Mr Van Aartsen opende politiebureau Terneuzen Burgemeester van 's Heerenhoek gaat straks naar Leende ,De chemische bedrijven maar in één gebied concentreren' OP DE GROEI GEBOUWD ALMANAK actuele boeken zijn vaderdag geschenken Pershectief Exposities op Walcheren Bel«ische Havskar vlot: machinist nog niet gevonden BORSSELE MG BANG VOOR STIPPELLIJN' INDUSTRIE TWEE ZWEEDSE FREGATTEN NAAR VLISSINGEN PIOVINCFAIE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 3 JUNI J9gg TERNEUZEN Terneuzens nieuwe en kostbare (ruim 1 miljoen) politiebureau is vrydag officieel in gebruik genomen. Het gebouw met het markante puntdak werd voor geopend verklaard door de commissaris der koningin in Zeeland, mr J. van Aartsen. Op een sein van de commissaris hij gebruikte daarvoor een walkie-talkie werden drie vlaggen gehesen: de nationale driekleur, de vlag van de provincie Zeeland en de gemeentevlag van Terneuzen. Bij de opening van het bureau werd door de diverse sprekers nogal wat gefilosofeerd over de taak van de politie in de maatschappij van van daag. .De politie heeft een taak bij het leefbaar houden van een gemeen te. Ze moeten een plaats weten te vinden ergens tussen het beeld van de boeman en het beeld van oom agent', zei burgemeester J. C Aschoff van Terneuzen. Zeelands commissaris constateerde dat de taak van de politie er de laatste jaren niet gemakkelijker op is geworden. .Overal heerst een ge zagscrisis. Het is duidelijk dat het handhaven van het gezag niet meer op de oude manier kan gebeuren. Er moet naar moderne vormen worden gezocht. Maar handhaving en uit oefening van het gezag mag daar toch niet onder lijden. Gezag is nood zakelijk om de persoonlijke vrijheden en de democratische vormen te waar borgen. Vrijheid en gezag horen bij elkaar. Anders vervalt men in anar chie of dictatuur'. wonen met allure lid i#i gabriëlse langeviele 23. middelburg lange vorststr. 42, goes westkolkstr. 52. terneuzen bellamypark 52, vlissingen Leeuwse Dansen De wekelijks op het eiland Tho le n verschijnende Eendrachtbo- de' voerde vort je week een be langrijke verschrijving. Er utrd een dansavond aangekondigd in JJe Gouden Leeuw* te Sinf-An- naland. Maar ook het goede Echerpenisse heeft een etablisse ment J3e Gouden Leeuwbinnen de wallen. En de exploitant van deze laatste Leeuw had het voornomen die avond een dansje te laten maken. De verschrijving had dus het aardige gevolgdat de muzikan ten zich in de Scherpenisser Gou den Leeuw opatelden, terwijl de jeugd voor de Annalandse Leeuw samendromde. Je kon het beest van een eind horen brullen. De redactie van J3e Sendrachfbode' heeft nog overwogen de dorpsomroeper in te schakelen. Maar het was al te laat. De poppen waren volop aan het dansen. (ADVERTENTIE; DE VEY MESTDAGH Bellamypark 45-5 8 Vlissingen R. O. M. WAELPUT Gemeente van 3200 inwoners 'S-HEERENHOEK Zuid-Beve land raakt opnieuw een burge meester kwijt: de heer R. O. M. Waelput (44) uit 's-Heerenhoek. Hij is by koninklijk besluit van 6 juni benoemd tot burgemees ter van de gemeente Leende in Noord-Brabant. De benoeming gaat in per 1 juli aanstaande. Politie wachtte aan veerhaven JOYRIDER KOMT NIET VERDER DAN VLISSINGEN HOEK ,Die gaat er met mijn auto vandoor.' dacht de. heer H. Karper, exploitant van het restaurant .De Braakman', loen hij vrijdagmorgen zijn 19-jarige werknemer T. T. zag wegrijden. T. verdween in de perso nenwagen van zijn werkgever. Deze stapte bij een vriend in de auto om de achtervolging in te zetten. Net toen de achtervolgers m Bres- kens arriveerden zagen zij de veer boot, waarop zij de gestolen wagen vermoedden, de fuik uitvaren. De te lefoon was echter sneller dan de boot en in Vlissingen werd T. door de ge meentepolitie aangehouden. Vanmiddag is hij op transport gezet naair Sas van Gent voor een verhoor door de rijkspolitie. De politie heeft hem im de loop van de avond in vrij heid gesteld. T„ een Rotterdammer, werkte pas drie weken bij ,Do Braak man'. ,De jongeman werd beschouwd als vriend in huls,' vertelde de lieer Karper. .Hij had de sleutels van mijn auto en mocht hem gebruiken voor boodschappen. Zelf rijd ik namelijk niet.' Volgens de politie heeft T. het restaurant na een onenigheid verla ten. De verdachte heeft zelf verklaard dat hjj naar Rotterdam wilde, o» de auto daar' neer te zetten voor het ho tel. dat de schoonzoonn van de heer Karper daar exploiteert. Volgens de heer Karper ging er geen onenigheid vooraf aan het vertrek van zijn werk nemer Leende ligt ongeveer zeven kilometer ten zuidoosten van Eindhoven en telt ruim 8200 inwoners. In de heer Wael put krijgt lret een burgemeester, die rooms-katnoliek is en lid van de KVP. Br was in het burgemeestersgezin vrij dag uiteraard vreugde, toen het bericht van de benoeming afkwam. Burge meester Waelput: ,Ik heb al een paar jaar uitgekeken naar een soortgelijke plaats als waarin ik nu benoemd ben. Ik vind het bijzonder plezierig, dat ik in een kleinere gemeente kan blijven werken, vooral ook vanwege de sfeer en het contact met de inwoners, dat dan mogelijk is. Er komt bij, dat Leen de dicht bij een grote stad ligt, wat weer voordelen heeft voor bijvoorbeeld de opleiding van de kinderen en dat Oost-Brabant ons toch wel lokt, Aan de andere kant ontbreken de .ge mengde gevoelens' niet, nu de benoe ming komt op een tijdstip, dat de her indeling nadert en 's-Heerenhoek zijn zelfstandigheid dreigt te verliezen. Je laat een onafgemaakt stuk werk ach ter. En er zitten hier en daar toch nog wel haken en ogen. Ik ben weinig gelukkig met de manier en het moge lijke resultaat van de herindeling en ook aan het streekplan zitten voor 's-Heerenhoek toch wel een paar onver teerbare kantjes' wel perspectief in voor vindt de heer Waelput. .Toch zit er de toekomst, .Interessant' vindt hij het. dat de in dustrialisatie in het Sloegebied al merkbaar is in het dorp. .al was dat eigenlijk alleen maar voor Walcheren bedoeld'. En hij wijst er ook op. dat er de afgelopen twee, drie jaar, zo'n hon derd arbeidsplaatsen zijn bijgekomen in 's-Heerenhoek. Burgemeester Waelput is bijna 11 Jaar eerste burger van 's-Heerenhoek ge weest. hjj werd per augustus 1957 be noemd. Hij heeft in die periode met i me van zijn belangstelling blijk gege ven voor sociale problemen. Zo had hij R. O. M. WAELPUT bestuursfuncties in de kring van de rk reclassering en het rk maatschappelijk centrum, in de rk raad voor maatschap pelijk werk en de provinciale raad voor maatschappelijk werk. Voorts was hij bestuurslid van de landelijke orkanisatlè voor het woonwagen werk Ook was de heer Waelput onder meer bestuurslid van de landelijke organisatie strijdtag van de tbc in Zeeland, terwijl hjj op Beveland bestuurslid van de ver eniging van burgemeesters en secreta rissen was, voorzitter van het initiatief- eomité .De Bevelanden' en sinds kort bestuurslid van het museum voor Zuid en Noord-Beveland. Wanneer en hoe 's-Heerenhoek af scheid van de heer en mevrouw I Waelput neemt is nog niet bekend. Maandag brengt het burgermeeeter- lijk paar een oriéntatiebezoek aan Leende. ZEEUWS MUSEUM; I.IESBFTH BINKHORST EN l'IETE RDE Bodt Op Walcheren zijn deze maand tv.-« h, scheiden expositie!' van teken'n»» .aquarellen en schilderijen te zien tentoonstelling In het Zeeuws museum van werk van de Middelburgse Tsmk,.x Binkhorst en Pieter de Bodt u slag (tot eind junii en een tentowuv" hng in het Domburgse Badhotei var" werk van de Haarlemmer Joon n> tot medio september if sa Pieter de Bodt verrast in het Zeeuw* museum met enkele fraaie doeken, die uitmunten door sfeer. comDOEt» en kleurgebruik. De onderwerpen dl hij figuratief, gedeformeerd, maar altii-i herkenbaar weergeeft, zijn in dit werï met belangrijk; De Bodt schildert vore. al een atmosfeer. Hij schildert verla tenheid. eenzaamheid, een afscheid e»n vermoeid levensgevoel van herfst en melancholie. Interessant omdat hij nwt herkenbare vormen een abstract geven schildert Exponenten van di« werkwijze zijn .Vrouw in het bos' (tv, 20) en .Verlaten hoeve' (no. 22] die met een ander olieverf .Het erf '(na 18) en een tekening Bewegend licht* de hoogtepunten van zijn inzeótng Liesbeth Binkhorst zorgt eveneens voor een verrassing. In één doek. vermoede- lijk het meest recente .Boten' I no g> heeft zij haar bezonken palet van val. bestorven kleuren losgelaten: Boter/ in voor haar bijna uitbundige tonen! is veel optimistischer van stemming dan de rest van de inzending en doet ook al door het speelse geraffineerde lijnenspel van scheepsrompen, in ver gelijk met haar oudere doeken bijna weldadig aan. Die oudere doeken zijn vaak variaties op eenzelfde thema, zo als liet haiventje van Borssele, die door het reperterende element de indruk ge ven voorstudies te zijn, een bijna ver- kramp te worsteling niet dit ene onder werp. Een dergelijke vasthoudendheid is uiteraard prijzenswaardig en er dient ook aangetekend, dat de schilde res door het gebruik van die uitgebluste kleuren de sfeer van het haven?;* uitstekend weet te treffen maar een nieuw doek als .Boten' ontvangt mén dan toch als een bijzonder aangename verrassing. De expositie m het Zeeuws museum is de eerste in een serie van drie. waarop steeds aandacht zal worden gevraagd voor werk van leden van de stichting Zeeuwse beeldende kunstenaars. In ju'j zijn dat Peter de Jong en Jan Haas. in augustus Piet Bulthuis en Ad en Tm- T oekomst Het nieuwe politiebureau van Ter neuzen is op de toekomst gebouwd Dat maakte burgemeester Aschoff duidelijk, toen hij in de manschap- penkantine op de derde verdieping de vele genodigden verwelkomde. Br is rekening gehouden met een uitbreiding van het politiekorps. De kamers en vertrekken die voor lopig nog niet nodig zijn. worden zolang gebruikt door de gemeente. Ook de rijkspolitie te water heeft een tijdelijk onderdak gevonden in het nieuwe politiebureau. Het ge meentebestuur van Terneuzen werd door velen met het gereedkomen van het politiebureau gecomplimenteerd. Mr P. J. V. Roscam Abbing. officier van justitie en hoofd van het arron dissementsparket Middelburg, con stateerde dat Terneuzen als eerste gemeente in Zeeland een eigen poli tiebureau krijgt. Hij zei. dat het in de moderne visie on de maatschappij eigenlijk niet meer past. dat er een te grote afstand is tussen enerzijds de rechterlijke macht en anderzijds het politieapparaat. Van zijn kant toonde hij zach bereid tot nauwere contacten te komen. .Het is alleen al prettig als je bij telefonische contacten weet wie er aan de an dere kant van de lijn zit', aldus mr Roscam Abbing. Gelukwensen werden verder uitge sproken door de heer J. van Marion, commissaris van gemeentepolitie te Vlissingen, die het woord voerde na mens zijn collega's van marechaus see en overige politiekorpsen in Zee land. Majoor Spaanderman, districts commandant van de rijkspolitie te water, noemde het een unieke ge beurtenis dat in Terneuzen een ge meentelijk politiekorps onderdak verleent aan een ander politieonder deel. Hij pleitte 'n dit verband voor meer samenwerking tussen de ver schillende politiediensten: .Als er wordt gesproken over frustraties van het overheidsgezag, dan komt dat mede door het ongecoördineerd optre den van al die verschillende opspo ringsambtenaren. Het mag bijvoor-: beeld niet voorkomen dat een schip-1 per eerst wordt listig gevallen door de gemeentepolitie en later voor hetzelfde feit nog eens de waterpo- litie op zijn dak krijgt. Er zou een! coördinatie tussen de opsporing diensten moeten komen'. Tenslotte werd nog - het woord ge voerd door de heer P. Mulder van het architectenbureau Gouwetor. Mulder, en Tielman te Rotterdam en door HANSWEERT NV 'K «ur zijn de bergers van het aan. van sleep- en reddingswerken' er in Aan het «.lot van de openingspiech-,geslaagd om het Noorse vracht-' tïgheid onthulde hoofdagent G. houw- ijzer een staalplaat iek dat vier agen-ISCnïp ,Havskar dat op de W ester- IraVS'nnfie^ïï JKT.IUSS «P Molenplaat nabij; Lho Seheffer uit Heelsum. De hoofd- Hoedekenskerke zaterdag il na de tr*nr-L-rirr,v>>lir>f do lion— V 11 r«-| TERNEUZEN Zeelands com missaris der koningin, mr J. van Aartsen rechtsen burgemeester J. C. Aschoff van Terneuzen in specteren het polit iekorps van deze stad. dat. aangetreden staat voor het nieuwe bureau. Gisteren werd het geopend en. ging de vlag er in top. (Foto PZC) I geschenk van de korpsleden en de leden van het reservekorps voor het gemeentebestuur. Na liet oTficlële gedeelte wnren de genodigden (waar onder de burgemeesters van de om liggende gemeenten) in de gelegen heid het politiebureau te liezichtigen. Vrijdagmorgenl ZLM-RAPPORT OVER RUIMTELIJKE ORDENING: MEER INSPRAAK VOOR DE LANDBOUW inspecteur-korpschef, de lieer E. Hu- br egt sen, vertelde dat zijn me het beeld hadden gemaakt als Niets vermist bij inbraak drukkerij te Zierikzee ZIERIKZEE Donderdagavond laat is er een inbraak gepleegd bij Drukkerij v/h Lakenman en Ochtman te Zierikzee. De inbreker had zich door een tuimel raam toegang verschaft tot de drukke rij. waar hij verschillende bureauladen forceerde. Er werd echter niets vermist. De inbreker ging op de vlucht toen de directeur van de drukkerij, de heer R. A. Huneman, het gebouw binnenkwam. Op dat moment bevond de indringer zich in het directiekantoor. Hij was daar reeds door het raam verdwenen, toen de heer Huneman de deur opende. De rijkspolitie heeft met een speurhond een onderzoek ingesteld. Ook de techni sche recherche is bij het onderzoek inge schakeld, maar vrijdagavond laat had men nog geen resultaat geboekt. aanvaring met het Engelse schip Brunswick' aan de grond was ge zet, vlot te brengen. Hiertoe had men dinsdag reeds pogin gen ondernomen, die echter mislukten omdat de noodreparatie. over het gro te gat onder de waterlijn aangebracht, het begaf. Nu had men zwaarder mate riaal gebruikt, dat de druk van het water beter doorstond. Ondanks het feit dat de machine kamer van de Havskar niet geheel kon worden drooggepompt, werd door de rijkspolitie te water in deze ruimte gezocht naar het lichaam van de bij de aanvaring vermiste Noorse hoofdmachinist A. Hansen. Echter zonder resultaat. Na het kenteren van het getij werd de Havskar door vijf zeeslepers en een bergingsvaartuig, die het nog binnen komend water wegpompte, voorzichtig tot aan het Schaar van de Noord bij Bath gesleept. Daar ging men voor anker om 's nachts met hoog water naar Antwerpen door te varen. Na los sing zal de Noor daar worden gerepa reerd. De bij de aanvaring gewonde stewardess moet nog enige weken in het ziekenhuis te Goes blijven. GOES Het gemeentebestuur van Borssele lieeft tijdens een perseonfere. in ,De Korenbeurs' te Goes vrijdagmiddag opnieuw haar bezwaren tot uiting gebracht ten aanzien van het streekplan voor Midden-Zeeland. Kernpunt was daarbij ,het gevaar voor wurging', dat Borssele ziet in de stippellijn rond het dorp, waarbinnen bjjna 1000 hectare uitbreiding van industrieterrein is gepro jecteerd en waardoor Borssele vreest dat het een .enclave' komt te liggen en als dorp Jangzaam zal doodbloeden'. Burgemeester D. Lodder stelde, dat er van de kant van g s geen serieuze be nadering is geweest van het alternatief, dat de Westbevelandse gemeenten ln hun structuurrapport voor de industrialisatie langs de Westerschelde heb ben gegeven: men denkt daarbij aan een industriegebied ten oosten van de Rug van Borssele, met een insteekhaven. Een dergelijke haven met Industrie- febied aau de westkant van deze rug zou naar de mening van het gemeente- estuur aan Borssele onvoldoende ruimte laten om als dorp te kunnen func tioneren In de toekomst. Een ander bezwaar geldt de omstandigheid, dat in het ontwerp-streekplan het gebied voor industrialisatie (PZEM-centrale) tot achter de Borsseisedhk, ter- wjjl de gemeente en het actiecomité uit de bevolking deze dijk veel liever als Jndustriegrens* zouden zien. Burgemeester Lodder deelde nog mee, dat het gemeentebestuur een gesprek heeft gehad met alle statenfracties, voor het ontwerp-streekplan op 13 en 14 juni behandeld wordt. VLISSINGEN .Vestiging van chemische industrie over de gehele provincie Zeeland dient te worden tegengegaan, omdat dit het woon- en leefklimaat in deze provincie zal verminderen. Deze industrie dient in één gebied te worden geconcen treerd, zover mogelijk van de woongebieden'. Dit is één van de veertien conclusies die zijn getrok ken in het rapport dat de Zeeuwse Landbouw Maatschappij heeft sa mengesteld naar aanleiding van ,he.t vraagpunt 1967-'68, de ruim telijke ordening, dat de ZLM in de vorige winter in de afdelingen aan de orde stelde. Van de 80 ZLM-afdelingen leverden er 45 ieder een rapport in, hetgeen neer komt op 56 procent. Uit al deze rap porten is door de heer J. Markusse een totaal-rapport samengesteld, waarin de opvattingen, die in ZLM-kringen ten aanzien van de ruimtelijke ordening le ven. zijn samengevat. Landbouwgebieden mogen niet alleen gezien worden als een reservoir, waar zonder meer uit geput mag worden, zo wordt in de eerste conclusie ge steld, maar tegelijkertijd wordt er aan toegevoegd, dat planologie, dus het re gelen van de bestemming van de ruim te een zaak is, waar we in ons dicht bevolkte land niet onderuit kunnen. Men acht het overigens funest voor de ont plooiing van dé landbouw dat deze be perkingen wordt opgelegd door middel van plannen, waarvan vele pas na jaren gerealiseerd zullen worden. Het rapport concludeert voorts dat bestemmingsplan nen niet groter opgezet mogen wor den dan strikt noodzakelijk. Zeer ernstige be/.waren worden er gevoerd tegen de beperkingen in de zo genaamde landschappelijk waardevolle agrarische gebieden. Er vindt «laar een zekere bevriezing \an de landbouw plaats, die niet aanvaardbaar wordt ge acht. Ook vindt men de rooilijnafstan- den \oor de structurele ontwikkeling van de landbouw schadelijk omdat, daar door aanpassing van de gebouwen veel al niet mogelijk Is. De planschade aldus de conclusies van het ZLM-rapport die op kan tre den omdat meh door de bepalingen van een bestemmingsplan aantoonbare schal de lijdt, zal door de organisaties meer uitgediept dienen te worden. Dit kan dan als rem fungeren op al te grote bestemmingsplannon. In het rapport is men verder van mening dat de inspraak van de land bouw bij het verdelen van de ruimte in deze provincie groter moet zijn dan thans het geval is. Dit zowel op provinciaal als plaatselijk niveau. soepele toepassing van de vele regelingen is dringend vereist', stelt men verder, .men is soms afhanke lijk van één man, die individuele planologie gaat bedrijven'. De bouwvoorschriften kunnen in vele gemeenten soepeler worden toegepast, waardoor mede kan worden bereikt, dat ze niet kostenverhogend werken voor de agrarische bevolking. De slotconclusie van het ZLM-rapport luidt: bij ruimtelijke ordening dienen vooral de planologen en de beleidsfi-i guren te beseffen dat op de fundamen ten die zij trachten te leggen gebouwd moet worden. Hef leggen van alleen maar fundamenten, waarop niet bomvd zal worden zon voor de land bouw en de gehele gemeenschap eer te zwaar offer zijn. In het nummer van het Zeeuws land en tuinbouw-blad van 7 juni wordt aar. de 12 vragen betreffende de ruimtelijke ordening, die in het afgelopen seizoen aan de ZLM-afdelingen zijn voorgelegd, alsmede aan de daarop ontvangen ant woorden uitvoerig aandacht besleed. i .Haven Van de Haarlemmer Dam zij n— in eet zaal en tearoom /an het Domburgsa Badhotel in hoofdzaak aquarellen ge- exposeerd. Figuratief werk. dat breit door de sfeer, kleurgebruik en de vaar dige techniek. Dam heeft een voorkeur voor vergezichten en oude scheepstypen en dat laatste heeft hem vaak ui Yêrse- ke gebracht, waas- de beste aquarellen ontstonden, die ln deze collectie te ziec zijn: .Yerseke 167' (no 10), .Yerseke. kotter, laag water' (no. 10) Yerseke (nö.l). De nieuwe directeur van het de heer Omland, heeft deze exposi::i voorbereid in samenwerking met d« stichting kunsteaal Van Bènthem es Jutting te Middelburg. De heer Omland zag hierin tevens een goede gelegen heid eens meer mensen te laten kenni»- maken met de sfeer van dit oude pils- ce-hotel, dat er zijn iimmers nieuw- bouwplannen -met afbraak wordt be dreigd. Br bestaat op Walcheren bij ve- ion nog een uit feodale tijden stammen de drempelvrees dit oude hotel van distinctie en distantie te betreden; d« expositie ls een mooie aanleiding voor een bezoek aan dit stijlvoorbeeld uit een vergleden tijdperk, dat door d» voorname, bedaagde allure en de in richting in een tijd van flats en exploi tatie van recreatiegrond per vierkant» meter omgeven is door een bijzonder aangename sfeer van rustige roman tiek en levenskunst. De expositie in het Badhotel is van 's morgens negen tot 's avonds twaalf uur te"bezichtigen, behoudens de uren, waarop de maaltijden worden geser veerd, 's middags van twaalf tot twee en 's avonds tussen zes en negen, H.H. EXAMENS Geslaagd aan de St-Paulus-ulo-school te Vlissingen voor het ulo-A-diploma: Son ja Denies; Annemarie Haverkate te Middelburg; Louis v Vlaanderen x: Griselda Hontelé; Rita Huisman: Ton- y Muller x Ruta Steijaert te Vlissin gen. x is met middenstandsdiploma). (ADVERTENTIE) STRANDVERWACHTING Met. een frisse zuidwesten wind passeert vandaag weer een regenfrontje met 15 a 16 graden C. Zeewater 14 graden. Vooruitzichten: Een uitloper van ne. Azoren-hogedrukgebied brengt zondag weer overwegend droog weer met zon nige perioden en een temperatuur van io tot 18 graden C. Dit is het Zweedse fregat .Visby'. dat samen niet het zusterschip ,Sund- vali' in hot kader van de Zweedse week een bezoek zal brengen aan Vlissingen. De twee Zweedse oor logsbodem*. die tezamen de Eeerste Fregatten Divisie vormen, arriveren vrijdag 14 jnnie en zij zullen lig plaats kiezen in de binnenhaven. Beide schepen zijn gebouwd in het begin van de jaren veertig en z|j deden dienst als torpedojagers tot 1955 in welk jaar Z(] aan de reserve- vloot werden toegevoegd. In de jaren 1964-1966 werden zij omgebouwd tot fregatten. van elk ongeveer 120 koppen. Zij zijn voorzien van de nodige elek tronische apparaten voor vuurlei ding en onderzeebootbestrijding, waarvan het grootste deel van Ne derlands fabrikaat is. UITDEUKEN EN SPUITEN IS SPECIALISTENWERK Londen zwaar bewolkt. Luxemburg zwaar bewalki, Parijs half bewolkt. Bordeaux licht bewolkt, München zwaar bewolkt. Zürich zwaar bewolkt. Locarno half bewolkt. Wenen zwaar bewolkt, Innsbruck zwaar bewolkt, PLAATSELIJK REGEN Meest ztvaar bewolkt en gen. Weinig verandering in tempera tuur en een tot matig toenemende zuid westelijke wind. ZON EN MAAN 9 juni Zon op 04.21 Maan op 19,58 10 juni Zon op 04.20 Maan op 21.29 onder 20.53 onder 02.48 onder 20.59 onder 03.13

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 2