Walradar voor Westerschelde met kruipwegen noodzaak voor hoge veiligheid Afbouw Coöp. melkfabriek in Middelburg nadert bet einde %J I 4 HOGE KOSTEN EN POLITIEK LATEN PLANNEN PLANNEN Nieuwe voorzitter Handelsbelang Bracke leidt in Parijs-Nice Toch samenwerking tussen Delta FV-en Voor ons is sparen opeens een stuk aantrekkelijker... m w Tk 3 dank zij het Premie Spaarplan! PREMIE SPAARPLAN JAARLIJKSE STRAVIERING TROK VEEL BELANGSTELLING Jongen reed met granaat op de fiets naar huis MEXICO'S OLYMPISCHE KUIP Op 2e pinksterdag conconrs-hippique in Axel PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 12 MAART 1968 PLAN VOORZIET IN TWEE RADAREILANDEN (VLISSINGEN EN SAEFTINGE) Landbouwschap T 1 "I j j iii veel instemming (ADVERTENTIE) VLISSINGEN ,Wat ons door bevoegde autoriteiten in 1967 zeer beslist ontraden werd, blijkt nu mogelijk', zei de heer N. Schimmel, directeur van het Nederlands radarproefstation maandagavond tij dens een vergadering, die was uitgeschreven door het bestuur van de sociëteit ,Het Nederlands loodswezen'. De heer Schimmel doelde hiermee op de plannen, die het radarproef station in 1957 al ontwikkeld had voor de bouw van een onbemand radarstation op de Raan voor Missingen. ,Een totale walradarregeling is ook voor de Westerschelde mogelijk mits men de beschikking krijgt over een bijzonder goed geoutilleerde straalzenderapparatuur'. De heer Schimmel noemde de Scheldemond ,zeer moeilijk'. Ook da vervoersproblemen en vooral de financiële kanten van een totaal walradarproject zullen zeer groot zijn en reden tot denken geven. Dat er al het nodige denkwerk aan deze [gelukkige samenwerking van de nauti- uitspraken is voorafgegaan, bewees delsche praktijk en de elektronische labora- heer Schimmel ten hij nader inging j toria op enkele details van het plan. In feite De heer Schimmel vroeg zijn gehoorI is dit al het tweede. Het eerste ver- te willen beseffen dat geen énkel wal- jaarde zonder enige kans op uitvoering.radarsysteem navigatoren en loodsen, Het tweede dateert al weer van augus-i zelfs maar poogt te vervangen. Het is tus 3965. een bepaalde werkmethode om informa-i ties te verstrekken, die de boordradar niet kan geven'. Intussen denkt men voor de Nieuwe Waterweg al aan een nieuw systeem.! De verdubbeling van de intensiteit van het scheepvaartverkeer, de toepassing van meer geavenceerde technieken en de verdergaande automatisering maken een nieuw systeem wenselijk en verant woord. De heer Schimmel noemde deze vorm van radarbenutting meer dan alleen maar aardig voor een hogere bedrijfs zekerheid, een soepeler verlopend scheepsverkeer en voaral van belang voor de veiligheid. .Het economisch belang is dientenge volge meteen gediend. Het systeem waarborgt immers een continuïteit van de scheepsbeweging'. verschillende agentschappen en enkele Ieraren van de hogere zeevaartschool. Het Belgische loodswezen liet verstek gaan. de mogelijkheid geopperd van een radarsysteem alleen voor Vlissingen en omstreken (waarbij ook Temeuzen niet werd vergeten). In dat verband zij ge wezen op de aanwezigheid van iop uit nodiging van de sociëteit) de heren J. van Konijnenburg, directeur van het ha venschap Vlissingen-Oost. de heer J. G. Burlage. directeur van .Scheldepoort'. de rijkshavenmeester, de heer Edens, de di recteur van het loodswezen, kolonel G. van der Graaf, vertegenwoordigers van MIDDELBURG De afdeling Middel burg van de KNMB, Handelsbelang, houdt op donderdag 28 maart as (8 uur) in het Nederlands Koffiehuis haar algemene ledenvergadering. Belangrijk punt wordt de bestuursver kiezing. Voorzitter A. Imanse heeft de j j wens te kennen gegeven af te treden als li QÜCFIS voorzitter en bestuurslid. In verband hiermee stelt het bestuur voor als lid het bestuur de heer P. J. Gelok te benoemen. Tijdens de vergadering zal dan een nieuwe voorzitter gekozen moe ten worden. Periodiek aftredend zijn de heren C. W. Saai en A. H. C. v. d Driest, die zich echter herkiesbaar stel len. Er is geen spreker voor deze vergade ring uitgenodigd, zoals gebruikelijk was Het bestuur heeft gemeend zo te moeten jhandeien om daarmee het accent te leg- jgen op de huishoudelijke agenda, die de nodige aandacht vraagt. Hjkertijd het radareiland op de R: bedient; één centraal station te Ter-I neuzen dat tevens de onbemande sta-1 tions te Borssele en Ossenisse zal] bedienen en één centraal station te Zandvliet, dat ook de onbemande! stations te Waarde en Saeftinge (radareïland) zal bedienen. Het zeer dure radareiland op de Raan voor Vlissingen zal vier (goedkopere) (Stations te Westkapelle, Zoutelande, Vlissingen en Zeebrugge kunnen ver- ,De vraag kan gesteld worden of dit ene dure project in de praktijk niet veel goedkoper zal blijken te zijn dan uitvoering van de vier goedkopere', al dus de heer Schimmel. Het .grote knelpunt voor de Westerschel de zal ook in het geval van walradar het Nauw van Bath blijven. De voort durende koerswijzigingen die daar nood zakelijkerwijs op moeten treden blijver een moeilijk te berekenen factor in elk systeem De Westerschelde als geheel zou trou wens toch een geheel eigen systeem van aanpak vereisen omdat 1. liet boch tige karakter zijn weerga niet heeft; 2 de breedteverschillen bepalend kunnen zijn en 3. het optreden van dwarsver- keer een moeilijke zaak blijft. De heer Schimmel achtte het zeker ge wenst dat in geval men zal besluiten over te gaan op walrader een scherpe analyse van de ongevallenstatistiek no dig is. Op een vraag uit de vergadering of het wenselijk zou zijn de radar-waarne mers op de wal te rekruteren uit het bestaande loodsenkorps, antwoordde de heer Schimmel dat de ervaringen op de Nieuwe Waterweg hem hadden ge leerd dat deskundige radarwaarnemers in het algemeen de voorkeur boven loodsen moeten hebben. ,Dat speelt ook door ln de persoonlijke sfeer. De kans is niet uitgesloten dat men met een loods aan de wal en een loods aan boord twee kapiteins op één schip aan het werk zijn'. De vraag waarom men voor de Wes terschelde nog niet tot uitvoering van de inmiddels al weer enkele jaren .liggende' plannen komt. werd niet door de heer Schimmel beant woord. In de vergadering liet men er overigens geen twijfel aan bestaan of dit een gevolg is van de dubbele .nationaliteit' van de Schelde. Daar bij zullen dan ook de financiële lasten een zwaardrukkende factor zijn. De] Westerschelde is overigens de enige] Westeuropese rivier van betekenis waar nog geen walradarsysteem In I gebruik is. Nieuwe Waterweg Voordat het Westerscheldeprobleem aan de orde kwam had de heer Schimmel een betoog gehouden over de ontwik keling ln ae radarsystemen, dat hij voor een goed deel baseerde op de ervarin gen, die hij en zijn medewerkers heb ben opgedaan met het inmiddels een goede tien jaar oude walradarsysteem van de Nieuwe Waterweg. In die tien jaar praktijk blijkt het mist- ongevallenpercentage van 1.11 terugge drongen te zijn tot 0.26. In die tien' jaar is de scheepvaart (nota bene) meer dan verdubbeld. ,De kracht van dit systeem ligt in de GOES De gewestelijke raad Zee land van het Landbouwschap is ingeno men mot het voornemen van rijkswa terstaat langs rijksweg 58 meer kruip- stroken voor het langzaam verkeer aan te leggen. Het initiatief had de volle dige instemming tijdens de jongste vergadering van de raad. die zal vra gen of het mogelijk is ook voor dn weg Brninisse-Zicrikzee dergelijke voorzie-1 ningen te treffen. Over de ontwerp-j tracés van bepaalde nieuwe provincia le wegen zullen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij gs. De raad besioot contact op te nemen met de fractievoorzitters uit de pro- j vinciale staten, teneinde in een bin- nenkori te houden vergadering de wen sen van de landbouw met betrekking tot de zeehavennota en het ontwerp- j streekplan Midden-Zeeland te kunnen bespreken met de deskundigen van del politieke partijen. Door de gemeente Bergen op Zoom is akkoord gegaan met het voorstel van' 'de gewestelijke raai ro; instelling van; een begeleidingscommissie, voor de af valwaterleiding naar Waarde, waarin i belanghebbenden vertegenwoordiger- kunnen aanwijzen. De b.j dit werk bi - trokken eigenaren en pachters zullen op korte termijn worden uitgenodigd voor een voorlichtingsvergadering. De raad verenigde zich met het ad- j vies van de tarievencommissie voor het loonwerk en gaf zijn goedkeuring aan I de in overleg met de afdeling Zeeland] van de BOVAL opgestelde tarieven voor 1968. Na kennisname van het werkprogram- ma en de begroting van de stichting bedrijfsontwikkeling"" in de landbouw in Zeeland, besloot de raad een gunstig' advies uit te brengen aan het landbouw-1 schap voor het verlenen van een bijdra ge voor 1968 tot een bedrag van 12.000] gulden. Voor een in 196S te houden demonstratie wintervoorploegen in Zeeuwsch-Vlaanderen zal een subsidie van 1000,- worden verstrekt Daar het borgstellingsfonds voor de j landbouw thans ook voor de tuinbouw! tot 100 pet garantie kan verlenen, be-| stond er in de raad geen bezwaar te-1 gen het staken van de activiteiten van het waarborgmstituut voor de tuin-i bouw. Het bestuur van het waarborg-1 instituut zal terzake een beslissing ne men in de op 15 maart aanstaande te houden vergadering PTT behaalde titel in de volleybalcompetitie In de bedrijfsvolleybalcompetitie te Hulst in de afdeling heren is de be- slissing gevallen. Na een enerverende] race tussen de teams BOL (bond oud leerlingen lyceum), PTT en Clitex. heeft PTT rlc titel in de wacht ge- sleept. In de wedstrijd tegen Clitex. die PTT mors: w'nnen omdat anders de BOL de titel zou grijpen. In deze match, die een spannend verloop had, was het PTT die verdiend deze wedstrijd won. Vooral na het winnen van de eerste set kwam het er voor PTT op aan om toe te slaan. Zij deden dit dun ook voor treffelijk en zegevierden op regelmatige wijze in de laatste drie sets Morres A speelde tegen KPJ A gelijk, terwiil Morres A zegevierde over het] tweede team en Morres B verloor met forse cijfers van Milock A. Uitslagen: Morres A - KPJ A 2-2: PTT Clitex 3-1: Morres B Mi lock A 0-4: Morres A Morres B 4-0, De stand op dit moment PTT Alio jiilö De afhouw van het tweede gedeelte van de nieuwe coöperatieve melkinrich ting en zuivelfabriek Walcheren te Middelburg nadert zijn einde. Zeer waarschijnlijk zal dit gedeel te in april aanstaande geheel in bedrijf kunnen worden genomen. De barakken kunnen dan succes sievelijk verdwijnen. Op de bovenverdieping van dit nieuwe gedeelte van de zulvelin- richting komen de kantoren en de laboratoria. Op de begane grond worden de botermarkt en de meikontvangst ingericht, ter wijl In de kelder plaats is voor embnllageopslag van leeg ma teriaal. (Foto PZC) KERKNIEUWS NEDERLANDS HERVORMDE KERK Beroepen te Noordoostpolder (wijkge- meente Bant-Rutten) toezegging K. van der Sluijs te Herwijnen. Beroepen te Hardenberg vacature N. Visser toezeg ging B. C. Juckema te Marknesse Aan genomen 's-Gravenhage Loosduinen va cature W. E, den Hertog, W. G. Gilsel te Groningen. GEREFORMEERDE KERKEN Beroepen te Wieringerwerf. M. Kievit te Westerlee. GEREFORMEERDE GEMEENTEN Beroepen te Amsterdam-Centrum J. van Haaren te Amersfoort. Auto botste op vrachtwagen te Tholen THOLEN. Op de Eendrachtseweg reed maandag omstreeks 6 uur de auto mobiliste. mevrouw Van de V. uit Tho len met haar auto tegen de vrachtwagen van H. J. U- uit Seherpenisse. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Mevrouw Van de V., die uit de richting Tholense brug kwam gereden, was op het linker weggedeelte beland. Zij had de tegemoet komende vrachtwagen niet gezien. Haar auto werd flink bescha digd. Henk Groot nog in selectie ZEIST (ANP) De Ajaeied Henk Groot is toegevoegd aan de kerngroep van bondscoach George Kessler. Hij zal deel nemen aan de centrale training, die voor woensdag in het sportcentrum in Zeist op het programma staat- ADVERTENTIE) Gratis prachtige kleurenplaatjes Bij elk doosje "Van Nelle theebuiltjes vindt u een plaatje. Historische automobielen in rijke kleuren. Leuk om te sparen Vraag het album aan. Goed verzorgd, met interessante tekst bij elk plaatje. VAN NELLE AFTERNOON THEEBUILTJES I SAINT ETIENNE (AP) De Belgi sche wielrenner Fernand Bracke heeft de leiding genomen in de wegwedstrijd ParijsNice. Hij nam deze over van zijn landgenoot Eddie Merckx na een rit tegen het uurwerk. De maandag verreden etappe is gewon nen door dé Belg Valere van Sweevelt. Hy legde de 335 km af in een tijd van 3.21.40. Verdere etappe-uitslagen: 2 Bracke, België, 3.21.44; 3 Grelin. Frankrijk, 3.21.51; 4 Houbrechts, België, 3.23.15; 5 Raymond, Frankrijk; 6 Van der Linde, België, beiden dezelfde tijd; 7 Grosskost. Frankrijk, 3.23.22; 8 Vïa- nen, Nederland, 3,23.22; 9 Sweerts. Bel gië. 3.2.3.25: 10 Van Coningsloo, België. 3.23.26. Het algemeen klassement na de vierde etappe luidt: I Bracks, België, 17.06.54; 2 Grosskost. Frankrijk. 17.08.12; 3 Merckx, België, 17.08.16; 4 Anquetil, Frankrijk, 17.08.26: 5 Wolfshohl. West-Duitsland. 17.08.29; 6 Poulidor. Frankrijk, 17.08.38: 7 Ber nard Guyot, Frankrijk, 17.08.39; 8 Seis België, '17.08.43; 9 Aimar, Frankrijk. 17.08.43; 10 Van Coningsloo, België, 17.08.44. De Belgische ploeg Faema heeft maan dagmorgen het eerste gedeelte van de vierde etappe van de wegwedstrijd Pa rijsNice, een ploegentijdrit over 44 km van Marcigny naar Cnarlieu, gewon nen. Faema had een tijd van 3.51.52.8 nodig. De Franse equipe Bic eindl- als tweede met 3.52.04 8 en Pelf< leveneens Frankrijk) werd derde 3.53.36.8. De Nederlandse ploeg Willem II kwam lot de zesde plaats en Cabal- lero werd elfde en laatste MIDDELBURG Hoewel ile rilatells- tenvereniglng Delta te Middelburg ge splitst is In zelfstandige verenigingen Delta-West en Delta-Oost blijft er toeh een samenwerking bestaan tussen de beide verenigingen. Aldus hljjkt uit het .voorwoord' van voorzitter M. .J, Be- suijen van Delta-West, zoals hij dit aan liet begin vnn het Jaarverslag óver 1967 \oor ,West' gesehreven heeft. Die samenwerking komt tot uiting op het gebied van abonnementen, veilingen, nieuwtjesdlcnst en de uitwisseling van convocaties Het afgelopen jaar is door bestuursvacatures niet gemakkelnk ge weest, zo merkt de heer Besuijen verder nog op. Tijdens de jaarvergadering van Delta- West op donderdag 21 maart as in de Huifkar te Middelburg zullen de leden dan ook twee nieuwe bestuursleden moeten kiezen. Uit het verslag van secretaris H. vnn Glnkel blijkt, dat het ledental in het af gelopen Jaar met 5 tot 305 daalde. Er kwamen 31 nieuwe leden bij, maar er bedankten er 33, terwiil er nog 3 om andere reden afgevoerd moesten wor den van <le ledenlijst. Op financieel ge bied heeft 1967 een gunstig verloop ge had Isüll We sparen. En hoe! Mijn man en ik doen mee aan het Premie Spaar plan en kopen nu jaarlijks samen voor 500 gulden spaarbewijzen. Straks krijgen we dat bedrag terug mèt de rente en... daar boven op dan elk jaar nog eens 100 gulden premie van dit nationale plan. Belastingvrij! Reken maar dat we met dat geld direct weer verder sparen... Misschien is het Premie Spaarplan ook iels voor u. Even een briefkaartje aan Premie Spaarplan. Postbus 51Den Haag en u ontvangt vrijblijvend een brochure over alle mogelijkheden (spaar-en eifectenbewijzen, levensverzekeringen, hypo- theekaflossingen.spaarkasinschrijvingen.garantiekredietaflossingen). Wilt u persoonlijk advies? Spaarbanken, Boerenleenbanken. Raiifeisenbanken, Postkantoren, Banken, Borgstellingsfondsen. Hypotheekbanken, Bouwfondsen, Spaarkassen, Levensverzekeringmaatschappijen, assurantie-tussenpersonen en de Sociale Verzekeringsbank zullen u graag alles over het Premie Spaarplan vertellen. Basis voor persoonlijk bezit BOL Clitex Ambulo Milock A Leraren lyceum KP.T A Morres A Morres B KPJ B Milock B MLS 2 0 20, il 8.1 2 17 j 11 6 5 0 13 11 5 3 3 13 1.1 4 4 3 12 11 4 3 4. 11 10 4 2 4 10 In Noordwelle: Paard zonder ruiter op hol 11 0 1 10 1 I.Dé voorzitter van het slrAcomité. de heer J. B. Kloosterman kon in een kort welkomstwoord meedelen, dat voorzlt- tersfunctie te hebben overgenomen de heer M. J. Steur, die door drukke werkzaamheden genoodzaakt was hier- NOORDWELLE Zaterdag beleefde Van verder af te zien .Het publiek dank- Noordweile een drukke dag, want het ito de heer St.eur met applaus. De heer stond door zjjn jaarlijkse str&vienngl h. p. Everwijn, burgemeester van de ge in het middelpunt van de belangstelling.} m,-.ente Westerschouwen. zei het een Het straeoniité was er in geslaagd een g0gd ding tc vinden, dat in Noordwelle recordaantal van maar liefst vieren-i 3e stra nog zon grote plaats inneemt. DEN HAAG (ANP) F.en twaalfjari ge jongen heeft zaterdag niet een gra naat op de bcagedrairor van zyn fiets rondgereden. De politie heeft het tuig voorzichtigjes in een bunker gedepo neerd, in afwachting \an de komst van de deskundigen van de mynopruimlngs- dienst die het projectiel onschadelijk zui len maken. Dc jonden had de granaat gevonden bij het spelen op de Waalsdorpervlakte. Het .ding' zat onder een dikke laag roest. Hij vond het zo'n interessante vondst, dat hij het onder de snelbinder naar huis bracht. Zijn moeder vond zaterdag avond de granaat in de tuin van haar woning. Zij meldde haar vondst bij de politie, die ook de herkomst vaststelde. Eerste expeditie experimentele visserij mislukt iet hun paarden te la- (Van onze correspondent) IJMUIDKN De eerste van twee cx- pedities tn het kader vnn de experi mentele visserij in een gebied dat wordt omsloten door de 62ste en 69ste breedtegraden noord en de 3e en 15e lengtegraden oost is mislukt Stormachtig weer heeft de visserij in genoemd gebied nagenoeg onmogelijk gemaakt. Ook de Noorse haringvisse rij heeft geen succes geboekt. Maan dagmiddag is de tweede expeditie van Schevemngen en IJmuiden uit gestart. Deze tweëde expeditie bestaat evenals de eerste uit drie vaartuigen. Het ex periment is opgezet om te trachten de j schroom weg te nemen welke bij Ne derlandse vissers bestaat om boven de 62ste graad noorderbreedte te opere ren en ook om na te gaan of voor de daar voorkomende hanngsoort die gro ter is dan de harintr waarop gebruike lijk wordt gevist, hier een markt ls. twintig ruiters ten aantreden. In een stralende middagzon verzamel den alle ruiters, waaronder zeven ama zones, zicli in het centrum om aan te Ireden voor de eerste akte: liet keuren en waarderen van de versieringen, waar ook nu weer een aantal dames voor wa ren uitgenodigd. Na enkele rondjes door het dorp ver trok de stoet via de Weila.ndweg rich ting Renesse. De kinderen van de lagere school gin gen toen direct daarop het programma voortzetten met ringsteken op ae fiets. Dit onderdeel is sinds enkele jaren inge voegd en voorziet in de leegte die er an- ders was. tussen vertrek en terugkeer van de paarden. Voor alle kinderen was er een kleine at tractie. Er waren ook nog prijzen te winnen. Het was tenslotte Akke van Sluyters die de meeste ringen uit de blokken wist te prikken, gevolgd door resp. Jeanet Goense, Nelleke Zorge, An- dré Vis, Dries de Ruiter, Jan Fonteyne en Bert van Keulen. Omstreeks drie uur keerde de volledige ruiterstoet weer in Noordwelle terug. Voorafgegaan door het muziekkorps .Luctor et Emergo' uit Renesse werden opnieuw enkele rondjes door het dorp gemaakt. Hij hoopte dat déze traditie nog lang voortgezet zou worden, wat gezien de grote deelname zeker vertrouwen geeft voor de toekomst Met name noemde burgemeester Ever wijn de heer W. Fonteyne. die reeds vele jaren met zijn bekende hoorn aan de kop van de stoet te vinden is. Na een korte pauze traden alle vii entwintig ruiters weer aan voor het eveneens traditie geworden ringste ken. Voor een onverwachts intermez zo zorgde een jonge klepper. Het paard verdween op een bepaald mo ment in volle draf zonder ruiter uit de bebouwde kom. Na een snelle rit wisten enkele .cowboys' de vluchte ling buiten het dorp weer tc pakken te krijgen. Bij het ringsteken-dames ging de eerste prijs naar mevrouw Voskuilen, mej. Krook kreeg de tweede prijs, terwijl de volgorde verder als volgt was: 3. mevr. Bcije; 4. mej. v. Hoorn; 5 mej. J. Stou ten: 6. mevr. Flohil en 7 mevr. Kos- lense. Bij de heren is het nog steeds moeilijk aan de top te komen als de jeugdige Johnn Hoogenboom meerijdt. Deze prijkt reeds voor de derde maal in successie bovenaan de ranglijst, IJians gevolgd door resp. A. Verscput, W. Fontevne. Joh. Kostense, W. Lokker, L. Hart", G. Plandsoen. G Geleynse, S. Bil, H. Tan geman, K. Steur, Kiosenbcrg. Ooster ling. Schoonaart. J. Geleynse, K. Kos tense en Voskuilen. De dames vnn het keuzecomlitö hadden inmiddels ook hun oordeel over de ver sleringen geveld. Nr 1 was hier W. Lok ker, 2. W. Fonteyne. 3. mevr. Beye, 4. mevr. Voskuilen, 6. mej. Krook, gebruikelijk besloten >or een ruime belang- zaterdag 30 maart rariscren. uitsluitend "welle. Stré de strft. Plandsoen. mevr. Flohil en De dag werd zoi met een bal. wen stelling bestond Het stritcomité zal 3 een toneelavond orga voor inwoners van begunstig ivond wordt met c iiippli rdag Stad, dat het centrale punt ."I van de komende Olympische ••spelen. Het stadion is gereed wordt al regelmatig gébruikt V\E|, op liet eoncoursterrciri bij do el zul op tweede puik- een groot eoiicours- gehouden. Er worden Belgische ruiters ver wacht. De organisatoren rekenen op 3000 toeschouwers. Het initiatief voor dit grootscheepse eoncours-hippique is uitgegaan van een comité, gevormd uit de besturen van de landelijke ruiterverenigingen ,Dc Oranjeruiters' le Axel en .De" Juliana- ruiters' te Zaamslag Alle landelijk erui- terverenigingen in Zeeland en vier Bel gische verenigingen hebben medewer king toegezegd. Het hoogtepunt van het programma is een' draverij, waar aan 10 Nederlandse en 10 Belgische dra.ve.rs deelne.mcn. Voorts zijn er dres suur- en springproeven. De organisatoren hebben reeds een de montabele tribune besteld voor 1000 toeschouwei's. Er wordt nog onderhan deld over de komst van Belgische ama zones.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4