SPARTAANSE SCHUTTERS SLOEGEN 5 BRESSEN IN ZEEUWSE DEFENSIE Van Springel neemt gele trui over van San Miguel Tourklassementen Dooms passeerde Jan van Beveren, maar: m Bruinisse hield dagje wedstrijden TOUR NADERT SPANNENDE EINDFASE BELGIË WINT ,KN0KKE' JAN JANSSEN OP ZESTIEN SECONDEN Ruzie Lou Van Rees en Frankie Franken 7 ZEEUWS ELFTAL GEEN EENHEID Wijs In het nauw In de aanval Zware tol Unieke bergetappe ZEEUWS RECORD VOOR JO V0NCK Promotie-degradatie amateurs Zuid I VRIJDAG 19 JULI 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT BRUINISSE Er zullen hoege naamd geen Zeeuwse voetballers zijn en komen, die het. Jean Dooms kunnen nazeggen: ,Ik heb Jan van Beveren nog eens gepasseerd'. Donderdagavond op het knusse voetbalveldje van Bruse Boys kreeg Dooms, de Terneuzense aan-| valler, dat voor de ogen van een paar duizend Zeeuwen elkaar; hij gaf de doelman van het nationale elftal in de 37e min. van de tweede helft het nakijken tijdens de wed strijd, waarmee het Zeeuws elftal en de Rotterdamse eredivisieclub Sparta, bijna op volle sterkte op gekomen, de feesten van het 500- jarige Bruinisse kwamen opluiste ren. Die treffer van Jean Dooms was overigens lang niet genoeg voor de Zeeuwse ploeg, want de Spartanen stelden er vyf tegen- Do zich moedig teweerstellende de- fen van het Zeeuws elftal hoeft zich daar echter niet voor de schamen. Want het was een stel van de beste schutters van Nederland, dat »t|n projectielen achter Vlissingen-doel- man Wini Bos lieten ploffen. Een andere benaming kan men de schoten van Sparta's nieuwste aanwinsten: internationaal Jan Kleijnjan (van DFC gekomen) en Hans Venneker (overgenomen van NEC; nauwelijks geven. Vooral Kleijnjan liet vele ma len het bewijs zien, dat hij snel. ont zettend hard en gemakkelijk schiet, sparta heeft 7.1 eh met deze Dordte- naar zeker niet miskocht. %4: w" BRUINISSE Een veelvuldig te rugkerend beeld uit de eerste helft: een aanval van Sparta, die op dit moment echter door de Zeeuwse defen-sie onderschept wordt. (Foto PZC) Zomerfeest in Westdorpe WESTDORPE In Westdorpe vullen er ook dit jaar weer zo- nerf eesten worden gehouden. Dat gebeurt op 7 en 8 septem ber en de organisatie berust dit maal bij de muziekvereniging voetbalclub Ria, maar daarnaast werken er tal van andere orga nisaties mee. .Centrale post' voor de diverse activiteiten is school hoofd de heer E. E. F. Hendriks, die zich ook vorig jaar, toen de feesten voor het eerst werden ge houden, met de uitvoering van de plannen heeft belast. .We verwachten heel wat bezoe kers. Vorig jaar kwamen er hier zo'n 600 mensen en dat aantal bereiken we waarschijnlijk weer. Misschien lijkt 7 en 8 september een beetje laat in het seizoen, maar dat komt door de diverse vakanties, die het een beetje moeilijk maken om al met de voorbereidingen te starten'. Het concept-programma bevat ver schil lenae attractie*. Br komen een gaaibolling, een schieting op de liggende wip, filmvoorstellin gen, een oriëntatierit voor auto's en bromfietsen, viswedstrijden, een optreden van de blokfluit- club en de voorzover valt te achterhalen enige Belgische waarzegsters- Een speciale at tractie mede in het kader van de Beneiuxgedachte is het uit muzikanten van Westdorpe en Zelzate (B) samengestelde Oberbayemorkest .Westzeller Blaskapelle'. De in klederdracht gestoken muzikanten repeteren elke zondag afwisselend in Zel zate en Westdorpe. Twee trom pettisten zijn momenteel in het Oostenrijkse Insbruck om er nieu we partituren met Tirolermuziek op te doen. De opbrengst van de Westdorpse feesten komt ten goede aan de muziekvereniging én de voetbalclub. BRUINISSE Een gezellig wedstrijdendagje heeft Bruinis se er donderdag van gemaakt. De derde dag van de feestweek ter gelegenheid van het 500-ja rig bestaan van het Schouwse Br was nóg een nieuweling in de Spar taanse gelederen te bekijken: de 19-ja- •ainer Cörver had hem als rechtshalf j opgesteld. Wijs is zeker niet teegnge- vaflen, technisch speelde hij een goede partij, maar hij toonde nog te weinig durf. In de tweede helft moest Henny zijn plaats afstaan aan Hans Spinho ven. Uiteraard vormde Sparta de beste ploeg. Toch heeft het Zeeuws elftal, dat door vakanties niet op z'n sterkst kon uitkomen, zich zeker niet willig ter slachtbank laten leiden. De Zeeuwse voetballers, zoals die op het veldje van Bruinisse verschenen, had den echter nog maar zelden met elk aar getraind en daardoor kwam hun grote manko al heel spoedig tot utlng ze vormden geen eenheid. En dat 'leed zich vooral in de aanval gelden, die als het bekend losse zand aan elkaar hing. Niettemin heeft dit samengeraapte maar die suisde net naast de ooi van Van Reveren In de 27e min. redde Cambier in een! verwarrende situatie, die na een snelle actie van Miel Pijs. de opge-| rukte Rotterdamse verdediger, ont- staan was. Twee minuten later was het echter nogmaals raak voor de Spartanen- Keeper Bos kreeg na een fraaie Sparta-aanval de bal niet goed vast, zag het leer voor de voeten van Venneker belanden en dat bete kende 20- In het laatste kwartier brachten de Spartanen keer op keer Jan Kleijnjan in stelling, maar het vizier van de koningsschutter stond nog niet scherp gesteld. ploegie het grote Sparta na rust. nog - ersenillende malen in bet nauw gedr Antolne Debbaut (Goes, Ko Hui (Missingen), Jean Dooms en Piet Wis sel (Temeuzen) vonden elkaar toen heel wat beter en t an Beveren kon toen tonen waarom hy de nationale doelman is. .Met name Huser en Debbaut waren zeer actief. In de verdedigingslinie van le klasspe lers: Vlissinger Wlm Bos en de Middel burgers Anton Schoenmakers, Arie Del- motte en Jules Vogel, speelde Peter Oambier van Zeeland Sport een zeer verdienstelijke partij. Jan Bostelaar (Middelburg) bezette voor rust met Jan van der Hooft (Temeuzen) het midden veld, na rust met Bennie van Hulle l eveneens Temeuzen De eerste helft was een vrij eenzijdige vertoning. Steeds maar weel viel Sparta aan. de Zeeuwen waren gedwongen te verdedigen. In de 15e min. namen de Rotterdammers de leiding toen Hans Venneker raak kopte. Zeeland kwam een schot, ontbrak. In de 25e min. pro beerde Ko Huser het met een kopbal, i' Van onze speciale verslaggever KNOKKE (GPD) De Belgische ploeg heeft Bel^ë en Europa niet teleurgesteld. In een schitterende fi nale, althans van Belgische zyde, heeft de ploeg van Anton Peters er geen twijfel over laten bestaan dat 7,ij de beste was. Duitsland bleef be duidend onder het Belgische geweld. De Duitsers hebben treffend bewezen dat 7.e niet In deze finale thuishoor den. De ploeg zat zo beduidend ouder het niveau van wat versehillende an dere ploegen in de eerste ronde had den laten zien dat zonder nicer dui delijk is dat de jury deze Duitser» te boog heeft aangeslagen. Bij de Belgen heerste een uitzinnige vreugde na het bekendmaken van de uitslagen. Iedereen wist wel dat het zou gebeuren, maar ook Belgen kun nen zweten en zenuwachtig zijn. Ze kunnen nog meer en één van die din gen is feesten. Er is na afloop menige pint door menig keelgat gegaan en voorts nog enkele zaken van drifti ger herkomst. Knokke 1968 zit er op. De tiende Europese voor zangvoordracht Is voor de eerste maal tn de geschiede nis in België gebleven. Hij zal er goed nat gehouden worden. Het Europese chanson, wat dat dan ook moge zijn, moet weer een jaartje geduld hebben om gevierd te worden. (Van onze speciale verslaggever) SALLANCHES (GPD) Nog altijd hing, aan de voet van de Mont Blanc, het waas van Immense spanning over de Tour de France. Bel gen renden in het vakantievierend stadje haastig naar telefoons om het vaderland de unieke kans op winst van Herman van Sprin gel te melden. Om geruststellend te reppen van het welzijn van Fer dinand Bracke, de buitenstaander, de geheimzinnige. Nederlanders wachtten vele minuten op de eerste, gestamelde woorden van een uit geputte Jan Janssen. Maar he tkleine groepje stoof al even rap van het berggehucht Cordon naar Sallanches, de plaats waar vier jaar eerder al een triomf van diezelfde Janssen juichend werd begroet. Om te vertellen van de ogenschijnlijke gemoedsrust, waarin van een Nederlandse toerzege werd gesproken. Omdat in Sallanches de span ning heviger, maar, leek het, de concurrentie minder was geworden. In de 7e min. na rust echter wél: na een misgreep in de. Zeeuwse defensie knalde de Spartaan onverbiddelijk raak: 30. Dat wilde Zeeland niet op zich laten zitten: het drong de Rotterdam mers terug en in de 11e en 12e min. kwamen ze door foutieve ingrepen an Van Beveren en Sparta-achterspe- lers dielit bij een doelpunt. Het pu bliek voelde wel voor een Zeeuwse tref- ■n het moedigde de blauw-witten fors aan. In de 14e min. kogelde Debbuul keihard rakelings over op een climme vrjje trap van Jan Bostelaar. Sparta kreeg door dat opdringen van de Zeeuwen meer ruimte voor snelle aan ballen (die veel aantrekkelijker waren dan het vaak peuterige gedoe, waaraan de Rotterdammers zich schuldig maak ten), maar toch had het de steun van een zich vergissende Bos nodig om op 4-0 te komen. Verdediger Bosma de maker. Direct er op (in de 26e min. gingen de handen voor Van Beveren op elkaar. Met een geweldige snoeksprong stond hy een treffer van Dooms, die bard had Ingeschoten, in de weg. Maar in de87e min. kreeg Dooms, die het tegen Hans Terhorst zeer moeilijk had, wél z'n zin. Hij stuurde de Spartaan de verkeerde kant op en de bal uit een voorzet van Wissel langs Van Beveren. Wim Bos reageerde vervolgens nog De rit over twee bergen van de 2de eenmaal knap op een schot van v\ im categorie zou zyn werk hebben gedaan. Klelnjan. de linksbuiten van Sparta. Wie nan de voet dje laatste, korte maar moest ook nog eenmaal buigen kliin dacMf no, over reserves te be toen Venneker een solo doeltreffend bc-|S(>hikkeni 7X)U anel met de werkelykheid Bloot. w orden geoenfronteerd. Wie de stxyd Vijf kilometer maar duurde de klim, die de karavaan even buiten Sallanches omhoog leidde naar de post, van waar men een reeks eenzame strijders had willen signaleren. Vijf kilometer waar in een "hoogteverschil van ruim 400 meter diende te worden overwonnen, at. had men tevoren vastgesteld, zou dan het toneel zijn, waarop over de afloop1 van de ronde werd beslist. De uitslag van de 19e etappe van Gre noble naar Sallanches luidt: I Hoban (GB) 7.06.23; 2 Bltossi (It.) 7.10.29; 3 Van Springel (Belg.-A) 7.10.30; 4 Pingeon (Fr.-A) 7.10.34; 5 Janssen (Ned.) zelfde tyd; 6 Gandarias (Sp.) 7.10.47; 7 Aimar (Fr.-B) zt; 8 Co lombo (It. 7.11.10; 9 Wolfshohl (W.- Dld.) zt; 10 San Miguel (Sp.) 7.11.12; II Poppe (Belg.-A) zt; 12 Gomez del Moral (Sp.) 7.11.17; 13 ChiapDano (It.) 7.11.30; 14 Vicentini (It.) zt; 15 Schia- von (It.) 7.11.35; 16 Den Hartog (Ned.) 7.11.38: 21 Bracke (Belg.-B) 7.11.49; 23 Pintens (Belg.-A) zt; 37 Dolman (Ned.) 7.14.18; 40 Van den Berghe (Belg.B) 7.15.49; 57 Beugels (Ned.) 7.27.08. De algemene rangschikking na de 19e etappe: 1 Van Springel (Belg.-A) 114.29.06. San Miguel (Sp.) op 12 sec., 3 Jansf (Ned.) op 16 see.; 4 Bitossi (It.) op sec.: 5 Gandarias (Sp.) op 1.15; 6 Aimar i Fr.-B I op 1.38; 7 Bracke (Belg.-B) op 1.56: 8 Wolfshohl (W.-Dld.i op 2.12: Pingeon (Fr.-A) op 2.28: 10 Gomez del Moral (Sp.) op 3.3S; 11 Colombo (It.) op 4.32: 12 Pintens (Belg.-A) op 7.48; 13 Chiavon iIt.) op 8.41; 14 Houbrechts (Belg.-B) op 8.48; 15 Van den Berghe (Belg.-B) op 9.27; 16 Vicentini (It.) op 10.34; 17 Godefroot (Belg.-Bl op 11.06; 27 Den Hartog (Ned.) op 27.36; 55 Dol man (Ned.) op 1.29.09; 59 Beugels (Ned) op 1.35.52. De Duitser Peter Glemser staakte de strijd. Er z(jn nog 64 renners in de wed strijd. Gemiddelde van de etappe: 28,144 km per uur. Doorkomsten op de eols: De Col de la Tour Blanche (3e cat.): 1 Bitossi (It.) 5 punten voor de berg prijs: 2 Gonzales (Sp.) 4 punten: 3 Jime nez (Sp.) op 5 sec.. 3 punten: 4 Chia von (It.) op 10 sec., 2 punten; 5 Dolman 1 Hoban (GB) 10 punten; 2 Den Hartog (Ned.) op 7 see., 8 punten: 3 Jimenez (Sp.) zt, 6 punten; 4 Chiavon (It.) 7.05, 4 punten; 5 Bitossi (It.) op 9.1 3 punten; 6 Gonzales (Sp.) op 9.30, punten; 7 Gandarias (Sp.) zt. 1 punt. Col de le Colombiere (2e eat.) 1 Hoban (GB) 10 punten; 2 Den Hartog (Ned.) op 6.15, 8 punten: 3 Jimenez (Sp) op 6.25, 6 punten; 4 Chiavon (It.) op 6.35, 4 punten: 5 Gonzales (Sp.) op 10.30, 3 punten; 6 Pintens (Belg.) op 10.45. 2 punten; 7 Houbrechts (Bel.-B) zt, 1 punt. Col de Cordon (2e cat.): 1 Hoban (GB) 10 punten: 2 Bitossi (It.) 8 punten; 3 Van Springel (Belg.-A) 6 punten; 4 Pingeon (Fr..A) 4 punten; 5 Janssen (Ned.) 3 punten; 6 Gandarias (Sp.) 2 punten: 7 Aimar (Fr.-B) 1 punt. Algemeen klassement grote bergpry* 1 Gonzales (Sp.) 88 punten; 2 Bitossi (It.) S2 punten; 3 Jimenez (Sp.) 72 pun ten; 1 Pingeon (Fr.-A) 65 punten; 5, Gandarias (Sp.) 56 punten; 6 Hoban (GB) 36 punten: 7 San Miguel (Sp.) 30 punten; 8 Den Hartog (Ned.) 26 punten: 9 Chiavon (It.) 25 punten: 10 Ducasse (Fr.-B) 24 punten. Het ploegenklassement van de 19e etap pe is: 1 Italië (Bitossi. Colombo, Chiappano) 21.33.09; 2 Spanje 21.33.16; 3 België-A 21.33.31; 4 Frankrijk-B 21.36.09; 5 Bel- glë-B 21.36.17; 6 Nederland (Janssen, I)en Hartog, Dolman) 21.36.30. Algemeen nloegenklassement 1 Spanje 345.53.52; 2 Italië 345.59.27: 3 België-B 346.02.24; 4 België-A 346.10.06; 5 Frankryk-B 346.15.15; 8 Nederland 347.26.02. Na de 19e etappe luidt het puntenklas sement: 1 Bitossi (It.) 218 punten; 2 Godefrootj (Belg.-B) 205 punten: 3 Janssen (Ned.) 190 punten; 4 Van den Berghe (Belg.-i B) 155 punten; 6 Hoban (GB) 102 pun-| ten. juist tot aan de steile finish dacht lam te leggen, zou merken hoezeer twee cols ook al zyn ze van de tweede cate gorie een tol vragen die later moet worden betaald. Omdat ine mand voorts enige hinder on dervond van twee bijna achteloos en slecht gedoseerde klauterpartijen tegen wat Alpenruggen, duurde de 19de etap pe van de tour eigenlijk maar vijf kilo meter. Daarin bevochten alle favorieten elkaar zo meedogenloos, dat nog alti een tourzege voor ieder van hen biy weggelegd. Zeker, men signaleerde tevredenheid rond Jan Janssen, die dan toch maai Ferdinand Bracke achter zach had gela ten. toen de allerlaatste inspanningen van enkelen de favorieten toch nog scheidden. Maar meer dan één minuut bedroeg het verschil tussen Janssen en Bracke nauwelijks. Natuurlijk, toen Her man van Springel een onverwacht mees terschap toonde hoe gemakkelijk toch wipte de Vlaming weg tijdens zijn laatste demarrage jubelden Belgen veroveren van een gele trui. Maar Janssen Stond Van Springel niet meer dan vier seconden toe en Is dat dan een slag die men in een Alpenetappe uitdeelt? Goed, Grego- rio San Miguel was dan uit de trui verdwenen en men zou hem er niet meer in terugzien, dat stond vast. Maar dat was daags tevoren, in Gre noble, al byna i toss, die vreemde Italiaan, die nog al tijd sukkeit met hartklachten, nu nog op 59 seconden van de nieuwe leider venvacht? Wie trouwens, had niet ge dacht. dat Roger Pingeon opnieuw zou moeten betalen voor zjjn brute solo door de ijzige bergen in de buurt van Grenoble. Maar Roger Pingeon eindigde ais derde, vlak achter Franco Bitossi en vóór Jan Janssen. Zowaar: daar was alweer die lastige Aimar slim meegewandeld naar de ont knoping. Om ln de beslissende kilome ters niet meer dan 24 seconden kwjjt te raken. Nee, behoudens Gregorio San Miguel verloor niemand aan de voet van de Mont Blanc de Tour de France. Dat is vele, vele jaren achtereen wel eens anders geweest. Wat nu? In Sallanches durfde zich nog altyd niemand aan een prognose te wa- ■en, nu achter de eenzame, eerlijke Brit Sarry Hoban die zich de inspanning van een solo mocht getroosten, zestien ren ners de zwoegende ballast van een pe loton van zich hadden afgeschud om in alle vrijheid vijf kilometers tourhistorie te maken. Een brokje geschiedenis, dat in korte zinnen zou worden geschreven. Daar was eerst de melding van achteruit het groepje gezworenen, inhoudende dat San Miguel zich in het spoor van een opeens schitterend achtervolgende Jimenez als nog in het voorposten gevecht kwam mengen. Daar was vervolgens de zeker heid, dat Ferdi Bracke zich in een soort gelijke achtervolging iets teveel inspan ningen had moeten getroosten. Met die gegevens begon men aan de laatste klim. waarop geen afdaling meer zou volgen. Daarna: enkele demar rages van Spanjaarden. Vervolgens: de sprong van Herman van Springel. ge volgd door Bitossi. Tenslotte: vrijwel niets meer. In het gehucht Cordon kon men slechts de seconden tellen, die het onderlinge verschil markeerden, die wel iswaar een trui van eigenaar deden ver anderen, maar die pas bij de overschrij ding van de minuutgrens door Ferdinand Bracke even enig fronsen ran de wenk brauwen ten gevolge hadden. VLISSINGEN THdens de Instuifwed- strijden van de atletiekafdeling van Zee. land Sport op de sintelbaan te VHssingen heeft de Hulsterse atleet Jo Vonck (HAV) zijn eerste Zeeuws record gelo pen. Deze B-junior, broer van lange af standsloper Piet en van wielrenner Pe ter, liet op de 1500 meter 4.32.6 voor zich afdrukken. Zijn clubgenoot Jan Schout werd met eentiende seconde verschil zekerheid Veweest tweede en bleef daarmee ook ruimschoots zekerheid geweest. onder het oude record- dat 0p naam stond van Piet de Jong van Dynamo. Willy Fermont van HAV liep bij de he ren zeer sterk op de 3000 meter en fi nishte als eerste in 8.47.Evenals num mer twee. Koos Oggel van AV '56 stelde Fermont hiermee zijn persoonlijk record hiermee scherper. Oggel had voor de 3000 meter 8.54.4 nodig. Jan Jansma liep bij de B-junioren een sterke 800 meter en won in 2.06.1. een persoonlijk record. Marco Reedijk van Zeeland Sport lever de by het speerwerpen jongens C een aardige prestatie met 34.50 m. Peter Kouwenberg van De Keien uit Uden won bij de B-jongens het speerwerpen met 38.62 m en het kogelstoten met 13.90 m Jan Kortsmit won het speerwerpen Jon gens A met 36.60. De promotie-degradatieregeling voor het zaterdag-amateurvoetbal in district Zuid I is als volgt geregeld: Voor tweede klas geldt de regeling, dat nummers laatst van alle 5 de klassen naar de afdelingen degraderen. De kampioen van de 3e klas promoveert naar de tweede klas en nummer laatst van de 3e klas degradeert naar de 4e klas. De kampioenen van de 4e klas A en B degraderen naar de afdeling. Hoe de promotieregeling van de afde lingen naar de KNVB zal worden moet naaer met de desbetreffende afdelingen worden geregeld. vissersdorp werd besteed aan een puzzelrit voor auto's, mo toren en brommers en een hen- gelwedstrijd op de Grevelingen. En wie niet aan die wedstrijden meedeed kon een bezoek bren gen aan de postzegelbeurs, de oudheidkamer, de visserijten- toonstellingen of aan de ten toonstelling van de midden stand en tussendoor de tijd zoek brengen met frieten en paling eten en in botsauto's rijden- Onder aanvoering van de Bruse muziek vereniging ,Nu met Hope' trok 's middags een kinderoptocht door de straten van Bruinisse. Kleuters in cowboypakken en verpleegstersuni formen. een stoet elfjes trokken fees telijk tussen de volwassen pretmaker» door. Het was donderdag niet buitengewoon, maar wel gezellig druk in Bruinisse. De feestviererden concentreerden zich rond de eet- en drinkgelegenhe- den en de earroussels. Het was echt een dagje warm draaien voor het feest, waar het in Bruinisse om gaat: de dag van de visserij (vrijdag) met de vlootschouw. toespraken van bur gemeester C. H. van de Linde en d» mosselkoningin en mosselmaaltijden. Donderdagmiddag nam het tamboer- en pijperkorps .Irene' uit Terneuzen het met succes op tegen het draaiorgel en de muziek uit de horecabedrijven, 's Avonds zorgde hetzelfde korps voor een taptoe. Aan het eind van tl® avond was er net als woensdag dans muziek op het havenplateau. Ter af wisseling werd er gevolksdanst en deed men gecostumeerde stoelendan sen. Op de foto: een beeld van de optocht van de kinderen door de versierde Bruse straten. (Foto PZC) KNOKKE-INCIDENT KNOKKE (GPD) Frankie Fran- ken heeft met zijn optreden var woensdagavond en vooral de praatjes die hy en zyn vrouw in de loop van donderdag over Lou van Rees heb ben rondgestrooid voor een hevige on enigheid in de Nederlandse Knokke- ploeg gezorgd. Frankie Franken heeft geheel buiten de bedoelingen van Lou van Rees om woensdagavond een mislukte show gegeven. Het zal de ploeg we! wat gekost hebben, aan gezien het maar een half puntje no dig had om de finale te bereiken. Daarom is Frankie Franken de gro te zondebok- Franken schijnt na de generale repe titie met orkestleider Francis Bay de afspraak te hebben gemaakt dat er aan zijn optreden een klein showt je moest worden vastgebreld Toen Van Rees in de zaal zat en zag wat er gebeurde riep hij: ,We branden af. De finale ls verloren'. Van Rees achteraf: ,Ik versteende gewoon, dat is iets wat ik nog nooit heb meegemaakt. Ik ber de regis seur en ik beslis. Als de jongen een eigen show wil maken moet hij dat niet doen in ploegverhand. Het scheelt de jongens en meisjes elk 1700 gul den. Dat is voor jongemensen niet zomaar niets. Dit is zeer onbehoor lijk geweest'. Frankie Franken blijft beweren dati Van Rees wel degelijk van de show stomme 700 gulden door een joch van1 21 te schande laat zetten. Vergeet De rest van de ploeg was het hele maal eens met Lou van Rees. .Fran kie is een leuke jongen, maar hjj heeft de fout begaan dat hij zjjn vrouw heeft meegenomen naar Knok ke. Dat kan wel, maar ze moet zich niet met de voorstelling be moeien. Dat zat ons zonder dat Inci dent ook al tot hier*. Heden overleed onze geliefde moeder, be huwd-, en grootmoe der JANNA S UZ ANNA MARIA DE HULLU weduwe van E. Hoek in de ouderdom van 86 jaar. Vlissingen: M. W. J. Lesschen- Hoek Kortgene C. J. Hoek M. J. Hoek-Franke Leony, Willy Oostkapelle: W. M. J. Hoek Kortgene, 18 juli '68 Provmciaieweg 6. De crematie zal plaatshebben maandag 22 juli om 13.00 uur in het crematorium ,Oc- kenburgh' te Den Haag. Heden overleed tot onze droefheid in het ver pleeghuis .Ter Valcke' te Goes, onze beste zuster, schoonzuster en tante CATLINA COVe weduwe van W. J. Crince in de ouderdom van 80 Jaar. Axel: wed. J. P. van der Broeke-Cové Middelburg: E. Goossen-Cové J. Goossen Neven en nichten Middelburg, 18 juli 1968 Hendrikstraat 23 v/h Burg. van Maarleveldstraat 1, Biervliet. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 22 juli op de algemene begraafplaats te Middel burg. Vertrek vanuit de ontvangkamer van het ziekenhuis te Middelburg om 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 7