Gonzales mocht in Lorient zegevieren Henny Wijs-19 naar Sparta Laver en Roche in de finale Tourklassementen Middelburg' heeft er alles aan gedaan 7 Tirade van Janssen na pelotonsspurt VERTREK VORMT:Er£ GEEN VERRASSING sport DONDERDAG 4 JULI 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT (Van onze speciale verslaggever) LORIENT (GPD) Opnieuw heeft Roger Pingeon geprobeerd om volgens zijn .succesformule 1967' enige afstand tussen hem en zijn concurrenten te scheppen. Maar een waakzaam peloton, waarin de tourwinnaar van het vorige jaar nauwelijks medestanders kent, ver ijdelde opnieuw een simhie ontsnapping. Een vlucht die, naar analo gie van het vorige tourgebeuren, minuten winst op een volkomen on verwacht moment had moeten brengen. De karavaan is gewaar schuwd voor Pingeon, en voor diens van tijd tot tijd optredende de marrages. Opnieuw bepaalde men zicli tot de ge-| Verder op weg naar Lorient, met voort- makkelijkste methode van verzet: het,durend toch de Nederlanders ïi uitzenden van knechten, die met hun in stinct voor de pryzenjaeht alle andere bewegingen verstoren. Ei betekenenden was ditmaal Aurelio G> zales. De Spanjaard mocht in Lorient met 100 meter voorsprong de zesde tour- etappe voltooien. Niettemin, geheel zonder betekenis daarom de rit door Bretagne niet ge weest. Het vermoeide veld Harm Ot- tenbros: ,We hadden allemaal nog pijn in onze benen' werd al in de eerste kilometers geteisterd door een aantal demarrages, die grote gevolgen hadden kunnen hebben. Voor Walter Godefroot. Ferdinand Brac- ke en Herman van Springel bijvoorbeeld. Toen namelijk vóór in het peloton een jacht naar incidentele successen ont stond. verbleef dit Belgische drietal in de achterhoede, samen met nog twintig, dertig andere coureurs, met als enige be doeling: nog even wat .uitrusten'. Peloton brak Hoe moeïzam echter een aantal renners de tourdinsdag, die ruim 300 km ver plaatsing had gevergd, kon verwerken, bleek snel. Het peloton brak. Op de plek, waar de zwakste schakels huisden, in casu: de renners die de tempoverho ging niet meteen konden opvangen. En plotseling bevonden de vooraanstaande Belgen zich temidden van een groep zwoegende medestanders, die zich be nard verweerden tegen een achterstand, die zelfs groter dan een lialve minuut dreigde te worden. Als met op dat moment een groepje cou reurs van de Belgische A-ploeg het ge vaar had onderkend, zou de tour 1968 een nóg vreemder verloop hebben ge kend. dan hij nu al heeft. Terwijl in het eerste deel van het peloton Fransen en Nederlanders het tempo hoog hielden, gingen de Belgische nat ionalen Van Springel .ophalen' en dat betekende de noodzakelijke uitkomst voor het in nood geraakte resterende deel van de grote foenPde opzet van de jacht in de v< Rle gelederen niet was geslaagd, besloot het peloton de oude. beproefde metho de toe te passen om een flink deel van de etappe in alle gemoedrust te kunnen afleggen. Een demarrage van Lemeteyer en Michael Wright kon daartoe dienen. De twee konden beginnen aan een uit zichtloze, want veel te lange vlucht, het peloton zag nauwlettend toe, dat de za ken niet uit de hand zouden lopen. Ten slotte daagde al Lorient. Meer dan vijf minuten voorsprong kon men Lemeteyer en Wright niet toestaan, omdat ze zeven minuten achterstand op de gele trui van George Vandenberghe hadden. Van daar dit tekenende incident in de achterhoede: Walter Godefroot laat zich terugzakken tot bij de ploeglei derswagen van Brik Schotte. Gode froot: .Hoeveel achterstand hebben die mannen voorop?'. Schotte: .Iets meer dan zeven minuten'. Godefroot: .En hoe ver zijn ze nu weg?' Schotte: Jets meer dan vjjf minuten'. Gode froot: ,Dan gaan we er maar 'ns achter aan'. Enkele kilometers verder heeft de at letische aanvoerder van de B-ploeg een aantal medestanders aan de kop van de meute tot die spóed aangemaand, die nodig is om alvast twee minuten dich ter bij het vluchtersduo te komen. •oorste gelederen. Een finale tenslotte, die eerst de mislukte uitval van Pin geon kent, vlak voordat Lemeteyer en Wright zijn achterhaald en vervolgens het boeiende spel van aanval en verde diging door de sprinters en degenen, die massale aankomst willen voorko men. Wat, tenslotte, als de pelotonssprint een voor Jan Janssen onvoordelige afloop heeft gehad, leidt tot een wat moeilijk te plaatsen tirade van de Nederlandse kopman: ,De ploeg liet me in de steek. Ze moeten niet meer aanvallen in de laatste kilometers. Ze moeten zorgen, dat ik in de goede positie by de aan komst kom. Ik kon me In de spurt hele maal niet Oltenbros: ,Tk heb vry spel in de laatste kilometers'. Een aantal andere coureurs: .Eerst wordt ons verweten dat we zwak rijden, nu gaat het beter, nu kunnen we aanvallen en dat mag dan weer niet'. Waaruit blijkt, dat ook een eenvoudige touretappe als die naar Lo rient nog de nodige problemen kan ople- Rentmeester vierde in Rheinland-Pfalz j HOPPSTAEDTEN (ANP) De Neder lander Cees Koeken heeft woensdag de j derde etappe van de ronde van Rheln- land Pfalz gewonnen. Hij legde de 69 I km van Zwelbrücken naar Hoppstaed- ten af in 1 uur 52 minuten en 10 secon den. De Deen Bierk werd tweede, So- I net (België) derde en Cees Rentmeester I legde beslag op de vierde plaats alien j in dezelfde tija als Koeken. In het al- Eemeen klassement behield de Duitser ieter Koslar de eerste plaats. Koekn- staat nu op 1.38 op de tweede plaats en Harry Jansen bezet met een achter stand van ruim vier minuten de zeven de plaats. men met drie andere Spartanen: doel- lan van Beveren. Bosma en Van deelt hij er een flat. waarnaast Sparta-trainer Corver woont. Voorlopig hoeft Henny Wijs niet te werken: in eerste instantie zal hij alle tijd hebben om de trainingen te volgen: van dtns- dag tot en met vrijdag. I Slecht* kort lieeft Henny Wijs in zijn I geboortestad Soeralwija gewoond, voor dat het g<v,in naar Middelburg kwal MTnOFI RT'RCi Hpnnv Wiis 1-iim'n woonde de familie Wijs RUÜBLLBUKIt Henn\ "US Nn Groningen (waar Henny als B-Junior de frêle voorhoedespeler van twee- samen met zijn eveneens met voethal- talenten bedeelde broers Max en Nico, voudlg landskampioen Middel- jn GVAV spoelde) en kwam dnarna burg by de amateurs, heeft A*ü-k^S! SIK voor seizoen 1966-1967 in het tweede team van Middelburg, en kwam. nadat de één jaar getekend met de Rotter-jongste competitie tien wedstrijden oud j -j- oi.. was, definitief in het eeste elftal. Te- damse eredivisieclub Sparta. gen Veerse Boys ging het toen, her- Daarmee waren de Kasteelbewo-|lnnert WIJ8 z,ch noR* divisieoenont Telstar ïni«t Uiteraard vinden tranlner Piet Linden- divisiegenoot xeisiar juist. berg. en de p!oe?genoten het jammer, slae vóór: dinsdagavond zou' Jat Henny vertrekt. Maar ze geven hem groot ge-.jk. dat hij het aanbod aan vaard heeft. In jfi jf ",:-- Wijs naar IJmuiden gaan, hem eveneens een A-contract aangeboden zou worden. Al eer der had NAC, de Bredase semi- profclub, belangstelling voor de c Sparta bezig zien op 18 juli aanstaande Middelburgse speler. Sparta heeft, w^neer COmh\n*tie van d- Kotter- Henny Wijs een handgeld LONDEN GPD) Het eerste open Wimbledon krijgt vrijdag een geheel Australische eindstrijd in het enkelspel heren. Het zal een finale worden die louter door be roepsspelers zal worden uitge vochten. De laatste amateurs (als men ze zo tenminste noemen wil) Arthur Ashe, de overwinnaar van Tom Okker en Clark Graebner, beiden Amerikanen, moesten zich uiteindelijk gewonnen geven Rod Laver, de als nummer 1 ge plaatste en aan Tony Roche, die nog niet zo lang geleden tot de profs is toegetreden. Okker had blijkbaar de krachten van A she toch meer gesloopt dan was ver wacht. In ieder geval, de 29-jarige La- reeds Wimbledonkampioen in 19611 1962 had er niet meer dan vflf kwar tier voor nodig om de Amerikaanse lui tenant in straight sets (75, 62, 6— 4) van de baan te vegen. De uitslag van de zesde etappe van de Tour de France luidt: 1 Gonzales (Sp.) 4.40.34 (met bon. 4.40.14), 2 Godefroot (Belg.-B) 4.40,4? (met bon. 4.40.33). 3 Vandenberghe (Belg.-B) zt (met bon. 4.40.38), 4 Ot- tenbros (Ned.), 5 Grosskost Fr.-B), 6 Bitossi (It.), 7 Van Rijckeghem (Belg.- A), S Streng (Did.). 9 Vianen (Ned.). 10 Bolley (Fr.-B), 11 Hoban (GB). 12 Desvages (Fr.-C). 13 Lemeteyer (Fr.- B), 14 Andreoli (It.), 15 De Vlaeminck (Belg.-B.). 22 Dolman (Ned.). 30 Schepers (Ned.), ■19 Janssen (Ned.), 55 Pingeon (Fr.-A), 57 Poulidor (Fr.-A), 64 Aimar (Fr.-B), 72 Jiminez (Sp.), 79 Den Hartog (Ned.) 86 Nijdam (Ned.), 88 Beugels (Ned.), 89 Van Springel (Belg.). Het algemeen klassement na de zesde etappe luidt: 1 Vandenberghe (Belg.-B) 33.21.28: Guyot (Fr.-A) op 2.29; 3 Genet (Fr.- A) op 3.27; 4 Den Hartog (Ned.) op 3.36; 5 In 't Ven (Belg.-A) op 3.45; 6 Ducasse (Fr.-B) op 3.54: 7 Elorza (Sp.) op 3.57; 8 Schiavon (It.) óp 4.03.9; 9 Chappe (Fr.-B) op 4.08; 10 Passuello (Sp.) op 4,11; 11 Van Springel (Belg.- A) op 5.42; 12 Grosskost (Fr.-B) op 5.57; 13 Zilioli (It.) op 6.04; 14 Samyn (Fr.-A) op 6.11; 15 Pintens (Belg.-A) op 6.12; 16 Godefroot (Belg.-B) op 6.23; 17 Vianen (Ned.) op 6.27; 18 De Vlae minck (Belg.-B) op 6.34; 19 Janssen (Ned.) op 6.39; 20 Bitossi (It.) op 6.41: 23 Poulidor (Fr.-A) op 6.42; 33 Aimar (Fr.-B) op 7.11; 41 Pingeon (Fr.-A) op 7.19; 45 Schepers op 7.24: 63 Nijdam op 7.48; 64 Beugels op 7.53; 67 Jiminez (Sp.) op 7.56. 69 Ottenbros op 8.09 Dolman op 15.32. De Engelsman Derek Green kwam in de zesde etappe te laat binnen en w~J uit de strijd genomen. Het puntenklassement na de zesde etap pe luidt: 1 Vandenberghe 70 punten; 2 Gode froot 68 punten; 3 Bitossi 63 punten: 4 Van Rijckeghem 46 punten: 5 Grosskost 45 punten; 6 Ottenbros 40 punten; Janssen 37 punten. Klassement van de combinatie na de zesde etappe: 1 Vandenberghe 8.5 punt; 2 Bitossi 24 punten; 3 Genet (Fr.-A) 25.5 punten. Gouden pijl (voor renner* die in 1967 of 1968 professional zijn geworden): 1 Ottenbros 29 punten; 2 Bolley 26 pun ten; 3 Vianen 20 punten. Na de zesde etappe ziet het algemeen ploegenklassement er als volgt nit: 1 Frankrijk-A 102.41.27; 2 België-B 102.46.43; 3 België-A 102.47.42: 4 Italië 102.48.46: 5 Spanje 102.50.55 en 7 Ne derland 102.54.42. De linksspelende Tony Roche jaar die het op het snelle gras nooit verder had kunnen brengen dan de kwartfinale, had heel wat meer moeite met zijn lange gebrilde tegenstander. Graebner kapituleerde pas na vier sets, waarvan drie boven de gebruikelijke marge uitliepen: 97. 810, 64, ven, dat ligt tussen de 35.0001 was Wijs overigen* al opgesteld.... Hij .n ann t» komt nu in het strijdperk t en 40.000, zo walde Henny wel OUd-pioeggenoten. 6. Wimbledon is voor Tom Okker m zyn geheel achter de rug. Samen met de Amerikaanse Nancy Richey werd hem de weg naar de kwartfinales ge mengd dubbelspel afgegrendeld door de Russen MorozovaAlex Metreveh. De verrassende ontknoping kwam op het laatste moment toen Okker, die in deze partij zeker niet zijn beste vorm toon de. zijn service op love verspeelde (3 —6, 6—3, 8—6). Het enkelspel dames werd gemarkeerd door twee niet geringe verrassingen. De na een ruime afwezigheid terugge komen Margaret Court-Smith moest zich gewonnen geven aan haar vinnige landgenote Jean Tegart (46. 86, —1). De tweede schok van de dag was 1 feit dat de drievoudige oud-wimbledon- kampioene Maria Bueno ten offer viel aan de vastberadenheid van Nancy Richey. Nu had de Braziliaanse veel last van een knieblessure, waarvoor zij injectie had gehad. Nancy zege- toegeven. ,Maar dan moet ik wel in het eerste komen', voegde hij er aan toe. Zijn salaris bedraagt i 300 per week. Middelburg lijdt met het "vertrek van zijn jongste en iichtste eerste teamspe ler: Henny Wijs is 19 jaar, hij weegt nog geen 60 kilo en reikt tot 1.67 m. een gevoelig verlies. Al was Wijs dan in de voorhoude opgesteld, in feite ope reerde deze technisch zeer begaafde speller als verbindingsspeler, uitblinkend als spelverdeler. Overigens is zijn overstap naar de semi-profregionen voor Middelburg- bestuur en trainer en ploeggenoten niet als een donderslag bij heldere hemel gekomen. Wijs leek al spoe dig niet op een .blijvertje'. Heimy Wijs verzekert, dat hij altijd graag het betaalde voetbal .ïngewild' heeft. Zelfs als Middelburg dit seizoen zijn derde landstitel in successie behaald zou hebben, zou hij toch vertrokken zijn, voegt Wys er beslist aan toe. Henny gaat in Rotterdam wonen. Sa- ONTVANGST KAMPIOEN SPLOEG ,STERK DOOR WILSKRACHT TEAMGEEST, VRIENDSCHAP' MIDDELBURG .Hoewel ver -.lullende Middelburgers er een andere mening over hebben, kan ik verklaren, dat trainer, spelers en bestnnr zeer beslist getracht hebben om een derde landstitel in de wacht te slepen. We hebben het graag gewild, maar het is ge bleken, dat er sterkere elftallen waren. We gunnen straks DCG of UVS gaarne het landskampioen schap'. Deze stellige verzekerin gen gaf Middelburgs voorzitter Salie Simonse woensdagavond tjj- dens de ontvangst, die het ge meentebestuur van Middelburg, het kampioenselftal van Middel burg, trainer, bestuur, verzorgers en hun dames in het stadhuis hebben aangeboden. Tijdens deze bijeenkomst, die geken merkt werd door een bijzonder gezellige sfeer, getuigde burgemeester mr J. Dnj- ber namens het stadsbestuur nogmaals van zijn respect en waardering voor de prestaties van het eerste elftal van Mid delburg. .Thans speciaal voor de wils kracht. die het team heeft opgebracht om drie maal achtereen zo hoog te stij gen tot de top of tot bijna aan de top', aldus burgemeester Drflber. Hy vervolgde: ,Elk team krijgt een inzinking, die overwonnen kan wor den door individuele wilskracht en nog iet* erbijteamgeest en vriend schap. Een dergelijke bijzondere geest moet in deze vereniging wel aanwezig zijn, anders is zo'n hoog niveau niet te handhaven', zo verzekerde nu- Dry her. ,Dit kan alleen als een elftal zich gesteund weet door een bestuur met dezelfde geest- Dat geldt boven dien voor alles er omheen, voor de verzorgers en natuurlijk heel in het hyzonder de trainer. Ook de dames op het betaalde voetbal in Mi< dan wel in Zeeland. In meerdere opzich ten zei hij het eens te zjjn met de voor zitter van Middelburg: geen betaald voetbal. Voor de onlangs gehouden en quête: wel of geen betaald voetbal op Walcheren, gaf de burgemeester niet veel. Kortom: hy meende, dat men er in Zeeland bepaald nog niet aan kan beginnen. Het zou de club financieel niet ten goede komen en dat zou dan weer ten koste gaan van de jeugd. ,Als u voetbalt als in de laatste weken krijgt u toch wel voldoende publiek', zo meen de de burgemeester, die ook de dames van spelers en bestuur een compliment maakte voor hun medeleven. .Het gemeentebestuur staat hier met lege handen, maar we dachten er het beste aan te doen om met de plannen voor de verbetering van de sportoutillage door te gaan', verklaarde de heer Drij- ber. Tol slot had hij nog een wens, Middelburg de traditie om uit te liezen in de laatste wedstrijd tegen Al- mania, aanstaande zaterdag, zal kunnen doorbreken. Voorzitter Simonse verzekerde er in in zijn dankwoord trots op te zijn. dat het eerste elftal 3 maal het kam- het landskampioenschap. Hij noemde enkele factoren op. die er volgens hem debet aan zijn, dat de derde landstitel niet behaald werd. ,Het is bij na ondragelijk om driemaal achtereen zo'n geweldige prestatie te leveren', al dus de heer Simonse. .Bovendien speelt iedere club bijzonder krachtig tegen ons. de landskampioenen, terwijl er tevens bij zonder slechte velden zijn geweest'. Geen lusteloosheid ,Er komt', zo vervolgde de Middelburg- voorzitter. ,op een bepaald moment een eind aan het kunnen van het elftal. Er komt een terugslag. Daarmee wil ik niet pessimistisch zijn, maar we moeten vooral nuchter blijven'. De heer Simon se verzekerde met klem, dat het geen kwestie van lusteloosheid is geweest, waardoor Middelburg de derde landstitel ontging. ,De spelers hebben een gewel dige inzet gehad, ze hebben ook in deze competitie iets geweldigs gepresteerd'- De lieer Simonse was blij met de roem van de burgemeester voor de dames. .We kunnen daar niet genoeg waardering voor hebben'. Verder verzekerde hij het nogmaals: Middelburg is nog niet rijn voor betaald voetbal. .Binnen enkele ja ren zou het voetbal in Middelburg kapot zijn en dit zou inderdaad ten koste van de jeugd gaan'. De Middelburgvoorzitter vond liet een schandaal, dat vele clubs werken met miljoenen schuld, dat ze ondanks die schuld toch nog doorgaan en dat er bovendien nog honderdduizen den aan gemeentegelden Ingestoken wor den. ,En het saneringsgesprek suddert maar door'. Tevens verzekerde de lieer Simonse, dat het medeleven van de bnrgenieester voor de club een stimulans is geweest. De lieer Simonse richtte zich tot slot tot Henny Wjjs, die een volledig profeon- tract met Sparta getekend lreeft. .-Te was een voortreffelijk lid, die altijd trouw naar de trainingen kwam. Als j' zo doorgaat zul je het ver brengen'. elk geval hoeft Wijs niet meer te voldoen aan de oproep gemeentesecretarie, waar hij na het behalen van zijn miüo-diploma als leerling-ambtenaar gesolliciteerd had. Wellicht kan men Hennv Wij* al In gege- damse club ln Bnilnisse een wedstrijd spoelt tegen het Zeeuws elftal. Daarin Plotseling nam God tot Zich onze geachte pen- ningmeesteresse me juffrouw A. L. LE COINTKK Trouw en actief heeft zij vele Jaren haar ge loof in haar Heiland bezongen. Bestuur en leden Geref. Evangelisatie Zangkoor. Middelburg. 3 juli '68. vierde met de sprekende cijfers van 64, 6—2. De andere twee halve-finalisten zijn ti telverdedigster Billie King, die Lesley Bowrev Turner resoluut terugwees met 63, 6i. Haar tegenstandster wordt nu de Britse Ann Jones-Haydon, die weinig moeite had met de Fran^aise Frangoise Durr: 62, 6—2. Het ziet er nu wel naar uit, dat Billie King een beste kans maakt de Wimbledontrooi nog een jaar te blijven torsen. Het behaagde de Here, tot onze diepe droefheid, op het aller onverwachts, tot Zich te nemen, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante ANTOINETTE LEONARDA LE COINTRE op de leeftijd van 68 jaar. .Dankbaar zijn we voor wat de Here ons in haar gaf'. Middelburg: J. L. Ie Cointre Th. P. Ie Cointre-Balk Ede: D. P. de Kruijk-le Cointre Pretoria (Zuid-Afrika): P. A. Goote-le Cointre J. H. Goote 's-Gravenhage: J. C. de Bondt-le Cointre Neven en nichten Middelburg, 3 juli 1968 Herengracht 88. De overledene Is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Bezoekuren dagelijks van 10.00- 11 00 uur en van 18.00-19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben DV maan dag 8 juli 1968 om 15.00 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vooraf wordt om 14.00 uur een rouwdienst ge houden voor familie en belangstellenden in de Hofpleinkerk, die geleid wordt door de weleer waarde heer ds P. Joosse. Aan huis liever geen bezoek Heden overleed, onze beste vader en schoonvader CORNELLS DE ROO weduwnaar van L. Geertse, op de leeftijd van 81 jaar. P. Pattenier-GUlisse P. Pattenler Domburg. 2 juli 1968 Hogehllweg 8. De begrafenis zal DV plaatsvinden op vrydag 5 juli om 12.15 uur op de begraafplaats te Domburg. Algemene kennisgeving. Heden is, na een langdurige ziekte, nog onver wacht van ons heengegaan, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader PEETER BOUCHERIE op de leeftijd van 63 j'aar. Uit aller naam, J. M. Boucherie-van der Kuïjl De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St-Josephziekenhuls. Bezoektijden van 10.30-11.30 uur en van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling is bepaald op vrijdag 5 juli. Vertrek Bouwen Ewoutstraat 56, des namiddags 14.00 uur. Heden overleed na een langdurig, geduldig gedra gen lijden, onze lieve zoon, broer, zwager en oom CORNELIS BERWALD op de leeftijd van 40 Jaar. Wed. W. Berwaid-\-an de Linde J. Berwald-van Richtoord P. Berwald B. Berwald-van Reijswijk D. Lobezoo-Berwald C. Lobezoo J. C. Berwald P. N. Berwald-van Liere P. Muskita-Berwald E. Muskita D. C. Berwald M. Berwald-Minnaar En kinderen Middeiourg, 3 juli 1968. Heden overleed plotseling onze beste zwager en oom, de heer P. BOUCHERIE op de leeftijd van 63 jaar. Middelburg: M. J. Bouwens-van der Kuijl Ch. J. Bouwens Middelburg: C. M. van der Ku(jl C. van der Kuijl-Dourlein Assen: M. A. van der Kuijl G. van der Kuijl-de Roo En kinderen Middelburg, 2 juli 1968. Met droefheid geven wij kennis, dat na een smar telijk lijden van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame papa CORNELIS BERWALD op de leeftijd van 40 jaar. E. M. L. Berwald-Wolf Ineke André Keesje Middelburg, 3 juli 1968 Jacob Magnusstraat 24. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 6 juli 1968 om 12 uur, op de algemene begraaf plaats. GEERTJE VAN BELZEN echtgenote van Octavus Verstrenge in de ouderdom van bijna 81 jaar. ,De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken'. Werkendam: A. M. L. v. d. Maas-Verstrenge M. v. <L Maas Wemeldinge: P. N. F. Verstrenge Goes: P. B. E. Verstrenge C. Verstrenge-Hoogerheide Wemeldinge: M. Schouten Kinderen en kleinkinderen Goes, 2 juli 1968. J. A. Blanckstraat 11. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 5 juli, om 2 uur. op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula aldaar. Aan huis geen bezoek. Na een smartelijk lijden is heden van ons heenge gaan, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom CORNELIS BERWALD op de leeftijd van 40 jaar. Wed. S. Wolf-den Hollander A. Moraal-Wolf J. Moraal M. de Witte-Wolf M. de Witte J. Wolf Neefjes en nichtjes Middelburg, 3 juli 1968 Achtersingel 2H. Heden is plotseling van ons weggenomen, onze lieve, zorgzame man, vader en grootvader CORNELIS ABRAHAM SCHRIJVER op de leeftijd van 64 jaar. F. Schrijver-Winterswijk C. J. Schrijver T. Schrijver-Schipper Keesje en André J. A. Schrijver S. Schrijver-Kempe Ronny en Jacquellen K. G. F. Bakker-Schrijver D. P. Bakker Fransiska Goes, 2 juli 1968 Vogelzangsweg 6 De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 6 juli, om 12.00 uur, op de algemene begraafplaats te Goes. Vertrek om 1130 uur vanaf Vogelzangsweg 6. Gelegenheid tot condoleren, na de graflegging, in de aula aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 7