PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Britse rechtbankbeveelt RAY WORDT UITGELEVERD Weinig toezicht op het zwemmen in zee Verdediger tekende hoger beroep aan Sowjet-Unie geeft onderschept toestel van de VS vrij Hanoi dringt aan op fellere strijd Twintig jaar voor guerrillastrijders in Rhodesië Vandaag in de krant... Informatie REGEN ZETTE TILBURG BLANK fM0ETEN ER WEER EERST VERDRINKEN?' 211e jaargang - no. 154 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN India N V (ah. MIJ. «n ACV I feirtam: Vllulnyin. Wiltfr..! ilofoon 4457. Zlerlkiaa. rad lal. I red. 3508, adv. 3647/3643). r ak, 13.50 par rad. 7853, <ad»**5213r Oo.tburj, lel. Woensdag 3 juli 1968 Na regen toch weer zonneschijn Pagina 3 LONDEN (RTR/AFP) Een Britse rechtbank heeft bevolen dat James Earl Ray, alias Ramon George Sneyd, naar de V S wordt teruggezonden. Hij moet daar terecht staan in verband met de moord op ds Martin Luther King. Ray wordt door de Amerikaanse Ju stitie ook gezocht omdat hij nog een deel van 20 Jaar moet uitzitten, waartoe hij is veroordeeld wegens een gewa- Gnde roofoverval. Vorig jaar ontsnapte j uit de staatsgevangenis van Mis souri. Ook hiervoor alleen zou de Britse rechter hem hebben uitgeleverd. De verdediger van Ray heeft aange voerd, dat de aanslag op ds King een politiek misdrijf was, waarvoor volgens de Britse uitleveringswet van 1870 niet wordt uitgeleverd. Volgens de rech ter staat het evenwel niet vast, dat de moordenaar uit politieke overwegingen heeft gehandeld. Hoger beroep i over 15 dagen ge- verdediging ge- tege_ Het beroep zal door het hooggerechts hof in Londen worden behandeld. Van de beslissing van dit hof kan de ver dediging nog in beroep gaan bij het Hogerhuis. Ray zal juridische bijstand mogen heb ben gedurende de tijd, dat het beroep hangende is. Toen de rechtbank de zitting schorste voor de lunch, maakte Ray bekend, dat hij een verklaring wilde afleggen. De rechtbank kwam haastig weer bijeen om hem te horen. Klacht Ray beklaagde zich erover, dat hij geen bezoek had mogen ontvangen van Arthur Haines, een Amerikaan se advocaat uit Birmingham in Ala bama, die twee weken geleden naar Engeland vloog om Ray te spreken. schriftelijk be- Ray zei verder zich Afrikaanse' nationalistische guei strijders, die zich enige tijd geleden in het noorden vari Rhodesië aan zuive ringstroepen hadden overgegeven, zijn door een rechtbank in Salisbury tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Zij riskeerden de doodstraf, maar de aan klager had de rechtbank verzocht ,mild' zijn. Halve ton, zilver gestolen BRUSSEL (ANP) Uit een opslag plaats van dc Gevaert-Agfafabriek te Mort nel (Antwerpen) is een hoeveel heid van 500 kilogram zilver ter waarde van 140.000 guldon ontvreemd. De dieven moeten in het afgelopen weekeinde kans gezien hebben via een dak de opslagplaats te bereiken. De diefstal werd maandag pas ontdekt. Het zilver wordt in de fabriek gebruikt voor het vervaardigen van zilvernitraat voor rolfilms. Ray EEN BRITSE rechtbank heeft bevolen, dat James Earl Ray, de vermoedelijke moordenaar van ds King, naar de VS moet worden teruggezonden. De verdediger van Ray heeft beroep aangetekend, (pagina 1). Terug DE BELGEN gaan met, het tracé voor het Schelde-RUnkanaal op hun eigen grondgebied (Ossen- d recht-Antwerpenterug naar het oorspronkelijke plan van de kortste verbinding, (pagina 2j. Verlies DE Nederlandse Spoorwegen heb ben vorig jaar een verlies van ƒ94 miljoen geleden. Het aantal vervoerde reizigers liep met 5,5 miljoen terug, (pagina 3). Uitgespeeld DE ROL van Tom Okker In het heren-enkelspel op Wimbledon is uitgespeeld. Hij bleek niet bestand tegen de sujierieure service van Arthur Ashe, (pagina 4). Binnen- en buitenlands nieuws: pagina's 1, 3 en 4 Zeeuws nieuws: pagina's 2, 5 en 7 Sport: pagina 4 Radio en tv: pagina 9 Financieel nieuws: pagina 11 klaagd te hebben bij de Britse minis ter van binnenlandse zaken, James Cal- laghan. Hij ontving echter geen ant woord. Hij probeerde ook de leider van de Britse conservatieve oppositiepartij, Edward Heath, te schrijven. Maar de directeur van de Londense gevangenis waar Ray de afgelopen drie weken heeft doorgebracht, had hem meege deeld, dat (fit niet was Rechter Milton heeft in zijn uitspraak gezegd, aanwijzingen gevonden be heb ben, dat de man In kwestie Jannes Earl Ray is, zoals de Amerikaanse politie had gezegd. Maar de verdedi ging heeft het steeds over Sneyd ge had, de naam waaronder Ray werd gearresteerd. Een woordvoerder van het Britse mi nisterie van binnenlandse zaken heeft nader gezegd, dat Ray op 25 juni aan de Britse minister van binnenlandse za ken, Caliaghan, had gevraagd, of hij bezoek van Haines mocht hebben. Dit werd hem toegestaan, maar Snevd (Ray) maakte van deze toestemming geen gebruik en Haines zocht geen con tact met de Britse minister van bin nenlandse zaken, aldus de Britse woord voerder. MET ALLE 231 INZITTENDEN WASHINGTON (AP/RTR) Het Witte Huis heeft dinsdag be kendgemaakt, dat de regering van de Sowjet-Unie het onderschepte Amerikaanse troepentransportvliegtuig zal vrijgeven. De regering van de Sowjet-Unie heeft hiertoe besloten nadat zij van de Vere nigde Staten een officiële boodschap had ontvangen, waarin Washington er zijn spyt over betuigd dat het toestel het Russische luchtruim boven de Koerillen- eilandcn heeft gesehonden. Het toestel zal met alle inzittenden 231 man worden vrijgegeven. Het vliegtuig was zondag, op weg van Seattle naar Vietnam via Japan, boven de Koerfilen-ei landen door Russische jagers onderschept en gedwongen te lan den. De zaak is afgesloten, zodra het toestel hef Russische luchtruim heeft verlaten, aldus perssecretaris Christian van het Witte Huis. Hij voegde hier nog aan toe dat president Johnson geen persoonlijk contact heeft gehad met Moskou over deze kwestie. De zaak is via de gebruikelijke di plomatieke kanalen afgehandeld. Duitse weekblad ,Dle Zedt" |A£W| van vorige week stond een hOJfl raillerend, maar daarom niet minder juist verhaal over de KfL~.il] informatie, die in deze tijd over de gewone burger wordt uitge stort. .Weeklacht van een geïnformeerde tijdgenoot', aldus de ondertitel van het stuk, geschreven door Horst Krüger. De auteur citeert uit de Faust van Goethe: ,Meine Ruh ist hin", mijn rust is weg, mijn hart is zwaar, leder moment van de dag krijgt hij namelijk grondige informa ties en uiteenzettingen via tv, radio, krant en tijdschriften, waarvan hij een voudig móét kennisnemen om op de hoogte te blijven. Krüger somt omstan dig op wat hem zoal binnen een week wordt voorgezet: voortreffelijke com mentatoren van top-niveau, mannen die vroeger uitsluitend voor een kleine kring van gelijkgezinden of studenten s OPROEP TOT DE VIETCONG Voorstellen V S verworpen HONGKONG (AP) Voor het eerst in de gesehiedènis van de Vietnamese oorlog heeft de rege ring van Noord-Vietnam de Viet- cong opgeroepen de oorlog in het zuiden te intensiveren. Het ia de plicht van de Vletcong ,de aanvallen op de Amerikaanse agressoren en hun (Zuid Vietnam esc) marionetten in Saigon en heel Znid-Vletnam te inten siveren', aldus luidt een officieel commu niqué van het miinlsterie van buiten landse zaken in Hanoi, dat dinsdag door radio-Hanoi werd omgeroepen. bracht van de Amerikaanse vertegen woordigers tijdens de 11e zitting in Pa rijs, die vandaag gehouden wordt. De Noord.vietnam.ese regering verwerpt als .absurd en ridicuul' de Amerikaanse eis dat Noord-iVetnam de Infiltratie van troepen en voorraden naar het zuiden stopzet In ruil voor stopzetting der Amerikaanse bombardementen op het noorden. gevallen ,met groter geweld en groter effect' dan ooit voorheen het geval is De-escalatie Noord-Vietnam zal opnieuw de Amerikaanse verlangens ten aanzien van wederzijds de-escalatie van de oorlog In Vietnam verwerpen, aldus heeft Nhan Dan. het officiële dag blad van de Noord Vietnamese rege ring dinsdag meegedeeld. Een en ander zal ter kennis worden ge- Kind verdronken DINXPERLO (ANP) Het zesjarig jongetje Tony Angenenfc is dinsdagmid dag in het Blauwe Meer verdronken. Het Jongetje verliet omstreeks twee uur de ouderlijke woning en wilde ver moedelijk in het Blauwe Meer pootje baden. Korte tijd iaüer werd het ver dronken kind door enkele Jongelui ge- TILBURG (ANP) De he vige donder-, regen en ha gelbuien, die zich dinsdag avond boven ons land ont laadden, hebben in korte tijd vrijwel de gehele stad Til burg blank gezet. Het regen water stroomde in laaglig- gende wijken de huizen en kelders binnen. Op vele plaatsen werden de put deksels omhooggedruk t waardoor een vieze brij uit de riolen zich met het hemelwater vermengde. Onder viaducten kwam het water meer dan een halve meter hoog te staan, zodat vele automobilis ten in de watermassa's tot stil stand kwamen. Brandweer, poli tie en reinigingsdiensten werden in alarmtoestand gebracht, om straten af te sluiten, kelders leeg te zuigen en op andere manieren hulp te bieden. Na lVi uur toen de regen minder hevig was ge worden, begon het water te zak ken. Belangrijk groter is echter de schade in ondergelopen wo ningen e.d. CORNWALL De Lively Lady' met aan boord de eenzame zee- zeiler Alec Rose, is hier gefoto- Srafeerd op korte afstand van Ingeland. Donderdag hoopt de avontuurlijke groenteman weer voet op vaste wal te zetten. On- Bliksem sloeg in kamergebouw (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG In het gebouw van de tweede kamer sloeg dinsdagavond tij dens een zware onweersbui boven Den Haag de bliksem in. Dank zij het pas geïnstalleerde alarm en beveiligingssysteem tegen brand en wateroverlast, kon het lek snel wor den opgespoord en gerepareerd. Er werd op het moment van het alarm niet vergaderd. Ook in de Ridderzaal sloeg de bliksem in, maar er brak geen brand uit. De Haagse brandweer kon met een inten sieve controle van het gebouw volstaan. KAKKERLAKKEN VERDREVEN BEJAARDEN ENKHUIZEN (GPD) In Enk hulzen hebben ze van de nood een deugd gemaakt. De complete bevolking van het Enkliuizer be jaardentehuis .Westerhof' (65 be jaarden en 17 verzorgsters) is de ze week op vakantie in het F. D. Roosevelthnis in Doorn. Deze collectieve logeerpartij is niet alleen een geschenk van het rusthulsbestuur, maar komt ook voort uit een dringende noodza kelijke voorziening in het tehuis in Enkhuizen: daar wordt tijdens de vakantie der bewoners .ope ratie K', uitgevoerd, zijnde de de finitieve afrekening met een enorm leger kakkerlaken. Dit torrenleger maakt de laatste maanden een niet te stuiten op mars van het oude gedeelte van het huis naar het nieuwe, dat nog maar een paar jaar geleden werd gebouwd. Incidentele be strijding had niet het gewenste effect. Daarom is deze week de .opera tie K' ingezet, waarbij mannen met gasmaskers voor en radlo- Veronica aan, de kraaienmars voor de torren blazen. Voor zo'n operatie is een leeg huis noodza kelijk. Het bestuur van het Enkhuizer bejaardenhuis kon een week lang de beschikking krijgen over de volledige accommodatie van net F. D. Roosevelt-huis, een fonkel nieuw tehuis in Doorn. Daarvan is dankbaar gebruik gemaakt. Eén van de gasten uit Enkhuizen Is de 70-jarige Fok Schouw. Sinds hij op 10 mei 1898 in Enk huizen werd geboren, is hij wel geteld twee maal zijn stad uit geweest: naar het nabijgelegen Hoorn. Voor de rest sleet hij al zijn jaren in de haringstad. Nu opeens naar Doorn, een week lang. ,Ik wist niet dat de wereld zo groot was', zegt hij. China wijst twee Britten uit wegens spionage HONGKONG (RTR) Oommunistisch- China wijst twee Britse koopvaardij- officieren uit, omdat zij zich schuldig hebben gemaakt aan spionage, zo heeft het, persbureau .Nieuw China' dinsdag bekend gemaakt. De twee Britten zHn kapitein Pope van het Britse schip .Fortune Wind' en de eerste stuurman Jones van de eveneens Britse boot .Nancy Dee'. Volgens .Nieuw China' heeft het desbetreffende Chinese departement vastgesteld, dat de twee officieren politieke, militaire en economische gegevens over China heb ben verzameld en zo de veiligheid van het land in gevaar hebben gebracht. Hieraan werd toegevoegd, dat .de twee misdadigers hun misdaden hebben be kend'. Belgen controleren scherp op rijden .onder invloed' BRUSSEL (ANP Het Belgische ministerie van binnenlandse zaken heeft de waarschuwing uitgegeven, dat in de maand juli in het gehele land een verscherpte controle zal worden uit geoefend op het rijden onder invloed van drank. De politie in het gehele land is uitgerust met apparaten om het alcoholgehalte door middel van een ademtest te meten. Men is strafbaar bij een percentage van 1,5 promille. AMSTERDAM Dinsdagoch tend klokslag tien uur rommdlde een bescheiden ontploffing over het uuirime-etablissement op Kat tenburg: de vier torens van het marine-paleiswerden opgebla zen. Toen de stofwolk was opge trokken bleek, dat een van 'de vier het geweld van de explosie ven had doorstaan de andere drie hadden het onderspit gedol- grondige analyses in uitmuntende tijd schriften, enfin het is eenvoudig niet bij te houden. ,Op de lange duur zal Ik nog met oen schuldgevoel sterven', zegt de schrijver^ aan het slot van zijn verhaal, zo informatieprogramma's van radiozen ders bijvoorbeeld. Het hele stuk is met de nodige ironie gekruid, maar ieder die zich poogt staande te houden ln de huidige stroom van informatie, zal moe ten erkennen dat het zo langzamerhand ondoenlijk is op een betrekkelijk breed terrein ,bij' te blijven. het voor Duitsland omschrijft- Er z in ons land enkele weekbladen, die goede commentaren leveren, uitmunten de analyses ook, vaak geschreven door mensen van internationale faam. Wie er niet al te oppervlakkig van wil kennis- is er een weekeinde zoet mee. Wie ven op de boekenmarkt, loopt eenmaal in de veertien dagen een boekwinkel bin nen en ook daar is het soms om te schrikken: iedere keer zal hem een reeks uitgaven worden gepresenteerd, pas van de pers. vaak tegen redelijke prijzen, ooeken die men eigenlijk wel zou willen of zelfs zou moeten lezen Maar wie kan zich dat alleen al in tijd permitteren? Men moet eens opletten hoeveel mensen klagen: ,Ik heb geen tijd meer om te le zen'. De bibliotheek kan evenmin voorbij worden gelopen: er liggen daar altijd wel nieuwe aanwinsten. In de provinciale bibliotheek kan men die aanwinsten la ten reserveren: soms is er voor een boek al een lange lijst. We kijken er nogal eens met leedvermaak naar: óók slacht offers van de informatie-hausse. Som mige lieden op bezoek in een van de grotere steden hebben bovendien de neiging om daar twee dehands-boekwinkels binnen te lopen: men vindt er tegen een sterk verminderde irijs de uitgaven, die jaren voordat een uitgever besloot zijn boeken daar te slijten, tegenwoordig lig gen er al werken die amper een goed jaar geleden uit zijn gekomen. Zo komt er een niet te stillen stroom van de pers, voorraden die niet snel van de hand gaan, zijn onrendabel en worden aan der gelijke zaken overgedaan. Zelfs de .regu liere' boekhandels doen tegenwoordig in zulke .koopjes'. Als consument staat men verbaasd en verbijsterd temidden van de boekenstroom. fcuntlijK DOMBURG EEN GUNSTIGE UITSCHIETER nog alleen maar over het ouder wetse lezen. Laten we echter ln Ne derland de tv evenmin vergeten. Wie bij voorbeeld op de hoogte van het politieke bedrijf wil blijven, zal altijd pogen een rubriek als .Vanavond in Nieuwspoort' te volgen. Daarnaast zijn er allerlei in formatieve programma's als Teleac of Openbaar Kunstbezit, waarin op mo derne manier een bepaald interessant on derwerp wordt belicht, om enkele ru brieken te noemen. Maar wie kan het al lemaal bijhouden Krüger spreekt in zijn stuk zelfs over de .terreur van het goe de'- Ik ben een geïnteresseerd tijdgenoot, zegt hij, ik wil weten wat er Ln deze wereld omgaat, maar mijn huls zal te eniger tijd verstopt zijn met allerlei tijd schriften, die ik heb bewaard omdat er oeds in te lezen stond. Velen zullen em meevoelen: het Is haast niet bij te houden. Toch wordt van de moderne burger verondersteld een redelijke ken nis te hebben van we noemen maar enkele voor de hand liggende onder werpen: de achtergronden van de Viet- namkwestie, de werking van de EEG, de NAVO, Rhodesië, Biafra, het rassen vraagstuk, het non-proliferatieverdrag, de belasting op de toegevoegde waarde, het regime in Griekenland, de achter gronden van de studentenrellen, de gang van zaken bij de Amerikaanse presi dentverkiezingen en de ruimtevaart. Men zal het overigens met ons eens zijn: er kunnen drie öf vier van dergelijke lijst jes worden gemaakt, allemaal onder werpen van Belang voor de burger van nu. Hij wordt er over voorgelicht, gron diger dan ooit in het verleden over be langrijke onderwerpen is gedaan. Maar de informatiestroom komt op hem af als een hevige golf in een branding: het Is bijna niet mogelijk om staande te blijven. Vandaar dat er nog al wat men sen zijn. die uit de golven weglopen om in het zonnetje op het strand te gaan liggen. Vermoedelijk zijn dat de mensen, die bij opinie-onderzoeken opgewekt in vullen- .Geen mening'. Voor" diegenen echter, die wel een mening willen heb ben, gefundeerd en overdacht, geldt dat hij met Krüger de oude heer Von Goethe kan citeren: .Mijn rust is weg, mijn hart is zwaar'.... MIDDELBURG De eerste echte zomerse dag in het hoog seizoen is aangebroken en er prijkt al een bericht in de krant dat de kop draagt: .Duitser ging te ver in zee'. Op merkzame strandbezoekers wa ren de zee nog net te glad af, maar wat zou er gebeurd zijn als het ruw weer geweest was en het hulpgeroep door het ge ruis van de branding was ge smoord Het is bijna beangstigend te moeten ervaren hoe weinig toezicht er is op het baden en 7, wemmen aan dc Zeeuwse kust. Op een enkele plaats als Domburg functioneert het appa raat van de strandbewaking goed, maar in de meeste gevallen is er sprake van een gebrek aan toezicht Een voorbeeld? De strook van tien kilometer zuidersti-and die binnen de gemeente Valkenisse ligt. Men kan er van op aan, dat op een zomerse dag als afgelopeoi zondag toch op zijn minst twintig tot vijfentwintig duizend mensen op het strand en in het water zitten. Daar staat echter maar zegge en schrijve vijf man badpersoneel tegenover. Drie voor Zoutelande en twee voor Dishoek Een ontstellend klein beetje. Burgemeester H. Koevoets, die meent nog niet te hoeven klagen over het toezicht, geeft wel toe dat er knelpunten zijn die voor verbete ring vatbaar zijn. Met name wijst hij in dit verband op de ter ziele gegane reddingsbrigade, Al enkele maanden is men bezig geweest om een bewakingssysteem in te voeren. Maar de pogingen bleven zonder resultaat. Een oproep in het ge meenteblad leverde slechts één ge gadigde op. En men moet er wel negen hebben wil men de brigade goed laten functioneren. Daarvoor dient men een rouleringssysteem ie hebben, waarbij drie ploegjes elkaar aflossen langs de waterkant Intussen ligt al weer een tijdje voor viereneenhalf duizend gul den aan materiaal, dat de VW van de opgeheven reddingsbrigade heeft overgenomen, te verinte resten. Dat zijn de reddingsvlot met de buitenboordmotor en bij behorend materiaal. Er is nie mand beschikbaar om ermee om te gaan. Bedroevend .Bedroevend', vinden mensen uit de recreatieindustrie die er van weten. De heer P J. Roelse, exploitant van de Kontikibar op het strand bij Westduin is er een van. Bij hem in de bar meldden zich zeevaartscholie ren, die best de functie van strand- wacht voor een tijdje wilden uit oefenen. En er zijn wel méér van die particulieren zoals strandbezoe kers die, naar men weet, een oogje in het zeil willen houden. De ex ploitanten van de strandtenten blij ken nog bereid te zijn om deze vrijwilligersposten wat aantrekke lijker te maken door vrijgevig te doen met consumptiebonnen. Der gelijke aanmeldingen als de heer Roelse signaleerde rijn nog niet bij de burgemeester van Valkenisse be kend. Overigens is de heer Koevoets van mening dat er toch een vaste kern zou moeten rijn voor een strandreddingsbrigade. Badgasten zijn niet zo gauw ge neigd om zich voor een bepaalde tijd te binden aan zo'n reddingsbrigade Bij navraag bleek dat de stranden van Valkenisse wat de geringe be zetting met badpersoneel aangaat niet eens een uitzondering vormen. Ook andere stranden zijn dunnetjes bezet. Cnnsfis Domburg is een gunstige uitschie ter. Daar waakt twintig man perso neel op een strook van twee kilome ter strand over liet welzijn van de bezoeker. Sinds 1951 wordt in Dom burg het strand geëxploiteerd door de .Stichting badplaats belangen Domburg.Het is een landelijk vrijwel unieke organisatie omdat bij na alle stranden aan de Noordzee kust worden geëxploiteerd door de plaatselijke VVV's. Deze gemeentelijke instelling in Domburg die financieel ronddraait door onder meer windschermen en strandstoelen te verhuren (ook een zelf meegebracht strandscherm kost plaatsingsgeld) kan het zich gemak kelijk permitteren om betaalde krachten in dienst te nemen. Men werkt daar met een vaste kern. aangevuld met scholieren en werk studenten. En het loopt er erg soe pel, zo blijkt uit mededelingen van stiehtingsdireoteur Van Wallenburg. Zeker twaalf man kan reddend zwemmen. En als het gevaarlijk weer is wordt er een speciaal sein gegeven. Dus op dit punt is men op het strand met de nodige waar borgen omringd ,En dan voel ik soms nog dat de bezetting te ge ring is', vertelt de heer Van Wal lenburg, die nooit te klagen heeft over de aanwerving van personeel. ,Ik moet er altijd nog afwijzen' Zie slot pag. 2 kol. 2) AUTOMOBILIST OP STARTBAAN EELDE (GPD) Hazen of honden zijn op het vliegveld Eelde minder zeld zame verschijnselen dan een snel na derende personenauto waarmee de Friendship van de NLM maandagavond op het vliegveld aan het einde van de startbaan draaiend in de start- houding voor nog enkele lesvluchten, werd geconfronteerd. De verkeerstoren kon de gezagvoerder juist voor de start nog waarschuwen voor de auto, die daarna onder de vleugels van het toestel door. rich ting platform reed. Inmiddels was de havendienst met de dienstauto uitge rukt. en reed de wagen klem. De in zittende. de oud-Eelaenaar P.. woon achtig in Culemborg, toonde zich bij aanhouding vrij agressief en wilde geen gehoor geven aan de havendienst mee naar het stationsgebouw te rijden. Via de radio was inmiddels de luchtvaart- politie gewaarschuwd, die snel de iden titeit van de avonturier had vastge steld. Hij bleek via Eelde over een zand weg en door een opengelaten hek, waarbij het bord verboden toegang niet ontbrak, op het vliegveld te zijn gekomen en dacht op een grote auto weg te rijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 1