de Wolf K. Marijs Biddinghulzen: C. de Wolf W. de Wolf-de Lignie Rekken: L. de Wolf A. de Wolf-Yntema Hasselt: M. N. Seinen-de Wolf S. Seinen Meliskerke: M. Vcrhage-de Wolf M. Vcrhage Rotterdam: W. J. de Wolf Kapelle: E. Adrlaanse-de Wolf L. Adriaanse Marknesse: J. de Wolf J. de Wolf-Coppoolse Nieuwdorp: K. Blankenburgh-de Wolf J. Blankenburgh Kapelle: A. W. Elzlnga-de Wolf R. E3zinga Koudekerke: J. Verhage-dc Wolf W. Verhage Koudekerke: A. de Wolf Nichtjes en neefjes Rekken, 20 september 1968. De rouwdienst vindt plaats op woensdag 25 sep tember ln de kerk van de Ver. Rekkense Inrich tingen te Rekken. Vandaag Is rustig van ons heengegaan onze lieve MA GD A LENA ELIZABETH MALIPAARD-BAKKER in de ouderdom van 83 jaar. Middelburg: E. C. Malipaard-van As Terneuzen: P. Bakker J. H. Bakker-de Klerk Utrecht: C. Bakker D. Bakker-van Wageningen Hilversum: C. Engel-Bakker P. Engel Schiedam: B. C. M. Malipaard P. Malipaard-Boogaard Middelburg: Emmy, Renata, Alma Middelburg, 23 september 1968 Bachten Steene 1 Correspondentieadres: Nadorstweg 8 B De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis Noordpoortplein. Bezoekuren van 10.00 tot 11.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 25 september op de algemene begraafplaats, om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis, In de aula van de begraafplaats. Door een droevig onge val is heden van ons heengegaan, ons lief zoontje en broertje ARTHUR op de leeftijd van 8 Jaar. ,Daar boven juicht een grote schaar van kin deren voor Gods troon'. Psalm 39 vers 8. J. Dispa C. R. Dispa-Kooman Patrick Vlissingen, 22 sept. '68 Schaepmanstraat 43. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 26 sept. op de algemene begraaf plaats. Vertrek van het jeugdgebouw van de geref. kerk aan de Paul Krugerstraat, om 12.00 uur. God heeft zondag plot seling tot Zich geroe pen. onze leerling der school ARTHUR DISPA op de leeftijd van acht jaar. Namens personeel en leerlingen der Louise de Colignyschool te Vlissingen, P. J. Joosse. Heden nam God uit ons midden weg door een vreselijk ongeluk, ons lieve, oudste klein kind op de leeftijd van 8 jaar. C. Kooman C. R. M. Kooman- Mercy Vlissingen, 22 september 1968. Algemene kennisgeving. Heden is van ons heen gegaan, onze lieve man, vader, schoonva der, schoonzoon en zwager echtgenoot van A, Luciëer-Brakman, op de leeftijd van 59 jaar. Sluis: A. Luciëer-Brakman Retrenchement: E. v. Melle-Luciëer J. A. v. Melle Zuidzande: wed. A. Brakman- Bentschap Knook E. Brakman Sluis, 23 sept. 1968 Markt 4. De begrafenis zal plaatsvinden op don derdag 26 septembter te Sluis om 14 uur. Na een langdurig ge duldig gedragen lijden, overleed onze lieve vrouw, moeder en oma, mevrouw MARIA ELISABETH BKASSER-BOUFF in de ouderdom van 78 jaren. Psalm 23 .De'Heer is mijn Herder". Dordrecht: A. Brasser A. Brasser M. A Brasser-Plcijs Oost-Souburg: J. W. Brasser L. Brasser van Eljsden H. .J. Brasser E. C. Brasser-Kaan Berg Ambacht: J. L. Brasser C. L. Brasser- Dlngemanse Koudekerke: A. M. de Wittc- Brasser L. de Witte En kleinkinderen Dordrecht, 23 september 1968 Herv. bejaardencen trum .Vijverhof', Henri Polakstraat 7. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdagavond van 7.30-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op <le al gemene begraafplaats te Dordrecht, donder dag 26 september te 14.15 uur. niet ,bjj de tijd' is. Het Is ook gebleken dat de politici dit alles niet kunnen bij benen. De verkiezing van de leden van het parlement berust op een eerlijk demo cratisch systeem, doch de wijze van samenstelling van de kabinetten past niet in dit democratisch stelsel omdat daarin de stem van het volk niet wordt gehoord. Het wordt naar de mening van de heer Van Veldhuizen hard tijd dat de heili; op te geven. Door het zich verenigen in nieuwe partijen of door het zich meer aan elkaar binden zullen de partijen moeten bewijzen dat het stelsel goed Is. Men moet een stembusakkoord durven aannemen omdat dan ook de kiezer weet waar hij aan toe is. Samenvattend was de Inleider van me ning dat het hard nodig is eeu zo groot mogelijke politieke activiteit van iedere mondige Nederlander te verkrijgen, open te zijn voor de mening van anderen en deze ook te leren respecteren en boven alles te geloven. Op deze inleiding volgde een geanimeer de discussie waarby actuele onderwerpen de revu passeerden. Uitvoerig werd stil gestaan over een eventuele verkiezing van een burgemeester. De heer Van V-'dhuizen had voor de gedachte wel sympathie doch zag ook grote bezwaren. Wel vond hij het hard nodig, dat er een wettelijke regeling komt waarin wordt bepaald, dat de gemeenteraden over de benoeming van een burgemeester wor den gehoord. De persoon als zodanig dient echter buiten discussie te blijven. Tot lid van het bestuur werd benoemd de heer L. Wouters uit Westkapelle. De vergadering stond onder leiding van vice-voorzitter B. Vries uit Middelburg. kosten zijn daarbij inbegrepen. De aan werving voor het pensiontehuis begint in het voorjaar van 1969. Op dit punt hoeft men nog niet zoveel haast te ma ken want het project zal in juli van het volgend jaar klaar zijn. Er zijn 94 pensionkamers met volledige verzorging. De flats zrjn bestemd voor bejaarden die graag zelfstandig willen blyven. De bejaarden uit de flatjes kun nen echter wel onder meer gebruik ma ken van de recreatie in het hoofdge bouw. De hoofdvleugel bestaat uit vier bouwlagen waar bewoning door bejaar den mogelijk is. Daarboven is nog een bouwlaag waarin de personeelsruimte is ondergebracht. Een tweede vleugel op het zuiden bevat twee bouwlagen waar huis vesting van bejaarden mogelijk Is en voorts komt er in deze ruimte een ziekenzaal. De pensdonprijs is nog niet vastgesteld. De bouw va,n het project aan de Laurens Stommesweg kost ongeveer 2,7 miljoen gulden. De eerste nieuwe gasten in het pen siontehuis zjjn straks de bejaarden die afkomstig zullen zijn uit het tehuis aan de Branderijmolengang. Dit tehuis wordt straks gesloten. Het pand voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd. Vermoedelijk zullen er ongeveer dertig bejaarden naar de nieuwe huisvesting overgaan. De gereformeerde stichting voor bejaardenzorg brengt in samen werking met andere instellingen ook nog een tweede project van de grond. Daarvoor zijn thans de schetsplannen gereed. et tehuis zal in Veere worden opge trokken. Ds Wessel, voorzitter van de stichting bedankte in zijn toespraak ot> hoog niveau met name het personeel op het bouwwerk. De dank werd mét een stoffelijke blijk van waardering aanvaard door uitvoerder Boone. (Foto PZC) 139 woningen in plan Noord' te Terneuzen TERNEUZEN Het aannemingsbe drijf gebroeders Van der Poel te Ter neuzen wil 139 woningen en 54 auto boxen gaan bouwen in het exploitatie plan .Noord' te Terneuzen. De beno digde percelen grond beslaan een opper vlakte van circa 26.520 m2. De grond- kosten bedragen 5000 per woning en 1000 per box, zodat net totaal va.n die kosten een bedrag van 834.000 vergt. De transactie komt in de raad van Terneuzen op donderdag 26 septem ber aanstaande. TV-programma rond Jacques Hamelink De NTS verzorgde vorige week opna men in Zeeuwsch-Vlaanderen voor een tv-programma rond de uit Terneuzen afkomstige sohrijver Jacques Hamelink, dat door de AVRO op 8 januari via Nederland n zal worden uitgezonden. Er werden opnamen gemaakt "te Sluis kil bij de fabrieken. Bij deze opnamen trad een leerling van de school .Do Vrije Vlucht. Sjakie Hamelink, als fi gurant op. Zoals bekend spelen de meeste verhalen uit de boeken van Ha melink in deze contreien. Enige en algemene kennisgeving. Heden is te Vlissingen in het St-Josephzieken- huis, van ons heenge gaan, onze lieve moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder weduwe van Francois van der Hooft, ln de ouderdom van 85 jaar. Haar kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Aardenburg, 22 september 1968 Weststraat 29. De teraardebestelling zal plaatshebben te Aardenburg op woens dag 25 september, des namiddags 3.45 uur, op de algemene begraaf plaats aldaar. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, onze lieve man, vader en grootvader, de heer IZAAK PIETER LOURENS op de leeftijd van 58 jaar. Cadzand: M. F. Lourens-de Roo Delft: P. A, Lourens IC. P. Lourens- Dalebout Geldrop: J. T. Crajé-Lourens J. G. Crajé Cadzand: M. C. T. Lourens En kleinkinderen Cadzand, 21 sept. 1968 Prinsestraat 6 De teraardebestelling zal plaatsvinden op he den, dinsdag 24 sep tember 1968 om 15.30 uur op de algemene be graafplaats te Cadzand. Liever geen bezoek. Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, in het St-Elizabetlizieken- huis te Tilburg, onze geliefde vrouw, moe der, behuwd- en groot moeder CORNELIA MAATJE KOOPMAN echtgenote van Jan Cornel is Oudesiuys, op de leeftijd van 53 jaar. J, C. Oudesiuys C. P. Oudesiuys J. W. Oudcsluys- de Ruyter Mireille J. M. Grootveld- Oudesluys L. J. Grootveld Greetje en Han S Lnt-Maartensdijk, 21 september 1968 Kaaistraat 12 De teraardebestelling zal plaatsvinden op DV woensdag 25 september des namiddags 2 uur, vanaf gebouw .Calvijn', Markt, Sint-Maartens dijk. Liever geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4