CONTAINER-TERMINAL TE ZEEBRUGGE extw CARL ORFF'S JRI0MFI' IN GENT Toneelavond KPJ KANTOORRUIMTE ESSELBRUGGE-AXEL NSU-PRINZ AUTO'S j. F. ROUW VRIJDAG 2 FEBRUARI 1R«8 ZEEUWSCH-VLAANDEREN De indrukwekkende opslagplaatsen van het Amerikaanse olieconcern Texaco' te Zeebrugge zijn bijna klaar. NIEUWE JAARLIJKSE TRAFIEK VAN 1 MILJOEN TON ZEEBRUGGE In de Zeebrugse haven wordt thans een moderne container-terminal gebouwd, die op 15 februari in gebruik z(d worden ge nomen. Dankzij deze nieuwe technische installaties, die het bijzonder snel laden en lossen van goederen mogelijk zullen maken, zal het transport in deze kusthaven stijgen met meer dan miljoen ton per jaar. Voor Zeebrugge wordt 1968 be slist een zeer druk jaar. Im mers, in de maand mei wordt de eerste tanker verwacht van Texaco'. De indrukwekkende opslagplaatsen van dit Ameri kaanse olieconcern zijn bijna ge bruiksklaar en ook de 50 kilo meter lange pijpleiding van de Belgische oostkust naar Oost akker (nabij Gent) zal binnen kort volledig afgebouwd zijn. Zoals bekend, zal om de vijf da gen een tanker van Texaco' Zeebrugge aandoen en in totaal moet jaarlijks 5 miljoen ton ru we olie aangevoerd worden uit Libië en Arabië. Ook de ferryboatdienst ,Towns- end' zal zijn bedrijvigheid in 1968 opvoeren. Deze maat schappij, die nu nog in benarde omstandigheden moet werken, heeft eindelijk een stevige voet aan Belgische wal gekregen. Er werd immers met de Belgische regering een overeenkomst ge sloten. Een keurig zeestation zal worden gebouwd. Nu moe ten de schepen aanleggen in de veel te smalle zeesluis en men beschikt ook niet over degelijke accommodatie. Dit nam echter niet weg dat in 1967 in totaal 116.912 passagiers de overtocht Zeebrugge-Dover of'omgekeerd maakten met deze lijn. Vlak bij de huidige aanlegplaats van Townsend is de container- terminal in aanbouw. Tegen 15 februari moet ruim de helft klaar komen van de 270 m lan ge kaaimuur met een breedte van 52,5 m. Onder de twee daaroverheen gebouwde kranen worden vier spoorlijnen aan gelegd. Verder zal er ruimte beschikbaar zijn voor een hon derdtal containers en er wordt eveneens een rijweg van 9 m gebouwd, bestemd voor zware vrachtwagens. De kranen, die in feite laad- en losbruggen zijn, hebben een hefvermogen van 35 ton en een reikwijdte van 60 m. Ze worden elektro nisch bediend. Een van deze kranen is bgna klaar. Om de drie minuten zal een container uit het schip worden getild en rechtstreeks worden geplaatst op een van de 60 spoorwegwa gons, die op de kaai zullen klaarstaan. Natuurlijk heeft men voor dit moderne transport ook speciaal uitgeruste schepen nodig, die tussen Zeebrugge en Harwich zullen varen. Op 2 december 1967 liep op de werven J. Read Head in Engeland de ,Sea- freightliner I' van stapel. Het schip zal waarschijnlijk tegen 15 februari volledig gereed zijn voor het maken van een proef vaart. De containerdienst zal in maart definitief van wal ste ken. De containers zelf zullen een lengte hebben van 9 m en van 10 tot 13 ton wegen. Elk schip van het type Freightliner zal 148 stuks kunnen vervoeren. In de loop van de herfst zal een tweede vaartuig in Engeland van stapel lopen. Elk schip zal om de 24 uur tweemaal de overvaart Zeebrugge-Harwich verrichten. Dit nieuwe transport kwam tot stand door een overeenkomst tussen de maatschappij der Britse spoorwegen, de Belgisch- Britse maatschappij van Ferry boats (SBA) en de maatschap pij der Brugse zeevaartinrich tingen. De gewone ferryboat- trafiek tussen de haven van Zeebrugge en Harwich is reeds 40 jaar oud. De vervoerstech nieken worden echter steeds aangepast aan de moderne ver eisten. Snelheid en het uitscha kelen of beperken van de han denarbeid zijn de voornaamste doelstellingen, die met deze con tainerdienst Zeebrugge-Har wich zeker bereikt worden. Ondertussen zijn de aanpas- singswerken in de haven van Zeebrugge nog volop aan de gang en is een technische werk groep bezig met hét opstellen van een rapport over de toe komstmogelijkheden. Deze we tenschappelijke studie zal dan aan de regering worden over gemaakt. Nabij de watertoren en de sluis te Zeebrugge wordt een 270 m lange kaaimuur gebouwd voor de containerdienst Zeebrugge-Harwich. GENT Vandaagvrijdag en aan staande zondag zijn in de Konin klijke Opera van Gent de laatste voorstellingen te zien van Samson et Dalila' ditmaal inderdaad met Rita Gorr in de hoofdrol. Tijdens de vorige opvoeringen werd ze vervan gen door Lucienne Delvauzc die 'naast de Franse tenor Gilbert Py een bijzonder warm onthaal vond bij het Gentse publiek. Het programma van de Genf.se Opera vermeldt voor de komende periode dan verder nog .Triomfo di Afrodite' een balletope ra van Carl Orff, die gegeven wordt mét fCarmina Burana' en ,Catulli Carmina'. Solisten zijn Gilbert Du- buc, Jan Verbeek en Georgette Coo- leman. De Gentse oratorium vereni ging zal de koorpartijen zingen. Het werk van Carl OrJJ zorgde voor een nieuwetoch voor een breed pu bliek begrijpbare tendens in de mu ziek. Zijn ,Triomfi', de komende pe riode in Gent te zienwerden al op gevoerd in onder meer de Milanese Scala. Voorstellingen in de Gentse Opera: 4 februari om 14.30 uur vrijdag 9 zondag 11 februari om SO uur. TERNEUZEN Jaarvergadering .Philatelica' Terneuzen TERNEUZEN Maandagavond hield de afdeling Terneuzen van de postzegel verzamelaarsvereniging .Philatelic dering aanwezig. Naast de gebruikelij ke jaarverslagen van secretaris en pen ningmeester, werd er ook gesproken over de met Pasen 1967 gehouden ten toonstelling in Terneuzen en vestigde men de aandacht op de tentoonstel! die op 4, 5 en 6 april in Middelburg worden gehouden. Voorts was er een verloting waarbij albums, postzegels en dergelijke konden worden gewonnen, T afeltennistoernooi in Terneuzen De uts uit Terneuzen organiseerde voor het afgelopen weekend een tafeltennis toernooi voor scholen uit geheel Zee land. Naast de organiserende school waren er deelnemers van de volgende scholen: uts Vlissingen, Oostburg, ulo uit Ter neuzen. Jansenius lyceum uit Huist, mulo uit Hulst en de lts uit Hulst. In totaal waren er 42 scholieren. Deze wedstrijden, die In de kantine van de uts werden betwist, hadden een geani meerd en spannend verloop, de uitsla gen waren: 1 J. van Driessche lts, Hulst; 2 P. van Troost, uts. Terneuzen; 3 R. van Dries sche, lts, Hulst; 4 Th. van Driessche, uts, Terneuzen; 5 R. Bauwens, uts, Terneuzen; 6 H. Morcus, lts, Hulst; 7 H. Langeraart, uts, Terneuzen; 8 P. van Driessche, lts, Terneuzen; 9 Fr. Luycks, uts, Terneuzen; 10 G. de Waal, lyceum, Hulst. Benoeming Aan de afdelingen rljks-hbs, rijks-athe neum en havo van het Petrus Hondius- lyceum te Terneuzen is tot leraar in tijdelijke dienst benoemd de heer P. L. J. M. Klinckhamers voor het tijd vak van 1 augustus 1967 tot en met 31 juli 1968. SINT-KRUIS Uitvoering EMZK te Sint-Kruis samenwerking met de koninklijke Aar- denburgse fanfare. Onder directie van de heer A. Verschuure werden de mu zieknummers, waar onder ,De Vogelkoop man' van C. Zeiler, de Partita Piceo- la van G. Boedijn en een aantal popu laire nummers vlot en goed ten gehore gebracht. Na de pauze voerde de toneelafdeling van de Aardenburgse fanfare het blij spel ln twee bedrijven door B. Steijaert ,De schat op vier poten' op. Het stuli dat enkele weken geleden ook te Aar den burg werd gespeeld kreeg een j -J onthaal van het publiek. HOEK Ping-pongclub bij .Hoekse rakkers' De activiteiten in het clubhuis van de .Hoekse rakkere' te Hoek nemen rog steeds toe. Onlangs heeft men een ta- feltennisgroep voor heren gevormd, die nu 10 leden telt. Elke donderdagavond om 9 uur komen deze heren in het club huis op twee tafels hun onderlin; strijden spelen. De contributie I gesteld op 25,- per jaar. ,The ginact' viel erg in de smaak Veel teenagers waren zaterdagavond naar het clubhuls van de .Hoekse ma kers' te Hoek gekomen om te luiste ren naar de beatband .The Ginact'. Uit bundige reacties bewezen dat dit optre den erg in de smaak viel. ENZK heeft nieuw stuk in studie De toneelgroep van de ENZK te Ho heeft het blijspel ,De surprise' geschre ven door Stien de Bruyn en Ben heuer ln studie genomen. Half maart hooot men voor leden en donateurs van de neutrale fröbelschool een toneeluitvoe ring te geven in de gehoorzaal. De re gie is in handen van mevrouw R. v. d. Staal-Jansen. Rederijkerskamer brengt nieuw stuk De rederijkerskamer ,De Oranjebloem' heeft het toneelstuk ,Het ontvolkte huis' ln studie genomen. Regisseur is de heer Th. Henderikse. Het toneelspel bestaat uit drie bedrijven, geschreven door A. Boere. Men hoopt het stuk medio maart voor de aangesloten leden en de bewo ners van Rozenoord ten tonele te bren gen. Onderwijsbenoeming OOSTBURG. In een spoedeisende vergadering heef. de gemeenteraad van Oostburg dinsdagavond een nieuwe vak- leerkracTit lichamelijke oefening aan de openbare uloschool benoemd. Uit de voordracht van b en w, die twee namen bevatte, werd nummer één, de heer W. J. Vermeulen uit Middelburg met alge mene stemmen benoemd. Deze benoe ming is pen: 1 maart. SLUISKIL Agapê-viering Tot besluit van de gezamenlijke bid week voor de eenheid onder de chris tenen, recentelijk te Sluiskil gehouden, vond in het restaurant van het zieken huis een agapèviering plaats. Er waren ongeveer tachtig deelnemers aan deze agapèmaaltijd. Het motto van het ge sprek aan tafel, ,Kom over de Brug', gaf aanleiding tot een boeiende conversatie. SBG versloeg Sint-Jansteen De .Sluiskilse Biljart Club' heeft vrijdag in haar clublokaal een ruime overwin ning (20-4), behaald op het bezoeken de Sint-Jansteen. De uitslag luidt: J. de Witte - R. van Gaveren 1-t, W Goethals - A. Stevens 2-0, L. Dallin- ga - O. Wijnacker 2-0, E. Gijsel - F. Braem 2-0, G. de Feber - W. v. d. Vel de 1-1, J. Hamelink E. Windey 2-0, P. van Meir - E. Savooy 2-0, E. He- melsoet - A. de Letter 1-1, C. Bleijen- berg - G. Everaert 2-0, E. Hemelsoet- H. Everaert 2-0, W. Talboom - F. Eve raert 1-1, A. van Puyvelde - H. van der Weduwen 2-0. De retuinwedstrijd te St.- Jansteen wordt 9 februari gespeeld. Wegverbetering In Sluiskil is de rijbaan ter hoogte van de hoek Bosjesweg-Visartstraat momen teel afgesloten voor het verkeer. Dit ln verband met herbestratingswerk- zaamheden ter plaatse. Zware opgaaf voor biljarters SBC Vrijdag 2 februari speelt de afdeling topbiljart van de Sluiskilse biljartclub ln haar clublokaal bij de heer Dallinga tegen de biljartclub van café Haers uit Philippine. Het betreft de return van de op 19 januari jongstleden ge speelde wedstrijd te Philippine, toen SBC met 13-11 de duimen moest leg gen. Alles vvijst er dan ook op, dat vrijdagavond spannende partijen tege moet mogen worden gezien. Schieting De handboogmaatschappij ,Sint-SebasÜ- aan' hield in hotel ,'s Lands Welvaren' een bedrijfsschieting op de liggende wip raan door 23 schutters werd deel- riomen. De uitslag was: hoofdvogcl Cattoor, Eede; eerste zij vogel V. Ver- stringe, Eede; tweede zijvogel J. Cat toor, Eede; eerste beker M. van Iwaar- den, Aardenburg; tweede beker A. Drey- oondt, Knokke; meeste kleine vogels r. Boerdam, Groede. Prijsvogels werden reschoten door W. Coppejan, Middsl- )urg; J. Herwegh en H. van Iwaarden, beiden te Aardenburg. AA ROENBURG Tennisclub ,SJEF' in jaarvergadering In hotel ,De Roode Leeuw* hield de plaatselijke tennisclub van Aarden burg ,SJEF' zijn jaarvergadering. Alle zit ting hebbende bestuursleden werden her kozen, de heren J. M. Paridaen, v oor zitter, J. W. A. Trapman, secretaris, mevrouw J. van de Velde-Dieleman, penningmeesteresse, G. C. Maenhout en W. I. J. Trapman, commissarissen. Tot lid van de Kascommissie werden gekozen mevrouw Trapman-Bauwe en de heer P. Paridaen. In het komende seizoen zal met 2 ploegen worden deel genomen aan de landelijke, competitie van de KNTB. De clubkampioenscnap- pen zullen op 17 en 18 augustus worden gehouden. Data filmavonden Rode Kruis Het Rode Kruis heeft de data vast gesteld waarop in de gemeente Aar lenburg de jaarlijkse Rode-Krulsfllm- avonden zullen worden gehouden. De ze zijn: vrijdag 9 februari te St-Eruis in het dorpshuis, maandag 12 februa ri te Aardenburg in de sociëteit tn dinsdag 20 februari te Eede in de zaal Santa Maria. Vertoond zal worden de grote kleuren-speelfilm .East of Eden' (Nederlandse titel ,De verloren zoen') gemaakt naar de gelijknamige roman van John Steinbeck. OOSTBURG KLEUTERSCHOOL OOSTBURG TE WEINIG LEERLINGEN VOOR TWEEDE LEIDSTER OOSTBURG Het gemiddelde aantal leerlingen van de openbare kleuterschool .Prinses Marijke' te Oostburg Is, bere kend over 1967, onder de wettelijk vast gestelde norm gebleven. Daarom stellen b en w in de vrijdag te houden raadsver gadering voor om mejufrouw J. J. Moens, die sinds 1 januari 1966 bij de kleuterschool in dienst is, eervol te ont slaan. Wanneer een kleuterschool een gemid deld aantal leerlingen heeft van 41 of meer, berekend over tien teldata (de eer ste van elke maand, behalve augustus en september), dan moet het personeel bestaan uit een hoofdleidster en één leid ster. Is het gemiddelde 81 of meer, dan moet volgens de leerlingenschaal een tweede leidster worden aangesteld, wier salaris evenwel door de gemeente zal moeten worden betaald. Is het gemiddelde 89 of meer, dan komt het salaris van de tweede leidster in aanmerking voor rijksvergoeding. Bere kend over 1967 bleek de kleuterschool .Prinses Marijke' evenwel een gemiddel de te hebben van 80,4 leerlingen. Bijenhouders bijeen De afdeling Oostburg van de vereni ging ter bevordering van de bijenteelt in Nederland hield zaterdagmiddag een goed bezochte jaarvergadering in hotel JJe Eenhoorn' te Oostburg. Voorzitter A. Paridaen uit St.-Kruis memoreerde in zijn openingswoord, dat 1967 een goed jaar voor de bijenhouders ls ge weest en bracht hierbij in herinnering dat men reeds vele jaren moet terug gaan om zich nog zo'n goed jaar te kun nen herinneren. Het ledental had met deze gunstige omstandigheden gelijke tred gehouden en was in 1967 met 5 ge stegen tot 65. Als een belangrijke ge beurtenis in het afgelopen jaar noemde de voorzitter de excursie naar Mook, waar de bijenstand van broeder Vincen- tius was bezocht. Na het slagen van deze excursie werd meteen het voorstel ge daan om ook in 1968 op reis te gaan. Het bestüur zal tegen de voLgende ver gadering met een uitgewerkt voorstel komen. Bij de bestuursverkiezing wer den de periodiek aftredende leden, de heren E. de Miliiano te Waterlandkerk je, J. de Reu en L de Hullu uit Nieuw- vliet en P. Moll te Zuidzande bij accla matie herkozen. Tenslotte vertoonde de heer A. J. van Willegen uit Goes, assis tent van het rijksbljenconsulentschap, enkele films over planten en bijen. De toneeluitvoering die de afdeling Oostburg-Groede van de katholieke plattelands jongeren (KPJ) vrij dagavond in hotel ,Du Commerce' te Oostburg gaf trok een goede belang stelling. "Dé voorzitster, mej. I. Noë uit Oostburg richtte in haar openingswoord een bijzonder woord van welkom tot cle geestelijk adviseur pastoor-deken A. Dierick en tot Oostburgs burgemeester, de heer J. L. van Leeuwen. De opvoe ring van het toneelspel van Dré Cam per .Vluchtweg afgesloten?' oogstte veel succes en inspireerde de aanwezi gen om na elk bedrijf en ook aan het slot met een gul applaus dank te bren gen voor het gebodene. dat ook naar zijn inhoud net handelt rondom een ontsnappingspoging van Oost- naar West-Berlijn goed hoorbaar belang stelling en spanning bracht. Beide re gisseurs, de heren R. R. Jacobs uit Oost burg en A. van den Hemel uit IJzendijke zagen met hun spelers hun vele uurtjes repeteren door een dankbaar publiek ;oed beloond. De rollen werden bezet door J. Cammaert (Helmuth Hagen), mej. L. van 't Westeinde (Gertrud), mej. I. Modde (Margot), mej. L. Modde (Sabine), W. Noë (Klaus Eberheim), mej. I. Noë (Maria Strubel), F. Modde (dr Fritz Steinbeck), C. van 't West einde (Randorf) en mej. A. Vermue (Ilona Sosnowiec). Een jury, bestaande uit de heren A. de Maat, A. Noë en A. van Waes, beoordeelde de persoonlijke verrichtingen van de spelers, omdat een individuele toneelprijs is ingesteld. Zon dagavond werd in dezelfde zaal de op voering herhaald. Kaartavond De in hotel .Victory' te Oostburg ge houden kaartavond bieden van de Oostburgse ambtenarenvereniging ,AVO' trok een zeer goede belangstel ling. Met 28 deelnemers werd de strijd tijen hadden gewonnen en de tijd ont brak om nog een barrageparti. te spelen werd er geloot. De uitslag was: 1 A. Murre 5 gew. part., 0 tegenpnt: 2 J. Thijen 5, 0; 3 M. Vercruijsse 5, 0; 4 P. Moens 4, 1; 5 W. Klerks 4, 6; 6 F. Bre vet 3, 10; 7 K. Bijker 3, 10; 8 A. J. v. d. Lijke 3, 12. De extra-prijs voor het hoogste bod werd met 300 gewonnen door het paar F. den Hollander-M. Kes- teloo. Biljartwedstrijd In hotel ,De Windt' te Oostburg werd een vriendschappelijke ontmoeting ge- i speeld tussen de beide Oostburgse bil jartverenigingen. De Oostburgse biljart- I club was de gastheer van de vereni- ging ,St.-Eloy.' De thuisspelers toonden zich veruit de sterksten en wonnen deze ontmoeting met 22 tegen 4 winstpun- en. De beide overwinningen ran St.- Eloy kwamen op naam van de secreta ris, de heer E. Lecluijze. die twee par tijen speelde en deze beide won. Da thuisclub vergaarde in totaal 529 ca ramboles tegen St.-Eloy 369. De uitsla-1 gen waren: Ph. J. Wage - C. Poppa 85-35, C. Moerman - E. Lecluijze 30-43, J. de Fouw - J. de Miliiano 34-20, J. Stokkerman - A. J. Raes 28-13, C. Moi-1 son - H. H. Verweij 32-11, L. de Sutter - A. Luteijn 50-11, H. Boerjan - J. Dusta 20-11, E. Hinneman - R. ie Coq 75-66, j H. Lobbezoo - O. Goethals 14-8. J. Ka reis - J. de Miliiano 45-40, J. v. d. Broecke - C. Poppe 56-49, J. van Over- beeke - E. Lecluijze 14-24, P. Blomme P. van Damme 46-38. Kaartavond Het NKV Oostburg hield vrijdagavond na afloop van de jaarvergadering van de plaatselijke centrale een kaartavond bieden en jokeren met 28 en 11 deel-1 nemers. Wedstrijdleider C. E. van de Veire kon na afloop van de volgende uit" slag bekend maken: BIEDEN: le prijs C. Stokkerman - C. van Bel- leghem; 2e prijs P. J. de Loos W. Ghijs; 3e prijs P. Lampo - J. Roetsj 4e prijs P. Damen - C. Ghijs. VERLIEZERSRONDE. 1 C. E. van de Veire - R. de Baere, JOKEREN: le prijs F. de Loos; 2e prij3 A. vaa Pamelen; 3e prijs G. Bokelaar; 4e prij« A. van de Velde, LEDENSTOP BRIDGECLUB IS OPGEHEVEN De bridgeclub .Oostbura* had dinsdag avond een klein en slechts kort durend gedeelte van zijn wekelijkse kaart avond ingeruimd voor het houden van de jaarvergadering. Na een welkomst woord door de voorzitter, de heer W. van Veen, kregen de penningmeester en de secretaris gelegenheid hun jaarversla- da I deelde aieiin mee dat het ledental is gestegen van 58 n3ar 60. Nadat gedurende korte tijd een le denstop was ingevoerd, is nu aanmel ding voor nieuwe leden weer mogelijk. Het aftredend bestuurslid, de heer R. Belderok werd herkozen. Op voorstel van het bestuur werd overgegaan tot het aanstellen van een wedstrijdleider. In deze functie werd gekozen de heer Z. Risseeuw. In principe werd besloten contact op te nemen met de bridgeclub .Flesh' uit Vlissingen om te komen tot het spelen van een uit- en een thuis wedstrijd. Direct na afloop van dit huis houdelijk gedeelte schaarden de aanwe zigen zich rondom de tafels voor het voortzetten van de onderlinge Beker wedstrijden. SLUIS ZLM-vergadering Maandagavond houdt de afdeling Sluis van de ZLM een jaarvergadering ln ho tel .Balmoral'. Uit het bestuur treden de heren A. J. de Bruijne en H. van Iwaarden, die zich niet meer herkies baar hebben gesteld. Na deze bestuurs verkiezing worden de gebruikelijke Jaar verslagen aan de orde gesteld. Varkensinkopers kwamen bijeen De .inkoop: haar j; helmina' te Sluis. De voorgelezen jaar verslagen werden ln orde bevonden en goedgekeurd. Voorzitter A. Robesin trad in verband met zijn leeftijd af en werd opgevolgd door de heer E. Baert. CRAAUW Drumband opgericht Graauw heeft sinds kort een drumband. Onder leiding van de heer P. van der Gucht oefenen veertig kinderen elka maandag ln het verenigingsgebouw. TONEELUITVOERING De toneelvereniging .Willen is kunnen' uit De Kilnge (B.) bracht in het ver enigingsgebouw te Graauw het toneel stuk ,Miel op den Dril' van Alois Pas. De opbrengst van deze uitvoering komt ten goede aan de Graauwse fanfare Nooit Gedacht'. CADZAND Collecte De te Cadzand gehouden collecte van het Leger des Hefls heeft 115,70 opge bracht. TE HUUR GEVRAAGD In verband met de voorgenomen vestiging te Terneuzen, zoeken wij 80 a TOO m2 KANTOORRUIMTE, verdeeld over minimaal vier kamers en gelegen in het centrum. Brieven onder nr. D 134, bur. PZC, Terneuzen. Voor een complete OMEGA collectie HORLOGERS JUWELIERS OPTICIENS NOOBDSTBAAT 16 - TELEFOON (01165) 601 Wij hebben weer enkele U mooie en jonge MANNAERT - TERNEUZEN W£ii£££££££i££££if££££££££££££££££I£ii£££m CAFÉ NEPTUNUS BLUFT CAFÉ NEPTUNUSMAAR het is wél van eigenaar verwisseld. Wij, de heer en mevrouw Boogaard, zetten met ingang van vrijdag 9 februari de zaak van de heer Kouwijzcr voort. MISSCHIEN verdient het aanbeveling om eens kennis te maken. Komt u daarom gerust langs op de receptie van 3 tot 5 uur in het bedrijf, MARKT 15 - TERNEUZEN tXXXXXKXJXXXXXXXXXXXXXXXXKXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX PUIN voor het weghalen, op het werk van de L'Azóte (kan ook geladen worden). Inlichtingen: GEBR. DE WITTE Westkapelle, teL 01187-376 Makelaarskantoor Herengracht 5 Terneuzen, teL 01160-4051 (4 lijnen) Hypotheken tot 90 Varin's Financieringen Verzekeringen bedrijf IJZENDIJKE rel. 01176-217 LADDERS - TRAPPEN STEIGERS VLIERlNQTRAPJXa - Dr D. DORREPAAL HEDEN GEEN SPREEKUUR

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 18