Anneke de Bruin Mexico-kandidate FERM0NT SLOEG OP DE EINDSTREEP MULDER ZEEUWSE DAMBOND WIL RAYONINDELING NIET VERANDEREN GIMONDI WON VUELTA Merckx won Ronde van Romandië Oostduits© over 1.80 m Krekels won Omloop van de Kempen Volwaardig toernooi om Nederlandse damtitel Van Katwijk won Ronde van Drente Atletiek Vlissingen STEYLEN BRAK MARATHON- RECORD Axel sterkste in juniorentoernooi Vogelwaarde RECORDTIJDEN C. HOFMAN EN üfl jwdvrmaN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 9 AMSTERDAMtijdens de open Am- zoon Eric (5). nadat zij een nieuw sterdamse at.letiekkampionnschappen Nederlands record discuswerpen voor kreeg Anneke de Bruin uit Sliedrecht dames heeft, gevestigd met. een resul- een extra moederdagkus van haa.r taat van 52,5Jj meter. AMSTERDAM (ANP) Anne ke de Bruin heeft zich zondag gevoegd by de Nederlandse kan didaten voor de Olympische Spe len in Mexico-stad. De atlete van Sliedrecht Sport deed tijdens de open Amsterdamse kampioen schappen wat van haar kon wor den verwacht na de twee Neder landse revordverheteringen bin nen de veertien dagen: zij wierp do discus 52.50 meter en bleef hiermee een halve meter boven de door de internationale atle- aiekfederatie gestelde eis. Het nieuwe record van Anneke de Bruin was het onbetwiste hoogtepunt van de wedstrijd op de_ sintelbaan Ookmeer. Anneke de' Bruins record viel in een in drukwekkende serie (50.93 - 47.04 - 50.66 - 52.50 - x - x - 50.36) en, wat het succes van trainer Ton Eykenboom nog groter maakte, ook haar clubge note Jet van der Giessen, met wie zij vorig seizoen Nederlands recordhoudster was, overschreed de 50-meter grens: 50.06. Door de harde en onregelmatige wind (van twee tot acht meter) en door het feit dat pas is over geschakeld van de wintertraining naar het wedstrijdseizoen, was het onderlinge krachtsverschil tussen de kandidaten voor Mexico belangrijker dan de ge maakte tijden. Bij de sprinters maakte Piet Tamminga, vo rige week in Bergen op Zoom ondanks het verzoek van bonds coach Wil Westphal niet aan de start verschenen, indruk. Op de 100 meter startte hij bijzonder snel en bleef zijn mede-kandida ten Ad de Jong en Chris Mooy duidelijk voor. Hoewel hij geen sterke 200 meter-loper is, won Tamminga ook deze B-loop in 22 sec., slechts 0,1 seconde lang zamer dan Fred van Herpen die de A-loop won vóór Chris Mooy en Rob Mahieu. UTRECHT, APELDOORN Het ont breken van Ton Sjjbrands en Harm Wiersma in het toernooi om het nationaal damkampioenschap (per soonlijk) ontneemt daaraan enige aantrekkelijkheid, devalueert Iets de wedstrijd, maar desondanks recht vaardigt de kwaliteit van het do zijn aantal deelnemers te gewagen van eon volwaardig titeltoernool. Op drs P. Roozenburg na, hebben alle deelnemers zich moeten kwalifice ren via de gewestelijke wedstrijden en kan zonder overdrijving gesteld worden, dat de nationale damtop in Utrecht en Apeldoorn aantreedt. Opvallend daarbij is wel, dat op de Fries Schotanus na het allen .oud gedienden' zjjn, dat wil zeggen, dat zy allen één of diverse malen mee speelden in deze belangrijkste per soonlijke wedstrijd (nationaal uiter aard). In de regionale voorwed- strjjden hebben ambitieuze jongeren wel gepoogd reputaties omver te kegelen, maar zijn daarin dit sei zoen niet geslaagd. Met drs Roozenburg geplaatst op grond van zijn verrichting vorig seizoen, nemen deel: uit de noord oosten-groep de Friezen P. Bergsma en Schotanus, uit het door Gelder land, Limburg en Noord-Brabant gevormde rayon ir Van Dijk uit Bennekom en de Limburger Okro- gelnik, uit de door Noord-Holland en Utrecht gevormde poule de Am sterdammer Van der Sluis, de Westfries J. de Boer en, opnieuw Jan Bom uit IJsselstein; uit de groep Zuid-Holland en Zeeland Var- kevisser uit Katwijk, Ivens sr uit Den Haag de secretaris van de KNDB en de Zeeuw Jan Blom Als twaalfde tenslotte, op uitnodi ging, de Leidse student Evert Bron string, waardoor de gedegradeerde LDV uit Leiden toch twee repre sentanten heeft in de persoonlijk', titelstrijd. Deze tableau de la troupe rechtvaai digt de verwachting, dat er felU strijd zal worden geleverd. Roozen burg ljjkt favoriet, maar met nami een Varkevisser en ir Van Dijk kun nen diens troon doen wankelen Ook van der Sluis, in Livomo enke le maanden geleden in het Europesi kampioenschap direct achter Sij brand en de drie deelnemende Rus sen geëindigd, kan een beslissend' invloed uitoefenen op de rangschik king in de top. En dan zjjn er ooi Okrogelnik, Bom, de teruggekeer de onderwijzer ,7?iet Bergsma uil Roordahuizum §n niet te vergeter Bronstring, allqg dammers die hun woordje Kunnen meespreken. Ook Anton Schotanus, in dit gezelschap een nieuweling, maar in wezen al een geroutineerde kracht, kan kop lopers laten struikelen. Al met al is de bezetting van een dus danige kwtlltelt, dat de damwe- reld terecht met verlangen uitziet naar de verrichtingen van het do zijn spelers, eerst vjjf ronden in Utrecht on daarna een volle week in Apeldoorn. De .volgers' haasten zich dan vandaar naar Bolzano, waar op 10 juni het toernooi om de wereldtitel begint. De laatste ronde in Apeldoorn is namelijk op 8 juni. GOES. De Zeeuwse dambond beeft zich tjjdens de algemene ledenverga dering zaterdagochtend in ,De Land bouw' te Goes uitgesproken tegen de Jannen voor een nieuwe rayonlndellne voor het persoonlijk damkamploen ■ichap van Nederland. De afgevaar digde van de vereniging 's-Gravenpol der, de heer «J. Blom. zei. dat naar zijn mening Noord- en Zuid-Holland ten onrechte zeker zouden zjjn van een aan tal afgevaardigden naar het nationale kampioenschap. Een jaar geleden be sloot de Koninklijke Nederlandse Dam bond de rayonlndeling te wjjzigen. Hierdoor werd Zeeland aan Zuid-Hol land gekoppeld. In de periode daarvoor was Zeeland met Noord-Brabant en Limburg in een district ondergebracht en mocht een dammer namens deze drie provincies deelnemen aan de Ne derlandse kampioenschappen. Hier door was het een Zeeuwse dammer nooit gelukt door te dringen tot de nationale finale De kwalificatiewed strijden in het rayon ZeelandZuid- Holland verliep voor Zeeland vrij gunstig, want de heer Blom eindigde als derde en plaatste zich daarmee voor de nationale finale, waarin hij zaterdag moet starten tegen oud-wereldkam pioen Piet Roozenburg. De KNDB- voorzitter H. C. van de Vreugde uit Goes, die het tweede gedeelte van de vergadering in Goes leidde, vertelde dat hij de enige in het bestuur van de KNDB was geweest, die tegen de nieu we rayon indeling waarmede de oude toestand in grote lijnen wordt herscha pen had gestemd. Naar zijn mening was ,Z.-Holland echt wel geschrokken van Zeeland, omdat men verwachtte, dat Zuidhollandse dammers de Zeeu wen de baas zouden blijven'. De heer Van de Vreugde, die verklaarde niet als KNDB-voorz itter, maar als be stuurslid van de ZDB te spreken, raad de de Zeeuwse afgevaardigden aan om op de KNDB-jaarvergadenng tegen de voorgestelde rayonindelmg flink te opponeren en een tegenwicht te vor men tegen de opvattingen die de Zeeuwse belangen in gevaar kunnen brengen. In het hoofdbestuur, dat uit zeven personen bestaat, hebben vier mensen uit Noord- en Zuid-Holland zit ting. Eén van de afgevaardigden naar de KNDB-vergadering, de heer J. Blaas uit Meliskerke merkte op, dat Zuid-Holland de uitzonderingspositie, die het volgens de voorgestelde rayon- mdeling zou krijgen, niet heeft waar gemaakt, gezien het feit, dat de heer Blom zicli voor de nationale finale plaatste. Behalve de heer Elaas werd ook de heer A. Walraven uit Middel burg benoemd tot afgevaardigde. Financiën de heer De Bert uit Vlisslngen i.i er een geslaagd jeugdtoemooi gehouden In Middelburg. De reacties van de vereni ging op een oproep van de heer De Bert om overal jeugdleiders aan stellen waren minimaal. Alleen met Vlissingen en met 's-Gravenpolder waar een bloeiende jeugdafdeling Is bestond contact. Tijdens de vergadërin; werd op voorstel van de heer J. Blom besloten de heer De Bert te benoemen tot adviseur voor jeugdzaken van he- bestuur. In de najaarsvergadering zal het bestuur met een voorstel komen iemand tot bestuurslid te kiezen, dn- speciaal met jeugdzaken is belast. De heer Ganseman maakte verder b" kend. dat de Dordtse dambond heeft voorgesteld een ontmoeting te organi seren tussen deze bond en een Zeeuw se vertegenwoordiging. De vergadering ging er mee akkoord, dat een tiental hoofdklassers, een tiental eerste klas- sers en een jeugdtïental voor deze ont moeting, die in september in Dordrech' moet plaatsvinden, af te vaardigen Voorts werd besloten een tiental af t<- vaardigen naar de nationale jeugdmid- dag op 1 juni in Arnhem. De voorlonige selectie ziet er als volgt uit: E. Lere uit Vlissingen. P. Schunselaar uit Vlis singen, C. van Overbeeke uit 's-Gra- venpolder. B. Goedthard uit Vlissingen, J. Versluis uit Goes, P. Nooyens uit Souburg C. Laurands uit Vlissingen. J. Veerhoek uit 's-GravenDoïder, N. Verhoef uit Middelburg. P. Hessing uit Vlissingen. D. Beerends uit Vlissin gen en C J. Willeboordse uit Vlissin gen. HILVERSUMNederland heft hier eren bezit genomen van het ,ei' tijdens de rugby-interlnml te gen Polen, welke zondagmiddag in net sportpark Beerenstegn in Hil versum werd gespeeld. De Polen wonnen met J&-6. De heer Van de Vreugde ging hier na in het kort in op de moeilijk heden rondom het hoofdbestuur nu de heer Keiler als competitieleider aftreedt. Het hoofdbestuur heeft geen kans gezien een geschikte op volger te vinden. De kans bestaat dan ook, dat penningmeester Klein uit Rotterdam tot wedstrijdleider wordt benoemd en dat het penning meesterschap bjj het secretariaat wordt gevoegd. Hierdoor zouden de kosten van de KN DB met ongeveer 4000 gulden per jaar toenemen. Per lid komt dit neer op een contributieverhoging van twee kwar tjes per jaar. Overigens had de heer Van de Vreugde ook enkele bemoedi gende mededelingen op financieel ter rein. Zo zal het ministerie van erm ingaande 1969, een subsidie gaan verle nen, die onder meer bestemd zal mo- g?.n worden voor het bondsbureau. ver de mogelijkheid om toe te treden tot de Nederlandse Sport Federatie, hetgeen de financiële positie van de KNDB zou versterken, was de heer Van de Vreugde optimistisch. In zijn openingswoord ging voorzitter J. Ganseman uit Kapelle in op de po gingen om in Zeeland het jeugddam- men te stimuleren. Onder leiding van AMSTERDAM: de spelers en speel sters van Blauw Wit drommen vreug devol samen rond de beker, nadat door een overwinning op Westerkwartier het kampioenschap in de hoofdklas korfbal werd behaald. BILBAO (ANP) De Italiaan Felice Gimondi heeft ofschoon in de laatste étappe, de 206 km lange rit van Tolosa naar Bilbao, met een bescheiden klas sering genoegen moest nemen, (le Ron de van Spanje gewonnen. Gimondi ein digde in de laatste rit als 27e met een achterstand van bijna vier minuten op de winnaar, de Spanjaard Martin Pine- ra. maar geen der renners, die nog een bedreiging voor de Italiaan vormde, kon voldoende \rinst op hem boeken om hem nog te onttronen. Na zijn grootste prestatie zaterdag in de tijdrit van de Vuelta was het al praktisch vaststaand dat Felice Gi mondi winnaar van de Spaanse ronde was. Met deze overwinning heeft Gi mondi iets bereikt, waar voor hem al leen Anquetll in was geslaafd, namelijk het behalen van de overwinning in de ronden van Frankrijk, Italië en Span- ïn de tijdrit van zaterdag, op een zwaar parkoers en onder vrijwel voortduren de regenval was brildrager Jan Jans sen tamelijk gehandicapt Op de gladde wegen viel de Nederlander bij de af daling van de col d' Ezcurra. Het was niet ernstig, maar Janssen raakte een aantal seconden kwijt, mede waardoor hij naar de zesde plaats zakte- Het eindklassement van de Ronde van Spanje luidt: 1. Felice Gimondi (It) 78 uur 29 min: 2. Perez Frances (Sp) 78.31.15: 3. Velez (Spanje) 78.34.0S; 4. Errandonea (Sp) 78.34.19: 5. Adomi (It) 78.34.26: 6. Jan Janssen (Ned) 78.34.43: 7. Gomez del Moral (Sp) 78.34.55; 8. Echeverria (Sp) 78.35.00; 9. Aimar (Fr) 78.35.42; 10. Spruyt (Belg) 78.36.50; 11. Otano (Sp) HUSUM (ANP) Aad Steylen heeft zondag in het Westduitse Husum een nieuw Nederlands record op de Mara thon gevestigd. Steylen liep de af stand in 2 uur, 19 minuten en 7 secon den ruim drie minuten onder zijn oude recordtijd van 2.22.20,4. die hij vorig jaar mei in het Oostduitse Karl Markx- stadt liep. De atleet van ASV Eibergen verbeterde niet alleen het nationale re cord. hij bleef in Husum ook verras send de gehele Westduitse top vóór. Acht kilometer vóór de eindstreep bleek hij te sterk voor Karl-Heïnz Sie- vers en de Berlijner Riesner en finish te uiteindelijk met een voorsprong van bijna anderhalve minuut. Van de Duit sers, die deze week aan een trainings stage beginnen, bleven alleen Sievers en Speekmaan onder de nationale olympische norm. HOOGEVEEN Jan i ivegwedstrjjd over 190 kilonieter met start en finish t« Hoogeveen. Van Kal- ivjjk loonde zich de snelste sprinter uit een kopgroep van ruim twintig man, 1e groep, die tenslotte de winnaar voortbracht, kreeg pas in de stralen van Hoogeveen zjjn beslag. In het veld vas wel voortdurend strijd geweest, re- •ulterend In onophoudelijke aanvallen, naar de groep bleef bij elkaar. vlet nog een tiental kilometers voor le wielen leek eindelijk een aanval succes te hebben, toen Ben Janbroers rit Amsterdam en Hans van Vught uit Joxtel wegsprongen en een voorsprong lamen, die tot ongeveer 150 meter uit groeide. Het eerste peloton reageerde •chter fanatiek in de laatste kilome ers. Met Hoogeveen in zicht, zette de croep de tegenaanval in. Hoogzaad, Jertou en Van Katwijk gingen voor in le aanval op Janbroers en Van Vught m in de straten van Hoogeveen werd iet tweetal achterhaald. In het spoor an Hoogzaad, Bertou en Van Katwijk cwam tenslotte de rest van het eerste ieloton, dat niet door de knieën was jegaan bij de voortdurende schermut selingen. ook bij Janbroers en Van /ught. Na 190 harde kilometers ver sloeg Van Katwijk zijn grootste con currenten duidelijk. Verrassend was lat Klaas Balk. een van Nederlands neest belovende baansprinters niet erder kwam dan de tiende plaats De uitslag was: 1. Jan van Katwijk Oploo). 190 km in 4 uur, 19 minuten an 16 seconden: 2. Herman Hoogzaad iVenhuizen); 3. Michel Bertou (Den Haag); 4. Ted Blom (Haarlem); 5. Ben lanbroers (Amsterdam): 6. Anton V'oogt Scheroenzeel7. Hans van Vught (Boxtel); 8. Martin de Koning i Scherpenzeel9. Nanno Bakker Wieringerwerf); 10. Klaas Balk (Badhoevedorp), allen in dezelfde tijd als Van Katwijk. 78.39.32; 12. Ducasse (Fr) 78.41.42; 13. Gabica (Sp) 78.42.23; 14. Wright (GB) 78.43.57; 15, Diaz (Sp) 78.44.04; 18. Rudi Altig (Did) 78.47.43; 20. Kees Haast (Ned) 78.49 09. LEIPZIG (ANP) De zeventien jarige Oostduitse hoogspnngster Rita Schmidt heeft zaterdag bij wedstrijden in Leipzig het Duitse record gebroken met een sprong van 1 meter SO. Op de tweede plaats bij deze wedstrijden eindigde een andere atlete uit Leipzig, namelijk Karin Schulze, die 1.77 sprong. Karin Schulze was recordhoud ster met een sprong van 1.77. Met haar nieuwe recordsprong vervolgt Rita Schmidt de opvallende reeks presta ties uit het winterseizoen, toen zij bij indoorwedstrijden haar topprestatie van 1 meter 80 geleidelijk opschroefde tot 1 meter 85. Bij wedstrijden in de open lucht is tot nu toe alleen wereld record houdster Yolanda Balas (1.91) hoger gekomen, maar voor Mexico geldt de Roemeense met meer als con currentie voor Rita Schmidt. Rita Schmidt werd op 21 oktober 1950 in Grossgrimma in Saksen geboren. Zij is 1 meter 74 lang en weegt 5S kilo. Zij is scholiere in Leipzig en heeft haar prestaties, sinds zij traint bij Gunther Leïn. de vroegere Oostduitse kampioen, opvallend verbeterd. Haar prestatie- curve geeft het volgende beeld: 1965; 1.46; 1.66; 1.68; 1967: 1.76. GENEVE De Belgische wereldkam pioen op de weg. de 23-jarige Eddy Merckx, is winnaar geworden van de Ronde van Romandië. In de zondag verreden vierde en laatste etappe, die leidde van Crans naar Genève over een afstand van 232 km en gewonnen werd door de Italiaan Gianni Motta, handhaafde hij zich op de eerste plaats in het eindklassement. De Belg Valeer van Sweevelt heeft zaterdag het eerste gedeelte van de derde etappe gewonnen. Hij legde dc 133 kilometer van Bulle naar Sierre af in 3 uur. 16 minuten en 12 se conden. De Italiaan Franco Bitossi BREDA (ANP) De Limburger Jan Krekels heeft de Omloop van de Kem pen een klassieke wegwedstrijd over 180 kilometer voor wielèr-amateurs gewonnen in 4 uur. 10 minuteD en 49 seconden. Tweede werd Matje Gerrits en derde Joop Zoetemelk, beiden in de zelfde tijd als de winnaar. De uitslag luidt: 1. Jan Krekels (Bom) in 4.10.49: 2. Matje Gerrits (Oploo); 3. Joop Zoe temelk (Rijpwetering): 4. Tino Tabak (Amsterdam); 5. Daan Holst (Amster dam). den ach- e van de ■■■■■er '1&34S re naar Super Craiw door de Zwitser Ro- dic zes seconden snel- drrtger van de groene Merckx. bert Hagmann, leiderstrui Eddj Het eindklassement luidt: 1 Eddy Merckx (België) 21.55.58: 2 Raymond Deilsle (Fr.) op 1 min. 14 sec.:'3 Robert Hagmann (Zwits.) op 127; 4 Marino Diaz (Sp.) op 2.38; 5 Eddy Schutz (Lux.) op 2.43. VOGELWAARDE In Vogelwaarde werd zondag het Burgemeester Molt- hofftoemooi voor voetbal junioren ge houden. Hierbij kwamen zowel A- al* B-junioren binnen de lijnen. In helde afdelingen bleek Axel de sterkste. B(j de A-junioren was de Axelse over macht zeer groot: deze ploeg bleef on geslagen. De B-junioren waren verdeeld In twee poules. In poule I werd Axel eerste en Vogelwaarde eindigde als eerste in poule n. In de finale tegen Vogelwaar de werd na een gelljkopgaande strijd een fout van de Vogelwaarde-achter hoede afgestraft en dit betekende de titel voor Axel. Na de wedstrijden, die naast een uitstekende organisatie een zeer sportief en vlot verloop hadden, reikte voorzitter R. Dobbelaar de nrijzen uit. Voor dit jeugdtoemooi be stond van de zijde van het publiek een goede belangstelling. De eindstand bij de A-junioren is: 1. Axel, 8 punten; 2 Vogelwaarde. 4: 3. Roosendaal, 4; 4. Goes, 2: 5. MOC. 2. Stand bij de B-junloren: 1. Axel; 2. Vogt 'waarde; 3. Roosendaal; 4. MOC: 5. Hoiitenisse; 6. Sluiskil; 7. Com Boys; 8. Steen; 9. Terneuzen; 10. Goes. VLISSINGEN De drieduizend me ter heren was zondagmiddag het on betwiste hoogtepunt van de uitgebrei de atletiekwedstrijden, die Marathon op de Vlissingse sintelbaan had geor ganiseerd. De RKHAV-atleet Willy Fermont zegevierde in deze race niet een voorsprong van' tweetiende secon de op Cas .Mulder van Dynamo uit Mid delburg. Piet Vonek van RKHAV. die in militaire dienst niet veel aan trai nen toekomt, werd derde. Reeds in de tweede ronde scheidde dit drieman schap zich van de andere lopers af. Beurtelings gingen z: op kop en ver wat terrein prijsgeven en Cas Mulder liep bjj het ingaan van de laatste bocht in winnende positie. Prachtig lo pend zag Willy Fermont echter kans naast zijn rivaal te komen om in de laatste tientallen meters een minimale voorsprong te nemen. De tijd van Wil ly Fermont was 8.48.8, (een persoon lijk record). Voor de eerste keer werden in Zee land pupillenwedstrijden gehouden. De ze gingen vooraf aan de .gewone' at letiekwedstrijden. De dertig jongens en meisjes tot twaalf jaar moesten drie onderdelen afwerken en de resultaten werden samengevat in een klassement. Bij de jongenspupillen A won P. Snel van AV'56 uit Goes en bij de B-pupil len deelden J. Harinck van AV'56 en P. Veldman van Zeeland Sport de eer ste plaats. Bq de meisjespupillen bleek A. Joosse van Marathon de sterkste. De driekamp bij de meisjes bestond uit 60 meter hardlopen, hoogspringen en verspringen. De jongenspupillen had den 60 meter hardlopen, verspringen en kogelstoten op hun programma staan. Recordtijden Cora Hofman van Schelde Sport le verde zondagmiddag weer enkele bij zonder goede prestaties. Op de hon derd meter (meisjes B) eindigde ze on bedreigd als eerste in 12.1 sec. Haar eigen Zeeuwse record staat op 12.5 sec. Door de te sterke rugwind kan de ze prestatie echter niet als record wor den erkend. Ook bij het verspringen toonde Cora haar uitstekende vorm met 5.25 meter. Mary Moerman kwam op de 100 meter tot 12.6 sec. en op de 200 meter tot 26.5 sec. (dit laatste is it hou uit Vlis- lag een Zeeuw se primeur. Toen'werden namelijk de eerste pupillenwedstrijden .nieuwe stijl' in Zeeland gehouden. Op de foto een serie van dé 60 nieter meisjes. (Poto PZC) gelijk aan haar Zeeuwse record). Op de 400 meter leverde Mary Moerman (Marathon), die by de da mes startte, een recordprestatie: 1.02.2. Het Zeeuwse record staat met 66-2 op naam van Annie de Klerck van Zeeland Sport. Bij de B-jongens zorgde Kees van Dalen van AV'56 met 4.15.5 op de 1500 meter voor een uitstekende overwinning. Hy bleef met deze tyd juist drie sec. boven het Zeeuwse record. Sjaak Boeekhaut van Zee land Sport werd uitstekend tweede in 4.17.8 en J. Jansma van dezelfde vereniging, die tactisch geen beste race liep. werd derde in 4.22.4. Vvo Fassaert van RKHAV deed het by de A-jongens juist een halve se conde beter «'an Kees van Dalen b(J de B-junioren. Bij het verspringen zette Hans van Straten (Schelde Sport) enkele centi- danks werd hij winnaar van het i springen met een lieste (geldige) sprong van 6.45 meter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 9