V0LV0 Stadhuistoren Goes: werken in vogelkooi Boekenfeest met Hessel van der Wal Adverteer in de PZC ZO KRACHTIG ZO ZUINIG Zo veilig als VOLVO 4 Belfort mogelijk voorjaar-'69 klaar Gieren Achter elkaar Kinderen voerden operette op Scheidsrechter schiet kijker neer EERSTE BEJAARDEMIDDAG IN HUISHOUDSCHOOL VLISSINGEN TE KOOP: VERHUIZEN? VW ZOUTELANDE KOOPT EEN VRACHTAUTO VOOR STRANDVUIL GARAGE POPPE NV Mercury buitenboord motoren BEEKMAN ERKEND MEÜBELTRANSPORT- BEDRIJF A. C. CALJOUW ZN j Walcherse operette- en musicalvereniging j DER j ZIGEUNERBARON HIER DE VOLKSSLAGERIJ MAANDAG EEN VLFESSTUNT Firma J. de Kok Zonen H. J. HOEGEN-OIJKHOF PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 23 MAART 1968 ZWIJGEN ALS HET STORMT.... GOES Op vijfendertig me ter hoögte is in Goes het laatste half jaar ,het am bacht' duidelijk in ere her steld: handwerk is in de plastic stolp, die de toren van het stadhuis overkapt, het belangrijkste element, dat sinds oktober zorgt voor een gestage voortgang in de restauratie van de toren. Over een jaar zal het Goese belfort als nieuw uit de han den van de restaurateurs weer te voorschijn komen. Als nieuw: in feite is dan een groot deel van de beide koepels van de Goese stadhuistoren hele maal nieuw. De mensen van het restaura! en r sbedri j f Woudenberg uit Middelburg hebben het houten geraamte voor de beide koepels volledig gesloopt. Van het oude, vrijwel rotte hout, is vrijwel niets meer gebruikt: de stellage was zo verrot en slecht, dat het ge heel bij storm bijvoorbeeld heen en weer wiebelde Dat zit er niet meer in. ais de toren volgend jaar uit de over kapping ,de vogelkooi' zegt architect M. J. van Beveren uit Veere wordt gehaald. Dan wor den de koepels geschraagd door stevige balken van acht én ruim zes meter. Afzelia-balken, een zeer harde houtsoort. Dan zal het Belfort er weer een paar eeuwen tegen kunnen, naar net zich laat aanzien. Zoals gezegd: handwerk Is belang rijk by de constructie van de nieu we .lantaarns', het nieuwe ge raamte voor de koepels, waarover in de loop van dit jaar de dak bedekking wordt gelegd. Het is een kwestie van monteren, van passen en meten en .hooguit komt er een zaag aan te pas. of een hamer, of een schaaf. werden er proppen krant in de uiteinden van de metalen huizen van de steigers gestopt, om de trek tegen te gaan; ais de zon schijnt, is het er lekker; als het stormt, zoals begin deze week, wordt er gewoon doorgewerkt, maar gezwegen want je komt niet boven het gieren van de wind rond de stolp, op 35 meter hoog te. Veertien steigers staan er rond de toren van het stadhuis. Veer tien ladders staan er tegen die steigers. En vier, vijf man klim men elke morgen en elke middag naar boven, naar de plastic vo gelkooi, en gaan ook weer langs veertien ladders naar beneden In die plastic stolp is de hele winter gewerkt. Bij regen, bij vorst, bij wind, bij storm. Als het vroor Behalve aan de beide koepels, is er de afgelopen maanden ook ge werkt aan de muren van de stad huistoren: de steen wordt gebikt en schoongemaakt, de muren ko men er weer waardig uit te zien. Ook in de toren worden gaten en spleten in de muren gedicht er liggen binnen de schutting ge noeg moppen om daarvoor le be nutten. In de eigenlijke fietsen stalling, onder het stadhuis, is voor de duur van de restauratie een .timmerfabriekje' onderge bracht: daar worden de balken en de bogen van Afzelia en ander hout zoveel mogelijk op maat ge maakt om ze binnen de plastic kap te verwerken. Hoe zijn de ervaringen met het werken in de stolp? Architect M. van Beveren: ,Het gaat uitste kend. We hebben dit ook toege past by de restauratie van het kasteel in Haamstede en bjj een paar andere objecten, en de erva ringen zijn bijzonder gunstig. We hebben nog geen dag verspeeld, het is veel goedkoper dan de nor male mannier van werken. Het is ook belangrijk, omdat je met veel ambachtelijk werk te maken hebt. Dat kan niet op een hoogte van 30 meter als het koud is, regent of vriest.' De restauratie van het belfort Is eigenlijk een afgerond object, al houdt het nauw verband met de stadhuisrestauratie, het was het urgentste deel. Goese directeur ge meentewerken W. A. van Bock- hove heeft één dringende wens: dat de zaak nu achter elkaar kan worden uitgevoerd, dat er conti nuïteit in zit. Of dat zo zal zijn, hangt vooral af van de subsidies, die monumentenzorg ter beschik king stelt, maar dé mogelijkheid zit erin. Tijdens die restauratie periode de toren is waarschijn lijk volgend voorjaar klaar moet het secretariepersoneel ver huizen. Het zal niet meer in het stadhuis terug komen. Als de restauratie van het Goese stadhuis achter elkaar kan door gaan. vergt hert karwei ongeveer vijf jaar. Op ziin minst dus tot begin 1973 zal Goes nog moeten leven met de beschutting Op de foto: een kijkje in de plas tic kap rond de koepels van de Goese stadhui.storen, waar wordt gewerkt aan de constructie van een nieuw, stevig houten geraam te. (Foto PZC) MIDDELBURG Alsof het de komst van een staatshoofd betrof, zo druk werd er donderdagavond gefotografeerd In het hervormd ontmoetingscentrum van het Zand in Middelburg. Die be drijvigheid gold de eerste "uitvoering van de kinderoperette .De betoverde fee'. Trotse vaders legden vrolijke ta fereeltjes vast voor het familie-album. Het was ook wel de moeite: er werd enthousiast gezongen en toneel gespeeld door maar liefst veertig kinderen. Op de voorgrond traden kinderen als An neke Kalkman. Yvonne Strikwerda, Ria Hoek, Leo Lampert, Corrie Plat- schorre. Alle Groenewoud, Marian Reijnhout, Hans Hubregtse. Jolanda Zwigtman en Diny Abma. Prettig in het gehoor liggende melodietjes maak ten van de opvoering een plezierige ver toning. Een aantal moeders had zich uitgesloofd om kostuumpjes te maker 'oor de kinderen. Voorzitter Meulmees- ter, de schrijver van het verhaal van de operette leidde dé avond in. Aan het eind was er applaus voor de kinderen en een attentie voor de leiding. De zie kenomroep radio Walcheren maakte op namen van het optreden van de kin deren. Aanstaande donderdag volgt de tweede opvoering. .Zuidvruchten' voor NVvH Souburg SOUBURG .Vruchten uit het zonnige zuiden' was het onderwerp van inleiding en gesprek op de bijeenkomst van de Nederlandse vereniging van huisvrou wen, onderafdeling Souburg dezer da gen. Mevrouw Van Versendaal uit Am sterdam hield een causerie met dia's over: .Het nut en de toepassingsmoge lijkheden van zuidvruchten.' De dia's gaven een beeld van het drogen van de diverse vruchten in het buitenland. Me vrouw Van Versendaal sprak uiteraard ook over de voedingswaarde van zuid vruchten: allen voorzien van een rijke ortie kalk, ijzer, caroteen en vitamine, ie Hunza's, een volksstam in de ber gen van Pakistan, eten bijvoorbeeld enorme hoeveelheden abrikozen, 's zo mers vers en 's winters gedroogd. Men zegt dat zij daaraan hun hoge leeftijd te danken hebben. De bijeenkomst werd geopend en besloten door de vice-pre- sidente mevr. Faase-Kesteloo, daar mevrouw A. H. Brouwer-Struis door ziekte was verhinderd. Zuiiamerikaans voetbal •RIO DE JANEIRO (AP) Een voet- j balscheidsrcchter, die zich kwaad maak- I le op het publiek dat hem bij een pro vinciale wedstrijd uitjouwde, is met een j getrokken revolver op de tribune toege- rend, waar hy een toeschouwer die hem probeerde tegen te houden doodschoot, zo meldt het dagblad Jornal do Brasil. Het incident heeft zich in het afgelopen weekend voorgedaan in de stad Lajeado in de staat Rio Grande do Sul toen het publiek in een wedstryd tussen de twee- dedivisieclubs Gaucho en Olaria de scheidsrechter voortdurend uitouwden. De man loste ten slotte drie schoten, die toeschouwer Hilario Rohr het leven kostten Raiffeisenbank .Koudekerke had gunstig jaar De raiffeisenbank, werkzaam in Kou dekerke en de wijken Lammerenburg en Paauwenburg te Vlissingen, hielc dezer dagen haar jaarvergadering. De voorzitter, de heer J. Tevel, ging in zijn openingswoord in op het vesti gingsbeleid van de bank. Nadat in 1966 het kantoor in Lammerenburg was opend, is nu opdracht gegeven bouw van een flink kantoorpand aan de Alexander Gogelweg naast architec tenbureau Steen en Tuinhof. De direc teur, de heer M. J. v. d. Linde gaf in zijn jaarverslag een overzicht van het afgelopen jaar. 1967 was een bijzonder goed jaar voor de bank. De spaargelden stegen tot 9.233.253,22, mede dank zij de vestiging van een kantoor in Lammerenburg. Veel nieuwe relaties waren erbij gekomen, door de girale be talingen van salarissen. Ook hei aan tal spaarders breidde belangrijk uit. De dienstverlening werd uitgebreid. Aan de vraag naar leningen, hypothe ken en kredieten kon ruimschoots wor den voldaan, dankzij de sterke stijging van de middelen. De vergadering be sloot het winstsaldo over "1967 toe te voegen aan de reserves. Bij de verkie- gga~ voor een bestuurslid werd de heer Kodde herkozen, terwijl in de va cature van de heer Ovaa als lid van de raad van toezicht werd gekozen de heer D. Vos Jaczn. Afscheid werd ge nomen van de heer Ovaa die ruim 20 jaar de bank heeft gediend als lid van de raad van toezicht, doch nu aftrad in verband met de leeftijdsgrens. Na het officiële gedeelte van de vergade ring hield de heer A. J. Veldkamp te Vlissingen een lezing met een film over storm, ijs en walvissen. Deze lezing over de walvisvangst met de Willem Barentz werd met grote aandacht ge volgd en door de aanwezigen bijzonder gewaardeerd. Leerlingen brachten vlot programma OVERBLIJFRUIMTE WERD OMGETOVERD TOT TEAROOM VLISSINGEN In samenspraak met de leiding van het bejaardencentrum ,Ter Reede' besloot directrice mejuf frouw A. E. de Bel van de gemeente lijke industrie- en huishoudschool te Vlissingen enige weken geleden een ge zellige bejaardenmiddag door de leer lingen van de hoogste klas te laten organiseren. Het zou voor de meisjes zo vast een praktische ervaring bete kenen, voordat zij binnenkort werkelijk in de maatschappij met bejaardenzorg zullen worden geconfronteerd. Ondanks de vrij korte periode van voor bereiding was het donderdagmiddag zo ver, dat de leerlingen de bejaarden voor het eerst een simpel opgebouwd programmaatje konden bieden. Het programma was afwisselend in elkaar gezet, werd vlot afgewerkt en bestond uit volksdansen, bafiet, declamatie, sa menzang en een modeshow. Presenta trice was mevrouw J. A. Bruinooge- Smit, die nogal vinnig de verschillen de onderdelen aankondigde en aan elk aar praatte. Klokslag half drie huppelden tien meis jes op blote voetjes de overblijfruim- te binnen om onder leiding van me vrouw C. M. Laanen één Joegoslavi sche en twee Israëlische volksdansen te brengen. Vooral de oude heertjes genoten van de springerige benen onder de wippende mini-jurkjes. Na de volks- Schaaksimultaan Zeeuws kampioen te Kruiningen KRUININGEN Donderdagavond werd te KrulnJngen in ,Ons Dorpshuis' een simultaanschaakseance gegeven door de kampioen van Zeeland, de Krui- ningse onderwijzer C. M. Jansen. Deze schaaksimultaan ging uit van de schaakclub ,De zwarte dame'. Het da gelijks bestuur van de ZSB gaf van AR-kiesvereniging Westkapelle opgericht Dezer dagen werd ln de consistorie van de gereformeerde kerk te West kapelle een discussieavond gehouden met als doel het oprichten van een AR-kiesvereniging. Spreker op deze avond was de heer B. Koole uit Sou burg, secretaris van de AR-statencen- trale Vlissingen .Nederland en Oran je'. De heer Koole gaf een uiteenzet ting over de AR-politiek waarbij hij vooral aandacht schonk aan de huidige werkloosheid, de ontwikkelingshulp en Vietnam. Ook benadrukte hij de nood zaak van goed functionerende kiesver enigingen. Na de pauze volgde een le vendige discussie over deze punten. Besloten werd een AR-kiesvere op te richten waarvan het bestuur" als volgt werd samengesteld: voorzitter W. Wouters, secretaris J. Gabriëlse, pen ningmeester P. de Witte en bestuurs lid J. L. de Witte. Er zijn tot nu toe 20 leden ingeschreven. De heer Jansen speelde aan 19 borden, waarvan hij er na drieeneenhalf uur spelen 17 won, 1 remise en 1 verloor. De winnaar was de heer W. Zuidweg uit Kruiningen en de heer L. Poleij eveneens uit Kruiningen, maakte remi- ise. De laatste speler was B. Cok, die om 23.40 de vlag moest strijken. Brommer botste tegen auto Op de Gapingse weg te Gapinge had de heer A. v. M. het ongeluk met zijn brommer bij hot uitwyken in botsing te komen met de-auto van de heer P. A. uit Sorooskerlce, die juist passeerde. De heer A. v. M. liep letsel aan hand en been op. De brommer en auto werden beschadigd. Overigens liep het vrij goed af. Auto's botsten Donderdagavond kwamen twee perso nenauto's in Poortvliet met elkaar in botsing op de hoek Zuldstraat-Molen- straat ln Poortvliet. Van beide auto's werd het linkervoorfront flink inge deukt. Persoonlijke ongevallen deden zich niet voor. OP 31 MAART IN VLISSINGEN Jonge cabaretier met kwaliteit dansgroep was het de beurt aan ds eerste dcclamatrice. Joyce Bleyenbere zij zei met duidelijke stem de .Ballade op Hollands water" yan Bertus Aatje* op. Soloballet van ballerina Marja van W: liegen was het volgende punt van het programma. Op muziek van Grje°; en op een eigen choreografie beeldde zij zo goed en zo kwaad als het ging op de gladde tegen- vloer de vlucht van een zwaan uit. Marja was een donkerrood zwaantje met kanten pofmouwtjes en een dotje tule in het' haar. Toen het applaus was weggeëbd kregen de bejaarden de eerste culinaire lek kernijen uit eigen keuken voorge schoteld. De ruimte leek op dat mo ment op een echte tearoom: kleu rig gedekte tafeltjes met overal bloemen en daartussen de kopjes thee en de petit-fours. Modeshowtje VLISSINGEN De Zeeuwse boekver kopers zullen op alterdagavond maart in Britannia in Vlissingen tydens het traditionele Zeeuwse boekenfeest een voor deze provincie onbekende baretier aan het publiek voorstellen. Het is de dertigjarige Hessel van der Wal, die met zijn eenmanscabaret .Land in zicht' de hoofdschotel van het boeken feest voor zijn rekening neemt. Het Zeeuwse boekenfeest altijd een van de hoogtepunten voor het Zeeuwse uitgaande publiek zal worden opend door burgemeester drs. D. Roe mers van Vlissingen. Rob Geraerds zal daarna een half uurtje optreden met ,De familie Kegge' van Nicolaas Beets. De kwaliteiten van Geraerds' solotoneel staan er borg voor, dat het publiek zich tijdens dit .literaire halfuurtje' niet zal vervelen. Na het optreden van Hessel van der Wal zal het Haagse dansorkest .Music Patrol' (geen onbekende ln Zee land) bezit nemen van de zaal. Onder leiding van Jean Benée zal dit orkest het feest besluiten met een boekenbal. Ook dit jaar hebben de Zeeuwse boek verkopers weer de medewerking van de christelijke detailhandelsvakschool ge kregen voor de versiering van de zaal. De Vlissingse boekverkoper Jelle Theu- nlsz is er van overtuigd, dat Hessel van der Wal niet onder doet voor welk be kend cabaretgezelschap dan ook: .Ge zien de financiën moeten we wel iemand contractueren, die nog aan het begin staat van zijn carrière. Dat Hessel van der Wal in Zeeland nog een onbeschre ven blad is, zegt in dit verband niet zo veel. We hebben hem gezien in Haarlem, waar ze toch echt wel iets gewoon zijn. als je bedenkt, dat daar Wim Sonneveld bijvoorbeeld altijd zijn try-out maakt. En in Haarlem was het optreden van Van der Wal zonder meer een succes'. Hessel van der Wall een Fries van geboorte studeerde Nederlands aan de rijksuniversiteit te Groningen. waar J zichI de Regionale Omroep Noord en Oost was hy belast met de produktie gramma. Dit laatste kon tenslotte ten tonele wor den gevoerd door de groep .Muzemauw", waarin Van der Wal met een vrouwe- ïyke en twee manneiyke studiegenoten samenwerkte. .Muzemauw' werkte af wisselend in twee talen: Nederlands en Fries. Met .Land tn zicht' ging Van der Wal op 1 september van het vorig jaar van start. Het is een eenmanscabaret, waar voor hij zelf de teksten schreef. Frans van Daaien, die de meeste melodietjes voor liet programma zelf maakte, bege leidt Van der Wal aan de vleugel. In .Land ln zicht' een programma met liedes, pantomime en coférence houdt Hessel van der Wal zijn publiek bezig met allerhande actuele en minder actuele zaken. Om een greep te doen uit het repertoire: de Nederlandse literatuur militarisme, socialisme, beat, kranten, monarchie, seks en misdaad. Zoals te doen gebruikelijk krügen de boekenfecstvierders behalve het boven genoemde programma ook nog een har tig hapje en een pocketboek cadeau. De lieer Jcllc Theunlsz weet te vertellen, dat do acht gulden entree niet aan de hoge kant Is: ,Het feest kost de Zeeuwse boekhandelaren ongeveer zestien gulden per stoel'. Na de korte onderbreking toonden de meisjes eigengemaakte mode tijdens een echte modeshow. Vooral de vrou wen genoten merkbaar en zichtbaar van deze show, die. varieerde van sn- per-hip tot grootmoeders tijd. Met zorg en smaak waren dp dusters, nachtge waden, jurken, rokken en blouses ge maakt. Enkele creaties vielen in het bijzonder op en die willen we niet on vermeld laten, namelijk: een snoezig jurkje afgezet met hand geklost kant. een groene badstoffen duster, helemaai met de hand omgehaakt en een broek rok. die qua snit en afwerking per fect was. Twee heel jonge mannequin» liepen zelfs in het mode-defiié mee, een peutertje van bijna anderhalf en een kleutertje van circa vijf jaar. Hierna voorzagen de meisjes de be jaarden opnieuw van drank en lekkers: zij behoefden trouwens de hele mid dag niet te mopperen dat zij op een droogje moesten zitten. Tussen de be drijven van de .innerlijke mens1 door brachten drie meisjes, respectievelijk Stans Floresse. Anneke de Wit en An- nelies Schot, leesstukjes en gedichten ten gehore. Vooral het aloude verhaal tje over het .Snoepwinkeltje' en de belevenissen op rijm van een flinke blozende deerne rielen goed in de smaak bij het al even oude publiek. Een groepje van zeven travestieten sloot het entertainment met het voor dragen van de zeven beroepen van Kees van Gent'. Tot slot van de middag speelden leer lingen en bejaarden met elkaar het kienspel, waarmee prijzen werden ver diend. De man met de snor en de wandelstok ontving de eerste prijs in de vorm van een ballpoint. Na afloop van het spel mochten de oudjes een rondwandeling door het schoolgebouw maken, hetgeen ze graag deden. De be zichtiging eindigde in de auto's, die de bejaarden weer snel naar .Ter Reede' terugbrachten. Raad Borssele: stappen voor bouw bejaardenflats BORSSELE De gemeenteraad van Borssele heeft ln een spoedeisende ver gadering van enkele minuten donder dagmiddag mogelijk gemaakt, dat zo snel mogelijk met de bouw van 24 be jaardenflats -gan de Westerschelde- straat - Wlellrlgenstraat kan worden begonnen. De raad ging akkoord met een voorstel van b én w en nam een voorbereidingsbcsluit, waardoor de bouwgrond voor de flats die bestem ming krijgt. Eerder werd nameiyk een voorbereidingsbesluit genomen, waarbij deze bouwgrond werd bestemd voor win kels en eengezinswoningen. De bejaar denflats kunnen nu worden gebouwd zo dra gs een verklaring van geen be zwaar geven. De flats worden gebouwd door de stichting .Poelwijck' te 's-Heer- Arendskerke. NSU PRINZ 1000 L, NSU PRINZ 4, FIAT 600, BMW 1800 Tl, 1964 1965 1966 1965 jnnmimmin iiimiiiiiiiiiimiiiiiiimiiiiiuiiiiiiiiiniiiiiiiiiuiiinnni Stijging aantal inlichtingen Duinovergangen worden verbeterd ZOUTELANDE De werkzaamhe den van de Vereniging voor Vreemde-j lingenyerkeer te Zoutelande zijn in 1967 aanzienlijk toegenomen. Dit bleek uit bet jaarverslag, dat dezer dagen tijdens de algemene vergadering in .De Zee meermin' werd behandeld. Er werden vorig jaar 14.170 (in 1966 12.384) in lichtingen verstrekt. Gedurende ze vergadering besloot men f 6500 uit te trekken voor de aankoop van een vrachtauto met lier. Deze zal wor den gebruikt om bet strandvuil. dat tot en met vorig jaar werd begraven, af te voeren. In verband hiermee za! de voorman-badman A. Provoost zijn rijbe wijs moeten halen. Uit het Jaarverslag blijkt, dat in ver band met het mooie weer gedurende de afgelopen zomer veie mensen, die geen slaapplaats hadden besproken moesten worden teleurgesteld. De accommodatie bleef praktisch ongewijzigd Het aantal verhuurde woningen, kamers en logies met of zonder ontbijt onderging een vrij kleine uitbreiding. De prijzen in de verhuuraector gingen praktisch niet ömhoog. Pp de begroting van de kapitaalsdienst werd 17.300,- uitgetrokken voor ver betering van de duinovergang bij het kustlicht en 16.200,- voor verbetering van de overgang bij de Meerpaal, De rijkssubsidies hiervoor zijn respectie velijk begroot op 8650,- en 8100,-. een geldlening moet men de beschik king krijgen over 14.400,-. De begroting van de gewone dienst sluit met een winst van 2173,De kosten voor strandexploitatie worden begroot op 32.712,-, die voor recla me op f o500.-. de algemene kosten op 18.365,en de reserveringen op 5000 gulden De opbrengsten van het strand zijn in de begroting opgenomen voor f 44.000- de contributies worden be groot op t 18 500.- en de verkoop van plattegronden etc op f 1000.-. De kosten van strandexploitatie daal den lets ten opzichte van 1966 (28.980 gulden en 29 689,-), terwij) de op brengsten stegen 37.228.70 en een bedrag van f 35.899.50). De reclamekos ten stegen van 3740.55 ln 1966 tot 4463.21 In 1967 en de algemene kos ten stegen van ƒ11.184,15 tot 16.137.88. De opbrengst van de contributies bleef nagenoeg "gelijk: 14.599.60 ln 1966 eri 14.965.- in 1967 De vorig jaar ge starte verkoop van plattegronden bracht f 2267.25 op. Het aantal leden daalde met één tot 432: 312 in Zoutelande, 105 ln Blgge- kerke en 16 in Mellskerke. E:j de bestuursverkiezingen werden de heren J. Melis. F. H. L. van 't West- einde en L. Dingemanse als bestuurs leden herkozen. De heer G. Janse werd tot bestuurslid gekozen in de plaats van de vorig jaar overleden heer K. Labruyère. SPARTA BROMFIETS, zo goed als nieuw MOTOR PUCH, 4 maanden oud Zuidsingel 64 - Middelburg Telefoon 01180^6351 munten uit door: kwaliteit, degelijkheid en zuinigheid. Keuze uit kortstaart- en langstaai-tmodel. Motoren van 3,9-125 pk. MERCURY-DEALER |n VOOR ZEELAND: Kloetingseweg 5, Goes Telefoon 01100-7383 Wijbo uienzaad is UITVERKOCHT Hebben als vervanger gekozen selectie originele ,ONDERDELINDEN' NU NOG VOORRADIG. FA. H. C. DE LEEUW - GOES Oostsingel 80 - Telefoon 01100-5104 bgg 7860 Neem dan een vervoerder met ge schikt materiaal en vakkundig per soneel! Ook voor kleine transporten hebben wij de juiste auto. FIRMA VEERSEWEG 21 - VEERE Tel. 01181 -238, bgg 250 E Zaterdag 30 maart en zaterdag 6 april in Stadsschouwburg to Middelburg.. 5 5 Zaterdag 20 april in Scheldek wart ier te Vlissingen E Toegangsprijs 5,Aanvang 20 uur. OPERETTEBAL NA van Johann Strauss Directie Peter E. Jense s Regie: Ad van Noort 3 Kaartverkoop en plaatsbespreken voor Middelburg vanaf maandag 25 maart - S dageiyks van 16.0017.00 uur en van 20.00—21.00 uur bfj de heer J. Bosdyk, 5 3 Concert- en gehoorzaal. Singelstraat 13. teL 01180-2700. E Kaartverkoop voor Vlissingen by boekhandel Bikker vanaf maandag 8 apriL 5 Contanten nodig? SNEL 'n Financia Lening discreet voor al uw persoonlijke uitgaven «Agentschap Middelburg. Ter Hoogestr 53. tel. 111180-4287 Terneuzen. Stationsweg 65. tel. 2369. MAGERE RUNDERLAPPEN MAGERE VARKENSLAPPEN MAGER PAARDEVLEES VET SPEK 5,50 per kg 5.50 per kg ƒ3,75 per kg 1.00 per kg Hoofdagent VOLVO personenwagens voor Midden-Zeeland HANDELMIJ NV Industrieterrein - 's-Heer-Arendskerke Telefoon 01106 - 502 - Vort. 01106 - 642

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4