u, u moet toch zeker een Mercedes-Benz Diesel rijden 4 Houtmolm en verstening Ambtswoning burgemeester Zierikzee Waar blijven de Zeeuwse sporthallen ta\iVc de individuele Tiaarlotion Raad Vogelwaarde verlaagde de prijs van bouwgronden "2 NIEUWE DIESELS!" met uw meer dan 30.000 km per jaar, n.v. garage l p. j. van oeveren Goes, Couwervestraat 51, tel. 01100-6100 n.v. garage 7 westen garagemona TIEN TROUWE RODE-KRUISLEDEN IN MIDDELBURG GEHULDIGD PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 5 FEBRUARI 1968 Met dank aan de lieer Bremer voor zijn reactie in de PZC van 27 janu ari, wil ik naar aanleiding van zijn ingezonden brief het volgende op merken: de heer Bremer zegt dat demonstraties nooit aan hun doel beantwoorden. Dit is een slag Ln de lucht, want men kan net zo goed zeggen dat eLke demonstratie aan zijn doel beantwoordt. Het hangt er maar van af welk doel men zich stelt. Het resultaat valt soms alleen moeilijk te peilen. Voorts schrijft de heer Bremer dat mijn grondslag vermolmd is. Wat lk hiermee aan moet, weet ik niet goed. Is de heer Bremer helderzien de, of zijn mijn klompen versleten? Het laatste kan ik ontkennend be antwoorden, dus dan blijft de eerste vraag staar7 Dan volgt er in het stukje een mooie preek, waar ik weinig aan toe te voegen en af te doen heb. Misschien is een waar schuwing on zijn plaats. Als u meent te denken dat mijn grondslag vermolmd is, pas dan op, dat die van u niet versteent. ,De volkeren moeten leren om in de naam van Jezus de vrede te pro clameren'. aldus de heer Bremer. Kunt u het zich dan niet indenken, dat iemand daarvoor de straat op gaat? Of moet dat per se m de kerk? De heer Bremer houdt, ge loof ik, geen rekening met het feit dat elke tijd zijn eigen vormen van proclameren heeft. Demonstreren is er één van nu. Het zou best nog eens kunnen zijn dat bijvoorbeeld het kerkvolk ln plaats van naar bin nen, naar buiten gaat (als u be grijpt. wat ik bedoel). Om met Bre mer te spreken: .het is de hoogste tijd! En machtig eenvoudig' Wolphaartsdijk E. Reinhoudt (discussie gesloten) Met verbazing heb ik kennis geno men van het bericht dat dezer da gen de raad van Zierikzee zai be slissen over de aankoop van een herenhuis-villa aan het Vrije no 29. Wanneer er, zonder meer, dit te lezen had gestaan, zou ik net begrij pelijk en als zeer vooruitziend ge kenschetst hebben want wij kun nen allen duidelijk een grote terug loop van de arbeid uit de agrari sche sector naar de industrie consta teren. Enkele tientallen jaren gele den vond 35 proeent van de be roepsbevolking bestaan in de land en tuinbouwsector, thans nog onge veer 8 procent. Deze cijfers zeggen toch wel iets. Als wij nu nog enige herhalingen krijgen van 1967, aardappels, uien, appels enzovoort in geldelijke op brengsten gepaard met de steeds ver der doorgevoerde saneringsplannen waardoor duizenden kleinere be drijven verdwijnen en ook vele dui zenden middenstandsbedrijven wer den beëindigd dan krijgen we dus een overschakeling naar steeds gro tere en modernere bedrijfsvoering; dus meer mechanisatie meer pro duceren met minder arbeidskrach ten, Houdt men er echter wel vol doende rekening mede, dat de daar door overtollig geworden arbeids kracht, ook weer emplooi moet vin den En dat, in tijden waar al- lerwege personeel ingekrompen of wel in zijn geheel ontslagen wordt. Dus die werklozen komen straks weer ten laste van de gemeenschap. Het lijkt mij toch een zware opga ve op den duur die steeds zwaarder wordende lasten te dragen. Nodig is derhalve een omschakeling van een groot gedeelte onzer eilan- delijke Jeugd naar de technische vakken. In de loop der jaren hebben we met dankbaarheid kunnen constate ren. dat velen, ja zeer velen door invloed van de technische school hun weg vonden in het verdere leven. Aller ogen zien uit naar een verder uitbreidende industrialisatie van de ze streek met name buiten Zierik zee, aan diep vaarwater! Om dit te kunnen opvangen, moet de komende generatie klaargemaakt worden Dit kan voor een groot ge deelte aan onze technische school. Nu is door diverse uitbreidingen van het aantal vakken en leerlingen, meerdere malen deze school ver bouwd en als het ware uit zijn vestje gegroeid. Om die reden vond ik het dan aanvankelijk mooi dal de gemeente Zierikzee de hand wist te leggen op een uitermate ge schikt terrein groot 11.20 are, gren zende ten zuiden aan deze school, om eventuele uitbreiding te kunnen realiseren. Maar verder lees ik dan: nog steeds zit de burgemeester van Zierikzee zonder ambtswoning naar zijn zin. Naar zijn zin: hij woont namelijk reeds in een ruime ambtswoning, aan de Oude Haven ZZ no 48, waaraan nog maar kortgeleden voor 8000 door de gemeente werd opgeknaot. Welke garantie hebben we, als straks, nadat eventuele verbouwingen en vernieuwingen zijn aangebracht, die ambtswoning naar dë zin zal blijken te blijven? Ik zie reeds in het verschiet de klacht komen over onhoudbare toestand vanwege herrie en lawaai enz. Zodat het risico er in zit. dat onze gemeente weer met een ambtswoning te veel zit. Lk heb mijn betoog wel erg uitge breid, maar in het kort komt het hierop neer: 1 akkoord met aankoop perceel grond en woning, maar dan als re serve voor eventuele uitbreiding technische school, als de tijden dit vragen. Misschien binnenkort 2 Neem geen te groot risico door veel gelden te voteren voor eventuele ver anderingen aan de gebouwen, geen overinvèsteringen in deze tijd. 3 Laat de burgemeester blijven wonen, zolang zulks mogelijk is. waar hij thans woont. In de loop der tijden komen er heus nog wel meer dere gunstige woningen wij. Economen voorzien een grote groei van Zierikzee in de toekomst, maar dan zal het sneller moeten gaan dan ln 1967, toen wij een groei zagen van slechts 84 zielen. Dit aantal ontstond door een geboorte-over schot en niet door uitbreiding van industrie. Maar dat kan gauw ver anderen en dan moet mijns inziens de technische school in staat zijn binnen korte tijd krachten hiervoor klaar te maken. Daar dus vooral open Volgens een door de Nederlandse Sport Federatie opgemaakte statis tiek van zuivere sporthallen z(jn er weer enkele hallen in Nederland bij gekomen. De zalen die daarvoor in aanmerking kwamen moeten een Carnaval II Naar aanleiding van een ingezonden stuk dato 30 januari voor de heer A. C. Adriaansen, het volgende. Als Middelburger die 43 jaar ln Bre da heeft gewoond en aan bijna alle carnavals- en andere feesten heeft meegedaan moet ik de briefschrij ver van geklets in de ruimte betich ten. Wanneer heeft hij die onvoor stelbare hoeveelheden alcohol zien zwelgen? Op de televisie misschien? Lees uw eigen krant goed, en lees dan hoeveel Zeeuwen nun rijbewijs wordt afgenomen; lees hoeveel vechtpartijen er zijn. Ik laat het aan u over. Kijk om Je heen en laat je stomweg niets wijs maken. Annetje, Liesje bestaat niet meer, maar de uitspattingen wel hoor. Bekijk de boel eerlijk en niet van achter het blauwe horretje. Kom met carnaval naar huis (er wordt ln Brabant dan toch niet gewerkt) er erger Je niet over wat je van horen zeggen weet en waarvan je toch nooit iets zult snappen. Spreken we zó af, zet een feestneus op. beter 3 dagen het gezicht van een ander dan een heel jaar een Met carnaval sgroeten. A. J. van Iren Nw. Oostersestraat 44 (boven) Middelburg. (Van redactiewege bekort) vloeroppervlakte hebben van meer dan 800 vierkante meter. Uit het overzicht blijkt dat Groningen be schikt over 13, Friesland over 5, Drente over 6, Overysel over 8, Gel derland over 11, L'trecht over 3, N\- Holland en Zuid-Holland elk over 13, Noord-Brabant over 15, Limburg over 8 en Zeeland over 3 hallen. In totaal dus 98 sporthallen voor geheel Nederland, die echter wel raar verdeeld zijn. Vermoedelijk zullen er dit jaar nog enkele hallen bijkomen, maar ook daar zal Zeeland, dat toch al zo ka rig bedeeld ia, niet bij zijn. De 3 in Zeeland staande sporthallen zijn alle op Walcheren en wel 2 te VKs- singen en één te Middelburg. Wal cheren weet dus wel waar het te recht kan voor de specifieke binnen sporten. Maar waar moeten de ove rige delen van Zeeland heen? Het is nog niet eens zo dat alle gemeen ten over een of meer behoorlijke gymzalen beschikken. Dit remt dan ook de binnensporten zeer af. Voor dat aan een sporthal gedacht kan worden moet er natuurlijk eerst in een andere behoefte worden voorzien op sportgebied en dit kan zijn door het bouwen van geschikte gymzalen. Door bemiddeling van de Ned. Heide Maatschappij zijn er de laatste jaren vooral ln Zeeuwsch-Vlaanderen enke le prachtige zalen gebouwd, waarvan een goed gebruik wordt gemaakt. Toch kunnen deze zalen nog niet alle voorzien in de bestaande behoef te. Er zijn gelukkig vele schoolbestu ren die de gymzalen beschikbaar stéllen voor hét beoefenen der sport. De hoge zaalhuur die soms gevraagd wordt Is dan weer een beletsel om gebruik van een dergelijke zaal te kunnen maken. Mogelijk dat er in de toekomst enige verbetering zal ko men nu de sport wel een zeer voor name plaats in het dagelijks leven gaat innemen. Terhole Fr. Provoost liggs Haartabac is een individuele haarlotion. Bestemd voor de persoonlijke verzorging van uw haar, Haartabac bevordert de natuurlijke bloed circulatie van de hoofdhuid en bestrijdt haaruitval, roosvorming en hoofdjeuk. Regelmatige massage met Haartabac geeft u het gewenste resultaat: gezond, levendig en glanzend haar, Haartabac werkt verfris send en opwekkend. De individuele geur accentueert het gevoel goed verzorgd te zijn. Haartabac in de doserende flacon vanaf f 3,95. MAURER+WIRTZ STOLBERG IM RHEINIAND Tweede sporthal Toen ik in uw blad las van de ope ning van de nieuwe sporthal en daar uit vernam dat de gemeente weder om binnen afzienbare tijd voor het feit zal staan een tweede sporthal te bouwen, frons je toch wel even het voorhoofd en denk je: daar gaan we weer, arme gemeente. Of die tweede sporthal nodig laat ik in het midden. Ik breng hier alleen maar tegen in dat er nog zoveel is in de gemeente dat urgenter genoemd mag worden. Mag ik noemen de open plaats waar de voormalige logies-kazerne heeft gestaan. Voor ons bewoners een wa re zandwoestijn bij harde drogende wind: een ergernis in het oog van de huisvrouw die ramen kan blijven lappen. Noem ik de haveloze toe stand beneden de bomvrije toren. Haveloos afgebroken trapnen op gebroken plateau van tegels. Gaan we iets verder ter hoogte van het voormalige huis van wijlen ds Hart jes dan is het ook daar een ruïne. Gemeentebestuur, u moet daar wer kelijk eens een kijkje gaan nemen. Dan weet ik zeker dat u dit als zeer urgent zult stellen, mede met het oog op het komende seizoen. Mag ik ook het gemeentebestuur de raad geven: laat alstublieft de nog open bunkers daar dicht metselen, om redenen die ik hier niet kan neerschrijven, maar genoeg bekend zijn. Moge dit schrijven er mede toe bijdragen dat ook daar spoedig de hand aan de ploeg wordt geslagen. Het is nodig: J. J asperse Westpoortstraat 4 Vlissingen Geruisloze afpersing Onlangs las ik in de krant, dat be slag is gelegd op de rekening-courant van een inwoner van Heinkenszand. die weigerde het landbouwschap te betalen. Mjj is min of meer hetzelfde overkomen. Er is beslag gelegd op mijn bietengeld over 1967 van de CBS te Sas van Gent voor heffings aanslag 1963-1964-1965 voor zoveel als de aanslagen bedragen. Volgens mij heb ik recht op het volle pond van de CBS, maar bij mijn afreke ning hebben ze toch het bedrag van de aanslagen ingehouden. Vrijwillig betaal ik nooit. Ik beschouw het land bouwschap als waardeloos voor de landbouwers, gezien het feit, dat de landbouwprijzen toch in EEG-verband in Brussel worden vastgesteld. Het schap komt er dus niet aan te pas. Daar komt nog bij, dat onze andere EEG-partners een dergelijke instel ling niet hebben. Ik heb bij de mei- inventarisatie geweigerd gegevna door te geven aan het dwangschap. Hoewel ik in 1965 geen vollegrond- groente en fruit heb geteeld, ben ik daarvoor toch aangeslagen en liefst voor 6 hectare 10,60. Als ik de mei-opgave nu nog wil doorgeven, willen ze het alsnog bezien, schreven ze mij uit Den Haag. Ik doe dit natuurlijk niet. Ze willen je gewoon dwingen. De heren ln Den Haag willen zeker geen herhaling, zoals in het Holland- sche Veld. De heren, die de aanslagen uitbroeden en zijn belast met de administratie van het dwangschap ontvangen een goed salaris, dat over de ruggen van de boeren is ver diend. Ik vind dit even erg als een zwerm sprinkhanen, die alles opeten. H. Baecke Biervliet Nr. 1 Slotpartijen titel Zeeuwsch-Vlaanderen In café De Kroon te Hulst organiseerde de biljartvereniging KOT de kampioens wedstrijden eerste klas libre van de af deling Zecuwsch-Vlaanderen van de Ko ninklijke Nederlandse Biljartbond. 2&terdag zullen de slotpartijen van dit kampioenschap worden gespeeld. Op dit moment hebben de biljarters A. van de Bogaert en R. Lampo de beste papieren voor deze eindstrijd. Beiden verloren een partij zodat de strijd geheel open is geworden. De wedstrijden beginnen om drie uur. De stand op dit moment is: A. v. d. Bogaert 4-8: R. Lampo 4-6: J. Leeraert 5-6: Fr. de Rijk 5-6: A. Lampo 5-2; K. de Koeyer 4-0. STOPPELDIJK Het raadslid A. Per- daen (kvp) was tijdens de vrijdagavond gehouden vergadering van de raad van de gemeente Vogelwaarde van mening dat de grondprijs in de door b en w voorgestelde exploitatieopzet voor het bestemmingsplan omgeving Kipstraat te Ossenisse in vergelijking met andere laag was, maar toch zou hij er nog wat vanaf willen doen om de houw van woningen aldaar nog aantrekkelij ker te maken. Waarnemend burgemees ter P. J. G. Molthoff zei dat bjj b en w hetzelfde motief een rol had gespeeld om tot de toch al lage voorgestelde prijzen te komen. Het voorstel van de heer Perdaen vond evenwel weerklank in de raad en ten slotte werd het met negen stemmen voor en twee tegen (van de twee wet houders) aangenomen. Dit houdt in dat de grondprijs voor bungalows blijft ge handhaafd op f 15 per vierkante meter, maar dat de grondprijs voor bejaarden- woningen 14 p vierkante meter wordt inplaats van 15 en voor eengezins woningen 16 inplaats van 18. Aan het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam .Afvalwaterleiding Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen-Oost' werd een voorschotbijdrage beschikbaar gesteld van 516,45. Aan de St-Josephschool te Boschkapelle werd een voorschot op de exploitatievergoeding verlee--* 11.600. aan de Mariaschool te l d(jk 9.733.33, aan de St-Josephschool te Ossenisse 7000 en aan de St-Jo sephschool te Henstdijk 7500. De ver goeding van de exploitatiekosten van het lager onderwijs over 196.' werd vast gesteld. Aan de r-k lagere school te Hengstdijk werd een krediet van 1706.38 beschikbaar gesteld voor het aanschaffen van leermiddelen voor het godsdienst- en rekenonderwijs. Aan de neer R. Peersman. gemeentewerkman ln vaste dienst, werd met ingang van 1 maart eervol ontslag verleend in ver band met hot bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. Te Hengstdijk werd een perceel grond aangekocht van de heer Kriekaart. In het bestemmingsplan Vogelwaarde werd een perceel grond van 504 vlerkante meter voor 23 per vierkante meter verkocht aan de heren F. Lambert en J. de Rijk en een per ceel grond van 500 vierkante meter voor 27 per vierkante meter aan de heer A. de Schepper. Een aantal wijzi gingen in de begroting voor 1968 werden goedgekeurd. Tijdens de rond vraag wees de heer P. de Schepper erop riaf '<a 7/inrta(ra hpt niauwp nn plrpprtor- ADVERTENTIE) Een kwestie van rekenen: Dank zij dieselzuinigheid kunt u be- beschikken over de automobilistische grootheid van Mercedes- Benz. Een kwestie van rijden: één proefrit in de machtige Mercedes- Benz Diesel en u bent gewonnen. Dat is waarachtig autorijden. Die ruimte, dat brede comfort, de stoere kracht, de allure. Zo moet een auto, üw auto, zijn. Een kwestie vandenken:u bent zoveel opdeveeleisendeweg- u hebt recht op de uiterste veiligheid. Recht op Mercedes-Benz. Ervaar het zelf. Bel meteendedichtstbijzijndedealer. Erwacht een Mercedes-Benz Diesel op u. MERCEDE5-BEMZ uw goede ster op alle wegen Voorlopig keus uit 3 typen (3 prijzen!) alle drie met de nieuwste veiligheidsvoorzieningen Bij Inruil voor eon Diesel valt de wearde'van uw huidige auto ongetwijfeld mee. Vraag hot onderstaande dealer. dealer voor Noord- en Zuid-Beveland: Yerseke, Oude Torenstraat 27, tel. 01131-1348 dealer voor Zeeuwsch-Vlaanderen: dealer voor Walcheren: Oostburg, Breedestraat 23, teL 01170-2255 Middelburg, St. Janstraat 20-22, tel. 01180-2697 Rode Kruis en BB zijn voor samenwerking MIDDELBURG Heit Rode Kruis en de Bescherming Bevolking in Zeeland staan samenwerking voor. Dat verzeker de Ir F. van Koppenhagen, de voorzit ter van de afdeling Middelburg van het Rode Kruis, vrijdagavond tjjdens een hijeenkomst ln de nieuwe wacht kamer van het gasthuis, waarop ver schillende colonneleden gehuldigd wer den ln verband met 30-, 20- of 10-jarige trouwe dienst- De heer Van Koppen hagen wees er voorts op, dat het Rode Kruis ook meer samenwerking moet zoeken met de ziekenhuizen teneinde h(j onvoorziene omstandigheden sneller hulp te kunnen bieden. De samenwerking tussen Rode Kruis en BB kwam in het openingswoord van de afdelingsvoorzitter naar voren bij een bespreking van de taak van het Rode Kruis. De heer Van Koppenhagen be toogde, dat er na de oprichting van de BB een verschil van gedachten is ont- staan over de taak van beide organi saties. De heer Van Koppenhagen be streed daarbij onder andere de mening, dat hulpverlening een kwestie is van wie er het eerst is. Het verheugde de heer Van Koppen hagen te kunnen stellen, dat de colonne leden van de afdeling hun taak goed verstaan. Hij noemde daarbij de trouwe verschijning op de oefenavonden en de hulp. die verleend wordt bij de boot tochten. Door de onbaatzuchtige hulp van de colonneleden zijn die boottoch ten mogelijk, dit in tegenstelling tot bijvoorbeeld Duitsland, waar het een on mogelijkheid bleek omdat de colonne leden daar per uur betaald worden. .Het is dan ook niet voor niets, dat er ouderscheidingen uitgereikt worden', verzekerde de heer Van Koppenhagen, die een gesp uitreikte aan de heer C. A. Bal jeu, voor 30-jarige trouwe dienst; de dames J. v. d. Roost-Geertse (leid- dat a zondags het nieuwe parkeerter rein nauwelflks wordt gebruikt en dat inplaats daarvan de auto's bijna in de k«*rk staan. De burgemeester was van mening dat men nog naar dat nieuwe parkeerterrein toe moest groeien. In Italië zijn woensdag een half mil joen provinciale en gemeenteambtena ren voor 24 uur in staking gegaan om kracht bfl te zetten aan salariseisen. ster van de damesploeg) en J. Koppc- jan-Joosse voor 20-jarige dienst; de da mes S. Davidse-Collin. N. Labruyère- Wal thuis, H. Houmes-Raaymakers, A. Overbeeke-Verkerke en E. van Hercu les-Krijger, alsmede de heren P. Onder- dijk en H. H. Uyl voor 10-jarige dienst. Naast zijn felicitatie zei colonnecom mandant dokter M. Reyerse. dat de co lonne zich erop mag beroemen een kern te hebben, die buitengewoon goed is. Juist de leden, die er al geruime tijd deel van uitmaken, hebben een bewonde renswaardige volharding getoond, ver klaarde dokter Reyerse. die hoopte, dat dit een voorbeeld zal zijn voor de Jon gere' leden. Na de pauze nam dr J. J. Okker de Rode-Kruisleden via een lezing en licht beelden mee voor een aangenaam uur tje in landen in het Midden-Oosten. Bouw motel bij ,De Caisson' In de plannen van aannemer-restaura teur J. A. Leijs uit Kapelle om bij het restaurant ,De Caisson' aan de Smok- kelhoekweg te Biezelinge een aantal motelappartementen neer te zetten, be gint wat meer tekening te komen. De vergunningen voor de motelbouw zijn afgekomen en het ligt in de bedoeling van de heer Leijs om volgende week met hei werk te beginnen. De bouw van 10 appartementen Is noz maar een eer ste aanzet: het ligt bij de aannemer- restaurateur ln de bedoeling dit aan tal uit ie breiden tot 30 uf 40 Met het werk zal de nodige haast ge maakt worden, omdal de eigenaar ze eind april klaar wil hebben. Hoewel de eerste spade nog in de grond gesto ken moet worden, heeft de neer Leijs al verschillende boekingen voor Je aan staande zomer gedaan. Elk appartement bestaat uit een woon- zit-slaapkamer van 3,75 bij 4 meter. Aan de zonzijde komt een terras van 1.20 bij i meter. Verder zijn in de ap partementen een douche en toiletten op genomen. Het geheel krijgt een moderne inrichting met warm en koud stromend water. Op het terrein langs de Sniok- kelhoekweg zal door de heer licijs ook een straat worden aangelegd. Het ge heel krijgt een fraaie ligging met direc te verbinding op het restaurant. C. WESTDORP KAMPIOEN le KLAS LIBRE ZUID- BEVELAND/WALCHEREN 's-Heerenhoeks plaatselijk favoriet C. Westdorp is na een spannende strijd kampioen 1ste klas libre van Walcheren en Zuid-Beveland geworden. De wedstrijden voor deze titel waren ge organiseerd door de 's-Heerenhoekse bil jartvereniging .Oefening Baart Kunst' en werden gespeeld in café .Weelzicht' aan de Molendijk in 's-Heerenhoek. In de finale, welke op woensdag werd gespeeld, waren nog vier kandidaten voor de titel, namelijk Bruynzeel, Doene, Luyk en Westdorp. Luyk had nog geen verliespunten, Westdorp 2 verliespun- ten en Bruynzeel en Doene ieder vier verliespunten. Luyk verloor verrassend van Vogel, ter wijl Doene, Bruynzeel en Wéstdorp winst boekten. Met ieder twee verliespunten kon de ft- nalepartij tussen Luyk en Westdorp be ginnen. De belangstelling voor deze wed strijden was zeer groot. Na een spannende partij kon Westdorp zich kampioen noemen met een stand van 200 tegen 169. De kampioen werd daarna gehuldigd en ontving de dis trictsmedaille en de wisselbokaal uit handen van de voorzitter van de organi serende vereniging. De heer Westdorp mag het district Wal- cheren-Zuid-Beveland gaan vertegen woordigen op de wedstrijden in Hel mond. De heer Bruynzeel kreeg een extra prijs voor het hoogste partijgemiddelde, na melijk 11.69. De prijs voor de hoogste serie was voor de kampioen, namelijk 75. Wedstrijdlei der was de heer L. G. Traas van OBK uit 's-Heerenhoek. De gehele uitslag Is als volgt (punten, beurten, hoogste serie, gemiddelde): C. Westdorp 12 200 75 6.70 P. Doene 10 243 48 5.66 G. Luyk 10 237 41 5.38 J. C. Bruynzeel 8 176 72 6.91 A. Vogel 6 232 31 4.77 W. Korff 4 226 32 4.90 J. Net 4 230 35 4.67 W. Sandee 2 238 40 4.96 Verkoping huis en erf te Middelburg bij openbare verkoping het huls en erf. Koningstraat 28 te Mid delburg san de heer A. 8. Roth te Mid delburg qq voor 7100,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4