fcrt® Oudermiddag van Zonneveld op hetZilveren Schor' Raad van Vlissingen wijzigt statuten van sportbelangen Laatste vijf bejaardenwoningen in Wissenkerke overgedragen BIJOU 4 TELEGRAM NAAR KONINGIN ZEEUWSE JAARBEURS IS AL VOOR TACHTIG PROCENT VOLGEBOEKT RAAD TIKTE GS OP DE VINGERS Bevelands museum op 8 april bijen Grondtransacties in Goese raad PROVINCIALE ZcEUWSE COURANT MAANDAG 1 APRIL 1968 ONTMOETINGSDAG VAN LEERLING-PATIËNTJES ARNEMUIDEN ,Nou ken je lol hebben, jongens' riep één van de jonge patiëntjes van zeehospitium Zonneveld enthousiast tijdens een oudermiddag op het Zilveren Schor nabij Arnemuiden. En ze hadden lol, alle 75 leerlingen die onder lei ding van leerkrachten van de my tylschool Zonneveld een middag voor de ouders en genodigden verzorgden. Ieder van htm deed wel aan een van de onderdelen van het programma mee. Vanaf begin januari toen de heer A. de Bruyne, onderwijzer aan deze mytyl school, het plan opperde om een derge lijke middag op dit ontmoetingscentrum te houden, hebben de- kinderen én de leerkrachten hard gewerkt om dit idee te realiseren. Het doel van deze middag was: de ouders te confronteren met de mogelijk heden van hun gehandicapte kinderen om ze weer en op originele wijze de zin van hetgeen op Zonneveld met de kinderen wordt gedaan, onder ogen te brengen. Door de heilgymnastiek, mas sage, arbeidstherapie en de lessen op school konden de kinderen zingen, gym men en toneelspelen. En dat alles gebeurde op het ontmoe tingscentrum Het Zilveren Schor. De voorzitter van het bestuur van Zon neveld, de heer F. de Groof, deelde tij dens een roerend dankwoord na afloop van de middag mee dat een telegram met de volgende inhond: ,De kinderen het revalidatiecentrum Zonneveld te Oostkapelle brengen uwe majesteit dank voor de geschonken gelegenheid hun ontmoetingsmanifestatie op Uw Zilve ren Schor te houden', verstuurd was aan koningin Juliana en prins Bernhard. Ontmoeting Geneesheer-directeur dokter H. A. Roe- bers sprak een welkomstwoord aan het begin van de middag. Hij noemde het een .ontmoeting' van en met vier groe pen: de kinderen, de ouders, het voltal lig personeel van Zonneveld en de geno digden. Voor hen had hjj een speciaal welkomstwoord. Aanwezig waren be stuursleden van Zonneveld, b en w van Domburg, consulterende geneesheren, het bestuur Sport Steunt Zonneveld, be stuur BOSK, vertegenwoordigers van de sociale werkplaats, van de rotary Goes, van de stichting Zeeland, van de provinciale revalidatiestichting en van de padvinderij. Toneel en zang Het werd een geslaagde ontmoeting. De kinderen zongen op de muziek van .Het land van Maas en Waal' een welkomst lied onder leiding van zuster Breel, met de heer De Bruyne, stuwende kracht achter de organisatie van deze middag. De heer J. Overduin .hoofd van de my tylschool Zonneveld kondigde de ver schillende onderdelen aan. De heer Co- sijnse, directeur van het Zilveren Schor sprak een kort, hartelijk welkomstwoord en wenste allen een plezierige middag. Onder leiding van zuster Breel zon gen alle kinderen een tiental liedjes, het resultaat van de gewone weke lijkse zangles. Nadat Annemiek Dockheer en Kees Vis een staaltje van hun kunnen met een verrukke lijk poppenkastspel .Roodkapje' had den weggegeven, waren roodgemut- ste kabouters aan de beurt in een to neelstukje over meester Prulkebol en de Kabouterschool. Na een gymnastiekvoorstelling van de heer Parent en negen leerlingen, een liedje uit de musical ,The' sound of music' en de pauze volgde een groot toneelstuk: ,De Nachtegaal'. De heer De Bruyne schreef dit stuk spe ciaal voor deze middag met het doel zo veel mogelijk kinderen voor het voet- Oudermiddag van Zonneveld' op het zilveren school: de kinderen hadden met de leerkrachten hard gewerkt om iets leuks van de middag te maken. Foto PZC) licht te brengen: er namen 48 kinderen muziek hierbij was van C. Ph. Teleman. De hoofdrol in dit stuk in zeven bedrij ven was voor Kees Stoel, een van de ve le enthousiaste en goede spelers. Meer dan twintig kinderen vervulden een passieve rol als bloemen of bomen. Het was een groot stuk werk, een geslaagde mengeling van toneel, muziek, zang en beweging. Oüer vijl welden in Middelburg Totaal tachtig standhouders te verwachten MIDDELBURG Over vjjf weken ordt in Middelburg de Zeeuwse Jaar- ziet er naar uit, dat het vooral een beurs wordt waar met name de dames hun hartje kunnen ophalen. Een be langrijke plaats nemen de inbouwkeu- kens in. Er komen er 23 verschillende in de hallen. Een Amsterdams bureau verzorgt regelmatig modeshows met beroepsmannequins. Ook voor de heren valt er voldoende te beleven. Met na- me de lederwereld is goed vertegen- beurs geopend. Het is een vervolg op woordigd. Verder is op de beurs met de beurs Midelburg-middelpunt die vo-een stand aanwezig het ministerie van rig jaar in het kader van de viering 7501 defensie, het ministerie van landbouw, jaar stad werd georganiseerd. Op de| de gemeente Middelburg en de PZEM. jaarbeurs krijgt het handels- en be-1 Ook voor de Zeeuwse kunstenaar is er drjjfsleven in Zeeland gelegenheid om' ruimte. Die is kosteloos ter beschik- zich aan het publiek te presenteren, king gesteld door de organisatoren. De Voorts kan het Nederlandse bedrijfsle- sticnting Zeeuwse beeldende kunste ven dat in deze provincie belangen naars zal uitmaken hoe deze ruimte zal heeft zich er laten gelden. De beurs worden benut. Het ligt in de bedoeling wordt gehouden van zes tot en met elf dat tijdens de beursweek een wieler- meL koers zal worden gehouden. Het Mid- D, beurs waarvoor het Hof va» Taag. weer als plaats van vestiging is geko zen wordt aan oppervlakte duiznd vier kante meter groter. Vier hallen gaan nu tezamen een ruimte beslaan van omstreeks 4200 vierkante meter. Vol gens directeur R. R. Gütlich is er al een grote belangstelling van de zijde van standhouders. De ruimte is al voor tachtig procent uitgegeven aan totaal 62 firma's. Men verwacht er rond de tachtig, al naar gelang de standruimte die gereserveerd wordt. De beurs trok vorig jaar 12Vz duizend toeschouwers. Dit jaar rekenen de or- zen wordt aan oppervlakte duizend vier- publiek. Ook nu weer wordt de organisatie be geleid door een commissie van toezicht waarin voorzitter A. Imanse, wethou der W. P. J. Baars, en de heren G. Keim, A. de Pree en H. Moor. Deze laatste is ambtenaar van culturele za ken van de gemeente Middelburg. Het Dank Na afloop en voor het dankwoord van voorzitter De Groof, bracht mejuffrouw Schoonrewoerd .sociaal werkster voor de bond van ouders van spastische kin deren op rijni dank aan alle medewer kers. Zij overhandigde een mand met cadeautjes, namens de ouders, voor al die mensen achter de schermen aan dok ter Roebers. Officiële opening kleuterschool LEVVEDORP Op vrijdag 5 april aan staande zal 's middags om half vier de nieuwe r-k kleuterschool ,De Stol- pe' in de Zandkreekstraat te Lewe- dorp officieel warden geopend. NOLLESTRAND BLIJFT VRIJ STRAND het buitenterrein regelmatig optreden. De entree van de beurs is dit jaar niet in de Baanstraat, maar via de poort van de Kloveniersdoelen achter de Houttuinen. Daarmee zal deze entree representatiever worden voor deze handels-, industrie- en consumenten beurs. VLISSINGEN Na de uitvoerige dis cussies over de Stichting Sportbelan gen en met name over dë Esso-schen- king van vier ton voor de sporthal In de raadsvergadering van november van vo rig jaar, ging de Vllssingse raad vrij dagmiddag betrekkelijk vlot akkoord met de gewijzigde statuten van deze siehting. Zonder een enkel bezwaar ac cepteerden b en w een amendement op de statuten, voorgesteld door de heer G. van Sluijs, om bepaalde adviezen van b en w ter kennis te brengen aan de raad. De heer Van Sluijs meende dat daarmee een nog betere communicatie bereikt zou worden. De heren J. M. H. van de Sande en H. A. Reddingius (beiden bp) voelden niets voor het handhaven van de stichtings vorm en zij stemden dan ook tegen het voorstel. De heer E. T. Oosterhuis (wd) voelde weinig voor de bepaling dat het stichtingsbestuur geen investeringen mag doen boven de 50.000 gulden. Ener zijds achtte hij dit geen compliment voor de stichting en anderzijds wordt daarmee de raad in feite een brevet van onvermogen gegeven, omdat dit kunnen impliceren dat de raad toch tot oordelen bevoegd is als het om nere bedragen gaaf. De heer Oos terhuis kon zich er tenslotte wel mee verenigen dat die bepaling gehandhaafd bleef, maar hij adviseerde de raad de desbetreffende voorstellen in de raad van geval tot geval te beoordelen. Bur gemeester drs Roemers was het daar mee wel eens. Wethouder Ch. J. Gillis sen Verschage deelde nog mee dat de nieuwe medewerker voor sport en cul turele zaken inmiddels is benoemd er dat deze op 27 mei in dienst zal tre- Nollestrand Verheugd was de raad over het feit dat nu een eenmalige subsidie aan de stichting Vlissingen Badplaats ge- gaven werd he tNollestrand ook in exploitatie kan komen. Enkele be zwaren waren er, die door het ant- woonS van wethouder L Filius uit de weg werden geruimd. Hij wees er onder meer op, dat het strand ge huurd wordt van het waterschap Walcheren en dat daarbij één van de voorwaarden is dat het een vrij Toneelmiddag Zeeuwse welpen MIDDELBURG Dezer dagen orga niseerde het gewest Zeeland van de NPV in de aula van de chr. hbs te Middelburg een welpentonee! middag. Dit was de derde keer dat een derge lijke middag werd gehouden. Ditmaal waren ook de kabouters uitgenodigd om hun steentje bij te dragen. Het pro gramma vermeldde dan ook niet min-i der dan 12 nummers (8 welpenhorden] en 4 kabouterkringen). Er werden toneelstukjes opgevoerd, er werd gezongen, gedeclameerd en ge-| musiceerd. De aanwezigen zowel! qqeS groot als klein —hebben genoten van j en Zuid_Beveland houdt maandag 8 de arti est en-in-de-dop De piestatie aprji een algemene vergadering in ,De; werden vanuit de zaal met yells be- Prins van 0ranje- te Goes. Naast een loond. Er waren drie PrlJze" beschik-1 aanta] huishoudelijke zaken zal de expo- baar gesteld en de jury had heel wat sitieruimte ter sprake komen. Verder -hmi»* heleend de heer p van Dljk_ oud-leraar van het chr. lyceum spreken over De pa- triottentijd in Goes en op de Bevelan- Het museum voor Noord- te cijferen voordat de uitslag bekend kon worden gemaakt. De welpen var de Jacob Valckegroep uit Goes ver dienden. evenals verleden jaar, de eer ste prijs (171 pnt.). Ze bi-achten met veel verve .Circus Uutekeu' ten to nele. De tweede prijs (154 pnt.) was voor de Paul Krugerhorde uit Middel burg, die het aloude Catootje op een leuke manier bracht. De welpen van de M. A. de Ruyterhorde uit Vlissingen kregen voor hun toneelstukje ,De recht spraak' de derde prijs (149 pnt.). De volledige uitslag was als volgt: 1. Jac. Valckehorde, Goes met 171 pnt.: 2. Paul Krugerhorde, Middelburg 154 pnt.; 3. M. A. de Ruyterhorde, Vlis singen, 149 pnt.; 4 Hertog van Beije- renhorde, Goes, 348 pnt.; 5. Berken- boskring. Middelburg. 136 pnt., 6 Du katx>kring, Vlissingen. 135 pnt.: 7. Rid der v. d. Maelstedehorde. Kaoelle met 130 pnt.: 8. Berd. v. Berlekomhorde I. Middelburg. 126 pnt.: 9 Berd. v. Berlekomhorde II. Middelburg. 125 pnt.: 10. Gosakakring I, Goes. 123 pnt II. Gosakakring n. Goes. 11 Spnt.; 12 Scheldezwervershorde. Vlissingen. 114 pnt. Weer Veersemeerrrit ,Scheldegouwen' MIDDELBURG De motor- en au tomobielclub .Scheldegouwen' te Mid delburg houdt zaterdag 6 april de ze vende Veerse-Meerrit, die om 2 uur de Schouwburg op het Molenwater be gint. De lengte van deze rit is voor de A klasse omstreeks honderd kilometer in de B-klasse tachtig. De lengte t de C-rït bedraagt ongeveer zeventig km. De A- en B-rit zijn kaartleesritten, in de C-klasse gaat het om een oriënta- tierit. De rit telt mee voor het PCC- kampioenschap. (ADVERTENTIE) VAN COMPLEX VAN 20 WONINGEN strand zal blijven. .Er komt wel een grotere service, wel een grotere vei ligheid maar financiële gevolgen voor de bezoekers van dit sffand heeft het dus niet,' aldus de heer Fi lius. Ook wordt er gestreefd naar de oprichting van een paviljoen waar dranken kunnen worden geserveerd. In samenwerking met deskundigen van het waterschap Walcheren zal de plaats bepaald worden voor het leg gen van boeien. Ook zal er een strandwacht komen. Twee exploitan ten zullen op het Nollestrand dag huisjes gaan plaatsen. Gs onelegant Het voorstel tot geleidelijk overnemen van het rijk van een extra activiteits subsidie voor de stichting Don Bosco oogstte een storm van protest, niet te en het college van b en w, maar tegen iet provinciaal bestuur dat de garantie •oor deze subsidie op zloh nam, maar de financiële consequenties zonder voor- GEBOUWD AAN BEATRIXSTRAAT n de Beatrixstraat te Wissenkerke werden vrijdagmiddag om drie uur de laatste vijf van de twintig bejaarden- woningen officieel in gebruik gesteld. Marina Wisse, dochtertje van de burge meester van Wissenkerke, overhandigde de sleutel en een boeket bloemen aan de toekomstige bewoonster van Beatrix- straat 39, mejuffrouw J. de Ridder uit Wissenkerke. In de bijeenkomst in de recreatiezaal var het bejaardentehuis ,De Vredestein' heette de voorzitter van de diaeonie van de Nederlandse her vormde kerk, de heer J. J. van den Berge, daarna de vele belangstellenen hartelijk welkom. Onder de genodigden bevonden zich bur gemeester en mevrouw Wisse, wethou der G. Leendertsc en R. J. Sc'neele. ds B. C. de Gelder, de hervormde kerk besturen van Wissenkerke en Geersdijk en afgevaardigden van de hervormde vrouwenvereniging. Voorts waren aan wezig de architect, de heer J. A. de Bruijne uit Goes en de aannemer, de heer R. Slotema, de bewoners van de reeds in gebruik genomen bejaardenwo- ningen en inwoners van de Vredestein. Voorzitter Van den Berge noemde dit plan de eerste fase van de bouw bejaar d—woningen. Hij dankte burgemeester se en de raad van Wissenkerke voor welwillende medewerking om ga rant te staan voor een geldlening en zo bouw mogelijk te hebben gemaakt. Hij dankte voorts de architect en het bouw bedrijf Slotema voor de solide bouw va. de bejaardenwoningen. ,De resultaten spreken voor zichzelf,' aldus de heer Van den Berge. Burgemeester Wisse noemde deze dag "een moment om even bij stil te staan. .Vredestein heeft een waarde volle uitbreiding ondergaan. Deze be jaardenwoningen maken deel uit van de dorpsgemeenschap. De gemeente heeft vertrouwen in het geheel.' aldus de burgemeester. HIJ feliciteerde de diaconie met de vol tooiing van dit plan. ,Het voorziet In een werkelijke behoefte,' aldus de bur gemeester. Namens de stichting be jaardenzorg Noord-Beveland sprak ds R. T. IJtsma uit Coliinsplaat er zijn vreugde over uk, dat de bejaardenzorg op Noord-Beveland Interkerkelijk is geregeld. De heer J- C. van den Berg. die in een vroegere zittingsperiode als diaken de initiatiefnemer was voor de bouw van deze bejaardenwoningen hoop te, dat de plannen voor meerdere bouw in de komende jaren verwezenlijkt mo gen worden. Na het bezichtigen van de woningen en de overdracht van de sleu tel werd alleen een consumptie in de zaal van Vredestein aangeboden. Als een van de,eerste bewoners van de beiaar- denwoningen sprak de heer A. J. Heij- boer namens allen een woord van dank en tevredenheid over de bouw en bewo ning. Hij dankte mede voor het feit. dat de bewoners welkome gasten in Vrede stein zijn. Voorzitter Van den Berge dankte namens de diaconie architect De Bruijne en de firma Slotema vcor de bloemenattentie en voor de vlag In top: ook het schildersbedrijf Versluijs eil De laatste vijf van de in totaal twintig te Wissenkerke gebouwde bejaardenwoningen werden offi ciéél overgedragen aan de bewo- elektricien L. Tange. Een eerste fase noemde de heer Van den Berge dit vol tooide plan. Hij heeft een wachtlijst van 85 personen voor Vredestein en nog 1? gegadigden voor bejaardenwoningen. Hij sprak de hoop uit, dat met medewer king van de diakenen, de diaconale raad te Middelburg en het gemeentebestuur de uitbreidingsplannen voor Vredestein kunnen worden verwezenlijkt. Met een woord van dank tot de directrice en het personeel van hei tehuis voor de prettige ontvangst en medewerking sloot de voorzitter deze bijeenkomst. manier kunnen we niet met gs zaken doen. Als zij zich garant stellen dan moeten zij dat ook maar nakomen,' al dus de heer E. de Priester (pvda), een mening die met name ook van de heer W. P. Hamerlinck (kvp) beluisterd werd. Tenslotte werd het voorstel met 17 stemmen tegen en 8 voor verwor pen. Het college van b en w kreeg al leen de steun van do heren Lorier, Bik ker, Slnke en Van Rooijen. Politiebureau Vanzelfsprekend verleende de raad een krediet voor de inrichting en bouw van een nieuw politiebureau. Veel sprekers hadden er echter ernstig bezwaar te gen dat Vlisingen door de late uitke ring van de rijksbijdrage opdraait voor een renteverlies van 95.000 gulden. De heer C. C. Verheul (pvda) had grote be tegen de architectonische vorm geving. HIJ meende dat gebouwen als politiebureau .trekpaarden van de ar chitectuur z\)n.' Niettemin zijn er .ar metierige gevels ontworpen.' Ook had hl) bezwaar tegen het feit, dat de kan tine een plaats is toebedeeld vlak on der het dak. Wethouder Smit stelde: ,wy vinden de architectuur geslaagd' Ook wees h(j er op dat het gebouw zo sr mogelijk moet worden uitgevoerd, heer Verheul meende tenslotte dat soberheid en moderne architectuur zeer goed samen kunnen gaan. Straatnamen Bij het voorstel namen te geven aan straten in het industrieterrein Noord wees de heer Van Sluijs (ar) erop. dat er in Souburg reeds de naam Ambachts- veld bestaat. Op zijn voorstel werd be sloten de naam Ambachtweg in het in dustrieterrein te wijzigen in Gildeweg. Bij het voorstel namen te geven aan straten in het plan Paauwenburg kwa men talrijke suggesties uit de bus. Zo werd de naam van Arie Smit. oprichter van de NV Koninklijke Maatschappij De Schelde genoemd. Wethouder Smit be loofde de suggesties in de toekomst in de overwegingen te betrekken. De heren Joustra. Van Rooijen en Van Leeuwen betreurden het dat de minister afwijzend beschikt heeft op het verzoek aan de uts in Vlissingen een vakrich ting procestechniek te mogen vestigen. Opnieuw zal Vlissingen met nieuwe argumentatie dit verzoek indienen. Een nieuwe regeling werd vastgesteld voor de vaste commissies van advies en bijstand. Op veler verzoek ging het col lege van b en w er mee akkoord de com missie van onderwijs, sport, cultuur en jeugdzaken te splitsen in een commissie voor onderwijs en een commissie voor cultuur, sport en jeugdzaken. HOOFDINSPECTEUR NAM AFSCHEID VAN BELASTINGEN TE GOES GOES In de personeelszaal van do inspectie der directe belastingen te Goes waren vrijdagmorgen het voltallig personeel van de Inspectie en een aan tal hoofden van dienst van naburige inspecties en vele gepensioneerden by- een om afscheid te nemen van de hoofd inspecteur-titulair J. Kwekkeboom, hoofd van de Inspectie Goes in verband met diens benoeming tot hoofd van de inspectie der directe belastingen te Zutphen. Nadat de heer J. J. van Antwerpen de aanwezigen had verwelkomd opende in specteur" G. van Schagen, waarnemend hoofd van dienst, de rij van sprekers. Hjj memoreerde, dat de heer Kwekke- boom twintig jaar in Goes werkzaam is geweest. De heer Van Schagen noem de de scheidende een man met een vol komen eigen stijl, die mild was in zijn oordeel over anderen. Mede door deze karaktereigenschap was de sfeer op de inspectie goed en rustig. Ook wist de heer Kwekkeboom steeds op duidelijke wijze zijn mening over te brengen. Hij stond bekend als een oprecht en eerlijk mens. Namens het gehele personeel bracht de heer Van Schagen dank voor de goede en prettige leiding, die van de heer Kwekkeboom uitging en hij wenste hem ln zijn nieuwe standplaats met zijn gezin het allerbeste toe. De heer Van Schagen liet zijn woorden vergezeld jaan met een geschenk. Voor mevrouw ïwekkeboom waren er bloemen. De ontvanger van het kantoor der rijks belastingen te Goes, de heer F. Schille- mans memoreerde, dat er tussen ont vanger en ispectie nimmer wanklanken of botsingen waren geweest. Hij dankte de heer Kwekkeboom voor de prettige samenwering. De heer J. L. van Veeren. hoofd van de inspectie invoerrechten en accijnzen te Vlissingen. sprak namens de collega's-inspecteurs. Hij roemde hem om zijn kernachtige uitspraken, wenste hem het beste toe en bood een boeke bon aan. Namens de oud-gedienden sprak de heer J. A. Lucieer. Hij bood een oude ets van Goes aan. De heer Kwekkeboom dankte allen voor hun steun waardoor het mogelijk was van de inspectie te maken wat zij GOES De raad van Goes zal in zijn vergadering van woensdag 10 april een aantal grondtransacties ter goed keuring krijgen voorgelegd. Het gaa.t om de aankoop van enkele stroken grond voor woningen aan de Kloeting- seweg in verband "met de reconstructie van de Kloetingseweg-'s-Gravenpolder- seweg op Goes grondgebied. B en w hebben met een aantal eigenaren over eenstemming bereikt en stellen de raad voor diverse percelen te kopen. Een tweede grondaankoop betreft een oppervlakte van 1,3 ha in het toe komstige bestemmingsplan Valckeslot 2. Met het oog op de gunstige ligging van de aan te kopen grond zowel ten opzichte van het ontwerp-bestemmings- plan als van de landerijen van de .Hollandse Hoeve' in eigendom bij de gemeente willen b en w deze grond van de gemeente Kloetinge aan kopen. (ADVERTENTIE) iiiiiiiiiimiimiiiiimiiiitiii Philatelica geeft herdenkings- enveloppe uit De afdeling Bmlnisse van .Philatelica' geeft ter gelegenheid van het 500-jarig bestaan van Brulnisse een bijzondere enveloppe uit. Deze herdenklngsenxelop- pe wordt ontworpen door 'n plaatselijke kunstenaar. NOORDBEVELANDSE GJV'S VERGADERDEN .De samenleving vernieuwen', was het thema van Inleider G. Chrlstiaanse, bestuurslid van de provinciale ARJOS, waarover de leden van de GJV's op Noord-Beveland dezer dagen spraken te Geersdijk. In het bijzonder ontwik kelingshulp. oorlog en vrede en het begrip gezag en vrijheid kwamen in een levendige discussie op deze gorJ bezochte vergadering ter sprake. Ve der werd vrij uitvoerig van gedachten gewisseld over de radicaliteit in de politiek. Bij BIJOU gewoon bijzondere tassen. Betere tassgn. Voor jonge mensen gewoon hippe tassen in de HIPPIES' CORNER bij de tassenzaak. Natuurlijk het enige juiste adres in Zeeland. Lange Delft 44/Segeersstraat 4a Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4