ITALIË MET VHF VERSE KRACHTEN STERKSTE Ereklasse ringrijden in Ritthem fr&ndchiPS Merckx bleef één in Giro wil je tel stuk kaas* uit het vuistje Europese voetbaltitel Zuid-Slavië te traag VADERDAG! Wat dacht u van knalrode bretels? MEUWSEN Buitenspel Zien liggen aan zee Traag De Ganze won van SZV: 9-2 Nieuwe handleiding KNVB-arbiters Krekels verbeterde positie in ronde van Oostenrijk VOETBAL EN RECLAME DIENST FLUIT NIET MEER Aldert Eers'e druiven in Goes geve ld Man uit auto geslingerd: ernstig gewond Geslaagden voor mulo-examen a D0ILEMANSRIT IN GESTOLEN AUTO («DAG II JUNI 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 9 ADVERTENTIE Modieuze bretels, die bestaan' Bij Meuwsen En daar vindt u nog veel méér grappige, chique, sportieve of elegante (niet-dure) geschenken Zoals' Das pochette in hetzelfde dessin (v.a f9.90) En hoogst geraffineerd getinte shirts, weer 's iets anders dan dat eeuwige witte overhemd van Pa' (v.a. f 17.90) En manchet knopen. honderden, van f60- tot f3.95 (loop er eens binnen!) Vljssingen - Walstraat 66 - Telefoon 2167 ROME (ANP) Een kleine ze ventigduizend toeschouwers heb ben maandagavond in het niet uit verkochte olympisch stadion in Rome de triomf meebeleefd van een ploeg, die nog geen twee jaar geleden met hoon overladen van het wereldkampioenschap in En- land terugkeerde. Elf kleine maar watervlugge Ko- reanen schoten toen de illusies van aanvoerder Giacinto Fachetti finaal aan diggelen. Maar de Ufo- si, die toen machteloos hadden moeten toezien hoe hun favorieten door een onbetekenende voetbal- natie werden uitgeschakeld, toon den zich maandagavond uitzinnig van vreugd omdat hun ploeg on danks alle sombere voorspellingen een geslaagde greep deed naar de Europese voetbaltitel door Zuid- Slavië in de tweede finale met 2-0 te verslaan. Had Italië in de veel ruwere strijd van nterdag nog de grootste moeite met de Zuidslavïsehe equipe, maandag ■jxoie de .squadra azzuri' zich duidelijk de sterkste Met vijf verse krachten Eosato en Salvadore in de defensie Mazzoia, De Sisti en Riva in de vuurlinie bleken de Italianen duidelijk aan kracht te hebben gewonnen. Zuid-Slavië, dat slechts een wijziging had aange bracht Trivic maakte in de voorhoede plaats voor Hosic bleef vooral in de eerste helft het antwoord volkomen schuldig op de in hoog tempo uitgevoer de aanvallen van de Italianen. Een sterk naar buitenspel ruikend doel punt van Riva, dat toch werd keurd, bracht' het moreel van d ilaviërs al een fikse tik toe en toen middenvoor Anastasi na ongeveer een half uur voor een voorsprong van 20 zorgde, was Zuid-Slavië eigenlijk al knock out. Het pleit voor de ijver van de Balkanbewoners, dat zij ir. de tweede helft Italië nog onder druk probeerden fADVERTENTIE 44.632 tentbewoncrs, 41.018 zon nebrillen, 28,574 blikopeners en 19.332 pakken Fricndchips. U weet wel: dat onmisbare va kantiegenoegen van snack-expert Smiths. Nieuw! Met véél kraak en smaak! te zetten, maar de in vele Interlandduels gelouterde Italiaanse defensie wist wel raad met de In traag tempo uitgevoerde aanvallen. De eerse, In hoog tempo uitgevoerde aanvallen van de Italiaanse squadra, schenen op het eerste gezicht niet veel indruk te maken op de koele en soms keihard ingrijpende defensie van de Zuidslaviërs. Ook een omhaal van Anastasi, die net naast de paal ging en een ver schot va_i Riva dat voor Pantelic geen moeilijkheden met zich meebracht, schenen de Zuidsla vïsehe ploeg nauwelijks In paniek te Die paniek kwam pas in de twaalfde minuut, toen de Spaanse arbiter Ortlz de Mendibil het niet nodig vond te fluiten toen Riva in duidelijke buitenspelpostie de bal kreeg toegespeeld. Temidden van een woud van apellerende Zuidslaviërs, die echter nalieten in te grijpen, kon i rustig aanleggen en op zijn lage schuiver ha-' Pantelic geen verweer. Even veerde de Zuidslavïsehe equipe hierna op, maar behalve een lage kopbal die door Zoff op de doellijn werd ge keerd. deden zich In het Italiaanse doel gebied geen gevaarlijke situaties voor. Na twintig minuten werden de Italia nen zelfs weer sterker, maar in eerste in stantie kon De Pantelic met pijlsnelle reacties de driftig vurende Italiaanse schutterij van doelpunten afhouden. Machteloos stond ook hij echter toen Anastasi op de rand va.n het strafschop gebied staande, de bal met simpele voet- eging van het veld opwipte om hem 'olgcns met een ziedende omhaal on bereikbaar voor de Zuidslavïsehe doel man tegen het net te schieten. De veel te traag spelende en veelal over links aanvalk ide Zuidslaviërs kregen in de rijkelijk harde wedstrijd, die zich in het laat kwartier van de eerste helft ont spon. w 'nig kans teger. een zich voor treffelijk werende Italiaanse verdediging. Alleen Djajlc zocht en vond soms kieren in de Italiaanse verdedigingsmuur. maar zijn medevoorwaartsen konden niet pro fiteren van zijn soms voortreffelijke pas- die na meestal langdurige soli volgdn- Ook na de rust versnelde Zuid-Slavië zijn ritme niet zodat de Italiaanse vesting de In slow ...otion op zich afrollende tiek aangemoedigde Italiaanse ploeg le verden zelfs ve( ;1 meer gevaar op maar Riva kopte na een vrije trap net naast en Domenghmi mikte van grote afstand in de handen van Pantelic- scrimmage, ontstaan na een vrije trap van Domenghimi, leverden de Ita lianen zelfs een derde doelpunt op. Een Donderdagavond werd de waterpolo- wedstryd SZV I de Ganze I ge houden. De Ganze I wist deze wed strijd met grote cijfers te winnen. De ploeg uit Goes was superieur zowel in zwemsnelheid als in baltechniek. De ploeg uit Souburg heeft op verschil lende plaatsen wijzigingen ondergaan, welke nu door jonge onervaren spelers worden bezat. In de eerste speeltijd wist H. van Oost door een breakout 1-0 voor de Ganze te scoren. HIJ herhaalde dit opnieuw in de tweede speeltijd (2-0). Door een goed opgezette aanval vanuit de ver dediging wist P. Schep 3-0 te scoren. SZV kon in deze speeltjjd terugkomen door P. Goedemond tot 3-1. In de derde speeltijd voerde de Ganze zijn voorsprong op door twee mooie doorslagballen van A. Bakker. P. Schop zorgde ervoor dat de stand nog opge voerd werd tot 6-1, nadat de SZV- doelman P. Bosselaar door te ver uit het doel te komen een Ganzeaanval had afgeslagen on de bal foutief had weggeplaatst naar P. Schop, die in een leeg doel kon scoren. A. Sampon bracht voor SZV de stand op 6-2. In de laatste speeltijd kwam de betere zwemconditie van de Ganzeploeg tot uiting. Ten opzichte van de vorige week gespeelde wedstrijd zwom de ploeg veel meer en was het positiekiezen en het plaatsen veel beter. A. Bakker wist in deze laatste periode de SZV-doel- man nogmaals twee keer te verschal ken, met een doorslagoal aangegeven door H. v. Oost en eenmaal na goed afgeven van P. Schop. L. Korstanje bepaalde uiteindelijke de eindstand op 9-2 voor de Ganze door van ver hard te scoren. Ganze II speelde zijn tweede wedstrijd jongstleden vrijdagavond tegen de Schelde I uit Terneuzen. Het krachts verschil tussen deze twee ploegen was zeer groöt. blijkens de de uitslag 14-1 voor de Schelde. De Schelde overtroefde de Ganzereserves in hun zwemsnelheid en had een beter baltechniek. door de scheidsrechter geconstateerde overtreding voorkwam echter een nieu we Italiaanse vreugdedans. De treffer werd afgekeurd. Ook in het laatste kwartier kon een vlijtig aanvallend Zuid-Slavië doel man Zoff geen moment bedreigen. Bij het licht van duizenden door de Italiaanse supporters in brand gesto ken kranten, bleven de Italianen zelfs gevaarlijker. Maar verder dan een vrjje trap van Domenghini die luttele centimeters naast de paal vloog, kwa men de Italianen ook niet. DEN HAAG In de handleiding voor scheidsrechters van de KNVB is vast gelegd, dat de doelverdediger, indien hij languit op de grond ligt met enkele vin gers op de bal. geacht wordt de bal onder controle te hebben, zodat geen doelpunt mag worden toegekend als een tegenstander de bal onder zijn vingers wegtrapt, ook al geschiedt dit voorzich tig- Voorts wordt in de handleiding ver meld, dat indien een wedstrijd wordt verlengd voor het neman van een straf schop. de bal hieruit van de doellat recht omlaag op de doellijn en vervol gens in het doel stuit blijkens een uitspraak van de FIFA een doelpunt moet worden toegekend, omdat dan eerst wordt geacht dat de trap zijn uitwer king heeft gehad. Stuit de bal daaren tegen duidelijk voor de doellijn in het veld, en vervolgens, om welke reden dan ook, in het doel. dan mag geen doelpunt worden toegekend. INNSBRUCK (AP) De Nederlander Jan Krekels heeft gisteren zijn positie als leider van het algemet i klassement in de wielerronde van Oostenrijk voor amateurs versterkt. Hij won de derde etappe over 225 km van Schladmlng in de provincie Stiermarken naar Inns bruck. Hij legde de bergachtige etappe in de stromende regen af in 5-49.24- Zijn land genoot L. de Groot werd tweede in 5.59.39. De Oostenrijker Kurt Schattel- bauer werd derde in 5.49.54. Na twee etappeoverwinningen heeft Krekels nu de leiding in het algemeen klassement. Op de tw eede plaats komt de Oostenrijker Robert Csenar derde Schattelbauer. ROCCA Dl CAMBIO (ANP) De Spanjaard Luis Santamarina heeft maandagmiddag de twintigste etappe van de Ronde van Italië gewonnen. Hij legde de 215 km van Rome naai Rocca dit Cambïo af in 6 uur 23 minu ten en 6 seconden. Santamarina had een voorsprong van 6 minuten en 30 secon den op een groep, waarvan de Italiaan Franco Bitossi de sprint won. Eddy Merckx, die veertiende werd, zs ook in deze groep. De uitslag is: 1. Luis Pedro Santamarina (Spanje) de 215 km in 6.23.06; 2. Franco Pitossi (It.) op 6.30; 3. Vito Taccone (It.): 4. Aristide Polidori (It.); 5. Roger Swerts (Belg.): 6. Eddy Schutz (Lux.); 7. Ma riano Diaz (Sp.8. Joaquim Galera Sp.9. Fritz Pfenninger (Zwits.); 10. Desire Letort (Fr.) allen zelfde tijd. Na de twintigste etappe is de stand in het algemeen klassement als volgt: 1. Merckx. België, 95.00.10; 2. Vittorio Adorni, Italië op 4.52: 3. Felice Gimon- di, Italië op 9.00: 4 Italo ZUioli. Italië op 9.13: 5. Willy van Neste, België op 10.30; 6. Julio Jimenez. Spanje op 11.38 DEN HAAG De scetiehesturen be taald voetbal, zondaganiateur- en zater dagvoetbal van de KNVB hebben, naar de .Sportkroniek* vermeldt, hun stand punt bepaald ten aanzien van het deel nemen aan een wedstrijd in een trai ningspak en in kleding waarop reclame voorkomt. In het betaalde voetbal Is het slechts de doelverdedigers toegestaan in een trainingspak aan een wedstrijd deel te nemen, indien de weersomstandigheden dit wenselijk maken. Het als veldspeler of doelverdediger deelnemen aan een wedstrijd waarop reclame voorkomt, is niet toegestaan. In het zaterdag- en zondagamnteurvoet- bal is het zowel de doelverdediger als de veldspelers toegestaan in e.e.n trai ningspak aan een wedstrijd deel te ne men. Het spelen m kleding waarop een reclame voorkomt, is echter verboden. Het sectiebestuur afdelingen neemt het zelfde standpunt in. De scheidsrechter en de club- of neu trale grensrechters worden beschouwd als deelnemers aan de wedstrijd, zodat ook zij geen kleding mogen dragen waarop reclame voorkomt. Ad Kuzee kreeg lekke band bij Kortgene In het verslag van de Ronde den-Zeeland in de krant van gisteren ward abusievelijk gemeld, dat Ad Kuzee echter Ko Blok en Rinus Sma.lle- gange uit de strijd. Ad Kuzee reed door tot Kortgene waar hij een lekke band kreeg, terwijl eir geen volgwagen in de buurt was. Hij la» toen op ongeveer vijf minuten van de koplopers. BAZEL (ANP) De 50-jarige Zwitser Gottfried Dienst, die zaterdag in Rome de finale van het toernooi om het Eu ropese kampioenschap voor landenploe gen Lussen Italië en Zuidsla vië leidde, heeft besloten zijn scheidsrechtersloop- baan te beëindigen. Aangenomen wordt, dat Dienst zijn besluit heeft genomen naar aanleiding van de harde kritieken over zijn optreden van zaterdag. Vught 11.44.27. Ploegen kl assement 1 Nederland 34.54.17; 2 Oostenrijk 35.01.43; 3 Polen 35.03.2S; 4 België 35.08.36 8 Italië 35.12.04; 9 West-Duits- land 35.16.04; 11 Luxemburg 35-29.01- PSV zet Leen de Ridder op transferlijst DEN HAAG Aan de transferlijst zijn de afgelopen week 89 semi-prof- voetballers (67 door de betreffende club en 22 op eigen verzoek) toegevoegd, zodat hel totale aantal thans reeds 149 (114 en 35) bedraagt. Het valt op. dat Xerxes-DHC 21 spelers op de lijst heeft geplaatst, waaruit af te leiden zou zijn. dat het benodigde geld niet op tijd op tafel is gekomen vrijdag sloot de termijn hetgeen het verdwijnen van het betaalde voetbal uit Delft zou be tekenen. Telstar wil vier bekende spelers: Boe- kestein, Cleeren, Clement en Van Wijk. van de hand doen en PSV blijkt de oud- Vllssinger Leen de Ridder en doelman Boersma (ex VUC) niet meer nodig te hebben. Verder trekt het de aandacht, dat de oud-Ajaxied C. de Wolf. die het afgelopen seizoen voor Haarlem heeft gespeeld: doelman Th. Hoogeveen (DOS) en Van Rijssel (AV *67) van club willen veranderen. f ADVERTENTIE) EXAMENS Alle leerlingen van de .handelskennis voor de ambulante han del.' die te Goes wordt gegeven, slaagden voor het examen: de echtpa ren C. J. Dagevos-Dirx, J. C. Dage vos-van Klooster i beiden uit Goes). W. J. A. van Gorsel-Dekker. Th. C. Hackmer-Nieuwlaat i allen uit Bergen op Zoom); de dames C. H. M. Herre- boul, E. j. M_ Herrebout (beiden uit Bergen op Zoom) en de heren J. schoester (Goes). K. de Nooijer (Viiss togen). J. J. Paauwe (Wol- phaartsdijk). M. Rottier (Heinkens- ndi en L. M. Smulders iKloetin- ge). De cursus werd geleid door de heer C. L. Duininck. directeur van de middenstandsavondschool te Kapelle. Examens Petrus Hondiuslyceum te Terneuzen Aan het Petrus Hondiuslyceum te Terneuzen slaagden voor het eindexa men gymnasium a: H. E. Blok te Axel, A. E. Buys te Terneuzen, S. R. Heikens te Terneuzen, J. M. E. Koster te Ter neuzen, D. M. A. v .d. Lee te Axel, W. Mos te Terneuzen, P. J. Pennings te Axel, H. P. Prinse te Terneuzen, J. W. Verstraate te Terneuzen en A. J. v. d.. Vrede te Zaamslag. Er werd één kandi daat afgewezen. Voor het eindexamen gymnasium b slaagden: J. H. Boiling te Terneuzen. F. G. van Campen te Terneuzen, J. J. Die- leman te Axel. J. M. Kooman te Sluis kil, A. M. van Langevelde te Axel, D. Scheele te Terneuzen en J. C. van Waart te Terneuzen. Er werd één kan didaat afgewezen. Auto in botsing met kalf op rijksweg 58 nabij Schoondijke SOHOONDIJKE Vrijdagavond om streeks half elf zijn T. W. H. uit Oostburg en zijn echtgenote licht ge wond geraakt toen hun auto op rijks weg 58 onder Schoondijke op een kud de runderen stuitte. H. remde en gooide zijn stuur naar links, maar zag geen kans meer om een aanrijding met een kalf te voorkomen. Door de klap wer den beide inzittenden uit de wagen ge slingerd. De auto kwam op zijn kop iin de sloot terecht. Met een juist passerende bus is heit echtpaar naar Oo3tburg gedaan, waar ze zich onder dokterbehandeling stelden. De bestuurder bleek wat schaaf wonden te hebben, zijn echtgenote had een wond aan het hoofd en een lichte hersenschudding. In totaal liepen ei die avond acht runderen van de land bouwer M. M. uit Schoondijke over de rijksweg. Men veronderstelt dat de deur van de" sta! niet goed afgesloten is geweest. Het kalf dat door de auto werd aangereden, had een gebroken wervel en is afgemaakt. De auto is flink be- MIDDELBURG Ritthem is aanstaande zaterdag 15 juni strijdtoneel voor de kampioen schappen ereklasse van de Zeeuwse ringrijdersvereniging. Het drietal van Koudekerke dat vorig jaar met de eer en de eer ste prijs ging strijken is veruit favoriet. Het drietal staat bij zonder sterk, maar het zit er wel in dat deze ringrijders fel zullen worden beconcurreerd door ringrijders drietallen, zoals die van Souburg, WestkapeUe en Gapinge. Voor het persoonlijk kampioeiiM-liap worden verschillende kanshebber* genoemd: de mannen van het fa voriete Koudekerkse drietal kunnen er een gooi naar doen. Het z(jn Hou- torman, Brasser en Reinlerso. Maar verder op het kanshebberslgstje staat Sam nietje Minderhoud van Westkapclle en dan is er natuurlijk ook M. Goedliard uit Gapinge, die vorig Jaar met 27 ringen in de ere klasse zi-gevierde. Wim Maller» uit Veere valt niet te duchten. Hij geeft zaterdag zjjn krachten aan het ama teurvoetbal Om negen uur begint zaterdag de be drijvigheid to Ritthem. De twaalf drietaJen zuilen er de hele dag ka:n- Esn. Ze zijn gekleed in het sport- osvaum met de oranjesjerp. De koplopers zullen, naar de wedstrijd- prestaties zich zullen gaan afteke nen de groene sjerp mogen dragen. Er is weer een koninklijke medaille te Winner.. Voor het ka.-npioensdr.e- tal heeft prtos Bemhard eer. zilve ren medaille beschJcbaar gesteld. De- ze medaille zal door een vertegen-] woordiger van het VLssingse ge-1 meentebestuur worden uitgereikt. Er kunnen zaterdag drie bekers in eigen bezit komen. Het drietal uit worden meeg uit Weatkap' kans op de 1 ken thai vclld. Dit wt dan in 1967. De teelt van druiven i» In de loop der jaren, zoals overal cider» in Nederland, sterk Ingekrompen. De laatste jaren gebeurd'- dit ook on der Invloed van een sterke invoer van goedkoop geteelde nutuur- druiven uit de zuidelijke EKG-lan- den. Vooral Italië en Frankrijk zijn dikwijls met grot'- partijen druiven op de Nederlandse mark ten aanwezig- In 1937 werden in Goes 50.000 kg druiven geveild (met een mld- denprijs van 22 cent per kg). In ae naoorlogse Jaren <1 .aide het aanbod tot 10.000 15.000 kg per jaar. KORTGENE In de nacht van zonda» op maandag, omstreeks half een, is G. J. P. M. G. 'uit Goes op de provinciale weg tussen de Zeelandbrug en Goes, nabij de Zandkreekdam, met zijn auto van de weg gereden, over de kop ge slagen en uit zijn auto geslingerd. De man werd hierbij erase: g gewond. Dok ter T. F. van der Wem uit Goes, die de eerste hulp verleende, liet het slacht offer per ambulance naar het Sint-Joan- naziekenhuïs te Goes overbrengen. Toen G., die uit de richting Zeèlandbrug kwam, over de brug van de Zandkreek dam was. nam hij niet de flauwe bocht naar rechts, maar reed recht door. Hij vernielde de knipperlichtinstallatie van de brug, ramde eên betonnen paal van een parkeerhaven, vernielde een aantal betonnen paaltjes van de wegbebake- ning en reed door de bebakening heen. Op de parallelweg sloeg de wagen waar schijnlijk over de kop en kwam weer op de wielen tot stilstand. De bestuur der werd uit de wagen geslingerd, geve er dertig meter verder onder de dijk, vlak bij het water, werd hij vonden. Over de oorzaak van het onge luk tast men nog im het UTRECHT (ANP) Maandag middag omstreeks drie uur brak een felle uitslaande brand uit in een perceel aan de Hamsteeg m Utrecht waar zich de opslagplaats bevond van de groothandel in pa rasols en paraplu's van de firma Jae. Sinke. Bij deze brand in het hartje van de Utrechtse binnenstad werden niet alleen plastic standaards en tuinparasols, maar ook kisten met duizenden paraplu's alsmede twee bestelauto's verwoest.. Door de moeilijke ligging van de opslagplaats in de Hamsteeg was de brand bijzonder moeilijk te be strijden. De publieke belangstel ling was zeer groot. GOES Voor het mulo-examen A maandag afgenomen in het Schut tershof te Goes slaagden de da mes: C. J. H. Bakker, Goes, L. Bos selaar. Ellewoutsdijk, W. C. Brouwer. Kapelle. J. A. van der Burgt, Goes, P. C. Hartock, Heinkenszand, P. van Be varen. Zienkzee, M. L. Verbrugge. Zaamslag, G. Verdouw, Terneuzen, M. E. de Waal, Terneuzen. W. C. van den Berge. Terneuzen. C. M. F. Geene. Ter neuzen, C. Goudzwaard, Zierikzee, *M. C. F. van Dixhoom, Yerseke. *M. Hen- drikse. Middelburg, *E. A. Koekman. Middelburg. *M. M. Bakker. Axel. *S. Dieleman, Axel. *M. M. van Doom, Zaamslag. «C. M. Janse, Yerseke. 'J. S Kloote, Yerseke. En de heren: A. J van den Broeke. Kattendijke, P. ter Bruggen, Goes, B. van Damme. 's-Gravenpolder, N. J. Oele, Goes. A. J. Vleugel, Goes. A. WiUemse, Goes. B. P. Edens, Goes, L. J. Geene, Wolphaartsdijk, W. J. van de Graaf. Goes. J. C. Baart, Zierikzee, L. M, Berrevoets, Zierikzee, J. van der Steen, Terneuzen, P. de Jonge, Hoek, K. Hendrikse, Oosterland, M. C. C. van Hoorn, Zierikzee, *W. A. Houtekamer, Wemeldinge, *G. C. van den Berg, Axel, *J. de Jager, Yerseke. De kandidaten, bij wier namen een tevens het midden- pemene handelsken- Ér werden vier kandidaten afgewezen. BERGEN OP ZOOM/MIDDEL BURG In de nacht van zondag op maandag heeft de politie van Bergen op Zoom een automobilist aangehouden, die in kennelijke staat van dronkenschap een dolle- mansrit uitvoerde in een naar later bleek gestolen auto. Bij aanhouding bleek de man de Mid delburger A. J. V. te zijn. Hilland-Bath, die aan alle politie posten liet weten dat over de Zeeuwse weg rijksweg 58 een personenauto met een snelheid, die lag tussen de honderd en honderdtien kilometer, voortslingerde. De man had een bermpaal omvergere den en enige bebakingstonnen van de wegenbouwers geraakt. De politie van Bergen op Zoom ging met een surveillanceauto op jacht en wist de man bij de Kastanjelaan te Bergen op Zoom tot stilstand te brengen. De Bergen op Zoomse politie maakte ter zake van openbare dronkenschap pro cesverbaal op en sloot de man in. De Zeeuwse rijkspolitie die V. nadien overnam, maakte procesverbaal op we gens dronkenschap, het doorrilden na een aanrijding en het veroorzaken van meerdere aanrijdingen. Bij onderzoek bleek voorts dat V. de auto ln de Lan ge Viele te Middelburg had gestolen. De auto ls eigendom van J. de B., die de wagen voor zijn woning geparkeerd had. De officier van justitie te Middelburg heeft De B. inmiddels fn het bezit van zijn auto gesteld. ADVERTENTIE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 9