Bruynzeel heeft evenveel keukens als er mensen en wensen zijn! 1 [coupon] BRUYNZEEL KEUKENS Elk huis is anders, elk gezin is anders, elke huisvrouw is anders. Daarom is ook elke keuken anders. Een weerspiegeling van de smaak, eisen en wensen van de vrouw die erin leeft en werkt. Logisch dus, dat Bruynzeel geen keukens kant en klaar uit een doosje levert, maar in zijn keukenprogramma eindeloos veel variaties heeft ingebouwd. Volop variaties en stuk voor stuk mooie, praktische, in de praktijk beproefde keukens. Kookkeukens, werkkeukens, bergkeukens, eefkeukens, doorgeefkeukens en 0 bent het die type, vorm, kleur, grootte, indeling en in te bouwen apparatuur bepaalt. Aangepast aan uw smaak. Passend in uw budget en in de ruimte die u heeft. Ziehier een Bruynzeel' Werkcentrum kast zoals die ■B in de Aquila Hangende Keuken kan worden inge- bouwd. Het element bestaat uit een massief beuken blad, b.v. om er brood op te snijden en een werkblad met hard kunststoffen oppervlak om b.v. zittend aardappelen te schillen. Verder: twee snijplanken en een groentelade met 4 korfjes zoals elders op deze pagina afgebeeld. Natuurlijk zijn er verschillendewerkcentrumkastenvooralleBruynzeelkeukena. Er is altijd ruimte voor een Bruynzeel Keuken. Zoals hier: een keuken aan één wand. Type Monta Hiaht. Veel bergruimte, ook in de handige wandkastjes. Deuren met kunststoiTolie, naar keuze in lichtgrijs of met teak- dessin. De keuken is uitgevoerd met een hard, krasvast ocron- aanrechtblad. Een nieuw mate riaal, bestand tegen alle schade lijke huishoudelijke stoffen. Lengte keuken245 cmprijs 793.- (zonder fornuis!. In t.eak 810.-. Luxe Bruynzeel Keuken met doorlopend werkvlak en volop bergruimte in alle knsten. Aparte elementen als een flessen- kast en een groenteladenkast, etc. bieden ruimte voor al les wat in uw keuken thuishoort. De keuken is uitgevoerd met een roestvrijstalen aanrechtblad met dubbele gootsteenbak. Deuren en laden naar wens afgewerkt met witte en blauwe kunststof platen of echt t.eakflneer. fbrmaat van de keuken op deze foto 240 x 180 cm. Prijs, inclusief in gebouwde elektrische kookplaat en afzuigkap in teak ƒ3401.- In wit of blauw kunststof 3218.- Een Bruynzeel nouveauté: de Aquila Hangende Keuken. Waar om een hangende keuken? Een hangende keuken werkt ruimte lijk, dus keukenvergrotend. De werkhoogte kan speciaal voor u worden afgesteld: geen bukken meer, de vloer blijft vrij. De keuken zoals hiernaast afgebeeld, inclusief een water bestendige hechthoutwandbe- kleding, oven, kookplaat en af zuigkap, kost compleet geleverd en gemonteerd ƒ5610.-. Afmeting van de keuken: 360 x 180 cm. Het roestvrij stalen aanrechtblad zoals in de hiernaast getoonde Aquila Hangende Keuken is opgenomen. U kunt het werkvlak zo nodig vergroten door één van de spoelbakken (tijde lijk) met een bijpassende afdekplaat te bedekken. Afgezien van dit aan rechtblad biedt Bruynzeel keus uit aanrechtbladen met eenoftweegoot- steenbakken links, rechts of in het midden. Hier xiet u dat een Bruynzeel Keuken ook in uiterst smalle ruimten nog perfect past. Let op het door lopende werkvlak met het roestvrijstalen aanrecht blad, het kunststof-buffetblad en de ingebouwde kookplaat - naar keuze gas of elektrisch (links op de foto) - en de doorgeefscheldingswand tussen keuken en eetkamer (rechts op defoto). J Dit is een van de vier korfjes in de groentelade van de werkcentrumkast Zoals u ziet zün de korfjes los. dus simpel overal mee naar toe te nemen. Natuurlijk kunnen wij u nog veel over keukens verfellen en natuurlijk kunnen wij ook veel laten zien. Bent u in meer keuken- wetenswaardigs geïnteresseerd, aarzel dan niet deze coupon in te vullen. Wij sturen u dan verdere keukendocumentatie. Of... bezoek ons voorlichtings centrum waar u een keuze kunt maken uit verschillende keukentypes en waar u een deskundige voorlichting krijgt over de verschillende mogelijkheden voor uw keuken. Aan: Bruynzeel beukens NV, Postbus 204, Zaandam. Zend mij s.v.p. uw keukeninformatie. Naam: Adres: I Plaats: Telefoon.- U vindt een Bruynzeel keukenvoorlichtlngscentrum int Bergen op Zoom - Wattweg 17 - telefoon 01640-6940

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 16