Goese raad wiloverbrugging bij verdwijnen Schuttershof 16 Geldboete van f 300 na bedrijfsongeval in Middelburg Schelde' - gevel in Den Haag Verhoging subsidie ZEEUWS ACTIECOMITÉ: KLAARHEID herstel van dak OVER VU'S KERNVRAAGSTUKKEN hervormde kerk te IJzendijke BOUW VEERTIG WONINGEN IN DE GOESE POLDER Breder Timmerman onder instortende trap terechi PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 19 SEPTEMBER 1968 NIEUW PLAN ZAL VEEL TIJD VERGEN GOES De plannen van b en w van Goes om het Schuttershof te sluiten en de stedebouwkundige opdracht te geven te onderzoeken wat er in deze hoek van de binnenstad planologisch het begrip cultureel centrum viel kan gebeuren, heeft woensdagavond de in stemming van de raad gekregen. Wel kwam uit alle fracties de vrees naar voren, dat er met de uitvoering van nieuwe plannen een hele boel tijd gemoeid zal zijn. Met het oog daarop en op de functie, die het Schuttershof nog heeft, werd uit alle politieke hoeken gepleit voor een tijdelijke overbrugging een suggestie, die door het college in studie zal worden genomen. De heer C. van Zweeden (pc) stelde de zaak aan de orde. .Er zal met de vervanging van het Schuttershof lange tijd gemoeid zijn', voorzag hy. .Het gebouw voorzie! toch nog in een behoefte, al is het slecht. Hoe wordt die behoefte aan zaal-accom modatie opgevangen?' wilde hy we ten. De heer Van Zweeden had bij de opmerkingen over de slechte staat van het gebouw van de keurings dienst graag een restauratiebedrng gezien en vroeg zich af of er .mis schien goed geld naar het kwaaie Schuttershof gegooid kan worden'. Ook uit andere fracties kwamen op. xnerktngen over het gebruik van het Schuttershof en een mogelijk alterna tief. De heer L. de Leeuw (pvda) at tendeerde op de belangstelling voor het gebouw in de amateursector en bij de jeugd en vond het jammer, dat er geen alternatief is aangegeven. Het WD- raadslid M. Haasdonk de zalen zien er vreselijk uitopperde de mogelijk heid om in de toekomst het vereni gingsgebouw bij het winkelcentrum in Zuid als vervanging van het Schutters hof te benutten. izien. Overigens ging de raad akkoord i met de voorstellen rond de bouw van de i I 40 woningen in de Goese Polder, j Aangehouden werd het voorstel om toe te treden tot de Bevelamlse GGD- j regeling; b en w namen het advies over van de commissie van sociale! zaken om nog eens informeel overleg i te plegpn met de andere betrokken i gemeenten. Er zaten twee punten inl de regeling, waar men zich aan stootte. In de eerste plaats vyilde men Van de heer J. T. Andringa (kvp) was de gedachte om by de voorbe reiding van de plannen ook de raad in te schakelen, omdat ook van die kant bepaalde suggesties over deze hoek van de stad zouden kunnen wor den gedaan, terwijl men ook met. op merkingen over de overbruggings periode zou kunnen komen. Wethouder dr E. J. Prins zegde toe. dat de raad bij de besprekingen be trokken zal worden; hij wilde er ook andere inwoners bij inschakelen- Hij attendeerde er nog op. dat de zaak breder moet worden gezien dan al leen het Schuttershof, omdat in deze hoek van de binnenstad in de toe komst ook de keuringsdienst voor waren verdwijnt. Wethouder dre J. Dijkgraaf wees er de raad op, dat de opmerkingen over het Schuttershof nog niet meer dan blote mededelingen waren, dat men ook in b en w nog geen uitgekristallisecrie dachten over de vervanging heeft dat het college van plan is naar overbrugging te zoeken. De heer Maljaars tsg) vroeg b en w nog bij andere plannen een cultureel trum bijvoorbeeld ook rekening houden met de belangen van de andere zaalverhuurders in Goes. Eén van de weinig andere punten, die tijdens deze korte vergadering men was binnen een uur klaar aanleiding tot opmerkingen gaf, was lret. voorstel om in de Goese Polder 40 woningen te laten bouwen, als eerste aanzet van een bouwstroom van 150 stuks. Uit de com missie van financiën kwam het prijic: piële bezwaar om steeds niet dezelfde aannemer in zee te gaan, al had men waardering voor wat de NV bouwmij Schrijver voor de gemeente heeft ver richt. Daarbij werd nog wel aangedron gen op een strenger toezicht op de af werking van de woningen. De heer Van Zweeden (pc) stelde, dat het om een principe-punt ging: .Als het enigszins mogelijk is. laat men dan ge varieerde bedrijven bij de bouw inscha kelen', zei hy. Wethouder Dykgraaf had wel begrip voor die gedachtengang, maar stelde er tegenover: ,Er zijn in Zeeland maar heel weinig bouwbedrij ven, die zo'n project van 150 woningen aankunnen. We zijn met een ander be zig aan de torenflats, en laat er dan nog zo'n bedryf zijn, maar dan ben je klaar. In het verleden is gebleken, dat het bijzonder moeilyk is om dan te bouwen. Dr Prins: .Vergeet niet, dat er kans op onaanvaardbare hoge huren is, als we met andere bedrijven begin nen'. Van de heer B. G. C. Kegge pc) kwam nog de aandrang op het college om strenger toe te zien op de afwer- MZHNDMKE liet herstel van het dak van de Nederlands hervormde kerk te IJzendijke heeft toch meer gekost dan men aanvankelijk had gedacht, een vertegenwoordiging in het he- Dit, blijkt uit de stukken voor de raad stuur naar rato van het inwonertal, van IJzendijke. Vanvankelijk werden in de tweede plaats werd het woord 'Ie herstelkosten ge raam d op een be- onaanvaardbaar' gebruikt voor de drag van ruim f 75.000, welk bedrag mogelijkheid, dat de dienst de eigen 11,11 is opgelopen lot bijna f 100.000. taken kan uitbreiden zonder in- schakeling van de deelnemende ge-Ik?" ander heeft namelijk gevolgen 1 voor de gemeente IJzendijke. die 30 COMPTABELE AMBTENAREN BEZOCHTEN TERNEUZEN EN DE WATERFABRIEK TERNEUZEN De vereniging van comptabele ambtenaren in overheids bedrijven, die dit jaar haar congres in Zeeland houdt, bracht woensdag morgen een bezoek aan de PZEM te Terneuzen. In het bijkantoor aan de AxeLsestraat werd het gezelschap wel kom gehelen door de hoofdingenieur, ir R. A. M. Vis. Ir A. A. Romeijn gaf vervolgens een korte toelichting op het principe en de werking van de water- fabriek, of wel de zeewaterontziltings- installatie. In de eerste plaats ging ir Romeijn m op het waarom van deze fabriek. Br Sint-Jansteen is weliswaar een water wingebied, maar voor meergebruik is men aangewezen op invoer uit België (in Belgisch Vlaanderen is zoet opper vlakte water, maar niet oveiVloedig) en uit Brabant (pijpleidingen door de Wester schel de zijn evenwel kostbaar en kwetsbaar). Men moet wat betreft de watervoorziening Zeeuwsch-Vlaande- ren min of meer zien als een eiland, aldus ir Romeijn. Zodoende kwam men tot het plan om een waterfabriek te gaan bouwen. Bij deze fabriek is men uitgegaan van het Dual Purpose-prin- cipe, want behalve water produceert deze fabriek ook electricitelt. Dit laat ste staat in verband met het feit dat mem in 1965 reeds verwachtte dat rond 1968 de capaciteit van de kabels die de electnciteit aanvoeren vanuit Vlissin- gen niet meer toereikend zal zijn. De grondstoffen voor de fabriek zijn zee water en aardgas, met voor liet op wekken van electnciteit. Voor het even tuele geval dat het aardgas zou uitval len, kan men direct overschakelen op stookolie. De fabriek is vergaand ge- Bij de rondvraag kwam de heer F. Gerritsen (kvp) terug op de hinder en de luchtjes van de recente klein- veefokdag op de markt. Hij had met name bezwaar tegen de langdunge afsluiting drie" dagen van de mankt. Mr Huber: .Ik ga er van uit. dat Goes een agrarisch centrum is. Maar ik wil wei bekijken of er zo veel dagen-met de voorbereiding ge moeid jnoeten zijn', heer E. N. C. van Riesen (vvd) kreeg op een vraag in die richting van wethouder Prins te horen, dat er teke ning komt in de voorbereidingen voor één woningbouwvereniging in Goes. ,Er zijn vergaderingen geweest met de verenigingen en er was een gunstige reactie. We zyn nu toe aan de techni sche uitwerking van een en ander'. Mr J- G. van de Burgt (pc) vestigde de a dacht op de parkeermoeilijkheden Zuid en de heer Haasdonk kreeg te horen dat er bij de bewoners van de Nachtegaallaan een nieuwe enquête met concrete cijfers wordt gehouden over de aanleg van centrale mmg. procent van de kosten subsidieert Aan de raad die op vrijdag 20 septem ber vergadert -- zal nu 'worden voor gesteld het subsidiebedrag te verhogen. Voorts is er r.og een ui et-subsidiabel bedrag van 8500 aan bijkomende her stelkosten. waarvoor nu aan de raad ook een bijdrage van 30 procent (is r 2.550) wordt gevraagd. De Neder lands hervormde kerk heeft voorts mondeling verzocht de mogelij kheid van subsidie te overwegen van de op 10.000 geraamde rentekosten wegens voorfinanciering van alle uitgaven van de kerkvoogdij. B en w van IJzendijke vragen de raad verder om een krediet van 1.000 gulden dat waarschijnlijk weinig weerstand zal ondervinden om dat net bedrag bestemd is voor egn gezamenlijk uitstapje van de raad en van het gehele gemeentepersoneel. Aan de raad wordt verder voorgesteld een perceel grond van ISO m2 te verko pen aan A. E. C. Goossens-Claeijs IJzendijke. Tenslotte verzoeken b w de raad in te stemmen met het voorstel tot toetreding tot de gemeen schappelijke resreling" Wooruwagencen- trum in Zeeuwsch-Vlaanderen. KANTONRECHTER MIDDELBURG MIDDELBURG Hield eerst de vrije universiteit in Zeeland twee zeer druk bezochte discussieavonden in Middel burg met vrije universiteit-s-hooglera- ren over .kernvraagstukken' («Ie ontwik keling van do vrije universiteit) thans heeft zich een Zeeuws comité opgewor pen, dal deze titel ook tot zijn eigen don» heeft gemaakt. Het comité vindt, «lat op' die vrije universiteitsav onden niet d<- klaarheid is gekomen, die daar bij noodzakelijk wordt geacht'. Daarom wordt het gezag van de Heilige Schrift donderdagavond drie oktober om acht uur aan de orde gesteld onder hetzelf de overgenomen vrije universifcits-mot to en ook in de schouwburg te Middel burg. De namen van de sprekers zijn: M. J. Arntzen, gereformeerd predikant in 's-Gravendeel, dr J. Douma, vrijge maakt gereformeerd predikant in Bruns- sum-Treebeek, ds P. op den Velde, chris telijk gereformeerd predikant in Zierik- zee, ds P. van Till, gereformeerd pre dikant in Middelburg (voorzitter van de vergadering), ds G. A. Zijderveld, Sredikant gereformeerde gemeente in Bddeiburg en drs L. J. Geluk, her vormd predikant in Hoornaar. Het organiserend comité bestaat uit M. Hoogerheijde, christelijk gereformeerd; C. P. Huissen, gereformeerde gemeen te; L. Meulmeester, gereformeerd; van Milligen vrijgmaaktgerefor meerd; mejuffrouw T. E N. Ozinga, gereformeerd; lr H. Steur, hervormd; allen te Middelburg en de heer F. Schipper, gereformeerd in Yerseke. Het correspondentieadres voor deze avond voert mejuffrouw T. E. N. Ozin ga. lerares in Middelburg. Zoals men weet is in Zeeland al een afdeling opgericht van de vereniging van verontruste gereformeerden .Schrift en Getuigenis'. Kind dronk vergif Het dochtertje van de heer De Bruin te St-Maartensdijk dronk dezer dagen m een onbewaakt ogenblik uit een fles je met oogdruppeltjes. Met hoge koorts werd het kind naar het ziekenhuis ge bracht. De toestand is thans goed. m3 per dag gaan bedragen. De distri butie geschiedt door de Industrie Wa tervoorziening Zeeuwsch-Vlaanderen.i rekening van f 20) Na deze inleiding lichtte de heer Ro-1 MIDDELBURG kantonrechter jne maanden met meijn zijn betoog nader toe met een king van de huizen, waarbij hij de mo gelijkheid opperde een ambtenaar aanjhet bouwen van de fabriek te stellen, die gespecialiseerde kennis I leggen van pijpleidingen lang niet al- heeft inzake elektriciteit, sanitair enityd van een leien dakje is gegaan. Tot verwarming. Burgemeester mr F. G. A.'siot bracht het gezelschap nog een Huber beloofde dit aspect te zullen be-1 kort bezoek aan de fabriek had gevorderd. Nu zat R. ver in Hong kong. maar als iiij woensdag op de zit ting was geweest had hij weinig goeds kunnen horen over zijn rijgedrag. De Middelburger M de L.', die als getuige optrad, deed daar een boekje over open. Uit deze lezing concludeerde de kantonrechter te maken te hebben niet een geval van wegpiraterij. Als R. weer terug is .in Nederland wacht hem een. rekening van 200 en voorts mag hij drie maanden niet meer met een auto mr A. Veenhovei! hwft woensdag! dt "?r 'f0'""" Made •»- cier had gelegen was net een jaar ge- directeur Z. van een Middelburgs I worden, bouwbedrijf veroordeeld tot een geldboete van 200, omdat hij als verantwoordelijke man voor de werkzaamheden aan de flatbouvv bij de Alexander Gogelweg vorig jaar november, niet voldoende vei ligheidsmaatregelen bad getroffen. Een Vlissingse timmerman raakte toen bedolven onder een instorten de trap. Hij moest in het zieken huis worden opgenomen. Heden overleed, na een langdurig doch gedul dig gedragen lijden on ze geliefde, zorgzame man, vader en opa JACOBUS DE RIJKE in de ouderdom van 78 jaar. Viissingen: C. A. J. de Rijke- Grootjans E. S. C. Izeboud- de Rijke W. J. Izeboud Middelburg: S. E. Jonkheer- de Ryke J. Jonkheer Viissingen: M. E. de Leeuwen- de Ryke P. J. de Leeuwen En kleinkinderen Viissingen, 18 september 1968 Wilhelmlnastraat 18 De overledene is opge baard in de rouwkamer van het ziekenhuis .Bethesda'. De teraar debestelling zal plaats hebben zaterdag 21 september om 10.30 uur op de algemene be graafplaats. Vertrek van Wilhelminastraat 18 om 10.15 uur. Liever geen bloemen STRANDHOTEL TE vraagt voor directe indiensttreding 2e RECEPTIONISTE Ccnnts der moderne talen Heden werd onver wachts van onze zijde weggenomen, onze ge liefde man. vader, be huwd-, groot- en over grootvader. broeder, be- huwdbroeder en oom, de heer JACOB VAN HEE in de ouderdom van 82 jaar. W. van Hee-Lucïeer kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, 18 september 1968 Molenwater 56 De begrafenis zal plaatshebben op vrij dag 20 september 19GS om 15.00 uur op de al gemene begraafplaats te Breskens. vanaf het nieuwe Bejaardencen trum Van Ziujenstraat. vertrek 14 45 uur VUSSINGEN Het nieuwe kan toorgebouw van de Nationale Ne derlanden NV te Den Haag heeft geheel van aluminium vervaardig de balkons en dakomlijsting. Deze toepassing van aluminium als dra gend constructiemateriaal is voor Nederland een primeur. De volle dige gelaste balkons zyn by de NV Koninklijke Maatschappy .De Schelde' in Viissingen gemaakt. Zij werden in hun geheel naar de bouwplaats vervoerd en met en kele bouten aan het betonnen ge bouw bevestigd. De aluminium dakomlysting is 56 meter lang en 28 meter breed. Zij wordt in panelen van 1,75 meter breed en 12% meter hoog gemon teerd. By het hysen wordt zo'n pa neel met rubber zuignappen aan een driehoekig spant vastgehou den. (Zie foto). Het ontwerp van het gebouw is van Oyevaar. Stole en Van Gooi De detaillering en technische uit voering zyn in handen van de NV Kon. My. ,De Schelde', lid van de Rijn-Schelde Groep, die de op dracht ontving van HBM Neder land NV. een werkmaatschappij van de Hollandse Beton Maat schappij NV. was bezig met liet stellen van trappen. Eén \an de trappen steunde nog op palen. Toen de trap een beetje moest worden verplaatst zette de timmerman een koevoet onder een paal waardoor do trap naar beneden stortte en de man er onder terecht kwam. Ook een andere timmerman J. de R. uit Souburg werd door de trap geraakt. Ily liep slechts lichte verwondingen op. Op de zitting van woensdag werd de gebeurtenis op negen november nog eens even teruggedraaid. Voor de groene tafel stond de directeur van het bouwbedrijf, die aansprakelijk was ge steld maar uiteindelijk hoorde op die Slaats te staan uitvoerder De B. die in eite het toezicht had op de bouw, waar de directeur zich slechts zeldert liet zien. Volgens de als deskundige ge hoorde technisch hoofdambtenaar W. L Schram van de arbeidsinspectie te Bre da zou er niets gebeurd zijn als de stij len behoorlijk geschoord waren ge weest. Bij het onderzoek bleek dat niet alle schoren aanwezig waren. Maar mo gelijk zouden er toen het ongeluk ge beurde stukken hout zyn gebruikt om het slachtoffer te kunnen bevrijden uit zijn benarde positie. De heer Schram betoogde dat spectaculaire onderdelen van een bouwwerk nauwlettend in de gaten moeten worden gehouden. En het ging hier om een spectaculair onder deel. zo meende hij. Tydens de zitting werd de directeur van net bouwbedrijf erop gewezen dat hij zyn uitvoerder schriftelijk moet belasten met de nale ving van de veiligheidsmaatregelen om dat zolang dit niet gebeurt de directeur nog altijd als verantwoordelijke man wordt aangewezen. ,De wet stelt aan een uitvoerder misschien wel abnor maal zware eisen,' zo stelde de kanton rechter, die tenslotte de door officier van justitie mr H. Sprey geëiste boete van 300 met honderd gulden wilde re duceren. De officier signaleerde in de zaak van de Vlissinger F. van den B. on voldoende verantwoordelijkheidsge voel ten opzichte van de medewee- gebruikers doordat Van den B. op de hoogte zijnde van de toestand reed in een auto waarvan het chassis was doorgeroest en alsof dat nog niet voldoende was Dieken de rem men ook al niet te deugen. De offi cier vorderde drie maanden ontzeg ging van de rybevoegdheid en voorts vorderde hij een geldboete van 100. Mr Veenhoven liet hel alleen bij de boete De Vlissinger D. F B. zou hoogst roe-j keloos hebben gereden door een kruis punt met grote snelheid te passeren,! Naast een geldboete van 75 eiste dei officier drie maanden voorwaardelijke; ontzegging van de rijbevoegdheid. De kantonrechter leidde uit de kosten die, B. naar aanleiding van de botsing met twee auto's had moeten maken af dat deze zijn straf daarmee al te pakken had. Daarom liet hy het by 50 boete. I ,Ik zei nog tegen die leerling, het is hier altijd hommeles. Doe dus voor zichtig.' Maar de leerling van rijschool houder A. S. uit Viissingen deed volgens officier en kantonrechter toch niet voorzichtig genoeg toon deze op het punt. Glacisstraat-Badhuisstraat geen voorrang verleende aan een andere au tomobilist. En hoe S. ook betoogde dat hy zich niet schuldig voelde en dat de andere auto mobilist te hard reed kreeg hij toch een geldboete van 30 opgelegd, overigens nog een tientje minder dan de officier Tijdens zijn verblyf in Oosterbeek is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze lieve man, vader, behuwdva- der en opa eerder weduwnaar van J. Markusse, op de leeftijd van 74 jaar. M. S. Cozijnsen- Markusse Eindhoven: L. M. Boerman- Cozijnsen ir J. R. Boerman Shera Yvette De overledene is opge baard in de aula aan ds Annastraut 39 te öos* terbeek. Bezoek aldaar. De rouwdienst zal ge houden worden op he den. donderdag 19 sep tember, aanvangende om 13.00 uur, in de ver gaderzaal naast de chr. geref. kerk aan de Nieuwstraat te Mid delburg, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de .al gemene begraafplaats aldaar om 14.00 uur. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve zuster en tante, mejuffrouw DIN A PRINS Id de ouderdom van 73 jaar. Familie Prins Familie Buijs Middelburg, Branderijmolengang 22 De begrafenis vindt plaats op vrijdag 20 september as om 15.00 uur op de algemene be graafplaats te Middel burg. Vooraf vindt een rouw dienst plaats in het Ge ref. Rusthuis, Brande- rymolengang 22, die aanvangt om 14.10 uur. Heden overleed. tot onze diepe droefheid, na een geduldig gedra gen ïyden, zacht en kalm, myn innig ge liefde man, onze vader en grootvader Goes- C. Lookman-Bosman Drunen: T. Imanse-Lookman J. L Infanse s-Heer-Arendskerke J. van Doeselaar- Lookman J. W. van Doeselaar Goes: A. Lookman en verloofde En kleinkinderen Goes, 17 sept. 1968 Heernisseweg 140 De begrafenis zal DV plaatshebben op vrijdag 20 september om 12.00 Geen bloemen. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder LQUWERINA JOBSE weduwe van Pioter Schoe, in de ouderdom van 84 jaar. Veere. C. Hogedeure-Schoe W. Hogedeure Oostkapelle: A. Schoe W. H. Schoe-Melse Serooskerke: C. Vreke-Schoe A. Vreke Loenen a/d Vecht- C. Schoe T. Schoe- van Sligtenhorst Oostkapelle: J. Schoe N. Schoe-Janse Serooskerke: J. Geerse-Schoe G. Geerse Don Haag: L. Schoe G. Schoe-de Jong Zoutelande: L. Wouters-Schoe K. Wouters Oostkapelle: P. Schoe C. Schoe-Jobse Klein- en achter- klcinkindc-p- ^crooskerkc. 18 september 1968 Noordweg 19. De begrafenis zal plaatshebben DV op 21 september 1968, des middags om 12 uur. te •—ooskerke Condoleantieadres Noordweg 19, Serooskerke. Geen bloemen t Heden is tot onze grote droefheid, nog onver wacht van ons heengegaan, na gesterkt te zyn met de Genademiddelen der H. Kerk onze ge liefde moeder en oma "ADRIANA ERNESTINA EDUARDUS VANHULLE wedulve van Pieter Jacobus Fagg in de ouderdom van 78 jaar Den Haag: T. Fagg P. Fagg-van Belois Peter Isabella Viissingen; C. Nagelkerke-Fagg M. Nagelkerke Renë Peter Viissingen: F. E. Fagg M. Fagg-Hyman Eugène Marjan Viissingen, 18 september 1968 Branderijstraat 12 bn. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St-Josephziekenhuis. De bezoektyden zijn van 10 30-11.30 uur en van 16.00-17.00 uur. De gezongen Uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 21 september a s om 10.30 uur in de pa rochiekerk van O. L. Vrouw te Viissingen. ge volgd door de begrafenis op het r-k kerkhof al aar. Geen bloemen. Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich, onze geliefde broeder en oom KRIJN POPPE JOHSZN ln de ouderdom van 78 jaar Oostkapelle: T. Poppe T. Groenenberg-Geerse G. Groenenberg L. Geerse Piety en Sam Johan Oostkapelle, 18 september 1968 Oude Domburgseweg 28 .De begrafenis zal plaatsvinden DV zaterdag 21 september 1968 om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Heden overleed onze medewerker, de heer JOHANNES LOOKMAN op de leeftyd van 64 jaar. Gedurende ruim twintig jaar heeft hy met grote werklust en trouw onze zaak gediend. Bouwbedrijf De Jonge Biezelinge, 17 september 1968 Heden is van ons heengegaan onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LEUNIS DE PRIESTER weduwnaar Van Oeda Titia Bergmans, in de ouderdom van 88 jaar Zoutelande: O. T. Dop-de Priester J. L. Dop Viissingen: M. M. de Priester K. H. Roskam-dc Priester Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 21 september aanstaande om 13.15 uur. op de alge mene begraafplaats te Koudekerke. Heden overleed, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, ons geliefd familielid en onze vriendin MARIA ELIZABETH CATHARINA HOM BI RG in de ouderdom van 92 jaar. Mede namens familie en vrienden, C. Meijers Middelburg. 17 september 1968 Seissingel 100, Rusthuis ,De Griffioen De begrafenis vindt plaats vrijdag 20 september, om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor familieleden en belangstellenden in het Rust huis ,De Griffioen', die geleid wordt door de wel eerwaarde heer ds E. J. N. Kronenburg en die aanvangt om 13.15 uur. Correspondentie-adres: Rusthuis ,De Griffioen'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 16