DRIE NEDERLANDERS IN FINALE PROF-STAYERS Nederlandse achtervolgers uitgeschakeld Wereldkampioenschap wielrennen 7 Scheidsrechter wordt geloot hij finale wereldbeker Wieier successen in België Sportbetrekkingen met bezetters van Tsjecho-Slowakije verbroken WATERP0L0- PLOEG KWAM TERUG UIT RUSLAND Promotie en degradatie Zeeuws zondagvoetbal Brede watering' over zeedijk Waarde Terneuzense jeugd slaat watervogels aan de haak Goed jaar voor groenvoerdrogerij in Kortgene JAARVERGADERING VAN ZEEUWSE PLATTELANDSVROUWEN IN GOES RAADSLEDENVONDEN VERKLARING VAN ,GEEN BEZWAAR' OVERBODIG DONDERDAG 29 AUGUSTUS 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ROME (GPD) In de finale van de prof-stayers vanavond zullen drie Nederlanders starten. Naast Piet de Wit, die zich al direct had geplaatst, komen nu ook Jaap Oudkerk en Piet van der Lans tot de eindstrijd door. De manier waarop dat in de herkansing gebeurde, stemt op zijn minst tot tevredenheid en geeft hoop op een goed resultaat voor Nederland, zeg maar Piet de Wit. Veel zal er natuurlijk van afhangen of het oranje- drietal tot een akkoord zal komen. Jaap Oudkerk heeft al te gen De Wit gezegd dat hij hem zal steunen, als de situatie dat vereist. Maar, zoals men weet, bij de stayerij hebben niet de renners het voor het zeggen maar de gangmakers. In die herkansing was de loting voor Nederland zeer gunstig: Oudkerk 1, Van der Lans 2, Vogels 3. Nederland zal dit jaar bij de profs geen wereldkampioen kunnen inha len op het nummer, dat al zo'n beet je als onze grote nationale speciali teit werd beschouwd: de achtervol ging. Bongers en Duyndam, die de titel van Tiemen Groen hadden moe ten verdedigen, werden gisteravond In de kwartfinales reddeloos versla gen, beiden eigenlijk op dezelfde ma nier. Na de 3000 meter vloeide de kracht weg uit do Nederlandse be nen en was het gedaan. ROME De ceremonie protoco- laire na de finale achtervolging voor dames: vlnr de Engelse Burton, die tweede werd, wereld kampioene Raisa Obodovskaja uit Rusland, en onze landgenote Kee- tie Hoge, die derde werd. ZURICH (ANP) De Internationale Voetbalfederatie (FIFA) heeft besloten voor de tweede wedstrijd van de finale van de wereldbeker tussen Manchester United en Eslndiantes de la Plat (Ar gentinië) op 16 oktober in ZUricli de scheidsrechter pas zestig minuten voor het l»egin bekend te maken. Er zal dan worden geloot tussen Lo Bello (It) Zecevic (Z SI) en Bachraraov (Rus land). De twee die niet door het lot worden uitverkoren, zullen als grensrechter fungeren. Door deze maatregel hoopt de FIFA de arbiter niet reeds dagen van tevoren psychisch te belasten. De eerste ontmoeting tussen beide clubs vindt op 25 september a.s. plaats in Buenos Aires. Een eventuele beslis singswedstrijd - wanneer men zowel in punten als doelpunten gelijk staat - Is gepland op 19 oktober a.s. in Am sterdam. Winnende kolom? Fort./Sitt.-NEC X Sparta-Ajax X NAC-DOS X Go Ahead-Volend. 1 X GVAV-Holl. Sp. 3 X ADO-Telstar X AZ '67-FC Twen the X PSV-Feijenoord X DWS-MVV X Herae.les-Helm. Sp. 10 X Den Bosch-Cambuur X 11 aarl.- Wagen in gen 12 I .imburgia-VV V X BRUSSEL (ANP) Nederlandse be roepsrenners hebben woensdag in Bel gië voor enige fraaie successen gezorgd. In de ronde van Putte was de in België wonende Zeeuw Richard Bukacki de snelste voor Gerben Karstens en de Belg Eddy Peelman. Cees Zoontjes, Maarten Breure en Rlny Wagtmans legden res pectievelijk beslag op de vierde, zesde en negende plaats. In Overyse onder streepte John Schepers nog eens zijn goede vorm van dit moment. Hij ring als eerste over de meet, voor Jan Ha- rings en de Belg Herman Vrancken. Harry Steevens en Jos van der Vleuten gingen als vierde en zesde door de fi nish. OSLO (.AP) De Noorse sportfedera tie heeft vandaag alle aangesloten bon den bevolen tot nader order de sportbe trekkingen met de vijf landen, die Tsje- choslowakije bezet houden, te verbreken. Joergen Jahre, de voorzitter van het Noorse Olympische comité, heeft gezegd dat de deelneming van Noorwegen aan de Olympische Spelen .ondenkbaar' is als de Sowjet-Unie, Polen, Hongarije, Bulgarije en Oost-Duitsland worden toe gelaten. De Noorse federatie nam dat besluit op een desbetreffend verzoek van de Deense federatie. In Nederland werden ook enkele maat regelen in verband met de toestand In Tsjechoslowakije genomen. De Neder landse Volleybalbond heeft in de tour nee van de Nederlandse dames- en u~ renvolleybalploegen, die van 2 tot met 7 september drie wedstrijden in Po len zouden spelen, geannuleerd. De Arnhemse handbalvereniging Swlft heeft de Poolse club Slask uit Wroclaw laten weten dat de club niet welkom ls in Arnhem. De Poolse club zou van f tot 10 september een bezoek aan Arn hem brengen. Het bestuur van de Kon. Nederlandse Wielrenunle (KNWU) heeft besloten voorlopig geen renners te laten deelne men aan wedstrijden in Oost-Europa. Hierdoor zullen de Nederlandse afvaar digingen naar wedstrijden in Tsjecho slowakije, Hongarije, Roemenië en Polen komen te vervallen. Vooral de ronde van Polen was van groot belang, omdat die de afronding betekende van de training van onze Olympische wegreners. De KNWU zoekt nu naar een andere moge lijkheid om de Olympische wegploeg in september (de ronde van Polen is van 5 tot 15 september) emplooi te geven. SCHIPHOL (GPD) De Nederlandse waterpoloploeg is maandagmiddag te ruggekeerd uit de Sowjet-Unie, waar zij in Batnrai en TifUs aan de Zwarte Zee heeft deelgenomen aan een toernooi. Aan deze vriendschappelijke krachtme ting werd ook deelgenomen door een Tsjechisch zevental. Op de luchthaven zei trainer Rudy van Feggelen van het Nederlandse zevental, dat de Tsjechen in grote onzekerheid verkeren over hun lot. Zij zijn vandaag in Moskou aangekomen samen met een Tsjechisch jeugdzevental. ,Toen wij afscheid namen zeiden de Tsje chen; .Laat de internationale pers zich afvragen wat er hier met ons gebeurt', aldus Rudy van Feggelen. Het programma van het toernooi ls gewoon afgewerkt. Van Feggelen: .Vorige week woensdag zagen wn in ons hotel plotseling Tsjechische roe- risten die naar de radio luisterden in huilen uitbarsten. Zjj vertelden ons wat er aan de hand was. De Tsjechi sche waterpoloërs hebben toen over wogen niet verder te spelen. Ze zyn toch doorgegaan'. .Wat knnnen wy anders. We zyn hier aan de kani- balen overgeleverd', zelden zjj. Het toernooi is door de Russen gewon nen. Het Nederlandse poloteam werd tweede. De promotie-degradatieregeling voor de zondagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland voor seizoen 1968-1969 is als volgt: De kampioenen van de le klas de reserve le klas promoveren naar KNVB, resp. 4e klas en reserve 3e klas. De le klas en de reserve le klas worden aangevuld met de degra danten van de KNVB 4e klas en reser ve 3e Idas. Nummer laatst van de le klas en de reserve le klas degraderen naar de 2e klas. Zijn de kampioenen van de 2e klassen A en B beiden standaard elftallen, dan spelen zij een beslissings wedstrijd voor één plaats In de le klas. De beide hoogst geplaatste reserve elftallen van A en B spelen een be slissingswedstrijd om 1 plaats In de reserve le klas. Zijn de kampioenen respectievelijk een standaard en een reserve-elftal dan promoveren beide automatisch. De nummers laatst van beide klassen degraderen naar de 3e klas. Wat betreft de promotie van de kampioenen van de 3e klas zal het be stuur nog nader beslissen, aangezien in de 2e klas A momenteel 2 elftallen te weinig zijn. Zwitsers tegen Sparta ROTTERDAM Volgende week woensdag speelt Sparta in Luzem, als sparringpartner van het Zwitserse elf tal, dat zich op de wereldkampioen schappen voorbereidt. Het wordt een avondwedstrijd. Het is nu een gunstige omstandigheid, dat de Spartanen IClijnjan en Bentzon van de centrale training zijn afgevoerd. Trainer Coerver hoopt "nu maar dat zij ook niet aan de reserves worden toe gevoegd. W. Sinke tweede in OK-klasse WOLPHAARTSD1JK Het was natio naal OK-kampioen W. Sinke van de w tersportvereniging .Wolphaartsdijk", die in de zeilwedstrijden van het verstreken weekeinde op het Veerse Meer zich in een goede positie wist te plaatsen. (Hij eindigde als tweede In de OK-klasse na de Belg De Bock). In de aanvang van ons verslag in de krant van 27 dezer was door een zetfout een andere voorletter vermeld. Aangezien er meer Sinke's lid van de WSVW zijn, kon dit aanleldinj tot verwarring geven. GOES Een voorstel tot het op Del tahoogte brengen van de bestaande zee dijk van de polder Waarden van de dijk van de Emmanuelpolder is een van de punten, die donderdagmiddag 5 septem ber aan de orde komen in de algemene vergadering van het waterschap .De bre de watering van Zuid-Beveland' in de Korenbeurs te Goes. Het dagelijks be stuur stelt bij dit punt ook voor het besluit van 20 juli 1964 over de aanleg van een nieuwe zeedijk over de schor ren voor deze polders in te trekken. Zoals hekend heeft het waterschap re centelijk bericht ontvangen, dat geen concessie wordt verleend voor de aan leg van de nieuwe dijk. De algemene vergadering wordt ook gevraagd het db te machtigen grond voor dit dijks- werk aan te kopen en zo nodig tot ont eigening te mogen overgaan. In de vergadering van het waterschap komt voorts een voorste! aan de orde m de Heer-Janspolder een nieuw die selgemaal te stichten voor de bemaling van 6300 ha van het ruilverkavelings- gebied De Poel-Heinkenszand en de cala mi teuze Willem-Annapolder (300 ha). Het db vraagt machtiging voor de grond aankopen. Nu de Jonker Fransweg, de Quarlespolderseweg en de Oude Veer- weg (samen 4580 meter) zijn aanbe steed voor ruim 390.000 en er op de begroting 500.000 voor was genoteerd, stelt het db voor aan het verbeterings programma wegen voor 3968 de Trente- weg (aanbesteed voor 120.000; toe te voegen. Aan de orde in deze verga dering komen voorts nog tal van grond- transactes. De vergadering begint om 2 uur. TERNEUZEN De gemeentepo litie in Temeuzen heeft zich het tot aangetrokken van de water vogels in de vijvers bij het sporl- oark en het bejaardentehuis .De Blïde'. In een brief aan alle schoolhoofden is duidelijk ge naakt, dat geen zwaan, gans of jend meer zeker is van zijn leven, zolang de Jeugd met vishengels bij ie vijvers blijft rondlopen. Het Komt regelmatig voor. dat Ter neuzense jongetjes een watervo gel in plaats van vis aan de haak slaan. In veel gevallen betekent dat 't einde van 't dier. Het vis sen in de vijvers ls verboden, maar de jeugd trekt zich daar niet al te veei van aan. Omdat de politie de jeugdige hengelaars liever niet op de bon zet hoopt men dat ook 'n vermanend woord van de onderwijzers dt watervo gels voor verdere aanslagen op hun leven zal kunnen behoeden. De eenden, ganzen en zwanen zul len de toekomst dan met wat meer vertrouwen tegemoet kun nen zien. KORTGENE Do coöperatieve groen-1 voederij ,De Bevelanden' GA te Kort gene heefl over 1967 - 1968 een gun-^ stig resultaat geboekt. In het jaar overzicht. dat vanavond donderdag in de algemene vergadering aan de or de komt. wordt er melding van ge maakt dat de hogere produktie de kos ten per 100 brokjes heeft verlaagd en het mogelijk heeft gemaakt de leden 65 cent per kg eiwit uit te betalen,, wat neerkomt op 11,5 cent per brokje. •erd bijna 13.000 toegevoegd aan, de reserve voor toekomstige uitbeta ling. Het jaarverslag meldt, dat er geen! stagnatie door slecht weer optrad in het afgelopen seizoen. Wel was een nadeel, dat men aan het einde van de campag ne weieens een tekort aan vers pro- dukt had- Dit tekort werd opgevangen door het drogen van 467 ton pulp. Er werd in totaal 6.224.843 kg klaver en gras plus 467.000 kg pulp gedroogd. Van dit verwerkte produkt kwam 3.887.940 kg van de leden en 2336.903 kg van niet leden. Het gemiddelde ruw eiwitgehalte van de luzerne was 17,8 in de monsters en 19.2 procent In de dro ge stof. Voor de CLO-controle was dit aanleiding om het bedrijf in de klasse 1 te plaatsen, aldius het verslag. Er wordt nog melding van gemaakt, dat de aflevering van het produkt aanvan kelijk vlot ging, maar dat later bij meer import uit Denemarken, Frank rijk en Amerika der siloruimte onvol doende bleek en er 2000 ton moest worden opgeslagen in Wageningen. De vergadering wordt onder meer machti ging gevraagd een investering te doen in verband met de aansluiting op aard gas. Aanbesteding werken afvalwaterleiding TERNEUZEN Voor de afvalwaterlei ding .Kanaalzone West-Zeeuwsch-Vlaan- deren' zijn woensdagmiddag In het ge meentehuis van Terneuzen de additio nele voorzieningen voor de afvalwater leiding publiekelijk aanbesteed. Deze voorzieningen bestaan uit vijf perslei dingen met pompputten. Te zijner tijd zullen deze het afvalwater van Boere- gat, Zandstraat, Spul en Magrette via de hoofdleiding naar de Westerscheldti moeten pompen. Er waren vijftien in schrijvers, van wie er vier beneden de 300.000,- bleven. De twee laagste inschrijvers waren res pectievelijk de Fa. Hamelihk te Terneu zen met 258.000,- en aannemingsbe drijf Leenhouts te Sluis met 259.000,-. De hoogste inschrijver was de aanne mingsmaatschappij Nuisker met een bedrag van 488.000,-. De gunning is aangehouden. Het is de bedoeling dat eind van dit jaar met uitvoering van de werken begonnen wordt. Over lezen, boeken en kinderboeken Geheel bezette r van Prins' foye door middel van radio en tv alles van de wereld. Hoe kunnen ze dat verwer ken en daarover, honger, oorlog, ellen de. In het reine komen? Door te lezen', aldus Gertie Evenhuis. iZe ging uitgebreid In op de kwaliteit B r-i* -II-- van he*- ®n jeugdboek: .Een GOES Lit alle delen van kinderboek ™«et net ze, goed ln elkaar «■de christelijke Pl-^kvrotmen m^n^fw^nenb^k presidente mevrouw A Sfh^^ Zo behandelde te ktnder-, jeugd- en tie- uit Terneuzen hen welkom h. de forer Mrlectour ,vaar9chuwi, d, van de JPrins van Oranjeromantiekhoeken en adviseerde in de Behalve vele vertegenwoordigsters van! r-.chUng van de goede kinderboeken: spannend, met een inhoud, maar zonder pedagogisch gezeur". Na de pauze kon men met eventuele vragen en problemen bij mevrouw Even- huis terecht. Afscheid andere vrouwenverenigingen waren ook aanwezig mevrouw C. van Aartsen-Stap, echtgenote van de commissaris van de koningin in Zeeland en mevrouw F. Huber. echtgenote van de burgemeerter van Goes. Het grootste aandeel in deze vergade ring had Gertie Evenhuis die on der de titel .Heb je niets beters te Verder werd op de vergadering bekend doen?' een pieidooi hield voor het lezen gemaakt welke van de tentoongestelde en wel in het bijzonder voor het late®!handwerken meegingen naar de linde- lezen door de kinderen. i ujke handwerkweostrijd op de bonds- Voor het zover was hield mevrouw :dag in oktober in Hilversum en de- Scheele na opening gebed en schrift-c!ameerde mevrouw C. Mc-uwsc-Mac- lezing een meditatie naar aanleiding kenze het verplichte onderdeel door de- van Lucas 10. De secretaresse mevrouw genen dje op diezelfde bondsdag wll- B. Lindhoud en de penningmeesteresse r_- mevrouw J. C. de Jonge lazen hun jaar verslagen en mevrouw M.P. Bakker- Contant declameerde. Mevrouw Evenhuis sprak over lezen, boeken en kinderboeken. Zij was. uiter aard, van mening dat het ,Heb je niets anders te doen dan te lezen?' een op merking is die maar beter niet meer ge bezigd kan worden. .Lezen ls toch wel nuttig. De kinderen van nu zijn de vol wassenen van morgen. Ze zien en horen len meedoen aan een declamatie-wed strijd, ,Kain' een fragment uit het boek De zondeval" van Rogeir van Aer- den. Met een bloemetje, een toespraak en een boekenbon nam de vergadering ten slotte afscheid van twee provinciale be stuursleden. mevrouw B. Lindhout- Schot uit Tholen, secretaresse en me vrouw S. Meajers-De Regt. algemeen adjunct, uit Oostburg. Mrt het zingen van het bondslied be sloot men deze Jaarvergadering. Gemeenteraad Oostburg Voor cursus procestechniek OOSTBURG De gemeenteraad Oostburg heeft het woensdagavond niet nodig gevonden te verklaren, dat men geen bezwaar heeft tegen het verbin- van een opleiding proces-techniek de mts in Vlissingen. Op voorstel van de heer J. Mijs ,Ik zie helemaal de noodzaak of het belang van zo'n ver klaring niet in' nam men gewoon voor Kennisgeving aan dat er in 1971 zo'n opleiding zal komen. Bij de bespreking van dit agendapunt informeerde de heer J. Barendregt (wd) of door het verbinden van een dergelij ke cursus aan de school in Vlissingen een soortgelijke opleiding aan de tech nische school in Terneuzen niet in het gedrang kon komen. Wethouder D. Geu ze meende van niet. Hij zei te verwach ten dat in Terneuzen de cursus veel vroeger van start zal kunnen gaan dan in Vlissingen. De raad besloot tot het onbewoonbaar verklaren van de woning Oudestad 76. Ook stemde men in met de verhoging van de keurlonen in de vleeskeurings kring Oostburg. Aan de regionale socia le werkplaats ,West-Zeeuwsch-Vlaande ren' en net ministerie van sociale zaken werd bouwgrond op het industrieterrein verkocht. Óp verzoek van de heer Ba rendregt stelde men de behandeling var een voorstel een nieuwe bouwverorde ning goed te keuren uit tot een volgende vergadering. De heer Barendregt meen de, dat er niet genoeg gelegenheid was geweest de inhoud van de ontwerp-ver- ordening tc bestuderen. Bij het begin van de vergadering wer den de geloofsbrieven van de bedde nieuw benoemde raadsleden A. A. de Zwart en I. Wage onderzocht en in or de bevonden. Bij de rondvraag wilde de heer W. van Dongen (kath.) weten. waarom een raadsbesluit uit februari inzake de verlichting van de sportvel den nog steeds niet was uitgevoerd. Burgemeester J. L. van Leeuwen zei hiervan niets te weten. De heer Van Dongen vond dat weer vreemd, .omdat de burgemeester toch zijn handtekening moet zetten onder de begrotingswijziging*. Waarop heer Van Leeuwen uiteenzette, dat wel waar was, maar dat het te kenen van dergelijke stukken meer een kwestie was van routine. Feest in Zonnemaire ter gelegenheid van regeringsjubileum koningin Juliana ZONNEMAIRE De Oranjever eniging te Zonnemaire heeft voor 7 september een feest georgani seerd ter gelegenheid van het 20-jarig regeringsjubileum van koningin Juliana. Het festijn be gint reeds morgens om tien uur met een .verkleed-optocht' door Zonnemaire, waaraan de leerlingen van de beide lagere scholen en de kleuterschool deel nemen, terwijl ook de nog niet schoolgaande kleintjes daarbij welkom zijn. Het vertrek is om tien uur vanaf de speelplaats van de scholen en de stoet wordt voorafgegaan door de harmonie, 's Middags zijn er wedstrijden op het sportveld. Om twee uur haast de harmonie de deelnemers en de belangstellenden op bij de kleuterschool. Op het sportveld zullen ballonnen worden opgela ten. waarna de wedstrijden voor kinderen van 4 tot en met 12 en ouderen tot en met 18 Jaar een aanvang nemen. Vanaf zes uur kunnen lampionnen met een kaarsje worden gekocht, waarmee men dan om acht uur kan deelnemen aan de lampion- nenoptoeht, die vanaf de kleuter school vertrekt. Ook hier zal de harmonie weer een muzikale bij drage leveren. Na de lampionnen- optocht wordt het feest voortge zet op het schoolplein, dat voor deze 'gelegenheid geheel zal zijn versierd. Daar zal eerst de har monie spelen en later de boeren- kanei. waarbij voiop gelegenheid zal zijn voor het maken van een dansje. Voor de kleintjes worden twee grabbeltonnen neergezet ge vuld met aantrekkelijke prijsjes. Tenslotte heeft de Oranjevereni ging de inwoners opgewekt op deze dag de vlag uit te «teken. Gevonden voorwerpen Bij de Middelburgse polilic zijn tuswn 8 en 25 augustus de volgende gevonden voorwerpen aangegeven. Zilveren ringetje waarin rijf steentjes, rood kinderjack, geel-zwarte herders hond. sleuteltje van een boortol, dames horloge, bruin gebloemde opvouwbare damesparaplu, dolkmes, manchetknoop honderiem met penning, zwarte para- Ëu met bloemmotief, rode gasaanste- ir, autosleutel, damesparaplu mat ruitmotief. twee jonge hondjes aan een lijn, konijn, damesnorloge. muntbiljet 5,-, kinderzonnebril, linker rode slip per, zwarte damesportemonnee, groe ne papegaal, twee dozen inhoudende 950 patronen, licht-blauwe regenbroek, armbandje met naamplaatje, verzeke ringsplaatje bromfiets NHB 322, sleu telring met twee sleutels, huissleutel, geel-kleurig jack, zilveren armband met inscriptie, bruine suède beurs met inhoud, dameszonnebril, lege boodschap pentas, vulpotlood, rood-zwarte school- etui, militair jack. sleutel, transistor radio, damesr.ng van goud of goud kleurig metaal, groen jack, blauwe hoofddoek, startmotor van auto. witte hond, dameeportemonnee met inhoud, gouden kettinkje, zwarte damesoort»- mormee met inhoud, stukje ijzeren ket ting, twee jonge koeien, rood kinder- portemonneetje, rood geruite fietstas, witte rechter kinderschoen, blauw sjaaltje, rode portemonnee met inhoud, trouwboekje met postidentiteitSkaart, sleutelring met drie sleutels, zwarte portemonnee met inhoud, geruite por temonnee met Inhoud, blauw kinder vestje, zilveren damesring met steen, rood-blauwe zwembroek, vishengel met dobber, ijsvlag. goudgeelkleuriee para plu, autocrick, blauw turnpakje, sleutel, hood, rode step. jonge herdershond, dameshorloge, bankbiljetten van 10,- en 100.-, zwarte regenbroek, rode portefeuille met inhoud, zakmes, brom fietsmandje, bruine beurs met inhoud, handdoek, en een sleruitlaatpijpje van een Volswagen. Inlichtingen over de voorwerpen kan men krijgen op het politiebureau. Aanrijding bij Oostburg: veel materiële schade OOSTBURG Woensdagmiddag oi streeks half twee deed zich op rijksw< 58 even buiten de bebouwde kom van Oostburg een aanrijding voor tussen 2 personenauto's. De auto van de Belg J. P. R. S. uit Brugge werd hierbij zeer zwaar beschadigd, die van C. A. L. uit Zuidzandc liep lichte materiële schade op. De aanrijding ontstond toen de eer ste van drie achter elkaar in de rich ting van Schoondijke rijdende auto's snelheid minderde om links af te slaan. De bestuurder van de Belgische auto remde ook af. maar werd aan de ach terzijde geramd door de auto van L. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Heden overleed tot onze droefheid, zacht en kalm, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder S UZ ANNA DE VRIEZE weduwe van J. J. Vrolyk, In de ouderdom van 91 jaar. Middelburg: M. J. Okker-Vrolijk J. J. Okker Leiden: R. J. H. Okker Rotterdam: E. M. Okker Bilthoven, 25 augustus 1968 Bilderdijklaan 61. Correspondentieadres Molenwater 69, Middelburg. De overledene is opgebaard in het ziekenhuis Berg en Bosch te Bilthoven. Bezoek aldaar van 10.30- 11.30 uur en van 15.30-16.30 uur. De crematie zal plaatshebben vandaag, donder dag 29 augustus om 14.00 uur ln het crematorium .Ockenburgh' aan de Ockenburgherstraat 21 te 's-Gravenhage (Lsd.). Geen bezoek aan huis H"et bestuur van de school met de bijbel te Geersdijk heeft met leedwezen kennis geno men van het overlijden van haar oud-hoofd der school MAK IN US ADK1AAN DE LOOFF Meer dan 37 Jaar heeft hij onze school gediend. Het bestuur van de school met de bijbel, Schoolstraat 1, Geersdijk- In plaats van kaarten. Heden overleed onze beste vader, behuwd- en grootvader CORNELIS WITTE op de leeftijd van 66 jaar. Dordrecht: J. H. E. Witte C. R. Witte-Remijn Regina - Wilco Middelburg: D. Houtepen-Witte C. P. M. Houtepen Marian - Caroline Middelburg, 27 augustus 1968 Kousteensedijk 14 De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 31 augustus, om 11.00 uur, op de algemene be graafplaats te Middelburg. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis, Noordpoortplein. Bezoekuren van 10.00 tot 11.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. CORNELIS WITTE op de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: J. H. E. Witte Vlissingen: P. Moorman-Witte Middelburg. 27 augustus 1968 VAN DE VELDE UW DRUKKER 1 Ontsteld en bedroefd geven bestuur, personeel en leerlingen van de Da Caaembrootschool voor chr. mavo te Goea kennis van het plotseling overlijden van JAN CHRISTIAAN NOORDHOEK leerling van de derde klas. Namens allen, C. Oosterom, dir. Goes, 27 augustus 1968. Heden overleed, zacht en kalm, in het verpleeg huis .Ter Valcke' onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, SELA TRAMPER sinds 1947 weduwe van Marinus Maas, in de gezegende ouderdom van ruim 84 jaar. De Heere sterke ons in dit voor ons zulk zwaar verlies. Kalamazoo (Mich. - NA.)W. Zuldtweg-Maas J. Zuidtweg Chllllwack (B.C.): a Schrijver-Maas Yerseke: G. J. Maas A. Maas-v. d. Berge Kapelle: A. C. van Liere-Maas J. van Liere Goes: M. Maas Klein- en achterkleinkinderen. Yerseke, 28 augustus 1968 Sandeestraat 8 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 31 augustus as op de algemene begraafplaats te Yerseke om 13.00 uur vanuit het verenigings gebouw Molenlaan 1. Heden overleed plotse ling mijn beste man PIETER JOZLAS DE LANGE echtgenoot van Lourina Christina Sche(jbeler, op de leeftijd van 72 jaar. L. C. de Lange- Scheijbeler Middelburg, 28 aug. '68 Dokstraat 23 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 30 augustus. Vertrek vanaf het sterfhuis om plm. 15.15 uur. De overledene ligt opge baard in het mortua rium van het Gasthuis te Middelburg. Bezoek dagelijks van 10.00- 11.00 en 18.00-19.00 uur Heden overleed plotse ling onze beste broer en zwager PIETER JOZLAS DE LANGE op de leeftijd van 72 jaar. Amsterdam: L. de Lange Middelburg: J. P. de Lange S. M. de Lange-Grool Middelburg, 28 aug. '68 Vlissingse Molenstr. 30 P. F. Visser, huidarts, Middelburg. HEDENMIDDAG GEEN SPREEKUUR. Dokter J. J. Okker, 29 augustus AFWEZIG.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 7