Demannequins' van Hillebrand SANATOGEN Nieuwjaarsrede in Terneuzense raad Algemene stichting cultureel en maatschappelijk werk Goes LOLUJS.SE 4 Kerstactie voor zeevarenden vond alom waardering GANGMAKER BIJ SAMENWERKING NTS-documentaire over deltawerken SPIERPIJN- zoekt een ACTIEVE MAN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 26 JANUARI 1968 RILLAND-BATH ,Een vogel moet voor een tentoon stelling niet alleen mooi zijn, maar ook mannequin. Pre sentatie is heel belangrijk'. Dat zegt de heer C. Hille brand uit Rilland-Bath, die vorige week in Rotterdam tijdens de internationale vo gelexpositie in de diergaarde Blijdorp tweevoudig Euro pees en tweevoudig Neder lands kampioen werd in de categorieën stammen eigen kweek en enkelingen eigen kweek met zijn dwergpape gaaien. De prijzen op de in ternationale wedstrijd zijn het resultaat van zo'n twin tig jaar de theorie en de praktijk tegen elkaar uitspe len'. De stam van 4 vogels en de enke lingen waren in Rotterdam twee x-an de 52 inzendingen bij de dwergpapegaaien voor insiders Agapornis roseicollis. .Aan het be- fin x-an ons trouwen dat is zo'n 5 jaar geleden ben ik begon nen met de x-ogels.' vertelt de heer Hillebrand in zijn huis aan de Adr. Butijnweg in Rilland-Bath. Na de watersnood in 1953 ben ik een jaar of vijf gestopt om eerst de zaak een schoenmakersbe drijf weer op te bouwen. De eerste tien jaar heb ik me heel sterk geconcentreerd op stu die van de vererv-ingsleer van x-o- gels en onderwijl heb ik steeds gekweekt natuurlijk.' Die studie houdt ox-erigens nooit op. De heer HiUebrand neemt een boek uit de kast, waarin behalve foto's van vogels, formules staan die veel op scheikundige aanteke ningen lijken. .Hieruit kun je van alles opmaken over kxveeksche- ma's en dergelijke.' maakt de heer Hillebrand duidelijk. .Boeken zÜ" onmisbaar als je deze hobby helemaal goed wilt doen.' In de tuin achter het huis staan grote volières, waarin ongeveer 100 vogels zitten. Ze zijn rustig als de eigenaar de volière ingaat, maar beginnen nerx'eus heen en weer te fladderen als een vreemde binnenkomt. Bij de dxvergpape- gaaien zitten de kandidaten x-oor de xvereldkampioenschappen. waarvoor de heer Hillebrand al geruime tijd de voorbereidingen treft: ,Je moet wel 2 of 3 jaar uittrekken om je voor te bereiden op een groot kampioenschap. Je moet steeds blijven selecteren en dan uiteindelijk de vogels africh ten. Wanneer de wereldkampioen schappen worden gehouden is nog niet bekend. Er wordt gedacht aan volgend jaar in Rotterdam. Dat betekent, dat er nog de tijd is voor het africhten. Als de heer Hillebrand zegt, dat X'ogels man nequins moeten zijn bedoelt hij, dat ze zich op de juiste manier aan de jury moeten laten zien. Twee tikken op het houtxverk van de kooi en ze gaan zitten, nog txvee tikken op de tralies en ze draaien zich om, om aan alle kan ten te kunnen xvorden bekeken. .Je moet op een wedstrijd niet naar je eigen vogels kijken, je moet kijken naar" de andere en daar van leren.' vindt de heer Hil lebrand. Hij heeft veel contact met andere x-ogelliefhebbers, ook buitenlanders. Zelf is hij lid x-an de vereniging in Bergen op Zoom. De kosten van de hobby liggen hoog. .Maar ik verkoon nogal eens wat.' vertelt de eigenaar van de kampioenen. ,De winnaars van vo rige week gaan voor 20 per stuk x-an de hand. Veel is dat niet. Ik zie dit zuiver als een hobby en een vogel is waard wat hij waard is. Ik stel een prijs vast voor die ik wil verkopen en daarnaast is bij mij niets te koop. ook niet voor een zeer hoog bod.' Aan een wand in de kamer hangt een kast x-ol medailles en bekers en de tafel xx-ordt ook nog even \-olgezet met pas verworven prijzen. In de xolières zitten de honderd xogels, die samen de hobby van de heer Hillebrand uitmaken. Het houden x-an de .mannequins' is wel een duur geheel, .maar ik xx-il niet eens xx*eten xvat het me nou precies kost.' ,Het is vooral veel tijd, ge duld en heel veel theoretische en praktische kennis...' De heer Hillebrand i: zijn volière. Foto PZC) TERNEUZEN De stichting .Varenf centrum kanaalzone ZeeuwKch-V'laan de ren' heeft gedurende de kerstactie 160 pakketten afgegeven aan zeex-arenden, 53 met Kerstmis en 103 met nieuwjaar. Het betrof hier de bemanningen van 15 zeeschepen, die gedurende deze tijd ir het Nederlandse gedeelte van de kanaal zone lagen. De actie werd op alle sche pen bijzonder gexvaardeerd. De meeste I bemanningsleden stonden er op dat de I brengers van de attenties een babbeltje bleven maken. Ook xverd geïnformeerd of zij met die dagen aan de xval terecht konden in een zeeliedentehuis. 1 ,Aan die wensen konden wij helaas nog i niet voldoen', zo schrijft de stichting in een dankbrief aan de donateurs. Zij is x-an mening dat een eigen .varenshuis' dit jaar xvel een feit moet xvorden. Uit een verantwoording blijkt da. de milde gevers x-an de meest uiteenlopende zaken, bedrijven en x-an particulieren een bedrag van 1700 hebben bijeenge bracht. In de dankbrief wordt gewaagd van een niet vermoede belangstelling. ,A1 onze activiteit moet nu worden ge richt op de realisering x-an een eigen huis', zo verx-olgt de brief. Zodra dat tot stand is gekomen, gaat er een folder tje uit met gegevens over de gehele kanaalzone ten behoeve van alle varens lieden, zowel van de zee- als van de binnenvaart. Ook wil de stichting meer aandacht gaan besteden aan in ziekenhuizen ver blijvende zeelieden. Op het ogenblik zoekt men contact met mensen die nog andere talen spreken dan Frans, Duits of Engels om dergelijke mensen die vaak eenzaam in ziekenhuizen vertoe ven, eens in hun eigen taal te kunnen aanspreken. Ook kranten, tijdschriften en boeken in die talen, zijn in dergelijke gevallen x-an grote xvaarde. Tot slot wijst de stichting er nog op, dat giften ten behoeve van de stichting kunnen worden overgeschreven of gestort op girorekening 382711 van de AMRO- bank te Terneuzen. Examens Op de te Bergen op Zoom gehouden examens slaagden voor het praktijkdi ploma machineschrijxren: de dames N. C. v. d. Bos, K. P. v. d. Have. D. L. de Jonge, J. Jumelet. J. Kik, AI. E Okkerse, W. C. Verwijs en A. van Tuyl; de heren J. v. d. Bos, C. W. Gil- Jam, J. L. Glljam, J. P. van Gilst. M. S. van Hekke en C. J. van Liere (met lof), allen uit Bruinisse. De heer J. N. v. d. Maas uit Burgh. Mejuffrouw J. Bal en de heer J. M. Geelhoed, bei den uit Dreischor. Mejuffrouw P. v. d Wekken uit Eikerzee. De dames E. M. den Boer, J. M. Fokker. J. Fokker. E. B. Slager, A. R. T. Ver boom: de heren C. J. v. d. Graaf. M. van Oosterom en L. Verton (met lof), allen uit Haamstede. De dames C. G. Bil en C. den Boer, beiden uit Karlcwer- ve. Mejuffrouxv J. J. Ox-erbeeke en de heren R. x-an Klinken en J. A. Stout- jesdijk. allen uit Nieuxverkerk. De dames J. C. Bolle (met lof), K. J. v. d. Bos. C. C. Dooge en H. A. Koster, allen uit Oosterland. De dames J. P. v. d Berg. L. Moerland en L. P. Quist, al len uit Sinl-Philipsland. De heer P. de Jonge uit Renesse. De dames Jacomi- na én Jannetje Boot en J. F. Folmer. allen uit Scharendijke. De heer D. J. de Rijke uit Serooskerke. De dames X-. d. Goot en M. Vis: de heren L. d. Heux-el. A. C. W. v. d. Linden. J. Oudesluis (met aant. snelheid), J. n Leeuwen en J. M. Volaart (met lof) allen uit Zïerikzee. De dames W. J. Bokelaar en J. S. Matthijsse, beiden uit Brouxvershaven. Allen volgden de cursussen georganiseerd door stichting handelsonderxx-ijs Zierikzee. Voor het diploma MBA slaagde te Mid delburg de heer J. Pattenier te Vlissin- Aan de christelijke kweekschool voor Zeeland slaagden voor het herexamen volledig bevoegd onderwijzer de heren: P. A. Meulenberg te Biggekerke: A. Boone te Borssele: J. de Vlieger te Mid delburg: A. F. J. de Ruljter te Terneu- zen en J. L. Zuijdweg te Yerseke. Er behoefde niemand te worden afgewezen. Eindresultaat 42 kandidaten. 42 ge slaagd. afgewezen geen. De zijn hiermee beëindigd. Slot van pag. 1 lijk als gevolg van de ho^e rente stand. Burgemeester Aschoff zal wel wat aantrekkelijker mogelijkheden door de pas van kracht geworden, nieuwe premieregelingen. De wo- ningwetbouw heeft in 1967 geheel aan de verwachtingen wldaan. De 244 nieuwe woningen in .Oudelandse Hoeve' en .Zuidpolder' konden voor een groot deel door nieuwe Industrie werknemers worden betrokken. Voor 1968 verwacht burgemeester Aschoff op het stuk van <le woning bouw een gunstige ontxvikkeling. In het afgelopen Jaar werden voor xvo- ningbouwaoeleinden gronden ver kocht xoor een bedrag x-an 3,3 mil joen gulden. Om de ontwikkeling van Terneuzen steeds een stap voor uit te zijn en de Instaande bestem mingsplannen aan te passen aan de wet. op de ruimtelijke ordening, xverd een x-rij groot aantal planologische maatregelen in studie genomen. In de eerste helft x-an 1968 zj|n voor stellen te verwachten tot herziening x-an de bestemmingsplannen ,Serlip penspolder,' ,van Steenbergenlaan - Oesterputten, en .Sluiskil,' alsmele tot x-aststelilng van het l>e- stemmingsplan ,Oudelandse Hoex-e.' Terneuzens burgemeester sprak ver der de hoop uit dat nog dit jaar kan worden begonnen met de 2e fase van de invalsweg zuid en de aansluiting van die weg op de Katspolderdijk (Ceintuurbaan). Dit object wacht nog op het verkrijgen van een rijks subsidie. Waarderende woorden richt te de burgemeester tot de leden van de gemeentepolitie, van wie de volle inzet werd geëist door het steeds toenemend verkeer en de sterke uit breiding van het survei'llancegebied. Aangenomen wordt dat medio 1968 het nieuwe bureau van politie in ge bruik kan worden genomen. Ook de brandweer kree» een pluim van de burgemeester, die nog eens van de gelegenheid gebruik maakte zijn dank te betuigen aan alle brand weerkorpsen en particulieren, die ge zamenlijk hebben bijgedragen dat de grote brand in de Noordstraat van 9 januari geen ramp voor de gehele binnenstad is geworden. De bouw van lagere scholen ver liep naar wens. Een tijdelijke op lossing zal nog gevonden moeten worden door de grote toeloop van leerlingen naar de scholen in de Tamarindestraat. De bouw van WERKGROEP WIL OPRICHTING VAN GOES Binnen enkele maanden zal in Goes een stichting xxorden op- Sericht, die zich xxil gaan bezighon- en niet cultureel en maatschappelijk werk op algemene grondslag. Het ini tiatief tot oprichting van deze stich ting is gekomen x-an een aantal men sen. de xan mening zijn. dat in Goes op het. terrein van cultureel en maat schappelijk werk teveel is overgela ten aan lex-ensbeselioiiwelijke groepe ringen. Men xx-il door de oprichting van de nieuwe stichting gangmaker zijn voor de vorming xan een orgaan, waarin zowel niet als wel lexensbe- schouwelijke groeperingen hun in breng kunnen hebben. Een stichting dus, die samen met de bestaande een interconfessionele stichting wil gaan vormen, om allerlei actixïteiten sa men aan te pakken. In eerste opzet meent men vooral werk te vinden in Goes-Zuid. waar men denkt aan het opzetten van een algemeen ontmoetingscentrum. Daar zouden dan alle mogelijke organisa ties op tal van punten kunnen sa menwerken en zo kosten en werk be sparen. Enkele xran de initiatiefne mers zijn de heren A. N. J. x-an Hint-* uit Kloetinpe voorzitter van de werkgroep die de zaak voorbereidt, ds Van Duin. doopsgezind predikant, en secretaris van de xverkgroep, en de heren D. x-an Loon en L. H. de Leeuw, al'.en uit Goe6. In de nleu den onderj algemene bond van ouden van dagen in Goes, eu de stichting; gezinszorg Men heeft contact gehad met het hu manistisch x-erbond, de vrijzinnig hervormde kerk, de remonstrantse en doopsgezinde groepen in Goes, die ,n eerste instantie positief tegen over het geheel staan. Positief staat ook de .Stichting op bouwwerk Zeeland', tegenover het initiatief. Men krijgt op deze manier de kans beter contact te hebben met groepen, die anders moeilijk te be reiken zouden zijn. Ook met het college van o en xx- heeft de werkgroep, die de zaak voorbereidt, contact gehad. De greep stelt, dat b en w bijvoor beeld in Goes-Zuid de boerdei j t Hoog Uus zou kunnen aanbie den aan de bestaande levensbe schouwelijke organisaties n aan de nieuwe federatie. Op die ma-' nier zou xvorden voorkomen, dat activiteiten in 't Hoog Uus een be-, paald stempel krijgen. .Als we nul met alle organisaties samen gaan werken op punten, waar dat mo gelijk is. komt er in Zuid een ge-| meenseftapshuis, waar iedereen te-1 recht kan' redeneert men. fn dut gemeenschapshuis zou men op maatschappelijk en cultureel ge bied samen iets gaan ondernemen. Men denkt in eerste opzet xooral aan Zuid. omdat daar nog niets van dien aard is. Overigens blijven de plannen met oe- perkt tot Goes alleen Het is de De- doeling een Bevelandse stichting te vormen. De initiatiefnemers menen, dat vooral de jongeren uit de bes'aan- de organisatiets -wel voor een geza menlijke en algemene opzet zullen voelen. Daarom denkt men vooral ook aan jeugdwerk. 1 itdrukkelijk stellen de plannenma kers voor een nleuxxe stichting: ,Als zoiets als een ontmoetingscentrum in Goes Zuid zou lukken, dan zou het helemaal niet de bedoeling zijn, dat mi deze nieuw te vormen stichting daar beslag op gaat leggen. De be doeling xan de nieuxve federatie is immers alleen om samen met alle bestaande organisaties aan het. werk te gaan'. De tijd van oprichting van de nieuwe stichting is nog niet exact bekend 1 Men denkt, dat de groepen, waan men nu contact mee heeft ongeveer in mei zullen kunnen zeggen, of zij' meedoen en in juni of juli zou dé zaak dan zijn beslag kunnen krijgen Men wacht nog op een aantal groe pen. om van zoveel mogelijk kanten inspraak mogelijk te maken in de vaststelling van de statuten. kleuterscholen baart het gemeen tebestuur nog zorgen door het uit blijven van urgentiex-erklaringen. Ook blijft het verx-ullen van va catures bij het openbaar onder wijs een moeilijke zaak. In enkele gevallen moest naar tijdelijke op lossingen worden gezocht. Het zwembad bereikte opnieuw top aan bezoekers, namelijk 164.472 tegen 126.635 In het laar daarvoor; 556 scholieren behaalden een zwem diploma. In het lopende jaar zal in Sluiskil een van de nieuwe sportvel den in gebruik genomen kunnen wor den. Gedeputeerde staten keurden het krediet voor de bouw van de kleedgelegenheid in Sluiskil goed. zodat op korte termijn met de bouxv een aanvang kan worden genomen. Verheugd toonde Terneuzens burge meester zich over de gelukkige ont wikkeling van de sociaal-culturele sector ln zijn gemeente. Het werk van de algemene en interkerkelijke stichtingen noemde hij een voor Ne derland uniek stuk jeugdwerk, dat allerwege belangstelling trekt. Nu ook in Sluiskil de plannen in die richting kunnen worden afgerond, ziet het er naar zijn mening uit dat in de gehele gemeente een aantal gepaste voorzieningen ten dienste van de Jongeren zijn getroffen. Ver der had htf woorden van waardering voor het club- en buurthuiswerk, het jeugdvakantiecomité, de jeugdna- tuurwacht en de organisatoren van de kinderboekenweek. Het aantal leerlingen van de Ter neuzense muziekschool bereikte in 1967 een hoogtepunt met 568 leerlin gen, die zich bekwaamden in het bespelen van ruim 30 verschillende instrumenten of de diverse andere lessen volgden. Het instituut x'oor kunstzinnige vorming schreef meer dan 100 leerlingen in. De regeling, aankoopsubsidie kunstwerken werd ook van toepassing verklaard op 'n particuliere Terneuzense galerij, waar nu ook kunstwerken kunnen worden gekocht met een korting van 25 tot 40 procent. .Grote activiteit heerste er rond de schouwburg.' zo vervolgde burgemeester Aschoff, die het slaan van de eerste paal memoreerde. Hij kon in dat verband nog meedelen dat het inmiddels gevormde bestuur er in is geslaagd inspraak te ver krijgen in de stichting cultuursprei ding Zeeland. Het belangrijkst van alles noemde hij het feit dat het be zoek aan voorstellingen van beroeps kunst in Terneuzen, dit seizoen zes maal zo hoog was als het voorgaan de. Verder noemde de heer Aschoff nog de uitbreiding van de bibliotheek, de verfraaiing van het stadsbeeld en de restauratié van de Ned. hervorm de kerk. Xoor wat betreft de toekomst had burgemeester Aschoff nog enkele wensen. Realisering x-an de Doxv- plannen in westelijke richting en in polderingen xan de mosselbanken. De plannen om te komen tot een haven- nnt wikkeling langs de zuidelijke Soheldeoever zag hij met xvat meer optimisme in dan vorig jaar. Voorts sprak hij de lioop uit dat een haven schap voor Terneuzen nn realiteit zal xvorden. De heer Aschoff sprak zijn waardering uit voor het rapport, uitgebracht door het overlegorgaan zeehavenontwikkellng Zuid-W est-.Ne- derland. Hjj zei ervan ox-ertuigd te zijn. dat de daarin genoemde moge lijkheden ook daadxverkelijk zullen worden gerealiseerd. Of de herinde ling xan Zeeuxvsch-Vlaanderen ook dit jaar zijn beslag zal krijgen, be twijfelde de burgemeester. (Van onze rtv-redactic Traditiegetrouw heeft de NTS ook dit jaar in haar opdracht een documentai re over het verloop van de vorderingen van de Deltawerken in en om Zeeland laten vervaardigen. Donderdag 1 februa ri vertoont men voor de vijfde keer een| film. gemaakt door de cineast lohan, Biansjaar. over het tweede televisienet, tusen 19.25 en 20.00 uur. Onder meer krijgt men filmbeelden van het Bron-, wershavense Gat te zien. Na enkele .shots' van de Zeeuwse stranden b— landt men tot slot bij een monumen taal kunstxverk het spuisluizencomplex ln het Haringxiiel. Leg THERMOGENE .ii WATTEN op de pijn- tof lijke plek. De welda- dige warmte verjaagt r/fA die stijfheid en reumatische pijnen - 's nachts terwijl n slaapt, overdag als u werkt. Thermogene •^STILT PIJN DOOR WARMTE- Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde vader, behuwdx-ader betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Met dank aan God en grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van o zoontje en broertje DIRK DANIEL We noemen hem Dicky. L. J. Witte P. J. Witte-Linthout Al ie Nieuwdorp, 24 januari 1968 Nwe W.-Kraayertsexveg 33. ONDERTROUWD: S. P. J. STIJKEL Damstraat 103, Yerseke, Rodenstein 19, Rotterdam. Receptie: vrijdag 16 febr. x-an 13 tot 14.30 uur in ho tel ,De Draak' te Bergen op Zoom. Toekomstig adres: Stresemanplaats 259, Rotterdam-Ommoord BOUWMATERIALEN Grote partij >fxn balken, planken, en*., vele maten balkijzer, w o party NT. 12. Ruime sortering board en goKplaten, wastafels en clo sets. Rode en grijze beton- tegels, wand- en vloertegels. Roestvrij stalen aanrechten, met onder- en bovenkast- Jes. Ultneembare strand tenten en schuurtjes. Hou ten noodwoningen. Grote voorraad steenpuin. FA STURM DEKKER OOSTKAPELLE Telefoon 01189-840 en 449 J Op 30 januari 1968 ho- f pen onze ouders en j grootouders F. KWEKKEBOOM hun 50-jarig huwelijk j j te gedenken. Wij xvilien j S dit vieren op vrijdag 2 j rens. S Voor de vele blijken van be langstelling, ontvangen bij ons huwelijk, zeggen wij. mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank. L. Kleinjan P. J. Klelnjan-Poppe Nw.- en St.-Joosland, januari 1968 Molendijk 54. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heden van ons heenge gaan, mijn lieve man, onze lieve vader, be- huxx-d-, groot- en over grootvader op de leeftijd van ruim 63 jaar. Uit aller naam. R. F. Schenk-Klerks Middelburg, 25 januari 1968 Prinses Margrietstr. 8. De overledene is opge baard in het rouxveen- trum Herengracht 44. Bezoekuren x-rijdag van 19.00-20.00 uur en za terdag van 14.00-15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 29 januari 1968, om 14.00 uur, op de al gemene begraafplaats. ADVERTEREN DOET VERKOPEN Heden overleed, na een kortstondige ziekte, zacht en kalm, onze geliefde broeder, be- huxvdbroeder en oom CORNELIS JOB BAAK in de ouderdom van ruim 77 jaar. Uit aller naam. Arnemuiden. 25 jan. '68 Westdijkstraat 35. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 29 januari, 's middags 12 uur. Voorschoten: Goes: Na een langdurig, geduldig gedragen lijden, ge sterkt door de genademiddelen van de H. Kerk, overleed op de leeftijd van 30 jaar mijn lieve xrrouw. onze lieve dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster, kleinkind en tante PAULINA CORNELIA HENRICA MARIA KOCH-VAN DE DRIES M. H. J. Koch P. J. W. van de Dries C. P. M. van de Dries-Schipper G. A. J. Koch M. Koch-de Jonge C. Nobels-van de Dries J. L. Nobels en kinderen P. J. A. L. van de Dries C. D. van de Dries-Beuns en kinderen De eucharistieviering zal plaatsvinden op maan dag 29 januari om 11 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes, waarna de be grafenis op het r-k kerkhof. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het St-Joannaziekenhuis, alwaar xrijdag en za terdag om 18.30 uur de rozenkrans gebeden wordt. Postadres: Voorstad 62. Goes. Voorschoten. 25 januari 1968. Goes. Heden overleed, tot onze grote droefheid, na een kortstondige ziekte, onze innig geliefde vrouw, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder WILLEMEN A CORNELISSE echtgenote van Jacobus Buijs in de ouderdom van ruim 79 jaar. Haar bedroefde man en kinderen: Middelburg: J. Buijs J. van Iren-Buijs J. x-an Iren Maarn (U.): J. Buijs E. Buijs-Melse Kruiningen: P. Tellier-Buijs J. A. Tpllier Middelburg: J. Buijs G. Buijs-Mik Vlissingen: W. Buijs G. Buijs-Kloosterman Kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, 24 januari 1968 't Bijltje J De begrafenis zal DV plaatsvinden maandag 29 januari 1968 om 12.00 uur op de alg. begraaf plaats te Middelburg. Vertrek van bovengenoemd adres om 11.30 uur. Na afloop der begrafenisplechtigheid zal in de aula op de begraafplaats gelegenheid worden ge boden de familie te condoleren Heden ging, in alle rust, na een kortstondige ziek te, van ons heen, mijn innig geliefde man. onze geliefde vader, behuwd- en grootvader JAN POPPE op de leeftijd van 64 jaar. Oostkapelle: J. L. Poppe-Maijers Aagtekerke: J. de Visser-Poppe M. de Visser Grijpskerke: H. Vos-Poppe D. Vos Oostkapelle: J. Poppe K. Poppe M. Poppe-Aarnoutse L. J. Poppe Aagtekerke: A. de Visser-Waltel C. de Visser *»En kleinkinderen Oostkapelle, 25 januari 1968 Baayenhovensexveg 3. De begrafenis zal plaatshebben maandag 29 januari 1968 om 12.00 uur. op de begraafplaats te Oostkapelle. Liever geen bezoek. Heden overleed, zacht en kalm, In .Huize de Werfkampen' te Ril land-Bath, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, mevrouxv MARIA DE KRIJGER geboren De Putter op de leeftijd van 63 jaar en 4 maanden. Colijnsplaat: J. C. de Krijger E. N. de Krijger van Popering Jos Goes: C. J. de Krijger D. de Krijger- Kor te knie Joop Marian Colijnsplaat. 23 januari 1968 De begrafenis zal plaatsvinden op zater dag 27 januari, des na middags om 2 uur, van af het zaaltje. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde vader. behuxvd- en grootvader WILLEM SNOEP xveduxvnnar van Dirkje de Fouxv, in de ouderdom x'an 77 jaar. 's-Gravenpo lder P. Snoep T. Snoep-Janse Goes: L. H. Geelhoed- Snoep J. Geelhoed Arnemuiden: J. J. Minnaard-Snoep P. A. Minnaard En kleinkinderen Goes, 25 januari 1968 Condoleantieadres Frambozestraat 42. De begrafenis zal plaatshebben op maan dag 29 januari om 2 uur vanuit het vereni- gingsgebouxv te 's-Gra- venpolder. Heden is op een zeer rustige en kalme wijze ingeslapen, onze lieve en der kinderen zorg zame moeder, groot-, overgrootmoeder, zus ter. behuxvdzuster en tante ANNA DE VOOGD op de Jeeftijd van bij na 89 jaren. Vlissingen: L. Goedbloed N. Goedbloed-Poppe Den Haag: J. Goedbloed L. Goedbloed- Hollebrandse Amsterdam: J. Goédbloed- Verijzer Den Haag: M. Braam-Goedbloed A. Braam Gorinchem: Jac. Goedbloed J. Goedbloed- Dubbeldam Klein- en achter- -kleinkinderen Vlissingen. 25 januari 1968. Bejaardencentrum .Ter Reede'. De teraardebestelling is bepaald op dinsdag 30 januari. Vertrek bejaardencentrum .Ter Reede', des namiddags om 2 uur. Met droefheid namen xvjj kennis van het overlijden van onze ge waardeerde medexver- ker, de heer J. G. DE VOOGD op de leeftijd van 37 jaar. Familie W. xT. Maldegem Oost-Souburg. 24 januari 196S Buteuxstraat 12. G. de Greef, arts PRAKTIJK HERVAT. SALON MARLAGE een aparte bruidssalon met prachtige collecties bruidsstoffen en kanten per meter, éD de exclu sieve bruidstoiletten van Annie Rose uit Parijs. Desgewenst kan uw bruidstoilet, door bekxvame coupeuses, naar maat worden gemaakt. ALLES voor de bruid ln VU, Grote Markt 6 - GOES - Tel. 6015 Seizoenopruiming: tricots van Pierre Balmaln en Kübler met 30 tot 40 korting l Maar er wordt wel het meeste van gevergd. En dan komt de dag dat alles teveel is. Overal tegenopzien, geen weerstand meer. prikkelbaar en nerveus. Dan is het tijd voor Sanatogen. Voor nieuwe energie en levenslust HET versterkend middel voor ;ong en oud! OFFICIAL GENERAL MOTORS DEALER MIDDELBURG NV voor diverse xverkzaamheden die ook genegen Is avond- en telefoondienst te doen. Enige kennis van automobielen gewenst. Woonruimte eventueel beschikbaar. Aanmelden bij de chef werkplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4