Het plan Lievense Nog aantal wensen ten aanzien mmoste zorg lichamelijk gehandicapten V00R WEMm Jeugdige Vlissinger succesvol student in Verenigde Staten ZEVENTAL .SCHELDE' NAAR DERDE KLASSE Piet de Wit tweede bij stayers 7 BEAT VOOR BIAFRA IN TERNEUZEN BEHOEFTEPEILING IN ZEELAND Records gebroken Verpleeghuis situatie onder de loep Assistent van een professor NEURENBERG - AJAX VOOR TELEVISIE Voldoening over expositiebezoek in Middelburg MIDDELBURG MR VAR AARTSEN VERWELKOMT AMBTENAREN Machinist zwaar gewond na val van 4 meter hoge kraan Ella Deurlo in Nederlands atletiekteam VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT JOH AN DE VOOGD (20) IS EVEN THUIS.. yLISSINGEN Amerika is het wel helemaal,voor de twintigjarige Vlissinger Johan de Voogd. Voor hem zijn de Verenigde Staten de ideale plaats om een goede opleiding te krijgen. Johan slaagde op zijn zestiende voor het A-diploma aan de Vlis- singse rhbs. Daarna ging hij naar Nijenrode, het Neder lands onderwijsinstituut voor het buitenland. Na twee jaar Nijenrode werd hij met 19 anderen gekozen uit een groep van 180 jongens om de opleiding in de VS voort te zetten. Johan greep de kans met belde handen aan en verdween naar de University of Oragon in de plaats Eugene in de staat Oragon. administration. Het 1< ■amma. rijk. Veel vakken waar men i derland nog niet aan toe is. Het omvatte onderwerpen als market ing, personeelsbeleid, financiering, statistiek, programmering enzo voort. Het studiejaar werd met succes afgesloten. Met zoveel succes zelfs, dat Johan de Voogd de kans heeft gekregen assistent van een professor te worden. Dat assistent schap stelt hem in staat nog een jaar in Amerika te blijven om ver der te studeren voor zijn doctoraal examen in de richting managerial Johan is gedurende de zomermaan den even thuis in Vlissingen en wil wel Iets vertellen over zijn Ame rikaanse ervaringen. >erlige kl i dat maakte het studeren voor mij nogal moeilijk'. Na de eerste termijn verdween Johan de Voogd dan ook naar een appartement, dat hij deelde met een andere van Nijenrode af komstige student. Nog leuker hier gaat ze verder studeren in de psychologie aan de Stanford uni versiteit m San Francisco. Nu ge niet ze nog van Holland. ,Een vriendelijk land', volgens haar. Behalve de gewone studie zal het assistentschap het komende jaar heel wat van Johan eisen. ,De professor, met wie ik werk, Is in opdracht van de federale over heid bezig met een analyse van de kosten en de baten in de onder wijswereld'. Dat is. blijkens de uitleg van de Vlissingse student een nogal wiskundige aangelegen heid. In Nederland is men nog niet ver met het verrichten van dergelijke uiterst grondige onder zoeken. Tot zijn vreugde zag Jo han, dat drs. M. C. Verburg van het Economisch Technologisch In stituut voor Zeeland wel een ana lyse volgens het Amerikaanse sy steem heeft gemaakt van de kos ten en baten van het deltaplan. Naast het assistentschap de stu die. .Managerial economics is een uitvoerige studie van de toepas sing van de economische principes in het bedrijf'. En daarna? .Verder studeren voor mijn doctoraal, dan mis schien een functie in het Ne derlandse bedrijfsleven, daar zijn mijn kansen groter omdat ze hier mljri studierichting nog niet kennen. Misschien komt er hier ook nog eens een echte business-school. Dnnr zou ik wel willen doceren', aldus de jongste Nijenrodestudent. die ooit een graad hnalde In de Verenigde Staten. TERNEUZEN Een Inderhaast geformeerd .jongerencomité Bi- af ra' zal vandaag (vrijdag) in Terneuzen een beatavond houden, waarvan de opbrengst bestemd is voor dit Afrikaanse gebied. Het project speelt zich af aan hel Molenzicht langs de Noord- straat. Op het programma staat het optreden van onder meer de groepen St Giles System (Vlissin gen), Group Highway, Wuddei. Flash, de C-Krets en de Axelsc Formatie XYZ De underground- shop .The dysentery colored co- corona' is paraat met licht- en geluidsinstallatie en verder be staat de mogelijkheid om, voor 0,10 per keer, met een moker op een oude auto te slaan. Dii onderdeel heeft de veelzeggende titel ,red carcick' meegekregen en het staat onder auspiciën van de kunstschilder Jan Juffermans Het terrein aan het Molenzicht zal verder een aantal kraampjes met warme worst, alkoholvrije dranken en diverse andere zaken bevatten. De aanvangstijd is om- streelcs 19.30 uur. Aan de orga nisatie van .Beat voor Blafra' wordt tevens meegewerkt door de interkerkelijke stichting voor jeugd- en volwassenenwerk en de algemene stichting voor club- en buurthuiswerk In Terneuzen. MIDDELBURG In Zeeland leeft nog een aantal wensen ten aanzien van de zorg voor lichamelijk gehandicapten. Dat staal t<- lezen in In t verslag 19(17 van de provinciale raad voor de volks gezondheid. Met name op liet gebied van de huisvesting en huiselijke verzorging voor alleenstaande lichamelijk gehandi capten zijn in Zeeland geen of practisch terwijl bruik wordt gemaakt. Wat betreft Tho- i bedoel-; len en St-Phihpsland was de raad van >efte be- mening dat gezien de levensbeschouwe-1 geen voorzieningen aanwezig, d<; indruk is gevestigd dal aai de voorzieningen Ixjiaaid behi 'Tholen en St-Fh.hpsland met een toe- het probleem aan Noord-Brabant van deze etore.n en we'lgebieden slechts akkoord kan worden vaar lichame- ^g.^.,.^ J!;f].en een verpleegtehuis, waar- petlèntfn d.« bevoikuu, ïan aeze'ge Volgens de raad spit! zich toe in een drietal sectoren en wel c de verpleging van zeer zwaar lichame-;| jlijk gehand: icapte pM yrpleftag behoefte hebbeo »«n aansewezeï. zou dordSi gentoeerd voorbeeld een bezlghe.tetheraple o! neer ;n'noordw„.J,lijk Noorf-Brabem. icfe arbeid. Voorts de J De raad was tenslotte van mening dat In Zeeuwsth-Vlaanderen thans reeds grote behoefte bestaat aan verpleegtehuisbedden. In eerste in stantie zou hierin naar de mening van de raad moeten worden voor zien door de bouw van 140 verpleeg tehuisbedden waarvan 80 bedden voor somatisch zieken in Terneuzen Nop de bevolking van gebieden zou bleek de volgende woonplaats. Met vijf Hollandse jongens heeft de Vlissinger nu een groot oud huis vlak bij de universiteit opgedui- keld. Ieder heeft in het gebouw een eigen kamer, zodat er rustig gestudeerd kan worden. Beneden es hebben de vrienden, als herinne- ring aan het vaderland, een ech- te Hollandse bar ingericht. Johan maakt van zijn verblijf in Zeeland gebruik om nog wat bar-attribu- ten zoals uithangborden en derge- lijke op te scharrelen. Het afgelopen jaar bestond niet M uit studeren alleen. Zo ontmoette s hij vorig jaar Kerstmis do 22- jarige Amerikaanse Linda Hoover. Het is niet bij één ontmoeting ge- bleven, integendeel. Linda is met Johan mee geko men naar Vlissingen. ,We blijven tot half september. Hier gaan we nog een beetje reizen, vooral om 'Linda iets van Europa te laten zien'. Linda heeft het geld voor haar DEN HAAG (GPD) De wed strijd FC Neurenberg-Ajax komt op de avond van de 18e september zo goed als zeker op de televisie. De uitzending is mogelijk gewor den door de medewerking van ADO. De Haagse club zou oor spronkelijk op dezelfde avond in het Europacuptoernooi van de be kerwinnaars in Den Haag spelen tegen het Oostenrijkse Graz. Daardoor zou een in Nederland te relayeren tv-reportage van de wed strijd in Neurenberg onmogelyk worden. ADO heeft echter alle me dewerking willen verlenen om die uitzending mogelijk te maken. Met instemming van Graz, de KNVB en de UEFA is de wedstrijd ADO- Graz daarom verplaatst naar don derdagavond 19 september. MIDDELBURG Een formida bel aantal waar we erg blij' mee zijn: zo noemde wethouder mr J. J. van der Weel het bezoekers aantal van tentoonstellingen, die dit seizoen in Middelburg zijn en worden gehouden. Het Zeeuws Museum had in het eigen gebouw Zeeuwse leven in de achttiende eeuw. gehouden in het Abdijcom plex. telde 6500 bezoekers, de ex positie over honderd jaar Zeeuw se spoorlijn heeft er tot op heden 1400 geboekt en de expositie ,Het oog van de meester" in de Vlees hal van het Middelburgse stad huis trok donderdag de tiendui zendste bezoeker aan. Bij elkaar bijna drie en twintig en een half duizend bezoekers. En dat was voor wethouder Van der Weel bij de verwelkoming van de tienduizendste in de Vlees hal toch echt wel reden om trots melding van te maken. De tien duizendste was het Bredase duo mejuffrouw Van Schalk en de heer Van Hellemont uit Breda. Zij kregen uit handen van de wethou der van culturele zaken een boek werk getiteld .Zeeland in beeld' aangeboden. De heer Van der Weel zei in zijn toespraak dat er naar wordt gestreefd om zowel in als buiten het seizoen tentoon stellingen van de meest uiteenlo pende soort in Middelburg te krij gen. Het Zeeuws Museum heeft het nu voor elkaar gekregen zo als gemeld de expositie .World press photo' binnen de Middel burgse gemeentegrenzen te krij gen. Half september wordt deze tentoonstelling in de Vleeshal ge opend. I- eenvoudig beloon" hulsvesting en verzorging melijk gehandicapten die (nogi het maatschappelijk ver' bezigheids! juiste behoefte bepaling te kunnen ko- men betreffende deze categorieën is dit! jaar begonnen met het houden van een enquête, waarbij de wijkverpleegsters hun medewerking toezegden .Hiertoe bestaan reeds plannen bij de T stichting verpleeg- en rusthuizen Zee- fa een nota aangaande de vrpleeg- Mocht er verder* behoefte aan IttdyltoMi? tn Aeeland com üde-rt de'beiden gaan ontettuui dab raad dat ,n de gebieden aWierenen dwor. achouncn-Dn.vcIand is in de hiud.ge A voorziening WeeS- behoefte aan tMMMnkMlta 10- Zeetr.v.u,-Vlaanderen »WdJ de voor- wel voor somatische zieken als voor.. ;,n p.yehiach gestoorde bejaarden oldnen-h« SelSf de toornen. ooetbur» met de auditing verpleeg- en rusthuizen. Met name Inj Zeeuwsch-Vlaanderen zal bij het zie- In het gebied Noord- en Zuid-Beveland, Tholen en St-Phtllpaland is in de huidi ge behoefte eveneens voldoende voorzien indien van de aanwezige capaciteit in Ter Valcke te Goes een optimaal kenhuisbouwbeleid met de gewenste ont wikkeling van het verpleegtehuiswezen rekening moeten worden gehouden. MIDDELBURG Het aantal be zoekers aan het Middelburgse zwembad is woensdag de 150.000 overschreden. Vorig jaar dezelfde tyd waren er slechts 21.000 ge weest. Toen is het zwembad wel een maand later geopend. Met de 150.000 van nu zijn alle records voor het zwembad gebroken. Dit la hoofdzakelijk te danken aan de ver warming van het water. Daardoor kon het bad eerder open en daardoor Weef het, ondanks het slechte weer, voor het publiek aantrekkelijk. De 150.000ste bezoeker is woensdag in alle stilte het zwembad binnenge gaan. Van zijn komst heeft men geen officiële gebeurtenis willen maken, om dat het nog maar een paar weken ge leden is dat de lOO.OOOstc zwemmer met groot feestelijk vertoon werd ont vangen. Slot van pagina 1 .Incust', die in april hun pla.n lan ceerden, hebben daarin in tegen stelling tot hel plan-Lievense geen tracé genoemd. De heer Lievense en zijn medewerkers projecteerde .hun' oeververbinding vanaf de Everdin- genpolder op de Bevelandse wal via rte platen in de Pas van Terneuzen naar Othene. oostelijk van Terneu zen. Ir Lievense: .Wij hebben ons bij de kostenberekening op dit traject gericht, ook al omdat volgens het onderzoek van professor Van Rum- melen, de bodemgesteldheid daar gun stig is. WIJ zijn echter bereid op ieder ander traject een verbinding in studie en uitvoering te nemen. Het is uitein delijk aan rijkswaterstaat om te be- palcn waar de vaste oeververbinding over de Westerschelde zal aansluiten op liet rijkswegennet'. Over de voor de bouw nodig geachte tijdvak zes jaar was de heer Lievense evenmin pessimistisch ^ge stemd. Ook deze tlld zal In het defini- tieve plan gehandhaafd worden'. De combinatie van de tien aannemers, heeft in haar plannen een bouwtijd van zeven tot acht jaar genoemd en een bedrag van- tot zevenhonderd miljoen gulden. Over de samenwerking met de Dl'C- combinatie zei de heer Lievense nog: .We zijn ieder voor zich weer uitvin- dertje aan het spelen. Maar na veel studie kwamen we allen toch tot het oorspronkelijke plan terug. Het zal mede gezien de enorme hydraulische vraagstukken uiteraard in nauwe samenwerking niet rijkswaterstaat moeten worden uitgevoerd'. TERNEUZEN' Door een zege in de beslissingswedstrijd, woensdagavond te Dorst (bij Breda) op het zevental van Donk uit Gouda is het waterpoloteam van .Schelde" te Terneuzen gepromo veerd' naar de derde klas. Donk werd met 5-8 verslagen. Zo zal er dus vol gend jaar na een afwezigheid van en kele jaren (Bruinvis beleefde in 1964 een éen-Jarig verblijf in de derde lilas) weer een Zeeuwse ploeg in de derde Idas van de waterpolocompetitie uitko men. Het. Goudse zevental vertoonde woens dagavond hetzelfde spel als afgelopen zondag in Terneuzen, namelijk één man op de tweemeterlijn, één man op het middenveld en de rest in de achterhoe de. Alle ballen werden door de Donk- spelers dan ook in de richting van de midvoor gespeeld, maar deze werd door Leeman afdoende bewaakt. Schelde' speelde zoals gewoonlijk door aanvallen op te zetten via de snelle vleugels en goed meekomende achter spelers. De wedstrijd begon met een licht overwicht van Donk en de Schel- de-keeper Dingenouts moest enige ma len zijn kracht tonen. .Schelde' ontwor stelde zich snel aan de druk en had vlak voor de eerste rust reeds succes na een vrije worp, maar de scheidsrech ter had de verkeerde kleur vlag opge stoken en het protest van de Gouwe naars had succes. Geen voorsprong dus voor .Schelde'. Het tweede speldeel begon met enkele goede aanvallen van de Terneuzense ploeg en uit één daar van schoot De Pooter hard naast. Even later nam .Schelde' toch een voorsprong, toen Wisse na een goede combinatie er van dichtbij 1-0 van maakte. Dezelfde speler trof kort daarop de paal. De Gouwse middenvoor Schouten bracht di rect in het derde speldeel met een prach tige omhaal de stand op 1-1. Hierna mis te de Schelde-voorhoeae een kans. ter wijl de achterhoede mee was opge- zwommen. Schouten lag alleen op de Schelde-helft, kreeg de oal en passeer de de uitgezwommen Dingenouts (1-2). Een strarworp uit drie voordeelpunten gaf Weijland de kans om de partijen weer op gelijke voet te brengen en hij I faalde met (2-2). De laatste perio de moest zodoende de beslissing bren- I gen en zoals het in de wedstrijd te Ter- I neuzen het geval was. zo gebeurde het ook nu weer: .Schelde' bleef zwemmen en steeds weer vielen er gaten in de Goudse achterhoede. Dingenouts redde eerst prachtig bij een hard schot en hij sloeg de hal zover, terug het veld i in. dat hij bij De Pooter kwam. Deze zwom op en maakte er op zijn eentje '3J2 van. Toen even later Weijland met een knal van zeker 20 meter de stand op 4-2 bracht, leek de strijd te zijn be slist, maar nu kreeg Donk een straf- worp te nemen en Kleiige gaf Dinge nouts geen schijn van kans (4-3). Het moreel van .Schelde' was evenwel niet aan te tasten. De jongens roken de winst en na weer een prachtige combinatie werd Wisse vrijgespeeld en het was 5-3. Hierbij bleef het en zo konden zeven dolgelukkige spelers na afloop van de wedstrijd de gelukwensen van de supporters en de bloemen van de tegenstanders in ontvangst nemen. Voor .Schelde' een prachtig besluit van een uitstekend MIDDELBURG Ruim 500 ambtena ren, werkzaam b(| provinciebesturen in het hele land, persten zich donderdag avond in de statenzaal van het Middel burgse Abdijcomplex. Zij waren daar gekomen om zich een welkom toe te doen roepen door Zee lands commissaris der koningin, mr Van Aartsen. In zijn welkomstwoord vroeg mr Van Aartsen zich af. of de interprovinciale contactdag, waarvoor de ambtenaren zich naar Zeeland hadden begeven, nog wei zin had. .Dit is de 22ste contact dag', aldus de commissaris. .Tot nu toe is het altijd een succes geweest- Dat bewijst het nu. De bewindsman liet er geen twijfel over bestaan, dat deze da gen ook in de toekomst georganiseerd moeten worden. .Het is een soort tradi tie geworden', vond hij. Het aantal ambtenaren wordt vandaag aangevuld tot ruim 900. Zij zullen onder linge sportwedstrijden houden en excur sies maken. Vroeg donderdagavond hebben de eersten reeds Yerseke bezocht om daar een boottocht te maken en om echte Zeeuwse mosselen te proeven. (Foto PZC) KAMPERLAND Op het haventer rein te Kamperland ia donderdagmor gen omstreeks acht uur de 47-jarlge kraanmachinist Th. van der Hoven uit Kruiningen van het dak van een hijs- V. 't Hart uit Kamperland, die eerste hulp verleende, liet het slachtoffer per ambulance naar het Bergziohtziekenhuis te Goes overbrengen. De heer Van dei- Hoven was op het dak van de kraan met een voorhamer bezig de kraan bedrijfs klaar te maken. Toen hij tegen een moei' sloeg schoot de hamer door. HIJ verloor het evenwicht en viel van da vier meter hoge kraan. Hij kwam met zijn hoofd op één der rupsbanden terecht. O K-clubwedstrijden op Veerse Meer WOLPHAARTSDIJK Zondag zullen op het Veerse Meer voor Wolpliaarts- (11 Jk clubwedstrijden worden verzeild tussen de Royal Yachtclub de Belglque en de watersportvereniging Wolpliaarts- (tijk. Aan de wedstrijd nemen twee teams deel, elk bestaande uil vijf OK-jollen. Het ene team behoort tot de Belgische club het andere vertgenwoordigt de WSVW. Er zullen in totaal vlei wed strijden worden verzeild, waarvan de eerste om half tien begint. Dc aan vangstijd van de volgende zal ter plaat se bekend worden gemaakt. Zo spoedig mogelijk na afloop van de wedstrijden volgt de prijsuitreiking in het eluoge- bouw van de WSVW. De winnaar van de teamwedstrijden komt voor één jaar in het bezit van de wisselbeker, be schikbaar gesteld door de heer A. Birk- hoff, voorzitter van de WSVW. ROME Piet de Wit is te Rome op de wereldkampioenschappen wielrennen tweede geworden by de beroepsstayers. Hij is de tweede Nederlander, die in Rome zilver haalde. Moest Cees Stam slechts! een paar meter op winnaar Grassi; prijs geven, Piet de Wit had bijna 2 1/2 ronde achterstand op num mer een Leo Proost. Proost was absoluut heer en mees ter in het rijk der beroepsstayers. Het verschil tussen goud en zil-j ver (2 1/2 ronden) spreekt voor zich zelf. VLISSINGEN Ella Deurlo van AV'56 uit Goes is uitgekozen voor het Nederlandse atletiekteam dat op 7 en 8 september in een inter landwedstrijd te Parijs uitkomt te- J gen Frankrijk en Zweden. Zij gaat samen met een andere nog aan te wijzen atlete de Nederlandse kleu ren verdedigen bij het verspringen. Deze wedstrijden zijn voor de Olympi-i sche dames van de ploeg de laatste ge legenheid om zich voor net vertrek naar Mexico nog eens internationaal te tes ten. Het gedeelte van het Olympische team, dat dinsdag naar Sankt Moritz vertrok voor een trainingsstage op Me- xico-hoogte, zal van daaruit rechtstreeks naar Parijs reizen. I Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en mijn j zusje KATHERINA ELLEN j (Karin) H. K. Qrondsma H. Grondsma-Lip Inge Zeer onverwacht over leed onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder WILLEMIJNA PETRONILLA VAN DER WERFF- SNEEP in de gezegende ouder dom van 94 jaar en 4 maanden. Rilland-Ba th: W. C. van der Werff C. E. van der Werff - van Nieuwenhuyzen Haren (Gr): L. M. van der Werff Molenaarsgraaf: J. A. Maris J. Maris-Verlare Amsterdam W. P. ten Have- van der Werff T. T. ten Have Delft- C. L. Boukema- van der Werff P H. Boukema Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage. 28 augustus 1968 .Dekkersduin', Campanulastraat Correspondentieadres Timorstraat 21, Delft De rouwdienst zal wor den gehouden maandag 2 september, om 3.00 uur. in de Ned. herv. kerk (Plein) te Wasse naar, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na afloop is er in het verenigingsgebouw. Schoolstraat 6. gele genheid tot condolean- tie. Heden overleed, nog on verwachts, onze vader-, behuwd- en grootvader, de heer JAN STURM weduwnaar van Johan na Leendertse, in de ouderdom van 87 jaar. Kloe tinge: A. Sturm S. J. Sturm- de Schipper Kleinkinderen Middelburg, 29 augustus 1968 Rusthuis Herengracht 48 Correspondentieadres A. Sturm, Lcwestr. 5, Kloetinge De begrafenis zal plaatsvinden maandag 2 september om 14.00 uur op de algemene be graafplaats. Na een langdurig en geduldig gedragen lijden is. zacht en kalm, van ons heengegaan, onze lieve en zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder TANNETJE BOO NE weduwe van Cornells Karelse De haar toegemeten tijd was 81 jaar. Psalm 116 1 (berijmd). Middelburg: C. Karelse J. Karelse - Barents«en Kleinkinderen Middelburg. 29 augustus 1968 Pluimstraat 20 Oorrespondent ieadres P. Karelse, Slijkstraat 51, Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 2 september. Vertrek sterfhuis 12.45 uur. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuren: da gelijks van 10.00-11.00 uur en van 18.00-19.00 uur. Heden is. na een kort stondige ziekte, nog on verwacht van ons heen gegaan, onze lieve moe der, behuwdmoeder, oma, schoonzuster en tante JACOBA DE WOLF weduwe van J. Geervliet, in de ouderdom van bij na 80 jaar. Uit aller naani, J. J. Geervliet Vlissingen, 29 aug. '68 Glacisstraat 49. Correspondentieadres: Keurhove 66. Middelburg. De overledene Is opge- baai-d in de rouwkamer van het St-Josephzie- kenhuis. Bezoekuren van 10.30-11.30 en van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 2 september 1968 om 14.15 uur op de al gemene begraafplaats. Vertrek van Glacis straat 49 om 14.00 uur. DE TIP VAN DE MAAND.. Ze zijn weer in aantocht, die gezellige herfstdagen... Even gauw het ventilatorkacheltje aan op 'n killeavond! Nu een prettige tempe ratuur voor zomerpnjs. Geen 69,50 kost dit ventilatorkacheltie, doch slechts 49,50! Liefst 20 gulden minder. Wees er als de kippen UwTOordeSigttöch bij derairan' 49.50 U LEEST TOCH OOK DE PZC MIDDELBURG, L NooedWcH lJ.3373 VDSStNC-rN. ZUiDZANOE, Oorprf'col 21. Mrfeon 22Z2

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 7