meer meubelen vander ...en zie de modernste klassieke meubelen van Europa! de grootste meubelzaak van Europa Kom nu zorg waarmee Van der Meer uw aankoop omringt Uw meubelen worden door vakkundige mensen met een van de 40 bestelwagens bij u bezorgd, geplaatst en nog eens gecontroleerd, terwijl u bovendien niet één maar drie jaar garantie krijgt Klassieke service Bij Van der Meer vindt u een variatie die u nauwelijks voor mogelijk had gehouden, U ziet er alles, van progressieve wandmeubelen tot kussenkasten, van hoekbanken tot petit point fauteuiltjes. Maar zelfs aan het meest moderne gedeelte van deze enorme collectie is één ding onveranderd klassiek: de unieke Van der Meer service. De ervaren adviseurs die steeds voor u klaar staan, zijn blij als ze u van dienst kunnen zijn, maar ze zullen zich nooit aan u opdringen. Extra aantrekkelijk Als u wilt weten wat een meubel kost, hoeft u alleen maar even het aangehechte kaartje te raadplegen. Het is altijd duidelijk leesbaar, ook al omdat de scherpe prijzen de'prachtige kwaliteitsmeubelen èxtra aantrekkelijk maken. Garantie: 3 jaar Die prijzen kunnen alleen gehandhaafd blijven doordat Van der Meer rechtstreeks uit de eigen fabrieken in Rucphen en Boskoop en uit eigen import levert. Deze directe binding met de klant verklaart ook de Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas, „MEUBELSTAD" UTRECHT Groothandelsgebouw, Weena 737, ROTTERDAM Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek), AMSTERDAM Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, DEN HAAG Sprundelseweg 45, RUCPHEN (N.B.) Spoorsingel 2, HEERLEN Ook voor de liefhebbers van een klassiek interieur heeft Van der Meer een enorme collectie meubelen in alle stijlen van de wereld. Die meubelen hebben charme en dinstinctie meegekregen, maar er is ook dankbaar gebruik gemaakt van alle mogelijkheden die onze moderne tijd biedt, o.a. door toepassing van kunststoffen en allerlei technische snufjes. Zo is er bijvoorbeeld maar een enkele beweging nodig om een klassiek zitmeubel (bekleed met leer, kunstleer of stof) te veranderen in een comfortabele televisie-fauteuil. ThuisKunt u dat gerust zelf proberen; bij Van der Meer is het devies: Doe alsof u thuis bent. Daarom voelt u zich in de grootste meubelzaak van Europa met zijn honderden klassieke en moderne interieurs ook zo op uw gemak. r\

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 12