meer meubelen voor de opwindendste meubelshow van Europa van der de grootste meubelzaak van Europa Haast u naar Wn der Neer de grootste meubelzaak Natuurlijk mag u bij Van der Meer alle meubelen ongestoord „proberen", maar gaan uitrusten op een van die honderden verleidelijke bedden is beslist niet aan te bevelen. U bent tenslotte gekomen om iets te zien: zomaar bedden tienerbedden, lits-jumeaux, vorstelijke of meer eenvoudige, maar altijd smaakvol ingerichte slaapkamers Geen ogen genoeg. En kijkt u eens naar al die andere interieurs, deskundig samengesteld uit bankstellen, eethoeken, wandmeubelen, hoekbanken en kleine meubelen. Zelfs als u klaar wakker bent komt u bij Van der Meer nog ogen tekort Gunstige prijzen. Ook de prijskaarten die aan de meubelen bevestigd zijn, verdienen uw volle aandacht. Ze zijn prettig om te lezen, want Van der Meer levert rechtstreeks uit eigen fabrieken in Boskoop en Rucphen, en uit eigen import, waardoor de prijzen gunstig worden beïnvloed. 3 jaar gegarandeerd. Van der Meer weet op deze manier precies wat ieder meubel waard is en durft dan ook gerust 3 jaar schriftelijke garantie te geven op kwaliteit en afwerking. Het spreekt vanzelf dat de met zoveel nauwkeurigheid gefabriceerde en geselecteerde meubelen ook na bestelling met de grootst mogelijke zorg worden omringd. Uw belangen. De deskundige adviseur die bij Van der Meer altijd voor u klaarstaat. ziet erop toe dat de door u gekochte •meubelen, met een van de 40 bestelwagens op tijd bij u worden bezorgd en dat ze door vakmensen worden geplaatst en nog eens gecontroleerd. Dat maakt kopen bij Van der Meer zo veilig. Als u zelf eens 'n beetje minder wakker mocht zijn, is er toch iemand die een wakend oog houdt op uw belangen. Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas, „MEUBELSTAD" UTRECHT Groothandelsgebouw, Weena 737, ROTTERDAM Stadhouderskade 74 fmodern), Keizersgracht 590 (klassiek), AMSTERDAM Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, DEN HAAG Sprundelseweg 45, RUCPHEN (N.B.) Spoorsingel 2. HEERLEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 28