FEDOR DEN HERTOG - SNELSTE MAN IN TIJDRIT - OP 52STE PLAATS Hamburggeen kans tegen AC Milaan2-0 DWS won met 3-0 van Sittardia HOE SN FINALE JEUGD GELIJK AJAX: NA STRAFSCHOPPEN WINST Olympia's Tour door Nederland Zege dames; volleybal Record van Mieke Sterk Ruska Sporttoto Uitslagen Overweldigend Salomonsoordeel ?r"Lf„eo? SfïSf DEN HAAG (ANP) - ADO heeft Moeizaam Verlenging VRIJDAG li MEI 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 13 AMSTERDAM Het ,genade-voor-recht? gold gistermiddag In Olympia's Tour door Nederland voor de 22-jarIgfi Amsterdammer Fedor den Her tog Fedor trad de reglementen met de voeten en al» de 3 wettetrijdeommlssarissen van deze 7-daagse etappewedstrijd voor amateurs niet zo'n verbazingwekkend mild vonnis hadden geveld jou Den Hertog Wn van de grootste favovrle- ten voor de eindzege op slag volslagen kans loos zfln geweest. H(j zou de tijdrit over rijf ki lometers waarmee deze zeventiende Olympia's Tour geopend werd dan met een achterstand van bijna drie minuten op winnaar Harry Jansen heh- ben afgesloten. Ver voor de wedstrijd was het de ploegleiders op het hart gebonden: zij moesten zorgen dat de ren ners op tyd aan de start kwamen voor deze race over vijf kilometer ln het Amsterdamse bos. Zo Nee, er zou geen verweer mogelijk zijn. En wat niet dan zou de tijd onverbiddelijk gaan lopen. gebeurde? Als vierde renner zou Fedor den Her tog om precies drie minuten over twaalf aan zijn tijdrace over het vijf kilometer lange parcours langs de bosbaan moeten beginnen, maar op dat tijdstip was Den Hertog in geen velden of wegen te zien. Verwarring, onzekerheid, maar exact drie minuten over twaalf werd zoals was aangekon- ichtbare Den Hertog Seconden raasden weg. Het werd een minuut, het werden twee minuten, liet werden bijna drie mi nuten, het werden bijna drie minuten. Toen ver scheen een uitvluchten stamelende Fedor den Her tog o pde meet. Weg wezen, starten, riep ieder een tegen hem. Je tijd loopt al en Fedor vloog weg. In een wanhopige poging die bij voorbaat ge doemd was te mislukken. Wel berekende men la - ter dat Fedor ongetwijfeld de snelste tijd had ge maakt, maar wat hielp hem dat. De bijiia drie mi nuten wachten werden er bij opgeteld en zo kwam Den Hertog aan een belangrijke ruime tijd van negen minuten elf/achttiende seconde. De winnaar zou later het parcours afrazen in 6.42.8. ,AJs mJJn prestaties ln de wielersport heel goed worden, weet ik het nog niet', zei hij vóór de wedstrijd. Na de wedstrijd was hij nog onzekerder over zijn sportieve toekomst: hjj eindigde met een achterstand van ruim 17 se conden op de snelste man. De uitslag luidt: 1. Jansen (West- zaan) de ca 5 km In 6.42.65 (met bon. 6.27.65); 2. Zoeitemelk (Rijpwetering) 6.43.21 (met bon 6.33.21); 3. De Groot (Utrecht) 6.45.64 (met bon. 6.40-64); 4. Hoogzaad (Venhuizen) 6.48.89 5. Poortvliet (Dirksland) 6.49.53; 6. Tabak (Amsterdam) 6.49.59; 7. Dickhof (Oosterwolde) 6-49.97; 8. Krekels (Born) 6.50.31; 9. Leferink (Haaksbergen) 6.5174; 10. Pennings (Nieuw-Vennep) 6.52.07; 11. Luchles (Hogeveen) 6.52.35; 12. Benjamins Hollandscheveld6.54.16; 13. Voogt Scherpenzeel6.5424; 14. Hoekstra Dokkum6.54.57; 15, Nieuwkamp (Borne) 6 54 74; 16. Baars (Haarlem) 6.56.12; 17 Deelen (Nw-Lekkerland) 6.56.72; 18. Pustjens (Roosteren) 6.56.95; 19. Bravenboer (Rotterdam) 6 57.84; 20. Legierse (Den Bommel) 6.58.05. Smiths-Acifit heeft de ploegentijdrit over 9800 meter, die niet meetelt voor het individuele klassement, gewonnen De uitslag van de ploegentijdrit is: 1 Smiths-Acifit 12 min. 48.2 sec. (met 15 sec. bonificatie); 2. Vredestein 12.54.2 (met 10 sec. bonificatie); 3. Caballero 13.03.9 (met 5 sec. bonificatie); 4- De nemarken 13.09.9; 5. Amstel 13 12.5; 13. Tsjechslowakije 13.28.S; 14. Polen 13.31.3. defensie, on- ROTTERDAM (ANP) AC Mi- ten door de vijandelijke lan, met vlag en wimpel dit sei- Pas in de tweede helft, toen Milan zijn voorsprong van 2-0 reeds veilig waande aogelijkhe- a de Ha -voorsprong van 2-0 reeds veilig waande zoen ui eigen land kampioen ge- en d(f «eginstander grote den kreeg tot aanvallen, k worden, heeft in het Rotterdamse J HSV startte overweldigend. Een schot AMSTERDAM DWS-Sittardia 3-0 (2-0). Smith 1-0, Simokovic 2-0, Dijk stra 3-0. Toeschouwers 3.500. De alleen nog voor de statistici van be lang zijnde wedstrijd DWS-Sittardia heeft een verdiende zege voor de Am sterdammers opgeleverd. Die overwin ning stond overigens binnen vijf mi nuten vrijwel al vast, nadat Smith uit een voorzet van Simokovic) en Simo kovic (met een verre trap) doelman Van Dongen tot tweemaal toe had den doen misgrijpen. Daarna geloofden de Amsterdam mers het wel. Ze kregen desondanks nog de meeste kansen, maar vooral Frans Geurtsen schoot niet zuiver genoeg. Het derde doelpunt van DWS kwam ver in de tweede helft onverwacht van verdediger Dijkstra, die van buiten het strafschopge bied raakschoot. Degradant Sittardia kon slechts zel den gevaarlijk worden. Er kwamen wel enkele kansen voor Guns en Willy Dullens, maar hun schoten werden door Jongbloed weerstaan. AMSTERDAM In het Amntert!< f - se Bos is donderdagmiddag Olymp- Tour door Nederland begonnen niet een tijdrit over ca 5 km. Winnaar icerd Harry Jansen uit Westzaan die een tijd noteerde van G min j2,65 sec. Op de foto Jansen na zijn overwin ning in de bloemen. na z'n race en verbeet zijn tranen onder de woedende verwijten van zijn ploegleider Herman Krott, de Amsterdammer bij wie Fedor in woont. In brokstukken kwam zijn verhaal er pas later uit. Om half twaalf al was hij met zijn vriend en ploegmakker Joop Zoetemelk uit Reipwetering in het Amsterdamse Bos gearriveerd. Een week had hij gelogeerd bij die vriend in het dorp tussen Leiden en Amsterdam. Maar Fedor miste wat toen hij op de Bosbaan arriveerde: zijn rennerskledij. Die bagage zat in de wagen van Zoetemelk sr. Onverbidde lijk echter had de Amsterdamse politie het parcours afgesloten voor iedere automobilist die niet gewapend was met de officiële emblemen van Olym pia's Tour. En vader Zoetemelk had die emblemen niet. Hij kwam er dus niet door. Toen het te voet eindelijk wel jukte en Den Hertog zijn kleding kreeg was het Inmiddels vijf voor twaalf. Toen kwam de tweede klap: Den Hertog ontdekte een slag in zijn voorwiel, moest eerst het halve par cours afrazen om zijn meclianicien Jan Spenkelink te bereiken en toen weer terugrazen naar de start. Wedstrijdleider Koopmans kende geen pardon: ,De ploegleiders moeten zor gen dat de renner op tyd en in de juiste kledij aan de start is. De ploegleider heeft daar niet voor gezorgd en dus moet er tyd bijgeteld worden. Dan Ieren ze het wel af', zei hij. Maar de wed- strijdcommissarissen die de beslissende stem hadden, oordeelden milder. Als laatste mocht Fedor den Hertog nog maals het parcours afrazen en hjj realiseerde als tydritspeclalist ook on middellijk de snelste tijd van alle vijf ennegentig deelnemers (6.38,2, vier- eneenhalve seconde sneller dan win naar Harry Jansen) later zou beslist worden welke straf Den Hertog zou krijgen. Andere ploegleiders protesteerden. Er jjras. zo stelde iedereen, duidelijk ge- 9i.eld dat de tyd zou gaan lopen op net WALSUM (ANP) Het Nederland se UEFA-elftal heeft woensdagavond m de Westduitse plaats Walsum gelijk gespeeld (1-1tegen de Westduitse voetbaljeugd. Nadat de Duitser Lorenz ae 14e minuut zyn ploeg de leiding t" gegeven, werd Nederland iets ster ker. Het duurde echter tot de 73e mi nuut alvorens De Vries voor de gelijk- maner kon zorgen. Er waren 400 toe- Ajax Feijenoord Go Ahead ADO Sparta GVAV Xerxes/DHC FC Twente DWS NEC Volendam Telstar MW PSV 33 DOS 33 NAC 33 Fortuna '54 33 Sittardia 33 Sittardia degradeert. 33 26 33 25 33 17 33 15 33 15 33 10 16 33 12 33 12 33 12 3 56 94-18 3 55 84-20 9 41 62-38 7 41 52-32 9 39 52-32 36 37-32 9 12 33 43-46 8 13 32 54-47 8 13 32 47-55 33 9 12 12 30 38-48 33 8 13 12 29 38-54 33 11 6 16 28 42-54 33 7 12 14 26 34-49 33 8 9 16 25 42-54 33 6 13 14 25 39-62 33 9 7 17 25 25-56 33 6 12 15 24 37-70 "21 17 35-78 tijdstip dat de renner officieel moest starten. De drie wedstrijdcommissaris sen Hendriks. Jeremiasse en Theunisse velden echter een Salomonsoordeel: niet de volledige wachttijd by de tijd van Den Hertog opgeteld, maar wel een straf van 30 seconden. Er was, zo oordeelden de wedstrijdcommissaris sen, sprake van overmacht. De tegen standers stelden echter dat het gewoon een fout in de organisatie in de ploeg van Herman Krott geweest was. De straf kwam niettemin nog hard aan. Den Hertog duikelde door die halve minuut extra prompt van de eerste naar de 52e plaats. Maar die halve minuut maakte hem niet op slag kansloos. Dat* zouden die bijna drie minuten zeker wel gedaan hebben. Men verheelt het niet: men had ook reke ning gehouden met het feit dat Den Hertog pas hersteld is van een zware blessure en men wilde hem behoeden voor een wel bijzonder zware mentale tegenslag. Maar stel dat Fedor den Jansen met de f'nale van de strijd om de zyn overwinning niet helemaal geluk-KNVB-beker bereikt. De Hage- kig. .Fedor was tweemaal sneller dan - ik. Hij is dus duidelijk sterker, maar ik naars versloegen zondag in Eind- kan er toch niets aan doen', zei hij n sportief. Ploegleider Krott had allé «Oven IxO Ahead niet 10. reden wel gelukkig te zyn: een milde i straf voor Fedor den Hertog en boven dien een tweede plaats voor zijn tweede houder Ajax, dat in Deventer FC beste man: Joop Zoetemelk. Twente uitschakelde. Na het ver- Gedesillusloneerd was wel Jan Bols, die in juli het besluit, moet nemen strijken van de speeltijd was de doorgaan met wielrennen of zich weer r helemaal wijden aan de schaatssport. Stand gelijk. 1I. In de Verlenging scoorden beide ploegen weer een doelpunt, 22, waarna de strijd door het nemen van strafschoppen in het voordeel van Aj'ax werd be slist. DEN HAAG (ANP) AC Milaan en de Hamburger SV hebben voor hun plaats in de finale van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars negen wedstrijden moeten spelen. Zo wel de Italianen als de Duitsers kon den de halve finales slechts na een be slissingswedstrijd bereiken. AC Milaan profiteerde bovendien in de tweede ronde vqn de regel dat doelpunten in een uitwedstrijd gescoord dubbel tellen indien geen beslissing is bereikt. In Gyoer speelde AC Milaan met 22 ge lijk tegen Yasas, in Milaan werd het 1—1. AC Milaan: eerste ronde: Levski Sofia (Buig.) 5—1, 1—1; tweede ronde: Va- ^Iaar noS meer moet hen het spel van sas nvoer (Hrnic i 2—2 1—1- kwart- de Itallanen heben geïmponeerd. Het rinales Standaard Luik (Bel* T l temp° wa^rmee ziJ aanvallen op- unaies. Standaard Luik (Bel„.) 1—1, bouwden, lag voor de Hamburgers aan- 1 1, 0 halve finales: Bayern Mün- zienlijk te hoog en daarbij zat er zoveel chen (W.-Dld.i 20. 00. raffinement in""de Milanese combinaties. Hamburger SV: eerste ronde: Randers dat de Duitsers er telkens weer volko- Freja (Den.) 53. 20; tweede ronde: men door verrast werden. Hun passes, Wisla Krakau (Pol.) 1- 0. 4—0: ?uiver op m?at en elke keer juist lan?s kwaminaies: Olympique Lyc, Pr l^W'f'ZSiïL xj 0, halve finales. Cardiff sneden haarscherp door de Hamburgse I 1T. 32. linies. De Italianen zweefden als gees- kwam de Ham burgse vuurlinie in actie. Alleen Dleck- stadion Feijenoord met het win- mann had echter het vizier goed gericht p formidabele wijze redde echter tot nen van de Europese beker voor tweemaal toe doelman Fabio Cudlcini. bekerwinnaar;, bewezen ook tot DMmuu. Dimmer zaj worden Europa's beste teams te behoren. De overwinning met 20 op de Hamburger Spielverein in de fi nale geeft in cijfers de superiori teit van de Milanezen reeds weer, maar meer nog straalde de grote macht van het elftal af van het spel. Het was voor de Hamburgers, die tweemaal drie kwartier met een geweldige inzet hebben gespeeld, geen schande te verliezen van dit sterrenteam, waarin oh, hoe wreed - een Duitser tot de groots sten behoorde. De 29-jarige blon de Karl Heinz Schneliinger in de rol van ausputzer. Het grote en aanvankelijk zeer luidruchtige Duitse legioen moest al spoedig ervaren dat Milan de meeste aan spraken op de beker kon doen gel den. Twee doelpunten van de 33- jarige Zweed Kurt Hamrin, de se nior van de ploeg, binnen 20 mi nuten drukten de Hamburgers op dit keiharde feit. zet op rechtsbuiten Bernd Dörfrl brachten in eerste minuut de blauw-witte vlaggen omhoog en ver oorzaakten golven van groot enthou siasme bij een veertigtal Duitse ma trozen op de staaotribunes achter het doel van Fabio Cudicini. De ruim 25.000 Duitse supporters kre gen desonda.nks al vroeg een teleur stelling te verwerken. Een onvergeef lijke dékkingsfout in het centrum" van de zo hechte HSV-defensie was er de oorzaak van. Giovanni Lodetti zag ve teraan Kurt Hamrin in vriie positie voor keeper Oczan staan. Hij aarzelde niet en een simpele pass bood de 33- jarige Zweed een niet te missen kans 1-0). De slag kwam hard aan. De theoretici waren het er Immers over eens, dat Hamburg tegen de Italiaan se favoriet alleen maar een kans zou hebben wanneer de ploeg de aanval van Milaan de eerste twintig minuten volledig in bedwang zou kunnen hou den. AJles had nog goed kunnen ko men als Bernd Doffel na zes minuten zijn snelle solo i hn; 2—0. C City (G.-l nger, één van de grote troeven van aC Milan, op knappe wijze. Tegen doelman Cud:c!nl had hij échter geen kans. Het tweede doelpunt van Hamrin. in de achttiende minuut gescoord, betekende dat het lot van HSV in feite bezegeld was. Opnieuw be reikte een voorzet van de rechter vleugel de kleine Zweed, die in 1958 de grote uitblinker was in de nationale ploeg, die in Stockholm de finale van het wereldkampioen schap haalde. Wederom was Ham- rins' schot Oczan te machtig: 2-0. De snelheid waarmee de Ita' an en hun aanvallen uitvoerden, bracht de Duit se defensie in ernstige moeilijkheden. In het bijzondér Gianrii Rivera was on grijpbaar voor zijn tegenstanders. De Hamburgers zochten het vergeefs in hun .grote wapen' Uwe Seeler. FLORENCE (ANP) Het Nederland se damesteam heeft woensdag in de Italiaanse stad Florence in de eerste wedstrijd van het toernooi om het VVesteuxopese kampioenschap volley bal met 3-1 van West-Duitsland gé- wonnen. De setstanden waren 16-14, 15-11, 12-15 en 15-5. Het was een ontmoeting waarin de Westduitse dames onverwacht goed tegenstand boden. AMSTERDAM (ANP) Tijdens com petitiewedstrijden in Amsterdam zyn Nederlandse atletiekrecords verbeterd. Miekc Sterk van Atmodes liep de 200 meter ln 23.6 en bleef daarmee 0.2 se conden onder het oude record dat op naam stond van Wilma v. d. Berg. Naast Mieke Sterk bleef ook Truus Hennipman-Cruiming (Bataven) on der het oude record. ZJj noteerde een tyd van 23.7 seconden. De ploeg van Sagitta verbeterde het Nederlandse record 4x100 meter voor verenigingen. Willy Wokke, Clska Janssen-Jansen, Corrie Bakker en Mar tha Klaassen-Bos kwamen tot een tyd van 46.3 seconden. Het oude record stond met 47.6 seconden reeds op naam van Sagitta. EINDHOVEN: ADO-Go Ahead 1-0 0-0, Maassen 1-0. Toeschouwers: 5.000. ADO heeft zich door een moeizame overwinning van 1-0 op Go Ahead ge plaatst voor de eindstrijd van het toernooi om de KNVB-beker. Pas drie minuten vóór het eindsignaal van deze wedstrijd, die ondanks een spannend, maar traag verloop qua kykspel tegen viel en hoegenaamd geen hoogtepunten telde, viel de beslissing. Mansveld mocht toen een door arbiter Schalks gul toegekende vrije trap nemen. Hij deed dat op de van hem bekende ma nier en de toestormende Lambert Maassen kopte de bal onhoudbaar voor Van Zoghei ln het Deventer doel (1-0). Ongetwijfeld is de zege terecht geko men by de ploeg, die er het meest aan spraak op mocht maken. ADO gaf op het PSV-terrein een vlottere partij voetbal ten beste dan Go Ahead, dat van het begin af aan een defensieve houding aannam en tegen de resoluut ingrijpende Mansveld en Van den Burch tevergeefs trachtte met over rompelende uitvallen zich doelrijpe kansen te scheppen. Het pleit zou veel eerder ln het voor deel van de Hagenaars zijn beslecht. In dien Houwaart, Aarts en ook Schoen maker voor de rust profijt hadden ge trokken van de mogelijkheden, die de actieve spelverdeler Maassen voor hun schiep. Bovendien liet het plaatsen in het ADO-team evenzeer te wensen over als aan Deventer-zjjde. De enige mo menten waarop het Go Ahead-doel ln groot gevaar kwam waren by een om- s- haal van Schoenmaker; van Houwaart in de 24e minuut en na een solo van Houwaart in de 42e minuut. Beide ma len bracht Van Zoghei op fraaie wijze redding. Zijn collega aan de andere kant voorkwam acht minuten voor het einde een zeker schijnende treffer van Wietze Veenstra. DEVENTER: Ajax-FC Twente 1-1 (na verlenging 2-2, Ajax wint na straf schoppen). Rust: 0-0. Jeurlng 0-1; Kei zer 1-1; Pronk 2-1; De Vries 2-2. Toe schouwers: 20.000- Ajax had de grootste moeite om zich te piaatsen voor de eindstrijd van het toernooi om de KNVB-beker. Pas na twee uur voetbal en het nemen van strafschoppen mochten de Amsterdam mers zich winnaars noemen. Twee vrije schoppen waren ren grote invloed op het wedstrijdver loop. Bij de stand 0-1 in het voor deel van FC Twente kreeg Piet Keizer één minuut voor het einde van de reglementaire speeltijd een vrije schop te nemen. Met een .on mogelijke' draai bal wist de Ajacied via de paal te scoren, zodat er ver lengd moest worden. Tijdens de tweede extra speeltijd gebeurde zo ongeveer hetzélfde- In de laatste minuut nam Drost een vrije trap. De bal caramboleerde door een muur van verdedigers en kwam te recht by Pahlplatz. die de vrij staande De Vries een niet te mis sen kans bood: 2-2. Ajax trad aan zonder Suurbler, Muller en Cruvff. De eerste helft was het spel peil ronduit slecht te noemen. De 20.000 toeschouwers (van wie 3.000 Ensche- deërs) konden niet voor de nodige sfeer zorgen en doelpunten bleven uit. De Amsterdammers speelden wat non chalant en FC Twente nam een af- onbetwist voor de Azzuri. Ook na de hervatting waren de Milanezen «,upe- rieur in vrijwel alle onderdelen van het spel. De Hamburgers moesten het uitsluitend hebben van individuele suc cessen. Hun plaatsen was te onzuiver om vloeiende combinaties mogelijk te maken. Het meeste gevaar kwam nog van schakelspeler Dieckmann. Tot twee maal toe kwam de dicht achter zijn aanval opererende Duitser tot een schot, waarvoor de lange Cudlclm al zijn talenten nodig had. Het vrijwel tot zwijgen gebrachte Duitse legioen, dat voor de wedstrijd moeiteloos voor een ware cupsfeer had gezorgd, kreeg zijn geestdrift ten dele terug toen de Duitsers met de moed der wanhoop een offensief ontketenden, dat de Ita lianen in de verdediging drong. IJver kon de onvermoeibaar doorvechtende Hamburgers niet ontzegd worden. Lang voordat arbiter Ortiz het eindsignaal gefloten had, was het duidelijk dat alleen een klein wonder HSV nog zou kunnen redden. De elf spelers streden echter tot de laatste minuut hun steeds nuttelozer wordende strijd. Da duizenden blauwe vlaggen met oe -Alt- te en de zwarte vierkanten verdwe nen vrijwel ongemerkt. Ze moesten plaatsmaken voor het rood en zwart van Milaan, dat Italië na zeven jaar in 1961 werd Fiorentina triomfator eindelijk weer een winnaar bracht ln het Europese toernooi van de beker houders. DEN HAAG (ANP) Wlm Ruska. wereldkampioen judo ln het zwaarge wicht heeft besloten niet deel te ne men aan de catehwedstrijden in Ant werpen zoals hij aanvankelijk van plan was. Dinsdag en woensdag heeft Ruska gesprekken gevoerd met het hondsbe- stuur, eerst dinsdag in Zandvoort met voorzitter J. Methorst, later telefonisch nok met andere bestuursleden. Het bestuur van de N-JJB heeft Ruska ervan kunnen overtuigen dat het niet in overeenstemming met de status van een wereldkampioen judo is deel te ne men aan catehwedstrijden. Wanneer Ruska wel zou zyn gaan catehen had hem bovendien de dreiging van een schorsing boven het hoofd gehangen. Willem II-HolI. Sp. X AZ'67-RBC Haarlem- Volew. x Elinkwyk-Vitesse X Velox-WV Ca m b uur-Herac 1 es Limhurg.-HDVS PEC-Gooiland Drenthe-Helm. Sp. Graafschap-ZFC X Veendani-EDO X Hilversum-Zw. Boys X Roda JC-NOAD X HVC-Eindhoven Blauw-Wit-RCH DEN HAAG (ANP) De cjjfers van sporttoto 47. die speelde op de wed strijden. die voor 23 mei op het pro gramma stonden, zyn: deelnemers: 341.390; bruto-inleg: 404.515, voor prijzen beschikbaar: f 133.490; do eerste prijs bedraagt: 73.420, de tweede prijs 40.047 en rie derde 20.023. By het bureau van de sport- totalisator waren donderdagavond vijf meldingen met twaalf juiste voorspel lingen binnengekomen. Winnende kolom? - Op I ie Eindhoven is in de de KNVB-beker de wedstrijd ADO Go Ahead gespeeld. ADO won de ont moeting met 10. Op de Joto pro beert Schoenmaker met een omhaal- bal doelman Van Zoghei van Go Ahe ad te verrassen. wachtende houding aan. Direct na de rust kwam er wat meer vuur in het spel. Na het openingsdoelpunt, halver wege de tweede helft .trok Ajax strijd- zijn club. althans voorlopig. Na de sensationele ontwikkeling in de tweede verlenging kregen beide clubs vijf strafschoppen te nemen. Keizer, Groot, Pronk Van Dulvenbode en Vasovlc hadden niet de minste moeite doelman Misic te passeren. Voor FC Twente schoot Drost raak, maar De Vries zocht het doel op de verkeerd© plaats. Sittardia-GVAV X MVV-DWS X FC Twente-Volendam X PSV-Feijenoord X Xerxes/D-DOS X NEC-Go Ahead X Ajax-ADO X NAC-Fort. '54 X DFC-FC Den Bosch X" BBC-Vitesse X Blauw-Wlt-Cambuur X Limburg.-W agen. X Fortuna VI.-EDO X Sparta-Telstar 1 Elinkwijk-RCH

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 17