aatttetai aaittéie» DEZE WEEK ONDERHANDELINGEN aafttóefoll Amsterdam wil zijn havens meer bekendheid geven KERNSPLITSING OP HET EINDEXAMEN II Veehandelaar - overspannen - teruggevonden Genève en Parijs genoemd als plaats voor vredesbesprekingen DOKWERKERS STEUNEN CONSERVATIEF POWELL GEVAARLIJKE POLITIEKE IMPLICATIES WEINIG TE DOEN TEGEN APPELCRISIS Kunstschilder klom over gevangenismuur —er gebeurde niets Overvaller op postkantoor krijgt 14 mnd Nieuwe diensten met containers DRIE MENSEN VERDRONKEN NA SLIP Duits viel weer met mee WOENSDAG 24 APRIL 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT THANT (IN PARIJS) VERWACHT: ADVERTENTIE Proef 'ns... MMM... Nu al! ROME Na zijn aankomst uit Teheran, waar hij een conferen tie over de rechten van de mens had bijgewoond, verklaarde de secretaris-generaal van de VN, Oe Thant, tijdens een persconfe rentie vanmiddag in Rome dat hij goede hoop heeft dat Hanoi en de VS nog deze week overeenstem ming zullen bereiken over het be gin van inleidende besprekingen over de oorlog in Vietnam. (Van onze correspondente DUBBELDAM De rijkspolitie in Dub beldam heeft maandagmiddag: omstreeks 12 uur de veehandelaar L. A. W. (37) slapende aangetroffen in een bunker op de Tongplaat nan het eind van de Dordtso Biesbos. De veehandelaar was sinds zondagavond spoorloos nadat de politie in zijn schuur een aantal dood gehongerde varkens en kalveren had I aangetroffen. Nadat de politie de auto van W. onbe heerd bij het Zuidhaventje in de Bies- bosch had aangetroffen, begon een gro te speurtocht. Men vreesde dat de man te water was geraakt. L. Is gistermiddag in overspannen toe stand naar huis gebracht om op ver haal te komen. Hij zal worden vervolgd wegens ernstige dierenmishandeling. (Van onze correspondent) PARIJS Secretaris-generaal Thant van de Verenigde Naties heeft dinsdag, toen hij voor de derde keer binnen vijf dagen op doorreis Parijs aandeed, verklaard, het niet onwaarschijnlijk te achten, dat nog deze week een eerste ontmoeting tussen Amerikanen en Noord- vietnamezen zal plaatsvinden. tot een slag kwam, waarin volgens! regeringsopgave 115 Vietcongleden gedood zijn. Volgens welingelichte zegslieuen hebben de Vietcongstrijders afgezien] van een plan om op 15 en 22 april de hoofdstad aan te vallen. Censuur Dit optimisme werd dinsdagmiddag bij na tegelijkertijd in Washington door een woordvoerder van de Amerikaanse regering bevestigd. Thant heeft .iog niet onthuld waar dat eerste voorbe reidende gesprek voor de werkelijke vredesonderhandelingen zou plaatsheb ben. Onder de vier steden, die momen teel volgens hem voor dit onderhoud in aanmerking komen, noemde de sccre- tarls-generaa,l echter zowel Genève als Parijs. Saigon Intussen worden in en om Saigon nog steeds Zuidvietnamese regerings troepen en politie-eenheden in staat van paraatheid gehouden om verwachte nieuwe aanval van Vietcong op de stad af te slaan. In de stad en de onmiddellijke om- ing is het echter rustig, hoewel ruim 30 kilometer zuidelijker MARS NAAR LAGERHUIS De Saigonee kranten verschenen dins dag met een groot wit stuk als blijk dat de censuur een artikel had e- schrapt waarin de Vietcong-over- ste Tran Van Dac een uiteenzetting zou hebben gegeven over een voorgenomen Vietcongaanval op de hoofdstad. Waarnemers twijfelen echter aan de juistheid van zün mededelingen en ver onderstellen een list. Zy vinden het vreemd dat een zo hoge officier over loopt en geloven niet dat een tweede aanval op Saigon een kopie zon zyn van de eerste omdat de tegenstander tot nog toe heeft bewezen over meer vindingrijkheid te beschikken. Waar nemers zijn dan ook van oordeel dat Tran Van Dac gestuurd Is om door zyn verklaringen onrust te zaaien. (Van onze correspondent) LONDEN Er was dinsdag een scherpe tegenstelling tussen de kalme en waardige wijze waarop het lagerhuis over de nieuwe maatregelen tegen de rassendis criminatie beraadslaagde en de verhitte gemoederen van bijna tweeduizend havenarbeiders die uit protest tegen de voorstellen het werk in Londen voor 24 uur hadden neergelegd en naar het parlementsgebouw marcheerden om openlijk hun sympathie met Enoch Powell te betuigen. Powell heeft, zoals gemeld, zich de toorn van het grootste deel van de conservatieve fractie en van vele -inde- waarop h(j als lid van het schaduwka binet de fractieleiding van de opno- sitle zich tegen de gekleurde immi granten uitsprak. Hij werd daarop on middellijk a.ls lid van het schaduwka binet ontslagen. Het resultaat van Powells explosie is echter, dat hij heeft uitgesproken wat misschien miljoenen denken. Indien dit to is betekent dit een geheel nieuwe onheilspellende en ontwrichtende factor in de Britse politiek. Dat Powell en an dere rechtse extremisten onder de To ries door dokwerkers, die traditioneel achter Labour staan, als lievelingen worden omhelsd, is iets dat enkele ja ren geleden tot het rijk der fantasie behoorde. Haat De haat tegen de kleurlingen die Powell door zijn agressieve woord keus doelbewust heeft aangewak kerd kan ernstige, gevolgen voor de Britse samenlevingmet zich bren gen. Vooral wanneer, zoals te ver wachten is, hij zijn agitatie zal voort zetten. De militante elementen onder de Londense dokwerkers grijpen doorgaans elk middel aan om te sta ken. De leuze van dit massaprotest was: ,Wjj steunen Enoch'. De stakers namen een petitie onderte- ADVERTENTIE Proef'ns... MMM... Nu al! kend door duizend man mee. Hierin betuigden zij hun sympathie met het Powell-standpunt en verzochten zij de regering ernstig rekening te willen houden met de voortdurende bedreiging de levensstandaard door ,deze blin- strijd met de werkelijkheid; vooral ook omdat er reeds sinds 1962 een einde is gemaakt aan onbeperkte immigratie. Verdraagzaam Gelukkig kan nog steeds gezegd wor den dat de Britten een verdraagzaam volk zyn. Wat de kleurlingen betreft bezit Engeland niet de historische erfe nis van de Verenigde Staten waar sinds de slavernij de negers tot de nehterge- stelden behoren. Bovendien, indien alle kleurlingen zoals Powell dal. wil naar hun landen van oorsprong zouden te rugkeren, zou dit «urn economische en DEN HAAG (ANP) Minister Lar- dinois en een delegatie van het produkt- schap voor groenten en fruit hebben dinsdag van gedachten gewisseld over! de appelmarkt. Dat gebeurde tydens een j audiëntie, die voor het overige gewijd was aan de problemen, die het Duitse vergunningenstelsel voor het wegvervoer veroorzaakt voor de Nederlandse groen ten- en frultexport. De minister vreest dat er volgende maand, als de .ernstige crisisprijs' die hij op grond van de EEG-interventierege- ling heeft vastgesteld omhoog gaat, ook inderdaad een .ernstige crisis' op de Ne- sociale ramp voor Engeland betekenen! derlandse appelmarkt zal uitbreken. VS'K1produktschap daa medische verzorging, hotel- en restau-j °e beste kwaliteit Golden Delicious uit ranthedryven en in" de industrie in het de markt zal moeten nemen tegen die algemeen gekleurde arbeidskrachten I .ernstige crisisprijs', die dan 46.70 per onontbeerlijk zijn. In de ziekenhuizen honderd kg zal bedragen (nu nog komt zelf meer dan 40 procent van de il»kti-rs en derti5 proreiil van de leer-!' 39'461' Voor consumptie sullen de- 11ng-verpleegsters uit het Britse geme-lze en andere goede appels dan verloren n eb est. zijn. Dit voorjaar lijkt op voorjaar 1948, gevolgd door drie warmtegolven (Van onze weerkundige medewerker) Dit deed van het voorjaar vertoont opvallend veel overeenkomst met de lente van 1948. Ook toen kon maart eerst in de laatste dagen de weg naar hogere temperaturen vinden van ruim 20 graden, zoals ook dit jaar 29 maart een topdag van 25 graden in ons land bracht. De eerste helft van april was wel iets zachter dan die van dit Jaar, maar gaf ook enkele dagen met zware nachtvorsten te zien in het binnenland, op 17 april gevolgd door een warmtegolf. Deze wist zes dagen (van 17 tra 22 april) stand te houden met in de meeste provincies maxima boven de 20 graden. Op 18 april in Groningen ruim 26, In De Bilt, Winterswijk en Limburg 25 graden C. Op deze tendens volgde een zo mer met drie warmtegolven. Eén hiervan, die wij niet meerekenen, kwam rond 10 mei, de volgende tussen 10 en 15 juni met o.a. in De Bilt enkele tropisch warme da gen. De tweede warmtegolf kon digde zich in de laatste juliweek aan en duurde tot begin augustus (vier tropisch warme dagen boven de 30 graden C achtereen!) en de laatste warmtegolf passeerde in de eerste helft van september. De Bilt kwam die zomer op totaal 23 zomerse dagen, juist het normale aantal maar... dit aantal is nadien alleen in 1949 met 31 en in 1959 met totaal 37 zomerse dagen over schreden. Wij komen dit jaar dicht bij het elfjarige zoimevlekkenmaximum dat zich rond 1958 het laatst aan kondigde, gevolgd door de bar dro ge en zonnige zomer van 1959. Nu geeft de gelijkenis van de lente met die van 1948 weinig zekerheid maar mede door de wellicht toch aanwezige invloed van de zonne- actlviteit lijkt ons voor 1968 een zomer met enkele tropische warm tegolven (boven 30 C), welke na juli 1959 een zeldzaamheid zijn ge bleven, als het meest waarschijn lijk. Alleen... geen enkele zeker heid ih welke perioden van de ko mende zomer deze eventueel zul len vallen. Meer geluk dan wijs heid hier de vakantie op af te stemmen. Wilde bewaking testen (Van onze correspondent) LEEUWARDEN De Leeuwarder kunstschilder-beeldhouwer David van Kampen (28) blijkt donderdagmorgen jongstleden voor epu primeur t.- hebben gezorgd: hij klom vrijwillig over de muur eu het hek van de streng be waakte gevangenis. Na enkele uren oponthoud in t-en cel werd hij weer vrijgelaten. Hij hoopt nu dat hij er niet via de rechter zal belanden. Het was omstreeks een uur of vijf in de morgen. Van Kampen wandelde] langs de muur van de befaamde straf-1 inrichting en bedacht opeens, dat je1 als buitenstaander nooit de kans kreeg om anders dan als officiële bezoeker binnen deze poorten te komen. .Net kooien' zegt hij .dagverblijven. Ik dacht: nu zullen er wel elektrische draden zijn om alarm te maken. Dat zie je ook op films, maar niks hoor. Alles bleef stil. Er was niemand. Het was er zo stil. Je kon er wel een tent opslaan. Toen klom ik over een hek dat daar was. Meter of zes hoog. schat ik. met prikkeldraad. Toen kon ik nog niet verder en ik wou er weer uit na tuurlijk. Ik klom terug over hut hek maar bedacht, dat dat evenmin iets hielp. Dus ging ik weer over dat hek Na driemaal begon hij op een deur te bonzen. Dat viel dik tegen. Het duurde ongeveer een kwartier voor er een bewaker verscheen. Nadat David van Kampen zijn beweegredenen had uitgelegd en verzocht om via de poort weer op straat te worden gelaten zei de bewaker, dat hij zulks niet doen mocht, .Klim maar f -ug' aH, -- de bewaker, die daarop dei deur sloot. Tenslotte werd de politie ge tild. ,Tocn e:ng ik mee naar hc*t bureau', aldus Vai Kampen! ,En daar liep het he;l pi»»"rig Koffie gehad en gepraat Om een uur o; tien was ik thuis. Ik hoop alleen m ar niet, dat het voor de 'echter komt wr ik wil toch '"*ver i.<- e gey.n^ei, in. Op die manier tenminste niet DEN HAAG De 20-jarige voormalige Haagse PTT-beambte H. die 29 juni 1967 een mislukte roofoverval pleegde op het noodpostkantoor aan ile Eras- m us weg en die bovendien 8000 gulden verduisterde uit de kas van het post kantoor te Leiden werd vandaag door de Haagse rechtbank veroordeeld tot straffen van respectievelijk vijf maan den waarvan drie voorwaardelijk en ne gen maanden met aftrek. OVER DE GEHELE WERELD AMSTERDAM (ANP) Am sterdam zal mits de gemeente raad een krediet van 30.000 gul den goedkeurt een stichting .Havenont wikkeling Amsetrdam' krijgen. Deze stichting stelt zich tot taak door middel van een aan te stellen functionaris over de ge hele wereld bekendheid te geven aan de mogelijkheden welke Am sterdam biedt op het gebied van .Havenontwikkeling Amsterdam' goederenverschepingen via Am sterdam te bewerkstelligen. Het gaat dus om de commerciële be langen van het Amsterdamse ha venbedrijfsleven. De financiering geschiedt door de Scheepvaartvereniging Noord '70 pro cent! en de gemeente Amsterdam (30 wen Gulncckuwt van 3500 brt, welke drie rondreizen per week kan maken. Het grootste schip met zyn snelle omloop stelt de rederij ln staat ta rieven te berekenen, die geiyk zijn aan die welke de Britse spoorwegen nu berekenen en die 30 procent lager liggen dan de tot nu toe geldende ta rieven Dit is. aldus de neer W A. Scheuder. directeur van de NV Hol landse Stoomboot Maatschappij een Nederlands antwoord op 'Je bevoor rechting van de Britse spoorwegen door de Britse regering ide Britse spoorwe gen onderhouden een contalnerdienst met Zeebrugge - red. ANP). Een en ander is dinsdag bekendgemaakt op een havendag, georganiseerd door de Amsterdamse dienst voor havens en handelsinrichtingen. Hierbij werd ook aandacht besteed aan de TOR-IIne die een nu twee jaar oude passagiers- dienst tussen Scandinavië, Engeland en Nederland exploiteert en Amsterdam weer een nieuw leven gaf aJs pasoa- giershaven. Containerdienst Een van de punten is Amsterdam containerhaven tot ontwikkeling te| brengen, De container Terminal Am-| sterdam heeft aLs vaste lijndienst] de Container Marine Line, die na september een wekelijkse dienst tus sen Amsterdam en New York zal verzorgen, daarnaast heeft de Hol landse Stoomboot Maatschappij be sloten per juni aanstaande een con tainerdienst tussen Amsterdam en Felixstowe in Engeland te openen naast de normale lijndienst die reeds :ussen Amsterdam en tal van En gelse. Franse en Belgische havens door deze rederij wordt onderhou den. Hierdoor wordt op korte ter mijn de bedrijvigheid op de CTA aanzienlijk verhoogd. De HSM zal de dienst op Felixstowe gaan onderhouden met de om te bou- De dood op de weg (ADVERTENTIE) Proef 'ns... MMM... Nu al! DALFSF.N (ANP) Dinsdagmid dag om half vijf vond op de weg van Zwolle naar Meuwleusen, gem. Dalf- sen, een verkeersongeluk plaats, waar bij de 50-jarige mevrouw W'. Kasper, geb. Snel. uit Zwolle, haar 12-jarige dochter Willemlen en haar 11-jarige zoon Jan om het leven zijn gekomen. Mevrouw Kils per slipte met haar per sonenauto. die in de wegberm kantelde en ondersteboven in een sloot terecht kwam. De inzittenden konden niet meer uit de auto komen, doordat de portie ren klemden. BAARN (ANP) Bij een verkeers ongeluk op rijksweg l ia Baarn is dins dagmorgen de 40-jarize vertegenwoor diger H. de Voe uit Hilversum om het leven gekomen. Door onbekende oorzaak kwam de heer De Voe met zijn auto op de linker weghelft, waar hij frontaal in botsing kwam met een vrachtauto. De heer De Vos overleed ter plaatse. TILBURG (ANP) In een zieken huis te Tilburg is dinsdagmorgen de 28-jarige' P. Mutsaers uit Tilburg over leden aan de gevolgen van een ver keersongeval. De man was zondag door onbekende oorzaak met zijn bromfiets tegen de trottoirband van de brug over - het Wilhelminakanaal nabij het Lljns- heike gereden. Hij kwam te vallen en sloeg met het hoofd tegen één der pilaren van de brug. Hef door de brand voor een groot gedeelte verwoeste wandel- hoofd van de pier te Schevenm- OPSTEL OVER DS KING (Van onze correspondent) DEN HAAG De nieuwe tijd schreed maandagmor gen, maar wel een beetje te gen het eind, de examenzalen binnen waar de hbs'ers b examen natuurkunde zaten te doen. Want nogal verras send is 't, wanneer je een op gave ziet beginnen met ,bij beschieting van uranium met neutronen blijkt een aantal 235-92u-kernen een neutron te vangen...' dat was dan de vijfde opgave natuurkunde en hoewel de hbs'ers b in meerderheid nogal blijmoedig bleken over de opgaven, had den sommigen 't toch ,veel' gevonden zij die hun for mules stevig in het hoofd hadden, konden er echter zonder veel pijn uitkomen. intussen zaten de hbs-ers a voor hun handelswetenschappen: boek houden en bedrijfshuishoudkur.de, 2de gedeelte. Opgave 1 verzocht aan de hand van" een aantal ge gevens journaalposten en de re kening afschrijving debiteuren van een handelsonderneming op te stellen; opgave II vroeg enige transacties voor een onroerend goedmaatschappij te journal ise- ren. Opgave Hl groef wel wat dieper; voor een industrieel be drijf werd achtereenvolgens ge vraagd machine-uurtarieven op te stellen, standaard-kostprijscalcu laties te maken voor diverse pro- dukten, efficiency- en prijsver schillen te berekenen voor grond stoffen en machine-uren. Een heel gecijfer, dat de tijd tussen 9 en 12 uur snel opslokte en waar bij men bij net hanteren van de geleerde methodiek scherp moest waken tegen slordigheidjes en on nauwkeurigheden. Boeiend Middag De middag was voor de hbs'ers van beide richting weer wat mak dierenboek van Grzimek i lieten in het algemeen nog wel enige tijd over voor na-controle. Enig' puntje hierin: de gave van de .volkstümliche Darstellung' die zowel Brehm als Grzimek kenne lijk hebben maar ook daar viel uit te komen wanneer men in rust maar een alinea verder las. Goed, die rust was er dus. De gymnasiasten begonnen de maandag met een opstel Neder lands en zij boften enorm, want onder de titels bevond zich ,ds Martin Luther King, symbool van een tijdperk' De opgaven zijn uiteraard samengesteld vóór de moord op ds King en de samenstel Iers konden dus niet weten, dat kranten, tijdschriften en televisie overvuld zouden raken met het onderwerp ,ds King'. Andere boeiende en hedentydse onderwerpen; .geluidshinder' .Griekenland, bakermat van d«' democratie", .teach-in, forum of lezing met debat na' en .minder werken, meer mens worden' allemaal zaken die sterk in de ac tualiteit liggen en waarover de publiciteidsmedia de documentatie In stapels aandragen. Wat moeilij ker. .numor. zo maar op straat t ga op een examen maar eens lekker anekdotisch zitten schrij ven....) en .dat had koningin Vic toria nooit kunnen dromen' meer iets voor de meisjes. Ook de vraag over het zelf te kiezen romanonderwerp zal meisjes meer hebben aangesproken. De meer fi- losofisch-ingestelden tenslotte konden terecht bij enkele dichtre gels van Hans Lodeïzen. 's Middags kregen de gymnasias ten een vertaling Duits - Neder lands met als titel .Thomas Mann als politischer Schriftsteller'. Een bijzonder goed stukje Duits ge schiedkundig proza, dat echter veel zorg eiste om er een even mooi stukje Nederlands van te maken. Twee uur voor een ver taling van nog geen 3D regels is het algemeen ruimschoots vol doende. Maar de .kandidaten die na afloop verklaarden al hun tijd nodig ge had te hebben, hadden gelijk. Het was een moeilijk stukje en wie eerder klaar was dan half 4, deed te poetsen en te polijsten. De gymnasiasten Alpha konden de zaken dinsdag rustig eens aan zien. .Zij traden eerst na de mid dag aan voor de omloop der ere'. De beta's hadden er toen al een profijtelijk ochtendje opzitten, met de hbs-ers b de drie opgaven van stereo delend. Commentaar op dat stereo: niet al te onredelijk, met de eerste opgave zelfs ietwat las tig (een pyramide, waarin een loodlijn en ondermeer op die loodlijn een punt x de afstand van de top tot x vervolgens uit te drukken in één van de lange zijden van het grondvlak, 's Mid dags liepen de gymnasiasten dan nog tegen het Engels op. Daarmee was het voor gymnasium bekeken. Vandaag gaan de hbs- ers b nog door. nadat zij vanmid dag het strijdperk hebben verla ten. mogen hun collega's-a dan nog de donderdag uitdienen. Friese tieners eten verkeerd (Van onze correspondent) LEEUWARDEN Van een niet J;erlng deel van de schoolgaande eugd in Friesland moet de voe ding als onvolwaardig worden be schouwd. Het is dringend gewenst dat Jongens en meisjes tussen tien en twintig worden gestimuleerd in het gebruiken van een voeding, die volwaardig is. Verder moeten er op de scholen geen frisdranken en geen snoep, maar wel melk- dranken worden verstrekt. Dat zijn de conclusies van een vrij breed onderzoek naar de voéding van leerlingen bij het uitgebreide lagere, hei middelba re en het technische onderwijs in Friesland, dat de provinciale Frie se vereniging .Het Groene Krui?' heeft ingesteld. Enkele opvallende uitkomsten van he; onderzo?!-: zijn: 1 dat één van de zes geenquéteerde leerlin gen een voldoende dierlijk eiwit- en calcium-voorziening krijgt. Wanneer zowel de voorziening van dierlijk eiwit als van calcium te gering is. mag aangenomen worden dat er te weinig melk, karnemelk, yoghurt en andere en-of kaas in de voeding voor komt: 2 dat één op de drie ge enquéteerde leerlingen alleen wit brciod gebruikt Uitsluitend ge bruik van wit brood is een veel voorkomende oorzaak van een te kort aan ijzer en vitamine b: 3. dat bij de groep overblijvers in tegenstelling tot de verwachting minder voedingsfouten voorkomen ian bij de niet-overblijvers, het geen onder meer duidelijk uit komt bij de samenstelling van de voeding tijdens het ontbijt en de ochtendpauze. Wel krijgt de groep overblijvers gemiddeld on geveer driemaal zo vaak opge warmd eten als de groep niet- overblijvers. lllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllillllllllllIIllilllllllllllllllUllUlllllllll IIIIIUIIIUIIlüHIIIIIIIIIIIIIllllllilllll Eén jaar voor moordenaar van Ria Florijn (Van onze -correspondent) ARNHEM _- De 20-jarige monteur H. B.. die op 3 juli \orig jaar in de buurt van het rijksasïel de Kruisberg in Doeticheni, waar hij werd verpleegd, de 19-jarige Ria Florijn van het leven beroofde, is dinsdagmorgen door do Arnhemse rechtbank veroordeeld tot on voorwaardelijke ter beschikkingstelling van de regering en 1 jaar gevangenis straf met aftrek. De officier van justitie mr J. van den Berkhof had dezelfde straf gevorderd. Ook de rechtbank achtte moord bewe zen. B. die als stalknecht op de boerde rij van het rijksasiel werkte, zou zich onvel-xkig hebben gevoeld op de Kruis berg. Bij hem rijpte toen het plan :n rd u venu.' ,cien De uit Ruurlo afkomstige Ria Florijn werd zijn slacht offer. Terwijl zij op weg was naar haar werkgeefster, besprong hij haar op de stille landweg van acnteren. en kneep hij het meisje de keel dicht. Met een mes stak hij haar daarna in de hals, dit had de dood tot gevolg- Later ging hij terug en haalde hij geld uit de portemonnee van het meisje. In het psychiatrisch rapport werd ver dachte een ernstig gestoorde persoon lijkheid genoemd, hoogst gevaarlijk voor de samenleving, eh met een mini male toerekeningsvatbaarheid. Mede om die reden had de officier aan zijn eis verbonden dat B. zal worden verpleegd in een rijksasiel met meer dan normale beveiliging, namelijk dat van dr Van Mesdag in Groningen. Verdachte zei af te zien van hoger beroep.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 11