DWARSH GEBAKKEN WAGENVOORT Middelburg op tweede plaats in internationaal tv-tournooi Zelfstandige voorzieningen beroepsvaart op Veer se Meer' ROOVERSl West-Beveland en Souburg: de beste Rode-Kruisteams PROVINCIALE PLANOLOGISCHE COMMISSIE: Bezwaarschriften tegen streekplan Midden-Zeeland Wandeltocht met 200 deelnemers op Schouwen mede werker albert heijn KOELKASTEN vanaf 198,- DERTI LEES DE PZC Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT '4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MEI 1968 VUURWERK ROMMELDE LANG NA IN HALLE Markt op 25 mei strijdtoneel zes ploegen HALLE (B.) De leden van het Middelburgse team hebben in de internationale tv-wedstrijd Zeskamp hun mannetje en hun vrouwtje gestaan. In het dichtbij Brus sel gelegen Halle, waar za terdagavond de eerste recht streekse uitzending vandaan kwam, legden ze al meteen beslag op een tweede plaats in de stedenrangschikking. Dat belooft wat wanneer vol gende week zaterdag, 25 mei de Middelburgers op eigen terrein de Middelburgse Markt het grote spel van NCRV en BRT zullen gaan meespelen. Ze gaan in ieder geval een serieuze poging wa gen om de ploeg van Aalten, die in de eerste ronde won, de beker afhandig te maken. Do ploeg schraapte 33 punten by elkaar en dat had tot gevolg dat .captain' W. Z. C. Hinderks als tweede op hot ereschavotje kwam te staan. Do punten waren links en rechts vergaard met op drachten. die te maken hadden met snelheid, kracht, behendig heid en parate kennis. De deel nemers uit de Nederlandse plaat sen Middelburg, Sliedrecht en Aalten en uit de Belgische ge meenten Zelzate, Veurne en Hal le kregen meer dan een uur lang gelegenheid om hun krachten te meten op een kabelbaan, met het opstapelen van autobanden, het timmeren van een krukje, het opdiepen van eieren uit een *7wembad (Middelburgs record: 34), met een schommelproef, met gewichtheffen en met een door de Hallenaren gewraakte hindernis- marathon. Nog lang nadat de beelden van een kleurig en knallend vuur werk op het, in een wat mistroos tige entourage gesitueerd wed strijdtoneel in Halle het slot van de televisieuitzending had aange kondigd, bleef het rommelen in de stad van de gastheren, die in een wrevelige stemming na afloop een receptie hielden ten gemeentehuize. Dat gebeurde kort nadat de captain van de uit Halle luidkeels had ver- ploeg t kondig* kondigd zfjn team uit de strijd te zullen terugtrekken. In een door Barend Barendse verslagen marathon een van de op drachten in de zeskamp zou den de lopers uit Halle wat ge makkelijk aan hun punten zijn gekomen, door tijdens de wed loop met enkele levensgrote car navalspoppen hinderlijke ob stakels te verwijderen. Of het nu al dan niet met op zet was gebeurd werd in het mid den gelaten, maar scheidsrechter Luc van Uffert, die met zijn Ne derlandse tegenhanger Leo Horn de uitvoering van de opdrachten En dat was zwaar tegen het ze re been van de ploegleden uit de stad der gastheren. Ze vonden dat de jury net in dit geval wel al te gemakkelijk had genomen. Zelfs de burgemeester van de Belgische stad moest er aan te pas komen om de zaak te sus sen... Opgewekter Nee, dan was er een opgewekter stemming in het kamp van de Middelburgers. Hoewel die eigen lijk ook een beetje reden hadden om te mokken. Denkhoofd drs Ulrich, die zaterdagavond goed was voor het oplossen van de theoretische vragen, had al aar dig wat profijt getrokken uit het feit dat hij afgelopen dagen me nig vrij momentje had doorge bracht met het doorlezen van Keesings historisch archief en de muziekencyclopedie. Hij beantwoordde verschillende vra gen goed, maar hij had nog meer punten voor Middelburg in de wacht kunnen slepen als er niet egens een kortsluiting was ge weest toen representatrice Regine Clauwaert als antwoord op een muzikale vraag niet het woord .zachter" hoorde op de vraag wat er gebeurde, wanneer op een viool een sordino wordt gezet .Dan komt er een demper op', reageer de de heer Ulrich, nog voordat de vraag in zijn geheel was ge steld. Maar hoewel de officiële Neder landse vertaling van het woord demper is, had Regine graag willen horen dat het geluid dan zachter wordt. En verder was er de beoordeling van het wedstrijd onderdeel stoeltjes maken, waar- by Middelburg wel eerste was, maar niet als zodanig werd ge rangschikt. Mogelijk wordt dat nog iets voor de mening» verschil- lencommis, die overigens al de handen vol zal hebben aan de Hallenaren. De organisatie van het festijn in de regen was puur Belgisch: dat wil zeggen zeer gemoede lijk maar daardoor des te chao tischer. Daardoor kon het onder meer gebeuren, dat dc kabelbaan tot een minuut voor de uitzen ding nog niet was zoals die zou moeten zijn- Ook toen de zeskamp al ,in beeld' was ont stonden er mankementen en het zou zelfs om even in de Bel gische sfeer te blijven op ac cidenten zijn uitgedraaid als het Middelburgse teamlid Cees Wille- boordse niet met een sprongetje een kilo's zware katrol, die het had begeven, had kunnen ontwij ken. Overigens kwam de door Regine Clauwaert, samen met Dick Pas- schier gepresenteerde wedstrijd vi-y geordend op het scherm. De Middelburgers die op 25 mei de tribunes zullen bevolken, zullen echter bijna ogen tekort komen om alles te kunnen volgen. Op verschillende plaatsen zullen ca mera's opgesteld staan om de gebeurtenissen te registreren. Op de Middelburgse Markt zal daartoe onder meer een platform worden opgebouwd met een meter of tien aan rails, waarop een rijdende camera de afstand tus sen de wedstrijdipunten zal gaan overbruggen. Torens voor schijn werpers, monitors, reportage- en lijnwagens: ze zullen straks in Middelburg de Markt omtoveren in een grote openluchtstudio, waar weer nieuwe opdrachten zullen moeten worden uitgevoerd ten aanschouwe van kijkend Ne derland en België. Middelburg staat als gaststad voor het uit voeren van een krachtproef. El ke ontvangende stad krijgt met deze opdracht de kans om een extra puntje in de wacht te sle pen. Er zal op 25 mei heel wat spierkracht aan te pas moeten komen, want de Hallenaren brachten het tot 850 kg. Ontvangst Aan de vooravond van de tv-wed- stryd werden de gasten ten ge bood de burgemeester van Halle een geschenk aan voor zyn Mid delburgse ambtgenoot. Ook de teamleden kregen een geschenk. De Middelburgse ploeg had voor de teamleden uit de gaststad het beruchte doosje boterbabbelaars meegebracht en de heer Hin derks bood de burgemeester en kele boekwerkjes van Middel burg aan. GOES De horenploeg van West-Zuid- Beveland en de helpsters van Souburg zijn zaterdagmiddag in ,De Prins van Oranje' voor de derde maal de sterk ste Rode Kruis-colonnes In Zeeland ge bleken. Bij de jaarlijkse porvinciale wed strijden gooiden beide ploegen weer de hoogste ogen en kwamen daarmee in het blijvend bezit van de wisselbekers. Zeelands kringcommissaris van het Rode-Kruis, uir J. J. van der Weel reikte na de wedslryden de prijzen uit. Er was in de Prins van Oranje weer strijd tussen wat de helpers betreft sterkste ploegen, die uit de selectie wedstrijden tevoorschijn waren geko men.. Bij de dames waren er geen voor- wedstryden gehouden. Acht keer vier De uitslag van de helpers: 1. West- Beveland (Goes), 623 van de 715 pun ten; 2. Krabbendijke, 607; 3. Souburg, 506; 4. Amemuiden, 372. Ook de beoor deling van de commandanten leverde deze volgorde op. Dat was ook het ge val bij de wedstrijd van de helpsters, waarvan de uitslag was: 1. Souburg, 179 van de 265 te halen punten; 2. Middel burg I. 177; 3. Goes, 137 en 4. Middel burg II. 99. De opgave: een uitgebreide kettingbot sing op een snelweg, waarbij een tank auto met propaangas betrokken was. brandende auto's, groot aantal gewon den tussen de wrakstukken de rode kruis-colonne moest eerste hulp bij ram pen geven om zoveel mogelijk slachtof fers in korte tijd te kunnen helpen. De wedstrijdploegen vonden op hun weg gedeelte nu een vijftal gewonden en daarbij ging het om de volgende ge vallen: knieschijffractuur en ribfrac- tuur rechts, schedelbasisfractuur, brand wonden eerste en tweede graad, lichte hersenschudding plus de mogelijkheid van een'wervel-letsel en een kaakfrac- tuur. De taak van de helpsters lag in het as sisteren na 'n overstroming in een nood ziekenhuis, waarin de dagelijkse hulp in drie gevallen moest worden gegeven: na een maagoperatie, bfl een patiënt met brandwonden en bij een dijbeenhals- fractuur. EXAMENS Aan de rijkskweekschool te Middelburg slaagden voor het diploma verbonden aan de r-k godsdienstcursus voor onder wijzersfessen) en kleuterleidsters als teken van voldoende kennis: Rijkskweekschool: Chrlstien Cammaert, Sehoondijke: Henny Clarisse, Vlissingen; Ineke Gommers, Vlissingen; Peter Im- pens, IJzendijke; Ria Tournoy. Vlissin gen; Ans de Witt, Vlissingen; Kees de Fouw, Terneuzen. Opleiding kleuterleidsters: Els Bos, Vlis singen, Maria Brandts. Vlissingen, Ga- brielle d'Hoore, Sluis, Lenie Polderman, Vlissingen, Marianne Pot, Vlissingen, Clara Zietse, Vlissingen. Er werden geen kandidaten afgewezen. MIDDELBURG De provinciale planologische commissie kan ak koord gaan met een opmerking van rijkswaterstaat, dat er reke ning mee moet worden gehouden, dat verruiming van het vaarwater in het oostelijke gedeelte van hef Veerse Meer mede gelet op de belangen van de recreatievaart noodzakelijk kan worden. Daarbij dient men, aldus de provinciale pla nologische commissie, in het be lang van zowel de recreatie als de beroepsvaart te streven naar het maken van zelfstandige voorzienin gen voor deze beroepsvaart. Een en ander blijkt uit een verzameling van bezwaarschriften tegen het streekplan Midden-Zeeland en het advies van de planologische com missie met betrekking tot die be zwaarschriften. Rykswaterstaat merkte op, dat als ge volg van de uitgroei van het zeehaven- éen Industriegebied In het Zuid-Sloe en Middelburg de beroepsvaart langs het kanaal door Walcheren en in het Veer se Meer belangrijk zal toenemen. Met 'I oog daarop dient rekening te worden ge houden met een verruiming van het vaarwater. Hiervoor zou het natuurre servaat op de Middelplaat moeten worden besnoeid, zodanig, dat aan de noordzyde buiten het reservaat een strook grond ter breedte van tenminste 300 meter ten behoeve van het vaarwater beschik baar blijft. De provinciale planologische commis sie wijst er op, dat de vaarroute door het kanaal door Walcheren bezwaar lijk moet worden geacht, temeer wan neer rijkswaterstaat er rekening mee houdt, dat de beroepsvaart langs de ze achterwaartse verbinding belang rijk zal toenemen ,Het kanaal door Walcheren zal te zij ner tijd 2 slulscomplexen en 5 over bruggingen hebben, waarvan 2 hoge. Behoudens deze 2 vormen zij voor het verkeer be water en voor dat te land als het verkeer te water toeneemt evenzo vele belemmeringen', aldus de commissie. Naar aanleiding van be zwaren van verschillende gemeenten in Zuid-Beveland merkt de planologische commissie op. dat in de toelichting op het streekplan wordt gezegd ,In de ver dere toekomst zou een .Sloekanaal' noodzakelijk kunnen blijken als directe vaarwegverbinding van de Sloehavens met het achterland'. Uit deze tekst blijkt volgens de commissie, dat de wenselijkheid van een landinwaartse scheepvaartverbinding eerst bij nader onderzoek zal moeten blijken en dat b(J Noord-Beveland en de daarmee samen hangende tracés en aansluitingen van egen zodanig te wijzigen, dat r" gen elkaar afgewogen moeten worden', aldus de commissie, die verder opmerkt, flat de door de gemeente Goes genoem de mogelijkheid van een kanaal Sloe- Schenge-Goese Sas in dit verband zal kunnen worden bezien. Ontsluitingsweg Naar aanleiding van bezwaren gemeente Kattendyke en het waterschap De Brede watering van Zuid-Beveland wordt voorgesteld om voor de industrie- ontsluitingsweg om Goes-Noord en df aansluitende verbindingsweg naar Wol- phaartsdyk een zuidelijker tracé te kie zen, namelijk ter hoogte van Wilhelml- nadorp zuidelijk langs het terrein van het proefstation voor de fruitteelt, in westelijke richting voor het grootste deel langs een bestaande bedryfsweg en juist ten zuiden van de Kaaidyk aansluitend op de Stadseweg bij W'ol- phaartsdijk. Het gewyzigde tracé heeft tot consequentie, dat het aansluitings- punt van de weg op de centrale delta weg wat zuideiyker komt te liggen. Naar aanleiding van een groot aantal bezwaren wordt voorgesteld de verkla ring van geen bezwaar van gedeputeer de staten ten aanzien van de normale agrarische bebouwing in het landschap pelijk waardevol agrarisch gebied te doen vervallen. Hoogbouw Een bezwaarschrift van de raad van de gemeente Domburg waarin stel ling wordt genomen tegen de con clusies omtrent hoogbouw, woixLt eveneens gegrond verklaard. Vol gens de gemeente Domburg moeten voorwaarden worden geschapen om in een luxe familiebadplaats ruime hotelaccommodatie mogelijk te ma ken, ook economisch. Daarom moet volgens de gemeente niet a priori een maximale hoogte worden vast- De planologische commissie meent, dat ruime hotelaccommodatie niet altijd identiek behoeft te zijn aan hogere bouw. ,Het wordt van groot belang geacht dat in het streekplan aandacht wordt geschonken aan de grote in vloed welke hoogbouw, ook ln de ker nen, kan hebben op het landschappe lijk aspect van de wijze opgeving van de bouwplaats. Dit spreekt in het kwetsbare open Wal- cherse landschap wel in het byzonder. Het moet daarom nodig worden geacht, dat het streekplan op dit punt richt lijnen geeft', aldus de commissie, die echter meent, dat de tekst van de streekplantoelichting wel wat genuan ceerder gesteld kan worden, zodat de ze niet by voorbaat te stringent is. Wijzigingen Het ligt in de bedoeling, dat de pro vinciale staten in de vergadering van 13 en 14 juni aanstaande het streek plan Midden-Zeeland ter vaststelling aangeboden krygen. By de verzameling bezwaarschriften is ook een voorstel van de planologische commissie aan gedeputeerde staten gevoegd oni het ontwerpstreekplan op een aantal punten te wyzigen. Voor wat betreft, de streek- plankaart worden onder meer de vol gende wijzigingen voorgesteld: het tracé van de Dammenweg op dat het toekomstig aansluitpunt van de Oosterscheldedam op Noord-Beveland ln westelijke richting is verlegd; de begrenzingslyn van het gebied in het zuidwesten van Zuid-Beveland waar gedeputeerde staten terreinen na der kunnen bestemmen voor industrie vestiging door te trekken langs de Westerschelde op de waterlijn; de aanduiding .landschappelijk waardevol agrarisch gebied' voor de terreinen welke aan de binnenzijde van de .toerweg' zijn gelegen te wijzigen in .agrarisch gebied'. Deze wijziging heeft gen tussen Koudekerke en Biggekerke, tussen Zoutelande en Westkapelle en tussen Westkapelle en Oostkapel] e; de aanduiding .natuurreservaat' ge ven aan de gebieden van de Terluchtse Weel tussen 's-Heer-Arendskerke en 's-Heer-Hendrikskinderen en aan het noordwestelijk oeverterrein van de Zwaakse Weel ten zuidoosten van Nis- de aanduiding, strand- en oever ge- voor een terrein geiegen ten westen van Wissenkerke in de Torenpolder te wyzigen in .natuurgebied'; de aanduiding .natuurgebied' voor het kreekgebied in de Heerenpolder ten zuiden van Wolphaartsdijk uit te brei den in westelijke richting tot aan de Weeldijk; de aanduiding.strand- en oeverge- bied' voor het buitendijks gelegen ter rein van de Biezelingse Ham voor wat betreft het daarin gelegen schorgedeel te te wyzigen in .natuurgebied'; de aanduiding .agrarisch gebied' voor het kreekgebied van de Zwaakse Weel ten westen van de Lenshoekdijk ten zuiden van 's-Gravenpolder te wij zigen in .natuurgebied'; de ten behoeve van de afsluiting van de Oosterschelde aan te leggen werkhaven aan de Noordbevelandse oever voor de Anna Frisopolder in de ondergrond van de streekplankaart aan te geven; de vliedberg tussen 's-Heer-Abtsker- ke en 's-Gravenpolder en die b(j Paau- wenburg aan de noordwestzijde van Vlissingen aan te geven als cultuur monument. ZIERTKZEE Het comité wandeltocht Schouwen-Duiveiand heeft zaterdag voor de 28e keer de start van de 25 kilometer lange wandeltocht openge steld. Dat gebeurde voor 200 deelnemers te Zierikzee. De tocht ging van Zierik- zee tot Zierikzee, waarbij Zonnemaire, Noordgouwe en Dreischor werden .aan gedaan'. Behalve veel individuele lopers zagen we ook enkele groepen: ,Rust Roest' en de christelijk nationale school uit Zierikzee, ,De vier Bannen' uit Nieu- werkerk, .Onze Jeugd' uit Stellendam en de christelijke lagere handels- en prak tijkschool te Middelharnis. Woensdag 15 mei 1968 hopen onze geliefde ouders, groot- en over grootouders J. DE KLERK en M. DE KLERK- JOOSSE de dag te herdenken, waarop zij 50 jaar gele den in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinde ren, klein- en achter kleinkinderen. Gelegenheid tot felici teren ln het vereni gingsgebouw, Veer- straat 2, op zaterdag 18 mei van 4.30 tot 5.30 uur. Op woensdag 15 mei géén bezoek. Op donderdag 16 mei 1968 hopen onze gelief de ouders en groot ouders P. GIJSSEL en P. GIJSSEL-JOBSEN Dat ze nog lang ge spaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Kapelle, Ooststraat 28 Receptie van 7-8 uur in het verenigingsgebouw .Obadja', Ooststraat, Kapelle. Heden bereikte ons het bericht, dat na een langdurige ziekte te Warburton, Australië, is overleden, onze schoondochter, zuster, schoonzuster en tante NELLY SEGBOER geb. Bakker. Vlissingen, mei 1968. Heden nam God on verwachts tot Zich on ze geliefde broeder, zwager en oom KRIJN MELIS Pszn. in de ouderdom van ruim 85 jaar. Openbaring 14 13. Serooskerke (W.): Z. M. Melis W. Melis W. J. Melis-Meyers Rotterdam: C. J. de Brutjn-Melis C. A. de Bruijn Serooskerke (W.), 11 mei 1968. Noordweg 22. De begrafenis zal plaatshebben DV op woensdag 15 mei om 12 uur op de begraaf plaats te Serooskerke (W.) vanuit het geref. jeugdgebouw. LEES DE PZC De Heere Is by mij, ik zal niet vrezen. Psalm 118 ln vast vertrouwen op zijn Heere en Heiland nam God tot Zich onze lieve, zeer zorgzame man, va der, behuwd-, groot- en overgrootvader PHILIPPUS VAN DER MOER op de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: A. P. van der Moer-de Looff C. M. Nijenhuis-van der Moer Arnemuiden: M. L. van der Moer P. M. van der Moer-Jobse Almelo: L, C. Luitwleler-van der Moer S. A_ Lultwieler Culemborg: J. J. Kluin-van der Moer Middelburg, 11 mei 1968. Lange Vielesingel 50. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 15 mei des 's middags om 14.00 uur op de begraaf plaats te Middelburg. Geen bloemen. Na een langdurig en moedig gedragen lyden is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve vrouw, moeder, behuwd- en grootmoe der MAATJE FAASE geb. Wielemaker in de ouderdom van 76 jaar. C. J. Faase C. Faase P. Faase-Janse D. Faase J. Wondergem M. Wondergem-Vlsch En kleinkinderen Middelburg, 12 mei 1968. Karei Doormanpleln 10. De overledene is opge baard in de rouwkamer van het Gasthuis. Be zoekuren van 10 tot 11 uur en van 18.00 tot 19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 15 mei om 13.00 uur op de algemene be graafplaats. Vertrek van huis om 12.30 uur. Voor de blijken van belang stelling en medeleven, ont vangen na het overlijden, van onze innig geliefde en zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder CATHARINA HOLLEBRANDSE wed. van Leendert Marinissen, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, W. Marinissen Nieuwehovenseweg 1. Heden nam de Here tot Zich mijn innig geliefde man en der kinderen zorgzame vader, be huwd- en grootvader LEVINUS HENGST op de leeftijd van 64 jaar. Jezus zeide: ,Mijn ge nade is u genoeg". A. Hengsb- van Vaardegem S. Hengst J. Hengst-de Pagter Diana en Jan J. Hengst J. Hengst-Oosthoek Jaap je en Vera Heden 11 mei overleed plotseling in .Schild en Hof' onze geliefde broeder en zwager oud 81 jaar. Goes: J. L. Slager M. Slager-Beeke Couwensestraat 37. in onze supermarkt, Grote Markt 24 te Goes, hebben wij plaats voor een: op de groente afdeling. Leeftijd 15-21 jaar. Die de verse groen ten in ontvangst neemt en met ge bruikmaking van mo derne machines ver- koopklaar maakt. Voor nadere informa ties kunt u zich wen den lot de heer L. J. Jonker, bedrijfsleider van bovengenoemde supermarkt. (Tel. 01100-5754). NATUURWIT B0ERENBRU1N Bums bij uw bakker of kruidenier. Iedere nacht wordt BUMSBROOD vers gebakken in Zeelands grootste en modernste bakkerij DELTA BAKKERIJEN/ WESTKAPELLE FIRMA 1 Expert Bauknecht Indesit Philips VLISSINGEN MIDDELBURG Exclusieve bruidstoiletten en prachtige brulds- stoffen en kanten per meter. Alles voor de bruid ln Grote Markt 6 - Goes - Telefoon 6015 Gevraagd voor halve dagen HULP IN DE IMANSE Bonedijkestraat 55 Vlissingen, teL 2490. DEZE ZOMER DE BOOT IN...? Keus genoeg uit de vele opblaasboten, van groot tot klein, voor jong en oud. SEGEERSSTRAAT 24 MIDDELBURG TEL (01180) 4210 Woensdag 15 mei '68 WIJ ons gemoderniseerd levens- middelenbedrijf. Receptie van 19.30-22.00 uur. Fam. J. de Kok Vlissingsestraat 63, Oost-Souburg. prachtige Chinchilla's Prijzen van ƒ90 tot ƒ200, ZUIDSINGEL 120, MIDDELBURG. Telefoon 3215. OVEZANDE KAPPER DRIEDIJK maakt bekend dat de herenkapsalon weer geopend is elke woensdag en donderdag van 8.30-20.00 u, LEWEDORP In verband hiermede is de herenkapsalon woensdag en donderdag gesloten. TE KOÜP NIEUWE METSELSTEEN Franco geleverd bij afname van 2000 stuks. Prijs 115,- per 1000 stuks. Inlichtingen: Gebr. De Witte WESTKAPELLE. Telefoon 01187—376. TE KOOP GROTE PARTIJ PUIN voor verharding. Direct leverbaar, lage prijs. Gebr. De Witte WESTKAPELLE. Telefoon 01187—376 en 340 TE KOOP HEINKELSCOOTER 175 cc, bouwjaar 1965. Tulpenlaan 23, Vlissingen TE KOOP: een in prima staat verkerende, goed ge moderniseerde WONING MET BEDRIJFSPAND gelegen te St-Annaland. Voor veel doeleinden schikt. Te bevr. makelaar"C. Willemse, Domburgseweg 61 .Vacuna', Oostkapelle, tele foon 01188-437. Supermarkt Imanse vraagt VERKOOPSTERS voor hele of halve dagen. Gehuwd geen bezwaar. Bonedijkestraat 55, Vlissingen, teL 2490. Attentie Mevrouw, voor lompen ge ven wjj goede prijzen Ook voor uw oude kachels Lompen- en metaalhande- Van Wijngen Telefoon 01180-S910 Wagenplein 8 MIDDELBURG GRAMMOFOONPLATEN PICK-UP'S VERSTERKERS DE grootste sortering DE juiste voorlichting DE beste service Lange Delft 8 - Telefoon 3131 - MIDDELBURG 'S DINSDAGSMIDDAGS GESLOTEN Wijziging netnummers sector Rotterdam 113.00 uur worden 2 netnummers van de sector Rotterdam nieuw netnummer wordt 01898 wordt 01890 Op woensdag 15 mei a.s. o gewijzigd. De netnummers luiden dan als volgt: telefoonnetten oud netnummer KETHEL 01808 POORTUGAAL 01807 ln de districtsgids Rotterdam, uitgaaf maart 1968 en in deel VI van de telefoongids voor Nederland, uitgaaf november 1967 is achter de woonplaatsnaam Poortegaal zowel het oude als het nieuwe netnummer opgenomen. Ook bij de vermeldingen van de. aangeslotenen op het telefoonnet Kethel, gerangschikt onder de abonnees woonachtig in Schiedam, zijn in genoemde gidsen beide netnummers opgenomen. Abonnees die na genoemd tijdstip nog een oud netnummer kiezen, worden door middel van een berichtenautomaat ingelicht omtrent de wijziging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4