INKOMEN KONINGIN van f2Vz milj. naar f4.750.000 Regering biedt aan Soestdijk te kopen JAMIN Opnieuw geweld in Frankrijk Weken gemoeid met uitlevering Ray Toekomstige koningin zal mogelijk van Den Haag weer residentie maken Fabery de Jonge TIJDELIJKE REGELING IN AFWACHTING WIJZIGING GRONDWET Soestdijk kopen OPROEPDIENST ANWB choc, repen OOSTDUITSERS EISEN PAS EN VISUM Prof. Berkhof zal doopdienst prins Maurits leiden Procedure komt op gang Geen camera's van verzekering erópuvj VERHUIZING MARGRIET EN PIETER NAAR ARNHEM VERWACHT Koningin putte al jaren uit privévermogen rrivevermogen gevergd, in ms wist het 7^ÏS3H Aandelenbezit woensdag 12 juni 1968 Wissel Zeeuws-Vlaanderen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 3 (ADVERT EST IE) DEN HAAG (GPD) CP Minister-president De Jong heeft de tweede kamer laten weten, dat de regering het in 1966 door het kabinet-Cals ingediende voorstel om de inkomens van het konink lijk huis te verhogen, vrijwel in zijn geheel wil overnemen. Voor gesteld wordt de huidige uitkering aan koningin Juliana, die te laag wordt geacht als vergoeding van de kosten aan de uitoefening van haar functie, te verhogen van 2.500.000 tot 4.750.000. Zij zal dan niet meer genoodzaakt zijn grote bedragen uit eigen vermogen aan de betaling van onder meer het hofpersoneel ten koste leggen. Ook het inkomen van prins Bernhard zal van ƒ300.000 tot 475.000 worden verhoogd. T)p regering wil dit optrekken van de uitgaven voor prinsjesdag, de ont- y 6 vangsten van staatshoofden en officiële de koninklijke inkomens echter na drukkelijk als een tijdelijke rege ling beschouwen. Zij wil het gehele vraagstuk voorleggen aan de! - van de hofmaarschalk en koninklijke staatscommissie, die de veraieu- stallen zal dan door de begrotings- wing van de grondwet voorbereidt plus stat€n*gpne" Bovendien zal een driemanschap, De regering overweegt dit personeel in rijksdienst op te nemen, maar hier- Het personeel dat ten behoeve van deze. representatieve verplichtingen dient te —orden aangehouden te denken l door de hoogleraren mr D. Simons en mr J. van der Hoe ven en SER-voorzitter drs J. W. de Pous, advies uitbrengen over de vraag of de vrijdom van belasting e koningin volgens de grond wet geniet, al dan niet moet wor den gehandhaafd. Hiermee komt het kabinet-De Jong tegemoet aan de kritiek, die indertijd met name van socialistische zijde werd geuit. In afwachting van een eventuele grond wetsherziening acht de regering het nodig reeds thans, dus binnen het kader van de huidige grondwetsbepalingen, te streven naar een nieuwe financiële re geling die uiterlijk 1 januari 1971 dient m te gaan. In dit verband wordt voorgesteld de san de staat behorende paleizen Het Leo en De Oude Hof in het Noord- eade in Den Haag niet meer als palas beschikbaar te stellen. Daarentegen biedt de regering aan het paleis Soestdijk, dat privé-eigendom is van de koningin, niet alle bijbehoren- ife Dam ter vrijelijke be schil de vorstin worden gesteld. De koopprijs van paleis Soestdijk wordt naar de waarde kort voor de effectuering van de koop door geza menlijk aan te wijzen beëdigde ta xateurs bindend vastgesteld. De nieuwe regeling houdt ook in, dat uitgaven die duidelijk samen harige- met de specifieke uitoefening van h< koningschap via de begroting van de betrokken departementen rechtstreeks ten laste van de staait komen. De be doeling is dat bijvoorbeeld ten iaste van de rijksbegroting worden gebracht over zal pas worden beslist nadat de hoofdcommissie van overleg voor de koninklijke hofhouding is gehoord. Tien maanden geëist tegen messentrekker DEN HAAG (GPD) Tegen een 30- jarige zeeman die zondagavond op een stampvol perron van het Hollandse Spoor-station in Den Haag met een dolkmes en een broodzaag de echtgenoot van rijn minnares naar het leven heeft gestaan, is dinsdag ter zitting van de Haagse rechtbnk wegens poging doodslag een gevangenisstraf geëist tien maanden met aftrek, waarvan drie maanden voorwaardelijk. Het drama is redelijk goed afgelopen. Ten eer3te werd de echtgenoot slechts reer licht gewond aan voorhoofd en kin en ten tweede heeft hij thans vol berusting afstand gedaan van zijn vrouw, die binnenkort met de zeeman hoopt te trouwen. ,Ik heb niets meer tegen die jongen", zei hij. De zeeman drukte ter zitting zijn spijt uit over het gebeurde. De hieronder genoemde personen wordt dringend verzocht de alarmcentrale van de ANWB in Den Haag te bellen: teiefoon 070-814881. Schipper A. den Boer, aan boord van ins. ,Dora', varende ergens in Nederland. Schipper A. C. Willemse, aan boord van ms. ,St. Antonius'. varende ergens in Nederland. Schipper J. Feenstra. varende op ms. ■Sancta Maria', varende van België naar Deventer. ADVERTENTIE vandaag voordeel 4 stuks van 99 voor 89 W „iet duur »«ro/ heerlijk' van de koningin verhoogd dienen te worden tot ~5.200.000. In dit bedrag waren ook de begrepen de bewonlngs- kosten van paleis Soestdijk. Aangezien uiterlijk in 1971 een herziene financiële verhouding bussen het rijk en het ko ninklijk huis zal worden ingevoerd, waarbij ook de Juridische status van het paleis en het daarbij betrokken perso neel betrokken is, lijkt het de regering minder juist thans door het treffen van maatregelen ten aanzien van bedoelde kosten incidenteel op de nieuwe rege ling vooruit te lopen. Daarom wordt het in 1966 door premier Cals als inko men van de koningin voorgestelde be drag met 450.000 verminderd, zodat het inkomen thans 4.750.000 gaat be dragen. Volgens de nota die minister-president De Jong dinsdag aan de tweede kamer heeft doen toekomen hebben de uitga ven van de koningin die nodig zijn om een koninklijke status te voeren de laatste jaren aanzienlijke tekorten opgeleverd. En wel van een omvang dat zij de inkomsten van de koningin uit particulier vermogen .zeer belang rijk overschrijden'. Hare majesteit de koningin kan deze onkosten slechts bestrijden tenmin ste Indien geen wettelijke regeling met terugwerkende kracht zou worden ge troffen door een belangrijk interen op haar privévermogen, aldus premier De Jong. Nieuwsbladpers niet eens met tv- reclamecompensatie AMERSFOORT (ANP) —Dinsdagmor gen kwam in Amersfoort de NNP, de organisatie van uitgevers van niet-dage- gelijks verschijnende kranten, in een ledenvergadering bijeen. De voorzitter van de NNP, de heer A. M. Banda, uitte kritiek op de door het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappe lijk werk voorgestelde compensatiere geling voor in 1967 gederfde adverten tie-inkomsten als gevolg van de tv- reclaane. Het ministerie heeft een nieuw element, .tekstvolume', ter tafel ge bracht. hetgeen er op neerkomt, aat de werkelijk geleden schade als maat staf voor de uitgekeerde schadevergoe ding wordt los gelaten en vervangen door een subsidie' op basis van met re dactionele tekst bedrukt papier, waarvan de oppervlakte wordt vermenigvuldigd met de oplage. Als op deze basis aan de afzonderlijke persondernemingen ver goeding wordt gegeven, dan belanden de grootste uitkeringen bij bladen met zeer grote oplagen, die er op grond van de verhouding tussen him vaste en hun variabele kosten en op grond van hun rendementspositie zo goed als zeker het minste behoefte aan hebben, terwijl zij voorts als regel weinig of geen adver tenties aan de tv zijn kwijt geraakt, al dus de heer Banda. Slot van pagina 1 cadennacht sedert een maand van maandag op dinsdag, ook de Parijse studenten de dood der beide manifes tanten opnieuw aangegrepen om hun betogingen te hervatten. Twee mani festaties stonden gisteren in Parijs op het programma. De voorzitter van de studentenfederatie Jacques Suavageot had tevoren bovendien gewaarschuwd dat zijn manifestanten politiecordons nu niet langer uit de weg zouden gaan en het recht opeisten voor hun denk beelden en gevoelens op straat te mo gen getuigen. Van haar kant had de politie gepoogd de manifestaties in de kiem te smoren door in de buurt van de verzamel plaatsen alle jonge mensen rechtsom keert te sturen. Maar ondanks die voorzorgsmaatregelen wisten toch nog enkele duizenden studenten en mid delbare scholieren optochten te for meren. Intussen lijkt het geweld dus opnieuw de overhand te nemen op de redelijk heid, of althans op de democratische regels van het spel. Na de opwinding van het parlement kon vorige week even worden gehoopt dat de politieke spanningen en passies, zich inplaats van op straat bij manifestaties en op (Slot van pagina 1 - de barricades, zich weer zouden laten kanaliseren in een ouderwetse ver kiezingscampagne. De enkele honderd duizenden arbeiders van de auto-indus trie die de voornaamste tak van de Franse nijverheid vormt, hebben bij hun stakingsacties en fabrieksbezettingen het hoofd echter nooit in de schoot willen leggen, om zo een massale haard van sociale onrust smeulende te hou den. Een smeulende haard die de acti vistische studenten en andere revolutlo nairen niet moe werden en worden, op nieuw tot een fel brandend vuur aan - te blazen- Voor hen staan de verkie- i zingen nog altijd gelijk aan verraad. Helaas verliezen ze in die overtuiging het gebied van het verkeer te verande ren m een gezamenlijke regeling, aldus Dickel. I Oost-Duitsland zal voorts belasting echter even uit het oog dat ze, nu ze heffen op het goederen- en beroeps- met hun directe acties bezig zyn niet Ersonenverkeer tussen West-Duits- alleen de aanvankelijke sympathie van id en West-Berlijn, evenals voor de binnenvaart. Dit deelde de plaatsver vangende minister van financiën, Horst Kaminsky. in het parlement mee. Hij kondigde ook een verhoging aan van het minimumbedrag dat be zoekers uit het westen bij het bin nenkomen van Oost-Duitsland of rei zend naar Oost-Berlijn in oostmarken moeten omwisselen- Dickel zei dat in het goederenverkeer tussen West-Du1Island en West-Berlijn doeltreffende maatregelen worden men om .op te treden tegen de mi volkenrecht strijdige aanmatiging van alleenvertegenwoordiging'. Binnenkort zullen slechts transporten worden toege laten, indien op de begeleidende papieren West-Berlijn niet in strijd met het volkenrecht als behorend tot West- Duitsland wordt aangemerkt. Ook wox den Westduitse grenspapieren, die ee .aanmatiging van alleenvertegenwoord' ging' "inhouden niet meer erkend. E zullen eigen papieren voor in de plaats komen, aldus Dickel- Als een .verdere belangrijke maatregel' omschreef de minister het besluit ver- .drukwerk van de neo-nazistl- sche partij en van ander neo-nazistlsch materiaal' door het gebied van de DDR te verbieden. Minister Dickel zei dat het reizen van en naar West-Berlijn noch de handelsbe trekkingen van de stad met de buiten wereld door de maatregelen zullen wor den de grote meerderheid der Fransen verspelen, doch bovendien, naar te vre zen valt, generaal De Gaulle een nieu we verkiezingsoverwinning op basis van angst, gratis aan huis bezorgen. RIJKSMUSEUM VINCENT VAN GOGH KOMT MEDIO 1971 GEREED AMSTERDAM (ANP; Het in Am sterdam te bouwen rijksmuseum Vin eent van Gogh, waarin de omvangrijke collectie der gelijknamige stichting, om vattende schilderijen en tekeningen var de beroemde schilder en boeken van tijd genoten, permanent zal worden geëxpo seerd, zal in augustus 1971 gereed zijn. Wijlen architect Rietveld ontwierp het gebouw, dat vlak bij het stedelijk museum in de Paulus Potterstraat komt en eventueel met een onderdoorgang onder de straat, die beide musea scheid verbonden zal kunnen worden. De bouw kosten van het nieuwe museum werden in 1963 op een kleine 8 miljoen gulden geraamd. Drs. E. R. Meijer, die direc teur wordt, verwacht een jaarbezoek van 600.000 personen. Hij vertelde dat op Doof meisje slaagde voor hbs-b DEN BOSCH (GPD) De 23- jarige Irma van Diepen uit Am sterdam is het eerste doofgeboren meisje in Nederland, dat het diplo ma hbs-b heeft gehaald. Deze leerlinge van het instituut voor doven in Sint-Michielsgestel slaagde aan het Slnt-Jans lyceum in Den Bosch met prachtige cij fers. zonder dat er tijdens de les sen extra voorzieningen voor haar waren getroffen, of dat de exa mens waren aangepast aan haar partiële defecten. Vooral dank zij haar bekwaamheid in het liplezen heeft ze de laatste drie jaar van de opleiding in Den Bosch zonder moeilijkheden kun nen volgen. Tevoren had zil ln Slnt-Michlels- f estel all het ulodiploma behaald, rma van Diepen is nu van plan natuurkundige aardrijkskunde te gaan studeren aan de Amsterdam se universiteit. DEN HAAG Prinses Margriet en mi Pieter van Vollenhoven hebben prof. dl H. Berkhof verzocht dinsdag 10 septem ber in de Grote Kerk van Apeldoorn de doopdienst voor prins Maurits te willen leiden. Prof. dr H. Berkhof uit Leiden heeft jr ook 10 januari vorig jaar in de Grote persconferentie in Amsterdam, waar of St.-Jacobskerk in Den Haag het ker- tekeningen en een maquette van het kelijk huwelijk bevestigd van prinses museum aan de pers werden getoond.Margriet met mr Pieter van Vollenho- Arrestatiebevel voorzorgsmaatregel LONDEN Op verzoek van de Amerikaanse autoriteiten heeft de Londense politierechter goedge keurd, dat een voorlopig bevel tot gevangenneming zal worden uitge vaardigd tegen de 40-jarige James Earl Ray, die door de Amerikaan se politie wordt gezocht in verband met de moord op dr Martin Luther King. Ramon George Sneyd, van wie men ge looft dat hij Ray is. bevindt zich thans tot 18 juni in voorlopige hechtenis. Het Amerikaanse verzoek om hem for- ADVERTENTIE VOOR VADER HEBBEN WI-J KOSTUUMS DIE KWALITEIT EN STIJL COMBINEREN MET VOLMAAKT COMFORT. Lange Delft 11 MIDDELBURG DEN HAAG (GPD) Wanneer de kamer akkoord gaat met het voorstel om een betere vergoe dingsregeling te treffen voor de financiële lasten, waarvoor konin gin Juliana zich als staatshoofd geplaatst ziet, zullen' er voor de leden van ons koninklijk huis min der paleizen beschikbaar zijn dan tot dusver. De aankoop door de staat van het paleis Soestdijk geeft aanleiding troonsafstand de beschikking hou- hoofdkantoor den over Soestdijk, rijst het pro bleem waar de regerende vorstin een representatieve behuizing zal ----- ------ 1 werd ingediend, zei premier Cals rei kunnen vinden. Algemeen wordt ln een televisietoespraak: .Er zijn ver schillende Nederlanders die een groter vermogen hebben dan koningin Juliana". Mr Cals noemde het .een sprookje', dat de koningin de rijkste vrouw van Ne derland of zelfs van de wereld zou zijn. Ook weersprak hij de bewering dat onze vorstin het bestbetaalde staatshoofd zijn. aangenomen dat kasteel Drake- steyn daarvoor ongeschikt is. In hofkringen heeft men de indruk, dat het kabinet rekening houdt met de mo gelijkheid dat de toekomstige koningin net paleis Huis ten Bosch zal gaan be wonen, waardoor Den Haag weer als vanouds residentie zou worden. Het pa lels dient dan gemoderniseerd te wor den, terwijl de Oude Hof in het Noord einde als representatief .verlengstuk' kan gaan fungeren. Hier, in het cen trum van de regeringsstad, kunnen dan de officiële plechtigheden plaatsvinden, zodat de privacy van het koninklijk ge zin op Huls ten Bosch wordt gëwaar- :a. de Heidemij is geves-i tenland. Daarnaast heeft het zilveren huwelijksfeest van het koninklijk paar r, 1 en de huwelijken van de prinsessen gro- i officieel orgaan van het Nederlands In 1966, toen het huidige wetsontwerpKatholiek Vakverbond zelfs te onthul-, j jen jat de koningin tien miljoen uit; eigen middelen had bijgepast om aan de kosten, voortvloeiende uit haar ambt, te meel te arresteren, is de eerste stap inzake uitlevering. Het betekent echter niet dat het arrestatiebevel ln werke lijkheid zal worden opgevolgd, of dat de uitleveringsprocedure Inderdaad zal beginnen. Amerikaanse autoriteiten in Londen moeten over de wenselijkheid daarvan nog besprekingen voeren. Zij zouden, om vertraging zoveel mo gelijk te voorkomen, kunnen besluiten tot een uitleven ngsaar.-.-rage, voordat Snevd op 18 juni opnieuw voor de rechtbank zal moeten verschijnen. Op het ogenblik is het arrestatiebevel slechts een voorlopige voorzorgsmaat regel. Er is ook altiid de mogelijkheid dat Ray zich vrijwillig aan de Ameri kaanse politie overgeeft, of dat hij door de Engelse regering wordt gedepor teerd. In geval van uitlevering van moorde naars op grond van het Brita-Amen- kaanse verdrag van 1794. zal de politie rechtbank ervan overtuigd moeten zijn dat er in feite een beschuldiging ten hem bestaat. Omgekeerd zou Ray het recht krijgen op een verdediger en zo nodig hiertoe financiële bijstand ont vangen. Hij zou verder het recht bezitten om tegen een uitleveringsbevel in beroep te gaan bij een hogere instantie, terwijl de regering de eindbeslissing heeft De uitvaardiging van een voorlopig ar restatiebevel suggereert dat het ae Am- rikanen er om te doen is Ray. via uit- levering, in handen te krijgen, in plaats DEN HAAG (-ANP) Een assurantie-1 van te vertrouwen op een deportatie- bemiddelaar mag een via hem verzeker- EnLs€ minister van bm- de automobilist geen fototoestel '"inenlandse zaken, op grond van onge- bruikleen geven. Dit is het resultaat van wenste aanwezigheid het proefproces tegen de Rotterdamse verzekeringsman H. J. Sier, dat tot in Maar ook in het laatste geval zou Rar hoogste instantie namelijk tot en met het reoht batten 0m de juridische gel de Hoge Raad is gevoerd. De Hoge,digheld hiervan te betwisten. Dit bete- Raad verwierp vandaag het cassatie-be- kW)t dat er misschien weken met Ray's roep door de verzekeringsmakelaar in- uitlevering of deportatie gemoeid zulten gesteld. ziin De heer Sier heeft in twee gevallen fo- totoestellen in bruikleen gegeven, zodat Ray is dinsdag van de gevangenis van automobilisten bij aanrijdingen foto's Brixton overgebracht naar die van zouden kunnen maken van de situatie-Wandsworth in een zuidwestelijke bui- In beide gevallen werd proces-verbaal tenwijk van Londen- Nadat Charles Wil- opgemaakt. De doorsneeautorijder is son. een van de daders van de grote onvoldoende juridisch geschoold om een j treinroof. uit die gevangenis was ont- verklaring over een ongeluk op te stel-'snapt, zijn de veiligheidsmaatregelen len. j aanzienlijk verscherpt, waardoor de ge- Een foto kan dan uitkomst bieden en J" ook de administratie van de assurantie tussenpersoon vergemakkelijken, aldus het standpunt van de heer Sier. De offi cier van justitie ln Rotterdam, mr A. Klein, maakte in overleg met de raads man van de heer Sier proces-verbaal op ten einde door de rechterlijke macht te laten vaststellen of de service van de heer Sier niet in strijd was met de wet. De rechtbank in Rotterdam sprak de heer Sier vrij, de officier ging in hoger beroep. Hij stelde dat de verzekerings- man in strijd handelt met de wet op het cadeaustelsel als hij een toestel in bruik leen geeft brj het tekenen van dc aar. vraag van de verzekering: verder dat deze de wet op de assurantiebemiddeling overtreedt door een camera ter beschik king te stellen aan een cliënt, die al in het bezit is van een polis. Het gerechts hof in Den Haag stelde de officier vl justitie, mr A. Klein, in het gelijk. vangen is thans als een van de .veiligste' in het Verenigd Koninkrijk wordt be schouwd. Ook in zijn nieuwe verblijf plaats zal Ray voortdurend worden be waakt door twee mannen, die zich bij hem in de dag en nacht verlichte cel bevinden. (ADVERTENTIE) borgd. Met het weg" doorn rijst d allen van Het Loo in Apel- n de vraag of prinses Mar griet dii paleis nog zal blijven bewonen wanneer het in 1971 terugvalt aan de HEMD. Vier gymnasiasten Zweedse stadje Hudiksvall zijn van plan ceze zomer Europa door te trekken in -B Biet meer gehuld dan een nachthemd. tot de vraag in hoeverre dit paleis staat. Zou dit het geval zijn dan kan Met deze kledij, gekocht uit overtollige! men zich voorstellen dat mr Pieter van voorraden van hét Zweedse leger, wil-1eventuefil ter beSCnlkKin,, van Vollenhoven een bedrag aan huur zou 'en zij protesteren tegen v.-at zij noemen - - Rpafrix zal komen wan- &aan betalen Ingewijden menen echter net .status-denken en de kledmghyste-!Pnnses Deatlix zal nomen wan lft weten dat het echtpaar van plan is rie' van de mensheid van tegenwoordig.neer zij te zijner tijd haar moeder over enkele jaren, wanneer de heer Van °e vier scholieren hopen al liftend enj T Vollenhoven zich voldoende heeft inge- Protesterend in twee en een halve i zal opvolgen. Indien koningin JU- werkt ln zijn toekomstige werkkring Di; maand West-Duitsland. Itahë. Frank-! hjk, Nederland en België te bezoeken.' liana en prins Hy zei dat de bijdrage uit de schat kist niet gezien moet worden als sa laris, niaiir nis een onkostenvergoe ding voor de uitgaven die voort vloeien uit de openbare functie van liet staatshoofd. ,De bijdrage is niet bestemd voor de vakanties van het koninklijk gezin of voor het huis in Italië', zo voerde hy aan. Ook premier De Jong is nu op het pr vermogen ingegaan. Hij heeft de kamer officieel in zijn brief laten weten dat de onkoster van de koningin zo hoog zijn, dat haar huidige grondwettelijke ver goeding van miljoen en haar par ticuliere inkomsten b(| elkaar zelfs niet voldoende zijn. Zij moet uit haar bezit verkopen om aan haar verplichtingen te kunnen voldoen. En die verplichtingen omvatten onder meer ruim 4 miljoen voor salarissen van het 280 man tellende hofpersoneel; extra onderhoud paleizen, representatie, ontvangsten en bezoeken aan het bui- roldoen. concluderen dat het particuliere rente-' dragend vermogen ver beneden de spe-, culaties ligt die met name in buiten landse bladen opgeld doen. Uiteraard, bezit de koningin een groot vermogen, maar een aanzienlijk deel daarvan zo als juwelen, kunstvoorwerpen, landgoe deren en paleizen, enz. levert geen op-! brengst op. Integendeel zelfs. Het effectenbezit zou een beurswaarde, van rond vijftig miljoen hebben en een rente van ongeveer IV2 miljoen per jaari opleveren. Hoewel de voorgesteld verhoging van het inkomen van prins Bernhard nau welijks kritiek heeft ontmoet, is het waard te vermelden, dat de grondwette lijke vergoeding van zyn onkosten sinds 1950 niet gewyzigd is. In de afgelopen achttien jaar namen echter wel zyn ver plichtingen toe. De conclusie lijkt gewet tigd dat ook voor zijn uitgaven reeds enkele jaren lang een beroep op het pri- j vébezlt moest worden gedaan. lo van Doteren is tijdens een va kantie in Spanje plotseling over leden. Ui) was iVipressario en pu- bliciteitsrnedewerker van de Ned. Opera Stichting. Voorheen is hij perschef geweest van diverse cir- cusgezelschappen, op xceüi gebied hij 'grote bekendheid genoot. MODERNE HORLOGES De wereld bekende merken Pontiac, Tissot en Omega geven U garantie voor be trouwbaarheid. Gaarne tonen wij U onze zeer grote kollekties. Prijzen vanaf f 60.- JLVVELErS - HO?,LOG ESS - SINDS TLM lange kerksth. 30 - tel soos - goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 17