Goesmogelijk subsidie van 5,6 miljoen voor delta-sluis Duiveland kwaad over reactie op zwembadplan Texaco Ghent' overgedragen Schenk won 5000 meter II Situatie kanaal moet politiek worden erkend' Vrouw viel uit riidende auto Angst ADJUNCT-DIRECTEUR ZEEUWSE MUZIEKSCHOOL OVERLEDEN Stuwadoorsbedrijl Ongemotiveerde en laatdunkende opmerkingen Interkerkelijke bijeenkomst Bejaardentehuis STIEN KAISER IN P0LÏTIEJEEP DOOR DELFT M0TTA-P0ST EERSTE IN MILAAN DONDERDAG 22 FEBRUARI 1968 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VERVANGING BI] AFSLUITING OOSTERSCHELDE kelijk bestaande toestand van het ka naal en de haven'. Burgemeester mr Huber wees erop, dat de situatie rond sluis, kanaal en haven met de dag zorgelijker wordt en vroeg zich af. of men in de toekomst voldoen de heeft aan een sluis voor schepen van 900 ton, daarbij wijzend op de ont wikkeling naar schepen met een groter tonnage tot 1350 ton die zich ook voor de Goese situatie begint af te te kenen. ,Als we naar een dergelQke bereik baarheid zouden streven, dan zou ook het hele kanaal aangepakt moe ten worden En dat zou zo'n 2( miljoen vergen. De rijksoverheid moet dan belangen gaan afwegen. En in hoeverre is het dan voordeli ger om bij Middelburg of Bergen op Zoom de binnenvaartaceommodatie GOES Als er in 1978 door het kanaal Goes-Goese Sas een nieuwe i sluis moet komen, omdat dan het waterpeil van de afgesloten Ooster- schelde zal zakken, kan dat een sluis worden, die binnenschepen tot! 900 ton kan toelaten en die 5,6 miljoen gulden zal kosten. Dat bedrag zal waarschijnlijk voor honderd procent door het rijk worden gesub sidieerd, evenals een gedeeltelijke voorhaven met voorzieningen. Die mededelingen heeft burgemeester mr F. G. A. Huber van Goes de raad woensdagavond gedaan, toen daar de havennota van het college ter discussie kwam. Hij maakte er gewag van, dat de commissie van deskundigen, die twee jaar geleden de kwestie van de .delta'-sluis onder de loep nam, dezer dagen gereed is gekomen met de studie en in die geest wil adviseren. De mededeling kwam, nadat var verschillende zijden nog eens na drukkelijk was betoogd, dat de ha ven dringend aan verbetering toe is om het én in tonnage én in aantal toenemend scheepvaartverkeer aan te kunnen. Vandaar, dat één van de kernpunten in de discussie de al eer der aangeroerde vraag was, of erj vóór 1978 een nieuwe sluis kan ko men. Voor de financiële kant van de zaak zal men terecht moeten bij de ryks- of pro vinciale overheid: ,dat Goes in de unie ke situatie verkeert een gemeentelijk kanaal - te bezitten, betekent niet, dat de geemente nu ook alle kosten zou moeten betalen', zo redeneerde men, al vond de heer E. N. C. van Riessen (wd) het .gezien gedane beloftes' zaak. dat .de gemeente wel degelijk een groot gedeelte van de kosten "voor haar rekening zal moeten nemen'. Maar op dat stuk constateerde b en w en verschillende raadsleden een moei lijkheid: ,De speelruimte van het col lege om investeringen te doen wordt vooral bepaald door het regionale eco nomische beleid. Als wij met cijfers duidelijk maken, dat Goes een binnen- vaartfunctie heeft, dan wil dat nog niet zeggen, dat die ook wordt erkend. Dat gebeurt nog onvoldoende. En het is teveel gevraagd om zelf, alleen die investeringen te doen', zei bijvoorbeeld wethouder dr E. J. Prins. inhakend op een opmerking over .politieke aspec ten, die tegen de Goese ontwikkeling worden gebruikt' van de heren L. de Leeuw (pvda) en J. T. Andringa (kvp). Wethouder J. H. Roose betoogde in dit verband, dat Goes .permanent moet blij ven pleiten om erkennning van de wcr- 1c verbeteren dan bjj Goes. ,Wij zul len dan duidelijk moeten stellen boe we de ontwikkeling zien. Politiek ligt een kanaalverbreding niet z.o gemakkelijk', betoogde hij. Tot de .delta'-sluis er komt, zit Goes moeilijk wat het de vergroting van de capaciteit op het kanaal betreft, meen de de burgemeester. Hij deed deze sug- festie: aan de kant van de Oosterschel- e een haven met industrieterrein aan leggen, voor de grotere schepen ,Dat zou voor de scheepvaart attractief zijn en het is los te zien van de verbreding van het kanaal tot aan de haven. Zo kunnen we niet verder, we zitten aan de limiet' benadrukte hij nog ïaalp* ag o uis. BOSCHKAPELLE. De wagen van mej. L. de W. uit Zaamslag is woensdagmiddag zonder be stuurster tegen een huis aangere den en zwaar beschadigd. Het ongeluk gebeurde op de provincia le weg onder Boschkapelle. Toen mej. De W. een bocht wilde ne men ging haar portier plotseling open. Er naderde op dat moment een tegenligger, waardoor het moeilijk werd het tijdig te sluiten. Niettemin lukte het. Toen de wa gen enkele meters gevorderd was, ging de deur opnieuw open, waar bij ae automobiliste uit de wagen viel. De auto reed in volle vaart door om tenslotte met een forse klap tegen een huis te belanden. Mej. De W. kwam er met lichte verwondingen vanaf, haar auto liep zware schade op. Onderschreven werden tenslotte de vijf andere conclusies van b en w In de' havennota: verbetering van de beschoei ingen in de haven zó, dat er ter plaat se dieper kan worden gebaggerd en daardoor dieper gaande schepen kunnen worden gelost is noodzakelijk; de aan leg van een loswal (80 meter) op de kop van de eerste insteekhaven is een vereiste: uitbreiding van het havenindu striegebied met 29 ha plus graven derde insteekhaven en verbreding ka naalgedeelte daar moet ter hand genomen; een spoedige beslis- iver de bouw van een definitieve waarmee samenhangt de beslis- „vo ,sing over de gewenste diepte van het Ër waren nog andere suggesties in kanaal en over de vervanging van de dit havendebat. De heer Aan Riesen Wilhelminabrug. moet worden bewerk - meende, dat er op hoog niveau van! stelligd; in verband met het waterpeil gedachten gewisseld moet worden in de afgesloten Oosterschelde zal het over de mogelijkheid de plannen, die noodzakelijk zijn bij de sluis een pomp- krachtens de deltawet gesubsidieerd gemaal te bouwen worden, te combineren met de wer-1 kelijke behoefte die Goes lieeft. En de lieer Andringa opperde de ge dachte het geplande nieuwe haven industrieterrein langs het kanaal van 29 ha te verdubbelen: de door de oude zeedijk van deze terreinen afgescheiden grond, eigendom van de gemeente, zou er voor een deel HQ kunnen worden gevoegd. ,Het zou een relatief weinig kostbare voorzie ning zijn de dijk te verplaatsen', dus dit KYP-raadslid. GOES Gisteren overleed in het, Berg- zichtziekenhuis te Goes de organist Adriaan FonteQn, sedert februari 1964 adjunct-directeur van de Stichting Zeeuwse Muziekschool. De heer Fonteijn, die de leeftijd van 48 jaar bereikte, werd geboren te Rot terdam. Hij studeerde aan het konink lijk conservatorium in Den Haag bij Adriaan Engels orgel en bjj Hugo van Dalen piano. Voor beide instrumenten behaalde hij aan deze instelling zijn B- bevoegdheid. Voor zijn komst naar Zee land was hij organist aan de Sint-Mar tinikerk in Den Haag-Voorburg en do cent orgelspel aan het koninklijk con servatorium. Hij gaf in vele steden naast zijn maandelijkse concerten in Den Haag orgelrecitals, onder andere te Groningen, Dordrecht, Leiden. Her haaldelijk was Adriaan Fonteijn te be luisteren in radio-uitzendingen. Op uit nodiging van de Sticusa adviseerde hij in de bouw van een nieuw orgel in de Fortkerk op Curagao. Tijdens een tour nee naar de Antillen gaf hij diverse concerten. In september 1964 combi neerde hij zijn werkzaamheden aan de afdeling Goes van de Zeeuwse Muziek school met een functie aan het Goese lyceum, na tevoren als leraar school muziek reeds werkzaam geweest te zijn aan de christelijke lycea te Voorburg en Leiden. De laatste orgelbespeling die Adriaan Fonteijn gegeven heeft, had plaats in Vlissingen in juni 1967. Onze muziekmedewerker schreef toen: ,Men kan alleen maar de grootste bewonde ring hebben voor de mentale kracht waarmede Fonteijn een operatieve ingreep doet hem sedert koit slechts over pink en duim van de linkerhand beschikken ten strijde is getrokken. Deze strijdlust leidde tot een vinding rijkheid op vingertechnisch terrein, die deze allesbehalve bij de pakken neer zittende praktiserende musicus tot in terpretaties heeft g~'J eerbied verdienen'. Ten teken van rouw zal de muziek school in Goes zaterdag gesloten zijn. De heer Van Riesen had in de discus sie nog gewag gemaakt van ,de angst die bij ons gaat leven, dat b en w de problemen en niet alleen die van sluis en kanaal niet dynamisch ge noeg behandelen'. Hij vroeg b en w in- plaats van schriftelijk contact, meer persoonlijke gesprekken in Middelburg of Den Haag te gaan voeren', een op merking, die de instemming kreeg van de heer De Leeuw. De heer B. G. C. Kegge (pc) meende echter, dat een der gelijk ingewikkelde zaak niet in een oogwenk voor elkaar te krijgen is. Mr Huber verzekerde de raad, dat hij per soonlijk meermalen voor het Goese ka naal bij diverse instanties heeft gepleit, waarbij wethouder Roose ook nog de aandacht vestigde op verschillende bij dragen van mr Huber in de vaklitera tuur. De heer Kegge drong in zijn beschou wing namens de peg nog aan op een streng toezicht op het laden en los sen, op een goede bediening van de sluis en een goede service. De heer M. var Gorp (pvda) informeerde bij dit onder werp ook nog naar het door b en w de van het stuwadoorsbedrjjf, dat b w wilden handhaven. Daarvor spra ken zich minder of meer ook uit de heren D. van Loon (pvda), J. T. Andringa (kvp) en E. N. C. van Riesen (wd). In eerste instan tie keerde de heer C. van Zweeden (peg) zich tegen voortzetting van dit bedrijf; in de frequente aanwe zigheid van de kraan buiten Goes en de zorgelijke financiële uitkom sten zag hQ voor dit stuwadoors- bedrijf geen bestaansgronden meer Hij vona het .door de tijd achter haald' en meende, dat de tQd moet laten leren welke vorm van service er geboden moet worden. .Later is er eventueel een ander bedrijf op te richten', betoogde dit raadslid. De meerderheid van de Goese raad zag een stuwadoorsbedrjjf echter als ,een infrastructurele aanvulling op de ha venaccommodatie'. En tien er bij het besluit over de zaak werd geformu leerd, ,dat het stuwadoorsbedrijf wordt gehandhaafd, maar dat een reorganisa tie van de bedrijfsvoering met een ver sterkte gemeentelijke inspraak' wordt overwogen, konden alle raadsleden hun steun aan dit voorstel geven. TOCH OVERLEG MET EILAND-COMITÉ' NIEUWERKERK Er is woens dagmorgen uit de raad Duiveland vinnige kritiek gekomen op de .laatdunkend' genoemde op merkingen, die eind vorige week op een vergadering van het voor bereidingscomité voor een eilan- delijk instructïebad zijn gemaakt over de Duivelandse plannen voor een instructiebad van bescheide ner omvang. Verschillende raads leden sprongen erover op de ket ting. Men besloot de Duivelandse plannen zo spoedig mogelijk meer bekendheid te geven en anderzijds de weg tot contact met de ,eilan- delijke' initiatiefnemers niet af te sluiten. en S. Overbeek (ar)- gebelgd over de kanttekeningen, dat het in Duive land zou gaan om een putje in een oudo boerenschuur', terwijl de plan nen uitgaan van een had van 7,5 bij 16,5 meter en geraamd zijn op een bedrag van 2,5 ton. Burgemeester A A. van Eeten was het met de raad eens, dat men beter bjj de gemeente bad moeten informeren naar de plan nen. Hij maakte er gewag van, dat b en w en de eilandelijke bad-coni- missie nog deze week een bespreking zullen hebben. De heer Bakker sneed de kwestie aan in de rondvraag. Hrj vond dat er op de Derde district Axeler Ambacht vergaderde AXEL. Tijdens de woensdagmiddag ge houden vergadering van het derde dis trict van het waterschap Axeler Am bacht in het gezellenhuis te Axel, werd onder andere gesproken over de weg sloten. Het hoofd van de technische dienst, de heer G. van der Waa, legde uit waarom deze sloten van zoveel be lang zijn. Zij zorgen namelijk voo ontwatering van het weglichaam voorkomen dat het grondwater zich in het weglichaam voort zal zetten. Te-i vens dienen deze sloten voor de afwa- tering. Voorts werd er over gesproken ;;i wie nu eigenlQk de sloten moest! M..': schoonhouden. Gezworene W. Koster was van mening dat het een ideale toe stand zou zijn, wanneer alle sloten in eigendom van het waterschap zou zijn, zodat deze ze ook allemaal schoon zou kunnen maken. Dit roept voorlopig evenwel nog problemen op In het fi nanciële vlak. Verder werd er nog ge sproken over het geschot, zoals dat is vastgesteld door gs en over de werken die het waterschap in 1968 wil gaan uit voeren. Dit zijn onder andere de jaar lijkse onderhoudswerken aan sloten en wegen, onderhoudsdelfwerk en een deklaag op de weg langs de Catha- rinadijk. De heer Van der Waa raadde tenslotte de aanwezigen nog aan om niet op eigen houtje met chemische, alles dodende middelen te gaan wer ken tegen het onkruid in de sloten. Dit zou namelijk afschuiving van de slootkanten tot gevolg kunnen hebben. De vergadering stond onder voorzitter schap van de gezworene uit dit dis- trlcht, de heer L. de Regt. Ook de dijkgraaf, de heer P. van Hoeve, was bij deze vergadering aanwezig. In het gebouw van de vrije evangel; sche gemeente in Wemeldinge wordt vrijdagavond om acht uur een interker kelijke bijeenkomst gehouden i'oor df morgenlandzending. De heer De Bres en mejuffrouw De Bres zullen spreken over hun reis naar het Midden-Oosten. Daarbij zullen zij dia's en verschillen de voorwerpen uit dit gebied tonen. Het Initiatief voor deze avond is uitgegaan van de vier kerken. iZierikzeese vergadering ,op totaal mis plaatste wijze en ongemotiveerd' over j 'de Duivelandse plannen is gesproken en; vroeg zich af: .Hebben zij de deur niet voor nader overleg voor ons dichtge gooid?' Met name had hij er kritiek op. dat de vertegenwoordiger van de Ver eniging van Nederlandse Gemeenten op deze vergadering zich laatdunkend over de gemeentelijke plannen bad uitgela ten. Hij kreeg daarbij steun van de heer M. K. Romeijn, die eigenlijk weinig voelde voor de suggestie van burgemeester Van Eeten om de zaak op z'n beloop te laten en gewoon door te gaan, ook al omdat .dezelfde meneer van de VNG ad viseert bij de subsidieaanvrage aan het rijk voor dergelijke zwembad-projecten'. ,We moeten het niet over onze kant la ten gaan', vond dit WD-raadslid. .Het -;aat over een ambtenaar van de VNG, Jie diensten verzorgt voor alle gemeen ten. We kunnen de vereniging toch at tent maken op die ongefundeerde uit latingen. 't Is meer dan schandalig'. Wethouder C. P. Kuijper (pvda) meende mét de burgemeester, dat men zich niet moet overhaasten en deze gang van zaken ter sprake moet brengen op het moment, dat daarvoor geschikt is. Van de kant van de heer Overbeeke kwam de op merking: ,VVe moeten oppassen deze zaak in de emotionele sfeer te trek ken. Maar dat mag toch weieens gezegd worden: als we moeten con stateren, dat onze subsidieaanvrage subjectief wordt bekeken is er wat fout met de democratie'. Burgemeester Van Eeten betoogde ln zijn antwoord nog, dat het niet de be doeling van de eilandelijke commissie is om ,de deur voor het overleg dicht te gooien'. Hij meende, dat Duiveland kan instemmen met het streven naar een groot bad, maar dat men wel graag op verschillende plaatsen kleinere baden zou zien. ,Zij beogen toch wel 'n groter, L-vormig bad dan wij, als de plannen kunnen doorgaan', zei de heer Van Eeten. .Achter een werkelijk overdekt zwembad kunnen we staan'. De heer Overbeeke: .Maar als we al een eigen bad moeten betalen, wordt het dan niet te duur ook nog eilandelijk mee te betalen. Wordt het dan geen plato nische liefdesverklaring?' In dit ver band opperde wethouder Kuijper nog het idee de hele zwembad-accommoda tie in een breder verband te zien en zo wel het eilandelijke instructiebad als bij voorbeeld instructiebaden in Duiveland en Westerschouwen in een soort stich ting in te brengen. Er kwam in de rondvraag nog een ander punt aan de orde: de heer Bak ker wilde weten hoe het nu zat met de stichting voor het bejaardente huis voor de streek in Bruinisse. VLISSINGEN Op de Schelde- poortwerf te Vlissingen-Oost heeft de NV Koninklijke Maat schappij De Schelde woensdag middag de .Texaco Ghent', een turbine-tankschip van 22.200 deadweight overgedragen aan Te xaco Overseas Tankship Ltd te Londen. Het schip zal vanda donderdag uit Vlissingen vertrek ken voor de eerste reis. Bij De Schelde is een zusterschip, de .Te xaco Brussels' in aanbouw. Het ligt in de bedoeling, dat dit schip medio 1968 wordt overgedragen. Na het wisselen van de maatschappij- en landsvlaggen hield de heer J. W. Hup- kes. voorzitter van de directie van De Schelde een korte toespraak, waarin hij onder meer zijn spijt er over betuigde, dat de opleveringstermijn iets was over schreden. De heer Hupkes toonde zich verder jaloers op de toeleveringsbedrij ven. die naar zijn zeggen, op een goede markt kunnen werken, terwijl De Schel de op een schrale markt orders moet zien te krijgen. HQ bood vervolgens de Nederlandse vlag aan kapitein Diggens aan. Kapitein Diggens zei niet te willen Hier het wisselen van de maat- schappijvlaggen, de vlag van De xaco omhoog. (Foto PZCj verhullen, dat met deze opdracht De Schelde voor moeilijkheden is ge plaatst. maar hij wilde evenmin ver bergen dat hij nu zelf die moeilijkhe den moet overwinnen verbonden aar een zo ver doorgevoerde automatise ring als op dit schip. De kapitein was van mening, dat de .Texaco Ghent' een eerste klas schip is. De .Texaco Ghent' heeft een lengte over alles van 180,20 meter, een breed te van 23,77 meter en een diepgang van 9,75 meter, terwijl het schip een snel heid heeft van 17,8 knopen. Burgemeester Aan Eeten maakte duidelijk, dat de gemeente nog steeds wil deelnemen, maar dat men waeht op een antwoord op de voorwaarden, die Duiveland aan de deelname ver bond, nameljjk een statutenwijziging en een tweede gemeentelijke verte genwoordiger. De voorwaarde, dat men voor 1 juli 1967 de plannen rond moest hebben in verband met de rykspremie-mogelijkheid had de ge meente laten vallen, aldus de burge meester, die meedeelde, dat dit zo wel telefonisch als schriftelijk ter kennis van het stichtingsbestuur is gebracht. ie raad ging verder vlot door de agen- a heen. Men verleende een bijdrage van een kwartje per inwoner voor de vernieuwing van de sokkel van het ver- zetsmonument in Renesse en stelde 2525 beschikbaar voor steentjes op de graven van de rampslachtoffers in de ;emeente. Voor de aanschaf van drie :oppelbare turnmatten werd 900 ge roteerd, in gemeente-eigendom overge nomen werd de kleedgelegenheid op het sportterrein Oosterland. Verder stelde de raad 75.000 beschikbaar voor het bouwrijp maken van het bestemmings plan Nieuwerkerk 1, waarvan een deel nodig is voor de uitvoering van de ge- ilande derde ratio-bouwstroom op Jchouwen-Duiveland. Zowel in Ouwer- kerk als Nieuwenkerk zullen 20 pre miewoningen komen. Tenslotte nam de raad afscheid van de heer S. van Klinken, die na 15 jaar zijn raadslidmaatschap neer legt. Burgemeester Van Eeten bracht hem dank voor het werk, dat hü in die periode voor Duiveland en Oos terland heeft gedaan. Daarna ging men op excursie door de gemeente om een aantal projecten in uitvoe ring met eigen ogen te bekijken. MIDDELBUJiG - Het echtpaar G. de Bree—Theune heeft woens dag de diamanten bruiloft gevierd. In he! rusthuis J)e Griffioen', waar het echtpaar na 5// Jaar aan de Schroeweg te hebben gewoond twee jaar geleden t-s ingetrokken, kreeg het echtpaar bezoek van burgemeester mr J. Drijber en echtgenote. Het feest werd later voortgezet tn restaurant Het stad huis' icaar een geanimeerde recep tie werd gehouden. Beide bejaarde echtelieden hij is 79 en zij is 8.1 genieten nog een goede ge zondheid. De in Veere geboren heer De Bree heeft vele jaren in de landbouw gezeten. Voorts werk te hij gedurende 28 jaar bij de Vi- trite.. Mevrouw De Bree is in Me- ltskerke geboren. Ter gelegen heid van de feestelijke gebeurtenis kreeg het echtpaar tal van bloem stukken. fruitmanden en andere geschenken aangeboden. (Foto PZC) DELFT (ANP) Wereldkampioen Stien Iiaiser in een politiejeep. Dit to neel kon woensdagavond in het centrum van Delft aanschouwd worden, toen Stien Kaiser de huldiging van de Delf- se inwoners in ontvangst nam, gezeten in het overbekende vervoermiddel van haar werkgever, de gemeentepolitie. In de namiddag was Stien Kaiser door de gemeenteraad en de loco burgemeester ontvangen ten stad- huize. Ook de overige leden van de dameskernploeg waren hierbij aan wezig Stien Kaiser, die in Grenoble twee bronzen medailles won, ontving uit handen van loco-burgemeester, de heer P. C. Elfferich. de erepen ning in goud van de gemeente Delft met de daarbij behorende oorkon de. Het is de hoogste onderschei ding, die Delft kent. De burgemees ter van Delft, mr J. M. Ravesloot, was door ziekte verhinderd, maar deed schriftelijk zijn gelukwensen aan Stien Kaiser toekomen. In een korte toespraak zei de heer Elfferich .De gehele Delftse bevolking Is trots op uw prestatie. Hier past een ere saluut voor uw uithoudingsvermo gen. wilskracht, nuchterheid en voud'. Stien Kaiser bracht in een dankwoord ook hulde aan haar trainers de heren Simons. Holleboom en Zwanenburg voor het werk, dat zij hebben verricht. Namens de gemeenteraad kreeg Stien Kaiser de presentiegelden aangeboden van de bijzondere raadsvergadering. MILAAN (.AP) De Italiaan Gianni Motta en de Nederlander Peter Post hebben woensdagavond voor het derde achtereenvolgende jaar de wielerzes- daagse van Milaan gewonnen. OSLO Ard Schenk heeft gisteren in het Bisletstadion verrast door de 5000 meter te winnen in de goede tijd van 7.36.8. Weliswaar kwamen Fred Anton Maier en Per AA'illy Guttormsen niet op deze afstand uit (zij prefereerden de 3000 meter) maar Schenk moest rijders als Bollerud (3e), Stianssen (5e) en Bols (4e) verslaan. Forness werd tweede. Fred Anton Maier won de 3000 meter in 4.27.7. Guttormsen werd tweede (4.28.0), Nottet derde (4.28.1) en Ver kerk vijfde (4.36.5). Keiler won de 500 meter in 40.2 voor Suzuki 40.3. Schenk werd 16e in 41.7 en Verkerk 17e in 41.9. Vrijdagmiddag 2 uur RUNDVLEES abattoir, Seisweg MIDDELBURG Tot onze diepe droef heid is heden, na een langdurig, geduldig ge dragen lijden, van ons heengegaan, onze in nig geliefde, zorgzame man en vader ADRIANUS FONTEIJN op de leeftQd van 48 jaar. H. A. Fonteijn-Berg Dorothy Lia Goes. 21 februari 1968 Berkenstraat 47. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 24 febr. om 11.00 uur in de Ned. hervormde kerk, waarna om 12.00 uur de teraarde bestelling op de alge mene begraafplaats. Gelegenheid tot condo leren na de teraardebe stelling in de aula. Heden ontvingen wQ het droevige bericht van het overlijden van onze muziekleraar, de heer A. FONTEIJN Wij zullen hem dank baar gedenken. De leerlingenver eniging ,Vlam' van het Goese lyceum. Goes, 21 februari 1968 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van de heer A. FONTEIJN in leven leraar muziek aan het Goese lyceum. We zullen zijn nage dachtenis in hoge ere houden. Namens docenten en personeel, dr A. Schaper, rector. Goes, 21 februari 1968 Bestuur, directeur, docenten en leerlingen van de Stichting Zeeuwse Muziekschool geven met verdriet kennis van het, na een langdurig, met grote moed gedragen ziekbed, overlijden van de heer ADRIAAN FONTEIJN adjunct-directeur van de Zeeuwse Muziekschool, afdeling Goes. Middelburg, 21 februari 1968. Ten teken van rouw is de muziekschool te Goes op zaterdag 24 februari 1968 gesloten. Met droefheid geven wQ kennis van het overlijden van de heer A. FONTEIJN in leven leraar muziek aan het Goese lyceum We zullen zijn nage dachtenis in hoge ere houden. Namens de ouders van de leerlingen, het be stuur van de ouderver eniging van het Goese lyceum. Goes. 21 februari 1968 J. P. RIJKEN chirurg AFWEZIG Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, na een langdurig, smarte lijk lijden, onze gelief de, dierbare, zorgzame zuster, behuwdzuster, tante en oudtante LOUR IN A KALAND Jd. op de leeftijd van 68 jaar. Psalm 1473. A. Minderhoud- Kaland A. Minderhoud L. Kaland N. Roelse W. Kaland Neven en nichten achterneven en -nichten Westkapelle, 20 februari 1968 Zuidstraat 11L Liever geen bezoek, geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 11