Ontslag 40 man in Zierikzee wacht bedrijf Varkens omgekomen bij felle brand in Hulst lil) yüiii BILT De vijf acties Middelburgers ook zelf iets doen voor zwembad!' BSh— 2 SITUATIE IS ONHOUDBAAR' Lichtpuntje Scbr<rdte Tocht voor Zeeuwen met Henri Dunant' Gevallen krijger' laai gemeente Hulst f 7500 kosten Personeel Inbraak en diefstal auto in Middelburg CARAVAN IN ZIERIKZEE UITGEBRAND MIDDELBURGER AFGETUIGD Auto van weg te Temeuzen OUDE BOERDERIJ IN AS GELEGD Over maand aardgas in Sluiskil FINANCIERING IS BIJNA ROND, MAAR: leeuwse ALMANAK COMITÉ ZAMELT DE GELDEN IN Snelle sportwagen vond snel einde Streefbedrag Efficiënter jliSÜI Vloer- en wandtegels PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 17 SEPTEMBER 1968 DINS INDUSTRIE W. HAGEN AAN DE GROND ZIERIKZEE I)e veertig werk nemers van de elektronische in dustrie W. Hagen in Zierikzee zal aan het eind van deze of in het begin van volgende week ontslag worden aangezegd. Het bedrijf dat zich in 1964 met kernfacilitei ten in de Schouwse centrumstad vestigde zit financieel aan de grond. Op de vergadering van de Algemene Nederlandse Metaalbe- drijfs Bond heeft districtsbestuur der H. F. Berkhout maandag avond in het Huis van Nassau mee gedeeld hoe de zaken er voorstaan. Het gaat om een eenmansbedrijf, waarvan directeur IV. Hagen al ge ruime tijd ernstig ziek Is- De in dustrie legt zich toe op de fabricage van elektronische apparatuur voor onder meer ondervvjjsapparaten, bandrecorders en elektronische or gels. Het was bij het personeel be kend. dat de situatie van het bedrjjf slecht was. Vrijdag werd de ANMB benaderd door de bedrijfscontactman die nog maar kort in functie is met de medede ling dat de zaken er slecht voorstaan. Maandag bleek districtsbestuurder H. F. Berkhout uit gesprekken met de pro curatiehouder van het bedrijf, de heer J. C- J. Habold, dat er sprake is van een onhoudbare situatie; dat werd maandagmorgen ook de heer Habold duidelijk, toen hij zich geheel op de hoogte kon stellen van de stukken. Uit opmerkingen van de heer Berkhout en procuratiehouder Habold werd dui delijk, dat de bankrelatie van het be drijf deze week de lonen nog zal uitbe lalen, maai- dat dit voor de volgende week niet zeker is; daarover is men in onderhandeling. De echtgenote van de heer Hagen die namens haar man optreedt wil de zaken zo spoedig mogehjK beëindigen. Op korte termen zail de werknemers ontslag worden Er Is zoals de heer Berkhout zei nog een klein lichtpuntje: tjjdens Belgische stropers op Noord-Beveland fors op schot KAMPERLAND Zondagavond heb ben de Noordbevelandse wachtmeesters van de rijkspolitie A. Hoogesteger en P. van de Broeke op de Goudsplaat bij de Soelekerkepolder aan het Veerse Meer te Kamperland een goede vangst ge daan. Twee Belgische stropers uit Bras- schaet bij Antwerpen waren met een Flobertgeweer aan het schieten op alles wat voor de loop kwam. Dit bleek onder r uit het in beslag genomen wild, dat van G. en zijn 48-jarige schoonvader J. P. R. hadden 's middags al een prlvé- jachtpartij gehouden. Bij hun aanhou ding toonden zij zich erg aggressief. De auto, het geweer en twee lichtbakken werden in beslag genomen. Nadat pro ces-verbaal was opgemaakt, konden de Belgen, met achterlating van het in be slag genomene, de thuisreis aanvaarden. (ADVERTENTIE) DIE PAST PRECIES... bij u, bij u of bij u. Voor iedereen een juist montuur. Ook voor u. Komt u maar eens kijken. Opticien een naam in brillen St-Jacobsstraat 14, Vllssingen de vergadering werd er gewag \an gemaaki, dal een nog niel met name genoemd bedrijf interesse beeft In de overname van het bedrijf W. Hagen. Deze week nog zal de heer Habold daarover overleg voeren. Vanaf vandaag - dinsdag zal het gewestelijk arbeidsbureau in liet bedrijf een dependance inrichten. De heer Berkhout wees erop, dat de werkne mers voor uitkeringen ten aanzien bedrijfsvereniging. Daarna heeft men recht op een jaar vvw-uitkering van 80 pet van hel salaris en daarna twee jaar op een uitkering wvw. De lieer Berk hout: ,Ik ben maandagmorgen nog be zig geweest met een afvloeiingsregeling, maar 's middags werd me wel duidelijk, dat daar geen sprake van kon zijn. 'Zo slecht is de situatie, 't Ls een droevig verhaal maar we zullen er nog wel meer van te horen krijgen. Dit "is nu het resultaat van een met overheids steun gegeven injectie om de industrie op Schouwen-Duiveland te stimuleren' WEMELDINGE Vanaf de kade van de CZAV in Wemeldinge is maandagmorgen het Rode Kruis- sehip, de Henri Dunant'. vertrok ken voor een tocht niet Zeeuwse gasten: chronisch zieken, «lit- in ziekfiiliinzi-n. \erznrgiiigslfhiiizeii of thuis worden verzorgd. Aan de tocht voor de Zeeuwen wordt deel genomen door 48 vrouwen en 24 mannen, die normaal niet weg kunnen voor een vakantie. Maandag is de reis gegaan naai Oud-Beierland en verder komt men deze week in Jutphans. Vo- lendam en Schoonhoven Vrijdag zal de .Henri Dunant' weer in We meldinge terugkeren en zaterdag wordt ontscheept. Het Zeeuwse Rode Kruis organi seert elk jaar een boottocht door Nederland voor chronisch zieken en voor bejaarden uit Zeeland. Be halve de vaste bemanning en en kele verpleegsters zijn voor de ver zorging van de gasten dames en heren leden van het Zeeuwse Rode Kruis aan boord Zij geven hier voor vrijwillig een deel van hun vakantie. tADVERTENTIEI UITDEUKEN EN SPUITEN IS SPECIALISTENWERK Behalve beleidsfouten werden tijdens de vergadering ook oorzaken van bui tenaf als aanleiding tot de huidige situatie van het bedrijf genoemd. IHULST Het beeld de .Gevallen Krij- Daarbij werd gedacht aan onder meer ,er. van de bekende Zeeuws-Vlaamse veranderingen, die in een opdracht j van een Antwerps bedrijf nioo.stoni1kunstenaar Hugo Metsers, gaat de ge worden aangebracht, waarby afwü- meente Hulst in totaal f 1500 kosten, zend werd beschikt op een verzoek p de financiële gevolgen van «li veranderingen te betalen. Ten aanzien van de beleidsfouten in het bedrijf kwam tijdens de vergadering nog naar voren, dat er twee weken geleden nog personeel is aangenomen. Voorts is er in de periode, dat de zaken slecht gingen, een directeur benoemd, die na vijf dagen op eigen initiatief weer ver dween. Daarnaast is enkele maanden ge leden een werfcampagne van nieuw personeel afgeremd in verband met de toestand van het bedrijf. De heer Ha bold stelde vanaf het began weinig ver trouwen te hebben gehad in de Zierik- zeese vestiging: Ik he-b geweigerd om me in Zierikzee te vestigen. Ik ben in Den Haag blijven wonen, omdat ik met voldoende zekerheid had bf het bedrijf hier zou slagen'. Over het mogelijke verwijt, dat lijj het personeel niet eerder had ingelicht in zake de situatie zei de heer Habold: ,Er is al eerder een dergelijke moeilijke toestand geweest, twee jaar geleden. Toen kwamen er ook opdrachten, die weer loop in de zaak brachten, al blijkt die nu ook onvoldoende. Zolang er nog een mogelijkheid was om de zaak te red den, heb ik niemand officieel ingelicht, al heb ik wel een en ander gezegd tegen enkele stafleden. Ik wilde geen paniek veroorzaken. Maar vorige week ben ik tot de ontdekking gekomen, dat het zo niet langer kon'. De heer Berkhout meende, dat de basis van het bedrijf sinds de overplaatsing van Den Haag naar Zierikzee niet goed is geweest, omdat men vooral gespecialiseerde cerknemers nodig heeft. ,Ik vraag me zelfs af, in hoeverre Zierikzee schuldig is. Het bedrijf heeft alleen gedraaid op orders, die misschien zouden komen'. De reactie van het personeel was maandagavond vrij laconiek: men wist dat de zaken er slecht voor stonden. .Alleen had ik er geen idee van, dat het zo erg was', zei een van de aanwezigen. Het bedrijf werkte met vry veel jong personeel. Van de 40 werknemers zjjn er 25 nog geen 25 jaar oud, terwjjl er zeven werknemers ouder dan vijftig jaar zjjn. Acht per soneelsleden zjjn nog geen jaar in dienst. De heer Berkhout meende, dat het met. name voor «Ie mensen boven de 50 jaar moeilijk zal zijn weer aan werk te komen op Schou wen-Duiveland. Reactie van één van de oudere werk nemers: ,Versehlllende mensen zullen wel weer naar Holland gaan om werk te zoeken. Ik zie dat nier niet lig gen'. Daarin zit dan f 700,voor de aan koop en f 800,voor het vervaardigen van de sokkel en voor bijkomende kos ten. In overleg met de raad van Hulst zal voor het beeld nog een passende plaats worden gezocht. Reeds eerder was er een bedrag van f 1000,— voor uitgetrokken. Aan de raad wordt nu een aanvullend krediet van f 500,ge vraagd. MIDDELBURG Onbekenden hebben zich in de nacht van zondag op maan dag toegang verschaft tot de rijwiel handel van P. V. aan de Breeweg. Ver moedelijk is men binnengekomen via een wc-raampje aan de achterzijde van heit bedrijfspand. Uit de toonbanklade werd een bedrag van ongeveer 300 weggenomen. In dezelfde nacht ver dween uit de Singelstraat de zwarte Peugeot (XX-02-43) van J. J. Van de dieven ontbreekt ook hier elk spoor. ZIERIKZEE Op het gemeentelijk kampeerterrein aan let Knaskenswator te Zierikzee ls maandagmorgen om-l streeks half tien brand uitgebroken in een caravan. De caravan, een omge bouwde bestelwagen, brandde geheel uit. De schade, die niet door de verze kering wordt gedekt, nedniagl onge veer 5000 gulden. Enige gemeentewerk heden, die in de nabijheid bezig waren, zagen plotseling rook uit de caravan van de heer J van der Klooster uit Rotterdam komen. Ze waarschuwden onmiddellijk de politie, die snel ter plaatse was Ook de Zie- rikzeese brandweer onder leiding van commandant C. Berrevoets, was binnen korte tijd op de camping. Er viel toen al niets meer te redden. Caravan-eige naar Van der Klooster had aanvanke lijk van de brand niets gemerkt. Hij zat koffie te drinken bij kennissen op de camping. Een brandend gasstel was waarschijnlijk de oorzaak van de brand. De technische recherche der rijkspoli tie uit Den Haag stelt een onderzoek in. MIDDELBURG Het afgelopen week einde is op een nachtelijk uur de 31-ja- rige Middelburger C. E. van de S. door drie onbekende jongemannen overval len. Ze kwamen bij de Pnelendaelesin- gel uit het struikgewas en sloegen de man, die op zijn bromfiets vanuit de Winterslraat kwam, beide ogen dieht. Van de S. moest zich onder dokters behandeling stellen. De daders ontkwa men in het duister. TERNEUZEN Zondagavond rond half tien raakte een auto, bestuurd door J. Z. uit Zaamslag. op de Sehependijk te Terneuz van de weg af. Z. was afge leid doordat hij in gesprek was met drie jongelui die bij hem in de auto zaten. De auto raakte op het linkerweggedeelte, botste tegen een afzetting en kwam daardoor op een lager gelegen zanderig weggedeelte terecht. Met vereende krachten heeft men de auto weer op de weg gekregen, waarna men zonder meer door reed. De politie heeft hen echter weten te achterhalen. Niemand was wond, maar de auto was aanzienlijk schadigd. MIDDELBURG Het conüté overdekt zwembad te Middelburg heeft voor de inzameling; onder de burgerij voor het overdekt zwem bad de volgende acties op touw gezet: ZAKJESACTIE: Op vrijdag 27 september a.s. Byna 200 leden van nagenoeg alle sportverenigingen nemen er aan deel. Muziekkorp sen en geluidswagens zorgen voor de .begeleiding'. Op die avond tussen half 7 en half 9 worden de eerder in alle brievenbussen ge duwde zakjes opgehaald. LOTEN VERKOOP: Daarvoor zet ten de militairen van de le COAK (in hun vrije tijd en in burger) zich- in. Er zijn vele prijzen. Deze actie duurt van 14 tot 19 oktober; de trekking is op 15 november a.s LAGERE SCHOLEN: De lagere scholen houden een eigen actie, op meerdere scholen geactiveerd door de oudercommissies. Op 1 no vember worden de ontvangsten in het stadhuis ingeleverd. CERTIFICATEN: Voor 50.— kan men een certificaat kopen, waartegenover staat 15 vrije ba den. Voor twee certificaten krijgt STENEN ACTIE: Middelgrote be dragen zal gevraagd worden om een bijdrage a fonds perdu van 500.— of 1000,—. Zo men dit wenst bestaat de mogelijkheid om zijn naam ijl het nieuwe bad .vereeuwigd' te krijgen. Voorts belegt de gemeente op vrijdag 4 oktober vanaf 8 uur een informatie-avond, waarop iedere belangstellende kan bin nenlopen (wanneer geeft niet) als hij iets meer wil weten over net. zwembad. Tenslotte: Op de Markt wordt een centenineter neergezet, waarop men elke dag kan aflezen wat «le actie tot dan toe heeft opge bracht. HULST In (le binnenstad van Hulst heeft een felle brand gis termiddag een oude boerderij aan de Pottestraat gedeeltelijk in de as gelegd. Een houten hangar met landbouwwerktui gen een tractor en een grote hoeveelheid hooi en stro brand de geheel uit. Van de stenen schuur werd het dak voor een deel aangetast. Een drachtige j zeug en een zeug met biggen! kwamen in de vlammen om. De boerderij, eigendom van de heer Arthur Verbist, staat in een gedeel te van Hulst dat in het kader van een saneringsplan zal worden afge broken. De gebouwen in feite een langgerekt, aaneengebouwd geheel verkeerden in zeer vervallen staat. Het is niet bekend hoe de brand kon uitbreken. Wel bestaat het vermoe den, dat de oorzaak moet worden ge zocht in een elektrische kachel bij de varkens. De technische recherche hoopt daar vandaag dinsdag uitsluitsel over te krijgen. Kort na het uitbreken van de brand, om ongeveer 3 uur, was de rook en het vuur tot in wijde omtrek te zien. De brandweer stond niet alleen voor de taak het vuur te bestrijden, maar ook de belendende percelen, (waar onder het oude, leegstaande bejaar dentehuis) voor brand te vrijwaren. Dankzij het feit dat er vrijwel geen wind stond, had men aan dat laatste een vrij gemakkelijke taak. Wel moesten buurtbewoners hier en daar smeulende stukjes hooi onschadelijk maken. Het was gisteravond nog niet precies bekend, hoe groot de schade aan gebouwen en inboedel is. Hel grootste deel daarvan wordt door verzekering gedekt. Foto: een beeld van de brand. (Foto PZC). DEK die 2 wore dien( de« aau thite ier roeps goede Onze bepal beled de ja telijk gen tiona de er gods< bepei vang linge eei sen c soon ras, word ee: geste hij v een i Of V, een i ken, gen, e.d. Naai doen de AUTODIEVEN NU AAN JUSTITIE UITGELEVERD OOSTBURG Op verzoek van de Ne derlandse justitie zijn de beide Joegosla- ven die in de na«dit van zaterdag op zon dag in Oostburg een auto stalen en daar mee in Oostende werden opgepikt, maan dagmiddag aan de Nederlandse politie uitgeleverd. De beide mannen, de 17-jange Z.B. en de 29-jarige L. J. zijn woonachtig in Frank rijk. Ze zullen na een eerste verhoor worden voorgeleid voor de officier van justitie te Middelburg. SLUISKIL - Over ongeveer een maand zullen in Sluiskil de eerste fornuizen op aardgas branden. In t«>taal moet er in 450 huizen een aansluiting worden gemaakt. De Zegam verwacht, dat men daarmee van lialf oktober tot januari bezig zal zijn. Op dit ogenblik wordt het distributie net in de Sluiskilse straten gelegd. Er moet in toatal ruim 11 kilometer buis leiding ia de grond. Op het programma staat verder nog de aanleg van een transportleiding tussen Sluiskil en het verdeelstation in de Van Wijckhuisepol- der onder Hoek. Met de aanleg van deze leiding zijn ongeveer drie weken gemoeid. Sncces Het verdrijven van de honderden spreeuwen van hel Middelburgse Molenwater schijnt te lukken. Zoals ook in dit hoekje gemeld heeft weihouder Wattel zich hier voor beijverdsamen met een technicus en een geluidsbandje, waarop hij, na vele experimenten, de angstschreeuw) van een spreeuw had vastgelegd is hij de vogels met. succes te lijf gegaan, Ze zijn weg. Terwijl wij nog wel in dit hoekte hadden betoogd, dat de angst schreeuw van een spreeuw) maar een lapmiddel is; na een vele ja ren vergende reeks proeven is el ders immers vastgesteld, dat vo gels geen beat verdragen en dat al dat ingewikkelde gedoe met zo'n angstschreeuw overbodig is de wethouder had er net zo goed op uit kunnen trekken met een aardig EPtje van een promi nent groepje jonge musici. Wethouder Wattel heeft niet voor deze oplossing gekozen en hij heeft ons ook de reden genoemd. Spreeuwen, argumenteerde hij, kunnen uitstekend imiteren. Ze zouden het geluid nabootsen en dat zou dan weer samenscholin gen van jongelui geven bo- vendien is de zoethouder dan al- long buiten zijn boekje gegaan omdat hij zich dan beweegt op het terrein van de wethouder van culturele zaken. Een redelijke overweging. Bovendien zijn de spreeuwen weg. Dat ze nu op het stadhuis zit ten is een toevallige samenJoop( cl:e wethouder Wattel noch wij hadden kunnen voormen- MIDDELBURG De financiering van het Middelburgse overdekte zwembad is b)jna rond. De gemeente zorgt hoe dan ook voor een be drag van twee miljoen gulden, het rijk wil er tweehonderdduizend gulden bijdoen en dan is er nog honderdvijftigduizend gulden tekort. Uit de burgery is nu op verzoek van burgemeester mr J. Drijber van Middelburg een comité gevormd, dat rekent op de steun van de inwoners om een deel van die anderhalve ton bijeen te krijgen. Voor het resterende deel hoopt het comité de daadwerkelijke steun te kunnen verkrijgen van industrie, middenstand en een uitgekozen groep stadgenoten. Via vjjf acties wil het comité binnen twee maan den proberen de zwembadbouwsteen van de burgerij bij elkaar te hebben: een zakjesactie, een lotenverkoop, een scholenactie, certifica- tenactïe en een steen- of tegelactie. bouwd zou zijn. zowel Middelburg als Vlisslngen toch een instruottóbad nodig gehad zou hebben, waarvan «le kosten globaal op 8 tot 9 ton geschat worden. Deze gezamenlijke kosten zouden dan jsssï i «jja; had Jlot Is een efficiëntere en econo- nen. Behalve de drie rveos genoemde heren A. van Aalst, P. A. Bouwenae, ;euws ontwikkelings fonds.' verklaarde de heer Vriesman. Deze zaak is momenteel nog in dis cussie. Scholten. Het Middelburgse plan kost 2.350.000. Zoals gezegd zorgt Mid delburg zelf voor ca. 2 min gulden, o a 4 ton uit het stadsontwikke lingsfonds. terwijl het rijk dus 2 ton fourneert. .Verder hopen we te kun- W. Z. C. Hinderks.' E. Hinzinga, dit voorzitter is. G. Keirn, S. J. G. van Leeuwen, mr F. W. M. van Oppen, F J Schreuder, L. Swart A. van Tilburg en P. Verhage. Voor de diverse evene menten zijn subcommissies gevormd. MIDDELBURG Een situatie tekening van het nieuw te bou wen Middelburgse overdekte zwembad. Het- zal bestaan uit een diep bassin (25 meterbaden een instructiebad. Daarin kunnen bij voorbeeld ISO schoolzwemgroepen per week les krijgen. In verba tul met de nieuwe 'verkeerssituatie ler plaatse in het kader van dc bouw van de tweede kanaalbrug is er ruimte vrijgekomen voor een grote recreatie wei tussen het be slaande open bad en het bad. VLISSINGEN Dat aan zeer snel rij den een zeer snel einde kan komen is sinds maandagavond de bevinding van de jonge, zeer snelle Duitser N. M. F. A. C. uit Berljjn. Hy reed met zjjn rode sportauto vanaf «le Koudekerkseweg de Vredehoflaan te Vllssingen in, maar ver gat daarbij de scherpte van «le bocht op de juiste waarde te schatten. Veel te hard en veel te ruim zette hij de bocht in, verloor de maclit. over het stuur en kwam tegen een lichtmast tot stilstand. De lichtmast werd totaal vernield en de sportwagen bl«x>f al even weinig H? van i geslingerd en kwam onder het jrecht. Zij werd uit haar benarde positie bevrijd door enkele hulpvaardige omstanders en vervolgens niet een schock naar het Bethesda-zickenhuis vervoerd. Dokter C. C. Sluyter liet ook C. voor onderzoek naar Bethcsda over brengen. Deze klaagde over pijn In de borst. Op het eerste alarm, waarbij sprake was van in het wrak beknelde slachtoffers rukte oolc de brandweer met groot materieel uit. Het vertoon van blauwe zwaailichten van politie, am bulance en brandweer bracht plotseling honderden mensen op de been. Het ver keer op de Vredehoflaan zat zeer spoe dig muurvast. De sportwagen van C. maakte deel uit van het trio rode auto's, twee Duitse en een Nederlandse, wier bestuurders sinds enkele dagen Walcheren willen laten zien hoe men zeer snel en zeer luid ruchtig door een bebouwde kom moet rijden. Bij de politie waren over het op treden van de jongelui, die al eerder een fietsend kind hadden aangereden, verschillende klachten binnengekomen. Eigenlijk kunnen de inwoners er niet helemaal onderuit: het rijk heeft na melijk bij zijn toezegging om twee ton te fourneren als voorwaarde ge steld. dat er ook door de burgerij financiële medewerking verleend moet worden. Het rijk heeft aan de gemeen le dan nóg een voorwaarde gesteld: reeds dit jaar mf>et met de bouw van het over dekte bad begonnen worden. Zo niet, «lan gaat de infrastructuursubsidie van 200.000 Middelburg voorbij. Het stre ven van >Bddelburg is «lan ook om op 1 december de eerste paal in «Ie grond te slaan. Zeer waarschijnlijk staat er dan omstreeks «le helft van 1970 een overdekt bad naast het huidige open zwembad aan de Poelendaelesingel. Dat betekent «ian, «lat de Middelburgers in het hartje van de daarop volgende win ter, laten we zeggen op een ijzige ja- nuarimorgen een verfrissend had kun nen nemen: buiten een temperatuur van 10 graden onder nul, in het bad: water dertig graden erboven... Wat wordt er nu (door het comité «le inwoners verwacht? Een vast be drag hebben de comitéleden niet in het hoofd, zo verzekerden vice-voorzitter 8, Vriesman, secretan» M. A, Mondeel MRPBÜ- sohoi- een toelichting op hun plannen, maar er wordt wel gestreefd naar een minimumbedrag van omstreeks 50.000 gulden. Al het geld dat binnenkomt, zelfs al is het drie ton. wordt besteand voor het zwembad, zo zfjn b en w en hc! comité overeengekomen. Verschillende conütétedfin liöbbei groot vertrouwen in «ie burgerzin van «le Middelburgse bevolking ni bet om dit zwembad gaat, «lal, Im mers bestemd is voor jong en ou< en «lat een scala van mogelijkhedcr biedt op allerlei gebied. Vice-voor zitter Vriesman Ls er vast van over tuigd, dat het geld er komt. Waar om zou Middelburg moeten achter blijven bij gemeenten als Ooststel- Ungwerf of Knimen, waar voor «>en- ze.lt de doel rond zeven gulden vijf tip per hoofd van do bevolking wer«l af gedragen! Is de oomltéleden wel eens gesug- fsreerd, dat ze wellicht beter hadder. unnen meehelpen aan de bouw van het eerder geplande maar afgeketste ABC-bad, een plan van Middelburg en Vrissmgen gezamenlijk in de groen strook tussen beide stéden in. Sportambtenaar Schol ten wow» er In dit verband op, dat, als bet ABC-bad ge- PEK Sow, Dez< slecl Volf uitg ent In h hndi Sow aan' trek VOO finj ADVERTENTIE L&P bezoekt onze showroom LOUWERSE DE PRIESTER N.V. Orodo: Croo!dijk58,Tcl (01B00) -23744 VERWACHT. noordoostet.uk k wind Veel bewolking met plaatselijk regen enkele.buien. Overwegend matige, lungs de Waddenkust tijdelijke krachtige noordoostelijke wind. In bet noorden van het land ongeveer dezelfde tempe raturen als maandng. elders iets lagere temperaturen. ZON EN MAAN 18 september Zon op 06.19 onder 18 4S 1 Maan op 00.42 onder 17.431

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 2